preloader
Przejdź do głównej treści
870500dc372566ce46d3adaef5ea7a4826283c

870500dc372566ce46d3adaef5ea7a4826283c

Pogoń rozliczyła się z Bałtykiem za transfer Kozłowskiego

Płatności do Bałtyku Koszalin po transferze Kacpra Kozłowskiego to jeden z tematów, który Pogoń musiała uregulować po zmianie właścicielskiej. Zamknięcie tematu potwierdził Dariusz Płaczkiewicz, prezes Bałtyku.

- Mieliśmy spotkanie, ustaliliśmy wszystko. Pan Haditaghi zakończył wszystko związane z transferem Kacpra Kozłowskiego - potwierdza Dariusz Płaczkiewicz. - W najbliższych dniach spotkamy się i omówimy temat Adriana Przyborka. Z doniesień prasowych, bo na takich się na ten moment opieramy, został wytransferowany za 4,5 miliona euro, więc nam należy się 450 tysięcy euro wynikające z zapisu.

Płatność od początku rozłożona była na raty i do lata 2024 była opłacana zgodnie z harmonogramem. Następnie pojawiły się zaległości, które na siebie wziął Alex Haditaghi w ramach zakupu klubu. Teraz cała kwota jest już spłacona w całości.

profil-jpg

Źródło: Twoje Radio Wyświetlenia: 8071

Uwaga!

Dla lepszego doświadczenia użytkowników komentarze są początkowo niewidoczne. Kliknij „Zobacz komentarze", aby je pokazać i dołączyć do rozmowy.

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.

* Komentarze w serwisie www.PogonSportNet.pl zamieszczane przez jego użytkowników są ich prywatną opinią. Serwis nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli jednak administratorzy dostrzegą naruszanie dóbr osobistych, zmuszeni będą do usunięcia komentarza, a w przypadku powtarzania się sytuacji, zablokowania konta użytkownika.

Komentarze (29)

ZaWa

ZaWa

(14640/18000) 16.06.2026 14:57
Ale mroczny to był dziad, opchał piłkarza, rozgrabił kasę i nie oddał należności. Aż się dziwię, że te sprawy nie są kontynuowane w sądach.
Karol Batman

Karol Batman

(987/1200) 16.06.2026 15:02
W tym przypadku brawa dla AH. Bardzo szanuję ludzi, którzy wywiązują się ze zobowiązań finansowych. Trzeba zawsze mieć na uwadze, że nasze niespłacone długi to problemy ludzi i ich rodzin, którym jesteśmy winni pieniądze. Tym bardziej brawa dla AH, że spłacił nie swoje długi. Po tym poznaje się ludzi wartych robienia interesów.
TritumX

TritumX

(21082/24000) 16.06.2026 15:16
To jeszcze niech Pańtak z Mroczkiem wyjsnia jak agent mogl wziazc 6 milionow euro prowizji na transferze wartym 10... Kryminal.
Pogoń Fan fo'Life

Pogoń Fan fo'Life

(57250/72000) 16.06.2026 15:32
Można naszego złotoustego prezesa lubić lub nie, ale w sprawy finansowe to trzeba przyznać potrafi. Brawo.
marek9636

marek9636

(107074) 16.06.2026 15:36
@Pogoń Fan fo'Life Bo w tym jest ekspertem, to jego działka w której pracuje od lat. Niestety piłki nożnej sie dopiero uczy.
Doker

Doker

(8205/9600) 16.06.2026 16:28
Ciekawe kim jest beneficjent tych należności. Z tego co podaje prasa wynika, że stara Kotwica została lub - co bardziej prawdopodobne - jest w trakcie likwidacji. W jej miejsce powstało stowarzyszenie MKS Kotwica, które utrzymuje, że nie odpowiada za długi starej Kotwicy podczas gdy FIFA uważa, że ten nowy twór jest odpowiedzialny za długi starego. Oby nie okazało się na koniec tej historii, że wpłaty do tego nowego tworu są zwykłą darowizną a dług Pogoni wobec dawnej Kotwicy jest nadal w mocy. FIFA w żadnym bowiem stopniu nie reguluje polskiego prawa cywilnego. Redakcji sugeruję bardziej dogłębne sprawdzenie tej sprawy w Kołobrzegu i dostępnych dokumentach bo być może jest w tym coś na rzeczy.
19DDD48

19DDD48

(235334) 16.06.2026 16:29
To Przyborka też spłacili czy nie?
ingin

ingin

(4541/4800) 16.06.2026 16:33
Brawo prezesie! Honorowo Pan kończy sprawę. Gdzie są te przygłupy które pod każdym artykułem pytają się o transfery nowych grajków? Niech przeczytają na co idzie kasa. Może połączą kropki?
Anathema

Anathema

(39734/48000) 16.06.2026 16:47
Stawiam dolary przeciw orzechom ze akurat pod tym niusem nie zobsczymy komentarzy rusnaka czy innego krokodylabambi. Ciekawe dlaczego
Piotr Chen

Piotr Chen

(4882/6400) 16.06.2026 16:58
Dziękuję Alex za dbałość o wizerunek naszego klubu.
marek9636

marek9636

(107074) 16.06.2026 17:01
@19DDD48 nie, wyraźnie w wywiadzie tu mówi, że Bałtyk Koszalin dopiero będzie miał przedstawioną umowę za jakie pieniądze poszedł Przyborek
Suez

Suez

(1567/1600) 16.06.2026 17:40
@Doker Ale o jakiej Kotwicy Ty piszesz??? Przecież chodzi o Bałtyk Koszalin, a taki klub dalej funkcjonuje :)
krokodylbambi

krokodylbambi

(27231/36000) 16.06.2026 17:43
@Anathema to plac dolary bo dla mnie to byly zwykle pijawki wiedzialem o tym jak przegrywali kazdy mecz w grupie mistrzowskiej i jak sprzedali bukse pare meczow przed mistrzostwem ,to wy chcieliscie stawiac buławie pomnik
jaro111

jaro111

(10297/12000) 16.06.2026 17:44
Przenosząc to na życie naszej Aktualnej Pogoni jest pytanie ile w ew. transferze Natana Ławy będzie miała Pogoń (czyli Alex) a ile spóka menadżerska BMG Sport z Katowic - do której jak czytaliśmy na tej stronie najpierw udał się Natan zanim podpisał kontrakt z Pogonią ????????????? takie info było by ciekawe !
krokodylbambi

krokodylbambi

(27231/36000) 16.06.2026 17:46
dlatego modlmy sie ze obecna wladza ma szczere intencje i beda sie liczyc sukcesy a nie podwojenie kapitalu ale do tego trzeba transferow a nie popierdolki
franek.dolas74

franek.dolas74

(3157/3200) 16.06.2026 17:52
Nawet tego Mroczek nie zapłacił. Brak słów dosłownie jakie gówno po sobie zostawił poprzedni Zarząd...
Misiek1948

Misiek1948

(30444/36000) 16.06.2026 18:15
Istny wyścig żółwi. Koziołek już kilka razy zdążył klub zmienić. Jak chcemy współpracować z klubami z regionu to nie można sobie pozwalać na takie zaległości. A sprawę Agenta oczywiście trzeba zbadać. Podobnie jak cały ten transfer. Łącznie z tym czy Kozłowski miał tam wpisane jakieś zmienne warunkowe. Bo dziwnym trafem nawet nie zadebiutował w PL a do kolejengo klubu trafił za darmo.
James

James

(42133/48000) 16.06.2026 18:35
@marek9636 To znaczy, że Przyborek przyszedł z Koszalina do Pogoni - 1. Lipca 2020 roku transferem w ratach i (tak jak tu Daniel pisze co mówi prezes Bałtyku - "Płatność od początku rozłożona była na raty i do lata 2024 była opłacana zgodnie z harmonogramem. Następnie pojawiły się zaległości," To nie spłacili tego transferu przez 4 lata? W głowie mi się nie mieści.
Pogoń Fan fo'Life

Pogoń Fan fo'Life

(57250/72000) 16.06.2026 18:35
@Doker Kotwica z Bałtykiem jedyne co to przybliżone położenie geograficzne ma wspólne. Ale Brachu, skąd pytanie o Kotwicę???
Pogoń Fan fo'Life

Pogoń Fan fo'Life

(57250/72000) 16.06.2026 18:53
@ingin Może nie pod każdym postem, ale też pytalem. Tak po ludzku pytałem, bo mnie to ciekawi. "Przygłupa" zostawiam dla Ciebie i Twoich Najbliższych. Pamiętaj Panie Kolego. Kto pyta nie błądzi!!! Najlepszego.
James

James

(42133/48000) 16.06.2026 19:26
Hellebrand do Korony ?? Ło da fak?
marek9636

marek9636

(107074) 16.06.2026 19:28
@James nie, on mówi o opłacie dla Bałtyku za sprzedaż Kozłowskiego do Brighton, w ramach oplaty solidarnościowej, opłaty za Kozła zostały właśnie uregulowane. A w sprawie Przyborka dopiero sie spotkają Pogoń musi pokazać dokumenty za ile został Przyborek sprzedany i zapłacić opłate solidarnościową dla Bałtyku.
leszekleszek

leszekleszek

(74822/96000) 16.06.2026 19:33
Mówiąc ładnie, skala nieprawidłowości jest duża. A mówiąc wprost, niezły burdel.
James

James

(42133/48000) 16.06.2026 19:34
@marek9636 Aaa ok. Rozumiem. Jakoś tak niespójnie spisany tekst tego artykułu źle mnie naprowadził. Dzięki. Jasne.
realista!

realista!

(30372/36000) 16.06.2026 20:22
Hellebrand w Koronie ???? Wpłacili 1,7 mln euro klauzuli i go wzięli. Kolejny mocny klub w Ekstraklapie rośnie. A kiedyś taka Korona to dyżurny kandydat do spadku był
Mermann

Mermann

(29227/36000) 16.06.2026 20:52
Doker ????tym postem swoim wygrałeś nagrodę roku za najlepiej "przemyślany" post na temat???? kolego po szalu;) nie pisz na kacu ani w czasie picia;)
Łabędź

Łabędź

(1045/1200) 16.06.2026 23:13
Ali w podstawie na Norwegie
Spanky

Spanky

(15475/18000) 17.06.2026 00:42
Szambo do dzisiaj wypływa z mrocznej kanalizy.
WielkiPiotr

WielkiPiotr

(38926/48000) 17.06.2026 14:52
Z tych 10 baniek - 5,5 poszło na podatki , do ojca Kacpra i Pańtaka