preloader
Przejdź do głównej treści
8705008f24c0696a454ff3a45cdb934b56bf7c

8705008f24c0696a454ff3a45cdb934b56bf7c

Relacja LIVE: Cracovia - Pogoń Szczecin

profil-jpg

Źródło: własne Wyświetlenia: 7259

Uwaga!

Dla lepszego doświadczenia użytkowników komentarze są początkowo niewidoczne. Kliknij „Zobacz komentarze", aby je pokazać i dołączyć do rozmowy.

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.

* Komentarze w serwisie www.PogonSportNet.pl zamieszczane przez jego użytkowników są ich prywatną opinią. Serwis nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli jednak administratorzy dostrzegą naruszanie dóbr osobistych, zmuszeni będą do usunięcia komentarza, a w przypadku powtarzania się sytuacji, zablokowania konta użytkownika.

Komentarze (188)

darecki73

darecki73

(45953/48000) 25.04.2026 08:17
Sytuacja e tabeli jaka jest i jaki mamy terminarz każdy wie. Panowie piłkarze dziś walka, zaangażowanie i skuteczność od pierwszego gwizdka. Tego meczu nie można przegrać. Zatem tylko zwycięstwo, Portowcy tylko zwycięstwo.
krokodylbambi

krokodylbambi

(27176/36000) 25.04.2026 08:21
wygrać, utrzymać sie zrobić transfery z prawdziwego zdarzenia bo troche nas oszukaliscie w tym sezonie tym całym szrotem od farbowanych agencików
Pogodniak

Pogodniak

(13949/18000) 25.04.2026 08:40
Mam takie przemyślenie, że dla mnie walka o utrzymanie jest zdecydowanie bardziej emocjonująca niż gra o 3-4 miejsce. Oczywiście lepiej grać o górę tabeli ale ten dreszczyk emocji w każdym meczu gdy walczysz o życie to coś ekscytującego :)
adasko2901

adasko2901

(9374/9600) 25.04.2026 08:47
3pkt bez p!€rdolenia Nie ma innej opcji Jak nie szykujemy sie na 1lige
maciej26

maciej26

(5477/6400) 25.04.2026 08:47
Koniecznie trzeba zapunktować.
Anathema

Anathema

(39730/48000) 25.04.2026 08:51
Jeżeli dziś wygramy jakimś cudem, to mając na uwadze ze w najbliższych kolejkach bezpośredni rywale toczą między sobą potyczki to utrzymanie bylo by w 99 procentach zapewnione. Ale tu kluczowe słowa Jeżeli idzie cud
Misio 79

Misio 79

(58902/72000) 25.04.2026 08:55
Kolejny mecz o 6 punktów. Jeśli wygramy, to prawie napewno sie utrzymamy, a do tego tak pięknie by było spuścic parchów do 1 ligi...
MarekPS

MarekPS

(516/600) 25.04.2026 09:01
remis biorę w ciemno
Sympatyk-klubu

Sympatyk-klubu

(16571/18000) 25.04.2026 09:03
Ostatnio Piast szczęśliwie dla nas zremisował. Teraz jednak może nas zepchnąć na 15. miejsce. A wygrana z nożownikami da nam, przynajmniej na parę godzin, <b>ósmą</b> pozycję w tabeli. Jest zatem o co walczyć.
1962

1962

(62487/72000) 25.04.2026 09:08
Po przegranych meczach u siebie, przy ogłuszającym dopingu swoich kibiców, to może nasi piłkarze mają tremę przed własną publicznością. Jeśli dodać do tego wygraną z Piastem w łatwym stylu, można dojść do wniosku, że na wyjazdach gra im się lepiej, łatwiej. Gdyby tak było, to mając 3 wyjazdy możemy być spokojni o pozostanie w Ekstraklasie.
1962

1962

(62487/72000) 25.04.2026 09:14
Widać ,że już zaczynają się boiskowe cuda. Bruk w Lubiniu wygrywa z Zagłębiem aspirującym jeszcze do wczoraj o grę w Lidze Mistrzów. Jaga również o wysokich celach oddaje u siebie punkty Górnikowi, który zadziwia w ostatnich meczach i wyraznie walczy o lidera. Należy spodziewać się niezwykłych wyników w tych ostatnich kolejkach. Przetasowania będą i to niemałe. Będzie ciekawie. Obyśmy My z tego wyszli pomyślnie.
Landsberg

Landsberg

(94010/96000) 25.04.2026 09:36
Dobra, dogadani w kwestiach należności finansowych , procesy wycofane , topór zakopany między starym i nowym Zarządem. Bardzo dobra wiadomość . Teraz utrzymać ligę , najlepiej już dzisiaj i spokojnie czekać budowania drużyny . Teraz gdy Pers już wie na co może sobie pozwolić finansowo i nauczony doświadczeniem tego sezonu , liczymy na zbudowanie drużyny , której występami nie będziemy zażenowani. Do boju panowie piłkarze.
excalibur

excalibur

(64360/72000) 25.04.2026 09:57
Jak co tydzień człowiek się łudzi, że w końcu zagrają z sarcem, zaorają murawę... Jeden knot nadziei jeszczę się tli... Nie zgaście go!!!
excalibur

excalibur

(64360/72000) 25.04.2026 10:09
Mam nadzieję, że Pers już myśli o nowym sezonie, czyli: zmiana trenera to raz, Tan niech się nie wp.. trenerowi w transferach to dwa, 3/4 paralityków out za porozumieniem stron to 3... Nowy dyrektor sportowy bo Tan nie ogarnia. Ktoś jeszcze ma pomysły? Na marginesie.. te transfery co dokonał Pers z Tanem są pokroju asów kity i efforiegp.
Landsberg

Landsberg

(94010/96000) 25.04.2026 10:29
@excalibur kolejne pomysły to likwidacja spalonego w polu karnym.
marek9636

marek9636

(107062) 25.04.2026 10:30
@excalibur dokładnie mam nadzieję, że myśli o przyszłym sezonie, czyli zrobi dokładnie na odwrót tego co chcą kibice. Trener zostaje, 5-6 transferów i dyrektor sportowy zatrudniony i jedziemy dalej.
Hajcior

Hajcior

(17738/18000) 25.04.2026 10:33
Nie wazne jak, po prostu wygrajcie, proszę.
Landsberg

Landsberg

(94010/96000) 25.04.2026 10:34
@excalibur zakaz łapania piłek czy piąstkowania przez bramkarza przy rożnych . Może łapać ale po strzałach a nie wyskakuje z łapami do góry przy dośrodkowaniu i jest uprzywilejowany wśród graczy , niech gra głową jak wszyscy, W piłce chodzi o gole a wtedy padałoby ich więcej . Kolejna zasada jak na podwórku : trzy rogi i karny. Czasami drużyna ma 15 rogów i nic z tego nie wynika bo obrońcy to wieżowce a bramkarz skacze jeszcze z łapami do piłki
Landsberg

Landsberg

(94010/96000) 25.04.2026 10:39
@excalibur i jeszcze zmiana lotna na rzuty wolne . Powinien wchodzić gość specjalista od strzelania bezpośredniego . Może sobie ważyć nawet 120 kg aby potrafił huknąć celnie na bramkę albo może ważyć 55 kg aby potrafił zrobić to technicznie . Po strzale schodzi i czeka na kolejną szansę .
Landsberg

Landsberg

(94010/96000) 25.04.2026 10:44
Każdy piłkarz , który dopuścił się faulu na rywalu i dostał żółtą kartkę powinien zejść z boiska na 5 minut , kara jak w hokeju . Skopali ci dobrego piłkarza to grasz w przewadze może coś z tego wyniknie
Landsberg

Landsberg

(94010/96000) 25.04.2026 10:46
Także Pers może już pisać tłity do UEFA może będzie jakaś korzyść z jego zaangażowania w mediach zamiast wyzywać wszystkich naokoło a potem podpisywać ugody
rusnak

rusnak

(17921/18000) 25.04.2026 10:58
Ta cała nocna burza mózgów po lechu to byl standardowy u Księciunia happening pozerstwa na pokaz jak to mąż opatrznościowy namietnie zarządza gnojem w jaki władował drużynę i klub? Dużo, szumu, zgiełku i barwnego halasu. Pół nocki zarwane i wymyślił , że wszystkiemu jest winny Grzegorczyk.... Ale czego tu oczekiwac skoro w nocnym pokoju obrad zamknęło się łącznie ze 30 IQ....jprdl ...Monty Python zazdrości kontentu..
Kingbruslikaratemiszcz

Kingbruslikaratemiszcz

(156559) 25.04.2026 11:07
Dziś to chyba warto się nawet pomodlić za te 3 punkty. Nieważne jak, ale wypiszmy się dziś z walki o spadek. Mam nadzieję, że bez Grosickiego w pierwszym składzie. W 10 będzie trudniej.
CzłowiekZżelaza

CzłowiekZżelaza

(4419/4800) 25.04.2026 11:15
Po dzisiejszym meczu, będzie już wiadomo co czeka Pogoń w najbliższym czasie. Mam czutke na, ze Pogoń dziś to bierze. Równowaga w przyrodzie musi być zachowana. Sracovia leci z ligi!
Maciek

Maciek

(40961/48000) 25.04.2026 12:01
krokodylbambi- a co z obecnymi transferami? Przeciez oni wszyscy maja kontraktt podpisane na 2-3 lata.Myslisz ze budzet Pogoni jest z gumy? Jezeli ktos nie kupi grajka to sie go niepozbeda bo dobrowolnie nie odejdzie.Z Huja sie udalo, ale ilu tak sie pozbedziemy.Mozna kogos dokupic i miec nadzieje ze ci ktorzy sa i dojda jak Dziczek odpala w przyszlym sezonie i beda grac na poziomie jaki maja na papierze. Teraz to najwazniejsze utrzymac sie.
krokodylbambi

krokodylbambi

(27176/36000) 25.04.2026 12:10
pogon 2 wygrywa z lechem w 9minucie bramka fraczczaka po fajnej akcji wyobrazilem sobie cuicza albo angielskiego w tej samej akcji XD przeciez to by nie wypaliło
krokodylbambi

krokodylbambi

(27176/36000) 25.04.2026 12:11
brac fraczczaka do 1 skladu niech ratuje ekstraklase
krokodylbambi

krokodylbambi

(27176/36000) 25.04.2026 12:44
rezerwy tez spadaja obrona tak samo dziadowska jak w 1 druzynie
1962

1962

(62487/72000) 25.04.2026 13:46
A wiecie, że Frączczak w I zespole na napastnika, byłby całkiem facetem na swoim miejscu...Za swoich czasów grał na tej pozycji, jest cwanym liskiem, potrafi się znalezć, a co najważniejsze, odda serce za Pogoń. Nie widzę problemu, żeby go przesunąć z rezerw już od poniedziałku
TritumX

TritumX

(21095/24000) 25.04.2026 13:49
Nawet jak sie utrzymamy to w lato nie bedzie zadnych konkretnych transferow, a juz na pewno nie adekwatnych do potrzeb. Mamy za duzo szrotu podpisanego na wiele lat, niejednokrotnie do 2028. Wiekszosci nie da sie sprzedac (chyba ze ze strata), nie ma nawet chetnych na wypozyczenie tych smieci chyba ze do jakiejs Armenii czy gdzies gdzie probowali w zimie wkleic Juware ale to nie takie proste i skonczylo sie turnusem zdrowotnym w rezerwach. Wiec befziemy dalej rzezbic w g@wnie Greenwoodami, Angielskimi i Cuiciami. Moze dojdzie jakis szrot docelowo na handel. Odejdzie Szalai, zaraz jeszcze poleci mlody perspektywiczny Keramitsis jak Pers powacha jakas oferte w euro i bedzie do odbudowania nie tylko pomoc i atak ale tez obrona. Z obecnym zarzadem i polityka trasferowa mozemy zapomniec o sukcesach.
TritumX

TritumX

(21095/24000) 25.04.2026 13:51
Sam fakt ze nawet rozwazamy Fraczczaka z rezerw do ratowania sezonu swiadczy o poziomie tego burdelu.
Romano69

Romano69

(17621/18000) 25.04.2026 14:04
Portowcy! Tylko zwycięstwo, Portowcy tylko zwycięstwo! Do utrzymania się w ESIE potrzebujemy 4 punkty, dziś możemy zdobyć 3 pkt, więc do boju POGOŃ! @TritumX często mówisz o przyszłości z taką pewnością, że mam wrażenie, że posiadasz maszynę czasu, albo magiczną kulę, może obie te rzeczy, he he...
1962

1962

(62487/72000) 25.04.2026 14:04
@excalibur Popieram te zmiany o których napisałeś. Konkretnie pozbyłbym się 4 gwiazdeczek. Greenwood, Mendy, Cuić i Agger. Myślę, że Angielski się odrodzi od początku sezonu, jak już skład się ustabilizuje pod wodzą nowego trenera, który nie da sobie mieszać w składzie i on zdecyduje kto jest jemu potrzebny do jego wizji gry. Podczas przerwy na zgrupowaniu się chłopaki zrozumieją. W zespole będzie więcej Polaków, co też ma znaczenie. Dojdzie Dziczek, może ten młody ze Śląska, oraz szukają w Polsce lewego obrońcę w miejsce Koutrisa, bo jak odejdzie Szalaj, to w jego miejsce wejdzie Borges. Powrócą do gry Pozo, Molnar, już wcześniej Walkvist. Pomyśleć o napastniku i to może być całkiem fajna drużyna.
1962

1962

(62487/72000) 25.04.2026 14:07
Na miejscu Alexa porozmawiałbym z Mariuszem Misiurą. To Szczecinianin z krwi i kości i na pewno będzie mu zależało na sukcesach swojej drużyny. Widać jak poukładał Wisłę Płock, więc w swoim mieście na pewno się sprawdzi.
TritumX

TritumX

(21095/24000) 25.04.2026 14:12
Aha, jeszcze jedno – jest już prawie maj, a do obozu przygotowawczego na sezon 2026/27 zostało raptem dwa miesiące. My dalej nie mamy żadnych alternatyw, więc raczej na pewno ten szrot na nowy sezon będzie przygotowywał laborant Buryta. Dodajcie do tego ciężką pracę w kuluarach wykonywaną przez Keslera i Mowlika i można sobie stworzyć całkiem dokładny obraz tego, jak będzie wyglądał kolejny sezon.
AdrianMKS

AdrianMKS

(8/50) 25.04.2026 15:22
Kocham ten klub i to sie nie zmieni. Wiarę w zwycięstwo mam za każdym razem jednak dziś czuję ze dostaniemy 2:0
kranzmann1982

kranzmann1982

(13231/18000) 25.04.2026 15:27
Jeśli dziś przegramy to może nie jedną nogą ale jedną stopą jesteśmy w 1 lidze patrząc na kolejnych rywali. Potrzebujemy zwycięstwa ale my często zawodzimy kiedy gramy pod presją.
James

James

(42126/48000) 25.04.2026 15:49
Tak sobie myślę. Brakuje 6 pkt do utrzymania. Craxa + Wisła. Jeśli Pers dogadał się z Jaro wczoraj + jeśli powiedzmy z pół wolnej bani utargowali. A może i nawet całą bańkę. Ale biorę wolne pół bani. No to może motywator na te 2 spotkania jest. Pół bani / 25 = 20,000 Czyli po dychu extra, za mecz. Kiełbasy w górę. Trzeba wygrać.
exKaliny

exKaliny

(9138/9600) 25.04.2026 16:01
@TritumX Przy pozostaniu cudem w Esa obecna optyka faktycznie ma niewielkie szanse na zmianę. Przez moment powiało optymizmem i wyglądało, że koniec z improwizacją, koniec z eksperymentami, TT odchodzi po sezonie a na jego miejsce jest zaklepany fachowiec od awansów. Potem ktoś ewidentnie wstał lewą nogą i jednak nadal czekamy "a nuż"...
19DDD48

19DDD48

(235334) 25.04.2026 16:05
Jeśli przegramy to spadamy... Więc motywacja powinna być.
TritumX

TritumX

(21095/24000) 25.04.2026 16:12
@exK Zgadza sie.
AdrianMKS

AdrianMKS

(8/50) 25.04.2026 16:12
Polecam obejrzeć sobie ostatni odcinek O Portowcach w którym jest właśnie AF9. Opowiada wiele fajnych anegdot jak to bylo w drużynie Kosty czy Wdowczyka. Na przykład o tym jak dostał zadanie z Rudolem pilnować konkretnego gracza, zagapił się tamten dośrodkował i boom! 0:1 Dostał wędkę od razu...????
TritumX

TritumX

(21095/24000) 25.04.2026 16:22
@James Nie wiem skad u ludzi bierze sie ten optymizm, naprawde nie wiem bo chyba nie po ostatnim urodzinowym spotkaniu z Lechem w ktorym powinno sie skonczyc 1:5. Osobiscie w ogole nie licze na 3 punkty z dobrze dysponowana Wisla Plock Misiury ktora tak naprawde caly czas gra o mistrzostowo i na pewno przyjedzie do Szczecina gryzc trawe. Dzisiaj w Krakowie to samo, po ostatnim meczu to nie jestesmy zadnym faworytem do zdobycia 3 punktow tylko raczej idealnym materialem na ktorym Cracovia moze sie w koncu przelamac. Jagiellonie na wyjedzie mozna spisac na straty, wyjazd do Lublina tak samo bedzie ciezki jak i GKS u siebie w ostatnim meczu. Na obecnym poziomie w tym sezonie potrzebujemy kupe szczescia zeby sie utrzymac bo zwyczajnie nie gramy nic. W zasadzie to gramy gorzej niz wskazywalyby na to nasze wyniki i miejsce w tabeli.
krokodylbambi

krokodylbambi

(27176/36000) 25.04.2026 16:34
zeby wygrywac trzeba stwarzac sytuacje i strzelac na bramke, pozo byl ostatnim kreatywnym zawodnikiem z tego całego szrotu, mukairu ma wiecej szczescia niz umiejetnosci a ten czuicz i angielskii to odpowiednik parzyszka i maniasa a wiec czekamy dzisiaj na pierwszy celny strzal do 80minuty trzeba sie modlic o jakiegos karnego albo czerwona dla sraxy
bronx

bronx

(13797/18000) 25.04.2026 16:45
No to mecz o 6 pkt. czy o utrzymanie? Trzeba być precyzyjnym.
bronx

bronx

(13797/18000) 25.04.2026 16:52
@TritumX , @krokodylbambi Mukairu na więcej szczęścia niż umiejętności to gratuluje. Krokodyl jak opierasz swoje prognozy po wyniku ostatniego meczu to jesteś wielkim „znafcom” futbolu.
Romano69

Romano69

(17621/18000) 25.04.2026 17:20
@TritumX pytasz skąd w nas taki optymizm? Po pierwsze z wiary! Kibic wierzy w wygraną Pogoni zawsze! Zawsze wspiera swoją drużynę i klub! To jest wiara, nie wiedza. A Ty? Po co siejesz pesymizm i defetyzm? Co dobrego ma to dać? No chyba, że chcesz podnieść swoje ego, bo w wielu sprawach masz rację, ale tak nie zachowuje się prawdziwy kibic. Wiesz dlaczego nie powinno się mówić choremu, że na pewno umrze? Po pierwsze można go dobić, a po drugie...cuda się zdarzają! Jeśli nasza POGOŃ jest dla Ciebie ważna, to zrób dla niej cokolwiek dobrego!Pozdrawiam. R69
andrzej123x

andrzej123x

(2170/2400) 25.04.2026 17:21
@TritumX Mówisz, że nie wiesz skąd w ludziach bierze się ten optymizm. Myślę, że stąd iż nikt przy zdrowych zmysłach nie wytrzyma w wiecznej smucie i swoistej żałobie. Kiedyś to się musi zmienić i zaświecić słońce. Dlaczego nie w meczu z Cracovią. Człowiek żyje dopóki ma marzenia. Pogoń to nie jest drużyna na którą ktoś rzucił urok albo wisi jakieś fatum. Tak sobie myślę, może naiwnie, że Alex nie ma wywalone na tą drużynę, Inaczej po co by prostował sprawy finansowe (no chyba żeby sprzedać klub z zyskiem). Jak patrzę z boku na jego poczynania to wydaje mi się, że ten sezon ewidentnie poświęcił na wyprostowanie spraw organizacyjnych i finansowych, Sprawy sportowe zostały potraktowane trochę po macoszemu. Myślę, że po sezonie podziękuje tym którzy zawiedli jego zaufanie. Od strony sportowej nie liczę na fajerwerki w stylu puchary ale sukcesywne wzmacnianie drużyny, żeby nie drżeć jak w tym sezonie do samego końca o utrzymanie.
Kingbruslikaratemiszcz

Kingbruslikaratemiszcz

(156559) 25.04.2026 17:32
ChatGPT mówi że będzie 1:1 względnie wygra Pogoń…
Kalaman

Kalaman

(2474/2800) 25.04.2026 17:33
Podzieli się ktoś działającym streamem?
Andre

Andre

(19176/24000) 25.04.2026 17:33
I znowu się człowiek łudzi. Im człowiek starszy tym bardziej to już nie na moje nerwy. I to wszystko z miłości do klubu. A co w zamian dostaliśmy przez te lata? Wielkie gówno. Jakieś kur.. Szombierki Bytom wieśniackie mają mistrzostwo, a my mamy chu. wielki. A zapomniałem, mamy coś mocnego od przygłupów z młyna, flagę zero Tituli, co było powodem ciśnięcia beki przez całą Polskę.
przemo.s1978

przemo.s1978

(10805/12000) 25.04.2026 17:38
W ataku gramy słabiutko dlatego jak nie stracimy bramki to może wygramy a jak będzie strata to więcej niż remis nie będzie.
Romano69

Romano69

(17621/18000) 25.04.2026 17:46
@Kalaman Bracie, jeśli nie przeszkadza Ci język rosyjski, to proszę bardzo... https://q37.liveball.st/match/1380645
TritumX

TritumX

(21095/24000) 25.04.2026 17:52
@Romano69 @andrzej123x To nie defetyzm ani pesymizm, tylko racjonalna, chłodna ocena sytuacji. Wynika ze skandalicznego naboru zawodników i dlugiej serii naprawdę słabych, wrecz beznadziejnych występów, które ostatecznie zaprowadziły nas do obecnego miejsca i sytuacji w tabeli. Nie popieram tego, co obecnie robi zarząd, ani serii kluczowych decyzji, które doprowadziły klub do tego stanu. Nie wierze tez w kompetencje osob odpowiedzialnych obecnie za klub. Zawsze jednak chętnie zauważam i doceniam słuszne ruchy – jeśli takie się pojawią, na pewno o tym powiem. Jeśli chodzi o wiarę w wyjście z kryzysu, nie jestem typem człowieka, który „wierzy” albo „nie wierzy”. Jestem raczej realistą z doświadczeniem. Wolę patrzeć na fakty, jakość kadry, podejmowane decyzje, stan rzeczy i realne trendy, zamiast karmić się nadzieją czy emocjami. Wiara jest piękna, ale w sporcie rzadko zastępuje dobrą organizację, kompetentny zarzad, trafnie przeprowadzony nabor i sensowne zarządzanie. W tym sezonie gramy tak słabo, że gdyby nie dwa szczęśliwe wydarzenia w ostatnich minutach – fartowna ręka w polu karnym w 90 minucie w Zabrzu oraz bramka Pozo w 97 minucie „rzutem na taśmę” (obie po wybitnie słabych meczach) – to już dzisiaj bylibyśmy w strefie spadkowej, pomiędzy Widzewem a Bruk-Betem. To jest degradacja od drużyny walczącej o podium do poziomu spadkowicza w zaledwie 10 miesięcy. To nie jest przypadek.
Romano69

Romano69

(17621/18000) 25.04.2026 18:08
@TritumX Serdecznie dziękuję Ci za odpowiedź. Jesteś racjonalistą, patrzysz chłodno na sytuację, w związku z tym, oceniasz grę zawodników i ruchy transferowe, jak uważasz...i ja to szanuję i nie mam o to pretensji. Chodzi mi o to, po co to wszystko piszesz i robisz? Powtórzę powtórnie, co dobrego ma to dać nam kibicom, czy klubowi? Może myślisz, że na przykład ja...nie wiem tego, co Ty, nie widzę sytuacji? Tak jak napisałem wcześniej, masz w wielu tematach rację, ale po co tyle o tym pisać i w takim tonie? Jaki owoc z tego ma być, no bo przecież nie chodzi Ci o to, by Ci przytakiwać i podnosić ego. Dobra i pozytywna energia, wpłynie na cokolwiek lub kogokolwiek pozytywnie, czyż nie warto jej posyłać? Napisz o tym pismo, zbierz kilku kibiców, spotkaj się z władzami klubu, to może być jedyny zysk z Twojego pisania. PEACE. R69
TritumX

TritumX

(21095/24000) 25.04.2026 18:20
@Romano69 Po co? Właśnie po to istnieje forum publiczne – żeby ludzie mogli swobodnie i publicznie wyrażać swoje opinie. Taka jest jego podstawowa funkcja: autentyczna komunikacja i uzewnętrznianie tego, co naprawdę myślą kibice. Nie wszystkie wypowiedzi muszą być przesycone niepoprawnym optymizmem i absolutnie nie powinny. Powinny za to uczciwie odzwierciedlać całe spektrum opinii, jakie w danym momencie wywołuje polityka klubu, jego wyniki sportowe oraz wszystko, co się z tym wiąże. Tylko wtedy dyskusja ma sens i realną wartość. Pozytywna energia w kibicowskim środowisku powinna wynikać z rzeczywistych powodów do optymizmu – z dobrej gry drużyny, mądrych decyzji zarządu i widocznego postępu. Nie da się jej sztucznie wygenerować samym „trzymaniem kciuków” i udawaniem, że wszystko jest w porządku, gdy wyniki i rzeczywistość wyraźnie temu przeczą.
James

James

(42126/48000) 25.04.2026 18:23
@TritumX Nie zaprzeczam, że tym co napisałem szukam jakiś elementów, pokładów nadziei, czegokolwiek co jakoś jaśniej da na to wszystko patrzeć, niczym krasnoludy szukający wyjścia przez Morię. Wisła mówisz będzie walczyć o Mistrza? To bardzo dobrze. Bardzo na to liczę, że ograją Radomiak jutro. A jak przyjadą do nas, to trzeba im dać piłkę niech grają a my laga i lutujemy. Dokładnie tak samo jak oni zagrali z nami w Płocku. PS. Też bardziej realistą jestem. Choć jak leci mecz to nie raz złapałem się na tym, że szalikiem zatykałem gębę, co jest w przeciwności do zdrowego rozsądku ???? https://i.postimg.cc/W340kd3H/IMG-20260425-175854.jpg .
TritumX

TritumX

(21095/24000) 25.04.2026 18:31
@James No zobaczymy. Wiadomo, nadzieja umiera ostatnia, choć po dziesiątkach spotkań z antyfutbolem w roli głównej szczerze wątpię, czy potrzebuję kolejnego potwierdzenia tego, co napisałem wcześniej... Niech grają, zobaczymy. Może nas czyms zaskocza, może Cracovia przedłuży swoją nędzną passę, może dopisze nam szczęście i w końcu zaświeci słońce nad Krakowem. Na razie nie widzę tego w naszej grze, ale to jest tylko piłka a w lidze cudów wiele może się jeszcze wydarzyć do końca sezonu. Byle bez Greenwooda i Grosickiego w podstawowym jak mamy zaczynac w 11stu.
MENTOR

MENTOR

(17190/18000) 25.04.2026 19:04
sracovia też ma kryzys.. tam chyba nastroje są jeszcze gorsze jak u Nas więc te 6 pkt dzisiaj na kappie
MENTOR

MENTOR

(17190/18000) 25.04.2026 19:05
a co to się stało , ze miliardera nie ma nawet na ławce?
kranzmann1982

kranzmann1982

(13231/18000) 25.04.2026 19:08
Cuić w ataku - no zaczyna być ciekawie :) i tak możemy liczyć tylko na Mukairu.
AdrianMKS

AdrianMKS

(8/50) 25.04.2026 19:13
Grosicki został w Szczenie! Dlaczego Koutris ciągle na ławce...
MENTOR

MENTOR

(17190/18000) 25.04.2026 19:14
@Tritum skończ z tym swoim malkontenctwem
TritumX

TritumX

(21095/24000) 25.04.2026 19:17
Cuic w podstawowym...Z drugiej strony kim ten biedny trener ma grac? Mogl wystawic Cuicia, Angielskiego albo nikogo czyli wszystkie dostepne opcje do d@py...
szpila

szpila

(7802/9600) 25.04.2026 19:18
Brak nawet na ławce 2 miliony vel 200 tyś I "śmieszka" Juwary.
PogonMKS

PogonMKS

(16958/18000) 25.04.2026 19:18
Składy podane???? kera dalej środku kosztem loncara ???? cuic w ataku, bieganski na ławce???????? do tego nieśmiertelne 4-4-2 ???? także noga nogę i podziwiamy geniusz taktyczny trenera i jego asystenta oraz architekta Tana Kasztana ???????? to będzie wyśmienite widowisko???? kto się ludzi radze wziąć relanium ????
TritumX

TritumX

(21095/24000) 25.04.2026 19:21
@PogonMKS Sila razenia jest taka ze znowu oddadza ze dwa celne strzaly w meczu.
krokodylbambi

krokodylbambi

(27176/36000) 25.04.2026 19:50
koutrisa po tylu latach grania tez traktuja jak smiecia pewnie nie chce zejsc z kontraktu to go gnoją nie podoba mi sie co ten dywaniarz odpierdalala
Masta

Masta

(77726/96000) 25.04.2026 20:09
Jak dziś przegramy to będzie gorąco..
Hieronim

Hieronim

(9523/9600) 25.04.2026 20:15
Nie pisze ostatnio ale coś czuję że dziś zagramy genialny mecz.Genialny jak na Pogoń z tego sezonu
k0r

k0r

(77992/96000) 25.04.2026 20:19
Agger musi w końcu coś pokazać. Z ostatniego rzutu wynalazków, ma najstabilniejsze liczby.
oblabla4

oblabla4

(9939/12000) 25.04.2026 20:20
Ale ten Lawa jest promowany. Nic do chłopaka niemam ale czy to naprawdę taki talen?Mam wątpliwości.
on4606

on4606

(4003/4800) 25.04.2026 20:20
Szalaj to jednak parowa, pilke prawie mial kojot a ten na pale wypie....ja na rzut rozny ????????
krokodylbambi

krokodylbambi

(27176/36000) 25.04.2026 20:22
ta ławe promują juz talary widzą w normalnych warunkach to pilkarz na ostatnie 10 minut przy dobrym wyniku
Pilsner

Pilsner

(11469/12000) 25.04.2026 20:24
Zadanie na dziś, spuścić cweli z ligi i wyciągnąć od nich tego Wójcika
ZaWa

ZaWa

(14645/18000) 25.04.2026 20:31
niech mnie ktoś zapewni że będzie remis... bo nie mogę na to patrzeć
krokodylbambi

krokodylbambi

(27176/36000) 25.04.2026 20:32
straszna jest ta druzyna wszystko na boki albo do bramkarza
mark

mark

(124595) 25.04.2026 20:33
Jak to widzę po 16 min to Pogon powinna to wygrać.Cracovia nic nie potrafi
krokodylbambi

krokodylbambi

(27176/36000) 25.04.2026 20:34
ale fuks jedziemy dalej
El Profesor

El Profesor

(13955/18000) 25.04.2026 20:34
Ha, ha, ha... kto by stawiał na Acostę :))))
Czarny1971

Czarny1971

(120569) 25.04.2026 20:35
No i farta czasami też trzeba mieć!
MENTOR

MENTOR

(17190/18000) 25.04.2026 20:35
odnoszę wrażenie już któryś raz z kolei , że komentującemu Kosowskiego Pogoń nie leży ... wiecznie jęczy i marudzi na naszą gre
mark

mark

(124595) 25.04.2026 20:36
Hahaha tak jak przepowiedzialem
MENTOR

MENTOR

(17190/18000) 25.04.2026 20:36
Ława póki co gra bardzo dobrze... nie wiem chłopie co ty masz do niego... jak na 16 lat to wymiata pod kątem kontroli piłki i podania
Czarny1971

Czarny1971

(120569) 25.04.2026 20:39
Paul jest coraz lepszy
bpawel60

bpawel60

(49124/72000) 25.04.2026 20:39
Nie ważne jak... trzeba to przepchnąć i wygrać bezapelacyjnie . O piękno gry , będziemy się martwić w następnym sezonie.
siwy

siwy

(67328/72000) 25.04.2026 20:42
Czy bez Grosika gramy lepiej i wygrywamy??
oblabla4

oblabla4

(9939/12000) 25.04.2026 20:42
Ale ten Kosowski pierdooli nadepnął przypadkowo.No i chu… że przypadkowo to faul debilu.
Paprykarz z WLKP

Paprykarz z WLKP

(481/600) 25.04.2026 20:43
Dawać drugą, póki za mocno nie przycisnęli, bo to, że w pewnym momencie się cofniemy i nas będą zamykać jest niemal pewne
ZaWa

ZaWa

(14645/18000) 25.04.2026 20:44
Cuić to amator a nie napastnik
1962

1962

(62487/72000) 25.04.2026 20:49
Jesli TT nie wypijerdoli Cuića z boiska to pojawię się na najbliższym treningu i powiem co o nim myślę
mark

mark

(124595) 25.04.2026 20:50
Cracovia gra jakby chcieli spaść
MENTOR

MENTOR

(17190/18000) 25.04.2026 20:52
jedyne co odróżnia Cuicia od Angielskiego - wzrost... nieznacznie wyższy ale jeżeli chodzi o dynamikę to bardzo podobni
oblabla4

oblabla4

(9939/12000) 25.04.2026 20:53
Do obrońców Ławy i co on teraz zrobił?Malo bramki niebylo.
ZaWa

ZaWa

(14645/18000) 25.04.2026 20:54
Pawełek to prawdziwy Portowiec, jak sie utrzymamy to zasługuje na najwyższe honory, grając z takimi parodystami, nawet jak sie wywraca o własne nogi to jest najlepszy u nas
1962

1962

(62487/72000) 25.04.2026 20:54
Grosik nam jest niepotrzebny w tym meczu. może na jakąś końcówkę, tak jak w reprezentacji. Dajemy sobie radę i całkiem niezle to wygląda. Tylko ten Cuić... chyba Angielski byłby lepszym wariantem
k0r

k0r

(77992/96000) 25.04.2026 20:55
Wejście w środek i na prawą nogę, Już trzeci raz oddały nożowniki strzał w ten sposób. To sie źle skończy!
siwy

siwy

(67328/72000) 25.04.2026 20:55
Wiedzialem że ten Cucić to kopiuj wklej Kostorz czyli maks 3 liga.
1962

1962

(62487/72000) 25.04.2026 20:56
Cracovia gra słaby mecz, są zesrani. Pogrzebać ich drugą i trzecią bramkę i wracamy do Szczecina zwycięscy
Cezar

Cezar

(11371/12000) 25.04.2026 20:56
Kolejna strata Ławy i prawie strata bramy.
siwy

siwy

(67328/72000) 25.04.2026 20:58
Ława to jeszcze dziecko za slaby fizycznie na grę przez caly mecz. Na podmeczonego rywala finezja i mlodość od 70min są ok. Ale opierać na nim gre to za wczesnie jednak.
excalibur

excalibur

(64360/72000) 25.04.2026 20:59
Czemu nie ma naszych kibiców? Zablokowali ich?
krokodylbambi

krokodylbambi

(27176/36000) 25.04.2026 21:00
12 mecz angielski i czuicz 1 bramka
k0r

k0r

(77992/96000) 25.04.2026 21:01
Znowu. Środek i prawa noga.
Czarny1971

Czarny1971

(120569) 25.04.2026 21:01
Znowu mamy szczęście tym razem pod własną bramką
siwy

siwy

(67328/72000) 25.04.2026 21:03
@excalibur zakaz stadionoey nałozony
Kingbruslikaratemiszcz

Kingbruslikaratemiszcz

(156559) 25.04.2026 21:03
Narazie brawo Panowie
marek9636

marek9636

(107062) 25.04.2026 21:07
Czy Leo Borges coś potrafi?
k0r

k0r

(77992/96000) 25.04.2026 21:09
No i dobra. Zgadnijcie kogo NIE brakuje ;).
Czarny1971

Czarny1971

(120569) 25.04.2026 21:09
Jednego nie rozumiem mamy żółtą kartkę a sracovia żadnej ????
darecki73

darecki73

(45953/48000) 25.04.2026 21:10
Jest dobrze, jest walka i zaangażowanie. Trochę boję się o Borgesa. Ma żółtą, a czasem gra zbyt ostro, Koło 60 minuty wpuściłbym Koutrisa. Ważne, żeby wyjść skupionym na drugą połowę.
excalibur

excalibur

(64360/72000) 25.04.2026 21:10
@siwy Dzięki.
k0r

k0r

(77992/96000) 25.04.2026 21:11
Te strzały z szesnastki craxy, są niepokojące. To trzeba koniecznie skorygować.
kranzmann1982

kranzmann1982

(13231/18000) 25.04.2026 21:11
Ława nie jest zły ale wiadomo rzucony na pierwszy odcinek frontu walki o utrzymanie popełnia błędy. Cuić to eksperyment społeczny a Szalai niezły zjazd w dół.
AdrianMKS

AdrianMKS

(8/50) 25.04.2026 21:12
Irytują te ciągłe wybicia w aut przez Kojota! Wiecej trzeba walić z dystansu i nie podawać do Cuicia
bpawel60

bpawel60

(49124/72000) 25.04.2026 21:16
Teraz powtórka tej połowy . Valentin może być dziś głównym aktorem.... wystarczy by zagrał na czysto w swojej sieci.
Djzaba

Djzaba

(5182/6400) 25.04.2026 21:17
Chwilami wyglada to dobrze I gol fart lekko ale z przewrotki pierwsze uderzenie tez bylo ok Du….pa Nawet he Ale strzelic 2 bo Sracowia dzis nieoczekiwanie gubi sie 2bramka byla szansa … Teraz Moze byc ciezko a Moze I nie Cieszy to ze bez Emeryta idzie lepiej I niz z nim jak narazie
Misiek1948

Misiek1948

(30441/36000) 25.04.2026 21:17
Z Ławy może jeszcze być kawał piłkarza. Popełnia błędy bo wynika to z pozycji na jakiej jest ustawiony. Chłopak jest jeszcze za wątły do gry na wahadle gdzie trzeba też mieć kwalifikacje do gry w defensywie. Cuić ładna przewrotka. Acosta fajny gol po ewidentnym błędzie bramkarza, ale tak trzeba grać, strzelać na bramkę. Może jakoś dociągniemy to zwycięstwo.
MENTOR

MENTOR

(17190/18000) 25.04.2026 21:20
jeżeli strzelimy teraz szybko na 2-0 to wygramy... Cracovia też gra piach .. to my im pozwalamy po prostu na za dużo.. najgorsze są to wybicia za pole karne wprost na nogi cwelowni
Bzyku

Bzyku

(12252/18000) 25.04.2026 21:20
Typowy mecz walki, jezdzenia na tylkach i zderzania głowami. Najważniejsze, że nikt nie odstaje. No, może Cuić który notuje dyskretny występ. Ale tak już mamy, że kogo nie wstawisz na 9tkę to gra słabo. Fajjnie, że farfocel wpadł. Szkoda szans Mukairu. Do trzech razy sztuka, może w końcu strzeli.
Morszczuk

Morszczuk

(209870) 25.04.2026 21:23
Nie wiem czy Pogoń ten mecz wygra , przegra czy zremisuje . Szału na boisku nie ma ale walki nie można odmówić. Zupełnie odwrotnie jak jest na boisku król kasyna dusigrosz . Ewidentnie widać że ten typ psuje szatnie . Wielki błąd Aleksa że dał się namówić na kontrakt tego pozoranta .
krokodylbambi

krokodylbambi

(27176/36000) 25.04.2026 21:30
z piastem tez grali bez grosickiego to nie moze byc przypadek ze kazdy nagle walczy, narazie lawa najlepszy
excalibur

excalibur

(64360/72000) 25.04.2026 21:30
K.. nożownicy zaczynają coś pogrywać, a nasi już zmęczenie?
Masta

Masta

(77726/96000) 25.04.2026 21:32
Cuić jest na boisku? My nie mamy napastników.
oblabla4

oblabla4

(9939/12000) 25.04.2026 21:34
Gówniarz już gwiazda nawet bluzga jak mu niewyjdzie.Zdolnosci max 3 liga.
excalibur

excalibur

(64360/72000) 25.04.2026 21:34
Jeśli jest naadzior do wzięcia, a ze statystyk wynika że strzela coraz mniej to na ch.. kupować?
ALI

ALI

(25077/36000) 25.04.2026 21:35
Ława zbyt nonszalancko zaczyna.
excalibur

excalibur

(64360/72000) 25.04.2026 21:36
Mam wrażenie, że ta zbieranina w Pogoni to wypalone grajki i przepłaceni. Tan za szybko łykał info o nich jak pelikan
excalibur

excalibur

(64360/72000) 25.04.2026 21:37
Pampers napelnia się
Djzaba

Djzaba

(5182/6400) 25.04.2026 21:37
Kur… nie zmarnowac tego Kontra potrzebna na 2 0 I bedzie git bo przegramy to jak tak dalej pojdzie
bpawel60

bpawel60

(49124/72000) 25.04.2026 21:38
Za bardzo dajemy im pogrywać..... Jeszcze nie czas na obronę Częstochowy.
k0r

k0r

(77992/96000) 25.04.2026 21:40
po co on Borgiego ściąga?!
oblabla4

oblabla4

(9939/12000) 25.04.2026 21:40
Ja pierd..e Kosowski mówi że Lawa najlepszy dziś na boisku.Ja jebieee nieznam się .Dzieki Kosowski ze mnie uświadomiłeś.
TritumX

TritumX

(21095/24000) 25.04.2026 21:40
Wchodzi Greenwood - od 60 minuty gramy w obronie w dziesieciu.
krokodylbambi

krokodylbambi

(27176/36000) 25.04.2026 21:43
ale fuksimy masakra
excalibur

excalibur

(64360/72000) 25.04.2026 21:44
No i druga ołowa tradycyjnie padlina.
excalibur

excalibur

(64360/72000) 25.04.2026 21:45
Wychdzą na 2 połowę i stojanovič
on4606

on4606

(4003/4800) 25.04.2026 21:46
Czy oni myślą że już wygrali mecz z tą grą .... Za chwilę im wpakują pajacom
bpawel60

bpawel60

(49124/72000) 25.04.2026 21:48
Masakra.... co my gramy.. my nic już nie gramy. jak się nie ogarną , to z niczym wyjedziemy.
excalibur

excalibur

(64360/72000) 25.04.2026 21:49
Ale babole... Podania tragedia
krokodylbambi

krokodylbambi

(27176/36000) 25.04.2026 21:49
mukairu cuicz angielski to 10% kulurisa
ZaWa

ZaWa

(14645/18000) 25.04.2026 21:51
Greenwood znów przezroczysty
MENTOR

MENTOR

(17190/18000) 25.04.2026 21:53
Mukairu jest dzisiaj wyssany z energii .. czuje , że przebiegł dużo km , będzie widać na statystykach ale on już dzisiaj nie ma siły
ZaWa

ZaWa

(14645/18000) 25.04.2026 21:54
English Karola wpuścić na napad
bronx

bronx

(13797/18000) 25.04.2026 21:55
Ale słaby ten Sylwestrzak
MENTOR

MENTOR

(17190/18000) 25.04.2026 21:55
Greenwood wraca do Anglii po tej rundzie, tęskni za dziewczyną
Djzaba

Djzaba

(5182/6400) 25.04.2026 21:55
Karny????????
excalibur

excalibur

(64360/72000) 25.04.2026 21:55
K.. nic nie było. Co sprawdzają
excalibur

excalibur

(64360/72000) 25.04.2026 21:57
5 na 4 i zjebali
Djzaba

Djzaba

(5182/6400) 25.04.2026 21:57
Eeee nie Myslalem kur…. Kontra I na 2
MENTOR

MENTOR

(17190/18000) 25.04.2026 21:58
no to jest już akt desperacji ta obrona... zmiennicy oddychają rękawami
ZaWa

ZaWa

(14645/18000) 25.04.2026 21:58
Nasz trener ożył, cud na kałuży, czyli jednak można walczyć o zycie łapiąc tlen z powierzchni
on4606

on4606

(4003/4800) 25.04.2026 21:59
Kvrwa ktoś mi powie co oni grają ?? bo to jest kurva obraz nędzy i rozpaczy !!!
Djzaba

Djzaba

(5182/6400) 25.04.2026 21:59
Tylko nie te kojotowe Cyrki ja pier… to sie send I na nas Zaraz Jeszcze jest w ch czasu
k0r

k0r

(77992/96000) 25.04.2026 22:01
Jednak ten Agger to kolejne wzmocnienie w kolorze kasztana.
ZaWa

ZaWa

(14645/18000) 25.04.2026 22:03
Co tu się podziało …
Pablo

Pablo

(44681/48000) 25.04.2026 22:03
Ale ten Cuic to leszcz jakiego dawno nie mieliśmy. Parzyszek to przy nim Messi
Masta

Masta

(77726/96000) 25.04.2026 22:04
Raz w życiu Cuić coś dobrze zrobił to Mukairu setki nie strzelił.
darecki73

darecki73

(45953/48000) 25.04.2026 22:04
Jaki ten Ciuc jest słaby, Prawie w każdym meczu gramy w 10, bo nie mamy napastnika. Jedynie Mukairu coś tam próbuje robić.
on4606

on4606

(4003/4800) 25.04.2026 22:05
Trzeba byc totalną p.izdą żeby mnie wcelowaćw pustą bramkę....!!!!
kingaps

kingaps

(187/200) 25.04.2026 22:05
Jepszej okazji nie będziemy chyba mieli
Kingbruslikaratemiszcz

Kingbruslikaratemiszcz

(156559) 25.04.2026 22:11
Yebac to was pedaly z Krakowa a nie PZPN. Mam nadzieję że to była bezpośrednia czerwona. 3 punkty jadą do Szczecina!
darecki73

darecki73

(45953/48000) 25.04.2026 22:12
Ten Wójcik to po prostu boiskowy bandyta. Wiadomo kuźwa Cracovia
ALI

ALI

(25077/36000) 25.04.2026 22:12
Jeszcze MOR na dodatek
bronx

bronx

(13797/18000) 25.04.2026 22:12
Co za pojeb ten Wójcik
zxx

zxx

(3293/4800) 25.04.2026 22:13
Sracowia,nie dość że nożownicy to jeszcze brutale.
DominoJachaś

DominoJachaś

(4148/4800) 25.04.2026 22:14
Oskarek bandyto!
krokodylbambi

krokodylbambi

(27176/36000) 25.04.2026 22:14
lecimy z ligi
Masta

Masta

(77726/96000) 25.04.2026 22:15
Frajerzy pie..leni z nas są i tyle
TritumX

TritumX

(21095/24000) 25.04.2026 22:15
Frajerstwo...
Tata Jasia

Tata Jasia

(4016/4800) 25.04.2026 22:15
To się musiało skończyć golem dla sraksy!
on4606

on4606

(4003/4800) 25.04.2026 22:15
Patałachy je bane !!!!!!
krokodylbambi

krokodylbambi

(27176/36000) 25.04.2026 22:15
ali kolejny wynalazek pieknie przykryl
ALI

ALI

(25077/36000) 25.04.2026 22:16
Jak wchodzi MOR to nigdy nie wygramy
excalibur

excalibur

(64360/72000) 25.04.2026 22:17
K.. jak zwykle
excalibur

excalibur

(64360/72000) 25.04.2026 22:17
Jeszcze to przej..bią
krokodylbambi

krokodylbambi

(27176/36000) 25.04.2026 22:18
ale ten zjebb ali jeszcze fauluje na wolny w ostatniej minucie
Mr.Arivald

Mr.Arivald

(10325/12000) 25.04.2026 22:18
No cóż limit szczęścia był wykupiony na 90 minut...
on4606

on4606

(4003/4800) 25.04.2026 22:19
Podziękujcie p****** mukairu za niewykorzystaną sytuację i doprowadzenie do remisu.... Trzeba być pizdą Pogonią żeby tak przejebać ten mecz !!! Jebać was szmaciarze !!
excalibur

excalibur

(64360/72000) 25.04.2026 22:19
Kptdl cyrk
kingaps

kingaps

(187/200) 25.04.2026 22:21
Szkoda wyniku
Misiek1948

Misiek1948

(30441/36000) 25.04.2026 22:21
Cracovia bandyci !
Tata Jasia

Tata Jasia

(4016/4800) 25.04.2026 22:21
F R A J E R Z Y
Greg Yzer

Greg Yzer

(8950/9600) 25.04.2026 22:21
Bramka nie powinna być uznana. Ze złego miejsca bylo wznowienie gry. Kutasy na VAR
Robson

Robson

(8150/9600) 25.04.2026 22:24
Poziom jednak I ligowy. Cojo to tragedia. Greenwood pospacerował sobie. "Stajnia" Kasztana robi swoje!!!
Greg Yzer

Greg Yzer

(8950/9600) 25.04.2026 22:33
Artykuł 13 – Rzuty wolne. Jeśli rzut wolny zostanie wykonany z niewłaściwego miejsca, sędzia powinien: zarządzić powtórzenie rzutu wolnego z prawidłowego miejsca.
excalibur

excalibur

(64360/72000) 25.04.2026 22:35
Płock gra o puchary, a z taką grą to my możemy pomarzyć o 3 pkt.
excalibur

excalibur

(64360/72000) 25.04.2026 22:39
Coście uczynili z tą drużyną??? Oni k.. nic nie grają. 2 polowa to oddychanie rękawami, obrona Częstochowy, wyp..lić piłkę jak najdalej... Kolejne towarzystwo wzajemnej adoracji???