preloader
Przejdź do głównej treści
8705009b3262cf12d1692ce2b481f51eb60789

8705009b3262cf12d1692ce2b481f51eb60789

Plotki transferowe: Pogoń sondowała pozyskanie Rochy?

- Zawodnik nie jest zadowolony z roli rezerwowego - mówił Janczyk w swoim materiale na kanale Weszlo.

Redaktor dodał, że Pogoń Szczecin wyrażała zainteresowanie piłkarzem, ale oczekiwania samego zawodnika jak i Rakowa są na tyle wysokie, że temat nie będzie miał najpewniej szczęśliwej finalizacji.

28-letni Leonardo Rocha w tym sezonie PKO BP Ekstraklasy zagrał w 28. meczach dla Zagłębia Lubin i Rakowa Częstochowa. Strzelił w nich dziewięć goli.

profil-jpg

Źródło: własne Wyświetlenia: 6065

Uwaga!

Dla lepszego doświadczenia użytkowników komentarze są początkowo niewidoczne. Kliknij „Zobacz komentarze", aby je pokazać i dołączyć do rozmowy.

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.

* Komentarze w serwisie www.PogonSportNet.pl zamieszczane przez jego użytkowników są ich prywatną opinią. Serwis nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli jednak administratorzy dostrzegą naruszanie dóbr osobistych, zmuszeni będą do usunięcia komentarza, a w przypadku powtarzania się sytuacji, zablokowania konta użytkownika.

Komentarze (22)

krokodylbambi

krokodylbambi

(27230/36000) 22.05.2026 19:50
zaczyna sie XD rocha to akurat dobry na balony baloniarza
kranzmann1982

kranzmann1982

(13235/18000) 22.05.2026 20:06
Nie wiemy jakie byłby koszta ale Rocha byłby ok. Tanio to można dostać (prawie) emeryta z Cypru niestety.
TritumX

TritumX

(21095/24000) 22.05.2026 20:07
Jeszcze jutro sparing z GKS-em i czekają nas 2 miesiące nuclear bombs... A na końcu i tak skończy się na Kwiatkowskim z Polonii Bytom i paru wyimaginowanych plotkach dla podkrecenia sprzedazy biletow. Ale to jest właśnie to – wziąć 7 milionów euro za Przyborka i 4,5 za Koulourisa jest OK, ale wyrzygać trochę na kogoś sprawdzonego jak Rocha to już nie jest OK. Niestety Paris Saint-Germain nawet na polskie warunki to tu jeszcze długo nie będzie. Także pełen relaks i przerwa wakacyjna bo mistrzostwo Polski w najblizszym czasie raczej na pewno nam nie grozi : )
Doker

Doker

(8205/9600) 22.05.2026 20:14
To będzie się powtarzać. Ani klub (jego miejsce w tabeli, sposób zarządzania nim) ani oferowane zarobki nie mogą być atrakcyjne dla lepszych piłkarzy zakorzenionych w Ekstraklasie. Poszukiwać trzeba tam gdzie kandydaci nie mają większej wiedzy o Pogoni (za granicą) albo w niższych ligach. Niestety.
krokodylbambi

krokodylbambi

(27230/36000) 22.05.2026 20:21
czekam na helebranda vencadora ongukhe i 3 miliony euro w tranfer roomie na napastnika XD pogon to jest zrodelko nigdy nic nie osiagniemy , zaglebie w meczu z nami pokazalo mi jakie to jest skurwysynstwoo dostaja rozkaz jak z gestapo z góry ze nie maja grac i tak ma byc bo jeszcze puchary im zaszodza to samo sie u nas dzialo w grupie mistrzowskiej
andrzej123x

andrzej123x

(2166/2400) 22.05.2026 20:32
Czekam kolejny wystrzałowy artykuł "redaktora" w stylu - Pogoń sondowała pozyskanie Roberta Lewandowskiego bo ten nie jest zadowolony z roli rezerwowego w Barcelonie. Do transferu najprawdopodobniej nie dojdzie bo Ten wybrał Arabię Saudyjską. Litości.
TritumX

TritumX

(21095/24000) 22.05.2026 20:32
Za Hellebranda wycenianego na 3,5 mln podobno zimą oferowaliśmy 1,2 miliona w ratach… I weź tych ludzi bierz na poważnie. To jest mentalność handlarzy z bazaru, a nie poważnego, sportowo-biznesowego przedsięwzięcia na poziomie europejskim. Sorry, ale po ostatnim sezonie dopóki nie zobaczę – nie uwierzę.
krokodylbambi

krokodylbambi

(27230/36000) 22.05.2026 20:38
niech mi ktos powie ze mecz z zaglebiem nie byl sprzedany, to jest niemozliwe ze druzyna ktora wygyrwa z gornikiem na wyjescie nie potrafi przeprowadzic jednej akcji i ma 20% posiadania pilki my jestesmy gorzej niz frajerzy ze to ogladamy i sponorujemy, tam sa takie machlojki ze juz dzis pewnie wiadomo ze w przyszlym sezonie pogon nic nie osiagnie dlateog to nie ma znaczenia czy zagra dziczek wilczek czy lisek
1962

1962

(62481/72000) 22.05.2026 20:39
Wielu z was narzeka, że Alex chce zarobić na Pogoni, ale czy zapomnieliście ile swoich pieniędzy wpompował, aby uratować nasz klub od zagłady? Poza tym, nikt nie mówił, że bierze Pogoń z miłości do niej. Dzisiaj piłka nożna to wielki biznes, więc nie widzę powodów, aby lustrować Alexa z jego pieniędzy. Taka jest prawda, więc skończcie z tym narzekaniem.
Gigi

Gigi

(9284/9600) 22.05.2026 20:40
Szanse to pewnie klasyczne 50%. My chciemy, oni nie...
fiwite1310@arugy.com

fiwite1310@arugy.com

(5907/6400) 22.05.2026 20:49
Super news, normalnie BOMBA transferowa! Jak bedzie kiedys opcja przypinania newsow on top na kilka dni, to wlasnie takie artykuły powinny się tam znalesc.
Kingbruslikaratemiszcz

Kingbruslikaratemiszcz

(156560) 22.05.2026 21:12
@krokodylbambi to samo pomyślałem oglądając ten mecz
kibol

kibol

(44374/48000) 22.05.2026 21:20
No i ch... wolę nawet poczytać że są jakieś plotki, zapytania, zainteresowania itp. ,niż kur.. nic się nie dzieje. W większość plotek jest ziarno prawdy, wiadomo że tematy się wysypują , bo zawodnik nie chce przyjść do nas ,czy ma za duże wymagania finansowe ,proste. Wiadomo byłoby łatwiej jakbyśmy grali w Europie, ale niestety nasze gwiazdeczki z kapitanem na czele klasycznie to spierd.. dobrze ze nie z ligi haha Tak więc proszę o więcej i aby coś fajnego z tych plotek się urodziło
Adamka

Adamka

(9195/9600) 22.05.2026 21:25
Widac ze czesc narzekajacych nigdy nie zarzadzala powaznym budzetem, chyba ze kieszonkowym.
Atmofrag

Atmofrag

(6880/9600) 22.05.2026 22:24
@fiwite1310 czyli według ciebie mają nic nie pisac dopóki nie będzie zajebistego i pewnego transferu... jprdl
mark

mark

(124595) 22.05.2026 23:40
Badzmy szczerzy,fakty nie klamia.W pierwszym sezonie tandem islamski rozjeeeebal druzyne z aspiracjami medalowymi i zbudowal zespol ktory jako tako uratowal sie przed spadkiem.Czytamy ze w drugim sezonie nie bedzie inaczej bo aktualna druzyna wystarczy aby dalej grac na poziomie extraklasy,a wiec stagnacja.Wedlug mnie aktualni wlasciciele nie maja zadnej nowej ciekawej koncepcji na Pogon Szczecin,klub poprostu egzystuje na poziomie extraklasy ale nie przewiduje realizacji tego co Alex deklarowal zaraz po przejeciu Pogoni.Cieszmy sie tym co jest ????
Pikuś

Pikuś

(8441/9600) 23.05.2026 00:19
To może niech go chociaż wypożyczą.
leszekleszek

leszekleszek

(74822/96000) 23.05.2026 07:39
Jutro się okaże, że monitorujemy Viniciusa Juniora
MalmoFF90

MalmoFF90

(155/200) 23.05.2026 07:51
Zaczyna się karuzela plotek transferowych ;) Vahid wysyła ,,tajne” wiadomości do swoich ,,dziennikarzy” i ci łykają wszystko jak pelikany ???????????? Pytanie tylko jak Habibi chce nowych zawodników finansować jak go nawet nie stać na płacenie obecnym zawodnikom, sztabowi i pracownikom na czas? Mroczka krytykował że ten po zbudowaniu potęgi piłkarskiej i pięknego stadiony wpadł w tarapaty finansowe i zalegał z wypłatą. A sam co robi? Wysprzedał najbardziej wartościowych zawodników (Kulu, Gamboa, Przyborek) w trybie pilnym aby dostać móc funkcjonować. Ale się widocznie mocno przeliczył: Drużyna (zawodnicy i sztab) czekają obecnie znów na wypłaty, pracownicy B2B nawet ponad 2 miesiące. Taki kozak z Vahida? Dlaczego się tym nie chwali? Mroczka w mediach atakował, wyzywał i poniżał. Ale jakby nie Mroczka zawodnicy (Kulu, Przyborek, Gamboa) których za dużą kasę w trybie pilnym sprzedał (ściągając nam w zamian darmowy szrot) to by już od Września nie miał jak płacić pensje i bieżące faktury. Karma wraca ????????????
PogonMKS

PogonMKS

(16958/18000) 23.05.2026 09:29
Dlaczego jeszcze żaden dziennikarz nie pisze, że Pogoń zalega z wypłatami? Kasy nie ma, więc żadnych transferów nie będzie, no chyba że wychodzące. Przyjdzie dziczek dodadzą jakieś no name i gramy. Ewidentnie klub został przejęty aby kasę wyciągnąć a wkładać. Tu nie ma żadnej wizji zbudowania wielkiej Pogoni.
ttb

ttb

(41249/48000) 23.05.2026 10:58
Widać, że raków boi się Pogoni. Zagłębiu dal im go za pół darmo, a Pogoni wyznaczył cenę zaporową.
bravoboss

bravoboss

(248/300) 23.05.2026 16:03
@PogonMKS myślę że gdyby było tak jak piszesz tzn boss nie płacu pensji, to , przy obecnym poziomie osób mu nieprzychylnych, byłoby o tym dawno głośno. Bartuś Czetowicz już puszczałby info na osiedlowym portaliku reklamowym. Tak samo Dave Zieliński i Robbie Juszczyk, że o MAciusiu Chudziku nie wspomnę. Dlatego myślę, że wątpię. Ale nie oznacza to, że on tu zbuduje drugi Real Madryt. Widać, że z radością sprzedał Koulu i Przybora oraz wypchnął drogich w utrzymaniu kopaczy. Chyba tratuje klub jak komis samochodowy kupić tanio - sprzedać drogo.