preloader
Przejdź do głównej treści
870500d1cfd4a398d9e10684d4385ff4296550

870500d1cfd4a398d9e10684d4385ff4296550

Pogoń w czołówce cen karnetów w Polsce

W Szczecinie sprzedaż karnetów trwa już od ponad dwóch tygodni i już ponad 4 000 kibiców zdecydowało się na nabycie stałej wejściówki. Ceny? Kibice już zdążyli je omówić i nie ma co się oszukiwać - jest drogo. Patrząc na inne kluby Ekstraklasy, Pogoń jest w zdecydowanej czołówce pod względem wysokości cen karnetów.

Nie jest łatwo porównać cenniki karnetów we wszystkich klubach, aby zestawienie było miarodajne. Jedne do karnetu oferują dodatkowe benefity, a inne procentowe zniżki za to, że karnet miało się już wcześniej, albo chodziło regularnie w poprzednim sezonie. Dlatego do zestawienia przyjąłem założenie, że karnet chcę kupić jako zupełnie nowy kibic, który nigdy wcześniej go nie miał. Trybuna? Aby karnet był jak najtańszy.

Najtańszy karnet dla dorosłego kibica oferuje Cracovia i tam stałą wejściówkę na cały sezon nabyć może już za 289 złotych. Ceny poniżej 500 złotych oferują jeszcze GKS Katowice, Górnik Zabrze, Korona Kielce, Legia Warszawa i Piast Gliwice.

Najdrożej? Nowy kibic najwięcej musiałby zapłacić na stadionie Widzewa Łódź - 855 złotych. Niewiele, bo o 5 złotych mniej, na stadionie Pogoni Szczecin i Lecha Poznań. Oddać jednak trzeba, że regularny kibic Lecha i Widzewa zapłaci po zniżkach za karnet mniej od kibica Dumy Pomorza. Dla zestawienia przyjęliśmy jednak takie same ramy.

klub normalny ulgowy dziecko
Cracovia 289 289 14
GKS Katowice 450 350 170
Górnik Zabrze 459 419 75
Jagiellonia Białystok 675 545 325
Korona Kielce 440 320 200
Lech Poznań 850 680 425
Legia Warszawa 485 400 400
Piast Gliwice 414 336 109
Pogoń Szczecin 850 680 340
Radomiak Radom 640 500 213
Raków Częstochowa 579 489 319
Śląsk Wrocław 600 340 200
Widzew Łódź 855 X X
Wisła Kraków 795 650 385
Wisła Płock 585 529 195


Zestawienie nie obejmuje Motoru Lublin, Zagłębia Lubin i Wieczystej Kraków, które nie opublikowały jeszcze cenników.

profil-jpg

Źródło: własne Wyświetlenia: 4275

Uwaga!

Dla lepszego doświadczenia użytkowników komentarze są początkowo niewidoczne. Kliknij „Zobacz komentarze", aby je pokazać i dołączyć do rozmowy.

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.

* Komentarze w serwisie www.PogonSportNet.pl zamieszczane przez jego użytkowników są ich prywatną opinią. Serwis nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli jednak administratorzy dostrzegą naruszanie dóbr osobistych, zmuszeni będą do usunięcia komentarza, a w przypadku powtarzania się sytuacji, zablokowania konta użytkownika.

Komentarze (37)

krokodylbambi

krokodylbambi

(27231/36000) 18.06.2026 09:18
przypominam ze jutro start przygotowań a oni nie mają zastępcy dla buryty zwolnionego zresztą z miesiac temu :)
ao

ao

(13589/18000) 18.06.2026 09:24
Za jakość trzeba płacić ???? Druga wersja: płacisz i wymagasz ???????? Trzecia: marzenia są bezcenne ???????????? Czwarta: i żyli długo i szczęśliwie ???????????????? Ave Dywaniarz ????
tukaniero

tukaniero

(17231/18000) 18.06.2026 09:26
no wreszcie oprocz trawy w czyms liderujemy tak trzymac
fan emigrant

fan emigrant

(23640/24000) 18.06.2026 09:31
A w gabinetach pewno kolejka do podpisywania nowych dlatego jeszcze nikogo nie oglosili
ZaWa

ZaWa

(14640/18000) 18.06.2026 09:37
U nas w pakiecie do karnetu dołożona jest nieśmiertelność, dlatego cena wyższa niż w innych miastach.
fan emigrant

fan emigrant

(23640/24000) 18.06.2026 09:40
A tak poza tym czy tak ciężko jest ogłosić kto odchodzi z kim nie podpiszą nowej umowy (narazie smoła) ,bo te wirtuozy futbolu , których chcieliby sprzedać niestety zostaną ,bo chętnych NIMA...
Czad

Czad

(16315/18000) 18.06.2026 09:44
Zastanawia mnie to już od kilku sezonów: czy nasi kibice są tak głupi/naiwni czy tak słabi i niewymagający, że najpierw dali się strzyc upasłej buławie a teraz ulanemu dywaniarzowi jak owce i to za oferowany im damski wuj w zamian? Kiedyś mnie to irytowało, potem śmieszyło a obecnie przeraża.
Michal991

Michal991

(7464/9600) 18.06.2026 10:09
Ceny top, kiełbasa top, murawa top , transfery za darmo , drużyna dno Ewidentnie widać jaki na Pogoń ma plan nasz prezes , chociaż chciałbym sie bardzo mylić
tukaniero

tukaniero

(17231/18000) 18.06.2026 10:22
odemnie nie wyciagniesz nawet zlamanego szelaga cwaniaczku
Cezar

Cezar

(11370/12000) 18.06.2026 10:35
@Czad to ludzie bez pomysłu na siebie, ale chcący być zauważanymi. Łatwo przylegają do nich teksty typu- honor, duma, hymn, prawdziwy kibic, barwy i inne tego typu pie...lenie. Deptula użył tekstu o prawdziwym kibicu mówiąc o zakupie biletów całorocznych. Ich nawet nie trzeba robić w Mariana.
Misiek1948

Misiek1948

(30444/36000) 18.06.2026 10:44
Są tu jeszcze jakieś brawobossy? Bom ciekaw ich opinii.
Hajcior

Hajcior

(17738/18000) 18.06.2026 11:10
Nie ma co się oszukiwać dla tych co przedłużają ta cena po prostu powinna być niższa no ale cóż taki mamy klimat...
pawel

pawel

(64061/72000) 18.06.2026 11:14
Sluszna linie ma nasza wladza ... Mroczny zapoczatkowal ten trend krojac kibicow z lewa i prawa. Choc trzeba mu oddac,ze po okresie plazingu przynajmniej czasami bylo na co popatzrec na boisku. Vahid idzie dalej ta droga wnoszac ja na nastepny poziom. On tworzy widowisko klasy swiatowej bez absolutniej zadnej pilkarskiej jakosci. Wyczyn. Takiej bandy cyrkowcow , dziwakow, ludzi po procesach lub w trakcie procesow, pilkarzy, ktorzy nie moga grac w pilke, tudziez niesmiertelnych rycerzy nie ma zaden inny klub . Za taka rozrywke trzeba placic. Brawo boss !!!!!
franek.dolas74

franek.dolas74

(3157/3200) 18.06.2026 11:16
Pogoń uratowała ligę kolejkę przed końcem a ceny? Brak słów. Rynsztok.
krokodylbambi

krokodylbambi

(27231/36000) 18.06.2026 11:20
najlepsze jak sie popisywali ile nie dali za greenwooda , rekord ekstraklasy XD pozniej ktos sie wygadal ze za darmo przyszedl zreszta ciekawe co z tym ananasem pewnie nawet beniaminkowie nie chca tego amatora
terraz

terraz

(9362/9600) 18.06.2026 11:32
Prawda jest taka że kibic Pogoni nie ma szczęścia do właścicieli. Zawsze trafiamy na chytrych cwaniaczków dla których wynik sportowy się praktycznie nie liczy. Czasy są takie że ludzie w większości zarabiają w miarę dobrze i kupują te karnety bo to ich Pogoń. Chodzimy na te mecze od 30-40 lat niezależnie od tego kto w niej gra i kto jest właścicielem ale nie zmienia to faktu że czujemy się ruchaani na kasę. Dlatego żadne gadki o jedności, rodzinie że jedziemy na tym samym wózku. Wy nas ruchaacie my jesteśmy ruchaani. Nigdy nie będziemy rodziną. Jesteśmy sobie wrogami więc przestańcie te słodkie pierdy o rodzinie
Anathema

Anathema

(39734/48000) 18.06.2026 11:32
To sie obudziliście, przecież tak bylo od lat, od czasów głębokiego mroczka. Tylko jakos wówczas nie bylo takiego utyskiwania i oropagandy w formie lamentu i isadzania od czci i wiary rządzących klubem. Skoro oni widzą skale naiwności i minimalizmu kibiców Pogoni czemu cynicznie nie maja korzystać z takiego procederu? Jest koniunktura to czerpiemy ile wlezie, większość z nas by tak robiła. Problem tkwi właśnie w fanach którzy nie potrafią sie postawić i egzekwować jakość adekwatna do ceny. Poki tego nie zmienimy to taki proceder bedzie trwać i nasze zale naforum nic nie zmienia w tym temacie
MalmoFF90

MalmoFF90

(158/200) 18.06.2026 11:33
No jakoś Habibi i KaszTan muszą zarobić aby sfinansować te naszę ,,world class players”. Aaaa….nie…czekaj……przecież 90% naszych szrotów to za darmo przyszło.
Anathema

Anathema

(39734/48000) 18.06.2026 11:36
Ja szanuję swoje pieniądze i nikt nnie nie złapie na propagandowa papke ze kibicem sie jest a nie bywa. Niektórzy az za bardzo wzięli sobie ten slogan do serca ze cena nie stanowi roli. Dla mnie kibicowanie to takie trochę hobby, które kosztuje, alema mi przede wszystkim dawać satysfakcję. Bo traci sie nie tylko kase ale też czas i przede wszystkim zdrowie. Wiec trzeba sie zacząć szanować samemu by oczekiwać tegi samego od innych
Anathema

Anathema

(39734/48000) 18.06.2026 11:50
Jest jeszcze jeden aspekt,dla mnie dosc istotny z ta koniunktura na Pogoń, a mianowicie w tym mieście malo co sie dzieje, jest posucha kulturalna, brak alternatyw wiec nie jako z braku laku kolokwialnie rzecz ujmując ludzie chodzą nie oglądając sie na cenę. A dwa maja dojścia czy to z zakładu pracy wiec sobie wrzucają w koszta i tak to sie kręci.
canal-ream-slush

canal-ream-slush

(2617/2800) 18.06.2026 11:54
Jak widać w sytuacji monopolu / ogromnej przewagi, wolny rynek się nie sprawdza. Pogoń to nie jest produkt jak dywan lub kebab, że można sobie z nim robić co się chce
El Profesor

El Profesor

(13954/18000) 18.06.2026 11:56
Miło jest przeczytać, że jesteśmy najlepsi w Polsce. Kolejny tytuł po "Mistrz Polski w koszeniu trawy" i "Puchar kiełbasy". Jest postęp, a to ważne.
franek.dolas74

franek.dolas74

(3157/3200) 18.06.2026 12:08
@Anathema Kolego ja jednak bym nie porównywał czasów poprzedniego Zarządu na czele z J. Mroczkiem do obecnego. Prawda jest taka, że poprzedni zostawił po sobie pożogę. Blisko 60 milionów długu. Biroąc pod uwagę sprzedaż w tym czasie Koziołka, Walukiewicza, Buksy za których do kasy klubowej powinny wpaść miliony EURO daje to sumę braku pieniędzy w budżecie lekko 100 milionów złotych - QRWA! STO MILIONÓW ZŁOTYCH! Pytam się retorycznie gdzie są te pieniądze? Gdzie jest Aparat Państwa, który tyra człowieka mandatem 4,5 tyś. złotych za to, że źle VAT naliczył bo sprzedał pizzę z krewetkami i zamiast nabić 23% nabił 8%. Zaś z drugiej strony człowieka takiego jak Mroczek wraz z jego współpracownikami nie ściga za defraudację takich pieniędzy?! Co to jest pytam się retorycznie?! Czasem zastanawiam się czy klamka jest w drzwiach jak nad tym myślę...
Misiek1948

Misiek1948

(30444/36000) 18.06.2026 12:10
Kibicem się jest a właścicielem bywa. Podobnie jak Prezesem czy za przeproszeniem członkiem zarządu. Więc kto kogo ma bardziej szanować w tym nierównoległym układzie? Kto komu ma stwarzać godne warunki? Skąd te ceny skoro podobno zrobiono porządek po poprzednikach? Wskaźnik inflacji wyhamował, sytuacja na rynku paliw powinna się ustabilizować po odblokowaniu cieśniny ormuz. Myśle, że po takim sezonie ceny nie powinny wzrastać. I to zarówno pojedynczych biletów jak i karnetów. Zawsze można sprafrazować znane porzekadło: nie pytaj ile kibice Pogoni zrobili dla Ciebie tylko ile Ty zrobiłeś dla kibiców.
bigulon

bigulon

(1358/1600) 18.06.2026 12:22
Gdzie jest trener od przygotowania fizycznego?
fan emigrant

fan emigrant

(23640/24000) 18.06.2026 12:54
Niepotrzebny jest kasztan rozpisze przygotowania albo ten dziadek z Jagiellonii
krokodylbambi

krokodylbambi

(27231/36000) 18.06.2026 12:58
deptuła naganiający na karnety tymi frazesami to wisienka na torcie tej całej amatorki,jeszcze jak sobie przypomne npc thomasberga ktory co mecz wystawia dziwne rozne sklady to jestem pewny ze ta gamonie lecą z ligi w przyszlym sezonie
krokodylbambi

krokodylbambi

(27231/36000) 18.06.2026 13:00
no chyba ze zaraz wlecą jakies konkretne transfery zamiast darmowego szrotu w co wątpie
TritumX

TritumX

(21082/24000) 18.06.2026 13:10
https://i.postimg.cc/d3J9WKzk/OSTRZMED.png
Pablo

Pablo

(44680/48000) 18.06.2026 13:11
Widzew najdroższy karnet bo ma zawsze komplet, my podobnie, Reguły rynku, proste. popyt, podaż. A dla malkontentów co chcieliby za darmo (a i tak pewnie by narzekali ze stracili swój cenny czas) powiem- NIE MA PRZYMUSU OGLĄDANIA I KIBICOWANIA !
1962

1962

(62482/72000) 18.06.2026 14:59
Powtórzę to kolejny raz. NAS KIBICÓW INTERESUJĄ WYNIKI!!! TO PIŁKARZE MAJĄ ZAPIJERDALAĆ TAK, ABYŚMY KUPUJĄC KARNET, CZY BILET, DZIĘKOWALI OPACZNOŚCI ŻE UDAŁO NAM SIĘ NABYĆ UPRAGNONĄ WEJŚCIÓWKĘ!!! Gdy Pogoń wróci na top3, to wtedy wszystko będzie proste i nikt nie będzie skamlał tak jak tutaj niektórzy. A jeśli zdobędziemy Puchar czy Mistrza, to już szczęścia nie będzie końca. Tylko trzeba tego dokonać, a my damy od siebie duuużo więcej.
JUSA 70

JUSA 70

(44182/48000) 18.06.2026 16:42
Nie no tutaj na Naszych możnowładców można było polegać że w czołówce się uplasujemy
Piotr Chen

Piotr Chen

(4882/6400) 18.06.2026 16:43
Ile tu prostactwa! Chcesz kupić to kupujesz. Nie chcesz to nie kupuj. Po co te teksty? Otwórz budę z kebabem i sprzedawaj je 10 zł poniżej własnych kosztów .Będziesz miał tłumy klientów . O to chodzi?
kibol

kibol

(44373/48000) 18.06.2026 17:09
Nie ukrywam ,że to jest zwykłe zdzierstwo za taki produkt jaki nam fundują. Lech zrozumiałe , mistrz Polski ,ale my ? żeby mieć ceny jak oni? Nawet pudel zrobił normalne ceny dla legii No jeszcze Widzew też odlot
James

James

(42133/48000) 18.06.2026 19:40
@Daniel, Szkoda, że nie ma funkcji zaplusować lub zaminusować artykułu. Bo gdy ostatnio napisałeś artykuł o greckim bramkarzu Botisie - to bym zaplusował.. tak jak pisałem z resztą. Ale ten artykuł i przyjęte założenia np. Widzewa i Pogoni zasługują niestety na ogromny minus. Screen Widzew ceny 25/26 Widzew 26/27 Stadion Pogoń 26/27 Ogólnie mówiąc ceny karnetów na Widzewie poszły w górę i ok. 100 zł rok do roku Gdzie, na której trybunie zasiada najwięcej ludzi? Tak by porównanie dotyczyło jak największej populacji kibiców vel. klientów ???? ? Trybuna PROSTA. I tu mamy trybuną C - kontynuujący Widzewiak zapłaci 855 zł. Kontynuujący Portowiec na Prostej - 1020-1275zł Widzew droższy o 5 zł? Naprawdę? Widzew jest tańszy o 165 - 400 zł dla największej grupy zasiadającej na trybunie karnetowiczów, Panie Danielu. A jeśli weźmiemy to, że karnety w Łodzi poszły w górę i 100zł a w Szczecinie pozostały na tej samej cenie, to tylko pokazuje skalę jak były drogie w poprzednim sezonie. https://i.postimg.cc/GhrTh7XM/IMG-20260618-185205.jpg https://i.postimg.cc/s2Bv0tgN/IMG-20260618-185056.jpg https://i.postimg.cc/pVQy7QPp/IMG-20260618-185221.jpg https://i.postimg.cc/FRyFMmXr/IMG-20260618-185536.jpg
Pablo

Pablo

(44680/48000) 18.06.2026 20:57
@PiotrChen Dobrze podsumowałeś. Jeszcze znawcy niech zażądają rozbudowy stadionu przez Alexa i obniżki cen biletów. Piwo za drogie, kiełbasa za droga, karnet za drogi... to nie biedronka. Krytykuje grę, brak sukcesów itp. Wszelkie inne przytyki, krytykowania to fochy i dziecinada. Nie można zjeść ciastka i mieć ciastka.
Maciek

Maciek

(40960/48000) 19.06.2026 10:56
Dla mnie ciagle lamentowanie na temat cen karnetow jest slabe. Przeciez nikt nikomu nie kaze go kupowac. Mozna kupic sobie bilet na wybrany mecz i po klopocie. 855 zl za caly rok.Czyli 17 meczy ( minimum) 855/17=51 zl w zaokragleniu.To duzo? Paczka fajek LM kosztuje teraz chyba z 28 zl.Jarajac ramke dziennie wychodzi 840 miesiecznie.Czyli mozna powiedziec karnet ktos puszcza z dymem w miesiac lamentujac ( jezeli pali) ze karnet na caly sezon jest drogi. Tak wiem , a co jezeli ktos chce dla calej rodziny albo chocby nie pali.No coz, jezeli ktos jest az tak zagorzalym kibicem Pogoni i jest to dla niego duzy koszt jednorazowy ( dla 3-4 osobowej rodziny z pewnoscia) , odpala tkz.skarpete i odklada do niej te 200,250 miesiecznie.W rok sie uzbiera na karnety dla 4 osob. Jezeli to jest dla niego i tak duzy wydatek to i tak nie kupi tych karnetow chocby byly za 500 zl za sezon. Ja nie kupuje bo nie zawsze moge isc, a czasami mi sie nie chce, albo akurat mnie nie ma.Wiec kupuje sobie wczesniej na mecze typu lech,legia itp, gdzie wiem ze w razie czego nie bede mial problemu go zbyc.