preloader
Przejdź do głównej treści
870500db1df237e638e1df4b860896aaaa3684

870500db1df237e638e1df4b860896aaaa3684

Portowcy złożyli wizytę w Szkole Podstawowej nr 2 w Świdwinie

Konkurs "Kibicuj z Klasą" zaproponowaliśmy Wam w połowie listopada. Jego celem było zachęcenie młodzieży do wspólnego kibicowania i przeżywania sportowych emocji na żywo. Laureatami zabawy zostały trzy szkoły, które zakupiły najwięcej biletów na spotkanie Pogoni Szczecin z Zagłębiem Lubin, ktore odbyło się 24 listopada. Wśród nich znalazła się Szkoła Podstawowa nr 2 w Świdwinie.

Wtorkowe spotkanie z uczniami zapamiętamy z pewnością na długo. W jego trakcie nasi zawodnicy poodpowiadali na pytania w formule Q&A, zorganizowali z uczniami konkurs rzutów karnych, a także oczywiście obdarowywali ich autografami i pozowali do zdjęć. Wydarzenie wywołało wielkie uśmiechy zarówno na twarzach piłkarzy Pogoni, jak i uczniów, co jest dla nas największym świadectwem, że było warto! Doceniamy również wszystkie granatowo-bordowe akcenty, jakie przygotowali gospodarze na naszą wtorkową wizytę.

Serdecznie dziękujemy Szkole Podstawowej nr 2 w Świdwinie za wspaniałą gościnność, moc uśmiechów oraz fantastyczną atmosferę. Czekamy na Waszą rewizytę przy Twardowskiego przy okazji kolejnych meczów Pogoni!

profil-jpg

Źródło: własne Wyświetlenia: 1494

Uwaga!

Dla lepszego doświadczenia użytkowników komentarze są początkowo niewidoczne. Kliknij „Zobacz komentarze", aby je pokazać i dołączyć do rozmowy.

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.

* Komentarze w serwisie www.PogonSportNet.pl zamieszczane przez jego użytkowników są ich prywatną opinią. Serwis nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli jednak administratorzy dostrzegą naruszanie dóbr osobistych, zmuszeni będą do usunięcia komentarza, a w przypadku powtarzania się sytuacji, zablokowania konta użytkownika.

Komentarze (7)

pikolo

pikolo

(48369/72000) 29.04.2026 12:21
Skład delegacji mega mocny. Mowlika jeszcze brakowało.
Landsberg

Landsberg

(94010/96000) 29.04.2026 12:46
Greenwood nie ma powodów do uśmiechów na boisku to przynajmniej tam się naśmiał do woli.
Transfer

Transfer

(33007/36000) 29.04.2026 13:20
Greenwooda ledwo widać na tym zdjęciu, czyli w w sumie jest tak samo jak na boisku
Tata Jasia

Tata Jasia

(4016/4800) 29.04.2026 13:30
Wszystko źle! Nieważne, że pojechali do Szkoły Podstawowej! Banda narzakaczy. PS. Czekam na minusy.
El Profesor

El Profesor

(13955/18000) 29.04.2026 14:26
Mam nadzieję, że nie dostali bęcków na boisku od 4C...
ao

ao

(13588/18000) 29.04.2026 16:31
Kolejna akcja za kasę ???? Co zrobiliście z własnej woli? Kamiński szacun ???????????? za wypłatę.
kruger73

kruger73

(37754/48000) 29.04.2026 16:41
W sumie to rozumiem trochę "narzekaczy" bo w tych okolicznościach to lepiej niech się do kolejnego mega ważnego meczu szykują niż odwiedzają szkoły. Jak już będą pewni utrzymania to można się promować dalej. A teraz ćwiczyć trenować uczyć się taktyki. Kada chwila jest ważna bo walczymy o ligowy byt.