preloader
Przejdź do głównej treści
870500954a59f4bf308b2a308aea7073cf63a8

870500954a59f4bf308b2a308aea7073cf63a8

Pogoń wybrała nowego trenera dla kobiecej drużyny

W tym newsie nie podamy Wam jeszcze nazwiska, bo  nie mamy co do niego stuprocentowej pewności. Z tego co udało się nam ustalić i czego jesteśmy pewni, to nowy trener jest obcokrajowcem, który pracował w kilku krajach w których odnosił sukcesy w piłce kobiecej. Ze swoimi klubami grał także w kobiecej Lidze Mistrzów. Z tego co udało nam się ustalić, umowę z Pogonią Szczecin zdążył już podpisać.

Co jeszcze? Jak udało nam się usłyszeć od osób będących blisko klubu nowy trener nie trafi do kobiecej Pogoni sam. Będzie pracował ze swoim asystentem z którym pracuje od lat.

Oficjalne ogłoszenie nazwiska pozostaje najprawdopodobniej kwestią godzin lub dni.

profil-jpg

Źródło: własne Wyświetlenia: 5604

Uwaga!

Dla lepszego doświadczenia użytkowników komentarze są początkowo niewidoczne. Kliknij „Zobacz komentarze", aby je pokazać i dołączyć do rozmowy.

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.

* Komentarze w serwisie www.PogonSportNet.pl zamieszczane przez jego użytkowników są ich prywatną opinią. Serwis nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli jednak administratorzy dostrzegą naruszanie dóbr osobistych, zmuszeni będą do usunięcia komentarza, a w przypadku powtarzania się sytuacji, zablokowania konta użytkownika.

Komentarze (16)

Canucks

Canucks

(4701/4800) 14.06.2026 19:32
No to czekamy na oficjalne informacje i podanie nazwiska. Dzieje się coś wreszcie pozytywnego i w tym temacie
jarosik

jarosik

(12207/18000) 14.06.2026 19:33
Skazani na Pogoń którzy już dawno zamknęli sekcje kobiecą lubią tego newsa ????????
ZaWa

ZaWa

(14640/18000) 14.06.2026 19:35
Skazani opłacani przez kitajca i jego firmę opowiedzieli w swoim podcaście kolejnego farmazona. Niby AH ma na wszystko wpływ, a tu mimo jego absencji zaczynają się wzmocnienia. Na X rzetelni dziennikarze piszą, że w przyszłym tygodniu mają być wzmocnienia do pierwszego składu mężczyzn.
Piotr Chen

Piotr Chen

(4880/6400) 14.06.2026 19:43
Czy to ktoś z rodziny Grosickiego? Nie byłbym zdziwiony.
ZaWa

ZaWa

(14640/18000) 14.06.2026 19:46
Grosicki spotkał się z Glikiem na wakacjach. Tzn że do dyspozycji treningowej dojdzie w październiku. Na pierwsze treningi zapewne wróci z brzuszkiem jak to było w zeszłych latach ????????????
Misiek1948

Misiek1948

(30443/36000) 14.06.2026 19:52
Thomasberg też miał wyniki w swoim kraju a w Pogoni wyszło przeciętnie. Najważniejsze, że nie chcą zamknąć tej sekcji.
UltrasDąbie

UltrasDąbie

(6180/6400) 15.06.2026 01:46
Nie od dziś wiadomo że skazani na Pogoń to trzeba jebać dziwię się że jeszcze nimi nie zajęli koledzy z LFS
UltrasDąbie

UltrasDąbie

(6180/6400) 15.06.2026 02:02
Pogoń powinna współpracować z każdym klubem w naszej okolicy! Mamy dużo szkółek i zdolnych piłkarzy w naszym mieście. Skończyć z układami nadzianych tatusiów którzy chcą pchać na siłę synka który ledwo potrafi kopnąć piłke !!!!
Kingbruslikaratemiszcz

Kingbruslikaratemiszcz

(156560) 15.06.2026 03:56
Ta drużyna się rozpadnie bo jest fanaberia. Jeśli zostanie jako taka, ot żeby być to tylko dlatego że jest sztuczna moda na bardzo słabą wersję piłki, kobieca. Od początku generowała straty bo tego nikt nie chce oglądać poza dziwnymi pasjonatami i ludźmi którzy nie mają nic lepszego do roboty. Ile było manka w zeszłym roku? 2 miliony? Przy ułamku kosztów w porównaniu do męskiej sekcji. Dziwne że są tu tacy którzy takie palenie kasą promują. Mistrz Polski z rangą niższą niż wicemistrz u15 chłopaków. Po co to komu? Żeby udawać że nie ma zero tituli?
Morfeusz

Morfeusz

(2510/2800) 15.06.2026 08:00
@Kingbruslikaratemiszcz Kilka powodów - - kobieca piłka będzie promowana przez najbliższe lata, więc będzie w tym wiecej kasy - staje się tez coraz bardziej popularna nawet w PLn- chociażby ostatni rekord frekwencji na meczu bodajże Lecha - jest szansą dla młodych dziewczyn w regionie na rozwój poprzez sport - chociazby w naszej druzynie masz Lenę Świrska. Możliwość zagrania na najwyższym poziomie rozgrywkowym w poziomie to dobra zajawka i motywator do rozwoju
pawel

pawel

(64058/72000) 15.06.2026 08:13
Kessler pierwszym Mowlik asystentem !!
pikolo

pikolo

(48369/72000) 15.06.2026 08:47
Trener z sukcesami w CV nie jest trenerem tanim. A nie tworzy się kosztów tam gdzie samemu nie widzi się przyszłości. Nikt nie montuje oryginalnych części w rozklekotane auto, które chce sprzedać. Raczej kupuje najtańsze zamienniki lub części używane. Zatem raczej będą próbowali coś tworzyć. Tyle, że biorąc pod uwagę dotychczasowy proces budowy męskiej drużyny, najbliższy sezon może być dla pań... ciężki.
marcinnn

marcinnn

(44436/48000) 15.06.2026 11:01
@Morfeusz , Ty naprawdę to wierzysz? Na czym to promowanie ma polegać? Na tym, że rozwiązanie takiej drużyny byłoby mało poprawne politycznie i podniósłby się jazgot, gdyby taką drużynę rozwiązać? Ja osobiście żadnej nadziei, na wzrost realnego zainteresowania kobieca piłką nożną nie widzę. To zawsze będzie przynosić straty.
franek.dolas74

franek.dolas74

(3156/3200) 15.06.2026 11:29
Czyżby Kamil Grosicki? Hmm... ale będzie chciał dodatkowo bańkę za podpisanie tej umowy więc nie wiem czy damy radę - haha!
Kingbruslikaratemiszcz

Kingbruslikaratemiszcz

(156560) 15.06.2026 17:39
@Morfeusz zaden z Twoich argumentów nie jest rzeczowy. Promować można wszystko, nawet gówno w papierku tylko jaki w tym logiczny sens
Kingbruslikaratemiszcz

Kingbruslikaratemiszcz

(156560) 15.06.2026 17:40
@marcinnn dokladnie, to jest sztuczne pompowanie balonika ktory nikogo nie interesuje