preloader
Przejdź do głównej treści
8705003042e680f12dfda9f78626ea2562182c

8705003042e680f12dfda9f78626ea2562182c

PSonTour: Jedziemy do Gliwic

Aby zapisać się na wyjazd do Gliwic należy wysłać listę zawierającą imiona, nazwiska i PESEL-e w formacie Excel na adres wyjazdy@portowcy.org

Na miejsce docieramy we własnym zakresie.

profil-jpg

Źródło: własne Wyświetlenia: 1531

Uwaga!

Dla lepszego doświadczenia użytkowników komentarze są początkowo niewidoczne. Kliknij „Zobacz komentarze", aby je pokazać i dołączyć do rozmowy.

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.

* Komentarze w serwisie www.PogonSportNet.pl zamieszczane przez jego użytkowników są ich prywatną opinią. Serwis nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli jednak administratorzy dostrzegą naruszanie dóbr osobistych, zmuszeni będą do usunięcia komentarza, a w przypadku powtarzania się sytuacji, zablokowania konta użytkownika.

Komentarze (9)

Piotr Chen

Piotr Chen

(4881/6400) 07.04.2026 10:31
Jedźcie, jedźcie. Pośpiewacie Widzewowi i innym i wrócicie.
PogonMKS

PogonMKS

(16959/18000) 07.04.2026 11:13
I nie zapomnijcie zaspiwac czy wygrywasz czy nie...
Andre

Andre

(19176/24000) 07.04.2026 11:19
A będzie śpiewane Kamil Grosicki? Hahaha. I nie zapomnijcie o ssmozaoraniu biorąc ze sobą flagę "Zero Tituli"
1962

1962

(62491/72000) 07.04.2026 11:43
Aha, to teraz do Gliwic. No to szacunek dla tych co pojadą. Pokażcie, że pomimo kryzysu POGOŃ żyje i dobrze się ma. POGOŃ TO MY!!!!!
tukaniero

tukaniero

(17231/18000) 07.04.2026 12:41
po czlonek zeby znowu stracic kupe zdrowia koniec sentymentow
Djzaba

Djzaba

(5182/6400) 07.04.2026 15:17
Wielkie Brawo dla tych ktorzy pojada bo wszyscy wk… ale I tak beda kibicowac Ja ogladajac w tv wczoraj w 80 min dalej wierzylem ze wyrownamy… taka to glupota
kranzmann1982

kranzmann1982

(13231/18000) 07.04.2026 16:19
Jak przegramy w Gliwicach to już największy optymista straci nadzieję.
bumka

bumka

(915/1200) 07.04.2026 17:08
Po co ?
pawel

pawel

(64052/72000) 07.04.2026 17:50
Najwiecej gadaja Ci, ktorzy maja z wyjazdem najmniej wspolnego. Standard