preloader
Przejdź do głównej treści
87050088e973741b80a8f5728d9026d6f78053

87050088e973741b80a8f5728d9026d6f78053

Plotki transferowe: Oferta za Greenwooda odrzucona

W niedzielę wieczorem portal Goal.pl poinformował, że pojawiła się pierwsza oferta za Sama Greenwooda pochodząca z Anglii. Tamtejszy dziennikarz Ben Jacobs potwierdza tę informację, ale podaje inne kwoty, które miały wchodzić w grę.

Portal Goal.pl informował, że oferta opiewała na 2 miliony euro. Jacobs, który jest dziennikarzem Give Me Sport i talkSPORT informuje, że złożona oferta dotyczyła kwoty 650 tysięcy funtów z ewentualnymi dodatkami podwyższającymi kwotę do miliona funtów.

Zdaniem dziennikarza miała ona zostać przez Pogoń odrzucona.

profil-jpg

Źródło: własne Wyświetlenia: 1560

Uwaga!

Dla lepszego doświadczenia użytkowników komentarze są początkowo niewidoczne. Kliknij „Zobacz komentarze", aby je pokazać i dołączyć do rozmowy.

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.

* Komentarze w serwisie www.PogonSportNet.pl zamieszczane przez jego użytkowników są ich prywatną opinią. Serwis nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli jednak administratorzy dostrzegą naruszanie dóbr osobistych, zmuszeni będą do usunięcia komentarza, a w przypadku powtarzania się sytuacji, zablokowania konta użytkownika.

Komentarze (15)

Anathema

Anathema

(39734/48000) 22.06.2026 06:45
Dobre! Kro da więcej!
martines79

martines79

(21666/24000) 22.06.2026 06:56
Przecież to jest hamulcowy. Z nim grany jak w 10. Powinno przyjąć się każda ofertę za to drewno z pocalowaniem w rękę
TajnyP

TajnyP

(7581/9600) 22.06.2026 07:15
Nie no, szaleńcy. Bez kitu oni chcą z tego szrota jeszcze wyciągnąć więcej niż dali? Czy jakie tu mogą być zamiary? Zamiast się pozbyć, zejść z wysokiego kontraktu, i zapomnieć o nim to oni będą trzymać do końca okna transferowego? Dziwne podejście, chyba że ten Turek Oktan czy jak mu tam chce go do Turcji wypchać ....
realista!

realista!

(30372/36000) 22.06.2026 07:19
Ile za niego nie dostaniemy to i tak będzie dobry deal dla nas, bo wg Transfermarktu Greenwood za darmo przyszedł. Jedynie co to ma wysoki kontrakt - podobno ok. 50 tysięcy euro miesięcznie. Jak go opchniemy to można wziąć za niego dwóch niezłych grajków.
GBF

GBF

(55595/72000) 22.06.2026 07:38
Tak właśnie wygląda profesjonalny biznes który w konsekwencji nie prowadzi do zadłużenia klubu jak u poprzednika. Nie sprzedaje się nic i nikogo taniej niż się kupiło.
marek9636

marek9636

(107074) 22.06.2026 08:01
Od 2 milionów euro zaczynalbym dopiero rozmowy
Maciek

Maciek

(40960/48000) 22.06.2026 08:06
Czyli jakies 800 tys euro. Miedzy 2 mln a 800 tys jest dosc spora roznica.
franek.dolas74

franek.dolas74

(3157/3200) 22.06.2026 08:24
Od razu wiedziałem, że to lipa. Pisałem zresztą w poprzednim poście, że jak Pogoń weźmie za takiego placka 2 miliony EURO to będzie cud, a że cudów nie ma to jest jak jest. Zresztą bądźmy poważni kto normalny zapłaci za takiego piłkarskiego ogórka takie pieniądze? Chyba, ze po pijanemu:)
franek.dolas74

franek.dolas74

(3157/3200) 22.06.2026 08:27
@marek9636 dokładnie tak Panie Kolego, haha:) Powiedzmy 8 milionów funtów i wtedy można podpisać umowę jego odejścia. No i ze dwóch 17-18 latków dodatkowo rokujących za niego. Inaczej tego nie widzę:) hahahah... PS. 2 miliony EURO za Greenwooda HAHAHAH - chory sen pijanego zająca jednym zdaniem.
Misiek1948

Misiek1948

(30446/36000) 22.06.2026 08:35
Kwota 650 tys. To chyba najdotkliwsza recenzja jego umiejętności. Negocjacje w toku.
Siders

Siders

(14502/18000) 22.06.2026 08:42
Przecież w życiu nie dał za niego w tamtym roku 2 baniek jak tnie koszty wszędzie gdzie się da. Przyszedł za free i dobrą pensję.
kruger73

kruger73

(37754/48000) 22.06.2026 08:52
Jak sprzedadzą Greenwooda drożej niż go kupili to są dla mnie mistrzami biznesu! A mam nadzieję że są.
krokodylbambi

krokodylbambi

(27230/36000) 22.06.2026 08:56
wzieli go za darmo a chca 2 miliony euro haha naogladali sie transfermarktu a prawda taka ze trzeba jeszcze doplacic i sie pozbyc balastu
R_suchy600

R_suchy600

(5732/6400) 22.06.2026 09:01
Typowa pokerowa sytuacja. Alex chce jak najwięcej wyciagnacc za Sama ale musi uważać bo jak zostanie z nim na kolejny sezon to będzie strzał w stopę.
1962

1962

(62481/72000) 22.06.2026 09:03
Alex chyba stracił rachubę. Gdy przyklei 650E plus jakieś tam bonusy, czyli około miliona, a jemu to nie pasuje?! Niech sobie policzy ile zarobi jak już przestanie jemu płacić około 50 tys euro miesięcznie za nic nierobienie. Wyrwać chwasta i po problemie.