preloader
Przejdź do głównej treści
87050072f61f617bb71c106eb849962d57730e

87050072f61f617bb71c106eb849962d57730e

Przemarsz kibiców przed meczem z Dynamem w Berlinie

Już w najbliższą sobotę piłkarze Pogoni Szczecin zagrają grę kontrolną z BFC Dynamo Berlin. Będzie to wyjątkowe wydarzenie dla zaprzyjaźnionych fanów obu zespołów, którzy planują wspólny przemarsz na stadion.

Zbiórka kibiców obu drużyn odbędzie się o godzinie 13:30. Jej miejsce to Velodrom przy S-Landsberger Allee. Następnie cała kolumna wyruszy na stadion około godziny 14:00.

Zachęcamy do tego, aby wziąć udział w przemarszu i wspólnie z kibicami Dynama świętować 60-lecie istnienia ich klubu. Zapraszamy!

Może być zdjęciem przedstawiającym tekst „MEC POCO 27.06.2026 MEARTON 13:30UHR 13:30 UHR TREFRPUNKT: MIEJSCF-ZBIORKI013:30 VELODROM (S S-LANDSBERGER ALLEEI ABMARSCH CA. 14 UHR RUSZAMYOOK.14 WSZYSCYNA WSPÓLNYMARSZKIBICÓW WSPÓLNY MARSZ KIBICÓW ALLE ZUM GEMEINSAMEN FANMARSCH GaudteFunde.aw.niemandhene kann niemand Gute Freunde”

profil-jpg

Źródło: własne Wyświetlenia: 3654

Uwaga!

Dla lepszego doświadczenia użytkowników komentarze są początkowo niewidoczne. Kliknij „Zobacz komentarze", aby je pokazać i dołączyć do rozmowy.

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.

* Komentarze w serwisie www.PogonSportNet.pl zamieszczane przez jego użytkowników są ich prywatną opinią. Serwis nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli jednak administratorzy dostrzegą naruszanie dóbr osobistych, zmuszeni będą do usunięcia komentarza, a w przypadku powtarzania się sytuacji, zablokowania konta użytkownika.

Komentarze (16)

darecki73

darecki73

(45931/48000) 21.06.2026 07:50
Tylko nie prowokujcie niemieckiej Policji. Oni się nie patyczkują
Misiek1948

Misiek1948

(30446/36000) 21.06.2026 08:20
To może niech przy okazji wspólnie uczczą ofiary drugiej wojny światowej, tylko koniecznie trzeba to zgłosić do stosownych urzędów. Czasu niewiele zostało.
Piotr Chen

Piotr Chen

(4885/6400) 21.06.2026 08:27
Weźcie Bąkiewicza i krzyż. Chłop ma doświadczenie.
Czad

Czad

(16314/18000) 21.06.2026 09:29
Dynamo Berlin to taka niemiecka Gwardia Warszawa. Nic dziś nie znaczy ale za to ma bardzo brudną historię z czasów komunizmu.
olny POGOŃ

olny POGOŃ

(9012/9600) 21.06.2026 10:53
@ Piotr Chen - zawsze możesz zabrać rudego volksdeutsch-a. Na 100% złożysz kwiaty pow pomnikiem jakiegoś szkopa.
olny POGOŃ

olny POGOŃ

(9012/9600) 21.06.2026 10:55
Piotr Chen weź rudego folksdojcza :)
margaret76

margaret76

(1101/1200) 21.06.2026 11:16
Hells Bell festiwal w tym czasie.SZkoda.
Alchemik

Alchemik

(59765/72000) 21.06.2026 12:13
Wstyd czytać te bzdury tu Poniektórych!! Brzydkie to i nie na temat....... .... A wspólny przemarsz ..dlaczego nie?? Jeżeli jest zgoda obu klubów to trzeba to uszanować... .... Historia ..historia ale żyjemy tu i teraz ..patrzmy w przyszłość......!! ....A z tym Volsdojczem to bym się wstrzymał.... Ja urodziłem się w. .Szczecinie to też jestem nim??????? ... Ludzie szanujmy się!!!!!!
Alchemik

Alchemik

(59765/72000) 21.06.2026 12:19
I tak na koniec czy Wiecie, że cała wschodnio-południowa Polska uważa żę Szczecin i okolice ..to potomkowie Niemców ?????? Byłem ostatnio w górach i słyszałem taką opinię...... Tak to jest jak się słucha. .niektórych polityków... Smutne....ale prawdziwe..
KibicŚcianaWschodnia

KibicŚcianaWschodnia

(795/800) 21.06.2026 14:21
Mieszkam na wschodzie ale tu nie ma gór, ludzie normalni pozytywnie nastawieni ,bez podziałów MY,WY.Mieszkałem 7 lat w SZCZECINIE i mam POGON w sercu od 50 lat .Pozdrawiam wszystkich kibiców POGONI
calibar

calibar

(460/600) 21.06.2026 14:52
Czy jest tu ktoś z ludzi trzymających władze z Chociwla?Wczoraj przy Dino na Dworcowej stoję sobie odziany w nasze barwy i mało nie zostałem pobity przez jakiś 15 obszczypłotow bo im się koszulka nie podobała ,także trzeba uważać a ja myślałem że mogę się tam czuć jak u siebie,w Szczecinie
Romano69

Romano69

(17618/18000) 21.06.2026 15:49
Siostry i bracia po szalu, po pierwsze pragnę podziękować Bożence, bo przygotowała dla mnie swój nieużywany laptop i jutro wyśle go do mnie... Dziękuję Bożenko z całego serca! Po drugie, najmocniej jak potrafię, proszę Was o pomoc finansową, bo jestem w sytuacji tragicznej, nawet bank zablokował mi konto. Błagam wesprzyjcie mni , każda choc najmniejsza kwota, pozwoli mi wyjść z tego impasu. Możecie mnie wesprzeć na mojej zrzutce, bądź na konto, numer jest na zrzutce. Pozdrawiam Was, dziękuję i życzę pięknego dnia. R69 htpps://zrzutka.pl/rs63f5
Romano69

Romano69

(17618/18000) 21.06.2026 15:53
Błąd w adresie, poniżej poprawny. https://zrzutka.pl/rs63f5
Maciek

Maciek

(40960/48000) 21.06.2026 16:02
olny POGOŃ czy only POGON ? Jak " only" to czemu nie po polsku tylko po angielsku?
Maciek

Maciek

(40960/48000) 21.06.2026 16:14
Romano , mam nadzieje ze te konto bankowe podane na zrzutce nie jest zablokowane?
Adrianiel21

Adrianiel21

(47/50) 21.06.2026 16:25
Przestańcie się dzielić. Polityka nigdy nic dobrego nie wnosi do naszego życia. Jedni na drugich i odwrotnie. Czekam na 24 lipca i do zobaczenia na Paprikanie.