preloader
Przejdź do głównej treści
8705003fd87dd7a27ba302c5d0ad088faac92c

8705003fd87dd7a27ba302c5d0ad088faac92c

Pogoń blisko przedłużenia umowy z Natanem Ławą

Natan Ława 26 czerwca skończy siedemnaście lat. W ostatnim sezonie zadebiutował w pierwszym zespole Pogoni Szczecin, a sezon zakończył mając na koncie dziesięć oficjalnych gier na koncie. Na boisku spędził 556 minut.

Obecna umowa Ławy z Pogonią kończy się w czerwcu 2027 roku. Kilka tygodni temu zawodnik związał się z agencją BMG-Sport i z miejsca można było zakładać, że ma to związek z rozmowami dotyczącymi nowej umowy. Te toczyły się w ostatnim czasie, a z informacji przez nas posiadanych wynika, że dobiegają do szczęśliwego końca i wyróżniający się wychowanek zwiąże się z klubem trzyletnią umową.

profil-jpg

Źródło: własne Wyświetlenia: 3326

Uwaga!

Dla lepszego doświadczenia użytkowników komentarze są początkowo niewidoczne. Kliknij „Zobacz komentarze", aby je pokazać i dołączyć do rozmowy.

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.

* Komentarze w serwisie www.PogonSportNet.pl zamieszczane przez jego użytkowników są ich prywatną opinią. Serwis nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli jednak administratorzy dostrzegą naruszanie dóbr osobistych, zmuszeni będą do usunięcia komentarza, a w przypadku powtarzania się sytuacji, zablokowania konta użytkownika.

Komentarze (16)

krokodylbambi

krokodylbambi

(27231/36000) 15.06.2026 14:29
no to teraz rozgrywajacy jest zupelnie niepotrzebny XD cudowne zagranie niesmiertelny bosie
lero

lero

(74621/96000) 15.06.2026 15:00
@krokodylbambi nie wiedziałem, że o transferach w Pogoni, kto jest potrzebny a kto nie, ty decydujesz. Od kiedy jeśli można wiedzieć? Przyznaję, dobry ruch z Ławą.
Krajan from Lund

Krajan from Lund

(42695/48000) 15.06.2026 15:10
Bardzo dobrze ze Natan jest blisko, bowiem mam nadzieje, ze jeszcze u nas pogra i bedzie pokazywal sie z dobrej strony. Niech sie rozwija i da odpowiednia jakosc. Wierze w jego mozliwosci jak i wierze, ze bedzie lepszy od ojca ;-).
leszekleszek

leszekleszek

(74822/96000) 15.06.2026 15:11
Dobry, perspektywiczny ruch. Ten chłopak ma potencjał.
JUSA 70

JUSA 70

(44182/48000) 15.06.2026 15:22
Dobry ruch Dzieciak nasz z naszego miasta i z naszymi korzeńiami jeszcze na dodatek udowadnia że dana mu szansa nie jest przypadkowa i po znajomośćiach Niech się dalej rozwija na najwyższym szczeblu i po nst sezonie Alex poczuje za niego niezły piniądz tak mi się wydaje
Alchemik

Alchemik

(59768/72000) 15.06.2026 15:57
Dobry ruch w Pogoni! Wychowanek...dobrze prowadzony przez tatę i bardzo skromny młodzian! jestem za.
franek.dolas74

franek.dolas74

(3156/3200) 15.06.2026 16:06
Dobra decyzja. W końcu na kogo stawiać jak nie na chłopaków stąd w tym wieku co On?! Oby jeszcze tylko udało się pognać z Pogoni "Legendę Białegostoku". Wtedy będę ukontentowany.
jaro111

jaro111

(10297/12000) 15.06.2026 16:35
agencja BMG-Sport - KTO TAM RZĄDZI ?????
jaro111

jaro111

(10297/12000) 15.06.2026 17:05
Agencja BMG Sport - ADRES ul. Złota 71/LU 40-106 Katowice Polska tylko na stronie nie ma info kto tym rządzi ???
marek9636

marek9636

(107074) 15.06.2026 17:10
@jaro111 Bartłomiej Bolek tam rządzi, jak ci ta informacja jest tak niezwykle potrzebna
Morfeusz

Morfeusz

(2510/2800) 15.06.2026 17:38
Odezwali się forumowi napinacze. Kontraktujemy zagranicznych - głosy oburzenia gdzie Polacy Kontraktujemy Polaków - czemu nie mlodzi? Kontraktujemy mlodych - a po co oni nie umieja grac Wy serio nie macie niczego lepszego w życiu do roboty niz narzekac?
Kingbruslikaratemiszcz

Kingbruslikaratemiszcz

(156560) 15.06.2026 17:40
Myślę że tata wie, że nawet jakby miał odejść to powinien dać klubowi który go wychował zarobić.
oblabla4

oblabla4

(9939/12000) 15.06.2026 17:55
Promowany na siłę cienias.
1962

1962

(62482/72000) 15.06.2026 18:02
Nie wyobrażam sobie, żeby nas opuścił przez najbliższe 2 lata. Ma ogromny potencjał i jak pogra z Dziczkiem i Pozo, to nabierze przy nich doświadczenia i to będzie nasz Skarb.
kibol

kibol

(44373/48000) 15.06.2026 18:58
Bardzo dobry ruch , chłopak ma potencjał ,bardzo młody ,wychowanek.
kibic_MKS

kibic_MKS

(82748/96000) 15.06.2026 19:04
Jeśli kontrakt bez gwiazdorskiej pensji to tak, ale jak zacznie robić liczby to powinien dostać za to odpowiednie premie. Z tymi pochwałami to bym jeszcze poczekał. Na razie jak to podsumował jego grę jeden z komentatorów to wrażenia artystyczne sa, a czy przekłada się to na liczby i korzyść dla drużyny to jeszcze nie. Ten sezon powinien być decydujący ,w którą stronę pójdzie jako zawodnik. Grał w meczu juniorów w walce o CLJ przeciwko juniorom Arki i w tym meczu różnicy nie robił. Na razie poczekam z jego oceną. Czas przestać robić herosów z piłkarzy, którzy są ze Szczecina.Od lat żaden z wychowanków nie był wiodącym piłkarzem Pogoni. Czekamy od lat na takiego i jeszcze trochę poczekamy.