preloader
Przejdź do głównej treści
87050060bf41732d21e7383346624c9d6bfc9e

87050060bf41732d21e7383346624c9d6bfc9e

Ponad 15 tysięcy kibiców z biletem na mecz z Lechem

Informacje organizacyjne

Od pierwszego dnia sprzedaży wejściówek na dany mecz będzie obowiązywała sprzedaż otwarta, zatem wszyscy kibice będą mogli zalogować się na stronie bilety.pogonszczecin.pl lub udać do kas i nabyć bilet na wydarzenie. Na pewno jednak zwrócicie uwagę, że niektóre krzesełka będą zablokowane. Ze względów organizacyjnych, na poszczególnych etapach będą pojawiały się kolejne udostępnione do sprzedaży miejsca. To z całą pewnością praktyka znana Wam już bardzo dobrze.

Klub nie będzie prowadził sprzedaży na sektory B3 i B4. Dystrybucją wejściówek na te miejsca zajmuje się Stowarzyszenie Kibiców Pogoni Szczecin "Portowcy". Jednakże od tej zasady obowiązuje jeden wyjątek - na 24 godzin przed meczem niewykorzystane bilety z tej puli trafią do sprzedaży klubowej. 

W każdym etapie dystrybucja będzie prowadzona zarówno w internecie, jak i w kasach. Preferowaną formą sprzedaży jest zakup on-line. Do zakupu przez internet niezbędne jest aktywne konto w systemie sprzedaży bilety.pogonszczecin.pl.

Kasy biletowe na Stadionie Miejskim im. Floriana Krygiera:

- otwarte w dni robocze, w g. 12-18
- w dniu meczu kasy biletowe również będą otwarte - sprzedaż w Punkcie Obsługi Kibica (pawilon kas przy "trybunie B", naprzeciw budynku CSDiM) rozpocznie się 5 godzin przed rozpoczęciem meczu, a w stanowiskach kasowych przy trybunach C (przy ul. Karłowicza) i D (przy ul. Twardowskiego) na 2 godziny przed startem spotkania.

Przypominamy, że od poprzedniego sezonu istnieje możliwość kupna biletu dla dziecka do trzeciego roku życia, które będzie zajmowało miejsce w wózku dziecięcym. Dla tej inicjatywy przeznaczamy część górnych balkonów na trybunie A i B. Cena wejściówki wynosi 5 zł.

Mecz z Lechem został zakwalifikowany do kategorii meczów Premium, czyli do standardowej ceny za bilet należy doliczyć 10 zł. 

***

Harmonogram sprzedaży biletów na mecz z Lechem Poznań (18.04, g. 20:15)

II ETAP (dla wszystkich kibiców) - sprzedaż otwarta oraz miejsca dla "krzesełkowiczów"

  • Sprzedaż potrwa od 6 kwietnia (poniedziałek), od g. 12.00 do 8 kwietnia (środa), do g. 8.00

Sprzedaż otwarta dla wszystkich zainteresowanych meczem kibiców. Z jedną, ważną adnotacją - do 8 kwietnia, do godziny 07.59, osoby, które poprzez udział w akcji "W Pogoni za stadionem" nabyły prawo pierwszeństwa zakupu biletu, będą miały zarezerwowane swoje miejsca w systemie biletowym. Przez ten czas "krzesełkowicze" będą mogli nabywać wejściówki na objęte rezerwacją miejsca. Pula biletów niewykorzystana przez "krzesełkowiczów" trafi do sprzedaży otwartej w kolejnym etapie.

Informujemy, że 8 kwietnia (środa) od g. 8.00 do g. 12.00 będzie trwała przerwa techniczna. W tym czasie nie będzie możliwości nabywać w systemie biletów.

III ETAP (dla wszystkich kibiców) - sprzedaż otwarta 

       • 8 kwietnia (środa), od g. 12.00 do 18 kwietnia (sobota), do g. 20.15

Sprzedaż otwarta dla wszystkich zainteresowanych meczem kibiców. 

IV ETAP (dla wszystkich kibiców) - wolne miejsca niewykorzystane przez partnerów klubu i Stowarzyszenie Kibiców Pogoni Szczecin "Portowcy"

      •  16 kwietnia (czwartek), od g. 20.15 do 18 kwietnia (sobota), do g. 20.15

Etap startuje na 48 godzin do meczu. Obejmuje sprzedaż miejsc niewykorzystanych przez partnerów klubu oraz tych, które będą niewykorzystane przez Stowarzyszenie Kibiców Pogoni Szczecin "Portowcy".

PARKINGI

6 kwietnia (poniedziałek), od g. 12.00 do 16 kwietnia (czwartek), do g. 20.15 będzie odbywała się sprzedaż miejsc parkingowych dla karnetowiczów. Bonus kończy się na 48 godzin przed rozpoczęciem meczu. Po tym terminie następuje opcja zakupu parkingu dla wszystkich kibiców granatowo-bordowych. Zapraszamy 16 kwietnia (czwartek), od g. 20.15 do 18 kwietnia (sobota), do g. 20.15.

Parking stadionowy znajduje się od strony ul. Witkiewicza i dostępny jest wyłącznie dla posiadaczy biletów parkingowych. Nie będzie możliwości zakupienia biletu na parking bezpośrednio przed rozpoczęciem spotkania. Liczba miejsc parkingowych jest mocno ograniczona. 

***

W dniu meczu, jeśli pozostaną dostępne bilety, klub będzie prowadził dystrybucję również w Punkcie Obsługi Kibica (pawilon kas przy "trybunie B", naprzeciw budynku CSDiM) - na 5 godzin przed rozpoczęciem meczu, a także na 2 godziny przed startem spotkania w stanowiskach kasowych przy trybunach C (przy ul. Karłowicza) i D (przy ul. Twardowskiego). Bilet można przekazać innemu kibicowi, używając w systemie opcji "przekaż". Przekazanie biletu odbywa się do 2 godzin przed rozpoczęciem meczu. Bilet zakupiony online, przekazuje się również online. Bilet zakupiony stacjonarnie, w kasie, przekazuje się również stacjonarnie. Klub od tego sezonu wprowadza brak możliwości zwrotu biletu. Tak jak dotychczas można je jednak przekazać innemu kibicowi.

profil-jpg

Źródło: własne Wyświetlenia: 2473

Uwaga!

Dla lepszego doświadczenia użytkowników komentarze są początkowo niewidoczne. Kliknij „Zobacz komentarze", aby je pokazać i dołączyć do rozmowy.

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.

* Komentarze w serwisie www.PogonSportNet.pl zamieszczane przez jego użytkowników są ich prywatną opinią. Serwis nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli jednak administratorzy dostrzegą naruszanie dóbr osobistych, zmuszeni będą do usunięcia komentarza, a w przypadku powtarzania się sytuacji, zablokowania konta użytkownika.

Komentarze (10)

Landsberg

Landsberg

(94011/96000) 09.04.2026 08:31
Znowu wyjdą bez pomysłu , przerażeni , Po prawdzie teraz będą mieli ku temu powody ale nie mogę zrozumieć , że inne drużyny grają odważnie , atakują a my paraliż w każdym prawie meczu , z reguły w drugiej połowie zaczyna się w miarę normalne granie
canal-ream-slush

canal-ream-slush

(2617/2800) 09.04.2026 08:35
Coś czuję, że jest spora szansa na jakiś nieśmiertelny wynik
1962

1962

(62490/72000) 09.04.2026 09:04
Wiecie, że zawsze jestem pełen wiary, optymizmu i zawsze życzę naszej Pogoni jak najlepiej. Ale tym razem pomimo, iż serce mówi, że Pogoń zwycięży poznańskiego Lecha, jednak rozum ujawnia realia i niestety nie są one dla nas przychylne. Zespół będzie po przegranym meczu z Piastem, bo nie miejmy złudzeń, że w Gliwicach się nagle odczarujemy i pokonamy walczącą o to samo co my grozną drużynę. W Gliwicach zagramy bez kontuzjowanych i wykartkowanych piłkarzy, którzy stanowią jednak jakiś tam trzon zespołu. Mało kto wierzy, że piłkarze którzy pojadą na to spotkanie zdołają wykrzesać z siebie wolę walki i wywieść z ciężkiego terenu 3 punkty. Możemy tylko wspominać i pomarzyć sobie o wygranym meczu z Górnikiem. Osobiście obawiam się, że mecz z Lechem, będzie dla nas dotknięciem dna. Wystarczy spojrzeć jakie czekają nas mecze do końca rundy. Czy jesteśmy w stanie tymi ludzmi jeszcze coś ugrać? No właśnie. Serce mówi, że tak......Smutne to jest
Sympatyk-klubu

Sympatyk-klubu

(16572/18000) 09.04.2026 11:18
Widać wielu z nas nie wystarczałą kompromitacja z Ległą. Teraz ze trzy bańki od pyr i I liga będzie dosłownie za miedzą.
krokodylbambi

krokodylbambi

(27174/36000) 09.04.2026 11:42
komunikat był teraz nabijamy kabze XD
oblabla4

oblabla4

(9939/12000) 09.04.2026 15:36
Wylewacie tu żale na sprzedawcę dywanów a potem kupujecie bilety.To chore.
ao

ao

(13588/18000) 09.04.2026 16:11
Nie płakać tylko kupować 2 paki, 3 paki, 4 paki i karnety... przy okazji katering, gadżety i pięknie kłaniać się Zarządowi Ku nieśmiertelności ???? Ave Dywaniarz ????
Czad

Czad

(16317/18000) 09.04.2026 19:11
Wincyj, wincyj! Pokażmy, że polityka klubu nam się podoba i czy spadasz czy nie, ja i tak chodzić chcę.
PogoniarzFrom'74

PogoniarzFrom'74

(108/200) 10.04.2026 06:13
coś mi się wydaje że Lech nie przyjedzie do nas po punkty , on te punkty sobie już dopisał przyjedzie po to żeby nas sponiewierać i ośmieszyć to będzie bardzo bolało bo ta banda nieudaczników nie wie jak ważny to jest mecz dla nas kibiców
tukaniero

tukaniero

(17231/18000) 10.04.2026 08:21
i to co najbardziej lubia tygryski niesmiertelne tabelki bedzie widowicho tylko szkoda ze jednego aktora