preloader
Przejdź do głównej treści
87050064b92541c4668017aa7c65989ff485f6

87050064b92541c4668017aa7c65989ff485f6

Powstanie nowy parking przy stadionie im. Floriana Krygiera

Chodzi o teren naprzeciwko hali sportowej i niedaleko stadionu miejskiego. Do zagospodarowania są 4 tysiące metrów kwadratowych.

- Projektowany parking powinien zapewniać maksymalną możliwą liczbę miejsc postojowych, przy jednoczesnym zachowaniu zgodności z obowiązującymi przepisami prawa, normami technicznymi oraz zasadami bezpieczeństwa, funkcjonalności i dostępności - czytamy w dokumentacji przetargowej.

Firmy zainteresowane przygotowaniem projektu mogły składać oferty do 19 maja.

profil-jpg

Źródło: wSzczecinie.pl Wyświetlenia: 4069

Uwaga!

Dla lepszego doświadczenia użytkowników komentarze są początkowo niewidoczne. Kliknij „Zobacz komentarze", aby je pokazać i dołączyć do rozmowy.

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.

* Komentarze w serwisie www.PogonSportNet.pl zamieszczane przez jego użytkowników są ich prywatną opinią. Serwis nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli jednak administratorzy dostrzegą naruszanie dóbr osobistych, zmuszeni będą do usunięcia komentarza, a w przypadku powtarzania się sytuacji, zablokowania konta użytkownika.

Komentarze (19)

Greg Yzer

Greg Yzer

(8950/9600) 20.05.2026 07:54
Bardzo dobry pomysł
GT500

GT500

(28618/36000) 20.05.2026 07:57
Tylko niech drzewa wokół zostawią. Swoją drogą to rezygnacja z parkingów przy cięciu kosztów to był poroniony pomysł. Dzień meczu to jest paraliż na wszystkich osiedlach wokół. Ludzie parkują gdzie popadnie, po rosyjsku choćby komuś do mieszkania wjechać.
El Profesor

El Profesor

(13956/18000) 20.05.2026 08:42
"Firmy zainteresowane przygotowaniem projektu mogą składać oferty do 19 maja" - przecież to jest artykuł z 20 maja...
Misiek1948

Misiek1948

(30441/36000) 20.05.2026 08:47
Super !
wisnia_0

wisnia_0

(3782/4800) 20.05.2026 10:46
No w końcu ktoś poszedł po rozum do głowy! Stadion na 21tyś a miejsc parkingowych jak na lekarstwo, przed każdym meczem walka o każdy skrawek do zaparkowania. Tam powinien powstać parking wielopoziomowy, jakoś w galeriach można dlaczego nie tu !!!
henk811

henk811

(2323/2400) 20.05.2026 11:50
kropla w morzu
Greg Yzer

Greg Yzer

(8950/9600) 20.05.2026 12:29
Heh @El Profesor . Kto mial wiedzieć o przetargu wiedział xD
Alchemik

Alchemik

(59771/72000) 20.05.2026 13:54
Wreszcie ktoś normalny pomyślał!!! .... Nie każdy z Kibiców może dojechać tramwajem lub autobusem... Duża część Kibiców przecie przyjeżdża autami i wtedy robi się zadyma na okolicznych ..trawnikach i obszarach zieleni miejskiej.... .. Dobry Pomysł.
mark

mark

(124595) 20.05.2026 14:03
Co to znaczy kropla w morzu...? Np w Hiszpanii większość stadionów jest w centrach miasta i raczej niema w pobliżu wielkich dużych parkingów,ludzie jada na mecze transportem miejskim,w innych krajach jest podobnie.Ale są oczywiście i tacy którzy jakby mogli wjechaliby autem do...ubikacji.
mark

mark

(124595) 20.05.2026 14:08
alchemik, dokładnie każdy może dojechać na stadion autobusem,tramwajem,rowerem ???? Może masz na myśli że nie każdy chce się przesiąść że swojego auta na miejskie środki lokomocji aby dojechać pod sam stadion?
Caducus

Caducus

(1677/2000) 20.05.2026 15:13
@mark Do takiego Myśliborza czy Dębna jakoś ciężko o linie autobusową, a o tramwajowej to już nie wspomnę.
Pikuś

Pikuś

(8441/9600) 20.05.2026 15:18
A co się dzieje z budową drugich schodów od ulicy Witkiewicza? Przecież projekt tych schodów rok temu wygrał w szczecińskim budżecie obywatelskim.
GBF

GBF

(55598/72000) 20.05.2026 15:52
A co z porośniętym terenem po dawnym basenie? Dajcie to w dzierżawę Pogoni I niech Alex tam wybuduje Hotel z prawdziwego zdarzenia, z ktorego będą mogły korzystać między innymi Kluby które przyjeżdżają na mecz z Pogonią
tukaniero

tukaniero

(17231/18000) 20.05.2026 16:25
bardzo madry pomysl ps.tylko nie zapomnijcie o parkometrach
kibol

kibol

(44374/48000) 20.05.2026 17:03
@El Profesor czytaj ze zrozumieniem "mogły" a nie mogą , czyli poprawnie napisane
Pogoń Fan fo'Life

Pogoń Fan fo'Life

(57250/72000) 20.05.2026 17:14
WRESZCIE!!!!!!!!!!
mark

mark

(124595) 20.05.2026 18:33
Caducus,no właśnie o takich przypadkach też tu wspomniałem.Wyjezdzajac z Mysliborza koniecznie musisz jechac pod sam stadion!? A zostawić auto gdzieś gdzie jest dobre połączenie komunikacja miejska np 5-7km od stadionu to już nie idzie? Pamiętam kiedyś jeździłem na F1 do Monaco,wtedy jeździł jeszcze Schumacher i Kubica i auto zawsze zostawiałem daleko od centrum,może z 10km i dalej tylko rowerem.Kto tu kiedykolwiek był w weekend wyścigu to wie że wszystkie 3 dni jest tylko wielki korek,tylko że dla wielu stać w korku godzinami w Monaco to największa przyjemność, bo można się godzinami chwalić swoim Ferrari Maserati Lamborghini itd
El Profesor

El Profesor

(13956/18000) 20.05.2026 18:35
hihihi, ale żeś @kibol zabłysnął :)))) brawo Ty :) Przeczytałem ze zrozumieniem 10 godzin temu i dlatego wkleiłem wówczas z artykułu w oryginalnej treści tekst, którego Autor nie sprawdził "Firmy zainteresowane przygotowaniem projektu mogą składać oferty do 19 maja". Dobrze, że potem zostało to poprawione :)
Caducus

Caducus

(1677/2000) 20.05.2026 20:53
@mark Tylko jadąc na F1 planowałeś to pewnie jako wyjazd kilkudniowy, a nie na mecz PP - środa - 21:00 -mecz z dogrywką - wychodzisz z stadionu ok. 23:30, a czeka cię jeszcze nieraz 1-2 h powrotu do domu, rano do pracy czy tam szkoły. Inna sytuacja - masz karnet, czyli jesteś na każdym możliwym meczu - bo inaczej jesteś stratny - mecz niedziela 20, wychodzisz ok 22. Nie dziw się więc kibicom z regionu, że przyjeżdżają samochodami "pod stadion" chcąc zaoszczędzić czas na powrocie do domu i niekoniecznie chcą korzystać z transportu publicznego, wydłużając sobie czas drogi powrotnej. Dla tych osób każdy mecz jest "wyjazdowy", ale bez czasu na zwiedzanie okolicy. a Ci co jak napisałeś "jakby mogli wjechaliby autem do...ubikacji" wcale dobrego wyjazdu nie mają (np. korona stadionu), lepiej jest zaparkował pojazd ten 1-2 km od stadionu, poświęcić kilkanaście minut bo szybciej ruszysz.