preloader
Przejdź do głównej treści
8705007de26f18f9123aeb4f8e95f9043895e1

8705007de26f18f9123aeb4f8e95f9043895e1

Pomeczowe opinie trenerów

Marek Papszun: Gratulacje dla drużyny i całej szatni za zwycięstwo i zwycięstwo na wyjeździe. Wygraliśmy z drużyną własnego boiska i tym bardziej cenna ta wygrana. Gratulacje dla wszystkich którzy grali i byli w rezerwie. To cieszy. Zagraliśmy chyba najlepszy mecz w tej rundzie, taki równy, bez błędów. To jest jeden z kolejnych finałów, które przed nami. Cieszę się, że tak to wyglądało po przerwie. Kolejny przed nami z Górnikiem. Cieszyliśmy się chwilę i myślimy o kolejnym spotkaniu.

Thomas Thomasberg: Ciężki dzień... Zasłużona porażka, Legia była lepsza od nas. Wiedzieliśmy, że Legia ma dużo fizyczności w swoim zespole. Było to widać szczególnie w pierwszej połowie. Robili tym przewagę. Później myślałem, że będziemy lepsi z piłką, ale to się nie wydarzyło. Na koniec nieco wywarliśmy presję na Legię, była poprzeczka ale to zdecydowanie za mało. Po takim meczu, po takiej porażce, nasza pozycja nie jest najlepsza. Każdy punkt będzie się liczył do końca sezonu. Może pojawią się głosy, że będziemy walczyć o utrzymanie, ale wszystko jest w naszych rękach. Teraz naszym zadaniem jest bronić piłkarzy, aby byli gotowi na następny mecz. Kolejny już w poniedziałek i będzie trzeba go wygrać. Potrzeba, aby piłkarze byli pewni siebie. Nie będę obwiniał nikogo, a będę ich bronił, aby byli gotowi na mecz z Piastem. Straciliśmy dziś dwóch obrońców, którzy będą pauzować za kartki. Czeka nas wyzwanie, ale musimy zrobić wszystko, aby być gotowym i silnym na kolejny mecz.

Jak wyciągnąć Pogoń z kryzysu?

- Po trzech zwycięstwach wydawało się, że idziemy do góry, a w czterech ostatnich meczach mamy trzy porażki. Ważne jest zachowanie odpowiedniego mentalu. Trzeba być gotowym na walkę i bycie gotowym jako drużyna. Musimy odpowiednio ułożyć defensywę, bo Mendy też doznał dziś kontuzji i przez to zszedł z boiska. Nie byliśmy dziś dobrzy w zbieraniu piłki, w pojedynkach. To było niedostateczne. Musimy wystawić odpowiednią drużynę na kolejny mecz i to będzie priorytet.

Kontuzja Mendy'ego? Co z Alim, którego zabrakło w kadrze?

- Mendy doznał urazu, który wygląda tak, że nie będzie gotowy na kolejny mecz. Może to będzie jednak coś mniej poważnego, jutro przejdzie dokładne badania. Ali nabawił się urazu na ostatnim treningu przed meczem. Nie dokończył treningu i nie wiemy dziś na jak długo wypada.

Co zawiodło?

- Na początku meczu mówiłem drużynie, aby nie grać długich piłek. Wiedzieliśmy, że Legia ma trzech silnych stoperów. Instrukcje były takie, aby grać krótko. Chcieliśmy być bardziej odważni w tych otwarciach. Liczyłem, że w drugiej połowie będzie to wyglądało lepiej. Legia się cofnęła w końcówce i wtedy mieliśmy swoje sytuacje. Ciężko szukać pozytywów, ale byli nimi Czapliński i Ława. Wnieśli waleczność na boisko. To taki mały pozytyw. Jeśli mamy wygrywać to musimy robić więcej na boisku.

profil-jpg

Źródło: własne Wyświetlenia: 5399

Uwaga!

Dla lepszego doświadczenia użytkowników komentarze są początkowo niewidoczne. Kliknij „Zobacz komentarze", aby je pokazać i dołączyć do rozmowy.

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.

* Komentarze w serwisie www.PogonSportNet.pl zamieszczane przez jego użytkowników są ich prywatną opinią. Serwis nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli jednak administratorzy dostrzegą naruszanie dóbr osobistych, zmuszeni będą do usunięcia komentarza, a w przypadku powtarzania się sytuacji, zablokowania konta użytkownika.

Komentarze (52)

darecki73

darecki73

(45957/48000) 06.04.2026 20:23
Thomas, pakuj się zardzewiały nieudaczniku. Nie jesteś w stanie ogarnąć ekipy, kryzysu. Nie masz pomysłu, jaj, wpływu na piłkarzy. Alex i Tan ale znaleźliście nam „trenera”. Zresztą kopaczy (nie mylić z piłkarzami) też nam fajnych zafundowaliście. Jaką takimi wyborami wystawiacie sobie ocenę/opinię
sektor4

sektor4

(15954/18000) 06.04.2026 20:24
Spadaj najgorszy trener w dziejach klubu
krokodylbambi

krokodylbambi

(27172/36000) 06.04.2026 20:24
npc thomas thomasberg chyba najgorszy pozorant w historii pogoni odrazu po tym amatorze kasztanie
kranzmann1982

kranzmann1982

(13231/18000) 06.04.2026 20:25
Skoro Natan dobrze wyglądał to po grzyba wystawiasz Greenwooda ? jeśli już to w odwrotnej kolejności a najlepiej w ogóle.
rusnak

rusnak

(17921/18000) 06.04.2026 20:25
Wystawianie Greenwooda https://i.postimg.cc/yYcch55S/b972324f-6669-4a1b-aebd-5ff0a67f8c12.png
k0r

k0r

(77991/96000) 06.04.2026 20:26
Powiem jak pragmatyk do pragmatyka. Do tej pory wstrzymywałem się ze zwalnianiem Twojej osoby, Thomas. Jeśli odwalasz dywersję i grasz na swoje zwolnienie, rozumiem. Nie popieram, ale rozumiem. Ale jeśli robisz co w twojej mocy, i to są efekty Twojej pracy, to nie rozumiem. W obu przypadkach pakuj mandżur i wypiedralaj.
excalibur

excalibur

(64359/72000) 06.04.2026 20:27
To google tlumaczyło???
k0r

k0r

(77991/96000) 06.04.2026 20:27
Żebyśmy się dobrze zrozumieli, sprawdziłem z googloskim translatorem: Pak dine kufferter, og få fanden ud.
elfinno

elfinno

(6611/9600) 06.04.2026 20:28
Ty wuefiscie ze Szwecji do pięt nie dorastasz
19DDD48

19DDD48

(235334) 06.04.2026 20:29
Zero samokrytyki... Widzę Thomas że prowadzisz Nas do 1 ligi. Moim zdaniem po tym co dziś widziałem definitywnie lecimy z Ekstraklasy. Na Piast będziemy jeszcze bardziej osłabieni a Ty jako trener nie masz żadnego pomysłu żeby to rozwiązać. Grają w pierwszym skladzie Greenwoody, Mendy itd. No wybacz ale na nich drużyny nie zbudujemy... Najemnicy bez zaangażowania. Podobnie jak Ty.
excalibur

excalibur

(64359/72000) 06.04.2026 20:30
Jest taka rotacja składem, że sami zawodnicy nie wiedzą, czy i na jakiej pozycji zagrają... Tetetka się katastrofalnie mota... Rzuca kostkami przed meczem?
excalibur

excalibur

(64359/72000) 06.04.2026 20:32
Gramy coraz większą padlinę.... Niestety ????
lero

lero

(74644/96000) 06.04.2026 20:32
Trenerze, czas z tym pseudo trenowaniem skończyć. Odniosłem wrażenie, że wyszliście na ten mecz z mocnym postanowieniem nie wygrania go. Niecelne podania, nieumiejętność przyjmowania piłki i przegrywane pojedynki a zamiast grania w pole karne rywala, wy graliście po obwodzie. Wszystko robiliście tak źle, żeby przypadkiem nie strzelić gola. Naraz wszyscy stracili swoje umiejętności? Do jakiejś spółdzielni się zapisaliście?
19DDD48

19DDD48

(235334) 06.04.2026 20:32
Przeprosić Kolendowicza i może Nas jeszcze utrzyma. Może.... Bo wielkich szans na to nie ma. Lecimy z Termaliką i Arką. Taki będzie nasz koniec.
TritumX

TritumX

(21111/24000) 06.04.2026 20:32
Zrezygnuj Thomasberg, zanim spuscisz nas do drugiej ligi. Zreszta nie tylko ty - Kesler, Ozgi, Buryty, Krzysztalowicze i wiekszosc tej wiezy Babel tez musi odejsc i to jak najszybciej. Wlasciciel w zasadzie tez, bo nie ma najmniejszego pojecia o budowaniu klubu odnoszacego jakikolwiek sukces. Amatorzy w zarzadzie, amatorskie wzmocnienia, amatorski sztab. Zero woli zwyciestwa, zero walki, zero jakiejkolwiek identyfikacji z regionem. Won ze Szczecina. Wszyscy.
gorilla2003

gorilla2003

(21574/24000) 06.04.2026 20:33
W czym on jest lepszy od Kolendowicza?
Landsberg

Landsberg

(94011/96000) 06.04.2026 20:37
Nie sądziłem , że to napiszę. panie trenerze ile ty jeszcze będziesz się uczył tej drużyny? Znowu nie trafiłeś ze składem , który to juz raz kładziesz nam 1 połowę bo graja ludzie nie dający jakości? Wyjeb Grosika na rezerwę bo to osłabienie i zapomnij o jego przydatności , jest beznadziejny w tym roku i wszyscy to widzą , jesteś niekompetentny więc utrzymaj ligę spadaj do siebie
rusnak

rusnak

(17921/18000) 06.04.2026 20:37
Uaktualnienie trenerskich średnich punktowych. Gustafsson 1,72 Kolendowicz. 1,73 Thomaszberg. 1,41 Gejzer trenerskich kompetencji, kolejny autorski projekt pana Bossa.
kibic_MKS

kibic_MKS

(82752/96000) 06.04.2026 20:38
Co on znowu bredzi ...jutro nie powinno być już go w klubie.
Glenmore123

Glenmore123

(496/600) 06.04.2026 20:38
Panie Thomas niech Pan po prostu odejdzie. Pan po raz kolejny udowodnił że Pan po prostu tego nie ogarnia no. Dlatego do widzenia. Oddaj może to komuś innemu który może jeszcze nas uratuje.
Mario84

Mario84

(3399/4800) 06.04.2026 20:39
Bracia po szalu, Thomasberg nie ogarnął ligi i to jest sprawa jasna, ale z nim odpowiedzialny za grę defensywną na treningach i ofensywną Ozga również. Nie działa NIC, drużyna nie wie co ma grać. Za to odpowiedzialni są TT, Ozga i Krzyształowicz. Tutaj trzeba strażaka, z Polaków to Czesiek na pewno, z Bundesligi jak był Costa to może Tim Walter? Bo z naszym trio lecimy z ligi. Oczywiście musi przyjść dyrektor sportowy POLAK bo Kessler nie ogarnia kompletnie. Z nowych to bym tylko Mukairu zostawił. Dlaczego nie grają Ława który jest o niebo lepszy od Greenwooda i Czaplinski który zrobił więcej niż kolejny wynalazek Cuic? Grosicki powinien dograć do czerwca i też OUT po jego zejściu zaczęła się jakaś gra.
wojkow

wojkow

(24851/36000) 06.04.2026 20:41
Po prostu zamilcz dunski imbecylu.Pol roku tu jestes i nie widac ani procenta jakiejs taktyki zgrania twojej reki.Nic.A jak nie ma nic przez tyle dni to trzeba odejsc
cywil73

cywil73

(2503/2800) 06.04.2026 20:41
Piiiiiiiiiiii To tyle komentarza.
PogonMKS

PogonMKS

(16959/18000) 06.04.2026 20:42
Twoje rady dla druzyny to bylo granie krotkimi podaniami? a co z ustawieniem, co z taktyka na przeciwnika? 4 podan nie potrafilismy wymienic, kto wybiera sklad? No Ty, wiec kazdy po takim meczu i takim przygotowaniu taktyki powinien sam podac sie do dymisji. Jutro ma cie tu nie byc pseudo menedzer sie znalazl... mam dosc.
bpawel60

bpawel60

(49124/72000) 06.04.2026 20:42
Trudno być optymistą , kiedy jak zwykle -- trener swoje , a piłkarze swoje. Klejne kontuzje , kartki , i najlepsi juniorzy na boisku.. szok. Chciałbym by komuś u steru - zapaliła się czerwona lampka , i ratował co się jeszcze da. Niestety nawet miana trenera może nic nie dać , skoro nie ma komu grać.
wojkow

wojkow

(24851/36000) 06.04.2026 20:42
I pytanie Dlaczego ty dunska qrwo nie gra Rojek ktory podczas przygotowan tak sie wyroznial??Trenerski imbecylu
Robinho

Robinho

(15814/18000) 06.04.2026 20:44
Chłopie, ciebie po tym meczu już nie powinno być w Pogoni. Nie masz pomysłu,charakteru ani charyzmy żeby ten zespół pociągnąć mentalnie. Dla tych kibiców co poświęcili dziś swój czas i pieniądze takie głupie gadanie to obraza
JUSA 70

JUSA 70

(44183/48000) 06.04.2026 20:47
A idz ty biednemu i zabież ze sobą Osiołka Valentynkę
Robson

Robson

(8151/9600) 06.04.2026 20:54
Trenerze, czy to Ty decydujesz o składzie(bardzo mizernym), czy są to decyzje AH i TK?
tomsonszczecin

tomsonszczecin

(1907/2000) 06.04.2026 21:02
Porównajmy teraz legię do Pogoni po zmianie trenera. Papszun z otchłani w kierunku świata, nasz "suprkoucz" , z drużyny grającej poniżej oczekiwań do kandydata do spadku. Drużyna bez charakteru bez pomysłu na grę bez lidera bez zaangażowania graczy.
mark

mark

(124595) 06.04.2026 21:04
Ten trener nie ma nic do powiedzenia .Jaki trener taka gra Pogoni..On gada o fizycznosci? Jeszcze więcej wolnego aby fizyczność całkiem padla?
Daro

Daro

(748/800) 06.04.2026 21:14
Kogo on będzie bronił ???????? Jaki trener, tacy piłkarze. Kończ waćpan, wstydu oszczędź
James

James

(42127/48000) 06.04.2026 21:16
Broniłem trenera bardzo długo. Przed meczem wspomniałeś coś takiego, że ten mecz jeszcze o niczym nie przeświadczy. I tak się zastanawiałem o czym ty mówisz. Teraz już wiem, Asekuranckie teksty na wypadek przegranej, i zabawy w przestawiania obrony. Zaczynasz - Borges na prawej obronie by Mendy zagrał na Lewej obronie i wtedy prawy stoper Loncar. Co to za roszady na szachownicy praktykuje aż? Co ty? Praktykant jesteś czy jak? Ostatecznie Loncar kończy na prawej obronie a Borges na lewej obronie. DLACZEGO LONCAR NIE ZAGRAŁ NA PRAWEJ OBRONIE od początku? Wytłumacz to. Bo to jest jakaś czarna magia wiecznego praktykanta, Praktykancie. Wypada Ci teraz dwóch Greków Keramitsis i Koutris. Może wróci Węgier. Gdzie postawisz Węgra? Na lewej obronie a Borgesa na lewym stoperze. Idealna sytuacja dla Ciebie - znów możesz poeksperymentować, praktykować i wykładać teorie futbolu na treningowym boisku. 2) trener od stałych fragmentów zatrudniony z Mjalby - mistrz Szwecji. Miało być tak fajnie. Wolny - ten pierwszy z 20 metra na wprost bramki. CO TO DO K... NĘDZY BYŁO? nieumiejętne rozegranie. Znaczy początek nawet fajny, obiecujący ale ostatecznie nikt nie wbiega w pole karne na wykończenie. Tak jakby część zawodników zorientowała się po czasie o co chodziło w tym rozegraniu. "HYMN ZNAJĄ ALE NIE UMIEJĄ" Rożne - był jeden z jakimś tam innym pomysłem rozegrany ale jak większość podań nie trafia do wykończenia. CO WY TRENUJECIE Z TYM TRENEREM OD STAŁYCH FRAGMENTÓW Z MJALLBY? Bierki rozsypujecie i zbieracie na podłodze? Zyebałeś układ/ustawienie obrońców. Zyebałeś mecz Braki w obronie na następny - znów możesz przestawiać.
Czarny1971

Czarny1971

(120569) 06.04.2026 21:21
Pakuj mandzur panie Thomasberg. Wygląda na to że to pan jesteś największym rozczarowaniem
pawel

pawel

(64050/72000) 06.04.2026 21:25
Pogon to najgorszy zespol tej ligi aTy jestes trenerskim zerem. Wygladamy tak jakby nie bylo treningow a po prostu kopacze spotykali sie rano przed meczem Jestes zerem jak Kessler I Haditaghi. Nie moge sie doczekac az wszyscy znikniecie z tego miasta.
ZaWa

ZaWa

(14646/18000) 06.04.2026 21:36
Dunole to paskudny naród, Polaczków traktują jako podludzi, dlatego gral jedynie milioner Grosicki i banda parodystow z zielonym drzewem. Młodzi Polacy którzy w pare minut na murawie pokazali więcej niż zbieranina keslera przez cały mecz znów muszą cieszyć się wychodzeniem z ławki na gonitwę wyniku
Landsberg

Landsberg

(94011/96000) 06.04.2026 22:16
Dlaczego Borges gra na prawej obronie skoro wszyscy pamiętaja , że zawalił dwa gole z Rakowem na tej pozycji i jeszcze dołozył asystę w finale z wisłą i przegraliśmy puchar. Dlaczego zagrał na lewej dopiero pod koniec meczu? Dlaczego na prawej nie zagrał lonczar skoro ogarniał? dlaczego nie widzimy Rojka skoro był najlepszym skrzydłowym w sparingach i na obozie w turcji? Dlaczego czapliński nie zagrał do tej pory skoro potarfi wymienić kilka podań z Mukairu/ dlaczego nie gra janek? Dlaczego Pozo , jedyny techniczny był trzymany na ławie, a gra wyglądała bez niego jak okręgowa taktyka? To wszystko twoja wina trenerze , przebrała się miarka gdy nie wykorzystałeś przerwy tylko rozpuściłęś ich do domu a sam sobie pojechałeś do danii. Po chuuuuj tu wracałeś skoro jestes nie ogarnięty. Zaden z ciebie trener , jesteś menadzerem , który gdy ma drużynę za mln to sobie robi wyniki ale takądrużyna to i ja bym miał wynik , trenowac nie potrafisz , obrzydziłęś Pogoń Wracaj za bałtyk
marek9636

marek9636

(107055) 06.04.2026 22:21
@Majster bo latwiej jest wejść przy ustalonym wyniku na zmęczonego rywala, niż grać od początku
Leszek37

Leszek37

(1039/1200) 06.04.2026 22:30
Nie mam nawet o czym pisac bo jestem,,rozwalony'' max . Wszystko bylo zle a trener jest/byl zrezygnowany . Trzymac Taki skarb-Czaplinskiego ze szkolki Realu Madryt na lawce a potem sie dziwi ze Po jego wejsciu sie zazebia to wszystko... To Sabotaz ,16 latek,19 latek , Mukairu,Koutris wtedy najlepsi od bezimiennego,jalowego szrotu za pranie kasy... Od czego tam jestes trenerze ze nie widzisz Jak ja po 30 sek co sie bedzie dzialo .. Prezesie a kto wymyslal transfery I chyba wpychal graczy ,ustalal sklad. Walisz w drzewo jakbys byl dzieciolem czy najzwyczajniej o droge pytasz ? Chcesz pokupczyc to idz do Dino nie kosztem 3 mln ludzi ,kibicow Pogoni. Dlugi splaciles ,Szmule Slowianke znalazles (te po 3 tygodniach co zareczony ),zabieraj swego CEO I nie wiem skad jestes .. Dzieki za dlug I auf wieder zein .
1969

1969

(37259/48000) 06.04.2026 22:36
Duński dynamit okazał się niewypałem. Reżyser spadku z aktorskimi miernotami tańca chodzonego. Ciekawe kiedy Producent tej tragikomedii ogarnie tą totalną klapę.
rodemzpogodna

rodemzpogodna

(3879/4800) 06.04.2026 22:53
W tym meczu wyszło który trener ma lepszy warsztat. Papszun pojechał z nami jak z dziećmi. Byliśmy totalnie bezradni.
Andre

Andre

(19176/24000) 06.04.2026 23:08
Wyp.... Wuefisto jeb... Ch.. z ciebie nie trener. Juz mnie nie dziwi fakt że cię wyj... z poprzedniego klubu.
sajmon

sajmon

(1777/2000) 07.04.2026 00:26
Wyklinanie i obrażanie trenera nie jest ok. To chcę podkreślić. Teraz do brzegu … Cały czas myślałem, że TT to właściwy człowiek na właściwym miejscu, a jedynie zdecydowana większość jego sztabu nie dowozi, podobnie jak Opel i kilku innych co kopią się po czołach. Zasłona z każdym kolejnym meczem jednak opadała i ukazała się naga prawda. Transfery 1, w porywach 2 udane, co przy ich ogólnej ilości dyskwalifikuje dyrektora. Pozostawienie wesołej i niekompetentnej kompanii w sztabie przy ogólnej przebudowie całego klubu conajmniej niezrozumiałe. TT wg mnie w wielkiej mierze dzięki temu nie dźwignął ligi. Szrot zamiast zawodników mu nie pomógł. Trzeba zauważyć, że w Danii pracował zupełnie w innych realiach, a tu zderzył się z brutalnymi realiami ekstraklapy. Walnął chłop z dyni w ścianę i nie może się otrząsnąć. Zarząd nie zrobił nic by mu jakkolwiek pomóc. Wciąż uważam, że to niezły trener ale chyba nie na obecne realia tego klubu. Z pustego i Salomon nie naleje. Do tego wysyp kontuzji, a ci co kopią- zero ambicji. Prawie nic tu się nie zgadza. Jeżeli ktokolwiek z zarządu teraz śpi spokojnie, to znak, że mu to wszystko zwisa. Finisz sezonu, sam nie wiem jaka zmiana/zmiany by pomogły, a co by nas już zupełnie rozłożyło na łopatki. Oby, daj Boże jakoś doczołgać się do mety, na więcej nie liczę. Potem, skoro długi spłacone, czas na poważną budowę 1. sztabu i 2. składu.
fiwite1310@arugy.com

fiwite1310@arugy.com

(5907/6400) 07.04.2026 00:35
<B>TurboGrosz "2 miliony euro" kontrakt, statystyki wiosny:</b> Goli: ZERO Asyst: 1 Karnych: -1 (zmarnowany z Motorem) Wyjazd na baraże z Lewandowskim: BEZCENNE!
Herta

Herta

(93481/96000) 07.04.2026 02:42
ten trener od początku miał jakiś feler, NIKT normalny bez powodu nie zwalnia trenera, który ma 19 zwycięstw z rzędu! Jego "pragmatyzm" wynika prawdopodobnie z braku umiejętności reagowania na sytuację. Jego sukcesy to już pieśń przeszłości, wynikały albo z pracy jego pomocników albo ze szczęścia i dużej jakości indywidualnej zawodników, którymi dysponował. W nowych (trudnych!) realiach kompletnie się nie sprawdza. Mieliśmy szczęście mieć ostatnio 3 bardzo zmyślnych trenerów, ten do takiej kategorii nie należy. Gość wygląda na przerażonego...
Atmofrag

Atmofrag

(6879/9600) 07.04.2026 03:55
bilet jak najszybciej... bo jeszcze są szanse aby to uratować... wuefista gorszy niż Gustafsson który jechał po tym co zbudował Runjaic
Kotlet_Bigosu

Kotlet_Bigosu

(17/50) 07.04.2026 04:58
Treneiro ja co 2 tygodnie jezdze w miejsce z ktorego Cie wyciagneli dorzucisz sie na wache i moge Cie zabrac z powrotem.
zmyłer

zmyłer

(2412/2800) 07.04.2026 06:56
na miejscu Papszuna nie cieszył bym się zbytnio po tym meczu Legia nic wielkiego nie grała a następny mecz gra z Górnikiem i remis to wszystko na co może liczyć
tukaniero

tukaniero

(17231/18000) 07.04.2026 07:19
chyba sie wypaliles treneiro dlatego nie trzymali ciebie dluzej w Dani
Transfer

Transfer

(33007/36000) 07.04.2026 09:21
poza obroną piłkarzy (przed czym? przed przepracowaniem się?) proponuję dąć trochę więcej wolnego (-; Przerwa na reprezentację nic nie zmieniła; przepraszam, to wygląda jeszcze gorzej. Więcej wolnego i nasi piłkarze są coraz.... wolniejsi. Piłka nożna się zmienia, ale ciągle trzeba biegać, to się nie zmienia, na stojanowa nic ugrać się nie da.
Doker

Doker

(8208/9600) 07.04.2026 10:52
Analiza tej porażki godna wyniku. Niewiarygodne. A miał być lekiem na całe zło.
kielbi

kielbi

(3486/4800) 07.04.2026 12:48
Czy Tomek w ogóle ogarnia? "Wiedzieliśmy, że Legia ma dużo fizyczności w swoim zespole." No, dlatego schodzi, Acosta i Angielski a w ich miejsce takie tuzy siłowe jak Ława i Cuić.. a do tego oszczędnie biegający Greenwood gra do 73 minuty a człapający kapitan gra niemal cały mecz... Czego nie rozumiecie? Niedość że zmiany bez sensu i nie w czas to rotacja taktyczna totalnie odklejona od mozliwoścy materiału na boisku. Czy tylko ja odnosiłem wrażenie, że z każdą zmianą było coraz gorzej? Ehhh ten trener totalnie nie ogarnia tego co się dzieje na boisku i kogo ma na ławce.