preloader
Przejdź do głównej treści
870500f045579b75c4c45a20e1ed081b1f82a3

870500f045579b75c4c45a20e1ed081b1f82a3

PP kobiet: Finał nie dla Pogoni, odpadamy po karnych

1/2 finału Orlen Pucharu Polski
Pogoń Szczecin - Czarni Sosnowiec 1:1 (0:1) (1:4 rz.k)
0:1 Miłek 39' (k.)
1:1 Świrska 63'

Pogoń Szczecin (skład wyjściowy): Palińska - Szymaszek, Legowski, Dyguś, Radochońska - Cook, Świrska, Suzuka, Poluhovica, Giętkowska - Okoniewska

ławka rezerwowych: Radkiewicz, Zgrzeba, Brzozowska, Ntarzanou, Dębowska, Zając, Grewling, Rybińska, Choi

profil-jpg

Źródło: własne Wyświetlenia: 2766

Uwaga!

Dla lepszego doświadczenia użytkowników komentarze są początkowo niewidoczne. Kliknij „Zobacz komentarze", aby je pokazać i dołączyć do rozmowy.

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.

* Komentarze w serwisie www.PogonSportNet.pl zamieszczane przez jego użytkowników są ich prywatną opinią. Serwis nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli jednak administratorzy dostrzegą naruszanie dóbr osobistych, zmuszeni będą do usunięcia komentarza, a w przypadku powtarzania się sytuacji, zablokowania konta użytkownika.

Komentarze (23)

darecki73

darecki73

(45953/48000) 21.04.2026 20:59
Oglądałem mecz półfinalowy PP od początku dogrywki, W niej przeważała Pogoń, dziewczyny powinny strzelić ze 3 gole. Doszło do rzutów karnych i oczywiście porażka jak rok temu w finale PP. Czy panie, czy panowie zawsze jak są blisko sukcesu, to spierdzielą to koncertowo. Gen przegrywu, klątwa pustej gabloty wciąż wisi nad Pogonią. Ja już nie wiem co o tym myśleć.
marek9636

marek9636

(107062) 21.04.2026 21:01
Ciężko nie chcieć, żeby Alex zmienił coś w tym klubie. I tak niemal same rozgoryczenia i porażki.
TritumX

TritumX

(21095/24000) 21.04.2026 21:01
Wiecznie drudzy, zawsze blisko, nigdy mistrz… Syndrom pustej szafy niestety ponownie przeważył. Pogoń „prawie wygralismy” Szczecin.
kranzmann1982

kranzmann1982

(13231/18000) 21.04.2026 21:01
Jak pech to pech - chyba obecny pan Prezes przynosi nieszczęście.
Pereiro

Pereiro

(9517/9600) 21.04.2026 21:01
Jak się ma za wzór męski zespół, to wynik nie dziwi . Sezon zmarnowany na każdym szczeblu . Ku niesmiertlnosci
kibic_MKS

kibic_MKS

(82752/96000) 21.04.2026 21:01
Nie ma co się denerwować ...kobieca extraklasy z całym szacunkiem do pań,ale to jest poziom męskiej B klasy ...kto oglądał rzuty karne to wie co mam na myśli.
mark

mark

(124595) 21.04.2026 21:02
Skandal Sjandal i wstyd na cały swiat! 3x obok bramki to tylko Pogoni może się przytrafić
darecki73

darecki73

(45953/48000) 21.04.2026 21:05
Chyba trzeba zmienić nazwę Pogoń (byśmy ciągle nie gonili tego króliczka) na Victorię (może wówczas zwycięstwa same przyjdą) albo na coś lokalnego typu Odra, Gryf czy nawet Pasztecik FC .... Taki śmiech przez łzy nad naszym klubem
mark

mark

(124595) 21.04.2026 21:06
kibic MKS,oglądasz mecze kobiet i się zastanawiasz ze to nie poziom facetow? To daj sobie spokój z oglądaniem pan!
ZaWa

ZaWa

(14645/18000) 21.04.2026 21:13
Gen przegrywu udzielił się damskiej sekcji Pogoni. Nie ma co się dziwić, skoro tylu było obserwatorów-przegrywow szczególnie z tych majowych finałów.
Cezar

Cezar

(11371/12000) 21.04.2026 21:20
Pierwszy sukces ceo
1969

1969

(37259/48000) 21.04.2026 21:35
Trener zapytany przed meczem, czy dziewczyny trenowały karne, potwierdził, że tak. Na cztery strzały, trzy nie trafione w bramkę. Kto prowadził trening strzelecki i jak zostanie za to rozliczony? Brak słów, jak frajersko przegrywamy kolejne ważne mecze. Może jednak warto jakieś egzorcyzmy wprowadzić, by w końcu zdjąć klątwę z tego Klubu.
Andre

Andre

(19176/24000) 21.04.2026 21:41
Do Pogoni to powinni jakiegoś egzorcyste zatrudnić, bo chyba serio jakieś fatum wisi nad nami. Liczyłem że chociaż dziewczyny coś ugrają, no ale jak się nie ma umiejętności strzelania karnych to tak się kończy. Szkoda że zamiast naszej drużyny na naszym stadionie zagra kto inny. A mogło być fajne święto.
El Profesor

El Profesor

(13955/18000) 21.04.2026 21:42
@darecki73 "klątwa pustej gabloty" @TritumX "nigdy mistrz", "Syndrom pustej szafy" Akurat w odniesieniu do dziewczyn to bzdury piszecie. Żeńska sekcja Pogoni ma Mistrza Polski w 2024 r. Zatem "gablota", "szafa" w tym przypadku pusta nie jest!!!
DoktorQ

DoktorQ

(6750/9600) 21.04.2026 21:51
Gen przegrywów.
mark

mark

(124595) 22.04.2026 00:51
Zaaaa kaaaaare niech się obetna na lyyyssooo !
slagorn

slagorn

(102/200) 22.04.2026 06:40
Rok termu też fatalnie wykonywały karne , .W karnych to była klęska. I to nie pech tylko karne są do wytrenowania a tu była masówka fatalna.Błąd był w meczu w ustawieniu .Wiadomo że okoniewska nie jest skuteczną zawodniczką co potwierdziła w meczu i na środku powinna być łotyszka do wykończenia a nie do dogrywania.Mecz był do wygrania na każdym etapie .Widać że były przestraszone karnymi.Potrzebny byłby psycholog bo karne będą też w meczach w lidze a tam też są fatalnie wykonywane . I co z GKS, Czarnymi , górnikiem dostajemy karnego i żal nie wykorzystywać przy tak wyrównanych drużynach.Karne będa decydować w tych meczach czy będa 1 czy 4
Transfer

Transfer

(33007/36000) 22.04.2026 09:23
W zeszłym roku oglądałem finał naszych Pań i nie chcę się pastwić, ale w tamtym meczu nasze Panie zrobiły wszystko żeby go nie wygrać. Tym razem spotkaliśmy się z Czarnymi nieco wcześniej, ale historia się powtórzyła - grają dobrze, wygrywają, ale jak przychodzi do decydującego meczu, coś pęka. Ale żeby nie trafiać w bramkę przy karnych? To jest kryminał, masochizm, samookaleczenie - nie wiem, jak to nazwać. Niby to sport, ale dlaczego przegrywać wciąż w tak irracjonalny, wręcz głupi sposób. Karne można wyćwiczyć, jak wszystko inne, dlaczego tego nie zrobiono?
mark

mark

(124595) 22.04.2026 09:38
Bo aby Pogon była Pogonia trzeba poprostu przegrywać..Ten final w tamtym roku też na żywo oglądałem, Pogoniarki dostały karny w czasie meczu który nie wykorzystały,później w karnych strzelały sobie same w kolana,poprostu Tragedia Tragedii. A wczoraj tradycji stało się zadość, to trzeba umieć nie trafić w światło bramki w tak decydujących momentach.Niech trenuja z bramkami które mają tylko 5m szerokości, może w praktyce będzie im łatwiej trafiać w 7 metrową bramke?
marcinnn

marcinnn

(44446/48000) 22.04.2026 11:03
@1969, myślisz, że jak się zrobi trening karnych przed meczem, to nagle piłkarki nauczą się panować nad nerwami? To tak nie działa. Piłkarsko one wyglądały lepiej od swoich rywalek, no ale akurat bramkarkę, mają lepszą Czarni. Utrzymała ich w meczu, a potem wygrała im karne. Jak ona się przemieszczała po linii przed strzałem, to nasze dziewczyny niestety głupiały. Takie zachowanie bramkarza powoduje, ze bramka zaczyna wydawać się mniejsza, no i zestresowały się dziewczyny. Szkoda, byłby fajny mecz na głównej płycie, a tak po raz kolejny kibice Pogoni obchodzą się smakiem. Na dużym stadionie, byłaby szansa, że to rywalki by nie uniosły presji przed kilkoma tysiącami kibiców. Pustej gabloty, to akurat one nie mają, bo zdobyły już mistrza i dalej jest na to szansa w obecnym sezonie. Tam na szczęście karnych się nie strzela :)
marcinnn

marcinnn

(44446/48000) 22.04.2026 11:06
Może Grosicka powinna się zainteresować możliwością wyciągnięcia bramkarki z Sosnowca do Szczecina?
mark

mark

(124595) 22.04.2026 12:02
Ależ oczywiście można wytrenować jak się strzela karne,gdzie się strzela karne! Żadna bramkarka nie dosięgnie piłki w górnych rogach.Mozna też się nauczyć jak się skutecznie manipuluje bramkarkę.Silniejsza psychikę też się da wytrenować.Czlowieka da się wytrenować,tylko trzeba tego chciec!
Bossman70

Bossman70

(19901/24000) 22.04.2026 20:51
Brak finału na naszym stadionie to duża strata dla pilkarek bo stadion byłby pełny ale jak strzela się karne niczym w rugby to już ich kłopot i trenerów. Szkoda tej szansy ale w lidze trzeba szybko podnieść się i grać przynajmniej o kolejne medale.