preloader
Przejdź do głównej treści
87050069564302eedc877c9d6ae3c444f12dfe

87050069564302eedc877c9d6ae3c444f12dfe

Przegląd Sportowy: Wrze w Pogoni Szczecin

W Pogoni Szczecin robi się bardziej nerwowo. Po ostatniej porażce z Legią Warszawa (0:2) Alex Haditaghi przyznał, że to nie jest to, czego oczekiwał. Właściciel Portowców zdradził również, że z tej sytuacji zostaną wyciągnięte konsekwencje.

Tym, co dzieje się obecnie w Szczecinie, martwi się Radosław Majdan. Były piłkarz Pogoni w "Przeglądzie Ligowym" zdradził, że w szatni nie dzieje się dobrze. Piłkarze po spotkaniach szybko opuszczają stadion i nie dyskutują o tym, co wydarzyło się na murawie. Bez winy nie są władze klubu.

— Martwię się o Pogoń od meczu z Arką Gdynia, kiedy wygrała. Pamiętam, że wtedy ekipa z Gdyni zagrała jak typowy pierwszoligowiec, a Pogoń niewiele lepiej — zaczyna Majdan.

— Ta sytuacja z Kamilem Grosickim, kiedy prezes był na tyle wylewny, że powiedział, ile chciałby zarabiać, a ile zarabiał. Do tego jeszcze dochodzi trener Thomas Thomasberg, który ma w sobie coś takiego, co nie powoduje rozwoju drużyny. Do drużyny dołączali piłkarze z dużymi nazwiskami jak na Ekstraklasę, tacy jak Greenwood. Dzisiaj patrzymy na niego, który kiedyś grał w Premier League, a teraz nawet nie walczy na boisku. Już nawet nie wspomnę o Mendym, bo znowu ma kontuzję. On jest jakąś tragiczną postacią, bo zawodnik, który został kiedyś mistrzem świata, nie może przebić się do pierwszego składu. Dochodzą jeszcze głosy, że ta szatnia wcale nie funkcjonuje. Słyszałem, że po meczu piłkarze szybko się rozchodzą. Nie ma przedyskutowanego problemu — stwierdza.

To jednak nie wszystko. Pogoń do tej pory unikała strefy spadkowej, lecz Majdan przewiduje, że jeśli się tam znajdzie, to zespół kompletnie się posypie.

— Niekorzystną sytuacją jest też to, że Pogoń nie była w strefie spadkowej, a dzisiaj Widzew, Legia, Arka, którzy są lub w niej byli, otrzaskali się z tym. Zobaczycie, jaka się zrobi zła atmosfera, kiedy Pogoń tam wpadnie. Zrobi się wtedy bardzo nerwowo — ocenia.

profil-jpg

Źródło: Przegląd Sportowy Wyświetlenia: 9998

Uwaga!

Dla lepszego doświadczenia użytkowników komentarze są początkowo niewidoczne. Kliknij „Zobacz komentarze", aby je pokazać i dołączyć do rozmowy.

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.

* Komentarze w serwisie www.PogonSportNet.pl zamieszczane przez jego użytkowników są ich prywatną opinią. Serwis nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli jednak administratorzy dostrzegą naruszanie dóbr osobistych, zmuszeni będą do usunięcia komentarza, a w przypadku powtarzania się sytuacji, zablokowania konta użytkownika.

Komentarze (44)

pawel

pawel

(64050/72000) 10.04.2026 19:02
Zlepek niechcianych nigdzie pilkarskich odpadow i leserow nie bedzie w stanie walczyc o utrzymanie jako druzyna bo nigdy nia nie bedzie.
kibic_MKS

kibic_MKS

(82752/96000) 10.04.2026 19:03
Majdan ... medialny agent KG lepiej niech się nie wypowiada na temat Pogoni ...jego bliski kolega jest kapitanem takim jak drużyna i widać ,że ma negatywny wpływ ,bo nie gra od wiosny jak kapitan ...Ostatnim kapitanem ,z którego trzeba brać przykład był Rafał Murawski i takiego kapitana od dawna potrzebuje Pogoń ,a nie KG na którego temat krąży wiele negatywnych informacji łącznie z zatrudnieniem żony w Pogoni i ktoś taki nie powinien być kapitanem drużyny, która walczy o utrzymanie.
Pablo

Pablo

(44681/48000) 10.04.2026 19:09
Panie Majdan, sam zes dołożył cegiełkę do tej złej atmosfery wokół Pogoni biadoląc nad losem koleżki. To teraz m... w kubeł
1969

1969

(37259/48000) 10.04.2026 19:13
Z całym szacunkiem dla Ciebie Radek, ale razem z Borkiem mocno przyczyniliście się do obecnego kwasu w szatni.
ZaWa

ZaWa

(14645/18000) 10.04.2026 19:18
Wczoraj wywołałem wilka z lasu. Nie ma to jak posłuchać głosu eksperta.
darecki73

darecki73

(45955/48000) 10.04.2026 19:21
Czy się utrzymamy (oby) czy nie, trzeba zbudować od nowa zespół. Przynajmniej połowa, to powinni być Polacy plus piłkarze zagraniczni, ale zbadani pod kątem umiejętności piłkarskich, ale i mentalnych, charakterologicznych.
ZaWa

ZaWa

(14645/18000) 10.04.2026 19:21
Ciekawe czy Radzio jest taki wygadany przy starej, tam to pewnie jak pantofelek, a w mediach opowiada farmazony. Taka paplaniną nie pomaga, czasem lepiej żeby zamknął mordę
lero

lero

(74645/96000) 10.04.2026 19:32
Jaki ,,ekspert", taka jego ,,sensacyjna" wypowiedź. Jego wiarygodność to wyssane z palca informacje, bo gdzie są konkrety?
rusnak

rusnak

(17921/18000) 10.04.2026 19:37
Jak ma nie wrzeć jak za sterami stoi Książę rozpie*rduchy, chryji i draki, Bóg bardachy, demolki, zadymy, afery. Tu wrze od ponad roku. Nic nowego.
szponiak

szponiak

(22279/24000) 10.04.2026 19:41
Lecimy na zbity pysk z tej eklapy
krokodylbambi

krokodylbambi

(27174/36000) 10.04.2026 19:50
wisla plock zaraz moze byc wice liderem tyle jestesmy warci i cały ten zaciąg kasztanow
Tata Jasia

Tata Jasia

(4016/4800) 10.04.2026 19:50
Bardziej szanuje Wrocławiaka Radosława, niż jego imiennika ze Szczecina.
sektor4

sektor4

(15954/18000) 10.04.2026 19:53
Wszystko przez, majdana i Borka i trochę poniekont prezesa po ujawnienie zarobków grosickiego wszystko się posypało chłopaki powiedzieli że z taką kasa to se sam wygrywaj mecze i teraz jesteśmy tu gdzie nigdy nie byliśmy przez ostatnie lata Więc majdan wie od grosika ze go maja gdzieś i tyle
Red face

Red face

(487/600) 10.04.2026 19:59
Niestety ale kwas w szatni to niestety tylko i wyłącznie przez naszego wspaniałego El Kapitano. Najwiekszym błędem Aleksa było podpisanie z nim kontraktu (dodatkowo wymuszone stanowisko dla Pani kapitanowiej) co tylko do lało oliwy do ognia. Słabo to niestety wygląda. Dodatkowo przypadkowe transfery Tana i Mowlika (może poza wyjątkami) jedyny pozytyw to "młodzi" którym się jeszcze chce bo autentycznie w ostatnim meczu gryźli trawę i to od nich powinna się ustalać skład. Dodatkowo Cojocaru jest cieniem samego siebie i myślę że przydała by mu się ławka bo może się skończyć jak ze Stipicą
andrzej123x

andrzej123x

(2170/2400) 10.04.2026 20:15
Jeżeli takim jątrzeniem i podgrzewaniem nastrojów wydaje się Majdanowi, że pomaga Pogoni w tej trudnej chwili to myślenie nie jest jego najmocniejszą stroną.
Dziadek-53

Dziadek-53

(5652/6400) 10.04.2026 20:20
MKS Pogoń zmieniła się w KS Dusigrosz a w tej drużynie nie wszyscy chcą grać.
rusnak

rusnak

(17921/18000) 10.04.2026 20:22
Majdan narobił kwasu w szatni ????????????. W szczytowej formie fałkowe hejterskie dzieciątka tudzież starzy forumowi wyjadacze z jednym zębem u góry i oddechem pozwalającym pozabijać tatrzańskie niedzwiadki, naćpani oparami własnej propagandy, którymi perski Waszmość Pan kręci jak goownem w wiadrze. Zawsze potrafią poprawić humor ????????
realista!

realista!

(30372/36000) 10.04.2026 20:25
Wydaje mi się, że to mecz o być, albo nie być dla Thomasberga. Jeśli przegramy to Haditaghi go zwolni
marek9636

marek9636

(107055) 10.04.2026 20:27
Dzięki Radziu, właśnie takich słów teraz potrzebowała Pogoń i kibice od "prawdziwego portowca".
Anathema

Anathema

(39729/48000) 10.04.2026 20:31
Przez kogo i w jakim języku ma byc przeduskutowany ten mityczny problem? Czy tajemnicą poliszynela jest to ze główny problem czy powód tego stanu mizna określić z imienia i nazwiska?
Sproket

Sproket

(379/400) 10.04.2026 20:48
Ty Majdaniku nadajesz sie aktualnie do robienia lizania duoy Grosiczkowi i to od ciebie zaczela sie ta cala "zla atmosfera". Bardzo dobrze ze wyplynela afera kontraktowa. Ludzie przynajmniej przejrzeli na oczy jaki z niego prawdziwy "kapitan", wszystko złotówa łasa na kase. Mimo wszystko i tak postawil na swoje i swoja ksiezniczke wrzucil na stanowisko, wiec kasa i tak bedzie wpadac
mark

mark

(124595) 10.04.2026 20:49
Ten Majdan sypie swoimi rewelacjami jak marna dziecinka, on tam w tej szatni przebywa czy Grosicki za parę groszy coś mu przekazuje? A kto mu opowiedział że Mendy nie łapie się do jedenastki? Z tego co my tu wszyscy wiemy to to że on się nie łapie na zdrowego zawodnika,mistrz swiata? Mendy zagrał tylko parę minut w jednym meczu więc nie gadałbyś za czesto że to jakiś ex mistrz swiata.Legia i Widzew dobrze się zaaklimatyzowały w strefie spadkowej dlatego lekko z niej wyjdą,za to z Pogonia tak pozytywnie już nie będzie...A kto to tobie powiedzial czy sam wymysliles? Generalnie to powinieneś w jakieś fabryce pracować bo tam nie trzeba intensywnie myśleć.Stop pseudo znafcom tematu!
MKS80

MKS80

(5703/6400) 10.04.2026 21:02
Majdan i wszystko jasne. Zabawni są Ci wszyscy eksperci.
fiwite1310@arugy.com

fiwite1310@arugy.com

(5907/6400) 10.04.2026 21:09
<b>"Piłkarze po spotkaniach szybko opuszczają stadion i nie dyskutują o tym, co wydarzyło się na murawie"</b> Czy Radek w ogole rozumie znaczenie słowa "WRZE"? Podpowiem mu, bo on zapomniał. Skoro nikt nic nie dyskutuje, to jest to raczej odwrotność tego znaczenia ... DEFINICJA - znaczenie przenośne (emocje i sytuacje): - Wzburzenie/niepokój: Oznacza, że w grupie ludzi panuje napięta atmosfera, nerwowość lub gniew. - Opisuje sytuację, w której coś dzieje się szybko, dynamicznie i z dużym zaangażowaniem. - Tętnienie życiem: Oznacza miejsce pełne zgiełku i ruchu.
Pawolas

Pawolas

(2677/2800) 10.04.2026 21:11
Co tam Radziu? Kamilek się spłakał że szatnia z nim nie rozmawia? Ciekawe dlaczego, co?
k0r

k0r

(77991/96000) 10.04.2026 21:14
Radek, idź tam pilnuj tego swojego manekina. Jesteś jak taki odpustowy pajacyk - sznurek ci z dvpy wystaje, i jak się go pociąga to wierzgasz. Te pociągnięcia, to pytania o opinię byle kogo z mediów. Sam się przyczyniłeś do obecnego burdelu, pimpujac naszego drogiego kapitana, do spółki z innymi celebryto - dziennikarzami (choć amatorszczyzny AH to nie tłumaczy). W sumie to nawet nie wiem czy wylewasz krokodyle łzy, czy chcesz się komuś przypodobać. W każdym razie fakt jest taki, że bez mediów nie istniejesz. A interesują się tobą coraz mniej. Z szacunku za dawne lata na tym zakończę. A jak ty też masz trochę szacunku do dawnego klubu, to zamilcz. Bo nie pomagasz.
Maciek

Maciek

(40961/48000) 10.04.2026 21:25
lero- wafluje sie z Kamilem wiec ten pewnie mu przewija rozne tematy.
TakeshiKovac

TakeshiKovac

(697/800) 10.04.2026 21:26
Rzadko się tu wypowiadam ale poczytałem posty pod tym artykułem. I aż żal większość czytać. I tu skłaniam się do posumowania "towarzystwa" przez Rusnaka. Po pierwsze gwoli sprawiedliwości Grosicki jest bez formy. Ale gdyby nie ten Grosicki to mielibyśmy gdzieś połowę punktów mniej. Wy "barany" zamiast wylewać pomyje na swojego wychowanka lepiej byście się skupili na A.H i T. K (bez lizania im persko- tureckich jajec) i szrocie który tu ścignęli. Majdan nie raz pierd..li ale myślę, że nie wiele się tu myli. Ta "słowocz" którą tu ściągnięto ma wywalone na ten klub ( Juwara kretyn, człapiący Greenwood itd.). Otrzymanie kartek przez Keramatisisa i Koutrisa w 95 i 97 min przy 0-2 z Legią ma też wymowny wydźwięk. Bo jeśli robi to "stara gwardia" wiedząc jaki kolejny mecz nas czeka to znaczy, że i oni mają już dość. Ulvestadt nasz najlepszy pomocnik- nawet nie podjęli z nim rozmów a w czerwcu kończy się kontrakt. Z Loncarem to samo ( i nie wiem czy nie byłoby to słuszne patrząc kogo tu ściągają). I oni widząc to też nie będą umierać za Pogoń bo od lipca będą mieć nowych pracodawców. Ale chooj lepiej się czepić Majdana i Grosciskiego i w tym upatrywać całego zła Pogoni. Dwaj "dywaniarze" rozyebali zespół do którego mieliśmy pretensje czemu nie zajęli trzecie miejsca a czwarte. A wystarczyło dokonać "retuszu" tego zespołu ale systematycznego a nie na huuura. Chyba że mieli od początku taki zamysł. A teraz z dużą dozą prawdopodobieństwa wylądujemy w 1 lidze i nie wiadomo czy w niej zagramy. A jeśli nawet to pod obecnymi rządami wolę chyba zacząć "od zera". I wytoczę inną tezę. W tym klubie też się tak dzieje bo "grubas" widzi jaką ma za sobą tutaj (i nie tylko) "klakiernie" która widzi problem wszędzie indziej (a najlepiej u "swoich") ale nie w choojowych działaniach władz. Zobaczymy jak będziecie "śpiewać" jak rzeczywiście (oby nie ) spadniemy?
pietur.66

pietur.66

(683/800) 10.04.2026 22:22
Stawiać na Polaków o Jezu wczoraj w meczu pucharowym gks-u w pierwszy 11 wystąpiło 9 jak grali mało brakowało aby weszli do finału a poza tym w tym Rakowie gdzie kiedyś był tylko bramkarz Polakiem też wystąpiła pięciu Polaków
pietur.66

pietur.66

(683/800) 10.04.2026 22:28
Mecz z Piastem ława Czepliński Angielski Biegański Plus ulwestad bo walczak
Romano69

Romano69

(17621/18000) 10.04.2026 22:36
Radziu, jako dzieciak byłeś nawet sympatyczny, później zacząłeś kopać piłę i miałeś dwie lewe w tym jedną krótszą, potem tatuś podsypał kasiorą i dostałeś się do ligi. Jak osiągnąłeś już coś, choć nie pamiętam nic takiego, chyba, że wtopa z robotnikami z Islandii, dramat, to co sodowa odbiła tak strasznie, że chłopaki z miasta, zawinęli Ci TT-kę, ryczałeś jak bóbr i przepraszałeś. Twoja siostra od zawsze to mówiła, że durny jesteś! A dziś wprowadzasz zamęt w szatni, zamiast wspierać, dla mnie jesteś zwykłym FRAJEREM!
James

James

(42126/48000) 10.04.2026 23:54
Radosławie, sam żeś głosu przyłożył do tej medialnej zawieruchy wokół kapitana. A przy okazji szatni. Tak oglądałem wczorajsze czwartkowe zdjęcia z treningu Pana Dominika. https://pogonsportnet.pl/foto/zobacz-zdjecia-z-czwartkowego-treningu-portowcow-foto "Odwiedziliśmy w czwartek Portowców w trakcie zajęć treningowych, które odbyły się na koronie kompleksu przy Karłowicza." @Panie Dominiku A Kapitana było widać na treningu? Bo nigdzie na żadnym ujęciu. Wlazłem też na Vloga YT z treningu czwartkowego. Też nic. Nie widać. Ani nie sekundę nigdzie nie mignął. Był w treningu czwartek?
Magu13

Magu13

(6894/9600) 11.04.2026 00:21
Daj spokój majdan, zaraz ten wielki kapitan zgłosi, że jest chory i nie będzie brał odpowiedzialności za wyniki.
Kingbruslikaratemiszcz

Kingbruslikaratemiszcz

(156559) 11.04.2026 05:56
Radziu, ja cię jeszcze pamiętam z treningów kiedy będąc drugim bramkarzem udawałeś gwiazdę. Taki z ciebie Portowiec? Dolewać oleju do ognia? Wy pier da laj! Pogoń od dawna nie jest ci ważna więc nie mów już o niej ustami Turbodzbana który właśnie pięknie wydymal klub na 2 lata, razem z żoną, bo turbo to simp totalny.
ao

ao

(13588/18000) 11.04.2026 07:16
Multikulti ???? won, Kasztan ???????? won, Dywaniarz ???????????? won.
Czad

Czad

(16315/18000) 11.04.2026 07:48
Ktoś wie co to za impreza była w czwartek wieczorem w Hanza Tower, że jak mrówki pomykały tam klubowe auta? @Romano69 Z Islandczykami bronił na wyjeździe Szypowski a w domu Tomasiewicz.
Maciek

Maciek

(40961/48000) 11.04.2026 08:30
Czad- w poniedzialek zobaczymy po grze co to byla za impreza
Hajcior

Hajcior

(17738/18000) 11.04.2026 08:36
Majdan sam się przysluzyles do tego ty i twój kumpel Borek, wszystko zaczęło się sypać w momencie przedłużenia Grosickiego i nawet ślepi to widzą, swoim gadaniem wprowadzasz tylko zamęt i nic więcej
mark

mark

(124595) 11.04.2026 08:48
Sportowe sypanie się zaczęło się jak Turek zaczął dyrygować Pogonia!
1962

1962

(62490/72000) 11.04.2026 09:35
Majdan ma sporo racji, tyle tylko, czy ma prawo się wypowiadać na temat np. Grosika, którego wraz z Borkiem wypromowali wręcz robiąc mu reklamę, jaki to on pokrzywdzony przez Alexa. Racje ma, że w szatni od dawna dzieje się niedobrze oraz to że TT nie ma poważania wśród zawodników, a to wszystko kompletnie rozbiło zespół.
pikolo

pikolo

(48369/72000) 11.04.2026 10:01
Za nic nie mogę się zorientować skąd Majdan wie co dzieje się po meczach w szatni Pogoni. A skoro wie Majdan to wie i Borek. Kiedyś klub zwolnił chłopaka od sprzętu, bo wynosił informacje z szatni. Może teraz też pójść tą drogą?
Romano69

Romano69

(17621/18000) 11.04.2026 10:57
@Czad jeśli tak było, to moja skleroza jest większa niż myślę, nosz dałbym sobie grabę uciąć, że to Radiu...no i chodziłbym bez łapy, he he.
andrzej.avnt

andrzej.avnt

(244/300) 12.04.2026 15:18
Na to co się dzieje na boisku nie da się po prostu patrzeć, słuchać. Łzy się same do oczu cisną. Wlaściciel odklejony od rzeczywistości. Dyrektor sportowy chyba po kursie korespondencyjnym. Piłkarze bez ambicji, mający w dupie swoją pracę, niewykazujący jakiegokolwiek zaangażowania i pomysłu w rozgrywaniu piłki. Po prostu kula gówna toczona przez żuka gnojnika. Pożal się Boże fanatycy z młyna których zagłusza skąpa delegacja np. pikników z Warszawy. Nigdy nie przepadałem za krawaciarzami z wawy ale teraz miło było posłuchać jak jadą po widzewie bo akurat patrzeć nie mogę na te pejsiaste pomioty chodzące spokojnie po sektorach pogoni. Miejsce zyda jest w klatce.wszystko jest do zmiany.
rusnak

rusnak

(17921/18000) 13.04.2026 11:48
Jest tylko jedna szansa na punkty. Przykleić wąsy dziewczynom z Pogoni i puścić w bój.