preloader
Przejdź do głównej treści
870500acb2595696a870d58fd4937ee8fb9931

870500acb2595696a870d58fd4937ee8fb9931

Plotki transferowe: Obrońca z Portugalii na celowniku?

W porównaniu z poprzednim sezonem w Pogoni Szczecin dojdzie do kilku zmian. Klub prowadzi negocjacje w sprawie przedłużeń umów, niektóre prolongaty już ogłosił, będą też pożegnania.

Natomiast jeśli chodzi o zawodników przychodzących, to z informacji goal.pl wynika, że poważny kandydat do wzmocnienia defensywy Dumy Pomorza gra w duńskim Silkeborgu.

Docierają do nas wieści, że Pogoń prowadzi negocjacje w sprawie sprowadzenia do Szczecina portugalskiego obrońcy, Pedro Ganchasa. To piłkarz, który wiele lat spędził w drużynach juniorskich Benfiki Lizbona, a następnie przeszedł do Pacos Ferreira.

Latem 2024 toku wyjechał do duńskiego Silkeborga, którego barwy reprezentuje do dziś. Duńczycy zapłacili za niego 400 tysięcy euro, ale od tego momentu jego wartość poszybowała mocno do góry. W tym momencie portal Transfermarkt wycenia go na 1,7 mln euro.

Ganchas to bardzo rosły obrońca, bo mierzy aż 190 cm wzrostu. Jego dominująca nogą jest lewa, a skoro o dominacji mowa, to jest dominatorem w starciach powietrznych. W ostatnim sezonie rozegrał 35 meczów, w których strzelił 3 gole i zaliczył jedną asystę.

WIĘCEJ MOŻESZ PRZECZYTAĆ TUTAJ!

profil-jpg

Źródło: Goal.pl Wyświetlenia: 8578

Uwaga!

Dla lepszego doświadczenia użytkowników komentarze są początkowo niewidoczne. Kliknij „Zobacz komentarze", aby je pokazać i dołączyć do rozmowy.

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.

* Komentarze w serwisie www.PogonSportNet.pl zamieszczane przez jego użytkowników są ich prywatną opinią. Serwis nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli jednak administratorzy dostrzegą naruszanie dóbr osobistych, zmuszeni będą do usunięcia komentarza, a w przypadku powtarzania się sytuacji, zablokowania konta użytkownika.

Komentarze (57)

franek.dolas74

franek.dolas74

(3156/3200) 08.06.2026 07:10
Chłop ma 26 lat więc wiek optymalny. Wg TRANSFERMARKT rozegrał ostatnio 9 meczów na 10 możliwych i strzelił jednego gola. 190 cm więc wysoki, pewnie taki by się przydał. A te 1,7 miliona EURO to można raczej między bajki włożyć bo w końcu Lechia Gdańska warta jest 25 milionów EURO wg tego samego portali. Po spadku z ligi to kpina.
j27

j27

(22560/24000) 08.06.2026 07:41
Co? Karnety nie schodzą to teraz codziennie będą wieści o nowych graczach.
19DDD48

19DDD48

(235334) 08.06.2026 07:41
Ważne żeby dobrze bronił i był nie do przejścia... ramki to i Huja strzelał ale zadania defensywie zawalał. Zakładam że gość dobrze znany trenerowi więc ciężar transferu spływa ba niego. Póki co sprowadził jednego duńczyka i można powiedzieć że transfer mocno przeciętny. Oby się rozkręcił bo mało kasy nie pobiera.
Bossman70

Bossman70

(19905/24000) 08.06.2026 07:42
Czy stać Pogoń na taki transfer ? Najpierw musi chcieć tu przyjść. Niby jest wart 1,7 mln euro ale nawet 1mln euro to dużo bo nawet za darmo można lepszych sprowadzić. W Pogoni utarło się , że rozmawiają , rozgladają się albo jest na celowniku a my kibice czekamy na podpisanie kontraktów takich piłkarzy co podniosą piłkarsko pierwszy skład i walkę przynajmniej o podium. Transfery lubią ciszę ale jak robić transfery to tylko przed obozem przygotowawczym żeby nowi mieli czas na zgranie się z drużyną.
darecki73

darecki73

(45931/48000) 08.06.2026 08:23
Oby się udało go za kontraktować i co najważniejsze oby to był udany transfer. Tym bardziej, że rozmowy na temat Szalaia z jego klubem są trudne
1962

1962

(62481/72000) 08.06.2026 08:49
Widziałem na internecie kilka jego akcji i bramki, widać że facet wie co robi, jest pewny, silny i szybki. Jak to się uda, to będzie transfer na plus
Landsberg

Landsberg

(94018/96000) 08.06.2026 08:55
Czy my nie możemy jak Duńczycy kupić młodszego za 400 tys Euro i wypromować w Pogoni do kwoty 1,700 tys Euro zamiast brać gotowy produkt ? Nie wiem jak tam na prawdę stoimy finansowo . Jednak lepiej zamiast 4 przeciętnych kupić jednego pewniaka , który zrobi różnicę w tej lidze. Problem polega na tym , że my potrzebujemy oprócz Dziczka , który nie jest fenomenalny ale zna realia ligi , jeszcze trzech kozaków do podniesienia jakości sportowej . Pytanie czy nas na nich stać? Bo jak stać tylko na jednego to mamy problem
krokodylbambi

krokodylbambi

(27230/36000) 08.06.2026 09:07
chyba karnety nie idą ze zaczynaja sie ploteczki :) czekamy jeszcze na witsela vancedaora i onughe i przedewszystkim nowego kucharza
El Profesor

El Profesor

(13956/18000) 08.06.2026 09:25
czyli kiepsko idą negocjacje ws. Szalaia?
McJack

McJack

(5009/6400) 08.06.2026 09:48
Zawodnik z półki do jakiej ostatnio raczej nie jesteśmy przyzwyczajeni.
krokodylbambi

krokodylbambi

(27230/36000) 08.06.2026 10:10
a za szalaja nie ma co przeplacac nic wielkiego nie pokazal, nie przypominam sobie wejscia z pilka tak jak robil to zech, byle podac do boku albo pierwszego lepszego
19DDD48

19DDD48

(235334) 08.06.2026 10:14
O Szalaiu zapomnijmy. Nie 99% już go nie zobaczymy. Po pierwsze trzeba za niego zapłacić... Nie mało... Ale też może tutaj dałoby się jakoś dogadać. Większym problemem są jednak warunki kontraktu. On za bardzo nie chce schodzić z tego co zarabiał... a musimy pamiętać że większą część jego kontraktu opłacał jego pracodawca a nie Pogoń. Więc musielibyśmy zacząć mu płacić od nowej umowy kilkukrotnie więcej niż jak był na wypozyczeniu. Nie ma opcji nawet żeby Alex się na to szarpnął. I z drugiej strony nie ma się co dziwić bo choć Szałaj pojęcie o grze ma to jednak z taką gażą byłby mocno przepłacony. Trzeba szukać przynajmniej dwóch nowych stoperów, a dobrze byłoby nawet trzech. Niestety znowu nie wpłynie to dobrze na zespół... Ale może po kilku tygodniach jakoś zacznie trybić.
19DDD48

19DDD48

(235334) 08.06.2026 10:24
Szalai do Hoffein został sprowadzony za ok 12 mln EUR i dostał na prawdę niezłą kasę. On się w Pogoni może i widzi ale chciałby niewiele mniej niż już dostawał w Bundeslidze. Dlatego moim zdaniem nie dojdzie do porozumienia. Prędzej pójdzie na zaplecze Bundesligi. Tam dostanie lepszą kasę niż u Nas.
leszekleszek

leszekleszek

(74822/96000) 08.06.2026 10:27
Na papierze wygląda ciekawie. Druga sprawa, czy przyjdzie. Jednym słowem najprawdopodobniej żegnamy Szalaia
Andre

Andre

(19176/24000) 08.06.2026 10:44
Patrząc z perspektywy cięcia kosztów przez Alexa, to nawet milion euro będzie dla niego dużo, więc wydaje mi się to mało realne. Prędzej to ruch pod publikę do negocjacji w kwestii Szalaia, jego transferu i zarobków. Choć to tylko moje przypuszczenia.
Doker

Doker

(8205/9600) 08.06.2026 10:44
To jest chyba fejk. Silkeborg świetnie zna się na biznesie transferowym i raczej będzie celował w kwotę przekraczającą te1,7 miliona €uro aniżeli w sprzedaż w cenie "po znajomości" z rabatem. Oni świetnie wiedzą, że klub Haditaghiego jest na musiku i bezwzględnie to będą chcieli wykorzystać. Poza tym Pogoń ma obecnie fazę oszczędzania na wszystkim na czym się tylko da więc na polu transferów prawdopodobnie będzie szukać rozwiązań budżetowych. Doradzałbym więc poszukiwania i zakupy talentów w niższych ligach (zwłaszcza krajowych) popartych później porządną pracą szkoleniową, choć jak każdy kibic obawiam się dyletanctwa tak zakupowego jak i szkoleniowego.
krokodylbambi

krokodylbambi

(27230/36000) 08.06.2026 11:05
widzew mysli o bobczku swiderskim i pululu ciekawe co nasi niesmiertelni namalują pewnie paryzka wracajacego z wypozyczenia
pawel

pawel

(64058/72000) 08.06.2026 11:07
Skoro jest tyle wart to nie przyjdzie. Vahid nie bedzie wydawal pieniedzy na transfery,. Na pewno nie takich. Czy nie ma czy nie chce to osobny temat. Byly pierdy o Witselu i Hellebrandzie , byly jeszcze wieksze o milionach za napastnika a jak sie skonczylo wszyscy wiemy. Brawo boss !!!!!
krokodylbambi

krokodylbambi

(27230/36000) 08.06.2026 11:07
jeszcze chca helebranda i chlania ale beda jaja jak helebrand pojdzie do widzewa bo wystarczylo dobrze zaplacic
marek9636

marek9636

(107074) 08.06.2026 11:31
@krokodylbambi brawo odkryłeś jak działa rynek transferowy, wystarczy dobrze zapłacić, brawo krokodyl!
Tata Jasia

Tata Jasia

(4016/4800) 08.06.2026 12:06
Radio Szczecin podało, że kobieca Pogoń Szczecin może zostać rozwiązana! Wszystko przez brak rozmów kontraktowych. Z drużyny mają odejść wszystkie zagraniczne zawodniczki!
murin77

murin77

(17836/18000) 08.06.2026 12:41
Brać!!!!
Hieronim

Hieronim

(9519/9600) 08.06.2026 12:41
Niestety ale rozwiązanie kobiecej drużyny to logiczny i chyba spodziewany ruch po odejściach.Zasadne pytanie czy te parę milionów pewnie rocznie wzmocni pierwszą drużynę.JFajnie że panie grały o mistrza ale to tylko przystawka.Co innego gdyby miały grać w lidze mistrzów
Landsberg

Landsberg

(94018/96000) 08.06.2026 13:02
Co byście woleli? Tego piłkarza w Pogoni ,do tego kogoś mocno ofensywnego pokroju Buksy czy jednak utrzymywać kobiecą drużynę za te pieniądze?
Matul

Matul

(4442/4800) 08.06.2026 13:13
Nie mogą rozwiązać sekcji kobiecej bo wspieranie/posiadanie sekcji kobiecej jest w wymogach licencyjnych (: w licencji na europuchary jest już wymagana drużyna kobieca więc nie mogą od tak sobie jej zaorać. Będą tam grać juniorki i pewnie w przyszłym sezonie spadek
Polska Piłka

Polska Piłka

(14/50) 08.06.2026 13:20
Xkids Raczej pokazuje jak bardzo patologicznym tworem jest pogoń a tak by grały w eliminacjach do tych rozgrywek.Islamisto wypierdalaj z tąd a nie niszczysz klub
Polska Piłka

Polska Piłka

(14/50) 08.06.2026 13:22
Landsberg Lepiej mieć kobiecą sekcje a nie być zacofanym zaściankiem bo islamista nie umie prowadzić klubów i narobił jeszcze większych długów niż były
Holik82

Holik82

(470/600) 08.06.2026 13:38
Matul - Nie ma takiego obowiązku - zgodnie z wymogami licencyjnymi PZPN, klub najwyższej polskiej klasy rozgrywkowej musi aktywnie wspierać i propagować rozwój piłki nożnej kobiet poprzez spełnienie co najmniej jednego z poniższych warunków: 1. Prowadzenie własnego zespołu seniorskiego lub młodzieżowego w oficjalnych rozgrywkach PZPN. 2. Wspieranie stowarzyszonego klubu kobiecego. 3. Organizację turniejów i innych aktywności popularyzujących kobiecy futbol. Te same zasady dotyczą się też europejskich pucharów i uzyskanie licencji na nie.
Landsberg

Landsberg

(94018/96000) 08.06.2026 13:42
Gdy ktoś posiada kobiecą drużynę to już nie jest zacofany? Raków nie ma seniorskiej drużyny na szczeblu centralnym, Jaga nie ma seniorskiej drużyny kobiecej , szkoli tylko dziewczynki w Akademii czy to oznacza , że są zacofani? Ja jako kibic wolałbym przeznaczyć rocznie 2 mln euro na 1 zespół niz na medale dziewczyn . I tak co roku , to pomyśl jaką siłę w lidze można stworzyć przez 5 lat zamiast ekscytować się występami dziewczyn a narzekac na 1 zespół , że mu brakuje jakości. Okazuje się , że AH to raczej za biedny na Polską piłkę żeby ja zaatakowac i zjeść więc musi sobie radzić po swojemu aby się bezpiecznie utrzymać na powierzchni. Chetnych nie było na kupno w obliczu bankructwa i długów , Mroczek czarował ale Grajewski go wyjaśnił i miał rację Grajewski , że Pogoń to trup .Racja przemawia za Grajewskim skoro Mroczek w akcie desperacji sprzedał Efforiemu , facetowi bez pieniędzy ale z kontaktami w Europie i nie tylko a i tak nie był s stanie pozyskać inwestora na ten projekt. Każdy biznesmen czy konsorcjum wycofywało się gdy usłyszało długi i koszta codziennego utrzymania tego projektu.Wziął Pers to mu kibicujmy żeby to poukładał i zszedł z kosztów nawet gdy ma sie to wiązać z amputacją
pawel

pawel

(64058/72000) 08.06.2026 13:51
Osobiscie kobiecej Pogoni nie ogladalem ale tylko dzieki niej mamy cokolwiek w gablocie wiec skoro szlo im tak dobrze bylaby szkoda. Nie ma chyba jednak zadnego zdziwienia ? Kavala nie byla w koncu przypadkiem. Krok po kroku Vahidek rozmontuje tez kolejny klub. Nie mamy szczescia do spaslakow za sterami.... Brawo dla Halala ,ktoru klub rozpier....
Holik82

Holik82

(470/600) 08.06.2026 14:16
Problemem jest transparentność działań i plan na klub. Oprócz spłaty długów i wyprowadzenia klubu na jako taką prostą my dalej nie wiemy w jakim kierunku to ma iść. Rozumiem, że w biznesie kreacja wizerunku to połowa sukcesu ale jako kibic chciałbym wiedzieć jakie są plany na Pogoń. Pogoń kobieca nie spina się finansowo - nowy Właściciel nie chce jej utrzymywać - ok jego wola, ale lepiej byłoby powiedzieć o tym wprost niż znów mydlić oczy kibicom. Zamiast zaorać sekcję kobiecą może lepiej byłoby oddać licencję jakiemuś lokalnemu podmiotowi, który chciałby w to wejść żeby klub mógł dalej funkcjonować już pod zmienioną nazwą i poza Pogonią. Szkoda miejsca w Ekstralidze po prostu.
Polska Piłka

Polska Piłka

(14/50) 08.06.2026 14:22
Landsberg Patrząc na zachód,tak Polska to nadal zacofany zaściankowy ciemnogród pod względem kobiecej piłki.Wiadomo polska we wszystkim była i jest zacofana od zachodu.W te 5 lat nasze kibitki więcej zrobiły dla naszego regionu niż te przepłacone na żelowanie pajace co ich największą ambicją jest ruchanie klubu na hajs
Hieronim

Hieronim

(9519/9600) 08.06.2026 14:24
Pawełku to ciekawe co piszesz.Nigdy kobiecej Pogoni nie widziałeś ale żale wylewasz
Hieronim

Hieronim

(9519/9600) 08.06.2026 14:29
Polska Piłka.Nie wydaje mi się.W każdej firmie reorganizuje się bądź likwiduje działy przynoszące straty.Widac AH uznał że koszty ponoszone na żeńska drużynę nie bilansują się z potencjalnymi korzyściami marketingowymi.Jego klub,jego pieniądze i jego decyzje.Jak dla mnie taka drużyna może mieć sens ewentualnie w przyszłości przy znacznie wyższych przychodach.Teraz zaoszczędzą parę milionów.
marek9636

marek9636

(107074) 08.06.2026 14:32
@Holik82 jeszcze nie widzisz planu na klub? Plan jest prosty, wycisnąć z niego jak najwięcej kapuchy, wszystkie nierentowne gałęzie będą ucinane. Teraz pewnie powypożycza tych młodych co grali w 3 lidze i mają oni wrócić, zagrać 2 mecze w esa i przynieść kasiore.
Hieronim

Hieronim

(9519/9600) 08.06.2026 14:38
Marek wpadasz ze skrajności w skrajnosc
marek9636

marek9636

(107074) 08.06.2026 14:41
@Xkids czemu? Przecież on chce sprzedać Pogoń drożej niż kupił
Hieronim

Hieronim

(9519/9600) 08.06.2026 14:48
Co innego chcieć sprzedać drożej niż kupić( a to chyba naturalne w sumie).a co innego wyciskać z jakichś juniorów drobne.Logika nakazuje że żeby myśleć o podwojeniu powiedzmy kapitału w tym przypadku trzeba Pogoń wprowadzić mocno do Europy.Chyba że Alex już się znudził albo poddał albo ma dość Polski .i chce tylko wyjąć włozona kasę.Okno pokaże kierunek.Nie oczekuje cudów ale pokaże kierunek
marek9636

marek9636

(107074) 08.06.2026 14:50
@Xkids jakie drobne z juniorów jak za byle przyborka wycisnął 4,5 miliona euro
Hieronim

Hieronim

(9519/9600) 08.06.2026 14:52
Zobaczymy Marek.
fiwite1310@arugy.com

fiwite1310@arugy.com

(5907/6400) 08.06.2026 15:05
Optymalizacja finansów klubu na ZYSK (albo chociaz na stabilizacje) vs na WYNIKI to dwie zupełnie inne strategie, co było widać na przykładzie Pogoni. Nasz były tak znienawidzony prezes, pod presją kibiców i mediów, oraz zmanipulowany przez turbogrosza, zmienił strategie stabilizacji, która miał mniej wiecej do roku 2021/22 (zwłaszcza covid był cięzki), i postanowił zaryzykować i wydawać więcej pod wynik, który mial się spłacić - jak się skonczyło wszyscy wiemy. Mało który klub jest w stanie pogodzic zbilansowane finanse z wynikami, nawet Lech ma obecnie 70 mln zobowiazań wg bilansu. Mroczek zaczął zadłużać klub od mniej wiecej 2022 (tzn wydawać wiecej niż było bezpiecznie - zwłaszcza kontrakty, w tym komin u kamilka), długi zaczeły narastac i po tym jak turbo przegrał nam puchar w 2024 roku pan prezes powiedział, ze ma K...A TEGO DOŚĆ. Wczesniej przez wszystkie lata od mniej wiecej 2010 roku klub był budowany według stabilnego planufinansowego, wspartego przez prywatne pozyczki od firmy wlasciciela. <B> Jeżeli przez „bilansowe zadłużenie” rozumiemy zobowiązania wykazane w bilansie, to na dzień 30 czerwca 2024 r. sytuacja Lech Poznań wyglądała następująco: * Aktywa razem: 100,4 mln zł * Kapitał własny: 30,5 mln zł * Zobowiązania i rezerwy na zobowiązania: około 69,8 mln zł (różnica między aktywami a kapitałem własnym) </B>
fiwite1310@arugy.com

fiwite1310@arugy.com

(5907/6400) 08.06.2026 15:12
Alex doskonale rozumie, że o wiele łatwiej sprzedać zawodnika za 4-5 mln euro, niż "podnieść" te pieniądza za wyniki sportowe, bo tutaj jeden spalony, jedna kontuzja, czy <B>jeden zapijaczony kapitan z przerosnietym EGO</b> ... i cała strategia w piach. Dlatego finansowo o wiele bardziej sie opłaca po prostu miec stabilny klub w środku tabeli + jakas propaganda sukcesu (a potem ze trudno, nie udało się), niż nasciagać gwiazdeczki za miliardy monet i przegrać wszystko jak w kasynie.
lero

lero

(74626/96000) 08.06.2026 15:14
Zawodnik jest warty tyle, ile ktoś za niego zapłaci a nie tyle na ile wycenia go Transfermarkt. Tak, że z oceną szans na zakontraktowanie tego obrońcy bym się wstrzymał. Alex tnie koszty, to fakt ale też mówi jedno a robi drugie, więc kto wie co mu jutro do głowy przyjdzie w sprawie transferów. Może naraz pomyśli a co mi tam kasa i się szarpnie, bo jak to będzie wyglądało, kiedy inni właściciele się zbroją a on nie, to w ich oczach wyjdzie na kopciuszka a facet widać jest ambitny. Na dowód jego braku konsekwencji w tym co mówi a co robi, podam przykład z Grosicką. Po co zrobił ją CEO kobiecej drużyny skoro zamierza drużynę likwidować czy poważnie zredukować? Tak się zastanawiam, bo to niezrozumiały i niby nielogiczny ruch. Cały Alex. Nigdy nie wiadomo co mu w głowie świta. Oby się zdecydował na solidne transfery.
marek9636

marek9636

(107074) 08.06.2026 15:32
@fiwite1310@arugy.com ale ty gadasz głupoty chłopie, Pogoń za Mroczka była cały czas zadłużona, tylko raz z tego wyszła na chwile, gdy zamienił własne pożyczki na kapitał zakładowy. Po prostu były te długi niskie, po otwarciu stadionu długi drastycznie wzrosły, a klub stracił płynność finansową. Nie potrafił nawet sprawić żeby catering mu przynosił zyski, pokłócił się z największym sponsorem w historii klubu Azoty. Zdobył 3 miejsce z niewykończonym stadionem, od otwarcia stadionu wszystko ***j strzelił. Wstydem jest nie płacić ludziom po kilka lat i sprawić, że ochrona stadionu mówi, że nie przyjdzie na mecz, dopóki faktur nieopłacą. Przedłużanie ludzi, którzy byli wiekowi na kontrakty na kilka lat, Danie Stipicy kontrakt niemal na wieczność, gdzie już kiedyś bujali się z Hołotą w rezerwach kilka lat.Błędy co roku te same, 0 nauki z tych błędów. Gdzieś mam te jego 4 i 3 miejsca. Górnik, Jagiellonia, Piast i jeszcze kilka innych klubów za mniejsze pieniądze osiągneli więcej.
Polska Piłka

Polska Piłka

(14/50) 08.06.2026 15:53
Xkids W takim sam w sposób kavali rozwalił.Spóścil z ligi rozwalił wszystko od środka.Narobił jeszcze większych długów niż miał i na koniec uciekł jak szczur w kanały i znalazł sobie tutaj naiwniaków
fiwite1310@arugy.com

fiwite1310@arugy.com

(5907/6400) 08.06.2026 15:54
@marek9636 - skoro uwazasz, ze Pogoń z 2010 roku satysfakcjonowałaby cie teraz w roku 2025, i ze dywaniarz by przejał sobie tą Pogon z IV ligi, ze starym stadionem to pozdro dla ciebie, zakładam ze przez te 15 lat w ogole nie miales przyjemnosci z kibicowania Pogoni, nie? Skoro masz to wszystko w d ... ani razy nie byles na meczach, nie cieszyl cie nowy stadion, ani zaj... mecze, ani super transfery, NIC NIE BYŁO - tylko catering zjeb ... był. <B>Bardzo łatwo zaorac 15 lat czyjejs pracy i wytykac tylko same negatywne rzeczy, pomijajac cały progress, przypomina mi sie "polska w ruinie" w 2015 roku, hasło cwaniaków ktorzy dopiero potem pokazali co potrafią ... </B> To tylko potwierdza moje przypuszczenia ze ty tez nigdy nie widziales jak dziala jakakolwiek duza firma od srodka, gdzie nigdy nic nie jest 100% perfect, tylko zawsze jest wiele problemow, czesto jest zadłużenie, czesto trzeba robic wybory np. zapłace podatki zamiast dostawców, bo mi nie zapłacono rowniez, ze odchodza pracownicy, ze nie wywiazuja sie z umow i obowiazkow i milion innych problemow.
pawel

pawel

(64058/72000) 08.06.2026 16:07
@Xkids No,zgadza sie na zywo nigdy ich nie widzialem co nie znaczy,ze nie moge miec zdania. Rezerw w tym roku tez ani razu nie widzialem a uwazam ich spadek za kompromitacje. Nie pierwsza zreszta i nie ostania tego klubu pod batuta odklejonego paczusia. Zadne zale, mowie co widze.
pawel

pawel

(64058/72000) 08.06.2026 16:18
@fiwite1310@arugy.com To bezcelowe. Dla niektorych Vahid jest wazniejszy niz fakty, klub a moze nawet i oni sami. Nic nie zrobisz. Zostawic ich na piec minut a oni znajda pierwszego lepszego odklejenca i zrobia sobie z niego bozka... :)
marek9636

marek9636

(107074) 08.06.2026 16:18
@fiwite1310@arugy.com ty nie rozumiesz co sie do cb pisze, po pierwsze Mroczek niczego nie przejął od 4 ligi, tylko pomagał jako sponsor Smolnemu, w końcu postanowìl jak klub był już w 1 lidze zostać właścicielem. Nikt nie ma pretensji, że Mroczek nie wygrał pucharu żadnego, tylko, że powielał co roku te same błędy. O długi też by nikt nie miał pretensji, jakby nie udawał, że nie mamy sukcesów, bo klub ma być zdrowy finansowo. Pretensje były o to, że klub ponosił straty na fan szopie, cateringu, na długich kontraktach i zawsze mówił, że nie da sie inaczej. A wszelką pomoc odrzucał. Nie uczył się na własnych błędach i sam marnował pieniądze, które zainwestował. Głupi przykład. Mamy po rundzie jesiennej 1 miejsce, on sprzedaje Bukse i zamiast spróbować się pozbyć nieudolnego Maniasa i wypozyczyć 2 napastników, on ściąga tylko Cibickiego. W efekcie drużyna się wkurzyła na ten brak ambicji, a my straciliśmy szanse na mistezostwo. Dla mnie mecz Wisła-Pogoń to typowy mecz klubu Mroczka, gdzie rządzi zasada nie da się, a Wisła wierzyła, że sie da i za****** mu pomnik na stadionie.
kibol

kibol

(44373/48000) 08.06.2026 16:51
@franek.dolas74 haha ale ty łeb jesteś , jak zespół spada to znaczy że nie może być tyle warta ? Przecież każdy zawodnik różnie kosztuję będąc w różnych formach. Zauważ ze Bobcek sam kosztuje 8 baniek ,Zhelizko i Mena po 4 bańki ,to już masz 16 za 3 zawodników ,a ich chce pół ligi Co do Portugalczyka , to ważne jak poszła cena w górę , to znaczy że jest w formie i to jest dobry prognostyk ,tylko czy jak zwykle nie skończy się na plotce jak u nas to już norma i weźmiemy jakiś wynalazek
kibol

kibol

(44373/48000) 08.06.2026 17:08
@Polska Piłka co ty pier... ? Najpierw doinformuj się ,a później się udzielaj.Sprawdź jak kobieca jest zadłużona , to już za Mrocznego pare baniek. Tu chodzi że tam kogoś poj.. podpisując wysokie kontrakty ,sam trener miał 18 tyś., a zawodniczki też mało nie brały. Zauważ że tu kasy nie ma z praw telewizyjnych ,o sponsorów cieżko , bo co z tego mają ? kibiców 200-300 na meczu ,wejściówki za grosze ,a z pucharów to tylko mistrz dostaję kasę, na jakieś transfery nawet nie ma co liczyć . Taka ciekawostka , za mistrzostwo jest 300 k ,to ciekawe ile za vice
Michal991

Michal991

(7464/9600) 08.06.2026 17:18
Może którąś z dziewczyn CO zatrudni , bo mają zniknąć z piłkarskiej mapy ????
James

James

(42133/48000) 08.06.2026 18:13
@Matul W czerwcu 3 lata temu Raków wycofał sekcję kobiecą seniorek, klub postanowił skupić się wyłącznie na szkoleniu dziewcząt w ramach swojej Akademii, prowadząc drużyny młodzieżowe (m.in. orliczki, młodziczki, trampkarki i U-18. Raków drużyna męska gra w pucharach. Zobaczymy co tu się wydarzy.
Atmofrag

Atmofrag

(6879/9600) 08.06.2026 18:38
@krokodylbambi to wyślij Alexowi z 20 mln euro na transfery i kontrakty a jak nie masz to siedź cichutko i nie marudź już o widzewie, jeszcze zacznij pisać o PSG i Realu... odklejeni ludzie
Misiek1948

Misiek1948

(30442/36000) 08.06.2026 18:48
Co do obrońcy to duński kierunek może sugerować , że jest na liście życzeń trenera. Jest drogi w zakupie, ale pewnie będzie chciał zarabiać mniej niż Szalai. Co do kobiet to demontaż drużyny jest po prlstu głupi. Trzeba pozyskiwać sponsorów, promować rozgrywki kobiet. Na tym się nie zarobi , ale też nie utopi się dużo kasy. Raków jest fanaberią bogatego właściciela podobnie jak Wieczysta. Tam frekwencja nie odrywa roli ani sprzedaż gadżetów. U nas popularność Pogoni wynika z tożsamości kibiców z "brandem" Pogoni, z miastem, regionem, a sekcja kobieca to jeden z bardzo wielu elementów budowania tego brandu. Kobiety i dziewczynki nawet jeśli nie chodzą na mecze kobiet tylko na drużynę męską to przez samą świadomość istnienia tej sekcji budują swoją więź z klubem. Ani na brawobossach ani na ultrasach nie zbuduje się wysokiej frekwencji a nic nie wskazuje byśmy mieli męską drużynę z sukcesami. W tym sezonie upiekło się Haditaghiemu z frekwencją jeśli zatracimy tożsamość i jednocześnie popadniemy w mierność to klub straci przychody z dnia meczowego. Chytry traci dwa razy. Nikt już nienabierze się na nieśmiertelność. Nikt nie nabierze się na Prezesa dobrodzieja bo takiego nie mamy ani na podstarzałe gwiazdki jak Mendy. Co ma powiedzieć matka zabierając małą córke na mecz? "Dziewczynki też dobrze grają w piłkę " czy i"dziemy oglądać Pana co kiedyś zaliczał wiele trafień w różnych klubach." Niekoniecznie tych piłkarskich. Nie da się jednoznacznie przeliczyć zysków bezpośrednio dla Pogoni jakie generuje utrzymanie sekcji żeńskiej. Wysłanie zawodniak do szkoły by zrobił jakiś pokaz, też generuje koszty, dribne ale generuje, organizacja piknika rodzinnego też kosztuje, ale w ten sposób buduje się markę klubu oraz lojalność kibiców wobec tej marki.
MENTOR

MENTOR

(17192/18000) 08.06.2026 19:53
zero logiki wśród komentujących.. pierw Alex musi się pozbyć szrotu , który sprowadził mu kasztan...taka jest kolejność transferów..co do kobiecej piłki nigdy nie oglądałem i nie zamierzam...po prostu oczy krwawią jak to się ogląda...nie będę udawał, to jest jak mecze B klasy u mężczyzn momentami albo gorzej
Polska Piłka

Polska Piłka

(14/50) 09.06.2026 11:08
kibol Ta,marne nic nie warte wymówki,lepiej utrzymać tych paralityków co nic nie potrafią i jeszcze ściągać większy szrot niż jest obecnie