preloader
Przejdź do głównej treści
870500302570b6c1548f2f91886c4d22e1b87b

870500302570b6c1548f2f91886c4d22e1b87b

Plotki transferowe: Młody reprezentant Węgier na celowniku Pogoni?

Informację o zainteresowaniu podał portal CsakFoci i jeszcze kilka innych. Środkowy pomocnik szkolił się w klubach na Węgrzech. W 2022 roku trafił do młodzieżowych zespołów FC Kopenhaga. Sezon 2024/2025 spędził już w Debrecenie gdzie został wykupiony z klubu z Danii.

W poprzednim sezonie zanotował 30 meczów w których strzelił trzy gole. Ten jest lepszy pod względem liczb. Zawodnik ma na swoim koncie 88% możliwych do rozegrania minut w lidze, a na swoim koncie zapisał też trzy gole i cztery asysty.

Młody piłkarz w marcu zadebiutował w dorosłej reprezentacji Węgier w grze kontrolnej ze Słowenią. Kilka dni później prawonożny zawodnik wystąpił także w sparingu z Grecją. Przez portal Transfermarkt wyceniany jest obecnie na 900 tysiecy Euro, a jego umowa z obecnym klubem zawarta jest do czerwca 2029 roku.

profil-jpg

Źródło: własne Wyświetlenia: 8520

Uwaga!

Dla lepszego doświadczenia użytkowników komentarze są początkowo niewidoczne. Kliknij „Zobacz komentarze", aby je pokazać i dołączyć do rozmowy.

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.

* Komentarze w serwisie www.PogonSportNet.pl zamieszczane przez jego użytkowników są ich prywatną opinią. Serwis nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli jednak administratorzy dostrzegą naruszanie dóbr osobistych, zmuszeni będą do usunięcia komentarza, a w przypadku powtarzania się sytuacji, zablokowania konta użytkownika.

Komentarze (36)

Kucharz74

Kucharz74

(1984/2000) 22.04.2026 14:07
Wzmocnienie na 1 lige wrecz idealne.
Kingbruslikaratemiszcz

Kingbruslikaratemiszcz

(156559) 22.04.2026 14:11
Czyzby za Ulviego?
Alchemik

Alchemik

(59783/72000) 22.04.2026 14:12
Czyżby kolejny absurd w klubie???? Kurna dość już takich newsów!!!! >>> Martwmy się i utrzymanie! Czas transferów przyjdzie latem!! .. Martwi mnie ten transfer...p. Czubaka ..kolesia p .Mowlika!! .. Panie Alex ten Wasz Menago ( Mowlik) doprowadzi do upadku Klubu!!!
antyprzegryw

antyprzegryw

(13951/18000) 22.04.2026 14:18
Może w końcu nastąpi normalność, że właściwych ludzi będziemy kontraktować przed startem przygotowań do sezonu. Będą to piłkarze nie do odbudowy, a rzeczywiście gracze stanowiące o sile drużyn, z których do nas przychodzą. Mam dość czytania prześmiewczych komentarzy kibiców zespołów, z których ściągamy graczy: Mendy, Acosta, Cuić, Juwara itd. Przy Mendym to nawet władze klubu z którego odchodził mówiły, że popełniamy ogromny błąd. Maskotka wpadła, pouśmiechała się, porządnie potrenowała na siłce (bo co tu robić w tym nudnym mieście, jak nie pakować), zrobiła nadzieje na lepsze jutro na Kibicach, ale nie wniosła absolutnie nic, prócz rozwalania szatni od środka (kara od Thomasberga za rzekome "spóźnienie"). Chcemy mieć w końcu drużynę ambitnych facetów, a nie przerośniętych, egocentrycznych dzieciaków.
Landsberg

Landsberg

(94010/96000) 22.04.2026 14:26
Czyżby byli pewni , że się utrzymają? Bo przeciez reprezentant dużego kraju nie przyszedłby do Polski grać na zapleczu , gdzie jego kariera będzie niewidoczna Przyszłościowo czyli w przyszłym sezonie wierzę , że będzie dobrze w Pogoni ale niestety ci gracze muszą nam utrzymać ligę w tych 5 meczach a najlepiej w 3 najbliższych i wtedy będzie git
marek9636

marek9636

(107062) 22.04.2026 14:35
21 lat, reprezentant Węgier, kontrakt do 2029. Nie wierze w to, pewnie to nie są tanie rzeczy.
mark

mark

(124595) 22.04.2026 14:36
Fama o Pogoni Alexa obiegla caly świat pilkarski,wiec sie zastanawiam kto normalny wybierze ten klub w pieknym Szczecinie?
krokodylbambi

krokodylbambi

(27176/36000) 22.04.2026 14:42
zaczyna sie sciaganie pokemonow XD wy macie celowac w takich zawodnikow jak czubak albo nowak a nie jakiegos młodzika co strzeli jednego gola w 30 meczach
TritumX

TritumX

(21095/24000) 22.04.2026 14:43
Czyli polityki transferowej ciag dalszy - wyciagac szrot po taniosci i zaklinac deszcz ze odpali i jakoms cudem uda sie wkleic lancuchem dalej to "objawienie" jakims naiwniakom za pare mln euro jak sie udalo Przyborka do Lazio... Jak obserwije polowe tych transferow to mam wrazenie Haditaghi nawet nie probuje budowac zespolu ktory ma wygrywac. On tylko mami ludzi w mediach spolecznosciowych ze probuje. On probuje kupic cos co docelowo ma wzrosnac na wartosci a Pogon to miala byc dla nich tymczasowa przystan i stol marketingowo-prezentacyjny. Niestety nie przewidzial ze Kesler to kompletny amator i zostal z reka w nocniku z cala armia podpisanych kontraktow ktorych teraz nikt nie chce, grajacych ponizej oczekiwan z jedna noga w steefie spadkowej. Dlatego tez nawet jak jakims cudem sie utrzymamy nie liczylbym na zaden przelom w przyszlym sezonie - bo zwyczajnie mamy za duzo szrotu na payrollu (z kontraktami podpisanymi niejednokrotnie do 2028) ktorego nikt nie chce tknac nawet kijem a zeby cos kupic, najpierw trzeba polowy "najglebszego skladu od 20 lat" sie pozbyc. A b) wiadomo, za transfery caly czas odpowiada Kesler z zamieszanym Mowlikiem wiec juz posrednio wiemy co sie kroi na 2027.
TritumX

TritumX

(21095/24000) 22.04.2026 14:47
Znowu newsy cale lato sciagamy Witsela, Vencedora, Onughe, Hellebranda i Czubaka (tego wlasciwego) a skonczy sie na Ndiaye z Porto B, Bieganskim, Angielskim i Cuiciu.
19DDD48

19DDD48

(235334) 22.04.2026 14:48
Wy się lepiej zastanówcie kto tu zostanie jak spadniemy? Na reprezentantów bym nie liczył chyba że U16.
krokodylbambi

krokodylbambi

(27176/36000) 22.04.2026 14:49
@TritumX matki z dziecmi i tka przyjda czy bedzie ronaldo czy ndaje, oni to dobrze wiedzą dlatego beda jechac bo najmniejszej lini oporu
ZaWa

ZaWa

(14645/18000) 22.04.2026 14:55
Szybko zaczął się czas wypuszczania farmazonów. Albo ma to rozwalić szatnie albo podbuduje do walki o utrzymanie tych co grają, i pokazanie że żaden kopacz nie jest pewny miejsca w składzie i klubie
tomp1302

tomp1302

(2957/3200) 22.04.2026 14:56
Następny szrot!!! Gdzie Polacy???!!!
TritumX

TritumX

(21095/24000) 22.04.2026 14:58
@krokodylbambi Na 100%. Zreszta zobacz, dobrze wiedzieli ze beda walczyc o utrzymanie na wiosne juz od grudnia 2025 to kogo sciagneli? Angielskiego, Cuicia i Dziczka od lipca... To nie sa powazni ludzie, amatorka w zarzadzie = amatorka na boisku.
krokodylbambi

krokodylbambi

(27176/36000) 22.04.2026 15:09
jesli czlowiek zaczyna tesknic za mroczkiem i adamczukiem to wiedz ze sie bardzo zle dzieje,na ten zaciag kasztanowski juz sie nie da patrzec 11 meczow a napastnicy maja jedna bramke a co najlepsze juz ploteczki o jeszcze wiekszym szrocie
1962

1962

(62487/72000) 22.04.2026 15:12
Jeśli Alex nie podpisze kontraktu z Ulve, obecnie najlepszym zawodnikiem Pogoni, to oznaczać będzie, że nie zależy mu na sukcesach z tym klubem, lecz Pogoń służy tylko do wyprania swoich pieniędzy
Doker

Doker

(8201/9600) 22.04.2026 15:19
Temat zastępczy na ten moment. Pewnie ma zagłuszyć dyskusje o prawdziwych problemach. Poza tym nikt, kto ma przed sobą mniej lub bardziej obiecującą ale odległą przyszłość nie zaryzykuje związać się z klubem balansującym na granicy utrzymania się i spadku z jakiejś tam Ekstraklasy. Pogoni też nie jest potrzebny pomocnik o dość drobnej budowie i 177 cm wzrostu. To nie ta liga. Nam potrzeba dużych, zdrowych, mocarnych i zaangażowanych grajków.
TritumX

TritumX

(21095/24000) 22.04.2026 15:22
@krokodylbambi Jest jeszcze lepsza statystyka, Koulouris w pojedynke w zeszlym sezonie zdobyl znacznie wiecej bramek niz WSZYSCY zawodnicy (chyba z 15 twarzy) sprowadzeni od momentu przejecia klubu przez Haditaghiego razem wzieci...Caly nabor. Do dzisiaj nie ma nawet cwierc zastepstwa za Greka, nie ma nawet zastepstwa za Przyborka w srodku, + 10mln euro z transferow wychodzacych wziete a oni ratuja sie przed strefa spadkowa zatrudniajac asystenta trenera 20 kwietnia miesiac przed koncem sezonu. To jest cyrk.
fiwite1310@arugy.com

fiwite1310@arugy.com

(5907/6400) 22.04.2026 15:39
Algorytm jest prosty: Czy jest to CIEKAWY/ATRAKCYJNY zawodnik, na którego jest chętnych wiele klubów, bo chcą szybko zakontraktować potencjał? TAK -> to po co ma isc do Pogoni? Co takiego możemy mu zaoferować? NIE -> no własnie ... <b>No chyba ze tacy zawodnicy z pokolenia Z są ślepi i nie umieją sami zrobić podstawowej analizy "pracodawcy" i tylko słuchają się swoich agentów ...</b>
CzłowiekZżelaza

CzłowiekZżelaza

(4419/4800) 22.04.2026 15:41
Już się zaczyna pompowanie balonika? Wy się w pierwszej kolejności utrzymajcie i zróbcie porządek w strukturach klubu. Do 1 ligi na pewnie nie przyjdzie
marek9636

marek9636

(107062) 22.04.2026 15:44
Jakby się udało to super, to jest bardzo dobra droga. Młodzi piłkarze. Dać im czas się rozwinąć, zbudować drużynę. Capnnąć jakiś puchar i odsprzedać z zyskiem. Bardzo mądrze jest ten klub zarządzany, oby tylko ci piłkarze wypalili. Tutaj jest tylko znak zapytania, jak będzie zbyt wiele wpadek, to będzie trzeba zmienić ludzi, którzy wybierają piłkarzy.
ao

ao

(13588/18000) 22.04.2026 15:45
Jesteśmy klubem z największą ilością obcokrajowców. Jest ich 20. Czy naprawdę żaden z doradców Zarządu nie jest w stanie przekazać, ze to się nie sprawdziło, nie sprawdza i nie będzie sprawdzać.
kruger73

kruger73

(37754/48000) 22.04.2026 15:59
Liczby ma takie sobie i dziwi mnie że szukamy kogoś do środka. Pilną sprawą jest obrona a najpilniejszą środek obrony Attila Szalai jest wypożyczony tylko do końca czerwca. Nawet teraz ta obrona nie wygląda rewelacyjnie a po odejściu Szalai będzie znowu dziurawa jak ser. Ponownie nakupimy wielu zawodników na zapchanie dziur a nikogo kto zrobiłby różnicę.
kielbi

kielbi

(3486/4800) 22.04.2026 16:55
Kolejne randomowe nazwisko o którym za pół roku można będzie zapomnieć, a jedynie księgowy będzie pamiętał bo przelewy będzie musiał przesuwać na rubrykę o takim nazwisku... Fajnie, że brani są pod uwagę młodzi zawodnicy, ale czy Ekipa KaszTana nie wyciąga wniosków że Ekstraklasa to nie jest aż tak niski poziom? Skoro gość w 88% meczów zdobył 3 gole i 4 asysty, to ja się pytam, jaka jego rola ma być w tym klubie? Posaci Pozo, Ławe, Acoste, Greenwooda czy Ulvestada? Tego ostatneigo lepiej zabezpieczcie a nie jakieś bzdury o transferach na pozycje która akurat nie jest najgorsza... Przy całej tej nędzy pomocnik to ostatnia pozycja jaką nam tzreba wzmacniać. Ale widzę, że klucz się zgadza, musi być zaliczona Duńska kopana i już gwiazda! na miarę wirtuoza TT! Oh zapinajmy pasy, bo następny sezon nie będzie lepszy od tego... jesienią zmiana ternera na prędce i kolejne zaciągy randomów... oby tylko nadal w Ekstraklasie!
TritumX

TritumX

(21095/24000) 22.04.2026 16:56
@kruger73 Szalai jest w tym momencie filarem naszej obrony i na bank nikt nawet nie bedzie probowal go zatrzymac w Szczecinie. Obecnie placimy za niego chyba jakies grosze czyli 15-20% jego nominalnego wynagrodzenia. Promocja konczy w czerwcu, Haditaghi nigdy tyle nie wyda na obronce. Ja to sie obawiam ze Pers zaraz jeszcze bedzie probowal opchnac Keramitsisa....Kontrakt ma wazny jeszcze tylko rok do czerwca 2027, mlody (22 lata), perspektywiczny z dobrymi warunkami fizycznymi, idealny na handel pierwszy w kolejce po Koulourisie i Przyborku.. .Jak sie tylko pojawi zainteresowanie to na bank nie bedzie dwa razy sie zastanawial tylko go klepnie za pare milionow euro a my zostaniemy z wyrwa jak po bombie na srodku obrony ktora znowu bedzie latana kolejnymi niskobudzetowymi wynalazkami.
andrzej123x

andrzej123x

(2170/2400) 22.04.2026 17:03
21 latek ocierający się o pierwszą reprezentację narodową Węgier, jeżeli to nie fejk to niezły sztosik. Ci którzy marudzą pokażcie 21 letniego Polaka ocierającego o pierwszą reprezentację, który jest realny do wyciągnięcia przez Pogoń i do tego regularnie grający w lidze.
andrzej123x

andrzej123x

(2170/2400) 22.04.2026 17:42
I jeszcze do tych, którzy bez kontraktu dla Ulvego nie widzą perspektyw dla Pogoni. Sympatyczny Norweg ma 33 lata i pewnie rozgrywa jeden z lepszych sezonów w swojej karierze piłkarskiej. Kto zagwarantuje, że w przyszłym sezonie będzie podobnie. Biologia jest nieubłagana. Podaję przykład Gorgona - jak grał na początku w Pogoni a jak pod koniec (pomijam wpływ sytuacji finansowej w klubie pod koniec}. Jeżeli się młodszy grajek na tą pozycję i o podobnych umiejętnościach to llife is brutal.
Andre

Andre

(19176/24000) 22.04.2026 18:14
Kolejny no name z którego może być pożytek lub nie. Takie zero pewności za kolejnego zawodnika to duże ryzyko w naszym przypadku. Na papierze może wyglądać dobrze ale na boisku może się okazać jak zawsze ostatnio. Ekstraklasa niejednego z naszego klubowego zaciągu zweryfikowała.
AdrianMKS

AdrianMKS

(8/50) 22.04.2026 18:25
A co z przedłużeniem dla Ulve????
Landsberg

Landsberg

(94010/96000) 22.04.2026 19:16
Rajmund Molnar też ociera się o 1 Kadrę Węgrów. Dwóch perspektywicznych młodych reprezentantów. Brzmi dobrze i to w jednej drużynie. Gdyby nie kontuzja Molnara i późno zdiagnozowana to mielibyśmy z niego pociechę teraz gdy Grosik ma słaby okres w życiu. Obawiam się o Linusa , że operacji nie zrobili 4 miesiące mogą okazać się zmarnowane a po prawdziwej operacji mielibyśmy go w lipcu dostępnego i naprawionego
Kamil

Kamil

(3694/4800) 22.04.2026 19:47
Chyba nie czas nie miejsce na "plotki transerowe" ale jeśl już to poniżej priorytety: 1. Pozbycie się Pana Mowlika, który dba tylko o seój interes i mocno tego broni z dzialaniem na szkode firmy jaką jest Pogoń. 2. Zakontraktowania dyrektora sportowego który ma pojęcie o swojej pracy dla którego priorytetem będzie dobro klubu który reprezentuje.
Kingbruslikaratemiszcz

Kingbruslikaratemiszcz

(156559) 22.04.2026 20:20
@1962 kazdy normalny kibic chce pozostania Ulve w Pogoni. Fakt ze nowy kontrakt nie jest jeszcze ogłoszony moze oznaczać tylko kilka rzeczy: Ulve chce wrócić do ojczyzny, w Pogoni powariowali do końca i nie chcą mu dać nowego kontraktu, jakieś wewnętrzne tarcia w drużynie, może z bożyszcze Turbo. Innych opcji myślę że nie ma
pawel

pawel

(64049/72000) 22.04.2026 23:32
Kiedys slyszalem, ze Vahid z kaszTanem wydzadza kilka milionow na napastnika potem jeszcze kilka na Hellebranda w przedtem rowniez ze sciagna nam Witsela.. Wyszlo tak, ze mamy Mora Ndyaie, Dziczka za rok i to byc moze a w ataku Cuica Niestrzelica.... ???????? Mocno Vahid ???? Brawo boss ????
fiwite1310@arugy.com

fiwite1310@arugy.com

(5907/6400) 23.04.2026 11:47
<b> @BanjaminN. - widze ze kolega tez ma dostep do kogos ze srodka tego cyrku, niech kolega uwaza, bo mnie juz kilka razy tutaj zbanowano za mowienie takich rzeczy! </b> Daniel nie moze sobie pozwolic na to, aby go odcieto od zrodla finansowania, on wie ze dywaniarz z jego jak to mowisz pieskiem prawnikiem zdmuchneliby vałkę jednym pierdem jakby chcieli ..
fiwite1310@arugy.com

fiwite1310@arugy.com

(5907/6400) 23.04.2026 11:50
@BanjaminN - no i nie mowiac o tym, ze zaraz banda slepych wyznawcow alexa-dżizusa-zbawiciela Pogoni cie zeżre zywcem ze smiesz cos napisac co sie wyprawia w naszym klubie, bo to Mroczek "doprowadził Pogon do upadku", a alex uratował wszystko, Pogon, Stadion, TurboGrosza, zimę, trawe w zimie na boisku, akademie (wczesniej była do d..y, teraz jest super bo wywalili pijawki), i w ogole całą polskę, a nawet frekwencje na stadionie, takim prostym trickiem ze podaje sie sprzedaje bilety a nie to ile ludzi przeszło przez kołowrotki, ale po co prawda, jak mozna siac propagande, a debile wciagają jak kazania w kosciele