preloader
Przejdź do głównej treści
870500503ffd3c7d6ec84ee1260cb1512c4bcf

870500503ffd3c7d6ec84ee1260cb1512c4bcf

Relacja LIVE: Jagiellonia Białystok - Pogoń Szczecin

profil-jpg

Źródło: własne Wyświetlenia: 6386

Uwaga!

Dla lepszego doświadczenia użytkowników komentarze są początkowo niewidoczne. Kliknij „Zobacz komentarze", aby je pokazać i dołączyć do rozmowy.

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.

* Komentarze w serwisie www.PogonSportNet.pl zamieszczane przez jego użytkowników są ich prywatną opinią. Serwis nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli jednak administratorzy dostrzegą naruszanie dóbr osobistych, zmuszeni będą do usunięcia komentarza, a w przypadku powtarzania się sytuacji, zablokowania konta użytkownika.

Komentarze (193)

darecki73

darecki73

(45948/48000) 09.05.2026 07:30
Poproszę o chociaż 1 punkt z dalekiego wyjazdu. W naszej sytuacji każdy punkt jest na wagę pozostania w Ekstraklasie. A im szybciej zapewnimy sobie utrzymanie tym szybciej będziemy wszyscy spokojni i będzie można snuć plany, nadzieje na nowy sezon. Do boju Portowcy
MarekPS

MarekPS

(517/600) 09.05.2026 07:40
ciężko będzie ,cuda się zdarzają ale jaga gra o majstra więc nam nie odpuści także dziś na nic bym nie liczył niestety
Greg Yzer

Greg Yzer

(8950/9600) 09.05.2026 07:45
Może lepiej przyoszczędzić , zachować zdrowię i energię to oddajmy ten mecz walkowerem
ao

ao

(13588/18000) 09.05.2026 08:15
Po 1 średnim meczu z Wisłą, który rok temu byłby klasyfikowany jako słaby lub b.slaby obecnie jedziemy walczyć z Jagą jak rowny z równym ???????? Sorrki, nue jesteśmy równi Jadze, nie jesteśmy równi nawet słabej Leglej. Jesteśmy równi Slonią, Świni, Koronie lub Zydzewowi. 1 punkt lub przegrana po wyrównane grze z Jaga będzie sukcesem.
ZaWa

ZaWa

(14639/18000) 09.05.2026 08:29
Niczego nie oczekuję po tym meczu, każdą zdobycz będzie traktowana jako sukces. Utrzymać się i budować drużynę pod następny sezon
Czarny1971

Czarny1971

(120569) 09.05.2026 08:41
Pierwszy mecz od dłuższego czasu w którym przeciwnik ma większe ciśnienie niż my. W tym i w logice ekstraklasy widzę jakąś szansę. W sumie też mam w pamięci mecz z nimi u nas. Wiele zależy od tego czy będziemy grali w 11, czy w 10, czy w 9, oraz od tego jak trener będzie zarządzał meczem.
dariuszbarton

dariuszbarton

(1397/1600) 09.05.2026 08:52
Nie wiem na jakiej podstawie ale mam przeczucie że Pogoń tego meczu nie przegra obecny sezon jest tak nie przewidywalny że każdy wynik jest możliwy wczoraj arka zatrzymała rozpędzonego i pewnego siebie lecha przez co każdy klub ekstraklasy oprócz słoni jeszcze o coś walczy i każdy mecz jest o stawkę. Wygraj Kochana.
1962

1962

(62487/72000) 09.05.2026 08:56
Myślę, że z obecną Jagą możemy powalczyć o punkty. Ich pewność siebie możemy przezwyciężyć spokojem i skuteczną grą w ataku. Strzały, próby przebojowego wejścia w ich pole karne, może przynieść nam sukces. W obronie pełna koncentracja i bez Loncara w składzie wyjściowym, Jest już Linus, a do tego Kermit, Szalaj i Borges. Do boju panowie
Pogodniak

Pogodniak

(13949/18000) 09.05.2026 09:12
Podobna sytuacja jak przed meczem w Zabrzu. Niby bez szans na punkty a pamiętamy jak się skończyło. Oby powtórka z historii
leszekleszek

leszekleszek

(74822/96000) 09.05.2026 09:33
Mecz jest trudny, ale zdobycie punktów jest możliwe. Trzeba drużynie życzyć powodzenia, a narzekać będziemy po meczu.
Djzaba

Djzaba

(5182/6400) 09.05.2026 09:35
A Moze I wygramy a co
Landsberg

Landsberg

(94011/96000) 09.05.2026 09:42
Przydałby się chociaż punkcik na tym etapie żeby nie mieć znowu sraczki przed kolejnym meczem. No nie ma spokoju za grosz. Co prawda w swoich wyliczeniach zakładałem porazke z Jagą ale teraz mam cień nadziei , że coś ugramy
mark

mark

(124595) 09.05.2026 09:47
Wzorem mala Arka w meczu z wielkim Lechem..
Morfeusz

Morfeusz

(2522/2800) 09.05.2026 09:48
@MarekPS Jaga nie ma realnych szans na mistrza, jedynie matematyczne. Ale walczą o Europę. Uważam ze bedziemy mieli punkt z tego meczu
1969

1969

(37259/48000) 09.05.2026 09:49
Coś mi się zdaje, że można było nieźle wczoraj przytulić u buka za mecz przyjaźni w Pyrlandii. Ciekawe czy dziś atrakcyjne kursy chodzą? Bo w całkowitą nieskazitelnie naszej eklapy trudno mi uwierzyć. A i Myć może dołożyć swoje. Ciekawie będzie na pewno, nie tylko w Białymstoku, gdzie każda zdobycz na wagę złota...
Piotr Chen

Piotr Chen

(4880/6400) 09.05.2026 10:27
A ja wierzę w 3 pkt. Słaby, ale wygrany mecz z Górnikiem, do tego wygrana z Wisłą, zaangażowanie kilku naszych graczy jak np. Agger , Borges czy cwaniactwo Cuica w polu karnym pozwalają mi po prostu wierzyć. Obawiam się jedynie, że jeśli wejdzie Legenda, El Kapitano vel Dusigrosik to drużna skupi się na grze na Legendę i wtedy doooopa i to blada. Z drugiej strony może odbudował formę i mental na tyle, by nie być już pośmiewiskiem, czego Pogoni i jemu życzę.
krokodylbambi

krokodylbambi

(27223/36000) 09.05.2026 10:28
czaplinski za ławe koutris za borgesa i mozna grac
Cezar

Cezar

(11371/12000) 09.05.2026 10:30
Po wypowiedzi Okana skauta wiadomo, że sezonów przejściowych może być więcej. Czy one kibiców tego klubu gdziekolwiek doprowadzą, bo Turek mówi, a jakże, o mistrzostwie:D Tyle, że mgliście. Bilety w cenach na potencjalnego mistrza, w efekcie jest prawie spadkowicz. Stąd ta ciemnota o ścisku w tabeli wciskana wiosną o dwóch zwycięstawach i pucharach. Tyle, że tych zwycięstw nikt nie widział:D
oblabla4

oblabla4

(9939/12000) 09.05.2026 10:41
Jak w podstawowej 11 wyjdzie promowany na siłę łepek co ma 16 lat to gramy w 10 te.To żaden talent.
krokodylbambi

krokodylbambi

(27223/36000) 09.05.2026 10:43
wisla juz planuje transfery ponoc z 5 zawodnikami rozmawiaja, nasi bede w polowie obozu puszczac pierd o helebrandzie i vencadorze a na sam koniec przyjdzie dwoch ze stajnika wiadomo kogo
kredens

kredens

(47307/48000) 09.05.2026 11:34
!! BREAKING NEWS !! Na ślubie Leo Borgesa obecny był m.in. Kamil Grosicki z małżonką Dominiką.
Landsberg

Landsberg

(94011/96000) 09.05.2026 12:03
@kredens co się dziwisz? Grosik szuka przyjaciół gdzie się tylko da to i na śluby się wkręca. Ciekawe co dał w prezencie? Żetony?
CzłowiekZżelaza

CzłowiekZżelaza

(4419/4800) 09.05.2026 12:05
Wygrany po farfoclach. Do boju!
lero

lero

(74637/96000) 09.05.2026 12:22
Każdy wynik w tym meczu jest możliwy, bo Jaga ostatnio słabnie a my lekko idziemy w górę. Jest szansa ale trener musi naszych odpowiednio nastawić i ustawić. Mental i ambitna gra również w obronie to podstawa. I nie cykać sie Pululu i Imaza. Do boju Pogoń.
Kingbruslikaratemiszcz

Kingbruslikaratemiszcz

(156560) 09.05.2026 12:27
Jaga musi, my możemy. Mam dobre przeczucia
AntyRedaktorek

AntyRedaktorek

(4442/4800) 09.05.2026 13:13
Nie chce widzieć Grosickiego nawet na ławce w tym meczu, niech sobie zostania w Szczecinie. Weekend jest, niech sobie zaprosi Glika i niech idą na balety. Brak Grosickiego w składzie dodaje 20% to spirit teamu, tego zespołu.
Landsberg

Landsberg

(94011/96000) 09.05.2026 14:07
Wciąz nie rozumiem z czego wynika ten entuzjazm , że po Płocku na 99% mamy utrzymanie. Przeciez jak przerżniemy trzy albo dwa razy i remis to może być gorąco a to wcale nie jest nierealny scenariusz. Gdy dziś zdobędziemy punkt to będę spokojniejszy ale tu jeszcze nic nie jest rozstrzygnięte
Landsberg

Landsberg

(94011/96000) 09.05.2026 14:10
Po tej ustawce , którą wczoraj zaserwował Lech , życzę im z całego serca przegrania MP na korzyść Górnika. Dają tlen Arce , bo skalkulowali sobie , że już im się krzywda stać nie może. Życzę im kompromitacji
AntyRedaktorek

AntyRedaktorek

(4442/4800) 09.05.2026 14:27
Zobaczycie ze Haditaghi Grosickiemu, nie zapomnij tego co zrobił. Jak Klub był w Kłopotach, to ten chodził zebrał o 100tys podwyżki. Minie koniec sezonu 2027, ani Kamila ani Dominiki w tym Klubie już nie bedzie, On nie zapomnij jak Kamil chodził sie żalił na klub, do Hatfu redaktorków. A teraz oczywiście jest bez formy, nie bedzie dla niego żadnej pracy w klubie, bo za te pieniądze Haditaghi weźmie 2 albo 3 skautów. Wypluje go i przemieli, pamiętajcie kto jest w kryzysie Portowcem naprawdę, że to Ulvestad czy Walhqist Borges, oni wypruwają żyły żeby jakoś to było. A Kamilek, jedyne co potrafi to wstawić, smutne zdjęcia na twitter, i oczywiście jakieś teksty Borka, jaki to Kamil idealny piłkarz. Trzeba rozgonić do pnia, to towarzystwo amatorów.
TritumX

TritumX

(21119/24000) 09.05.2026 14:31
@Landsberg Spokojnie, moze nie 99% ale jeden punkt do zdobycia w trzech meczach i z bardzo dużym prawdopodobieństwem się utrzymamy. Jak nie dzisiaj, to wystarczy jeden remis z Zagłębiem albo GKS-em, to jest jak najbardziej do zrobienia, Prawdziwa panika byłaby, gdybyśmy nie wygrali z Wisłą Płock, Teraz to jest relatywny luz.
Landsberg

Landsberg

(94011/96000) 09.05.2026 14:38
@TritumX bardzo bym chciał aby to było po dzisiejszym meczu ale nerwy już mnie zaczynaja zżerać a wmawiałem sobie , że ten mecz to luzik , bo jest czas na odrobienie, jednak niepewność pozostaje , pamiętam nasze serie za Gustawsona gdzie przegrywaliśmy 4 mecze z rzędu . No dobra , koniec czarnowidztwa oby to był ten wieczór , który da nam już luz w graniu
TritumX

TritumX

(21119/24000) 09.05.2026 14:46
@Landsberg Ja akurat mam dobre przeczucie. Miałem spore ciśnienie przed Płockiem, teraz jest już zdecydowanie lepiej. Nie mamy może najłatwiejszej rozpiski, ale mamy tez 41 punktów, cały czas trzy mecze do rozegrania, do tego morale po ostatnim meczu wyraźnie wzrosło. Jest spora szansa, że będzie dobrze. Wiele zespołów w lidze marzyłoby, żeby być na naszym miejscu. Teraz tylko jakaś kompletna katastrofa w stylu trzech porażek z rzędu mogłaby nas spuścić z ligi.
szponiak

szponiak

(22279/24000) 09.05.2026 15:14
Ma ktoś link do meczu?Dziękuję
kranzmann1982

kranzmann1982

(13235/18000) 09.05.2026 15:18
Widzew wziął się do roboty jak widzę - nie mam nic przeciwko żeby towarzystwo z trójmiasta spadło. A co do nas nie ma takiego ciśnienia jak z Wisłą ale ten remis jak najbardziej się przyda a i cała pula dobrze widziana.
k0r

k0r

(77996/96000) 09.05.2026 15:25
A tymczasem derby trójmiasta w 1 lidze coraz bliżej. Lechia demolowana w Łodzi. Fajny meczyk
j27

j27

(22560/24000) 09.05.2026 15:28
Fornal szarpie, juz ma 2asysty
TritumX

TritumX

(21119/24000) 09.05.2026 15:29
Widzew się przebudził. Raczej się utrzymają, a z Dobrzyckim u steru na pewno będą groźni w przyszłym sezonie. Pan Robert się w tańcu nie pi@rdoli , jeżeli chodzi o budżet transferowy i to jest tylko kwestia czasu, kiedy to zacznie przynosić efekty.
WTF?

WTF?

(1058/1200) 09.05.2026 16:17
@szponiak strumyk.cv
kranzmann1982

kranzmann1982

(13235/18000) 09.05.2026 16:23
Grosik i Anglik na ławce więc mamy szanse.
lero

lero

(74637/96000) 09.05.2026 16:34
POGOŃ SZCZECIN: Cojocaru, Wahlqvist, Lončar, Szalai, Borges, Agger, Ulvestad, Acosta, Czapliński, Čuić, Mukairu. Ławka rezerwowych: Kamiński, Keramitsis, Ali, Mendy, Koutris, Ndiaye, Biegański, Ława, Greenwood, Grosicki, Angielski.
Anathema

Anathema

(39736/48000) 09.05.2026 16:38
Najlepszy, optymalny skład jakim na ten moment dysponujemy
lero

lero

(74637/96000) 09.05.2026 16:39
To najlepsza wyjściowa 11. Grosicki i Angielsi to moim zdaniem nawet nie powinni murawy powąchać.
Anathema

Anathema

(39736/48000) 09.05.2026 16:41
A trójca Greenwood, Grosicki, Angielski z lawki nie powinni sie w tym meczu podnosić
rusnak

rusnak

(17923/18000) 09.05.2026 16:44
Laleczka Barbi na ławce...fiu fiu czyżby naszemu trenerskiemu figurantowi zaczęły nagle niespodziewanie wyrastać kule między nogami?
TritumX

TritumX

(21119/24000) 09.05.2026 16:47
Legenda Bukowego i legenda Leeds obydwaj na ławce, rzeczywisty kapitan Linus w podstawowym. Zaczynamy w 11stu, jest szansa. Wyjściowy: Cojocaru - Wahlqvist (C), Loncar, Szalai, Borges - Agger, Ulvestad, Acosta, Czapliński - Cuić, Mukairu
Gigi

Gigi

(9284/9600) 09.05.2026 16:48
Widzew rozbił Lechię i mamy 3 pkt do strefy spadkowej. Lechia wygrała z nami 2 razy, więc przy równej liczbie punktów, to my lecimy. Nasze ponad 80 % na utrzymanie wlaśnie poszło się je...
48

48

(3985/4800) 09.05.2026 16:50
Czucie mam, że wygramy dwiema bramkami. Otwarty mecz będzie❤️????
Kalaman

Kalaman

(2474/2800) 09.05.2026 17:17
@Gigi Korona z Widzewem mają 39pkt i grają ze sobą w następnej kolejce - ktoś z nich straci punkty.
JUSA 70

JUSA 70

(44183/48000) 09.05.2026 17:24
Młody Czapla od pierwszej minuty Moje marzenie dzisiaj żeby spełniło się jego i zaznaczył swoją obecniść golem i zwycięstwem naszym Jedziemy z Przczołami po trzy punkty GRANATOWO BORDOWI
JUSA 70

JUSA 70

(44183/48000) 09.05.2026 17:26
Kapitan mi się zgadza najlepszy z możliwych Linus
kibol

kibol

(44375/48000) 09.05.2026 17:27
No Czapla za Ławkę ciekawa roszada.
krokodylbambi

krokodylbambi

(27223/36000) 09.05.2026 17:31
licze na aggera
mark

mark

(124595) 09.05.2026 17:34
Pogon gra w kolorach Legii..
k0r

k0r

(77996/96000) 09.05.2026 17:36
Ale wyturlał Kojot..
krokodylbambi

krokodylbambi

(27223/36000) 09.05.2026 17:41
oni sie nie nadaja do niczego a ten cygan na bramce to ręcznik
JUSA 70

JUSA 70

(44183/48000) 09.05.2026 17:42
I obserwator Cojot w swoim stylu Ludzie jaki to jest urwa cienias
k0r

k0r

(77996/96000) 09.05.2026 17:43
Bacznie się przypatrywali. W piątkę.
ALI

ALI

(25077/36000) 09.05.2026 17:43
Dlaczego Rumun nawet nie podskoczył.
Pablo

Pablo

(44681/48000) 09.05.2026 17:43
A ta menda na bramce nawet sie nie ruszyła...
Masta

Masta

(77726/96000) 09.05.2026 17:43
Dzień jak codzień, dzień po dniu, wciąż się dzieje życia cud.
krokodylbambi

krokodylbambi

(27223/36000) 09.05.2026 17:43
budowanie składu na nastepny sezon trzeba zaczac od bramkarza do pierwszego skladu i na ławke bo ten kaminski to wcale lepszy od tego gamonia nie jest
Masta

Masta

(77726/96000) 09.05.2026 17:44
Cojocaru mógł se jedynie popatrzeć.
TritumX

TritumX

(21119/24000) 09.05.2026 17:44
No coz, zderzenie z rzeczywistością. Szybko poszlo. Na Jagiellonie to my skladu nie mamy, i nigdy nie mielismy.
przemo.s1978

przemo.s1978

(10805/12000) 09.05.2026 17:44
Dwóch skandynawów ogranych jak dzieci i rumun przyspawany do trawy. Słabiutki początek z wieloma błędami indywidualnymi.
mark

mark

(124595) 09.05.2026 17:44
Szybko się Pogon zesr
DominoJachaś

DominoJachaś

(4148/4800) 09.05.2026 17:45
Wszystko zaczęło się od Loncara :/
excalibur

excalibur

(64364/72000) 09.05.2026 17:46
Cudu nie będzie... Tradycyjnie każde spotkanie muszą dać d.. w pierwszym kwadransie
TritumX

TritumX

(21119/24000) 09.05.2026 17:47
Na pocieszenie, nikt i tak się nie spodziewał punktów w Białymstoku. To było praktycznie gwarantowane zero od początku rundy. Trzeba zremisować w Lublinie albo szukać szczęścia z GKS-em u siebie, proste.
mark

mark

(124595) 09.05.2026 17:47
Borges jeeeeeeebnal jak Henryk Wawrowski,ktoś pamieta?
darecki73

darecki73

(45948/48000) 09.05.2026 17:48
Po kwadransie nasi nadal nieobecni na boisku. Strasznie to wygląda. Chaos i zagubienie. Tu może być pogrom.
Bronson

Bronson

(2561/2800) 09.05.2026 17:48
I tak żyjecie Uwe opsrał się z tymi zawodnikami nic nie osiągniemy.smiech na sali Smoliński itd zostawiamy są od naz żałosne oni są 1 liga
Pablo

Pablo

(44681/48000) 09.05.2026 17:48
Stipica byl o wiele lepszym bramkarzem. Do czasu.... potem cos sie stało, cos sie zjeb... od czym sie nie dowiemy i od tego czasu pozycja bramkarza to wcale nie jest nasz atut. Do tego uciekł Kuluris i mamy co mamy
krokodylbambi

krokodylbambi

(27223/36000) 09.05.2026 17:49
dobra dawac grosickiego za mukairu chlop 3 mecz z rzędu człapie po boisku
mark

mark

(124595) 09.05.2026 17:49
Czuje ze Pogon to wyyyyyyyyygraaa
benia1

benia1

(12316/18000) 09.05.2026 17:49
Co wy chcecie od Cojocaru, młodu zawinął rogala pod belkę jak trzeba. Bramkarz nie ma nic do powiedzenia., Jagiellonia lepsza choć co by nie powiedzieć słaba i oni i my kopiemy się po czole. Szkoda że Pogoni nie ma pod bramką Jagiellonii.
Anathema

Anathema

(39736/48000) 09.05.2026 17:50
Ja sie dziwiłem, jak tu ludzie byli kontent z faktu ze Borges przedłużył kontrakt. Gosc ppwonien juz po tym co z Wisla 2 lata temu odwalił odejść. No nic, wygląda ze emocje w kwestii utrzymania beda do meczu u siebie z Katowicami i wówczas sie okaże czy będzie euforia czy stypa
ALI

ALI

(25077/36000) 09.05.2026 17:52
Myć to swój chłop dla Jagi.
krokodylbambi

krokodylbambi

(27223/36000) 09.05.2026 17:52
koutrisa traktuja jak smiecia nie wiadomo czemu a jest 100x pewniejszy od borgesa ktorego juz nie powinno byc w tym klubie po meczu z wisla
Anathema

Anathema

(39736/48000) 09.05.2026 18:00
Pozytyw z przedluzen kontraktów taki, ze jeżeli nas wywalą lige niżej to beda musieli wypić to piwo które nawarzyli i kopac o powrót do ekstraklasy. Tylko mam jakoś przekonanie, ze i na to byliby za ciency
krokodylbambi

krokodylbambi

(27223/36000) 09.05.2026 18:00
mukairu do zmiany jeszcze przed przerwą
Masta

Masta

(77726/96000) 09.05.2026 18:03
Ale się utrzymamy chociaż?
Pablo

Pablo

(44681/48000) 09.05.2026 18:03
Rozgrywają ich jak dzieci
kibol

kibol

(44375/48000) 09.05.2026 18:03
Co banda nieudaczników .Wystarczy trochę lepszy przeciwnik i mają pełne pampersy
Maciek

Maciek

(40960/48000) 09.05.2026 18:03
Co sie, co sie, co sie stallloo? Lazienka jest zamknieta.
on4606

on4606

(4003/4800) 09.05.2026 18:04
Jeb ał ich pies szkoda czasu na te kuuwa dziadowskie oglądanie szmaciarzy !!!
k0r

k0r

(77996/96000) 09.05.2026 18:04
Tak jak ktoś powyżej napisał - brutalne zderzenie z rzeczywistością.
Andre

Andre

(19176/24000) 09.05.2026 18:04
Banda szmaciarzy
JUSA 70

JUSA 70

(44183/48000) 09.05.2026 18:05
Szpagacjarz ,co za festor bez refleksu A następny Loncar drewniany
Anathema

Anathema

(39736/48000) 09.05.2026 18:05
O, i Pulilu ukłuł co za niespodzianka. Tu moze jakimś ppgromem sie skończyć. Jagiellonia ewidentnie nas troluje i pokazuje jak strzelać i wygrywać mając przewagę. Ironia losu jest to, ze ostatni fajny mecz sla oka zagraliśmy właśnie ten przegrany ( dzięki Grosicki) u siebie na jesień
benia1

benia1

(12316/18000) 09.05.2026 18:05
No to już po zabiegu, pozamiatane
Ymir

Ymir

(78/100) 09.05.2026 18:06
No nic punktów trzeba szukać w innym meczu chyba... Firana bez formy.
darecki73

darecki73

(45948/48000) 09.05.2026 18:07
Nie da się tego oglądać. Banda nieudaczników z trenerem na czele. Pół składu do wywalenia, trener także. A Tan i Alex jeszcze mu asystentów ściągają. Taki z niego trener, że zwołuje na pomoc innych trenerów. Sam niczego nie ogarnia.
TritumX

TritumX

(21119/24000) 09.05.2026 18:07
Jagiellonia (tak samo jak Lech) to w tym momencie piłkarsko zupełnie inna liga dla takiej Pogoni. Spójrzcie, jak budują akcje ofensywne – cała formacja wygląda jak z deski taktycznej. Pozo, Imaz…Nie mamy ani materiału ludzkiego, ani mechanizmów, żeby nawet nawiązać walkę.
Leonek79

Leonek79

(4440/4800) 09.05.2026 18:07
Ciekawe jaki był kurs na 4:0 lub 5:0 ??? Pierwsze 15 minut mnie przekonało ze ktoś ostro obstawił. Jedynie Czapliński na plus reszta z buta już może wracać do Szczecina. Koniec meczu.
mark

mark

(124595) 09.05.2026 18:08
Pogon nie dojechala do intensywnosci Jagielonii
kibol

kibol

(44375/48000) 09.05.2026 18:08
Co oni odpier.. w tej obronie , przecież to kryminał . Mukairu mógłby wejść ...aaa on jest na boisku
El Profesor

El Profesor

(13955/18000) 09.05.2026 18:09
coś wielkiego Czapliński wniósł? Poza jedynym Polakiem w składzie?
Anathema

Anathema

(39736/48000) 09.05.2026 18:09
Niektórzy po Płocku znow odpalili cos o jakiś pucharach, a w tamtym meczu tez marnie wygladalismy tylko dzięki nastawieniu rywala z Płocka wynik zamyslił stan faktyczny. Na Zagłębiu które bedzie chciało sie odgryźć za kkeske z jesieni tez nie liczyłbym na punkty. Serio moze powiać grozą w ostatnim meczu u siebie z Katowicami
AntyRedaktorek

AntyRedaktorek

(4442/4800) 09.05.2026 18:10
Brawo lamusy, dostanie 5 do przerwy. To może wyłapiecie oklep od Wyjazdowiczów, oczywiście, Cojocaru sobie lubi popratrzeć " o jak fajnie piłka leci do bramki" następnie obrońcy nie mają siły kopnąć piłki. Za mało pieniążków dostajecie lamusy? Grosiu oczywiście na ławce, bo nie mógł sie przygotować do rundy, łeb zwieś lamerze jeden, i pożal sie swojej Żonie i Majdanowi jak cię źle traktują. Jesteście banda nieudaczników!!!
JUSA 70

JUSA 70

(44183/48000) 09.05.2026 18:10
Mimo tego że uja gramy to mam wrażenie że sędziulek nie daje nam powalczyć i gwizda dla nich nawet dotknięcia jak w koszykówce
19Nobody48

19Nobody48

(7800/9600) 09.05.2026 18:12
Już po meczu.. pytanie ile te nasze najemne panienki mają szans na spadek %
Pablo

Pablo

(44681/48000) 09.05.2026 18:13
Generalnie w Polsce duzo jest dobrych bramkarzów. Wziąć jakiegoś Polaka a nie szukać na każdym kontynencie. Co to zespol gdzie Polaków raptem 1 w skladzie. A tak sami obcokrajowcy. Słabi obcokrajowcy. Powinni grac Polacy, jesli obcokrajowcy to powinni byc 2x lepsi. Ci to jak przywiezieni z jakiejś wyprzedaży.
krokodylbambi

krokodylbambi

(27223/36000) 09.05.2026 18:13
ten kajetan szmyt z warty poznan na tle naszych patalachow wyglada jak ronaldo
NoComprende

NoComprende

(2890/3200) 09.05.2026 18:13
My nie mamy kryzysu,my jesteśmy najzwyczajniej słabi
AntyRedaktorek

AntyRedaktorek

(4442/4800) 09.05.2026 18:14
By bez kitu, ile ten Thomasberg bedzie miał asystentów. 10 kvrwa ?? Przygotowanie do obrony do pomocy, przyszedł jeszcze jakiś emeryt z Viborgu, gdzie pewnie chodzi na mecze sie żreć kiełbasę. I wielcy fachowcy, weź Alex sie ogarnij i pogoń tą bande frajerów.
DominoJachaś

DominoJachaś

(4148/4800) 09.05.2026 18:14
Borges dzisiaj nie dojechał
JUSA 70

JUSA 70

(44183/48000) 09.05.2026 18:14
W trybie natychmiastowym Borges do wymiany na Kutrisa Czapliński na Ławę Mukairu na Pennego
JUSA 70

JUSA 70

(44183/48000) 09.05.2026 18:14
Ciuć dobry sęp
PogonMKS

PogonMKS

(16958/18000) 09.05.2026 18:14
Jak tam optymiści po Wiśle????? Dalej pozytywnie? Dla jasności dzisiaj gramy nawet lepiej niż. Wisła tylko przeciwnik trochę lepszy???? takiego wstydu jaki przynoszą te wkłady do koszulek temu klubowi to ja nie pamiętam. Naprawdę to jest wstyd dla kibiców, klubu! A taki szef scoutingu opowiada w wywiadzie że oni jeszcze o puchary walczą, że ściągnęliśmy młodych świetnych zawodników???????????? to jest kpina co ten kesler zrobił z tego z klubu. Byliśmy pośmiewiskiem ale ze srebrnymi i brazawi medalami. Teraz to my jesteśmy nawet nie wiem jak to nazwać, bo to co oni prezentują to jest WSTYD!! Won kesler!!! Jego cały sztab i każdy nowy nabytek ściągnięty przez tego szmaciarza
k0r

k0r

(77996/96000) 09.05.2026 18:14
To wygląda, jakby ich było więcej na boisku. I nie chodzi mi o Mycia.
JUSA 70

JUSA 70

(44183/48000) 09.05.2026 18:15
Jesteśmy w kontakcie
on4606

on4606

(4003/4800) 09.05.2026 18:15
Ty pseudo trenerze naucz ich najpierw może dokładnie podawać bo to co oni grają to jest tylko i wyłącznie twoja wina, jesteś pajacem bez pojęcia o piłce nożnej
k0r

k0r

(77996/96000) 09.05.2026 18:16
Hehehehe. W idealnym momencie. Może jeszcze się ockną. MAłe szanse ale zawsze jakieś.
AntyRedaktorek

AntyRedaktorek

(4442/4800) 09.05.2026 18:16
Piłkarzyki jedyne umowy jakie powinni mieć to zlecenie, zagrałeś dobrze ? Dostajesz pensje, nie zagrałeś nie dostaje. To jest taka kadra, byle tanio, a co taki Greenwood robi jeszcze w Pogoni ? Niech idzie sobie gdzieś indziej, wielce gwiazdor. Jeszcze wpuścić trzeba Angielskiego, I bedzie dokończone dzieło zniszczenia.
Ymir

Ymir

(78/100) 09.05.2026 18:16
Brawo Cuic ! Do końca poszedł nie odpuścił o to chodzi !
DominoJachaś

DominoJachaś

(4148/4800) 09.05.2026 18:17
Cuic pełna profeska.
Pablo

Pablo

(44681/48000) 09.05.2026 18:17
@Leonek79 No chyba sam obstawiłeś, przestań pitolić takie bezsensowne teksty. Ktoś obstawiłem i rozumiem ze dzięki tej 1 osobie gramy zle.
TritumX

TritumX

(21119/24000) 09.05.2026 18:17
Cuic naprawdę duży plus za ten pressing, już z Wisłą Płock dobrze ganiał za obrońcami. Brawo Filip.
silentscream

silentscream

(118590) 09.05.2026 18:17
Myć pilnuje aby sie jadze krzywda nie stała, ale Cuic nas trzyma w meczu. Borges na razie najslabszy na boisku.
krokodylbambi

krokodylbambi

(27223/36000) 09.05.2026 18:18
cuicz dobra dynamika przy angielskim wyglada jak wirtuoz
AntyRedaktorek

AntyRedaktorek

(4442/4800) 09.05.2026 18:20
Czaicie jaki Grosicki to jest farmazon ? Tutaj całowanie herbów, nie wiadomo co, ale na koniec, on był przygnębiony ze jako kvrwa emeryt nie dostał 2mln za podpis i 100tys za podpis. I on ma gdzieś klub, nie przygotował się... I jeszcze "Kumaci" Śpiewają Kamil Grosicki MKS MKS i oczywiscie oprawy... to jest wszystko śmiechu warte. ALEX WIEM ŻE TO CZYTASZ, ZOBACZ CO TE LEGENDY ROBIA.
benia1

benia1

(12316/18000) 09.05.2026 18:21
C+ się zawiesił po bramce Pogoni ????
ZaWa

ZaWa

(14639/18000) 09.05.2026 18:22
Odwrotność meczu ze Szczecina. Oby wynik też był odwrotny. Co do gry lepiej się nie wypowiadam na ta chwilę, ocenie to wszystko po meczu
lero

lero

(74637/96000) 09.05.2026 18:23
Jaga gra z nami w dziada. My nerwowi, niecelne anemiczne podania a obrona dziurawa jak ser. Pululu przy bramce bez krycia. Kryminał. Przykro się na to patrzy. Gdyby nie Cojocaru i Cuić to lepiej nie myśleć jaki był by wynik.
Anathema

Anathema

(39736/48000) 09.05.2026 18:23
Statystyka strzałów: celne 11-1. Trwoga
Misiek1948

Misiek1948

(30442/36000) 09.05.2026 18:25
Gramy anemicznie, ale może Jaga się wypompuje i w końcówce uda się wyrównać. Mimo wszystko dzięki Kojotowi nie przegrywamy wyżej.
Leonek79

Leonek79

(4440/4800) 09.05.2026 18:28
@Pablo Widziałeś pierwsze 15 minut ??? Kojot 2 razy do przeciwnika . Obrońcy do przeciwnika . Przecież Jagiellonia w ciągu pierwszych 15 minut mogła walnąć ze 3 bramki. Toż to gra na poziomie B klasy.
Alchemik

Alchemik

(59781/72000) 09.05.2026 18:31
Żenada a nie gra Pogoni!! Błędy,błędy i jeszcze raz błędy!! Nie tędy droga panie Toasberg!!!! Co za taktyka?????? Wysoki presing i odsłanianie tyłów ! Kur...a co to jest????? Nasz bramkarz popełnia takie błędy że az strach!! Panowie piłkarze nie umiecie biegać? czy Wam sie nie chce???
Atmofrag

Atmofrag

(6879/9600) 09.05.2026 18:33
uwielbiam gdy Cojocaru zawsze przy trudniejszym strzale tylko się patrzy... hahahah co za miernota
krokodylbambi

krokodylbambi

(27223/36000) 09.05.2026 18:33
10 asystentow a zaden nie widzi ze mukairu jest do zmiany
k0r

k0r

(77996/96000) 09.05.2026 18:34
Pragmatyk zaczyna ze zmianami... Pewnie jak zawsze trafi.
kibol

kibol

(44375/48000) 09.05.2026 18:34
Czapliński mimo wszystko był bardziej widoczny od Mukairu ,ale ten nie ma jaj aby dwóch było młodych na boisku.Zdecydowanie Mukairu na ławkę powinien wylądować
oblabla4

oblabla4

(9939/12000) 09.05.2026 18:34
Wchodzi te cienkie dziecko co gra za nazwisko.
kranzmann1982

kranzmann1982

(13235/18000) 09.05.2026 18:39
Jaga to niestety półka wyżej niż Wisła a nasi po prostu nie dojechali na mecz - trzeba prosić o najmniejszy wymiar kary i tyle. Remis to raczej poza naszymi możliwościami.
krokodylbambi

krokodylbambi

(27223/36000) 09.05.2026 18:42
mukairu jest tragiczny juz dawno powinien dostac wędke
DominoJachaś

DominoJachaś

(4148/4800) 09.05.2026 18:48
@krokodylbambi Pewnie zaraz Grosik za Mukairu
silentscream

silentscream

(118590) 09.05.2026 18:49
Dlaczego Borges jest jeszcze na boisku? To on jest dzisiaj najslabszy niestety…
Pablo

Pablo

(44681/48000) 09.05.2026 18:49
@Leonek79 Widziałem początek i twierdze ze po prostu oni sa słabi a nie ze jeden obstawił i teraz wszyscy grają by dostać oklep i wygrać u bukmachera. Ogarnij sie chlopie bo zaraz bedziesz uważał ze Alex to zarabia na porażkach u buka
ALI

ALI

(25077/36000) 09.05.2026 18:50
Ten Pululu to też oszust byle dotknięcie upada i symuluje.
k0r

k0r

(77996/96000) 09.05.2026 18:51
65 minuta nadchodzi. Czyżbyśmy za chwilę witali Legendę?
krokodylbambi

krokodylbambi

(27223/36000) 09.05.2026 18:52
na co ten gamon czeka ze zmianami mukairu caly mecz pilki nie ma a jak juz ma to odrazu traci jak frajer :)
TritumX

TritumX

(21119/24000) 09.05.2026 18:54
Wchodzi Grosicki, nasza tajna bron... Dawno sie nie kopal w czolo.
k0r

k0r

(77996/96000) 09.05.2026 18:54
Tak jest!. Drżyjcie.
Pablo

Pablo

(44681/48000) 09.05.2026 18:55
Ale patalach z tego Grosickiego, za 200tys nawet dosrodkowac nie umie. Ale sie chlop emeryt ustawił
krokodylbambi

krokodylbambi

(27223/36000) 09.05.2026 18:55
@TritumX wszedl i juz podal do przeciwnika :)
mark

mark

(124595) 09.05.2026 18:55
Ikona Jagielonii pieknie sie zesr
Piotr3277

Piotr3277

(559/600) 09.05.2026 18:57
No super legenda pokazał jak sie kopać jeszcze bardziej po czole
TritumX

TritumX

(21119/24000) 09.05.2026 18:58
@krokodylbambi No mowie, dac mu pilke na skrzydle to gwarancja ze albo mu zabiora, albo przestrzeli albo niecelnie odda : ) Moglby juz skonczyc kariere.
Pablo

Pablo

(44681/48000) 09.05.2026 18:59
Skoro to legenda to powinien juz być w muzeum a nie wkur... kibiców na boisku. Zapomniał chłop o powiedzeniu- nie ważne jak zaczynasz ale jak kończysz
Pablo

Pablo

(44681/48000) 09.05.2026 19:01
Wyp. Grosicki z tej murawy, jesteś cienki jak d. węża. Chyba szybko murawy nie powąchasz po tym meczu
Leonek79

Leonek79

(4440/4800) 09.05.2026 19:01
@Pablo Tak prześmiewczo "Jak nie mają sił wybić piłki to niech więcej jedzą". Serio na początku to wyglądało jakby ktoś obstawił, że stracą bramkę w ciągu 15 minut i nie ma co się tutaj ogarniać. To są profesjonalni piłkarze? Wyglądali jak kolesie którzy nigdy ze sobą nie grali a trenują prawie codziennie. Troszkę w piłkę grałem i takie sytuacje się nie zdarzały no chyba, że rzeczywiście są atak słabi że proste wybicie przerasta ich możliwości to wtedy niech idą pokopać sobie piłkę w jakieś 2 -3 lidze. Błędy się zdarzają ale nie 5 w ciągu 10 minut takich samych.
TritumX

TritumX

(21119/24000) 09.05.2026 19:02
Statystyka do 70 minuty, strzaly celne: Jagiellonia Bialystok - 12 Pogon Szczecin -1 ...
k0r

k0r

(77996/96000) 09.05.2026 19:02
JPRDLE jaki to jest dzban, Grosicki. Akurat jak może strzelać to podaje.
mark

mark

(124595) 09.05.2026 19:03
Powinno byc 2:2
Pablo

Pablo

(44681/48000) 09.05.2026 19:05
@Leonek79 Ty kopałeś w piłkę a oni kopia się po czole dlatego tego nie rozumiesz. No nie kazdy sie do tego nadaje, na niektórych trzeba bata a nie tylko podwyżek kontraktu, bo to wcale nie gwarantuje ze beda grac lepiej
MENTOR

MENTOR

(17190/18000) 09.05.2026 19:06
Ława mimo , że jest 3 lata młodszy od Czaplińskiego.... wygląda dużo lepiej i dojrzalej , dobre wejście w grę
Pablo

Pablo

(44681/48000) 09.05.2026 19:07
Grosik kopnąłeś jak baba w ciąży. Ty lepiej juz zejdz, zjedz snickersa i nie gwiazdorz
TritumX

TritumX

(21119/24000) 09.05.2026 19:07
Ladne podanie Grosickiego do bramkarza przeciwnika.
Pablo

Pablo

(44681/48000) 09.05.2026 19:09
Śmieszne te nasze podania, zawsze czeka na piłkę a piłkę przyjmuje przeciwnik który do niej biegnie. A nasz stoi i czeka
JUSA 70

JUSA 70

(44183/48000) 09.05.2026 19:09
Tylko nie Penny do wrzutki
JUSA 70

JUSA 70

(44183/48000) 09.05.2026 19:11
No i się w końcu wstrzelił
krokodylbambi

krokodylbambi

(27223/36000) 09.05.2026 19:11
brawo agger wierzylem w ciebie
El Profesor

El Profesor

(13955/18000) 09.05.2026 19:11
AHU!
k0r

k0r

(77996/96000) 09.05.2026 19:11
JEEEEEEESSSSSSSSSSTTTTTTTTTT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
mark

mark

(124595) 09.05.2026 19:12
Pooogoooon uraaatooowaanaa!
Pablo

Pablo

(44681/48000) 09.05.2026 19:12
No nie zawsze lepszy wygrywa. I oby bylo tez tak tym razem
Czarny1971

Czarny1971

(120569) 09.05.2026 19:12
Yes karwa!
k0r

k0r

(77996/96000) 09.05.2026 19:12
Ładne to było!
k0r

k0r

(77996/96000) 09.05.2026 19:12
Niech się dzieje!
TritumX

TritumX

(21119/24000) 09.05.2026 19:13
Mad Max Agger!
mark

mark

(124595) 09.05.2026 19:13
z 0:2 na 2:2 z Jaga to jest to
DominoJachaś

DominoJachaś

(4148/4800) 09.05.2026 19:13
No Agger ale Ty mi teraz zaimponowałeś :D
mark

mark

(124595) 09.05.2026 19:14
Czy wygraja to ?
JUSA 70

JUSA 70

(44183/48000) 09.05.2026 19:19
Mongoł Mongoł Mongoł i nic więcej
El Profesor

El Profesor

(13955/18000) 09.05.2026 19:19
ech...
MENTOR

MENTOR

(17190/18000) 09.05.2026 19:19
dzięki Rumunie ... Cojocaru to jest naprawdę czasem patałach
krokodylbambi

krokodylbambi

(27223/36000) 09.05.2026 19:19
hahahha cojocaru ty cieniasie
mark

mark

(124595) 09.05.2026 19:19
Aleeeee Peeeeeeeech!
kibol

kibol

(44375/48000) 09.05.2026 19:20
buhahhaha frajerzy !
Czarny1971

Czarny1971

(120569) 09.05.2026 19:20
Firana
keybo

keybo

(7031/9600) 09.05.2026 19:20
Cały wysiłek został zmarnowany przez tego Kojota. Mam go już dość. Ode mnie biała chusteczka.
Pablo

Pablo

(44681/48000) 09.05.2026 19:20
Pogonić Rumuna. A jeszcze lepiej do klubu kokosa
DominoJachaś

DominoJachaś

(4148/4800) 09.05.2026 19:20
No cóż... Frajerski gen przegrywu nie odpuszcza. Trzeba jak najszybciej do szamana...
Ymir

Ymir

(78/100) 09.05.2026 19:21
Firana ja pier.... Lepiej bramkarza szukajmy bo to są jaja...
ALI

ALI

(25077/36000) 09.05.2026 19:21
Ale sp.....
kibol

kibol

(44375/48000) 09.05.2026 19:22
Valentin ile ty baboli musisz walić ? Poszukajmy kogoś kto szczególnie dobrze gra nie tylko na linii ale też nogami ,bo ten ile też zapalników daje to głowa boli
JUSA 70

JUSA 70

(44183/48000) 09.05.2026 19:22
Jesteśmy zajonaszeni tym bramkarzem i jeszcze polecimy z tym Mongołem Co za leszcz Proszę jak się pewnue wychodzi reprezentuje Abramowicz
mark

mark

(124595) 09.05.2026 19:24
Z Grosickim pooosraaalo sie
ALI

ALI

(25077/36000) 09.05.2026 19:24
Rumun musiał spier....c
ALI

ALI

(25077/36000) 09.05.2026 19:25
Za szybko im wmówili , że się utrzymali ha,ha,ha.
Alchemik

Alchemik

(59781/72000) 09.05.2026 19:28
Jak mozna tak frajersko przegrać???? Bo ma sie kiepskiego bramkarza i tyle!! Brak komunikacji rak dobrego wyprowadzenia piłki opuznianie gry!! .... No dobrze,ze jeszcze mamy dwa mecze moze zdobedziemy choc punkcik!!!!
mark

mark

(124595) 09.05.2026 19:30
Opierdalacie rumuna a winowajca cala obrona!
mark

mark

(124595) 10.05.2026 11:04
Trzeba bylo umiec bronic remisu,trzeba bylo umiec trzymać pilke daleko od wlasnego pola karnego ale nieeeeeee,dali Jagielonii szanse pograc na polu karnym Pogoni,to nie wina osamotnionego bramkarza.