preloader
Przejdź do głównej treści
870500db1eb51c196520fadefdd7ba9e00c89f

870500db1eb51c196520fadefdd7ba9e00c89f

Pozyskanie Nsame na ostatniej prostej

Jean Pierre Nsame w poniedziałek stawił się w Szczecinie na testach medycznych. Jego transfer do Pogoni Szczecin jest już na ostatniej prostej i wszystko wskazuje na to, że oficjalne ogłoszenie będzie miało miejsce w ciągu najbliższych godzin.


Nsame czekał na ewentualny ruch Legii, ale się nie doczekał. Skończyło się na zapewnieniach Papszuna, że chciałby go w swoim zespole. Nie poszły jednak za tym konkrety, więc w poniedziałek przed południem Nsame wsiadł do samolotu na linii Warszawa – Szczecin.

Wczoraj przeszedł pierwszą część badań, ale w międzyczasie Pogoń zmieniła trenera. Zawodnik rozmawiał jednak z nowym szkoleniowcem, a dziś dokończył testy i podpisze umowę. Z nieoficjalnych informacji wynika, że będzie to kontrakt na rok z opcją przedłużenia o kolejne dwanaście miesięcy - informuje portal Goal.pl.

profil-jpg

Źródło: Goal.pl Wyświetlenia: 3021

Uwaga!

Dla lepszego doświadczenia użytkowników komentarze są początkowo niewidoczne. Kliknij „Zobacz komentarze", aby je pokazać i dołączyć do rozmowy.

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.

* Komentarze w serwisie www.PogonSportNet.pl zamieszczane przez jego użytkowników są ich prywatną opinią. Serwis nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli jednak administratorzy dostrzegą naruszanie dóbr osobistych, zmuszeni będą do usunięcia komentarza, a w przypadku powtarzania się sytuacji, zablokowania konta użytkownika.

Komentarze (16)

zenon

zenon

(35531/36000) 23.06.2026 16:42
Nas rozstrzelał jak pamiętam. Może ległe by teraz dla odmiany w pierwszej kolejce? Okazja do rewanżu jest.
Pogodniak

Pogodniak

(13948/18000) 23.06.2026 16:42
No i super. Z zawodnikiem w tym wieku, po zdrowotnych perypetiach kontrakt na rok z opcją przedłużenia to optymalne rozwiązanie. Oby omijały go kontuzje to może dać nam sporo bramek. A jak się nie sprawdzi to małe ryzyko ze strony klubu.
darecki73

darecki73

(45931/48000) 23.06.2026 16:46
No to czekamy na oficjalne informacje i... powodzenia w naszych barwach. Oby zdrowie i skuteczność dopisywały.
Kibic

Kibic

(831/1200) 23.06.2026 16:47
Oj czuję że będzie dużo radochy z niego jak nie będzie kontuzji to stać go na króla strzelców , co czuje że to nie ostatni transfer w tym tygodniu trzeba działać
eLch

eLch

(11144/12000) 23.06.2026 16:48
Pewnie większość ma mieszane uczucia co do tego transferu. Oby wszystkie wątpliwości rozwiał w pierwszej kolejce strzelając dublet swojemu byłemu zespołowi.
Alchemik

Alchemik

(59765/72000) 23.06.2026 16:49
Witamy w Pogoni!!!!!! Myślę ,że to super transfer !! Oby w pierwszym meczu dał nam pare brameczek ..Ległej!!!
WiktorianMKS

WiktorianMKS

(2593/2800) 23.06.2026 16:50
Jeśli pomimo tego że jest po ciężkiej kontuzji,sam Papszun ubolewa nad tym że odchodzi z Ległej bo widzi go w pierwszym składzie,to musi oznaczać że Jean ma jeszcze wiele dobrego do zaoferowania, tak więc noga na nogę i czekamy na oficjalke;)
Tajuyy

Tajuyy

(2846/3200) 23.06.2026 16:56
Jeśli zdrowie dopisze to powinniśmy mieć z niego pociechę
realista!

realista!

(30372/36000) 23.06.2026 16:59
"Z nieoficjalnych informacji wynika, że będzie to kontrakt na rok z opcją przedłużenia o kolejne dwanaście miesięcy". Brawo. Rozsądnie.
Misiek1948

Misiek1948

(30446/36000) 23.06.2026 17:02
Czy to będzie wzmocnienie ?pewnie tak, ale absolutnym priorytetem jest obrona. Teraz to wygląda mniej więcej tak : Mamy popsutą lodówkę idziemy do sklepu a tam super promocja na tv , większy, lepszy i tanio bo w promocji. I wychodzimy z nowym telewizorem a browara nie ma dalej gdzie chłodzić. Więc miejmy nadzieje, że po pierwsze ktoś odkupi od nas stary telewizor i znajdziemy w budżecie finanse na nową lodówkę. Sprawną, na chodzie, energooszczędną i z legalnego źródła. Bo teraz wygląda na to, że kontraktujemy gracza bo jest dobra okazja na transferroomie. A potem jakoś to będzie. A czy mamy chętnego na Angielskiego nawet za darmo? Czy niej da Boże na Cuicia , który się rozkręcił? Brakuje ilościowo i jakościowo defensorów. A na pewno są wolni agenci na tych pozycjach.
Landsberg

Landsberg

(94018/96000) 23.06.2026 17:36
Z czego między innymi słynie Nsame ? A no oprócz tego , że to wielki fizycznie kiler to również z tego , że strasznie długo podpisuje kontrakty. W Szczecinie np. przyjechał na testy medyczne gdy trenerem był TT a podpis na kontrakcie złożył gdy Duńczyk zdążył przestał juz być trenerem Pogoni a jego miejsce zajął nowy trener , który przybył ze swoim sztabem aż z Ajaxu.
tukaniero

tukaniero

(17231/18000) 23.06.2026 17:37
super powodzenia !
PanPus87

PanPus87

(7/50) 23.06.2026 17:40
Panie Nsame wierzę, że dasz nam. kibicom mnóstwo okazji do skandowania twojego nazwiska a.wiedz że robimy to wybitnie !!!!
Piotr Chen

Piotr Chen

(4885/6400) 23.06.2026 18:19
Serdecznie witamy! Daj z siebie wszystko!
Pogoń Fan fo'Life

Pogoń Fan fo'Life

(57249/72000) 23.06.2026 18:28
BRAWO!!! To teraz tylko odstrzelić Angielskiego, Greenwooda, znaleźć dwóch obrońców i rozjechać ległą na inaugurację. Takie skromne 3:0 będzie git.
El Profesor

El Profesor

(13954/18000) 23.06.2026 19:59
Hmmm @Misiek1948 Ale jak byś w tym super TV zobaczył wygraną Pogoni w Finale PP, to jestem przekonany, że nie przejmowałbyś się brakiem lodówki ;) Jak to mawiali w Barcelonie - ważne, żeby strzelić o jedną bramkę więcej niż przeciwnik. Jak będziemy wygrywali 4:3, 3:2 itp., to nikt nie będzie narzekał. A jeszcze będą fajne meczyki po tych wymęczonych, fartownych 1:0 :) Sama zaraz opchną, będzie kasa i na wzmocnienia w obronie. Spokojnie. Tyle było lamentu o porządną "9", to wreszcie jest. A że kupiony okazyjnie to rewelacja. A że jeszcze 1+1, to po prostu wypas - jak się nie sprawdzi, to już po roku przestanie stanowić obciążenie. Aż dziwię się, że Nsame przystał na takie warunki.