preloader
Przejdź do głównej treści
870500338110b3c171e8cee93e4b97d2896f81

870500338110b3c171e8cee93e4b97d2896f81

Plotki transferowe: Loncar wróci do Chorwacji?

Portal Index.hr informuje, że piłkarz po blisko trzech latach opuści Pogoń Szczecin, a zainteresowanie nim wykazuje kilka klubów z czołówki najwyższej ligi w Chorwacji. Wymienia się między innymi piątą w tabeli Istrę i trzecią w tabeli Rijekę. Wcześniej media w Polsce informowały, że piłkarz jest już po słowie z Wieczystą Kraków.

Loncar do Pogoni Szczecin trafił z NK Osijek w lutym 2023 roku. Od tamtej pory rozegrał dla Dumy Pomorza 73 oficjalne spotkania w których strzelił trzy gole i zanotował trzy asysty.

profil-jpg

Źródło: własne Wyświetlenia: 6359

Uwaga!

Dla lepszego doświadczenia użytkowników komentarze są początkowo niewidoczne. Kliknij „Zobacz komentarze", aby je pokazać i dołączyć do rozmowy.

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.

* Komentarze w serwisie www.PogonSportNet.pl zamieszczane przez jego użytkowników są ich prywatną opinią. Serwis nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli jednak administratorzy dostrzegą naruszanie dóbr osobistych, zmuszeni będą do usunięcia komentarza, a w przypadku powtarzania się sytuacji, zablokowania konta użytkownika.

Komentarze (35)

marek9636

marek9636

(107080) 11.05.2026 16:09
Według mnie był słabszy od Kostasa.
fiwite1310@arugy.com

fiwite1310@arugy.com

(5907/6400) 11.05.2026 16:11
Co to wlasciwie znaczy "piłkarz jest już po słowie z Wieczystą Kraków"?
mav2002

mav2002

(9338/9600) 11.05.2026 16:19
No i ma rację chłopina, może tam coś wywalczy, bo tu się nie zanosi.
TritumX

TritumX

(21109/24000) 11.05.2026 16:21
Loncar wróci do Chorwacji, Szalai kończy wypożyczenie za niecałe 2 miesiące i nikt nie będzie się zarzynał finansowo, żeby go zatrudnić na warunkach Hoffenheim. Ciekawe, kto będzie grał w obronie w przyszłym sezonie… Kolejny nieśmiertelny nabór? Aż strach się bać, kogo szykują Mowlik z Keslerem na nowy sezon, znowu bedzie rzeźba w g@wnie jakimiś półśrodkami.
kranzmann1982

kranzmann1982

(13235/18000) 11.05.2026 16:45
Typowa sinusoida jeśli poziom gry - jeśli odejdzie to oby przyszedł ktoś lepszy ( można pomarzyć).
19DDD48

19DDD48

(235334) 11.05.2026 16:50
Jeśli mamy walczyć o Mistrza to na pewno potrzebujemy lepszych od niego. Jest tylko jeden problem... Sztab który odpowiada za transfery ;D na czele z CEO. Gdyby nie oni myślę że z kasą jaką wydaje Alex można byłoby poszukać drugiego Zecha.
19DDD48

19DDD48

(235334) 11.05.2026 16:52
Poza tym są w drużynie słabsi od Loncara... najpierw tych bym się pozbywał...
darecki73

darecki73

(45946/48000) 11.05.2026 16:58
Generalnie nie schodził poniżej średniego poziomu. Raz długa kontuzja, ale generalnie twardy, solidny zawodnik. Ostatnio Thomas wstawiał go do składu za Keramitsisa. Nie wiadomo co z Szalaiem. Więc jeśli ma odejść Loncar, to będziemy potrzebować aż 2 środkowych obrońców.
marek9636

marek9636

(107080) 11.05.2026 17:13
Trzeba przedewszystkim ponaprawiać kilka błędów, które zrobiono. Grosicki musi sie pogodzić, że wchodzi z ławki na max kilka minut. Koutris out, Loncar out, Mor out, Juwara, Greenwood out, Kamiński out, Huja, Biegański out, Mendy out, Smoła out, Juwara out, Angielski out i tak by było najlepiej i ściągnąć za nich wyscoutowanych, wyselekcjonowanych chłopaków.
Mermann

Mermann

(29228/36000) 11.05.2026 17:20
marek9636 Dwa razy WYAUTOWAŁEŚ Juware hehe
Pablo

Pablo

(44681/48000) 11.05.2026 17:30
Płakać nie będę. Chyba po żadnym z obrońców
kruger73

kruger73

(37754/48000) 11.05.2026 17:40
Czyli na kolejny sezon budujemy obronę od nowa. Bez Loncara i Szalaia. Czy może ktoś jeszcze z formacji obronnej odchodzi? generalnie ok tylko mam nadzieję że nowych zawodników zwłaszcza do środka defensywy zakontraktujemy przed zgrupowaniem przygotowawczym do kolejnego sezonu. Bo właśnie defensywa musi być najbardziej zgraną formacją.
Mermann

Mermann

(29228/36000) 11.05.2026 17:48
kruger73 Kutris zapewne odejdzie bo nowej umowy raczej nie dostanie wraz z Mendym choć ciekawi mnie właśnie jaką decyzje podejmą co do Francuza czy TT bedzie go widział w składzie na nowy sezon czy też nie Nie wiadomo tez co z Ali czy zostanie czy go sprzedadzą gdzieś
Czarny1971

Czarny1971

(120569) 11.05.2026 17:55
Cyfry ma lepsze niż niejeden ofensywny który u nas grał. Nie mam nic do niego, nie można mu odmówić zaangażowania ale że zdrowiem różnie bywało z jakością też. Jeśli by został ok jeśli by odszedł też ok. Byle tylko następca był lepszy
Kingbruslikaratemiszcz

Kingbruslikaratemiszcz

(156560) 11.05.2026 18:00
@TritumX rozwiązanie jest jedno, Alex w końcu przejrzy na oczy i zrozumie, że kupowanie wszystkich piłkarzy u jednego agenta to samobójstwo. Niech ten Turek od transferów zacznie grzebać skoro chce podbić za kilka lat podbijać Europę. Mam takie dziwne przeczucie, że Węgier może zostać …
Bossman70

Bossman70

(19904/24000) 11.05.2026 18:00
Jeżeli Pogoń sprowadzi lepszego to spokokjnie może odejść. Tylko czy "szperacze" Pogoni sprowadzą ?
Kingbruslikaratemiszcz

Kingbruslikaratemiszcz

(156560) 11.05.2026 18:03
@marek9636 nie żebym bronił tych piłkarzy, ale właśnie żyjemy w takim eksperymencie wymiany połowy składu w jednym okienku. My i Widzew też, jak to się kręci widzimy wszyscy.
Siders

Siders

(14502/18000) 11.05.2026 18:03
I kolejne lato gdzie będą od nowa sklecac obronę. Loncar, Szalai, Koutrisa, Mendy out całkiem profesjonalnie to wygląda ;) jeszcze niech odejdzie Ali, Greenwod, Juwara, Ndaie, Smoliński i cholera wie kto jeszcze. Kolejny sezon będzie zmarnowany przy nowych wynalazkach których wezmą za darmo z odpadów.
TritumX

TritumX

(21109/24000) 11.05.2026 18:06
@marek9636 Daj spokój, to jest świat marzeń. Nie ma najmniejszej szansy, żeby w jedną letnią przerwę wymienić 12 zawodników, kiedy połowa kadry jest poupinana kontraktami do 2028 roku i dalej. Odejdą ci, którzy muszą odejść, wróci Molnar po kontuzji, dojdzie pewnie jakiś Dziczek, kiedyś w końcu zobaczymy jeszcze Pozo, dorzucimy jakąś zapchajdziurę do obrony i ewentualnie jedną-dwie sensowne łatki i kto sie tam nawinie za poldarmo i to bedzie tyle. Najsmutniejsze jest to, że ta “wielka przebudowa”, o której wszyscy mówili przed sezonem, już się wydarzyła…Niestety na nasze nieszczescie podwykonawcy zabraklo adekwatnego budzetu, kompetencji i doswiadczenia. W przyszłym sezonie raczej nie będzie kolejnego wyburzania i stawiania od zera. Będą roboty wykończeniowe zeby doprowadzić ten chwiejny burdel do stanu ze „da się mieszkać i nawet wygląda przyzwoicie”. I jeszcze trzeba zaklinac rzeczywistosc zeby tym razem “fachowcy” nie spi@rdolili fug w łazience.
Zalewos75

Zalewos75

(5365/6400) 11.05.2026 18:13
Nie wierzę że nasz komitet transferowy jest w stanie znaleźć lepszego obrońcę, znaczy nie za pierwszym drugim razem.patrząc na transfery jakich dokonali to odnoszę wrażenie że tu wszystko nastawione jest na maksymalny zysk ale nie koniecznie na jakość piłkarską.Taki mają rozkaz i tak szukają za darmo lub półdarmo. Nie ma drugiego takiego klubu w kraju i pewnie w Europie który może pochwalić się jednym w miarę dobrym transferem na 10. Jednym słowem załamka, ale to są fakty.
TritumX

TritumX

(21109/24000) 11.05.2026 18:26
@Kingbruslikaratemiszcz Ja w ogóle nie wierzę, że on naprawdę ma budżet i kompetencje, żeby zbudować mistrza Polski albo drużynę regularnie walczącą w europejskich pucharach. Po tym sezonie już kompletnie w to nie wierzę. On po prostu obiecuje czyli klasyczny tani marketing – ładne słowa, które sprzedają bilety i budują wizerunek. Gadanie nic nie kosztuje, można obiecywać wszystko. Wystarczy spojrzeć, gdzie trafia większość kapitału zakładowego, który wpłaca – idzie przede wszystkim na redukcję zadłużenia, a nie na wzmocnienie składu. Po tym sezonie budżet transferowy jest na plusie kilka milionów euro. Klub zarobił więcej, niż wydał. A przecież on tego nie musi robić. Nie musi spłacać długu do zera. To jest w pelni świadomy wybór. Wybór właściciela, dla którego rentowność klubu, czysty bilans i wzrost wyceny spółki są wyraźnie ważniejsze niż sukces sportowy. Innymi slowy - sprzedaje puste marzenia i gra na emocjach tlumu, jednocześnie przeprowadzając chłodną, wyrachowaną restrukturyzację.
Spanky

Spanky

(15475/18000) 11.05.2026 18:39
Ja bym go zostawił i jeszcze kogoś dołożył, żeby wzmocnić ławkę na czas kontuzji i kartek przy założeniu ze Szalai zostaje, bo wtedy potrzebowaliśmy dwóch do obrony. Loncar nie miał dramatycznych wahań formy czy spektakularnych wpadek jak inni z tej drużyny. Najsłabsze ogniwa powinny być wymienione, ale nie tak żeby znowu drużynę budować od początku, Liczę na mądre decyzje, trochę więcej spokoju i stabilizacji.
Kingbruslikaratemiszcz

Kingbruslikaratemiszcz

(156560) 11.05.2026 18:59
@TritumX mi ta restrukturyzacja się podoba, najczęściej chęć spłacenia wszystkich długów to dobry znak na przyszłość, ALE nie ma balansu, tak jak piszesz. Z transferami poszedł po taniości, hurtowo a to nigdy nie działa. Najgorsze że sam pewnie chce dobrze, ale ludzi dobrał bardzo słabo tworząc dziwny układ z Mowlikiem. Na tym poziomie to jest chore. Tan też zupełnie nie przekonuje, choć struktury jakieś tam budują. Tak, mi również nie podoba się cyckanie kibiców kwiecistymi przemowami, ale trafił na świetną koniunkturę na Pogoń w Szczecinie więc ludzie chodzą, wydają, oczy krwawią ale nie narzekają, pewnie do momentu. Oby nie do spadku.
TritumX

TritumX

(21109/24000) 11.05.2026 19:12
@Kingbruslikaratemiszcz No właśnie spadek to jest jedna rzecz, której krótkowzrocznie nie przewidział i dlatego teraz pewnie po cichu się telepie, bo cała inwestycja może pójść się j@bać. Nie można sobie bezkarnie obniżać poziomu sportowego, tak samo jak nie można bezkarnie sprzedawać króla strzelców z 31 bramkami i zastępować go jakimś Angielskim, to jest proszenie sie o klopoty. No ale co, to jest bankier od kredytów hipotecznych bez żadnego doświadczenia w piłce nożnej, zwykły amator. W dodatku z przerosnietym ego. Z tym mamy doczynienia.
marek9636

marek9636

(107080) 11.05.2026 19:24
Zobaczymy czy teraz po sezonie dorzuci, kiedy już praktycznie nie ma długów, a klub bilansuje sie na zero.
PogonMKS

PogonMKS

(16958/18000) 11.05.2026 19:36
Ponoć Pogoń stara sie o 31 letniego Kyrka z Arki Gdynia.. w szatni ręce załamują jak o tym usłyszeli. Także panowie coś czuję że my ponownie będziemy mieć taką ekipę jak obecnie????
Alchemik

Alchemik

(59779/72000) 11.05.2026 19:40
Jezeli sie utrzymam w Ekstraklasie..co na dzień dzisiejszy nie jest takie oczywiste...to w drużynie potrzeba gruntownych i jakościowych zmian!! ... Skończyć trzeba z wynalazkami typu mendy czy Juwara ..o angielskim nie wspomnę i wziąć się głęboko do roboty!! ..Panie Alex skoczmy wreszcie z ta amatorką Tana i pijawką molikiem To ślepa uliczka!! Dajmy szanse Okanowi na stworzenie sztabu skautów i osób kompetentnych do wyszukiwania młodych zdolnych czy solidnych ligowców... Panie Alex za nędzne grosze do nas nikt nie przyjdzie!!! A np. Zakontraktowanie takiego Dziczka to był strzał w dziesiątkę!! A w zdegradowanych drużynach też jest paru fajnych graczy!! Po co szukać gdzieś za miedzą jak mamy wybór tu w naszej lidze!! czas zacząć myśleć bo to zdrowe i.. tanie!!
marek9636

marek9636

(107080) 11.05.2026 19:45
@PogonMKS jak napisze o tym Koźmiński to uwierze, znowu zaczną sie plotki jakieś bezsensowne
fiwite1310@arugy.com

fiwite1310@arugy.com

(5907/6400) 11.05.2026 19:55
@TritumX - nie chce mi się juz polemizować w niuanse tych bilansów, długów, itd - ale jedno musze powiedziec, skad wiesz ile on dokładnie spłacił długów, tzn o ile obniżył wskaznik zadłużenia zewnętrznego długo i krótko-okresowego? Nie wiemy tego dokładnie. Na pewno ugasił pożary, które wynikły z tego, że Mroczek odpuścił wszystko na około 12-18 miesiecy przed przejeciem klubu przez nowego wlasciciela. Ale nie wiemy na co poszło podwyzszenie kapitału spółki. Moze np. na wypłaty dla jakis agencji za "posrednictwo" przy podpisaniu kontraktów Juwary, Węgra i ZielonoDrewniaka, a ta Agencja jest zarejstrowana na Cyprze jako sp. z o.o., a głównym udziałowcem jest tajemnicza firma z Kanady ... <b>Ch... wiemy co sie dzieje z finansami Pogoń SSA, poza tym co Dywaniarz KŁAMIE na twiterze (ojoj zatrudnilem wlasna ksiegowosc, yea yea teraz wszystko TRANSPARENT, blah blah).</b> @marek9636 - nie posze po to aby Ciebie podk...ić, tylko po prostu stwierdzam fakt. No chyba ze Ty masz dostęp do tych dokumentów?
marek9636

marek9636

(107080) 11.05.2026 20:08
@fiwite1310@arugy.com po co wracasz do tego tematu. Sajewicz potwierdza, że go spłacił, Zaborowski też, własciciel Kaczorów też, EPA też potwierdza, że sie dogadali. To czemu uważasz, że ktoś cie okłamuje w tej kwestii. Nie można se od tak pisać, że spłaciłeś długi jak tego nie zrobiłeś, już by dawno to wyszło. A to ile dali agentom wyjdzie w sprawozdaniu finansowym.
1962

1962

(62482/72000) 11.05.2026 20:21
Myślę, że dla wszystkich będzie to dobra decyzja. Był jego moment, gdzie wykazał się w obronie, ale bez fajerwerków. Dziękujemy Danijel
lero

lero

(74632/96000) 11.05.2026 20:57
Z tymi obrońcami lepiej nie będzie tylko odwrotnie. dalej będziemy tracić mnóstwo bramek i tułać się w drugiej połowie tabeli. Jak mamy walczyć o czołowe miejsca, to konieczna jest przebudowa tej formacji ale muszą to być sprawdzeni w boju gracze z żadnej łapanki i po tanich kosztach, inaczej to nie będzie miało sensu. Obrona to podstawa sukcesu. Piłka może ich przejść ale zawodnik już nie a to niestety łącznie z Loncarem, im niestety często się nie udawało.
Kalaman

Kalaman

(2474/2800) 11.05.2026 21:16
Jak przegramy 2 ostatnie mecze to kluczowy dla naszego utrzymania będzie mecz piasta z Rakowem lub motoru z cracovia. Jak piast przegra lub Cracovia nie wygra to niezaleznie od wyniku korony z Widzewem i Cracovia z Piastem spadnie ktoś z tej czworki czyli piast,korona, Widzew lub cracovia bo grają między sobą.
pawel

pawel

(64050/72000) 11.05.2026 23:06
Następna przebudowa ? :) Powodzenia w pozbywaniu się takiej ilości drewna jakie kaszTan ściągnął. To po pierwsze, Po drugie to znowu on i mowlik będą się za to zabierać więc efekt może być tylko ten sam. Pół darmowy szrot żeby czasem nie wydać za dużo, piękne twity bossa o nuklearnych transferach i podniesienie cen biletów, Ave Vahid
OLDBOY

OLDBOY

(11487/12000) 12.05.2026 00:33
To co turecki O(r)kan wymysli i turecki (Kasz)Tan zaklepie ?? Na zastepstwa?? :-(