preloader
Przejdź do głównej treści
870500afac48fc4e46a7d81ea2595d9d9c5309

870500afac48fc4e46a7d81ea2595d9d9c5309

Ponad tysiąc karnetów na liczniku

HARMONOGRAM DYSTRYBUCJI. Aktualnie prowadzimy sprzedaż miejsc na trybuny A, B, C i narożnik trybuny D.

 I ETAP (dla posiadaczy karnetów na ubiegły sezon oraz "krzesełkowiczów") - udostępnione miejsca na stadionie miejskim

  • 3 czerwca (środa), od g.12:00, do 15 czerwca (poniedziałek), do g.12:00

Osoby, które poprzez udział w akcji "W Pogoni za stadionem" nabyły prawo pierwszeństwa zakupu swoich miejsc stadionowych, a także kibice, którzy poprzez zakup karnetów na ubiegły sezon, również nabyli prawo pierwszeństwa zakupu karnetu sezonowego na kampanię 2026/27. Te grupy otrzymają możliwość przedłużenia swoich wcześniejszych wyborów lub wyboru innych miejsc na stadionie. Zainteresowani będą mogli wówczas nabyć także dodatkowe karnety dla bliskich w niezarezerwowanych miejscach. Sprzedaż będzie miała miejsce również w Punkcie Obsługi Kibica.

II ETAP (dla wszystkich) - udostępnione miejsca na stadionie miejskim

       • 15 czerwca (poniedziałek), od g.12:00 do 22 czerwca (poniedziałek), do g.8:00

W tym terminie odbędzie się sprzedaż karnetów w promocyjnych cenach dla wszystkich kibiców, przy jednoczesnym zachowaniu rezerwacji miejsc dla karnetowiczów z sezonu 2025/26. Oznacza to, że wówczas wszyscy kibice Dumy Pomorza będą mogli zalogować się do systemu biletowego bilety.pogonszczecin.pl i nabywać karnety. Sprzedaż będzie miała miejsce również w Punkcie Obsługi Kibica.

Informujemy, że 22 czerwca (poniedziałek) od g. 8.00 do g. 12.00 będzie trwała przerwa techniczna. W tym czasie nie będzie możliwości nabywania karnetów w systemie.

III ETAP (dla wszystkich) - udostępnione miejsca na stadionie miejskim

       • 22 czerwca (poniedziałek), od g.12:00 do 6 lipca (poniedziałek), do g.8:00

W tym terminie do sprzedaży oddamy krzesełka karnetowiczów z sezonu 2025/26, którzy nie przedłużyli swoich miejsc. We wspomnianym terminie nadal obowiązują promocyjne ceny dla nowych karnetowiczów.

Informujemy, że 6 lipca (poniedziałek) od g.8.00 do g.12.00 będzie trwała przerwa techniczna. W tym czasie nie będzie możliwości nabywania karnetów w systemie.

IV ETAP (dla wszystkich) - udostępnione miejsca na stadionie miejskim

       • 6 lipca (poniedziałek), od g.12:00 do 31 sierpnia, do g.8:00

Start sprzedaży karnetów w nowych, mniej preferencyjnych cenach dla nowych karnetowiczów. Przedłużający wciąż mogą nabywać karnety w cenach promocyjnych.

O sprzedaży subskrypcji biletowych poinformujemy w późniejszym terminie.

PRZYWILEJE KARNETOWICZÓW

•  Szybki i komfortowy dostęp do trybun. Dedykowane karnetowiczom bramki wejściowe pozwalają na sprawne i bezproblemowe przekroczenie bram obiektu przed każdym meczem, oszczędzając Twój czas
•  Pierwszeństwo i dodatkowe bilety dla najbliższych. Zamknięta sprzedaż wejściówek dla karnetowiczów (zarówno osób z tradycyjnym abonamentem, jak i subskrybentów) przez pierwsze dni dystrybucji, z możliwością zakupu 2 dodatkowych biletów - dla rodziny lub znajomych - na każdy ligowy mecz w tym sezonie
•  Emocje w Pucharze Polski po lepszej cenie. 15% rabatu dla karnetowiczów na wszystkie mecze Pucharu Polski, rozgrywane w tym sezonie w Szczecinie - z wyłączeniem spotkania finałowego
•  Wsparcie przy pucharowych rozgrywkach. Możliwość dokupienia w przedsprzedaży aż do 5 dodatkowych biletów na mecze Pucharu Polski, z wyłączeniem ewentuanego finału, w jednej transakcji, a także wybrania dowolnych dostępnych miejsc na stadionie
•   Bezpłatny bilet na wszystkie otwarte mecze towarzyskie w sezonie 2026/27, rozgrywane na głównym boisku
•   Wygodne parkowanie. Dostęp do zamkniętej przedsprzedaży biletów parkingowych, gwarantujący spokojny dojazd na mecz
•   Wsparcie dla kobiecej dumy klubu. Pakiety voucherów na 4 spotkania grającej w najwyższej klasie rozgrywkowej kobiecej drużyny Pogoni Szczecin
•   Elastyczność wyboru miejsca. Posiadanie karnetu nie wiąże się z koniecznością siedzenia na tym samym krzesełku przez cały rok. System umożliwia zmianę miejsca przed każdym meczem na stronie bilety.pogonszczecin.pl (w przypadku wyboru droższej strefy wymagana jest jedynie dopłata różnicy w cenie)
•    System Aftermarket. Jeśli nie możesz pojawić się na meczu, zyskujesz możliwość odsprzedania swojego miejsca; w zamian otrzymasz voucher o wartości 50% ceny biletu do wykorzystania przy kolejnych transakcjach
•    Udział w życiu klubu. Zaproszenia na zamknięte eventy i spotkania dedykowane wyłącznie dla posiadaczy karnetów
•    Gra o wspomnienia. Dostęp do konkursów wiedzy o klubie, w którym nagrodą główną jest „Pakiet Niezwykłych Przeżyć”
•    Stała zniżka w wysokości 10% na cały asortyment dostępny w oficjalnym sklepie klubowym

Przypominamy także, że od ubiegłego sezonu została uruchomiona usługa zakupu karnetu na raty, poprzez operatora płatności online Autopay. Usługa jest możliwa do realizacji na etapie zakupu, po wybraniu tej metody płatności. Ta opcja w całości jest obsługiwana przez Autopay i na zasadach przyjętych przez dostawcę usług płatności internetowych. W celu skorzystania z tej możliwości zapraszamy na bilety.pogonszczecin.pl. 

ZMIANY

W Pogoni Szczecin doskonale wiemy, że sercem tego klubu są ludzie, którzy są z nami na dobre i na złe, bez względu na wszystko inne. Dlatego w tym sezonie najlepsza oferta kierowana jest w stronę stałych bywalców trybun przy Twardowskiego.

Z myślą o komforcie naszych najwierniejszych kibiców oraz optymalizacji organizacji meczów, przygotowaliśmy nowy model dystrybucji całorocznych abonamentów. Nadchodzące rozgrywki przyniosą kilka istotnych modyfikacji na trybunach oraz w samym systemie rezerwacji miejsc.

Jedną z kluczowych nowości jest reorganizacja przestrzeni dedykowanej dla najmłodszych fanów i ich opiekunów. Sektor rodzinny zyskuje zupełnie nową lokalizację i zostaje przeniesiony na trybunę obejmującą sektory D5, D6 oraz D7. Przestrzeń w trybunie D daje dodatkowe możliwości stworzenia jeszcze lepszej strefy dla dzieci. Również dlatego, że wspomniane sektory, dzięki ścianom bocznym, są osłonięte od deszczu i wiatru, zatem jest to lokalizacja przyjaźniejsza najmłodszym.

Jednocześnie sektor A3 zostaje formalnie włączony do cieszącej się dużym zainteresowaniem strefy cenowej oznaczanej jako Prosta +. W ten sposób ujednolicamy strukturę widowni w tej części obiektu.

Prawdziwą metamorfozę przejdzie trybuna C, na której z dumą zainaugurujemy działalność zupełnie nowej, wyjątkowej strefy VIP CLUB. To propozycja skierowana do osób poszukujących najwyższego standardu meczowego, łączącego sportowe emocje z komfortem oraz przestrzenią do swobodnych rozmów.

Warto również zwrócić uwagę na istotną zmianę organizacyjną w procesie dystrybucji stałych wejściówek. Podczas sprzedaży karnetów na nowy sezon całkowicie wyłączona z rezerwacji abonamentowych będzie określona pula sektorów, w tym trybuny D1, D2, D3, D4, a także B3 i B4, cała strefa VIP CLUB, VIP GOLD, Loże oraz miejsca przeznaczone dla wózków dziecięcych. 

W cenniku karnetów całkowicie rezygnujemy z jakichkolwiek dodatkowych opłat transakcyjnych.

W nadchodzącym sezonie wprowadzamy także kategoryzację meczów, która pozwoli dostosować ofertę do rangi poszczególnych spotkań ligowych na przestrzeni całego roku. Spotkania zostały podzielone na trzy grupy, gdzie mecze pierwszej kategorii zachowają bazową kwotę, mecze drugiej kategorii będą droższe o dziesięć złotych, natomiast w spotkaniach najwyższej, trzeciej kategorii cena regularna wzrośnie o dwadzieścia złotych. Dotyczy to cen biletów. Przykładowo: dla kibica, który chciałby dokonać zakupu biletów na wszystkie mecze indywidualnie, oszczędność przy zakupie karnetu normalnego do 6 lipca na trybunie Prostej + wynosi 461,80 zł, zaś w przypadku zakupu po 6 lipca różnica w cenie to 206,80zł.

***

Klub nie prowadzi sprzedaży na sektory B3 i B4. Dystrybucją biletów na te miejsca nadal będzie zajmowało się Stowarzyszenie Kibiców Pogoni Szczecin "Portowcy".

W każdym etapie dystrybucja będzie prowadzona zarówno w internecie, jak i w kasach. Preferowaną formą sprzedaży jest zakup on-line. Do zakupu przez internet niezbędne jest aktywne konto w systemie sprzedaży bilety.pogonszczecin.pl. 

CENNIKI

W razie pytań zapraszamy do kontaktu z Punktem Obsługi Kibica.

Punkt Obsługi Kibica
na Stadionie Miejskim im. Floriana Krygiera (pawilon kas przy "trybunie B", naprzeciw budynku CSDiM).
Godziny otwarcia:
Poniedziałek - piątek: godziny 12-18
W dniach meczowych: na pięć godzin przed pierwszym gwizdkiem
Klubowa infolinia: +48 723 194 800
e-mail: pok@pogonszczecin.pl

Warto pamiętać, że:

• karnet ulgowy jest kierowany do seniorów od 65. roku życia, dzieci do 18. roku życia, a także uczniów/studentów pomiędzy 18. a 26. rokiem życia. Ulga dotyczy także sektora rodzinnego, który jest objęty dodatkową, odrębną ulgą - niższymi cenami biletów dla dzieci poniżej 13. roku życia

***

BILETY

Dla pozostałych osób z niepełnosprawnościami jest dedykowana zniżka w postaci ceny ulgowej. Opiekunowie osób z niepełnosprawnościami, poruszających się na wózkach inwalidzkich, otrzymają zniżkę w analogicznych wartościach.

profil-jpg

Źródło: własne Wyświetlenia: 2459

Uwaga!

Dla lepszego doświadczenia użytkowników komentarze są początkowo niewidoczne. Kliknij „Zobacz komentarze", aby je pokazać i dołączyć do rozmowy.

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.

* Komentarze w serwisie www.PogonSportNet.pl zamieszczane przez jego użytkowników są ich prywatną opinią. Serwis nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli jednak administratorzy dostrzegą naruszanie dóbr osobistych, zmuszeni będą do usunięcia komentarza, a w przypadku powtarzania się sytuacji, zablokowania konta użytkownika.

Komentarze (21)

pawel

pawel

(64058/72000) 04.06.2026 11:32
Ladnie. Do tego Kasa od miasta , od extraklapy, plus sprzedaz jakiegos ancymona, odchudzenie budzetu i masowe odejscia, mniej wydatkow na zdegradowane rezerwy.. Ladnie sobie spaslaczek zrodelko ustawia w Szczecinie. Jeszcze tylko musi nie wziasc tabletek przez kilka dni zeby odleciec i pacnac gornolotny twit o podbojach Europy na X i sprawa na kolejny sezon gotowa. Brawo Boss !!!!
Piotr Chen

Piotr Chen

(4881/6400) 04.06.2026 11:58
Przedłużyłem karnet. I super. Bez względu kto zarządza klubem kocham Pogoń.
sektor4

sektor4

(15954/18000) 04.06.2026 12:08
Karnet ogarnięty Ciekawe jak było rok wcześniej po 24 godzinach
Kaka15

Kaka15

(2973/3200) 04.06.2026 12:31
Co tam mało? Wincyj, wincyj!!!!
PogonMKS

PogonMKS

(16958/18000) 04.06.2026 13:05
Kupujcie Kupujcie tylko potem nie zdziwcie sie jak bedziecie mieli przyjemnosc ogadac Ndiaye greenwodow itd ;) Nie kupie niczego poki nie zobacze dzialan ze strony klubu w strone tego czego obiecali. Na ten moment nic sie w tym kierunku nie zmienilo, wiec i moj portfel tez poczeka.
ao

ao

(13588/18000) 04.06.2026 13:22
Każdy robi jak uważa ???? chcesz kupujesz karnet, nie chcesz to nie kupujesz. Kupno nie jest odzwierciedleniem "miłości" tylko realizacją swoich potrzeb. Wiąże się z tym, ze jedynie co daje to kasę dla Dywaniarza i jakieś "odpady" dla osób zatrudnionych przez spółkę. Tak jak przekazał Walburg: niezależnie od wyników sportowych stadion będzie pełny. Dla mnie to poraża ale identycznie jest z reprą. Grają padakę, nigdzie nie weszli a z ich gry zyje w dostatku pewnie z tysiąc osób a sami grajkowie uważają się za zbaFców świata.
krokodylbambi

krokodylbambi

(27230/36000) 04.06.2026 13:25
rezerwy w 4 lidze kucharz zwolniony degradacja na kazdej pozycji cud ze 1 zespol nie spadl
PogonMKS

PogonMKS

(16958/18000) 04.06.2026 13:33
Jak ktos mysli ze kupujac karnet wspiera bezposrednio Pogon jako sama w sobie to chyba nie wie jak ten swiat funkcjonuje. Wlasciciele robia biznes na Pogoni, nie z milosci, nie z przywiazania do barw tylko czysty biznes. Wlozyl 70 mln nie z milosci, a czystej kalkulacji. Dlatego milosc do klubu napewno nie odwzwiereciedla kupno karnetu. Jest to po prostu oddanie tym barwom bezwarunkowe, bez wzgledu na to czy posidasz karnet czy nie. Natomiast kupno karnetu powinno zalezec od tego jaki produkt oferuja nam w zamian. A to co do tej pory ufundowal nam kasztan z mowlikiem jest po prostu kpina i oszustwem. Ja napewno tego nie kupie poki nie zobacze efektow.
Doker

Doker

(8205/9600) 04.06.2026 13:39
Również teraz, jak co roku, kupię karnet z tą różnicą, że potraktuję ten wydatek jako jałmużnę stanowiącą wyraz wieloletniej wierności wobec klubu. Od strony sportowych wyników nie liczę na nic, bo nie widzę absolutnie żadnych symptomów dających nadzieję.
Hajcior

Hajcior

(17738/18000) 04.06.2026 13:42
Kupowałem za Mroczka, kupuje za Alexa i chociaż mam świadomość, że żadnych wielkich transferów i nazwisk nie będzie bo Pogoni na to nie stać, to po prostu chce wspierać mój klub jak się tylko da, Pogoń to MY kibice! ????
krokodylbambi

krokodylbambi

(27230/36000) 04.06.2026 13:47
wraca paryzek mam zdolnego ławe ,cuicz sie rozstrzelal :) transfery tutaj nikomu nie sa potrzebne
Alchemik

Alchemik

(59770/72000) 04.06.2026 13:50
Wkleję tu jeszcze raz . ......dla Tych co się wahają na kupno karnetów..... Co by nie mówić . w Klubie dzieje sie...ZLE !! Tak to nie paranoja z mojej strony ani ..urojenia ale gorzka ..prawda! .... Obecne działania klubu jako całości idą w kierunku. .zaciskania pasa i ciecia ..kosztów.. .. Nasz Właściciel zobaczył by coś osiągnąć w Lidze trzeba wyłożyć poważne pieniądze.... |Rok temu przejął klub z długami i wydawało się, że wystarczy tylko dołożyć paru nie drogich grajków i ogarniemy Ekstraklasę... A tu ..klops ledwo dało to utrzymanie... ... Teraz np. w piłce kobiecej..sa sprzedaże i odejścia za które jest odpowiedzialny Pan Alex ( bo niejaka pani ifluicerka to figurantka) Akademia padła...II zespół Pogoni gra w IV lidze ( o ile wystartuje) Cięcia w sztabach drużyn ligowych... I wreszcie ..zwolnienie ...KUCHARZA..... To po prostu nie idzie w dobrym kierunku!!!!!!!!!!!!! .... To przed nowym sezonem ligowym naprawdę mrozi krew w żyłach.... Wielu z Nas nie zdaje sobie sprawę jak teraz jest zle w Klubie...... Oby nie była to cisza przed burzą!! OBY.. ..... Czy utrzymamy się w sezonie 26/27 ???? Mam duże wątpliwości... Liga zrobiła się bardzo bogata.. weszły kluby z potężnymi pieniędzmi i na pewno nie będą walczyć o utrzymanie.... Zostało chyba tylko 5 klubów utrzymywanych przez miasto i pewnie z tymi klubami będziemy o to walczyć ( utrzymanie) ..... Czas pokarze.... ale nie należy żyć złudzeniami ,że będzie wesoło..... No cóż na co możemy liczyć???? .... Jedyny pewnik to KIBIC Pogoni na niego można zawsze liczyć!!!
MKS80

MKS80

(5703/6400) 04.06.2026 14:22
Witam poratuje ktoś linkiem go oglądania tenisa live ? Z góry dziękuję
kibol

kibol

(44373/48000) 04.06.2026 14:36
Nie wiem jakie będą wzmocnienia ,ale to nie wpływa na moją decyzję , ponownie kupuję karnet ,aby było zabawnie na VIP. Chodzę na Pogoń od 85 z małymi przerwami i dalej będę chodzić na mecze ,obojętnie co przyniesie przyszłość. Kibicem się jest , nie bywa , a płaczków kanapowców zapraszam przed TV , nikt nie każe wam chodzić na mecze.
marek9636

marek9636

(107074) 04.06.2026 14:39
@kibol warty jest ten vip swojej ceny?
krokodylbambi

krokodylbambi

(27230/36000) 04.06.2026 14:48
czytam ze z zenskiej kadry tez wszyscy uciekaja XD ale grosika żone specjalnie wkręcili w babola
marek9636

marek9636

(107074) 04.06.2026 14:53
@krokodylbambi bo tną budżety, żeby klub sie zbilansował, dosłownie 8 dni temu to mówił Alex w wywiadzie
kibol

kibol

(44373/48000) 04.06.2026 15:01
@marek9636 Raczej nie jest ,patrząc na poziom naszych kopaczy ,ale to nie istotne. Ważne jak fajnie spędzam czas oglądając mecz od sporo lat z super ekipą.
TritumX

TritumX

(21088/24000) 04.06.2026 15:06
Po serii manipulacji, kłamstw i niespełnionych obietnic ze strony właściciela klubu w ciągu ostatnich 12 miesięcy, degradacji poziomu sportowego i utrzymaniu się w lidze dopiero w przedostatniej kolejce, wyprzedania najdrozszych zawodnikow i bycia dobrych kilka millionow euro w ogolnym bilansie transferowym na plusie a następnie ogłoszeniu w wywiadzie, że nie ma pieniędzy na nowe transfery a wszystko to połączone z dziwną serią odejść z klubu oraz ogłoszeniem podwyżek w tym samym dniu, w którym rezerwy spadły do 4 ligi, niektórzy stwierdzili, że pierwsze co zrobią, to dadzą mu z góry jeszcze więcej pieniędzy… No cóż, najważniejsze, że klient zadowolony.
franek.dolas74

franek.dolas74

(3156/3200) 04.06.2026 15:06
A wzmocnień jak nie było tak nie ma...
andrzej.avnt

andrzej.avnt

(244/300) 05.06.2026 06:46
Dla karnetowiczow same plusy ??? Ceny do góry zniesienie ulgi dla kobiet… 4 wejściówki na kobiety których zaraz nie będzie… nawet przy zmianie miejsc przy przedłużeniu karnetu lipa bo naebali subkibicow i cały stadion poblokowany. Same info o odejściach z klubu żadnych ruchów do klubu. Przestańmy się łudzić. Z tego beżowego persa nic nie będzie. On rozpiexdoli ten klub i to szybciej niż sobie potrafimy wyobrazić.