preloader
Przejdź do głównej treści
870500ad3c4593070549660415308a62234c5d

870500ad3c4593070549660415308a62234c5d

PSonTour: Wszyscy do Berlina!

Wejściówki w cenie 70 złotych będzie można nabywać w sklepie kibica GB Styl przy ulicy Witkiewicza 41B od piątku. Dzieci do 6. roku życia wchodzą za darmo.

Ważna informacja dla udających się na ten pojedynek. Na stadionie będzie możliwość płatności za catering itp. jedynie w gotówce.

profil-jpg

Źródło: własne Wyświetlenia: 4094

Uwaga!

Dla lepszego doświadczenia użytkowników komentarze są początkowo niewidoczne. Kliknij „Zobacz komentarze", aby je pokazać i dołączyć do rozmowy.

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.

* Komentarze w serwisie www.PogonSportNet.pl zamieszczane przez jego użytkowników są ich prywatną opinią. Serwis nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli jednak administratorzy dostrzegą naruszanie dóbr osobistych, zmuszeni będą do usunięcia komentarza, a w przypadku powtarzania się sytuacji, zablokowania konta użytkownika.

Komentarze (45)

franek.dolas74

franek.dolas74

(3157/3200) 16.06.2026 18:16
Cholera ale zabrzmiał ten tytuł:) prawie jak "NA BERLIN!" Urra! No ale tak na poważnie zaczynamy okres przygotowawczy do sezonu. Oby udanego sezonu!
darecki73

darecki73

(45931/48000) 16.06.2026 18:25
W obliczu dzisiejszego brutalnego ataku niemieckiej policji na polską delegację, która szła z krzyżem i kwiatami złożyć je pod tym nowym pomnikiem, głazem w Berlinie,aby upamiętnić ofiary wojny, to ten tytuł nabiera zupełnie innego znaczenia
Pogoń Fan fo'Life

Pogoń Fan fo'Life

(57250/72000) 16.06.2026 18:59
@darecki73 to nie była polska, a kato delegacja. Z krzyżem to kiedyś Krzyżacy do Polski przyszli.
Sympatyk-klubu

Sympatyk-klubu

(16578/18000) 16.06.2026 19:06
@darecki73 : tak, wszyscy do Berlina. Chyba z ogniem i mieczem. Jeden pożar więcej czy mniej - tam teraz to bez znaczenia.
El Profesor

El Profesor

(13954/18000) 16.06.2026 19:29
A to nie była przypadkiem grupa niezalegalizowanej milicji, którą przepędzono z polskich dworców, więc chciała pokazać się za granicą? Zgodę na tego typu działania ze strony lokalnych władz oczywiście mieli, prawda? PRAWDA???
dariuszbarton

dariuszbarton

(1397/1600) 16.06.2026 19:33
Godzinę temu niemiecka berlińska policja gestapo brutalnie pobili i skopali polskich patriotów niosących Krzyż chcąc uczcić ofiary niemieckiej zbrodni zamiast ich głazu który jest on splunięciem nam w twarz jak oni nas traktują w co drugim domu łupy z okradzionej naszej ojczyzny ponad 5 milionów zabitych Polaków gdzie reperacje???????? kim oni są przegrali przecież II wojnę światową -biedaki. Zgadzam się wszyscy na Berlin i pokażmy że Pogoń to Polski klub nie zgadzamy że tak traktuję naszych patriotów.
UltrasDąbie

UltrasDąbie

(6180/6400) 16.06.2026 19:39
Kupujcie bilety o ile was po drodze nie spałują! Znajomość z tym berlińskim klubem skończy się czerwonym tyłkiem na trasie.
dariuszbarton

dariuszbarton

(1397/1600) 16.06.2026 19:54
Wiem że sport to nie polityka ale to przechodzi ludzkie pojęcie jak dzisiaj niemcy nasz traktują. Pogoń w ramach solidarności z pobitymi nie powinna tam jechać
krokodylbambi

krokodylbambi

(27231/36000) 16.06.2026 19:56
Kanał Sportowy @Sportowy_Kanal · 1h Ptaszki ćwierkają, że Patrik Hellebrand zostanie ogłoszony piłkarzem Korony jeszcze dziś! ???? ℹ️ @m_borzecki jesli to prawda to tylko pokaze ile jestesmy warci
krokodylbambi

krokodylbambi

(27231/36000) 16.06.2026 19:59
pol roku pierdow o helebrandzie a korona przecietniak ligowy z karnetami o polowe tanszymi trzasnie go w dwa dni XD
Misiek1948

Misiek1948

(30444/36000) 16.06.2026 20:00
U nas na straganie za pietruszkę można blikiem płacić a tam wciąż średniowiecze.
dariuszbarton

dariuszbarton

(1397/1600) 16.06.2026 20:01
NIEMCY NIE ŻADNI NAZIŚCI BIJĄ POLAKÓW MODLĄCYCH SIĘ 6 MILIONÓW ZGŁADZONYCH POLAKÓW I DEPCZĄ KRZYŻ . Sochan reaguj proszę. wiesz że niemcy mają do polski pogardę.
kibol

kibol

(44373/48000) 16.06.2026 20:10
Co tu się odpier.. w tej Koronie ? Skąd mają nagle tyle hajsu że ściągają Hellebranda za 1.7 € ?! I jeszcze chcą Urbańskiego z ległej .Kur.. a my jakieś wynalazki ściągamy , zamiast właśnie sprawdzonych z naszej ligi próbować
dariuszbarton

dariuszbarton

(1397/1600) 16.06.2026 20:21
Prezesie widzisz walczącą Palestynę myślę że jesteś człowiekiem prawym proszę zobacz co dzisiaj berlińska policja zrobiła z naszymi rodakami i z Krzyżem symbolem naszej wiary , odwołaj ten mecz -proszę.
Misiek1948

Misiek1948

(30444/36000) 16.06.2026 20:27
A mieli pozwolenie na organizację manifestacji? Mieli zgodę architekta na naniesienie zmian w pomniku? Ta sama grupa uprawia retorykę typu Niemcy chcą robić zamach na polską walutę. Ci sami u których nie da się płacić kartą. ????????????A reakcja policji hmm no cóż u nas mają problem by kogoś w kajdanki zakłuć pożądnie, albo strzelić wopony zamiast w "instrybutor"tam widać się nie certolą jak ktoś zakłóca porządek i narusza przepisy. Przykre, że ktoś polskie wojenki polityczne przenosi za granicę. Robią prowokację a potem płaczą ratunku niemcy mnie biją.Żałosne. Ciekawe czy byliby tacy odważni w Katyniu czy Smoleńsku?Nie spodziewali się takiej reakcji w zgniłej europie a tu popatrz niespodzianka. Pały w ruch. A może my powinniśmy mieć taką policję , która zamiast ścigać staruszek za przejście w niewłaściwym miejscu, albo wyłudzać nadgodziny mnożąc mecze podwyższonego ryzyka, zajmie się taką anarchią i hucpiarstwem i prawackim i lewackim, bo nie wiem, które głąby są gorsze ci odklejeni czy przyklejeni do jezdni. Oglądanie poczynań naszych organów ścigania daje taki sam efekt jak ogładanie finału pp z Wisłą.Albo meczów reprezentacji. Żenada.
dariuszbarton

dariuszbarton

(1397/1600) 16.06.2026 20:39
jak najdalej od berlina - gestapo martwię się o Was.
Hieronim

Hieronim

(9519/9600) 16.06.2026 20:56
Hellebrand nie jest wart 1.7 mln euro.Absolutnie
krokodylbambi

krokodylbambi

(27231/36000) 16.06.2026 20:57
helebrand oficjalnie w koronie masakra pol roku sagi o zakochanym w gorniku helebrandzie jak banka prysl jestesmy dziadami
Hieronim

Hieronim

(9519/9600) 16.06.2026 20:57
Tyle jest wart ewentualnie palulu za 1.5 roku gry
Alchemik

Alchemik

(59767/72000) 16.06.2026 20:59
Mogło być taniej dla Kibiców Pogoni??? Bo przecież ceny takie jak w Berlinie.... Gdzieś wcześniej to wkleiłem.... bilet po 15 euro....
krokodylbambi

krokodylbambi

(27231/36000) 16.06.2026 21:00
ale co my mozemy jak oni zwolnili buryte i nie maja zastepstwa 3 dni przed rozpoczeciem przygotowan, najwazniejsze ze baby maja nowego trenera
Alchemik

Alchemik

(59767/72000) 16.06.2026 21:00
Tak faktycznie biedaki dopinają fajne transfery a MY?? Czekamy..może nowy Mendy?? hi hi hi
El Profesor

El Profesor

(13954/18000) 16.06.2026 21:01
@Misiek1948 Jakby ktoś z tych śmiertelnie oburzonych poczytał, jaki był przebieg zdarzenia, to by zrozumiał, że to była czysta prowokacja ROG-u. Policjanci najpierw grzecznie i po polsku im wytłumaczyli, że nie byłoby problemu, gdyby tydzień wcześniej zgłosili manifestację w urzędzie, potem pozwolili im iść ale bez symboli (jako tzw. spontaniczna manifestacja) albo zostać na miejscu, na co Bąkiewicz oburzony wybąkał: "- To przypomina czasy okupacji. Oni mówią nam, że pozwalają nam tu stać". No... są w Niemczech... więc chyba... należy wykonywać polecenia niemieckiej policji? Szczególnie jak się działa nielegalnie (nie mieli pozwolenia z urzędu). Co więc robi Bąkiewicz - to co potrafi - nie wykonuje zaleceń policji. A że Niemce się nie p... się w tańcu, jak polska wystraszona policja, to ich usadzili. Gdzie ten dramat? Zwykła prowokacja polityczna na potrzeby polskiej polityki. Sakiewicz zapowiedział, że reklam Lidla u nich już nie będzie :) LOL, jeszcze więcej zbiórek na wozy transmisyjne?
Misiek1948

Misiek1948

(30444/36000) 16.06.2026 21:05
@dariuszbarton to poproś jeszcze o sparing ze spartakiem, daleko od berlina i z dala od tej zgniłej unii, a może do Teheranu , w koncu jest już sztama z USA, trampek ustąpił ,cieśnina odblokowana ? Niektórym nawet do Passewalku nie chce się tyłka ruszyć tylko tkwią gdzieś mentalnie w drewnianej chatce pradziadka z kresów. Rozumiem ludzi gdzieś tam z rzeszowszczyzny. Ale u nas? Brak znajomości historii. Przesiedlenia, migracje, odbudowa zrujnowanych przez sowietów budynków, zasiedlanie poniemieckich domków z cegły nie z drewna. Porty nad morzem, kopalnie węgla, miedzi . Zachodnia Polska i północna to dawne tereny szkopskie, które należą się Polsce za straty wojenne. Po co to rozdrapywać?O jakie reparacje walczycie? Histkria była podła i trudna. Rozgrabiali nas szkopy a potem sowieci bo to oni czerpali korzyści ze skarbów naszej odzyskanej ziemi i to oni zagrabili wschodnie kresy rp. To ji wybudowali garnizony wojskowe by trzymać nas pod swoim butem. Jesteśmy tu gdzie jesteśmy, powstaliśmy z gruzów i roziwjamy się. Nie dajmy tego zniszczyć bandzie złodziei , którzy dopychają sie do koryt by przepuszczać nasze podatki na pseudopatriotyczne stowarzyszenia. Gdyby nie to złodziejstwo już dawno bylibyśmy w czołówce europy. Ludzie nie mogą się do lekarza dostać a państwo wydaje kasę na nygusów i krzykaczy. Wstyd. Do roboty leniuchy bo truskawek nie komu zbierać , a za darcie mordy należy wam się w mordę.
kranzmann1982

kranzmann1982

(13235/18000) 16.06.2026 21:05
Wychodzi że kolejny właściciel chce się pokazać w ekstraklasie. Nie wiem czy akurat Hellebrand jest wart tej kasy a my mamy na tej pozycji kilku grajków. No ale fakt jest faktem. Swoją drogą ciekawe czy te ofert za Patrika a potem za Czubaka były na poważnie czy tylko teatr.
kibol

kibol

(44373/48000) 16.06.2026 21:43
My tradycyjnie ,więcej pier... w mediach kogo my to nie ściągniemy i na koniec okazuję się grajki nadający się do 1 ligi.
ZaWa

ZaWa

(14640/18000) 16.06.2026 21:51
Ciekawe jak wypadły testy bramkarza z Olimpiakosu. Co dalej ze wzmocnieniami, jeśli Haditaghi nie otworzy szerzej portfela to będzie lipa, żarty się skończyły, skoro taka korona wyciąga gruby hajs za Helldebranda. A co będzie jak Lech, Rakow, Widzew, Jaga ruszą na zakupy ? Wzmocnienia na pewno będą, oby to nie były same zbytki tylko kopacze w rytmie meczowym
TritumX

TritumX

(21082/24000) 16.06.2026 22:27
lol https://i.postimg.cc/xj6dyTf7/HELLEBRAND.jpg
TritumX

TritumX

(21082/24000) 16.06.2026 22:36
W Zabrzu też nie śpią. Dzisiaj wyjęli młodego Đurdova z Hajduka Split. https://i.postimg.cc/x1h5k2NH/Durdov.jpg
Misiek1948

Misiek1948

(30444/36000) 16.06.2026 22:37
@El Profesor masz 100% racji
Misiek1948

Misiek1948

(30444/36000) 16.06.2026 22:39
1.7 mln euro za Hellebranda, no mają rozmach Koroniarze
pawel

pawel

(64061/72000) 16.06.2026 22:59
@Misiek1948 Myślę,że to nie efekt zacofania a raczej chęć kreatywnego liczenia ;) Tak samo jest w UK gdzie prawie każdy chiński czy hinduski fast food chce płatności tylko gotówką. Wiesz jak jest :)
pawel

pawel

(64061/72000) 16.06.2026 23:01
Ten transfer Korony pokazuje jakim cieciem jest Vahid....
krokodylbambi

krokodylbambi

(27231/36000) 16.06.2026 23:33
@TritumX i teraz erik prekop ze slavi praga :)) ciekawe co z greenwoodem pewnie nikomu nie moga wcisnac tego super grajka
Sympatyk-klubu

Sympatyk-klubu

(16578/18000) 16.06.2026 23:51
Powiedzmy jasno: na trybunach tego meczu zasiądą <b>szuje i szmaty</b>.
Maciek

Maciek

(40960/48000) 17.06.2026 00:35
Znam takiego pateiote ktory mowi ze musi sie wyniesc z tego jebanego Szczecina - dokladnie tak powiedzial bo byl niemiecki????. Rozumiem ze kazdemu moze sie porozyerdslac w glowie ale zeby az tak?!!! Dalej, kazda manifestacje trzeba zglosic niezaleznie w jakim kraju. Wiekszosc dziciakow tu piszacych nawet porzadnie nie umie zmowic pacierza ale teraz wielcy chrzescijanie. Nie chce mi sie rozpisywac wiecej bo szkoda czasu.
TritumX

TritumX

(21082/24000) 17.06.2026 00:58
@krokodylbambi Wlasnie mialem napisac, jeszcze Prekop ze Slavi i tez chyba rzygneli za niego z milion euro a u nas 3 dni do obozu a ci kucharza szukaja i negocjuja jakiegos klienta zawieszonego przez zakłady bukmacherskie, który nie grał rok w piłkę a treningi rozpisze zwolniony Buryta...Ambitnie.
Misiek1948

Misiek1948

(30444/36000) 17.06.2026 01:07
@pawel wiem, prowizje, paragony, podatki itd. Tam się transakcje poniżej 5 euro totalnie nie opłacają, ale to też jest miarą rozwoju cywlizacyjnego kraju. A przy tego typu sytuacji transakcję kartą są wygodniejsze dla przybysza z zagranicy niż wymiana gotówki w kantorze.
Sympatyk-klubu

Sympatyk-klubu

(16578/18000) 17.06.2026 07:50
@Maciek : a co tu ma do rzeczy obecny Szczecin? Sam wymyśliłeś te brednie czy tak mówią w Tuskowej młodzieżówce? To <b>ty</b>p'lisz jak potłuczony, bo jeśli będziesz na tym meczu kibicował to nasrasz na, gdziekolwiek one są, groby albo cierpienie swoich dziadków. Dziadków pomordowanych/katowanych przez dziadków obecnych piłkarzy BFC. Ludobójstwo się nie przedawnia zatem wybieraj, z kim chcesz być.
pawel

pawel

(64061/72000) 17.06.2026 08:07
@Misiek1948 A ja patzre na to inaczej. Caly zachod w tym Niemcy daza niestety do ,,cashless society' co wyglada na wygodne a jest narzedziem totalnej kontroli. Kazda wiec opcja placenia gotowka jest przeze mnie mile widziana. Nawet jesli kilka razy na szczecinskim manhattanie sprzedawcy podniesli mi cisnienie bo akurat nie mialem gotowki tylko karte :) To jednak glebszy i raczej odrebny temat. W tym wypadku zgodze sie,ze moze byc ciutke niewygodnie dla kibicow Pogoni. Pozdro
j27

j27

(22560/24000) 17.06.2026 09:44
Wczoraj Bąkiewicz, a dziś lub jutro komunikat, że Dynamo musi pilnie wymienić część murawy i po sparingu :)
Mandaryn

Mandaryn

(8289/9600) 17.06.2026 10:43
:Przebaczmy i prosimy o przebaczenie" mówi to coś mieniącym się chrześcijaninem. Jeżeli nie mówi, proszę zajrzeć do Wikipedii. Żygacz się chce Waszą nietolerancją.
marcinnn

marcinnn

(44436/48000) 17.06.2026 10:45
@j27, sytuacje bez związku generalnie. Nikt się na Polakach nie będzie za nic mścił. Jak poczytać trochę o tym co oni tam robili, to nie dziwi reakcja Niemców. Nie od wczoraj wiadomo, że lubią sztywno trzymać się ustalonych zasad i je egzekwować. Natomiast Bąkiewicz z ekipą zachowali się w sposób idiotyczny, nie zgłaszając tego zgromadzenia, a później wdając się w jakieś dyskusje. I oczywiście gdyby tam było 100 agresywnych ciapatych, to nie byliliby tacy mocni, ale było tylko kilku Polaków, więc pozwolili sobie na taki rodzaj pacyfikacji zgromadzenia.
PogonMKS

PogonMKS

(16958/18000) 17.06.2026 11:31
Miejsce bakiewicza jest w wiezieniu, a nie wyciera sobie godlem i krzyzem swoja parszywa morde. Zdrajca narodu Polskiego. Do lagru z nim.
miron-69

miron-69

(7/50) 17.06.2026 13:43
Bojkot co te szkopy robią. To gestapo