preloader
Przejdź do głównej treści
870500a546863981ed9a265be5449270a8cb4d

870500a546863981ed9a265be5449270a8cb4d

Pogoń chce gościć kluby z Ukrainy grające w pucharach

Skontaktowaliśmy się oficjalnie z każdym ukraińskim klubem, w tym z Szachtarem Donieck i Dynamem Kijów, które biorą udział w europejskich rozgrywkach w tym roku, i zaprosiliśmy je do rozważenia Szczecina jako ich europejskiej bazy domowej na przyszły sezon.

Nasze piękne miasto, nasz stadion i nasi ludzie już pokazali, na co nas stać. Kiedy Szczecin gościł ponad 20 000 kibiców na meczu reprezentacji Polski U21, udowodniliśmy, że to miasto ma pasję, infrastrukturę i serce, by organizować piłkę nożną na najwyższym poziomie.

Szczecin to nie tylko miasto piłkarskie. To miasto historii, odporności i wspólnoty. Dzięki naszemu strategicznemu położeniu blisko Berlina i granicy niemieckiej, otoczeni dziesiątkami tysięcy Ukraińców mieszkających w Niemczech, Polsce i naszym regionie, wierzymy, że Szczecin może stać się prawdziwym drugim domem dla jednego z wielkich ukraińskich klubów podczas ich europejskiej podróży.

To coś więcej niż piłka nożna. To kwestia przyjaźni, solidarności i stania po stronie Ukrainy w czasie, gdy sport może nieść potężne przesłanie jedności, nadziei i siły.

Doceniamy wsparcie i współpracę PZPN, UEFA oraz Ukraińskiego Związku Piłki Nożnej w tej ważnej inicjatywie.

Sprowadźmy Ukrainę do Szczecina. Zróbmy z naszego miasta ich dom.

profil-jpg

Źródło: własne Wyświetlenia: 4321

Uwaga!

Dla lepszego doświadczenia użytkowników komentarze są początkowo niewidoczne. Kliknij „Zobacz komentarze", aby je pokazać i dołączyć do rozmowy.

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.

* Komentarze w serwisie www.PogonSportNet.pl zamieszczane przez jego użytkowników są ich prywatną opinią. Serwis nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli jednak administratorzy dostrzegą naruszanie dóbr osobistych, zmuszeni będą do usunięcia komentarza, a w przypadku powtarzania się sytuacji, zablokowania konta użytkownika.

Komentarze (56)

adasko2901

adasko2901

(9371/9600) 21.05.2026 11:42
Jaja jakieś
malgosia2008

malgosia2008

(1539/1600) 21.05.2026 11:48
Reprezentacje Polski każdego rocznika jestem za, a bandy z Ukrainy już nie .
19DDD48

19DDD48

(235334) 21.05.2026 11:49
Alex my nie chcemy pucharowiczow z Ukrainy w Szczecinie! My chcemy silną Pogoń w Polsce i Europie! Póki co lewdo żeśmy się utrzymali zatem weźcie się do roboty w gabinetach i zacznijscie szukać wzmocnień na kolejny sezon zeby znowu nie było drżenia o byt. Obiecywałeś trofea więc skup się na tym a nie na Szachtarach czy Dynamach. Nie interesują nas te Kluby i nie chcemy ich w Szczecinie!!!
Pogodniak

Pogodniak

(13949/18000) 21.05.2026 11:51
Jak dla mnie pomysł ok ale ostatnie dwa zdania komunikatu "Sprowadźmy Ukrainę do Szczecina. Zróbmy z naszego miasta ich dom" to duże przegięcie.
KrwistySzapiro

KrwistySzapiro

(5338/6400) 21.05.2026 11:55
Do wszystkich tutaj negatywnie komentujących krótki komunikat - zostawcie te emocjonalne wpisy na boku i pomyślcie racjonalnie o co tutaj chodzi: o kasę i wzmocnienie finansów. Średnio taki Szachtar płacił Wiśle ok. 200k PLN za mecz, dla niedowiarów załączam link do artykułu: https://sportowy24.pl/umowa-podpisana-szachtar-donieck-zagra-w-krakowie-wisla-zarobi-miliony/ar/c2p2-27789391
tomp1302

tomp1302

(2957/3200) 21.05.2026 12:00
Jakieś k...a jaja!!!
Wawrzach

Wawrzach

(5779/6400) 21.05.2026 12:03
Oj widać, że mocne zdziwienie nastąpiło po pełnym sezonie i podsumowaniu kosztów utrzymania.... Stadion jako obiekt może zarabiać inaczej niż tylko na meczach swojej domowej drużyny... tak jest na całym świecie. Pamiętam jak na w Barcelonie na środku murawy była scena i śpiewało 3 tenorów... To jest optymalizacja kosztów - dodatkowo bez niszczenia murawy w inny sposób niż jest jej przeznaczenie. Odkładając na bok emocje - decyzja i propozycja czysto biznesowo-finansowa.
Nieznany

Nieznany

(2239/2400) 21.05.2026 12:07
Dlaczego to jest dobre dla nas? Puchary Zarobek dla operatora Futbol półka wyżej Nauka obsługi meczów dla organizatora Jak zawsze Reklama miasta bo będzie gdzieś przewijała się nazwa Szczecin. Może nasi kopacze zobaczą że jednak warto kopać prosto i można grać z dobrymi markami Uważam ruch za dobry. Tylko fakt ostatnie zdanie niefortunne.
Alchemik

Alchemik

(59770/72000) 21.05.2026 12:08
HM...ciekawa propozycja.....mieć choć namiastkę rozgrywek europejskich w ..Naszym pięknym Szczecinie.. Ale panie Alex przekaz tego we wpisie to chyba nie na miejscu!! ..... Wiemy jest wojna w Ukrainie i każdy normalny człowiek kochający wolność jest po stronie Ukrainy...ale Pisanie o tym że Szczecin ma być drugim domem dla Nich to lekka przesada....... .... Pisząc o tym Powinieneś wiedzieć jak historia poróżniła Polaków i Ukraińców....w przeszłości Po wybuchu wojny z ruska skarpetą...Polacy oddali Ukraińcom serce i pomoc.. bo taka jest natura większości Polaków...ale trzeba szanować historię! ... Można było trochę ująć tą propozycje w innych słowach np....że szczecin może stać się dla ukraińskich klubów... DOMEM PIŁKARSKIM..... I myślę, ze było by to do przyjęcia.. a tak powstał ...smród.... ..... A sama propozycja wydaje mi się do przyjęcia.....a oglądanie w Szczecinie europejskiej piłki bardzo pouczające....
ingin

ingin

(4542/4800) 21.05.2026 12:08
Widać koszty utrzymania stadionu rzeczywiście bolą Alexa. Ironią losu jest ze pod artykułem o cięciach budżetowych w Pogoni jest powszechne beczenie, ze mało kasy w klubie Teraz Alex przedstawia pomysł na dodatkowy hajs to jest beczenie, ze jak to, od Ukraińców? Ble Co by nie napisali zawsze jest tu skowyt i marudzenie Pieniądz nie śmierdzi!
JUSA 70

JUSA 70

(44183/48000) 21.05.2026 12:11
Zawsze to parę kiełbas się opitoli i choć tylnymi dzwiami ale na lepszy zespół w lidze mistrzów czy LE przyszedł by cały stadion Alex pracuje w przemyśle Chodzę i myślę Kasa Kasa Kasa Zaraz po Gksie ruszy sprzedaż nowych karnetów Ciekawe jakie ceny będą w tym roku Grali na Wiśle to wpadł na genialny plan uruchomienia dodatkowego przychodu Chyba nie mamy nic do powiedzenia jego prywatny folwark się zaczyna robić
Lapao

Lapao

(29/50) 21.05.2026 12:13
Ch...z kasą! Oby nie!
JUSA 70

JUSA 70

(44183/48000) 21.05.2026 12:14
Ciekawe jak my będziemy mieli ten sam termin np w PP to zagramy na bocznym nr 2 chyba
Landsberg

Landsberg

(94012/96000) 21.05.2026 12:17
W przypadku wyjścia drużyny ukraińskiej z grupy uruchamia się automatyczny bonus o wydzierżawieniu wybranego piłkarza z podstawowego składu do Pogoni i pensją opłacaną przez Kijów
krokodylbambi

krokodylbambi

(27230/36000) 21.05.2026 12:20
ty sie farmazonie zajmij transferami bo naobiecywales top 2 niesmiertelnosc a kibice musza ogladac padline i antyfutbol , sezon sie jeszcze nie skonczyl a ty juz mowisz ze z dziczkiem po niesmiertelnosc
krokodylbambi

krokodylbambi

(27230/36000) 21.05.2026 12:21
Sprowadźmy Ukrainę do Szczecina. Zróbmy z naszego miasta ich dom. XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
darecki73

darecki73

(45936/48000) 21.05.2026 12:21
Popieram ze względów finansowych. Ukraiński klub dawałby stadionowi zarobić na swoje utrzymanie. Poza tym to promocja Szczecina i samej Pogoni. My w pucharach nie gramy więc można w tygodniu wpuścić na stadion kogoś dzięki komu stadion choć trochę zarobi na siebie.
Landsberg

Landsberg

(94012/96000) 21.05.2026 12:24
A tak poza protokołem spytam. Dlaczego nie mamy sponsora głównego? Nroczek ponoć szukał lat od Azotów i nie ogarnął a ci jak przyszli to mówili , że sponsor będzie i jeszcze operatora stadionu pomogą Miastu ogarnąć bo opornie idzie. Ktoś coś wie?
Cezar

Cezar

(11371/12000) 21.05.2026 12:27
Potrzebny jeszcze większy burd el w mieście.
krokodylbambi

krokodylbambi

(27230/36000) 21.05.2026 12:27
@Landsberg sponsor głowny pewnie by wymagal sukcesow i by patrzyl na raczki na co ida pieniadze , z azotami mielismy pieknie ale zaczeli podejrzewac o co w tym wszystkich chodzi i sie wycofali
Greg Yzer

Greg Yzer

(8950/9600) 21.05.2026 12:32
@Landsberg ja wiem . Bo nikt nie chce aby jego marka była kojarzona z 0 tituli . Chyba jesteśmy jedynym stadionem w Ekstraklasie bez sponsora do nazwy stadionu. A tak na marginesie to leje "deszczem" na Azoty za to ,że odeszły od sponsoringu i na 80 rocznicę istnienia Klubu jedynie wejście tutaj RedBulla albo jakiegoś Emira z petrodolarami byłby coś w stanie dać Naszej Pogoni. 2.5.2024 NIGDY NIE ZAPOMNĘ
Czarny1971

Czarny1971

(120569) 21.05.2026 12:39
Tylko jeśli klub na tym zarobi. Jedyne uzasadnienie. I to musi zarobić przyzwoicie i zobowiązać dany klub do pokrycia ewentualnych strat czy zniszczeń
ingin

ingin

(4542/4800) 21.05.2026 12:42
Znów gorzkie żale nad brakiem kasy z Azotów.... Tymczasem Azoty kolejny rok z rzędu generują MILIARDOWĄ stratę!
Misiek1948

Misiek1948

(30442/36000) 21.05.2026 12:43
Hmm więc jednak może będzie Champions League w Szczecinie.Ukraińców wszędzie w Polsce pełno a kasa za wynajem by wpadła a przy okazji można obejrzeć na żywo jakieś fajne ekipy jako bezstronny kibic. Na Ligę Europy czy Konferencji bym się nie nastawiał, ale CL jak najbardziej. Natomiast nasz stadion nie jest największy i to może być problem , nie wiem czy spełniamy warunki na CL. No i warunek niepodlegający negocjacji bez czerwono-czarnych flag itp manifestacji. A poza tym J...ć Putina i Rosję !
fiwite1310@arugy.com

fiwite1310@arugy.com

(5907/6400) 21.05.2026 12:48
powiem wam jak to wygladało w klubie alex zobaczył jakie sa koszty utrzymania stadionu i zamiast przeprosic mroczka, ze "zadluzał klub" (mroczek wielokrotnie mowil, ze koszty nowego stadionu go zaskoczyly i przerosły), to zaczyna robić POLITYKĘ na poczatek najechał na policje, ze organizuje mecze podwyzszonego ryzyka potem nakazal swoim dyrektorom sprawdzic jak inne stadiony zarabiają w Polsce i dlaczego my nie zarabiamy po wklepaniu do chatGPT dyrektory wymyslily ze mozna zrobic mecze druzyn z Ukrainy alex oczywiscie od razu to podchwycil, bo on za kase zorganizowalby tutaj nawet swiatowy zlot islamistow a jak cos, to zawsze mozna powyzywac ludzi od pijawek, efektow se...xu miedzy rodzenstwiem, itd - to co nasz dywaniarz do ktorego polowa forum sie brandzoluje potrafi najlepiej
Don Juliano

Don Juliano

(388/400) 21.05.2026 13:05
To już nawet Mroczek nie wymyślił takiej „optymalizacji” kosztów! Stanowcze nie!!
Morfeusz

Morfeusz

(2516/2800) 21.05.2026 13:11
Dobry pomysł. Jak się ida to kasa wpadnie, pojawia sie fajne zespoly. Fajnie byłoby zobaczyc ManU w Szczecinie np.
marek9636

marek9636

(107075) 21.05.2026 13:27
@fiwite1310@arugy.com no, a od czego jest prezes klubu jak nie od dbania o koszty i przychody, by nie zadłużać klubu?
Greg Yzer

Greg Yzer

(8950/9600) 21.05.2026 13:51
Azoty generują stratę... ciekawe czyja to zasługa..
j27

j27

(22560/24000) 21.05.2026 14:13
No to Alex teraz zobaczy ile kosztuje mecz podwyzszonego ryzyka.
PrezesKlubuSportowego

PrezesKlubuSportowego

(952/1200) 21.05.2026 14:14
Fantastyczny pomysl. Mamy w miescie mnostwo Ukraincow, Szczecin to ich drugi dom, stadion bedzie zapelniony. Chwala walczacej Ukrainie!
PrezesKlubuSportowego

PrezesKlubuSportowego

(952/1200) 21.05.2026 14:25
@Greg Yzer Grupa Azoty zmaga się z gigantycznymi stratami finansowymi netto nieprzerwanie od 2023 roku, a w całym 2025 roku strata netto wyniosła ponad 5,1 mld zł. Główną przyczyną zapaści finansowej jest projekt Polimery Police oraz niestabilne ceny gazu. Sam pomysł i zatwierdzenie kierunku inwestycyjnego w 2015 roku to inicjatywa menedżerów ery rządów PO-PSL (Krzysztof Jałosiński i Paweł Jarczewski). Jednak to za czasów rządów PiS (zarządy Wojciecha Wardackiego i Tomasza Hinca, pod nadzorem m.in. Ministerstwa Aktywów Państwowych) projekt został znacząco powiększony, sfinansowany miliardowymi kredytami i fizycznie wybudowany.
Siders

Siders

(14502/18000) 21.05.2026 15:06
Widać ukrainka z kateringu z którą się zaręczył działa ostro ;)
Mantore91

Mantore91

(17457/18000) 21.05.2026 15:17
Prezes Alex się za bardzo wp***dala tam gdzie nie trzeba, mówiąc o przyjaźni itp to mocno odjechał mu peron. ogólnie jakiś on jest w tych swoich wywodach nad wyraz słodko pierdzący
marcinnn

marcinnn

(44440/48000) 21.05.2026 15:20
Tylko głupi by nie skorzystał, gdyby taka możliwość się pojawiła. Głupich niestety nie brakuje :)
oblabla4

oblabla4

(9939/12000) 21.05.2026 15:36
Jak sobie sprzedawca dywanów wybuduje stadion za swoją kasę to niech zaprasza kogo chce a na stadionie Pogoni ZERO Ukraińców.Wystarczy że w każdej biedronce i monopolowym się na nich napatrzę.
El Profesor

El Profesor

(13956/18000) 21.05.2026 15:59
@oblabla4 To się napatrz, bo jak wojna się skończy i stąd spieprzą, to w to miejsce się będziesz "napatrzał" na Pakistańczyków, Bengalczyków, Filipińczyków i innych "czyków", bo Polakom do nędznej roboty się już nie pali, a ktoś za najniższą krajową albo na czarno pracować musi, żeby to wszystko nie pie..nęło. Jeszcze zatęsknisz za Ukraińcami.
roszko66

roszko66

(13490/18000) 21.05.2026 16:06
Sprowadźmy Ukrainę do Szczecina... Chyba trochę go poniosło...
Andre

Andre

(19176/24000) 21.05.2026 16:10
Ale żenada.
Spanky

Spanky

(15475/18000) 21.05.2026 16:15
Bardzo dobry pomysł. Stadion musi na siebie zarabiać obojętnie czy wynajmą go scientolodzy, drużyny Ukraińskie czy Świt Skolwin. Szkoda ze nie ma porządnego zaplecza hotelowego wraz z siłowniami i odnową biologiczną w pobliżu stadionu, bo takie mini zgrupowania mogłyby przynosić naprawdę spore przychody.
mark

mark

(124595) 21.05.2026 16:29
Swietny Swietny pomysł tylko ta gadka islamisty jak zykle przesadna,my tu nie jestesmy w jakims meczecie ze mozna ludziom nawijac co na język najdzie! Ale pomysł Swietny! Kazda idea ktora otwiera Szczecin przed wielkim swiatem jest godna pochwaly.A co do polityki to Szczecin juz w korzeniach jest ukrajnski wiec Szczecin jest najwlasciwszym adresem dla takich meczy.Niektorzy przypominaja jakies fakty z drugiej wojny swiatowej,ale sami jezdza niemieckimi autami,nosza na sobie niemiecka odziez i buty np puma lub Adidas itd,a wiec gdzie wlasne konsekwencje? Przypomne tez ze w 2 WS AL i GL walczyli przeciw AK czyli polacy przeciw polakom,i ta walka i wojna trwa do dzis.Wiec dajcie juz spokoj z tym sredniowieczem! Inna sprawa ze watpie czy strona Ukrajnska porzuci Krakow czy Wroclaw na rzecz Szczecina? Tamte miasta sa ciekawsze i maja lepsze stadiony,taka prawda.To byloby zbyt piekne jakby pomysl sie udal i do Szczecina zawitalyby wreszcie markowe zespoly!
canal-ream-slush

canal-ream-slush

(2617/2800) 21.05.2026 17:25
Ale się uruchomiły wyprane przez socjale za kryptoruble putlerskie móżdżki. Jakby pensje były godne i nie istniał kryzys demograficzny, to by Polaków do pracy starczało. Więc albo idź jeden z drugim naruchać bachorów, albo zatrudniaj ludzi na wysokie pensje, albo zamknij tępy ryj.
Greg Yzer

Greg Yzer

(8950/9600) 21.05.2026 18:12
@canal-ream-slush w punkt z tym naruchaniem. Wolałbym dzietność na poziomie 2.5 niż tych miłośników czworonogów zafajdanych. Karina sobie wchodzi z pieseczkiem do biedronki i wywalone że pieseł najpierw polizał odbyt innego pieseła a potem pomidory. Obrzydliwe.
Sproket

Sproket

(379/400) 21.05.2026 18:15
No jeszcze brakuje ściągnięcia tego bydła dezerterskiego. Juz wystarczajaco ich tutaj jest i robią burdy na bulwarach i Głebokim
zygafan

zygafan

(6667/9600) 21.05.2026 21:45
Nie Pogoń chce,tylko poyebany dywaniarz. Zabierz ich sobie do Kanady,czy Iranu. Wystarczy już tych Twoich durnych pomysłów. Mam nadzieję,że do tego poronionego pomysłu nie dojdzie,a władze Szczecina zablokują go,zanim się pers obejrzy za siebie.
El Profesor

El Profesor

(13956/18000) 21.05.2026 22:47
@canal-ream-slush na spokojnie, bez inwektyw, odpowiem odnośnie tego "naruchania bachorów", że w każdym normalnym kraju rozwiniętym niestety dokładnie tak jest, że się (cyt.) "ruchają" i to na potęgę, ale dzieci mieć nie chcą. To różniło od mniej więcej końca IIWŚ kraje bogate od biednych. W krajach bogatych bogaci nie potrzebują dzieci, żeby na nich na starość zarabiały, a codzienna rozrywka wychodzi znacząco poza "ruchanie". W krajach biednych musisz mieć z 10 dzieci, bo 2/3 nie dożyje dorosłości, a reszta może Cię wyżywi jakoś na starość. No i nie ma Multiplexu, Klubów Ekstraklasy, V-ki, czy innych rozrywek, nawet TV, prądu, więc cóż... mało jest fajnych rzeczy do roboty poza... Niestety, niska dzietność jest dowodem naszego znacznego wzbogacenia jako kraj ORAZ licznych zaniedbań rządzących, które sprawiają, że w szczególności w Polsce kobiety nie chcą zajść w ciążę, ale to już polityka i tego nie będę ruszał. Kończąc, TAK, bez tego 2,5 dz./os. wymieramy. ALE NIC TEGO NIE ZMIENI, co pokazała klęska 500+ (a nawet 800+). Jesteśmy SKAZANI na emigrację zarobkową, podobnie jak była Europa Zach. Pozostaje tylko pytanie - jaki to ma być emigrant. I dlatego, bez żadnych podtekstów rasowych, ze względu na bliższy jednak kontekst kulturowy wolę Ukraińca czy Białorusina, bo z nimi jakoś się tak dogadam, niż...
canal-ream-slush

canal-ream-slush

(2617/2800) 22.05.2026 00:20
@Greg Yzer, tak samo jak łysienie nie wyklucza siwienia, tak samo posiadanie czworonoga nie wyklucza posiadania potomstwa. A jak się przyjrzeć bliżej, to najwięcej psów (żeby pozostać w wątku piłkarskim dopowiem, że nie tylko chorzowskich;) mają rodziny z dziećmi
Krugh

Krugh

(1810/2000) 22.05.2026 08:25
To jest Polsa nie Ukraina! Banderowski szachtar chyba jaja sobie robicie! Plujesz pan w twarz Polakom
piramidaxx

piramidaxx

(11/50) 22.05.2026 08:56
Wspaniały prezent dla banderowców, zaprośmy jeszcze drużyny z Izraela
Krugh

Krugh

(1810/2000) 22.05.2026 08:58
Ps skoro maja tyle pieniędzy a w ich kraju jest wojna to chyba lepiej było by żeby wydali te pieniądze na swoich rodaków poszkodowanych w wojnie a nie na wykupienie stadionu na mecz w Szczecinie. A sory to polskie społeczeństwo płaci na ich rodaków. Jest mi bardzo przykro że dla paru srebrników przyjmiemy banderowcow do szczecina a i jestem ciekaw ich kibicow co będę po meczu robić na mieście.
jack

jack

(2446/2800) 22.05.2026 11:22
Widzę, że znowu się paru brunatnych tutaj odpaliło. Nazywanie wszystkich Ukraińców banderowcami świadczy tylko i wyłącznie o waszym poziomie intelektualnym, zainfekowanym rosyjską propaganda powielana przez ich agentów w Polsce. To że z takiej grupy imigrantów wyłoniło się kilku czy nawet kilkudziesięciu debili nie oznacza, że należy wrzucać wszystkich do jednego wora. To nie wina Ukrainy że napadła na nią Rosja, a płacą za to ogromną cenę wykrwawiając pokolenie. Jakby do ciebie jednego z drugim przyszła wojna, pierwszy byś uciekł za granicę.
Krugh

Krugh

(1810/2000) 22.05.2026 11:59
Chyba ty żyjesz w świecie propagandy. Możesz mnie nazywać ruska onuca agentem Rosji bo tak na wszystko odpowiadacie. Polska musi być najważniejsza i Polacy nie ukraincy którzy nawet nie potrafią podziękować ale to juz nie to forum. Stadion w Szczecinie dla Pogoni! Ps Świtowi ze Szczecina nie pozwolono grac.
Krugh

Krugh

(1810/2000) 22.05.2026 12:02
Jack ja napewno bym nie uciekł nie mierz ludzi swoją miara.
jack

jack

(2446/2800) 22.05.2026 12:31
"Polska musi być najważniejsza".... i co "kozaku" ma to wspólnego z tym, żeby Szachtar czy Dynamo wynajęło stadion i zapłaciło dużo kasy za to. Jakby Polska reprezentacja chciała w tym samym czasie skorzystać, to bym to zrozumiał. Nie dziękują? Zdaje się, że na każdym meczu reprezentacji Ukrainy w Polsce dziękują, ale tego już nie napiszesz. Powiedz po prostu, że żadne argumenty oprócz "narodowych" czy może jeszcze "katolickich" haseł do Ciebie nie trafiają i że kultura nie jest Ci bliska skoro Polacy piszesz wielką literą, a Ukraińcy małą.
Krugh

Krugh

(1810/2000) 22.05.2026 12:46
Chłopcze zaraz ci żyłka pęknie bo chyba bardziej kochasz ukraine niż Polskę. Pożyjemy zobaczymy czy bokiem Ci nie wyjdzie miłość do ukrainy tak jak kiedyś to miało miejsce wiadomo gdzie. No nic masz prawo sie nie zgadzać ze mna... myślę ze na tym zakończyły bo zdania żaden z nas nie zmieni. A pieniadze to nie wszystko pamiętaj o tym
jack

jack

(2446/2800) 22.05.2026 13:04
nic mi nie pęknie, nie bój o to dziewczynko :)