preloader
Przejdź do głównej treści
870500c30dae107e2de36d635133fa1b69d5f9

870500c30dae107e2de36d635133fa1b69d5f9

Raczkowski sędzią meczu z Wisłą

Paweł Raczkowski cztery lata temu prowadził pięć spotkań z udziałem Pogoni. Trzy z nich Portowcy wygrali, 4:1 z Jagiellonią, 2:1 ze Śląskiem i 2:0 z Piastem. Dwa z nich zakończyły się porażkami Portowców 0:3 z Lechem Poznań i 1:2 z Rakowem.

Trzy lata temu prowadził przegrany 0:1 mecz z Rakowem i dwa zremisowane po 2:2 mecze z Lechem Poznań.

Dwa lata temu był arbitrem głównym domowego meczu Portowców z Koroną, który zakończył się wygraną Pogoni 3:1 i półfinałowego meczu Pucharu Polski z Jagiellonią, który zakończył się awansem Dumy Pomorza do finału rozgrywek.

W poprzednim sezonie był rozjemcą w meczu Pogoni ze Śląskiem, który zakończył się wygraną Pogoni 5:3, wygranym 4:0 meczu z GKS-em Katowice w Szczecinie, oraz w przegranych 1:3 meczu wyjazdowym z GKS-em Katowice i 0:1 meczu z Rakowem w Częstochowie.

W obecnych rozgrywkach prowadził jeden mecz z udziałem Portowców. Była to domowa wygrana 2:1 z Cracovią.

profil-jpg

Źródło: własne Wyświetlenia: 2230

Uwaga!

Dla lepszego doświadczenia użytkowników komentarze są początkowo niewidoczne. Kliknij „Zobacz komentarze", aby je pokazać i dołączyć do rozmowy.

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.

* Komentarze w serwisie www.PogonSportNet.pl zamieszczane przez jego użytkowników są ich prywatną opinią. Serwis nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli jednak administratorzy dostrzegą naruszanie dóbr osobistych, zmuszeni będą do usunięcia komentarza, a w przypadku powtarzania się sytuacji, zablokowania konta użytkownika.

Komentarze (14)

ZaWa

ZaWa

(14645/18000) 30.04.2026 10:22
Spółdzielnia wkracza do akcji, jeden z gorszych arbitrów.
tukaniero

tukaniero

(17231/18000) 30.04.2026 10:56
zagrac dobry mecz wtedy sedzie gow.... bedzie mogl zrobic
19DDD48

19DDD48

(235334) 30.04.2026 11:34
Będzie ratował "L"
darecki73

darecki73

(45953/48000) 30.04.2026 11:36
Nie ma co patrzeć na sędziego. Piłkarze mają skupić się na swojej robocie, rzetelnie wykonać zadanie i po prostu wygrać
Pogoń Fan fo'Life

Pogoń Fan fo'Life

(57250/72000) 30.04.2026 12:57
Najgorszy dla nas wybór. Oj będzie wszystko pod ległę robione już do końca sezonu. Jeszcze tylko Lasyk, albo ta menda Sylwestrzak na VAR i jesteśmy udupieni. PO NIEŚMIERTELNOŚĆ.
silentscream

silentscream

(118589) 30.04.2026 13:15
@Pogoń Fan fo'Life już jest robione wszystko pod L, wczorajsze anulowanie kartki dla Augustyniaka to żart, zresztą jutro przekonamy się jak będzie ratowana L w meczu z Widzewem. Rok temu ratowali jej sezon kręcąc lody na Jagielloni w PP, w tym roku trzeba ratować przed spadkiem...
kruger73

kruger73

(37754/48000) 30.04.2026 14:19
A widzieliście ze komentarze pod artykułem o koszulkach i promocji turystyki w Hiszpanii zniknęły. Za bardzo po pejsach pojechaliście i cenzura zablokowała.
Siders

Siders

(14502/18000) 30.04.2026 14:23
Czy 2 melony zagrają już w tym meczu czy dalej trzeźwieje ?
Spanky

Spanky

(15475/18000) 30.04.2026 14:28
Daleki jestem od teorii spiskowych ale obserwując nasze ostatnie mecze w kilku poprzednich sezonach to byłbym bardzo uczulony na karnego dla Wisły w pierwszych 20 minutach i czerwonej kartki dla nas w pierwszej połowie.
TritumX

TritumX

(21102/24000) 30.04.2026 14:39
Sędzia nie sędzia… A może w końcu raz w sezonie oddajmy z 10 strzałów na bramkę przeciwnika, kontrolujmy przebieg spotkania przez pelne 90 minut i roznieśmy tego ligowego średniaka 3 albo 4 zero, żeby nie było co z nich zbierać, hmm? To nie sędziowanie w tym sezonie jest problemem, nie róbmy z siebie ofiar.
JUSA 70

JUSA 70

(44183/48000) 30.04.2026 15:10
Żadnych majówek zakrapianych grilów dla zawodników i liczmy na to że Wiślacy się nie będą oszczendzać na majówce Robota jest do wykonania i trzeba do niej podejść jak się należy Jak zagramy ambitnie i walecznie i jak będzie dużo siły to i nawet Raczkowski nie pomoże Wawie a nam nie będzie mógł przeszkodzić
Doker

Doker

(8201/9600) 30.04.2026 17:42
Prezes dorzucił kamyczek do ogródka: https://gol24.pl/prezes-pogoni-poddymil-chodzi-o-anulowanie-czerwonej-kartki-augustyniaka-milo-byc-legia/ar/c2-19134299 W efekcie będziemy teraz jechali już całkiem bez trzymanki (tzn. bez rzetelnego sędziowania).
Czarny1971

Czarny1971

(120569) 30.04.2026 18:52
W takiej sytuacji jakiej jesteśmy, tak jak gramy i w jaki sposób wygrywamy każda decyzja sędziego może być decydująca o być albo nie być. Gdybyśmy mieli 44 pkt np. to powiedziałbym że to nie ma wielkiego znaczenia ale w obecnej sytuacji? Dziwię się tym którzy obsadę sędziego bagatelizują. To jakbyście żyli do tej pory w jakiejś innej rzeczywistości.
waldek01

waldek01

(37858/48000) 01.05.2026 01:45
No to bardzo niedobrze dla nas, że sędzia z W-wy będzie sędziował ;-(