Z Ekstraklasy zdegradowany jest już Bruk-Bet Termalica Nieciecza. Klub ten nie ma już żadnych szans na utrzymanie. Pogoń dzięki wygranej tydzień temu mocno zwiększyła swoje szanse, ale inne kluby też punktują i istnieją scenariusze według których Pogoń może spaść do 1. ligi. Według Pawła Mogielnickiego, założyciela portalu 90minut.pl w tej chwili to 3,5% szans na spadek.
Szanse na spadek z Ekstraklasy według Pawła Mogielnickiego:
Bruk-Bet Termalica 100%
Arka 88,5%
Widzew 34,1%
Korona 26,6%
Lechia 25,2%
Cracovia 11,1%
Piast 10,6%
Pogoń 3,5%
Motor 0,3%
Radomiak 0,008%
Legia 0,003%
TERMINARZE DRUŻYN ZAGROŻONYCH SPADKIEM
MOTOR
Cracovia (D)
Legia (W)
POGOŃ
Zagłębie (W)
GKS (D)
PIAST
Raków (D)
Widzew (W)
CRACOVIA
Radomiak (D)
Motor (W)
Korona (D)
LECHIA
Legia (D)
Bruk-Bet (W)
KORONA
Widzew (D)
Cracovia (W)
WIDZEW
Korona (W)
Piast (D)
ARKA
Górnik (D)
Bruk-Bet (D)
Raków (W)
BRUK-BET
Arka (W)
Lechia (D)

* Komentarze w serwisie www.PogonSportNet.pl zamieszczane przez jego użytkowników są ich prywatną opinią. Serwis nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli jednak administratorzy dostrzegą naruszanie dóbr osobistych, zmuszeni będą do usunięcia komentarza, a w przypadku powtarzania się sytuacji, zablokowania konta użytkownika.
Komentarze (36)
mark
realista!
1962
Zalewos75
1969
realista!
Misiek1948
PanMichal
pawel
PanMichal
pawel
OLDBOY
KrwistySzapiro
fiwite1310@arugy.com
kredens
marek9636
elvisvantomato
Kan Tesler
krokodylbambi
krokodylbambi
Transfer
marek9636
Ogoorek
bobo56
realista!
Kingbruslikaratemiszcz
Wako
Piotr Chen
Piotr Chen
Landsberg
rusnak
mark
lero
Czarny1971
kranzmann1982
Alchemik