preloader
Przejdź do głównej treści
87050003a709a11a8c917216b695f56f8f3861

87050003a709a11a8c917216b695f56f8f3861

Procedury wypowiedzenia umowy Zondacrypto trwają

Jak informuje rzecznik prasowy Pogoni Bartosz Witkowski klub poczynił już starania aby przed czasem zakończyć współpracę z Zondacrypto.

- Wszczęliśmy procedury odstąpienia od umowy. Zobaczymy, ile to zajmie, bo to są procedury prawne, które wdrożyliśmy, więc teraz nie wszystko zależy od nas, a od tego, jak te procedury długo będą trwały. Jeśli one się spełnią dosyć szybko, no to ta umowa pewnie wygaśnie przed końcem czerwca 2026 roku - mówi Witkowski.

Pogoń to kolejny polski klub, który rozstaje się z Zondacrypto. Wcześniej decyzję o zakończeniu współpracy z tym podmiotem podjęły Raków Częstochowa i GKS Katowice oraz koszykarski klub Dziki Warszawa.

profil-jpg

Źródło: Radio Szczecin Wyświetlenia: 2593

Uwaga!

Dla lepszego doświadczenia użytkowników komentarze są początkowo niewidoczne. Kliknij „Zobacz komentarze", aby je pokazać i dołączyć do rozmowy.

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.

* Komentarze w serwisie www.PogonSportNet.pl zamieszczane przez jego użytkowników są ich prywatną opinią. Serwis nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli jednak administratorzy dostrzegą naruszanie dóbr osobistych, zmuszeni będą do usunięcia komentarza, a w przypadku powtarzania się sytuacji, zablokowania konta użytkownika.

Komentarze (8)

Pogoń Fan fo'Life

Pogoń Fan fo'Life

(57250/72000) 24.04.2026 11:06
To teraz pan złotousty niech na własny koszt pousuwa ich logotyp z zakupionych przez nas koszulek. A tanie nie były????
wisnia_0

wisnia_0

(3782/4800) 24.04.2026 11:13
Do końca umowy zostały 2 miesiące... Rozwiązanie sądowe potrwa pewnie tyle samo albo dłużej, do tego dochodzą koszty. Typowa gra pod publiczkę jacy to My "czyści" jesteśmy! A kto wymaże ten feler z zakupionych przez kibiców koszulek meczowych... no cóż nie da się :(
pikolo

pikolo

(48369/72000) 24.04.2026 11:55
Przypomnę tylko, że tą szemrana firmę (podobnie jak kilku innych "przyjaciół Pogoni" ściągnęła tutaj buława biznesu. Patrząc powiazania polityczne firmy i ówczesnych władz klubu jest to kolejna zagadka.
Andre

Andre

(19176/24000) 24.04.2026 13:55
Wy z tymi koszulkami i tym logo to serio macie pretensje do Alexa? Jak wy tak na serio to znaczy że macie coś z deklami. Trzeba było nie kupować jak wam teraz nie pasuje.
wojkow

wojkow

(24851/36000) 24.04.2026 15:45
Do tych cymbalow od koszulek Do Mroczka do Kolbaskowa imbecyle prosze sobie pojechac i niech kodowski xuj to zlizuje.To nie Alex ich tu sciagnal tylko to stare skorumpowane scierwo bulawa biznesu
1962

1962

(62487/72000) 24.04.2026 16:14
@wojkow zluzuj deczko, wydajesz o sobie świadectwo.
ZaWa

ZaWa

(14645/18000) 24.04.2026 19:28
Jeżeli Mroczny podpisywał umowę z zonda, to przy zerwaniu jeszcze może sie okazać, że my będziemy musieli dopłacać do biznesu
Pogoń Fan fo'Life

Pogoń Fan fo'Life

(57250/72000) 24.04.2026 21:06
@pikolo Fakt, Twoja racja. Zwracam honor złotoustemu, byłem przekonany, że to jego dzieło było, przy tym całym słowotoku w ostatnich czasach zacząłem się gubić. Mój błąd. Każdy ma prawo się pomylić. A Ty @wojkow Proszę, zamilcz lepiej skoro plujesz na swoich. Tak po prostu kłódka na gębę!!! Ps. @wojkow cymbał to Ciebie robił chyba niechcący zresztą.