preloader
Przejdź do głównej treści
8705000b3f5b256586314c640c122da09dc221

8705000b3f5b256586314c640c122da09dc221

Przypomnij sobie mecze Pogoni z Lechem [WIDEO]

2025/2026

Lech Poznań - Pogoń Szczecin 2:2

2024/2025

Pogoń Szczecin - Lech Poznań 0:3

Lech Poznań - Pogoń Szczecin 2:0

2023/2024

Lech Poznań - Pogoń Szczecin 1:0

Pogoń Szczecin - Lech Poznań 5:0

2022/2023

Lech Poznań - Pogoń Szczecin 2:2

Pogoń Szczecin - Lech Poznań 2:2

2021/222

Pogoń Szczecin - Lech Poznań 0:3

Lech Poznań - Pogoń Szczecin 1:1

2020/2021

Pogoń Szczecin - Lech Poznań 0:1

Lech Poznań - Pogoń Szczecin 0:4

profil-jpg

Źródło: własne Wyświetlenia: 1837

Uwaga!

Dla lepszego doświadczenia użytkowników komentarze są początkowo niewidoczne. Kliknij „Zobacz komentarze", aby je pokazać i dołączyć do rozmowy.

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.

* Komentarze w serwisie www.PogonSportNet.pl zamieszczane przez jego użytkowników są ich prywatną opinią. Serwis nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli jednak administratorzy dostrzegą naruszanie dóbr osobistych, zmuszeni będą do usunięcia komentarza, a w przypadku powtarzania się sytuacji, zablokowania konta użytkownika.

Komentarze (11)

marek9636

marek9636

(107057) 16.04.2026 10:18
Kurde tak spojrzałem na ten 1 skrót i patrze na Molnara. No to chłop tak jak grał to w porównaniu z obecnymi napastnikami wygląda jak kocur.
silentscream

silentscream

(118590) 16.04.2026 11:06
Gdyby Molnar był zdrowy i grał to z pewnością inaczej byśmy dzisiaj wyglądali, koleś potrafił wykreować sobie sytuację z niczego.
marcinnn

marcinnn

(44446/48000) 16.04.2026 12:29
Bo Molnar, to jest bardzo dobry piłkarz, którego wystarczy odpowiednio ułożyć. Ja wiem, że był już skreślony przez ekspertów z tej strony, ale w nim widać było nawet w gorszym okresie duży potencjał. Pytanie jak będzie wyglądał jego powrót do formy po ciężkiej kontuzji.
krokodylbambi

krokodylbambi

(27174/36000) 16.04.2026 12:37
niech ktos zapyta kasz tana jaka byla polityka sciagniecia angielskiego i czuicza przeciez oni od 10 meczow nie moga oddac strzalu na bramke :)
TritumX

TritumX

(21097/24000) 16.04.2026 12:49
Moze ogladalismy inne spotkania ale ja za duzo dobrych wystepow Molnara nie pamietam...Pamietam efektowna bramke w debiucie a potem to ze przylgnela do niego latka "wegierskiego Kostorza" co raczej ciezko uznac za komplement... Co nie ulega watpliwosci to to, ze to nie jest nominalna 9tka, facet nie ma pojecia jak grac tylem do bramki. Moze odnajdzie sie na innej pozycji albo w modyfikowanym ustawieniu (pod warunkiem ze sie odbuduje po kontuzji).
krokodylbambi

krokodylbambi

(27174/36000) 16.04.2026 12:55
bardziej irytujacy od angielski i czuicza byl chyba tylko parzyszek i manias
marek9636

marek9636

(107057) 16.04.2026 16:01
@TritumX przejrzyj sobie skróty meczów, zdecydowanie częściej był pod grą i miał sytuacje, oddawał więcej strzałów. Angielski to dał nam tylko gola z Widzewem. A Cuic to na razie wielkie nic, raz oddał strzał w kalafiory i to wszystko.
marcinnn

marcinnn

(44446/48000) 16.04.2026 16:01
@TritumX, w meczu pucharowym z Legią, przyjmował tyłem do bramki, obrócił się i dał podanie otwierające do Juwary przed golem na 1:2 :) On nie grał jeszcze na miarę oczekiwań, ale kto grał tak naprawdę? Umiejętności jednak widać było, że jakieś posiada. Przynajmniej ja to widziałem. Tak samo jak u Borgesa, kiedy wszyscy po nim jechali na początku, też miałem wrażenie, że ten chaotyczny chłopak coś w sobie ma. Większość piłkarzy potrzebuje jednak trochę czasu, by pokazać pełnię swoich możliwości. Jeżeli drużyna nie funkcjonuje, to proces wdrażania dodatkowo się wydłuża. Przed samą kontuzją wyglądało, jakby Molnar zaczął się rozkręcać, strzelając chociażby dwa gole z Lubinem. Moim zdaniem określanie go jako niewypał transferowy nie jest do końca sprawiedliwe i mam nadzieję, że Węgier dojdzie do siebie i to udowodni. Szkoda, że mu nasi lekarze miesiąc zmarnowali, opóźniając decyzję o operacji.
marek9636

marek9636

(107057) 16.04.2026 16:04
Z Piastem jeszcze 2 asysty mu zabrał Juwara, sam się nie spodziewałem, że on tak wyglądał.
MKS

MKS

(16135/18000) 16.04.2026 17:06
Niezapomniane mecze: https://www.youtube.com/watch?v=gDpWotCXrUg https://www.youtube.com/watch?v=Qg8jJDcBiEQ I mecz w którym zagrał w Pogoni śp. Claudio Milar (3-1)
TritumX

TritumX

(21097/24000) 16.04.2026 18:21
No dobra, to czekamy na ekplozje talentu, trzymam was za slowo : ) Niech sie najpierw porzadnie wyleczy i odbuduje bo z tymi kolanami to wiadomo, niejednemu kariere zmarnowaly.