preloader
Przejdź do głównej treści
8705000e723af016b2c4ab8f49f02f01defd30

8705000e723af016b2c4ab8f49f02f01defd30

Plotki transferowe: Ndiaye trafi do Turcji?

Pogoń Szczecin wkrótce może sprzedać niechcianego pomocnika. Mor Ndiaye prowadzi rozmowy odnośnie transferu do Antalyasporu.


Senegalski defensywny pomocnik dołączył do Dumy Pomorza latem zeszłego roku za 50 tysięcy euro z greckiej Kallithei. W rundzie jesiennej gromadził minuty, będąc nawet przez pewien czas zawodnikiem wyjściowego składu. Mor Ndiaye irytował natomiast fanów dużą bojaźliwością w rozegraniu. Rzadko pokazywał się do gry, a jak już miał futbolówkę, to niemal zawsze wybierał najprostsze rozwiązania.

Co prawda wnosił swój wkład w grze w destrukcji, ale na tym poziomie to za mało. Szczególnie wobec transferu Patryka Dziczka, jak i po zatrudnieniu Oscara Garcii (który stawia na ofensywny futbol z naciskiem na dominowanie posiadania piłki), zdaje się, że miejsca dla Senegalczyka w Pogoni nie ma. W tym kontekście otrzymujemy informacje, że Mor Ndiaye znalazł się na celowniku Antalyasporu.

To turecki spadkowicz, który w ostatnim sezonie tamtejszej ekstraklasy zajął szesnaste miejsce. Chce jak najszybciej wrócić do elity i w tym celu przeprowadza zmiany w kadrze. Konto Alt Ligler informuje, że trwają rozmowy między Antalyasporem a Pogonią Szczecin i jeśli strony dojdą do porozumienia, to w najbliższym czasie Ndiaye miałby podpisać stosowne dokumenty. Nie wiadomo jak wiele Portowcy mogliby zarobić na tej transakcji. 25-latek jest wyceniany przez serwis Transferamarkt na 350 tysięcy euro.

profil-jpg

Źródło: własne Wyświetlenia: 6070

Uwaga!

Dla lepszego doświadczenia użytkowników komentarze są początkowo niewidoczne. Kliknij „Zobacz komentarze", aby je pokazać i dołączyć do rozmowy.

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.

* Komentarze w serwisie www.PogonSportNet.pl zamieszczane przez jego użytkowników są ich prywatną opinią. Serwis nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli jednak administratorzy dostrzegą naruszanie dóbr osobistych, zmuszeni będą do usunięcia komentarza, a w przypadku powtarzania się sytuacji, zablokowania konta użytkownika.

Komentarze (46)

Tajuyy

Tajuyy

(2846/3200) 25.06.2026 06:41
Wyciągnąć jak najwięcej się da, no i fajnie że wpadłeś ale to tyle ;)
franek.dolas74

franek.dolas74

(3157/3200) 25.06.2026 06:44
Oby odszedł jak najszybciej. W zasadzie gość do zapomnienia szybciej niż może się wydawać. Trudno nawet powiedzieć o nim cokolwiek dobrego jako zawodniku. Jeden z wielu co tylko obciąża budżet. Przy okazji w gratisie dodać Legendę Białegostoku i będzie piko-belo jak mawia mój kolega:)
krokodylbambi

krokodylbambi

(27228/36000) 25.06.2026 06:52
zejscie z płac najslabszych ogniw to najlepsze transfery jakie moga być, jeszcze gdzies juware wcisnąć
Bossman70

Bossman70

(19902/24000) 25.06.2026 06:55
Bardzo dobrze bo szkoda żeby w niego więcej inwestować. Na 17 spotkań w lidze tylko 1 gol. W ostatnich 10 spotkaniach w lidze aż 13 minut (3 spotkania) a więc pana żegnamy i jakieś euro przytulamy na kogoś innego.
Bossman70

Bossman70

(19902/24000) 25.06.2026 07:15
Tak przy okazji oprócz Mora na odejście z Pogoni już pora : Angielski , Juvara , Grenwood i jadnak Holewiński a wzamian powalczyć warto powalczyć o Szalai Attile , który był obok Mukairu trafnym wzmocnieniem wśród nowych. Angielski i Juvara wymienieni na Nsame. Holewiński nie wspominając już o Kamińskim wymieniony na Botisa. Dziczek też pewnie będzie na plus i pewniakiem w składzie. Kto dojdzie nowy i będzie brany pod uwagę do pierwszego składu ? Mam nadzieję , że nowy trener sprowadzi jakiegoś sprawdzonego piłkarza ze swoich byłych podopiecznych.
Anathema

Anathema

(39734/48000) 25.06.2026 07:20
Powoli, metodycznie,do celu. Greenwood, teraz Ndaye, zaraz pewnie Angielski i moze Juwara. Na spokoju Oskar to ogarnie, jestem dobrej myśli.
marek9636

marek9636

(107074) 25.06.2026 07:32
Na nim na pewno zarobimy, przyszedł za 50 tysięcy euro, coś tam strzelił, coś zrobił, nie był problemowy jak Juwara. Oczywiście zarpbimy tylko dlatego, że prawie nic nie włożyliśmy.
yascoos

yascoos

(9438/9600) 25.06.2026 07:54
A w komentarzach jak nasi daja czadu. Nie wiem czy to po prostu poczucie humoru czy AH opłaca własne trole, pomagajace robić biznesy. :D https://x.com/AltLiglerTR/status/2069749372238143977
siwy

siwy

(67344/72000) 25.06.2026 08:10
Tak w nawiazaniu do mojego wczorajszego wpisu. Też jestem a chyba juz bylem optymista Alexa. I bardzo podziwiam wasz optymizm. Zrugaliscie mnie, ze gówno wiem itd. Na ten moment mamy 3 obrońcow w skladzie. Przyszedł na rok starawy czesto kontuzjowany napastnik. Mial byc budowany silny skład z wizją. Dlugi spłacone brawo. Ale gdzie ta wizja gdzie te miliony na transfery. Na ten moment bierzemy tych co są darmo. Fakty są takie: 1. W kasie pusto i wyplaty niezapłacone. 2. Akademia leży Hiszpanie wyjechali. Trenerzy nie maja nowych kontraktów większość do Czerwca. 3.Koszulki to nie wina transportu tylko zaległych fv. 4. W rezerwach nie ma kim grać a młodzi nie chca przychodzić bo za niski poziom spadek. 5.CLJ nadal najwazniejszy rocznik jest poza brak awansu. 6. Mamy 3 obrońców na dziś. 7. Loże a dokladnie ich wynajem nikt nic nie wie co do kateringu. 8. Obóz a dokładnie jego brak też daje do myslenia. 9. Obecny sklad ledwo sie utrzymał a gdzie tu gra o puchary czy mistrza. Aktualnie to nie został niczym konkretnym wzmocniony. 10. Nikt nie chce z Alexem współpracować bo jest jaki jest. Waszym zdaniem o co gramy o utrzymanie czy o puchary???
darecki73

darecki73

(45929/48000) 25.06.2026 08:17
W obliczu braku środkowych obrońców przetestowałbym w tej roli i dopiero za 2-3 tygodnie podjął decyzję.
darecki73

darecki73

(45929/48000) 25.06.2026 08:18
A tym bo pisze Siwy może być sporo prawdy. Syn mojej znajomej wypisał się z Akademii i przeszedł do Fase, od razu razem ze szkołą
Morfeusz

Morfeusz

(2510/2800) 25.06.2026 08:19
@siwy czyli odnośnie koszulek twierdzisz, ze Łukasz Biwan publicznie kłamie na swoim koncie na X? Jasno stwierdził że zadnych zaległości z Capelli nie ma
1962

1962

(62480/72000) 25.06.2026 08:20
Pokazał zbyt mało jak na swoje umiejętności, które są pokazane w internecie. Tak więc jego odejście jest jak najbardziej słuszne, a jeśli dodać do tego 300tys euro zarobku, to należy się cieszyć podwójnie. Dziękujemy i życzymy powodzenia
marek9636

marek9636

(107074) 25.06.2026 08:23
@siwy tak, tak wiemy i orają kobiecą piłke i Alex zwija interes i Pogoń sie wali
marek9636

marek9636

(107074) 25.06.2026 08:31
Łukasz Biwan 3 raz to samo, a już Pan otrzymał informację wczoraj, że wszystko z Capelli jest uregulowane. Trudno, ale chyba będę musiał opłacić Panu jeszcze fakturę za specjalistę i leki, bo rozmowa tutaj nie pomaga Łukasz Biwan Dziękuję, wszystko poszlo chyba już sprawnie i jutro o 11 powinna być dostawa @siwy co tam jeszcze masz za wymysły? Sprawdzimy
siwy

siwy

(67344/72000) 25.06.2026 08:33
@marek9636 ale gdzie tak napisałem. Alex włozył 11mln € to tyle. Reszte dlugow pokryly transfery Kulu i Adriana. Nic sie nie wali ale kolorowo to nie jest. Dzieci odchodza do Fase to prawda. Ja tylko pytam o co gramy z kadrą ktora ledwo sie utrzymala a z ktorej to odeszło kolejnych kilku piłkarzy. Wieksxość słusznie ale co za nich??
Morfeusz

Morfeusz

(2510/2800) 25.06.2026 08:37
@siwy cytat z twojego posta: "3.Koszulki to nie wina transportu tylko zaległych fv." Na X Łukasz Biwan dementuje to twierdząc ze nie ma zaległości. Albo Ty kłamiesz albo Biwan.
Doker

Doker

(8205/9600) 25.06.2026 08:42
Ten niewątpliwy błąd transferowy ma szansę bycia naprawionym, ważne aby w sposób mądry.
siwy

siwy

(67344/72000) 25.06.2026 08:42
@marek9636 ok koszulki zaplacone idą to teraz jeszcze 9 punktów do ktorych możesz sie odnieść. @Morfeusz mozliwe ze przelew poszedl i zwolnili. Nie siedzę w ksiwgowosci Pogoni. Tu nie chodzi o koszulki a chodzi o całokształt. Nikt nie odpowiedział na pytanie. O co gramy i puchary zapowiadane przezAlexs i wieczną chwałe czy o byt ponownie??
Morfeusz

Morfeusz

(2510/2800) 25.06.2026 08:45
@siwy Biwan juz parę dni temu pisał o tym ze wszystko jest uregulowane. Powiedz wprost - zarzucasz mu kłamstwo?
siwy

siwy

(67344/72000) 25.06.2026 08:53
@Morfeusz co ty chcesz uzyskać?? Lukasza znam osobiscie kilka lat. Cclowiek na wlasciwym miejscu Często orał jak mogł zeby sie kreciło.
Anathema

Anathema

(39734/48000) 25.06.2026 08:55
@siwy od przedwczoraj jezt dopiero nowy trener. Oco gramy zapytamy chwilę przed startem do rozgrywek jak bedzie skompletowana kadra. Chyba ze znów chcesz słyszeć bajania na wyrost o kolejnym roku nieśmiertelności. Stonujmy emocje i poczekajmy jeszcze ten miesiąc
siwy

siwy

(67344/72000) 25.06.2026 09:11
@Anathema ok czekajmy więc oby było dobrze i zebyscie to wy mieli rację.
marcinnn

marcinnn

(44435/48000) 25.06.2026 09:11
@Siwy, niestety wygląda na to, ze ktoś kto wcześniej miał dobre informacje, które przekazywałeś tutaj i się sprawdzały, zaczął żenić Ci zwykły farmazon. Piszesz, że mamy 3 obrońców. Borges, Mendy, Kera, Valqvist, Ali, to jest 5. Oczywiście mało, ale nie wiem co ma na celu jeszcze zaniżanie tej liczby. Rozmowy trwają na pewno i obrońcy dołączą. Mówisz, że z Alexem nikt nie chce współpracować, tymczasem on zatrudnia topowego trenera do damskiej sekcji i do męskiej również. Obóz? W czym problem? Mamy topową bazę treningową w Polsce, poza tym jadą też do Austrii i mają w końcu fajne sparingi. Już zapomniałeś jak za Mroczka w zimie trenowali pod balonem? I nic wielkiego się nie stało. Tym bardziej problemu nie będzie latem. Drużyna nie została wzmocniona? A Dziczek, Nsame, Botis? Przecież każdy z tych transferów wygląda obiecująco, a to na pewno nie koniec. Do tego wiele wskazuje na to, że zarobią na niewypałach transferowych, co nie udawało się Mroczkowi przez całą kadencję. Pozostałe punkty też brzmią jak wymieniane przez kogoś, kto czuje się skrzywdzony przez Pogoń i na siłę wymyśla problemy.
Joe Black

Joe Black

(954/1200) 25.06.2026 09:16
@siwy Obserwuję to forum i Twoje rewelacje od dawna i takie nasuwają mi się wnioski: Zgrywasz na forum dobrze poinformowanego a ja Ci powiem, że tylko zgrywasz, bo cała Twoja wiedza opiera się na zasłyszanych plotach i przeczytanych internetach a cała reszta to tylko Twoje domysły i tworzone teorie. Mówiąc wprost: ...uja wiesz!
Holik82

Holik82

(470/600) 25.06.2026 09:23
Pojawiły się pogłoski, że złożyliśmy ofertę Lechii za Kapica. No powiem Wam, że z nim na ofensywnym pomocniku to linia pomocy byłaby naprawdę mocna jak na nasze ligowe warunki. Źródła: https://x.com/DawidDawson/status/2070046185352503516 , https://x.com/Daniel_1948_/status/2070073105628725340
ZaWa

ZaWa

(14638/18000) 25.06.2026 09:44
Palety, które doszły do fanshopu Pogoni były okraszone napisami - "Lech Poznań Mistrz", coś czuje że to zaplanowana akcja.
JUSA 70

JUSA 70

(44182/48000) 25.06.2026 09:52
Jest Dziczek jest Janek także niech chłopina idzie i się rozwija i gra w tej Turcji
gorilla2003

gorilla2003

(21574/24000) 25.06.2026 10:01
@siwy daj sobie spokój to walenie grochem o ścianę. AH więcej wyciągnął niż włożył. Na pierwszy rzut oka widać że wszystko jest na sznurki a pieniądze na kiedyś tam. Tak słabej kadry jeszcze nie było. Widział bym nadzieję gdyby Lewandowski do nowego klubu pociągnął Grosickiego. Może wszyscy czekają na ruchy out żeby było wiadomo jaki jest budżet do zainwestowania. Czas płynie.
krokodylbambi

krokodylbambi

(27228/36000) 25.06.2026 10:02
kapicz bylby to bardzo dobry transfer, od lat utrzymuje poziom w lechii , strzal z dystansu kiwka dobre rozegranie
alchemik

alchemik

(59765/72000) 25.06.2026 10:02
I tak się robi interesy.. brawo BOSS! Oby podpisał jak najszybciej!! Nowi już czekają w ..kolejce...
gorilla2003

gorilla2003

(21574/24000) 25.06.2026 10:02
Papszun powiedział że widzi u siebie NDiaye? AH też mówił że Kolourisa nie sprzeda. Na biznesie mało kto się tutaj zna.
Morfeusz

Morfeusz

(2510/2800) 25.06.2026 10:04
@siwy co uzyskac? Zrobiles listę 10 twierdzeń - na jednym wprost zarzucasz klamstwo Łukaszowi. Łukasz Biwan mówi od kilku dni ze nie ma zaleglosci do Capelli, Ty twierdzisz inaczej. W takim świetle pozostale 9 stwierdzeń ma duzo mniejsze znaczenie bo sa po prostu mniej wiarygodne.
silentscream

silentscream

(118589) 25.06.2026 10:47
@siwy dalej twierdzę, że ktoś Ci chyba podprowadził konto. Po co ten defetyzm? 1. Po raz pierwszy od lat Klub przystępuje bez ogona długów. 2. To, że Hiszpanie wyjechali o niczym nie świadczy. Akademia leżała od lat, dobry PR i minę do złej gry robili do spółki Mroczek z Adamczukiem. Tak naprawdę przez rok Hiszpanie nic nie zrobili aby to poprawić i dlatego wylecieli. Teraz trzeba poczekać na nowy zaciąg, natomiast po ostatnich ruchach Alexa (trenerzy kobiecej i męskiej sekcji) widać, że będzie to konkret. Alex szybko uczy się na błędach. 3. Biwan Cię wyjaśnił. 4. Kolejne info z dupy, w rezerwach będzie miał kto grać, o to się nie bój. 5. CLJ bym się zbytnio nie martwił, grać z kim mają i będą mieli gdzie podnosić swoje umiejętności. 6. Mamy czterech, plus zaraz będzie Mendy, czyli pięciu. Cierpliwości, myślę, że maks do wtorku będziemy mieli tutaj wzmocnienia. 7. No tak, katering w lożach i menu jakie będzie serwowane to dzisiaj priorytet ;) 8. Wreszcie ktoś poszedł po rozum do głowy i zamiast siedzieć w upale, wyizolowanym w Opalenicy to siedzą na miejscu z rodzinami i trenują co najmniej tak dobrze jak tam. Dodatkowo nikt ich co dzień nie podgląda. Obóz w Austrii to strzał w 10tkę, wreszcie jadą złapać trochę kondycji w górach. Krótko i intensywnie. 9. Obecny skład został poważnie wzmocniony zimą (Cuic, Acosta), teraz już mamy trzech nowych zawodników z Nsame na czele i wzmocnienia jeszcze będą. Do tego pamiętaj o dużym wzmocnieniu sztabu trenerskiego. 10. Jakby nikt nie chciał z nim współpracować to żaden Oscar Garcia ominął by go z daleka.
Czad

Czad

(16314/18000) 25.06.2026 10:50
Jeśli tacy zawodnicy jak on czy Greenwood są odsprzedawalni to znaczy, że cały futbol to jedna wielka pralnia kasy.
MalmoFF90

MalmoFF90

(159/200) 25.06.2026 11:04
@Siwy: Co to twoich 10 punktów: 1. W kasie pusto i wyplaty niezapłacone. —> Od Stycznia zawodnicy i sztab dostają z opóźnieniem wypłaty. Spora cześć osób w klubie (B2B) na zaległości po 2-3 miesiące. 2. Akademia leży Hiszpanie wyjechali. Trenerzy nie maja nowych kontraktów większość do Czerwca. —> Max Rogalski przedłużył akurat o 3 lata ale tylko ponieważ posiada licencje która jest w klubie potrzebna zgodnie z wymogami Ekstraklasy. 3.Koszulki to nie wina transportu tylko zaległych fv. —> Pewnie prawda jest po środku. Niestety wielokrotnie w zeszłym sezonie było brak towaru na sklepie bo Capelli nie puszczał nowego towaru z powodu niezapłaconych faktur. 4. W rezerwach nie ma kim grać a młodzi nie chca przychodzić bo za niski poziom spadek. —> 100% racja. Spadek na 5 poziom rozgrywek to dramat dla rozwoju młodych zawodników. 5.CLJ nadal najwazniejszy rocznik jest poza brak awansu. —> 100% racja 6. Mamy 3 obrońców na dziś. —> 4 mamy: Borges, Kera, Linus i Ali (ten dołączy najwcześniej za 4 tygodnie do klubu). Mendy bez kontraktu, Szalai nie wróci bo Hoffenheim chce ponad 3€ , Loncar i Kutris out 7. Loże a dokladnie ich wynajem nikt nic nie wie co do kateringu. —> Też słyszałem że na 17 lóż aktualnie tylko 1 loża potwierdziła najem, no i brak chętnych do BDP 8. Obóz a dokładnie jego brak też daje do myslenia. —> Obóz dla integracji bardzo ważny, nawet jak mamy super baze treningową w Szczecinie to jednak nie to samo. 9. Obecny sklad ledwo sie utrzymał a gdzie tu gra o puchary czy mistrza. Aktualnie to nie został niczym konkretnym wzmocniony. —> Dziczek na plus, bramkarz z rezerw Olimpiacis i 34 letni murzyn który nie grał prawie cały sezon = dramat 10. Nikt nie chce z Alexem współpracować bo jest jaki jest —> To fakt. Zero zainteresowania sponsorów i poważnych firm (nazwa stadionu, koszulka, loże, BDP, sponsor na spodenkach, umowa na auta itd)
Landsberg

Landsberg

(94017/96000) 25.06.2026 11:06
@siwy to strasznie nie logiczne co przemycasz. Pisałeś , że Pogoń nie zapłaciła za koszulki dlatego do nas nie docierają. To jakim cudem Capeli wydało przewoźnikowi Raben transport kilku palet koszulek ? Przecież gdyby nie było przelewu to przewożnik by ich z Italii w ogóle nie dostał na tira. Wniosek: Biwan twierdzi , że wina leży po stronie przewożnika i Pogoń próbowała ogarnąć transport po swojemu . Zatem na logikę Siwy : Biwan 0:1
Misiek1948

Misiek1948

(30445/36000) 25.06.2026 11:09
Mnie nieco bardziej interesuje: zawartość koszulek czyli szeroko rozumiane wkłady. Po drugie nadruki z logiem sponsora bo nie wiemy kto za kryptokombinatorów . Na tak wysokie kwoty rzadko kiedy faktury są przedpłacone. Nie wiem jak jest w tej branży, ale co do zasady faktury są z odroczonym terminem. A w tym wypadku to nie tylko wyposażenie, ale też towar handlowy bo kibice kupują koszulki. I nie znam przypadju by firma logistyczna kitrała towar bo ktoś komuś nie zapłacił. Jak są zaległości to towar nie opuszcza magazynu fabryki lub nie jest w ogóle produkowany bo mowa o czymś co jest robione na zamówienie. Koszulki dla karnwtowiczów też dotarły z jakimś opóźnieniem. W tym wypadku nie widzę powodu do pośpiechu. Do meczu jest jeszcze miesiąc. Doprawdy ważniejsi są zawodnicy i sponsorzy. Po drugie każdego obowiązuje jakaś tajemnica handlowa itp. Jakbym podejrzewał kogoś o bycie kretem to wypuściłbym farmazon by go łatwiej zdemaskować .
Mermann

Mermann

(29226/36000) 25.06.2026 11:12
MalmoFF90 skąd Ty możesz wiedzieć ile chce Hoffenheim Rozumiem że bierzesz osobiście udział w negocjacjach i wypuszczasz w świat info które są poufne Przestań bełkotać !!!
alchemik

alchemik

(59765/72000) 25.06.2026 11:43
Kochani skończmy już te przepychanki!!! Każdy ma prawo do swojego zdania czy wydawania opinii To czy @Siwy ma racje czy nie czy Ktoś inny to. .mało ważne... Każdy zdrowo myślący wyciągnie Sam stosowne wnioski.... Czekajmy spokojnie i myślę, że tak zle jak było w ostatnim sezonie być nie będzie!!! .... Zobaczmy w tamtym sezonie np. GKS Katowice prawie wszyscy wielcy w lidze ICH lekceważyli... A Oni spokojnie po malutku dojechali na.. puchary... .... Myślę, że w sezonie 26/27 będziemy się cieszyć z gry Pogoni..... Dajmy szanse nowemu trenerowi i Właścicielowi.... Trzeba po prostu być cierpliwym ( a to mamy opanowane do perfekcji 78lat)
marek9636

marek9636

(107074) 25.06.2026 11:52
Wszyscy tu są kibicami Pogoni, niektóre nowe nicki, to kij wie, może jakieś trolle. Ale większość widzę tu od lat i niektórzy zaczynają pisać takie nielogiczne rzeczy, takie bzdury. Po co wam to, chcecie błysnąć, dostać diament na forum, chcecie więcej atencji?
MalmoFF90

MalmoFF90

(159/200) 25.06.2026 13:12
@Mermann No i jak mam ci w normalny sposób odpowiedzieć jak ty od tazu obrażasz i atakujesz? Zobacz kto z ekipy Mrocznego nadal jest w klubie, zobacz kto z tych ludzi ma dostęp m.i do umów, do ofert, kto sprawdza oferty i je przygotowuje, kto do dziś siedzi dumny w loży klubowej i korzysta z wszystkich benefitów bycia blisko Prezesa!? Informacje wychodziły jak był Mroczny, informacje wychodziły jak był Effori, informacje wychodzą jak jest Alex. Takie życie ‍♂️
DominoJachaś

DominoJachaś

(4148/4800) 25.06.2026 13:26
Jakoś nie przekonał mnie ten zawodnik. Brak w ogóle kreatywności, a wszystkie piłki zagrywał do tyłu lub boku. Poza tym często się chował nie pokazując się kolegom, nie wychodził na pozycje. Był bo był...
Mermann

Mermann

(29226/36000) 25.06.2026 13:35
MalmoFF90 Przeczytaj raz jeszcze mój poprzedni post i nie wmawiaj że Cię czymś w nim obraziłem chyba że prawdą miedzy oczy;) Prawnik Brzoza jest czyli mam rozumieć że masz info od niego samego tak? ale jakoś dziwne by było gdyby nasz szef nic z tym nie zrobił wiedząc o takich działaniach tej osoby znając Alexa a przecież wiemy jak działa w takich kwestiach Druga sprawa tematem w naszych postach nie było to że informacje nigdy nie wychodziły ale to że akurat Ty masz do nich dostęp
Doker

Doker

(8205/9600) 25.06.2026 16:42
Taka sobie pogaducha o Pogoni: https://www.youtube.com/watch?v=wU4EMcboH-A
badmanners

badmanners

(1850/2000) 26.06.2026 05:20
@marek9636 Kibice dzielą się w tej chwili na dwie grupy: jedna, która wierzy w Alexa w tym ślepo wierzący "brawo bossy" i druga, której nie podoba się styl zarządzania klubem czy to co się w klubie dzieje. Zarząd popełnia dużo błędów z czego część wynika z braku doświadczenia, a druga część że stylu komunikacji, osobowości. Np. zamiast opowiadać o nieśmiertelności, pucharach, obiecywać gruszki na wierzbie wystarczyło powiedzieć że jest to sezon przejściowy budujemy sztab, drużynę i myślę że każdy by to zrozumiał i przyjął na spokoju. Jakby udało się coś zdobyć to byłoby tylko in plus a tak wyszły z tego farmazony. Ja osobiście patrzyłem z optymizmem jak Alex przejmował klub, natomiast po minionym sezonie jestem sceptycznie nastawiony do tego projektu. Zobaczymy co będzie.