preloader
Przejdź do głównej treści
8705008c7b501e9aaecadf3a91194d4bb506b1

8705008c7b501e9aaecadf3a91194d4bb506b1

Portowcy poobijani po meczu z Cracovią

Acosta boisko opuścił w przerwie spotkania i udał się do szpitala. W jego przypadku wszystko wskazuje jednak na to, że nie będzie musiał pauzować w kolejnych meczach.

- Kellyn Acosta doznał rozcięcia głowy, natomiast jego uraz na ten moment nie wygląda groźnie - napisał w nocy na portalu X rzecznik prasowy klubu Bartek Witkowski.

Inaczej wygląda sytuacja Jana Biegańskiego. W jego przypadku całe zdarzenie wyglądało groźnie, a na boisku pojawiła się nawet karetka.

- Janek Biegański z objawami stłuczenia klatki piersiowej po starciu z Oskarem Wójcikiem udał się tuż po meczu na obserwację do szpitala - dodał Witkowski.

profil-jpg

Źródło: własne Wyświetlenia: 7334

Uwaga!

Dla lepszego doświadczenia użytkowników komentarze są początkowo niewidoczne. Kliknij „Zobacz komentarze", aby je pokazać i dołączyć do rozmowy.

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.

* Komentarze w serwisie www.PogonSportNet.pl zamieszczane przez jego użytkowników są ich prywatną opinią. Serwis nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli jednak administratorzy dostrzegą naruszanie dóbr osobistych, zmuszeni będą do usunięcia komentarza, a w przypadku powtarzania się sytuacji, zablokowania konta użytkownika.

Komentarze (46)

Kristofer Moltisanti

Kristofer Moltisanti

(29353/36000) 26.04.2026 08:38
Kiedy wreszcie przepis, że jak faulowany nie może kontynuować gry (a nie ma już zmian) to schodzi też ktoś z drużyny faulującej? A jakby nie czerwona to gralibyśmy osłabieni 10 na 11- paradoks.
zenon

zenon

(35531/36000) 26.04.2026 08:44
Świat nie jest idealny. A jak zweryfikować i kto to ma zrobić, że gość nie ma już sił i symulujea jednocześnie chce osłabić przeciwnika np z podstawowego obrońcy.
oblabla4

oblabla4

(9939/12000) 26.04.2026 08:50
To są faceci czy dzieci????
Piotr Chen

Piotr Chen

(4881/6400) 26.04.2026 09:05
Smutny mecz, smutny wynik. Druga połowa rozpacz. Chyba nasz trener nie zna po tylu miesiącach realiów polskiej piłki. Dla mnie z meczu na mecz jest gorzej .
murin77

murin77

(17836/18000) 26.04.2026 09:05
Trener zero wyobraźni dać mu bilet niech wraca do Danii. Może to go nauczy i będzie miał kolejne doświadczenie w CV jego kariery. Nie wykorzystuj miernoto wszystkich zmian zostaw sobie coś na ewentualne takie właśnie zdarzenia jak z Biegańskim zawsze możesz wykonać minutę przed końcem doliczonego czasu zmianę taktyczną. A po drugie masz duński probierzu kolejny przykład jak się kończy bronienie marnego wyniku gdy się prowadzi jedną bramką. Zremisowałeś ten mecz na własne życzenie!!!! Zamiast Ndiaye trzeba było wpuścić Kamińskiego do pomocy kojotowi na bramkę zawsze dwóch bramkarzy to lepiej niż jeden DRAMAT!!!!
funkie

funkie

(20403/24000) 26.04.2026 09:07
@zenon tutaj jest sytuacja w której jeden zawodnik skasował drugiego. Bez kontaktu rozumiem, drużyna gra w osłabieniu. Ewidentnie cala sytuacja była na naszą niekorzyść. Decyzję powinien podjąć lekarz.
oblabla4

oblabla4

(9939/12000) 26.04.2026 09:17
Oglądając powtórkę dlaczego sędzia Żernik na VAT????
darecki73

darecki73

(45953/48000) 26.04.2026 09:23
Ten Wójcik z cracovii grubo wczoraj oreszadzil kilka razy. Rozumem walkę ale faul na Biegańskim to już wręcz bandyryzm. Była walka wczoraj i to jedyny plus. Nasza gra dalej byle jaka, a trener nadal nie ogarnia drużyny i ekstraklasy.
funkie

funkie

(20403/24000) 26.04.2026 09:30
Widać też efekt nowej miotły zadziałał. Nie chodzi o ustawienie czy skład personalny, ale zaangażowanie. Przebiegli prawie 15km więcej niż w ostatnich spotkaniach. Cracovia jest słaba, ale nadrobili zaangażowaniem. Pamiętam jak za Kosty, Pogoń biegała średnio jakieś 120km na spotkanie. Jesli dystans był mniejszy to przekładało się to na gorszy wynik. Więc bardzo ważne jest aby cały mecz naciskać przeciwnika i zmuszać go do błędu. Tego zabrakło w drugiej połowie.
marek9636

marek9636

(107063) 26.04.2026 09:32
Pretensje do trenera, że zawodnicy raz źle podali na pustą i raz nie trafili na pustą bramkę. Żaden prezes nie powinien słuchać rozemocjonowanych kibiców.????
Kingbruslikaratemiszcz

Kingbruslikaratemiszcz

(156559) 26.04.2026 09:35
Sytuacja z Biegańskim ewidentnie na naszą niekorzyść, ALE jak można wygrać mecz robiąc karykaturalne zmiany i murować bramkę od 60 minuty nie strzelając patelni na pustą bramkę? Sami się o to prosiliśmy rękami trenera i części piłkarzy.
tukaniero

tukaniero

(17231/18000) 26.04.2026 09:37
nozownicy
Kingbruslikaratemiszcz

Kingbruslikaratemiszcz

(156559) 26.04.2026 09:42
@tukaniero Alex wczoraj chyba się jakiegoś syfnego bimbru Cracovii opił i ośmieszył się pośród kibiców własnej drużyny.
Czarny1971

Czarny1971

(120569) 26.04.2026 09:48
@Kristofer Moltisanti też o tym myślałem bo to zdecydowanie nie jest FairPlay. Mam jednak inny pomysł a mianowicie w takiej sytuacji jak wczoraj powinna nam przysługiwać dodatkowa zmiana. Krótko jeśli przeciwnik kasuje ci zawodnika masz dodatkową zmianę. Inna kwestia to kara dla delikwenta bo jak rozumiem on dostał drugą żółtą. Co by się stało gdyby nie miał wcześniej kartki? Dostałby żółtko a my byśmy grali w 10. To jest karwa chore. Poza tym uważam że oni grali na pograniczu bandyterki przez cały mecz. Sędzia powinien już wcześniej dać im parę kartek, a wtedy może by nie doszło do tej sytuacji.
murin77

murin77

(17836/18000) 26.04.2026 10:29
Za mało minusów ???? Jeżeli ktoś nie rozumie to co ja mogę. Zapamiętajcie, że nigdy nie wychodzi na dobre drużynie która broni jednobramkowego wyniku, a w dodatku do obrony dochodzi już od 60 minuty. No i sorki ale masz 5 zmian i zawsze powinieneś poczekać z ostatnią zmianą do 90 min, zobaczyć ile sędzia doliczy i trzymać właśnie na ewentualne takie akcje jak wczoraj z Biegańskim wiem, że rzadko się zdarzają. Ewentualnie zachowujesz taką zmianę na zmianę taktyczną aby ukraść jeszcze kilka sekund oczywiście to wszystko kiedy prowadzisz przewagą jednej bramki. Inna inszość jest jak prowadzisz 2 lub 3 bramkami no to wtedy inna sprawa. A tak niestety uważam, że zremisowaliśmy na życzenie trenera. To ogólnie było mega karygodne i mało profesjonalne.
marek9636

marek9636

(107063) 26.04.2026 10:33
@murin77 mieliśmy dwie setki, mecz można było zamknąć 3:0 i tyle
murin77

murin77

(17836/18000) 26.04.2026 10:39
marek9636 Zgadza się ale nie wykorzystali nasi profesjonaliści tych okazji i dlatego trener powinien wykazać się większym profesjonalizmem.
Suez

Suez

(1567/1600) 26.04.2026 10:43
Remis na własne życzenie...to co stało się z Jankiem to trochę inna para kaloszy. Ja pytam tylko dlaczego Mukairu zszedł tak późno? Jak trener chciał bronić wyniku i grać z kontry to czemu go nie ściągnął w 70-75 minucie? W obronie już nie dawał rady a w ataku same złe decyzje w meczu ( a strzał w słupek bo jest tylko prawo nożny pokazał, że to nie jego dzień ). A trener nie dość, że zmiana dopiero w 87 minucie to jeszcze dał Mora. A na ławce był jeszcze: Kacper Smolińsk, Jacek Czapliński, Karol Angielski i Igor Brzyski. Rozumiem, że Angielski nie wchodził w grę. Brzyski nie wiem jak gra. Czapliński nie wiem jak broni, ale Smoliński? Chłopak by przez te 20-30 minut by zapie..lał po boisku i zapewne oddał by serducho za drużynę a tu trener wprowadza wcześniej Sama Greenwooda gdzie zagrał jak zwykle ( w obronie słabo a w ataku niewidoczny ), żeby taki Natan ( bez obrazy chłopaka, który ma 16 lat ) przykrywał go czapką umiejętnościami, motoryką i zaangażowaniem w grę. Stawiam, że Czapliński gdyby wszedł na ostatnie 10 minut spotkania to by zrobił więcej pozytywnego niż Greenwood przez 30-40 minut tego meczu. Wracając do Smolińskiego to trener ewidentnie postawił już na nim krzyżyk.
antyprzegryw

antyprzegryw

(13951/18000) 26.04.2026 11:10
Ale gnój w komentarzach w ostatnich postach. Trener w tym klubie jako jeden z nielicznych chce nas utrzymać. Walczy z całych sił, szlifując statek papierem ściernym (widzieliście jak Ozga reagował na język angielski w trakcie meczu?). Wczoraj był bardzo, bardzo blisko kolejnych trzech punktów, a to co wybija tutaj to całkowita masakra. Nie chcę być tego częścią. Cztery mecze do końca. Ja dalej wspieram Thomasberga! Nie jego wina, że sprzedano napędowych drużyny, że kapitan psychicznie nie dojeżdża po aferze z Prezesem Klubu i kontuzji kolana, że musi grać nastolatkiem z rezerw w pomocy (bo kontuzje i nieudolne transfery). Ostatnie cztery mecze i dalej jest realna szansa na utrzymanie. Uderzać można w Keslera, to jest główny winowajca, a nie samotny Trener bez sztabu, który musi pływać w Pogoniowym szambie niekompetencji i samouwielbienia (wywiady Keslera). Wisła Płock, Jagiellonia, Zagłębie i GKS w trzech, z czterech tych spotkań możemy zawalczyć o pełną pulę. Do dzieła!
andrzej123x

andrzej123x

(2170/2400) 26.04.2026 11:14
Ten trener jest impregnowany na wiedzę. Przez wiele miesięcy nie zorientował się, że Grenwood jest zwykłym leniem jeżeli chodzi o bieganie i walkę na boisku. Ława przy nim to faktyczne wzmocnienie drużyny. Koutris jest po prostu bardzo słabym obrońcą a jego wzrost jest niebezpieczeństem dla Pogoni przy stałych fragmentach gry, jego kretyńskie faule przy polu karnym Pogoni to norma . Loncar przy stałych fragmentach wzbija się po wyskoku jakby miał 10 kg w gaciach. Może w 4 ostatnich meczach udowodniłby, że myślenie logiczne jest czynnością osiągalną dla niego.
fiwite1310@arugy.com

fiwite1310@arugy.com

(5907/6400) 26.04.2026 11:15
Co tam jakieś szpitale - wa szczescie Dywaniarz po meczu przeprosił srakowie!
sektor4

sektor4

(15954/18000) 26.04.2026 11:28
oblabla4 @@@@@ @@@
El Profesor

El Profesor

(13955/18000) 26.04.2026 11:30
Tak w ogóle, to uważam, że przeprosiny były niekompletne. Należało także przeprosić za to, że Biegański wskoczył klatką piersiową na Wójcika, przez co ten - niesłusznie oczywiście - został usunięty z boiska, przez co jego drużyna musiała grać w osłabieniu.
1962

1962

(62487/72000) 26.04.2026 11:40
To był Twardy mecz walki. Chłopaki pokazali, że potrafią powalczyć i to jest na plus. Niestety wynik końcowy pokazuje, że są słabi psychicznie i nie wytrzymują presji jaką przeciwnik na nich wywiera. Tylko szczęściu możemy zawdzięczać, że Cracovia nie wygrała z nami tego meczu, ale mając 1 bramkę przewagi i dać sobie strzelić w końcówce, to jest nieodpowiedzialność naszych piłkarzy
1962

1962

(62487/72000) 26.04.2026 11:45
Co do gry w ,,dziesiątkę,, Jest takie niepisane prawo, że w sytuacji kiedy nie ma już możliwości dokonania zmiany, a następuje faul na zawodniku tej drużyny, to sztab drużyny przeciwnej w porozumieniu z sędzią meczu, może, ale nie musi się zgodzić na dokonanie ,,szóstej,, zmiany. Taką sytuacje rozważano w naszym meczu z Lechem, kiedy to bramkarz Lecha symulował kontuzję.
Transfer

Transfer

(33007/36000) 26.04.2026 11:48
sędzia nie ogarnął tego meczu, pozwolił na bijatykę, ale nasz trener tez nie zachował się zbyt inteligentnie - pierwszy błąd to bronienie skromnego wyniku, co przy regularnym dopuszczaniu przeciwników do kilku setek na każdy mecz miało duży potencjał nawet na porażkę, nie tylko remis Druga sprawa to wpuszczanie słabszych zawodników od tych którzy schodzą - angielski drewniak to już standard (nie rozumiem słabości trenera do tego gościa), ale Mor, Ali czy Koutris to niby co mieli, nas wzmocnić? To był sabotaż I to wykorzystanie wszystkich zmian - osłabiło drużynę słabymi zmiennikami i zamknęło nam drogę do uzyskania przewagi liczebnej. Po całkiem dobrej pierwszej połowie na druga wyszły jakieś popłuczyny drużyny, całkowicie oddaliśmy grę słabiutkiej sraksie - to był kryminał
1962

1962

(62487/72000) 26.04.2026 11:56
Jak wytłumaczyć zmiany jakie dokonał TT? Gdzie tu logika? Schodzi Natan, najlepszy nasz zawodnik, a na boisku chodzą sobie Greenwood i Cuić. Jeśli dodać do tego słabo grającego wczoraj Mukairu, to aż dziwne, że udało nam się przez 70 minut prowadzić 0-1. Jakby mało tego było, strasznie ,,kaleczny,, był wczoraj Szalaj, ale też Agger. Zachodzi pytanie. Jak to się stało, że zdołaliśmy ten mecz choćby zremisować? Cóż, zapowiada się nerwówka do końca.
fiwite1310@arugy.com

fiwite1310@arugy.com

(5907/6400) 26.04.2026 11:59
<B>Alex obiecałeś nam niesmiertelnosc, walkę o co najmniej wice-mistrza i najsilniejsza kadre w historii Pogoni, a skonczyłeś na tym, że wciaz walczymy o utrzymanie a ty wylazisz na konferencje i oficjalnie PRZEPRASZASZ SKRAKOVIE !!!</b> Ku...a to nawet nie jest CIRKUS :)))) To jest cirkus ale w jakiejs alternatywnej rzeczywistosci :)))
bronx

bronx

(13797/18000) 26.04.2026 12:30
Sylwestrzak wyreżyserował tą bramkę nie mówiąc już o całym meczu. Podawał tlen srakoviii jak inni ległej,
silentscream

silentscream

(118589) 26.04.2026 12:46
Jak na razie supermocna wg niektórych z Was Wisła jest tłamszona przez Radomiaka…
Rademenes

Rademenes

(1183/1200) 26.04.2026 13:39
No ale przecież na konferencji przed meczem TT opowiadał że są przygotowani na różne scenariusze w trakcie spotkania.
marek9636

marek9636

(107063) 26.04.2026 13:45
@Rademenes ale chyba nie na taki, że Mukairu nie trafia na pustaka.
murin77

murin77

(17836/18000) 26.04.2026 13:58
antyprzegryw To, że Kesler sprowadził nam paralityków to już wszyscy wiemy ale wczorajsze zachowanie sztabu i samego trenera bo chyba on ma tam decydujące zdanie to koszmar. Zmiany Dramat dlatego uważam, że taki trener z takim doświadczeniem to troszkę więcej mógłby pokazać profeski ale no cóż mogę być w błędzie.
marek9636

marek9636

(107063) 26.04.2026 14:26
Z obecnego składu, to tak naprawdę podoba mi się Pozo, Acosta, Wahlqvist i Mukairu z ławki strzela ważne golei zawsze jest gdzie trzeba, chociaż czasem brakuje mu umiejętności. Reszta mogłaby odejść, na żadnego bym nawet nie mrugnął.
j27

j27

(22560/24000) 26.04.2026 14:42
Wisla oddala punkty Radomiakowi
kranzmann1982

kranzmann1982

(13231/18000) 26.04.2026 15:05
Radomiak wygrywa , Widzew prowadzi z Motorem - nerwówka będzie do końca niestety , tylko czy z happy endem.
gregChcl

gregChcl

(8822/9600) 26.04.2026 15:06
Radomiak wygrał z Wisłą, Widzew prowadzi z motorem... Jeśli nie wygramy za tydzień z Wisłą to na 100% lecimy z ligi razem z Arką i bruk betem..... A ta sytuacja Mukairu na 2-0 spowoduje kilka lat w 1 lidze. Cała nadzieję w Cracovii żeby punktowała jeszcze gorzej od nas, a widać że jest u nich kwas i każdy gra pod siebie, no ale oni mają nowego trenera Grzelaka ze Stargardu który jest specjalistą od takich sytuacji więc.. Czarno to widzę!
gregChcl

gregChcl

(8822/9600) 26.04.2026 15:06
Trzeba kibicować Motorowi żeby chociaż zremisował z Widzewem... Hahaha co za czasy!
TritumX

TritumX

(21096/24000) 26.04.2026 15:42
Spokojnie, jest jeszcze Piast ktory ma dwa punkty straty (i jeden mecz zalegly) do nas.Mamy szanse sie utrzymac, ale musimy cos przypunktowac w kolejnych meczach. Mamy dwa ciezkie wyjazdy do Bialegostoku i Lublina wiec kluczem bedzie Wisla Plock i GKS u siebie na zakonczenie sezonu. Jakbym mial stawiac to w tym momencie leci Piast, Arka i Bruk-Bet no chyba ze przegramy u siebie z Wisla Plock to wtedy mamy bardzo ciezko.
kranzmann1982

kranzmann1982

(13231/18000) 26.04.2026 15:58
Widzę punkty z Wisłą i Zagłębiem - Jaga i GKS tu raczej na cud możemy liczyć. Z zastrzeżeniem że grając dwie różne połowy to i o remisy może być trudno.
James

James

(42126/48000) 26.04.2026 16:34
TritumX A ja bym Motorek - odkrycie wiosny dołączył do spadku. Logika ESA - odkrycie, więc leci. https://i.postimg.cc/9QkwD17K/IMG-20260426-162938.jpg .
fiwite1310@arugy.com

fiwite1310@arugy.com

(5907/6400) 26.04.2026 16:45
<b>Wszystkie poniższe drużyny moga jeszcze zdobyć 12 punktów, poza Arką i Piastem - 15 (mecz jutro).</b> Tak naprawde nikt nie wygra ani nie przegra wszystkich meczów, średnio to będzie pewnie 5-7 punktów na kazdą drużynę. Ostatnia kolejka o wszystkim zdecyduje, a do konca spadku obawiać się będzie z cała dolna połowa tabeli. https://i.ibb.co/rKwb9yYX/Screenshot-2026-04-26-at-16-42-41.png
kranzmann1982

kranzmann1982

(13231/18000) 26.04.2026 16:47
Jeszcze niech do kompletu Legia wygra i można się pochlastać.
fiwite1310@arugy.com

fiwite1310@arugy.com

(5907/6400) 26.04.2026 16:48
Sorry zapomniałem o [L], no ale dzis z Poznania to raczej punktów za wiele nie wywiozą :)
TritumX

TritumX

(21096/24000) 26.04.2026 16:50
@James Maja ciezki grafik ale tez 39 punktow juz zdobytych, wystarcza im dwa remisy albo nawet jeden przy odrobinie szczescia, i do tego maja slaba Cracovie w domu + wyjazd do Plocka. Jak ich dzisiaj ogladalem z Widzewem to nie graja az tak zle, rozegranie i przenoszenie pilki na polowe przeciwnika maja znaczne lepsze niz Pogon, przynajmniej srodek jakos tam funkcjonuje w ruchu, plus maja tego Ndiaye i Czubaka na szpicy... Musieli by chyba zagrac wszystko na zero do konca sezonu zeby spasc, raczej malo realne.
James

James

(42126/48000) 26.04.2026 18:19
Ależ Amica jeździ po Legii. Generał Bordziłowski się w grobie przewraca.