preloader
Przejdź do głównej treści
870500bfaa259af8c7c2370b41d6bfcc9e8a2b

870500bfaa259af8c7c2370b41d6bfcc9e8a2b

Plotki transferowe: Pogoń pyta o Rochę?

Duma Pomorza miała walczyć w minionym sezonie o europejskie puchary, a niespodziewanie musiała w pewnym momencie martwić się o ligowy byt. Ostatecznie ekipa Thomasa Thomasberga zakończyła rywalizację na dziewiątym miejscu tabeli, z bilansem trzynastu zwycięstw, sześciu remisów i piętnastu porażek. To rzecz jasna bilans bardzo rozczarowujący, w związku z czym klub przejdzie kolejne zmiany podczas zbliżającego się okienka transferowego.

Media jakiś czas temu obiegła informacja, że na liście transferowej Portowców znalazł się Karol Angielski. 30-latek, sprowadzony w styczniu za darmo z AEK-u Larnaka, ma kontrakt obowiązujący przez jeszcze rok, ale już teraz może szukać sobie nowego klubu. Pogoń Szczecin chce postawić na Filipa Cuicia, jak i ściągnąć mu bardziej jakościowego konkurenta.

W tym kontekście „Weszło” pod koniec maja informowało, że Duma Pomorza złożyła zapytanie o Leonardo Rochę z Rakowa Częstochowa. Temat dalej jest aktualny, bo źródło stwierdziło teraz, że Pogoń wciąż spogląda w stronę Portugalczyka. Wiele natomiast zależy od tego, czy zarówno Raków, jak i sam piłkarz, zejdą ze swoich żądań.

Piotr Koźmiński z Goal.pl wyjawił bowiem, że Medaliki wyceniają swojego snajpera na około milion euro. Do tego Rocha ma oczekiwać sporego wynagrodzenia. Ze względu na te aspekty, transfer 29-latka do Pogoni jest w tej chwili mało prawdopodobny.

profil-jpg

Źródło: Kanał Sportowy Wyświetlenia: 9270

Uwaga!

Dla lepszego doświadczenia użytkowników komentarze są początkowo niewidoczne. Kliknij „Zobacz komentarze", aby je pokazać i dołączyć do rozmowy.

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.

* Komentarze w serwisie www.PogonSportNet.pl zamieszczane przez jego użytkowników są ich prywatną opinią. Serwis nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli jednak administratorzy dostrzegą naruszanie dóbr osobistych, zmuszeni będą do usunięcia komentarza, a w przypadku powtarzania się sytuacji, zablokowania konta użytkownika.

Komentarze (45)

El Profesor

El Profesor

(13956/18000) 07.06.2026 14:49
No... czegoś tu bardzo brakowało - ploteczek transferowych. Szczególnie tych kończących się zdaniem "transfer 29-latka do Pogoni jest w tej chwili mało prawdopodobny"
Cezar

Cezar

(11371/12000) 07.06.2026 14:52
Ile sprzedano już całorocznych wejściówek?
Landsberg

Landsberg

(94018/96000) 07.06.2026 14:57
@Cezar w Gorzowie jeszcze nikt nie nabył
marek9636

marek9636

(107074) 07.06.2026 14:57
@Cezar 19 h temu Deptuła pisał, że 1577
Cezar

Cezar

(11371/12000) 07.06.2026 15:16
Po tym odgrzanym kotlecie sprzedaż musi ruszyć. @Landsberg Dobre:)) @marek9636 Dzięki.
TritumX

TritumX

(21084/24000) 07.06.2026 15:19
Plotki transferowe: Pogoń pyta o Witsela, Vencedora, Onughę, Pululu i Czubaka, a jednocześnie składa ofertę 1,2 mln euro (w ratach) za Hellebranda, którego rynek wycenia na 3,5 mln euro. Władze z Zabrza wysmiewaja ofertę i przedluzaja z zawodnikiem kontrakt do 2029 roku. W tym samym czasie zarzad Pogoni obiecuje niesmiertelnosc i walke o miejsca 1-2, kompromituje klub i region w mediach spolecznosciowych, ściąga Huja, Ndiaye, Juwara, Biegańskiego i Greenwooda, sprzedaje najlepszego zawodnika ligi – Koulourisa oraz Przyborka do Lazio, zastępuje ich Cuiciem i Angielskim sciagnietym za darmo z Cypru, spuszcza rezerwy do 4 ligi, zwalnia trenera od przygotowania motorycznego razem z asystentem i kucharzem i ledwo zapewnia sobie utrzymanie w przedostatniej kolejce. A na deser podnosi ceny karnetow i stwierdza, ze nie mamy pieniędzy ani na restauracje ani na wzmocnienia. Kurtyna.
kranzmann1982

kranzmann1982

(13235/18000) 07.06.2026 15:20
Pozbyć się Angielskiego może nie być łatwo - te kilka miesięcy to raczej antyreklama tego zawodnika. Rocha byłby ok ale jeśli prezes ciągle narzeka na koszty to chyba nic nie będzie z tego. Co do pensji to chyba więcej od naszego nieśmiertelnego kapitana chyba by nie zarabiał.
Pawolas

Pawolas

(2677/2800) 07.06.2026 15:54
Rozwiązanie jest proste. Dyscyplinarka dla legendy Białegostoku, który nie specjalnie przykładał się do pracy od końcówki zeszłego roku. Można nawet powiedzieć że sabotował poczynania drużyny. I wtedy się znajdzie kasa na Roche. Pewnie jeszcze zostanie. A pożytek na 100% będzie większy
Atmofrag

Atmofrag

(6879/9600) 07.06.2026 16:05
@TritumX ty tak to widzisz, można napisac to i pozytywnie - w druga strone, niektóre transfery udane, choćby nawet i Cuic który na koniec już się zaaklimatyzował i strzela, Agger który zaczął grać, Mukairu który strzalał ważne gole i Szalai, który poprawnie gra w defensywie , do tego przyzwoite 9 miejsce podczas przebudowy klubu. Kolourisa chiałeś zatrzyać? niby jak? zagrozisz mu czy może zaproponujesz więcej niż szejkowie? zatrzymanie Przyborka? ale po co skoro nie błyszczał wcale a Lazio dało za niego sporą kasę, to była dobra okazja a sam Przyborek też chiał spróbować wielkiej piłki więc gdzie tutaj widzisz jakieś błędy? po prostu jestes uprzedzony do Alexa albo oczekiwania miałeś z dupy że od razu zaczną grac o najwyższe cele a tak to nie działa, potrzeba czasu i to nie jest FM ani FIFA jak się niektórym z was wydaje...
1969

1969

(37259/48000) 07.06.2026 16:11
Wysłałem zapytanie do Manchesteru City o Erlinga Haalanda. Nie mam do tego licencji menedżerskich, nikt mnie nie zna, stać mnie na tanie wino. Ze względu na te aspekty, transfer Norwega do Pogoni jest w tej chwili mało prawdopodobny.
darecki73

darecki73

(45931/48000) 07.06.2026 16:13
Raków chce 1 mln euro. Rocha chce duże wynagrodzenie. Nie wiem czy jest aż tak dobry, by tyle płacić Rakowii i jemu.
Santino Corleone

Santino Corleone

(11401/12000) 07.06.2026 16:17
Zródło: - z tego co słyszałęm - słysze głosy
tukaniero

tukaniero

(17231/18000) 07.06.2026 16:19
sadze ze nam tu nie jest potrzebny raz zaawansowany wiekowo dwa wielkie wymagania przy jednoczsnej cieniznie
TritumX

TritumX

(21084/24000) 07.06.2026 16:46
@Atmofrag Tak, tak, wiem – znamy twoją opinię, wszyscy mamy za wysokie oczekiwania... Koledzy ci ostatnio dopisali, więc nie będę się powtarzał. Ja od zespołu oczekuję walki o najwyższe cele, a od zarządu i właściciela – uczciwości, wywiązywania się ze składanych obietnic i przenoszenia gór w drodze po sukces. Między innymi przez takich miernych asekurantów, filistrów i bylejakościowców w gronie kibiców jak ty, ten klub jest dokładnie w tym miejscu, w którym jest, po 78 latach istnienia i do dzisiaj nic nigdy nie wygrał. https://i.postimg.cc/2y5ppdqP/Desaix.png https://i.postimg.cc/639gRVfH/Polska-Pilka.png
AntyRedaktorek

AntyRedaktorek

(4442/4800) 07.06.2026 16:47
Po co nam Rocha ? Mamy Cuica, w niego trzeba wierzyć. Tym bardziej że w 6 ostatnich spotkaniach uzbierał 4 bramki, takich własnie chłopaków trzeba promować. Można wróci, tu potrzeba kogoś do obrony i na skrzydła ewentualnie ogrywamy jakiegoś napadziora z Akademii.
AntyRedaktorek

AntyRedaktorek

(4442/4800) 07.06.2026 16:49
Mamy chłopaków w akademii którzy naturalnie potrzebują czasu, i ogrania. Oni mają dużo większą motywację niż Angielski czy Rocha.
WielkiPiotr

WielkiPiotr

(38926/48000) 07.06.2026 16:51
Zapytac nie zaszkodzi
krokodylbambi

krokodylbambi

(27230/36000) 07.06.2026 17:07
farmazony zaczynaja naganiać po ostatnich oszustwach nie wierze w ani jedno ich slowo pozatym rocha to przecietny grajek nadawal by sie na balony baloniarza
mario.nowy

mario.nowy

(18232/24000) 07.06.2026 17:21
On jest drewniany typ w takim pokroju jak Angielski..
Atmofrag

Atmofrag

(6879/9600) 07.06.2026 17:50
@TritumX nikt wam nie zabroni miec marzeń ale wy WYMAGACIE na już sukcesów od gościa co przejął dopiero klub, SPŁACIŁ DŁUGI, zrobił nie małe transfery , jest nowy trener, on cały czas próbuje, a i tak na niego plujecie... to niesamowite heheh, łatwo jest mówić zza monitora nie dokładając milionów do klubu i do tego zero wdzięczności , jakby Alex powiedział na starcie że jest przebudowa klubu i składu i niewiadomo o co gramy to by wam było lżej na sercu czy jak? wiadomym jest ,że stara się podgrzać atmosfere i walczyć o najwyższe cele, ale tego się nie da zrobić w jeden sezon z zadłużonym klubem, to nie FIFA , możecie marzyć dalej i go obrazać, nic to nie da
Desaix

Desaix

(8593/9600) 07.06.2026 18:18
@Atmofrag Wymagamy normalności, przemyślanych transferów, właściciela, który nie wykorzystuje mediów, aby zaistnieć. Facet zwietrzył interes, przejął za grosze zadłużoną firmę, farmazony wszędzie naopowiadał, tylko w tym biznesie nic nie znaczy. Wdzięczności? Ten Pan robi tu biznes na różnych poziomach, kibic płaci za bilet, kupuje gadżety, opłaca kanał sportowy - w ramach płacę i wymagam. Kluby przechodzące przebudowę - to cała nasza liga rozpoczynając od Górnika czy Jagiellonii. Kibic Pogoni nie wymaga sukcesów, generalnie w sporcie nie liczy się sukces, a największym prestiżem cieszą się zespoły zdegradowane... Te niemałe transfery, to transfery wychodzące.
bravoboss

bravoboss

(248/300) 07.06.2026 18:26
@Pawolas A słyszałeś może że Grosicki miał kontuzje przez pół sezonu ale na siłę chciał grać? Na wiosnę się wykuruje, znowu zacznie strzelać i asystować tacy jak ty zaczną go chwalić że ma serce dla klubu i w ogóle złoty chłopak.
TritumX

TritumX

(21084/24000) 07.06.2026 18:28
@Atmofrag Skończ wreszcie z tą irytującą, wyrwaną z kontekstu propagandą „odbudowy” i że się „nie da”, która ma służyć jako usprawiedliwienie chronicznie niedofinansowanego budżetu transferowego. Słuchać się tego nie da. Haditaghi kupił zadłużony klub za symboliczną kwotę rzędu 1mln euro. W normalnych warunkach taki klub kosztowałby go prawdopodobnie 15 razy więcej. To jest gigantyczna zniżka. Pieniądze włożył w formie podwyższenia kapitału zakładowego. To nie bezzwrotna darowizna ani akt charytatywny a kapitał, który w każdej chwili może odzyskać, sprzedając już czystą, niezadłużoną spółkę, co było tobie i tobie podobnym na tym forum wielokrotnie tłumaczone. Cała ta narracja przedstawiająca właściciela jako „zbawcę” klubu, który „wielkodusznie” spłacił długi z własnej kieszeni, jest głęboko myląca i nieprawdziwa. Dalej łykacie jak pelikany i powtarzacie ten nonsens. Na całym świecie podmioty z powodzeniem operują przy znacznie wyższym poziomie zadłużenia niż Pogoń i nie przeszkadza im to sprowadzać zawodników światowej klasy i budować konkurencyjnych drużyn – pod warunkiem odpowiedniej płynności finansowej i profesjonalnego zarządzania. Wysokość zadłużenia ma znaczenie drugorzędne, a kompletna redukcja długu nie jest żadnym warunkiem czy przeszkodą do mądrego inwestowania w zespół. Nie jest i nigdy nie była. O tym, że przy okazji sprzedano Koulourisa i Przyborka za łącznie ponad 11mln euro (grubo ponad 40 milionów zł), które klub zaksięgował po stronie przychodów, mocno osłabiając zespół walczący o utrzymanie i do dzisiaj ich nikim wartościowym nie zastąpił, i że w całym bilansie transferowym z zeszłego sezonu jest dobre kilka milionów euro na plusie, nawet nie wspominam. Przejęcie było ponad rok temu, długi to przeszłość. W tym momencie właściciel odmawia inwestycji adekwatnych środków w podniesienie poziomu sportowego, co wraz z brakiem kompetentnych ludzi w jego otoczeniu uniemożliwia zbudowanie zespołu zdolnego do walki o najwyższe cele. Wszystko.
bravoboss

bravoboss

(248/300) 07.06.2026 18:30
@Atmofrag Przywracasz nadzieję, że są tu na forum jeszcze trzeźwo myślący ludzie. Prawda jest taka, że Mroczek nie chciał być grabarzem Pogoni, więc sprzedałby klub nawet Grajewskiemu rodem z lat 90. (co na szczęście się nie powiodło). Oczywiście nie wiadomo jak sobie poradzi ekipa Alexa po wakacjach. Ale też prawda jest taka, że gdyby nie on, to byłaby spektakularna plajta
marek9636

marek9636

(107074) 07.06.2026 19:52
@TritumX chłop dosłownie w ostatnim wywiadzie powiedział, że albo wymienią murawę albo zrobią restauracje. On nie dołoży żadnych wielkich pieniędzy na transfery według mnie. Będą za darmo, albo za drobne
krokodylbambi

krokodylbambi

(27230/36000) 07.06.2026 19:56
ja juz nawet o tej restauracji zapomnialem :)) wszystkich farmazonow nie dalo sie zapamietac
JUSA 70

JUSA 70

(44183/48000) 07.06.2026 20:14
TritumX ;Celniej i dokładniej się tego nie da podsumować bo to szczera prawda aż do bólu Mimo tego wyciągniencia nas z Doliny Muminków i czeluśći piekieł 4 ligowych ,widać dokładnie że lecimy bez pilota a załoga to kursanci Sosina coś czuje się szybko upłynniła z karmanów Alexa i nie jest to takie szybkie przedsięwzięcie o jakim myślał żw zarobi Jednego możemy być pewni że w Zabrzu wszyscy ręce do Pana Boga składają że nie podjeli rozmów z Perskim Księciem dzięki temu grają w pucharach i mają prawdziwego Prezesa który na pewno nie myśli o promocji Klubu i sprzedaży za więcej Dla mnie już skończyły się jego farmazonisy i te okienko nam pokaże o co będziemy grali w nst sezonie Rosza w Pogoni ?A nie ma panie Prezesie kogoś za darmoszkę ,może ciągnąć wóz z węglem na pewno się przyda jak to mówią darowanemu koniowi nie zaglądamy w zęby
marek9636

marek9636

(107074) 07.06.2026 20:18
Jak już ma zainwestować większe pieniądze, to niech to zrobi w szkolenie i scouting. To by sprawiło, że nawet po jego odejściu klub miałby solidne fundamenty. A nie rozwalić kasę na kilku papraków, zawinie się i w klubie zostaną zgliszcza. A transfery robić coraz lelpsze ze sprzedaży wychowanków i transferów zrobionych za mniejsze pieniądzw.
TritumX

TritumX

(21084/24000) 07.06.2026 20:22
@marek9636 @krokodylbambi No mówię, w ch@ja cięcie na całej linii. Dobry jest tylko w opowiadaniu bajek i dmuchaniu wyimaginowanych baniek, jak trzeba sprzedawać karnety po rekordowych cenach. Kolejny farmazoniarz i tyle, liga rosnie w sile a my dalej palimy glupa.
TritumX

TritumX

(21084/24000) 07.06.2026 20:23
@JUSA70 100%
marek9636

marek9636

(107074) 07.06.2026 20:36
@JUSA 70 ale Górnik jest jeszcze biedniejsi od nas, oni mają po prostu dobry scouting
mirekmikesz

mirekmikesz

(250/300) 07.06.2026 20:53
Wszystkim niezadowolonym nie mającym zielonego pojęcia o zarządzaniu takim klubem jak Pogoń Szczecin. Aby klub mógł grać w Ekstraklasie o jakiekolwiek cele a nie walczyć wyłącznie w o utrzymanie potrzebna jest kasa. Duża kasa. 100-150 mln zł. Ile dostaje klub z Ekstraklasy za miejsce i z C+? 15 mln? 40 mln ma z dni meczowych w całym sezonie 15 mln łoży na utrzymanie stadionu. Łatwo policzyć ile jeszcze brakuje? 70-80 mln? Ile wykładają sponsorzy? Na pewno nie tyle więc skąd wziąć resztę? Promować dobrych piłkarzy, powodować żeby ich wartość rosła. Potem sprzedać z zyskiem. 2 zawodników sprzedanych po 10 mln Euro załatwiłoby sprawę ale niestety nie ma tak dobrze. Trzeba jeść małą łyżeczką. Kluczowe są tu transfery do klubu. Trzeba myśleć przyszłościowo. Promować młodzież a jednocześnie walczyć o miejsce w tabeli grając ekipą którą się posiada. Lepiej mieć mniej zawodników bardziej wartościowych i uzupełniać skład wychowankami. Kadra 22 osobowa jest wystarczająca. Proste wyliczenie. 11 gra, 5 wchodzi. Kontuzje,kartki...więc przynajmniej 6 wychowanków powinno trenować z pierwszą drużyną. Teraz dobry moment na transfery ale nie takie jak Angielski,Juwara czy Ndaye więc do dzieła. 3-po jednym zawodniku środka pola od obrony po atak i gramy. Na pewno nie Rocha. Za duże ego. Poszukać w Grecji. Reszta na pewno znajdzie się na polskim rynku.
fiwite1310@arugy.com

fiwite1310@arugy.com

(5907/6400) 07.06.2026 21:04
<B>Najlepsze jest to, że to gadanie o "wywaleniu od razu do 4 czy 7 ligi", o rozpoczynaniu OD ZERA, o kompletnym bankructwie to też jest MIT !!!</B> To mit powielany od samego początku, który z czasem urósł do rangi prawdy objawionej. Problem w tym, że z mitami nie wygrywa się argumentami, ponieważ mit opiera się na emocjach, a nie na faktach. Spółka traciła płynność, a Mroczek uznał, że nie będzie już dalej dokładał własnych pieniędzy. To była poważna sytuacja, ale nie oznaczało to automatycznie końca Pogoni. Lechia Gdańsk miała znacznie większe problemy finansowe i skończyło się na karach sportowych, a nie zniknięciu klubu. Za dużo podmiotów miałoby interes w tym, żeby Pogoń przetrwała. Od miasta i polityków, przez sponsorów i wierzycieli, po tysiące kibiców. Klub tej skali, z takim stadionem, marką i znaczeniem dla Szczecina, znacznie szybciej przeszedłby restrukturyzację, zmianę właściciela albo układ z wierzycielami niż faktyczną upadłość. Co więcej, nie było nawet prawomocnego postępowania upadłościowego. Nawet gdyby któryś wierzyciel złożył taki wniosek, droga do likwidacji spółki trwałaby miesiące, a bardziej realistycznie lata. Lata, nie kilkanaście godzin. <B>Czy wiosna 2025 mogłaby być bardzo trudna? Oczywiście. Czy Pogoń mogłaby mieć problemy z licencją, punktami albo kontraktami części zawodników? Tak. Ale opowieści o tym, że klub miał zniknąć z mapy Polski praktycznie z dnia na dzień, były przede wszystkim elementem narracji, a nie realnym scenariuszem !!!</B> https://i.ibb.co/0yb9m1xG/Screenshot-2026-06-07-at-20-57-25.png
fiwite1310@arugy.com

fiwite1310@arugy.com

(5907/6400) 07.06.2026 21:14
1. Krzystek i Rada Miasta właśnie wydali około 300 mln zł na stadion finansowany w dużej mierze kredytem i ktoś naprawdę uważa, że nie znaleźliby miliona czy dwóch z rezerw, żeby kupić czas na ratowanie klubu? Przecież wyborcy zagryźliby ich za taki scenariusz. 2. Wierzycielom również bardziej opłacałoby się dorzucić trochę pieniędzy, żeby klub odzyskał płynność, niż doprowadzić do sytuacji, w której odzyskają ułamek swoich należności albo nie odzyskają ich wcale. 3. Canal Plus też nie mógłby przejść obok tego obojętnie. Jeden nieodbyty mecz to milionowe straty związane z transmisją, reklamami i prawami telewizyjnymi. Z tego co wiem, były prowadzone rozmowy na różnych poziomach, bo nikomu nie opłacało się po prostu odpuścić. 4. No i jeszcze kontrakty zawodników. Tak, po określonym czasie zaległości część z nich mogłaby próbować rozwiązać umowy. Tylko kto miałby im nagle zapłacić więcej? :))) Większość była w Pogoni dlatego, że tu miała jedne z najlepszych kontraktów, jakie mogła dostać. W ogóle ludzie, którzy do dziś powielają mit, że w marcu 2025 Pogoń mogła nagle przestać istnieć w 16 godzin, chyba nie robili w życiu większych interesów niż zamiana punktów z Żappki na czteropak Bosmana. <B>Upadłość klubu tej skali to nie jest wyłączenie światła w piwnicy. To proces, który trwa miesiącami, a częściej latami !!!</B>
fiwite1310@arugy.com

fiwite1310@arugy.com

(5907/6400) 07.06.2026 21:22
aha, nie wiem czy to było kiedyś tutaj wspomniane, ale prawnicy C+ kontaktowali sie z klubem aby wypracowac porozumienie o pozyczce na to aby klub dokonczył sezon, zastawem miały byc po prostu prawa do płatnosci za przyszłe mecze, innymi slowy C+ zaplaciłby "z góry" za wiosnę 25, a potem sam by sobie płacił - zwracająć pożyczkę (mozliwy był tez zastaw pod karty zawodnikow, ale to było trudniejsze do zrobienia i tego chciano uniknąć). <B>Po prostu C+ nigdy by sie nie opłacało NIE interweniowac, bo straciliby potencjalnie kilkanascie milionów z samych reklam, a do tego ewent. anulowanie abonamentów itd.</B>
marek9636

marek9636

(107074) 07.06.2026 21:38
@fiwite super, mieliśmy przed rundą wiosenną 8 miejsce. 9 punktów do miejsca spadkowego. Sprzedaliśmy Gorgonia, Zecha, Vahana. Sprzedalibyśmy jeszcze Kulu, Gamboe przykładowo i Przyborka ile by z tego było na musiku? Z 25 milionów złotych? I tak mając już krótką ławkę i dalej z 40 milionów złotych długu. Może bankructwa by jeszcze nie było, ale załóżmy, że potem spadamy do 1 ligi. Ile lat byśmy mogli się z tego wygrzebywać? Bo Wiśle zajęło 4. Cieszę się, że nie testowaliśmy tego scenariusza. A zapominasz, że jeszcze przejął nas Effori i kończyła się kasa na organizacje meczów. Sajewicz chciał dawać pożyczkę na skończenie sezonu. Ile by było długu? Trzeba docenić, że spłacił te długu i liczyć, że znajdzie sposób na rozwijanie klubu, zamiast gadanie co jak by było. Najlepszy jest akurat ten, który nie rządzi klubem
ttb

ttb

(41249/48000) 07.06.2026 21:43
Raków dał za niego 0.7 mln a teraz chce 1mln? Piłkarz to nie wino:)
MalmoFF90

MalmoFF90

(155/200) 07.06.2026 22:14
Ciekawe jak chcą byle jakiego zawodnika finansować jak sytuacja jest znów dramatyczna. - Nie płacą ludziom na B2B po 2-3 miesiące - Dziewczyny nie dostają wynagrodzenia - I zespół także nie dostał wynagrodzenia a czas i cześć sztabu wcale nie dostała kasy - Zalegają do miasta znów potężna kwotę - Rezerwy muszą się leczyć na NFZ bo nie stać ich n.p na rezonans za 300zł - Wezwań do zapłaty z 100-200 na biurku leży, nikt na nie nie reaguje - Mroczek i jego spółki nadal nie spłacony, mimo nakazu sądowego - Akademia rozwalona, nikt z trenerów nie ma kontraktu na nowy sezon podpisany - Drużyna kobiet się rozsypała na amen - Rezerwy spadły do 4(!!) ligi - U19 Brak awansu do CLJ A Islamista, zamiast siedzieć na swojej wielkiej dupie i ratować to wszystko, poleciał sobie na 2 miesiące na mistrzostwa świata do Kanady. Chodzą plotki że KaszTan kończy z dniem 30.06.2026 swoją przygodę z klubem.
marek9636

marek9636

(107074) 07.06.2026 22:33
@MalmoFF90 siema BenjamiN nie nudzi ci sie już to pierdolamento? Przez rok wyliczałes jakich jeszcze dlugów nie zapłacił. Ile jeszcze kont założysz?
Pablo

Pablo

(44681/48000) 07.06.2026 22:53
@fiwite1310@arugy.com Co ty za farmazony piszesz? Jakie anulowanie abonamentow w C+? Ze niby rozwiązuje sobie umowę z nimi bo Pogoń padła czy przestała grać na canal+? Szkoda czytać całej reszty...
Atmofrag

Atmofrag

(6879/9600) 07.06.2026 23:01
@TritumX no widzisz, znów jest WY BYŚCIE CHCIELI, ale wy nie wykładacie milionów na klub i nie zarżadzacie, nie spłacaliście miliopnowych długów i nie jesteście ekspertami od transferów, w Lechu tez tacy jak wy gadali o włascicielu Że baran, idiota itd a on powiedział kjedno "nie poddam się i będę dalej budował klub" i kto wyszedł na idiotów? tutaj jedst identycznie, dopiero co przejął klub i robi porządki i transfery i juź narzekanie , to jest nawet zabawne czytanie czego wy OCZEKUJECIE ,jeszcze wyślijcie mu nazwiska nowych piłkarzy i do kiedy ma ich wszystkich kupić! hahahaha
El Profesor

El Profesor

(13956/18000) 07.06.2026 23:17
@fiwite1310@arugy.com Odnoszę wrażenie, że idąc do klopa (wcale nie Jurgena), najpierw zapytasz ChatGPT, czy to odpowiednia pora dnia na takie działania, a jak odpowiedź będzie negatywna, to ekskrementy wylejesz w pełni na forum Pogoni. Proszę, użyj czasem INTELIGENCJI, takiej wrodzonej, podstawowej, osobistej, a wręcz wsobnej, a nie HALUCYNUJĄCEJ, pełnej artefaktów. Twoje argumenty czasami nie tylko są nie w pełni adekwatne do stanu faktycznego, ale nie mają do końca racji bytu. Ale są ładnie ubrane w słowa przez modele. Co nie zmienia faktu, że obecnie jestem bardziej zaniepokojony kierunkiem, w którym zmierza Zarząd, niż rok temu. Bo jestem. Bardzo. Ale prosiłbym o pewną znaczącą ostrożność w ferowaniu wyroków na podstawie "wypluwów" durnych modeli AI, bo znam osobiście przypadki ludzi, którzy ponieśli poważne konsekwencje, gdy się oparli na pseudoargumentach wyrzyganych przez AI na podstawie wpisanych promptów, do których model za wszelką cenę się starał dostosować. A już ten tekst z innego komentarza na tej stronie: "Dla was nawet jeden prompt (zapytanie) po polsku do ChatGPT to zbyt wysokie progi intelektualne"... O JPRDL!! Takie ślepe zaufanie w modele bardzo szybko Ciebie zgubi. A żenującym jest wskazywanie osobom, które używają własnej inteligencji, brak inteligencji, bo nie używają sztucznej inteligencji. Która jest durna. Po prostu infantylna, konfabulująca, DURNA.
JUSA 70

JUSA 70

(44183/48000) 08.06.2026 04:49
Marek9636:::Górnik biedniejszy od nas ?Ale zaczyna wyglądać jak tytuł mojej ulubionej książki w Prl u "BOSO ALE W OSTROGACH "
Polska Piłka

Polska Piłka

(14/50) 08.06.2026 10:16
Atmofrag Jak to jest że w Pogoni wiecznie wymówki a jakoś W Dani Aarhus po 40 lat zdobył 6 tytuł mistrza Dani.Crystal Palace po wygraniu FA Cup teraz wygrali LKE a w LE pierwsze trofeum w 21 wieku zdobyla Aston Villa,nawet totki maja LE ,jednak mentalność przegranego w pogoni wiecznie żywa
Polska Piłka

Polska Piłka

(14/50) 08.06.2026 10:19
Desaix Powiedz poważnym klubom że nie liczy się sukces to się wyśmieją