Wizyty Portowców w szkołach mają na celu integrowanie naszej drużyny z najmłodszymi sympatykami Dumy Pomorza. Uśmiechy, które pojawiają się przy tych okazjach na twarzach uczniów, są absolutnie bezcenne.
Nie zabrakło ich także we wtorek w PSP w Bezrzeczu. Podczas odwiedzin w placówce, trzej nasi piłkarze przeprowadzili z uczniami lekcję WF-u, która oczywiście sprowadzała się głównie do wspólnej gry w popularną "gałę". Po sportowym wysiłku klasycznie przyszła pora na wspólne zdjęcia i autografy.
Dziękujemy Publicznej Szkole Podstawowej w Bezrzeczu za wspólnie spędzony czas. Liczymy, że spotkamy się wszyscy ponownie już wkrótce na Stadionie im. Floriana Krygiera, podczas meczów naszej drużyny!

* Komentarze w serwisie www.PogonSportNet.pl zamieszczane przez jego użytkowników są ich prywatną opinią. Serwis nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli jednak administratorzy dostrzegą naruszanie dóbr osobistych, zmuszeni będą do usunięcia komentarza, a w przypadku powtarzania się sytuacji, zablokowania konta użytkownika.
Komentarze (3)
El Profesor
Landsberg
El Profesor