preloader
Przejdź do głównej treści
870500bc389c903e1138047c75f2f243532ccf

870500bc389c903e1138047c75f2f243532ccf

Relacja LIVE: Piast Gliwice - Pogoń Szczecin

profil-jpg

Źródło: własne Wyświetlenia: 8886

Uwaga!

Dla lepszego doświadczenia użytkowników komentarze są początkowo niewidoczne. Kliknij „Zobacz komentarze", aby je pokazać i dołączyć do rozmowy.

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.

* Komentarze w serwisie www.PogonSportNet.pl zamieszczane przez jego użytkowników są ich prywatną opinią. Serwis nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli jednak administratorzy dostrzegą naruszanie dóbr osobistych, zmuszeni będą do usunięcia komentarza, a w przypadku powtarzania się sytuacji, zablokowania konta użytkownika.

Komentarze (238)

Pacos

Pacos

(5482/6400) 13.04.2026 08:08
Dziś mecz a tu żadnego kwiecistego przemówienie o wielkości organizacji i nieśmiertelności.....? No jestem zdruzgotany normalnie.
mark

mark

(124595) 13.04.2026 08:10
Mecz nie o 6pkt tylko o 100pkt,w tak ciężkiej sytuacji Pogon dawno już nie była,a jak była to Kosta miał magiczna pałeczke.Teraz sytuacja jakby gorsza,TT wpakowal Pogon w te sytuacje ale czy będzie potrafił też z niej się wydostac? Kto w Pogoni chce jeszcze umierać za Szczecin?
gorilla2003

gorilla2003

(21574/24000) 13.04.2026 08:11
Kolejny mecz o wszystko. Szkoda że kadrowo wyglądamy tak słabo.
gorilla2003

gorilla2003

(21574/24000) 13.04.2026 08:13
Mam nadzieję że miejscowi nie są gramotni i nie podłapią przyśpiewki. Będzie słabo jak jej tekst przerobią na swoją modłę i się okaże że dziś to im ,, j...ć się chce".
ttb

ttb

(41249/48000) 13.04.2026 08:28
Kolejny wpierrdol. Kiedy prezes zrozumie, że Tan jest do natychmiastowego "opuszczenia" tego tonącego statku. Może spadek jest potrzebny by oczyścić to gówno co się porobiło w klubie.
Landsberg

Landsberg

(94011/96000) 13.04.2026 08:45
Jedyny pozytyw po tej kolejce ,że już niżej w przypadku porazki nie spadniemy a wiadomo co gramy na wyjazdach. P,S niżej spadniemy po meczu z Lechem, niestety
darecki73

darecki73

(45955/48000) 13.04.2026 08:47
Dziś chcę widzieć walkę, zaangażowanie od pierwszego gwizdka, do ostatnieego. U tylko zwycięstwo, Portowcy tylko zwycięstwo. Bo inaczej zakopiemy się w strefie spadkowej.
Landsberg

Landsberg

(94011/96000) 13.04.2026 08:52
@ttb myślę , że w Ekstraklasie też mogą oczyszczać Klub , spadek w niczym nie pomoże a na pewno utrudni zbudowanie drużyny. Wczoraj oglądałem Wisłę z Polonią Bytom , na koniec pokazali oczywiście tabelę i są szanse , że gdy spadniemy to po mądrym zarządzaniu można wrócić mocniejszym bo ogramy sensownie młodzież , pozbędziemy się obciążników co nie dają tyle ile są warci. Na pierwszym miejscu jest Wisła potem Śląsk , wielkich tuzów tam nie widać. Szanse są jesli spadniemy z Termalicą i np. Radomiakiem. Ale to byłby pstryczek dla dumnego Persa gdy publicznie wyznawał dumę z bycia Prezesem jednym z 18 ekstraklasy
R_suchy600

R_suchy600

(5732/6400) 13.04.2026 09:10
Wydaje mi sie ze problemem klubu nie jest TT tylko nowy właściciel. Sposób zarządzania i atmosfera jaka tam zapanowała powoduje że ludzie nie chcą tą pracować a ci co są kombinują jak dać noge łącznie z większością pilkarzy. Nawet jak się cudem utrzymamy to u tak nic się nie zmieni. Biada nam niestety....
PogonMKS

PogonMKS

(16958/18000) 13.04.2026 09:20
Kolejny czarny poniedzialek..tylko ze teraz to juz bedzie gwozdz do trumny.
CzłowiekZżelaza

CzłowiekZżelaza

(4419/4800) 13.04.2026 09:29
Po nieśmiertelność!
1962

1962

(62490/72000) 13.04.2026 09:38
Jeśli TT trafnie dobierze skład wyjściowy, jeśli ta pierwsza jedenastka da z siebie maksa i zawalczy, to możemy tego Piasta pokonać. Fakt, że obrona jest tak osłabiona, że to będzie trudne zadanie, ale najlepszą obroną jest atak. Walczyć Pogoń walczyć
krokodylbambi

krokodylbambi

(27174/36000) 13.04.2026 09:49
juwarą i greenwoodem po niesmiertelnosc!
alex

alex

(48588/72000) 13.04.2026 09:53
Quo vadis Pogonio? Quo vadis.Chwilę temu graliśmy o najwyższe trofea,najwyższe pozycje na podium,a dziś?.Dziś świecimy na czerwono i zadajemy pytanie,,spadniemy czy nie spadniemy?"Jak dziś damy ciała to witaj I ligi OBY NIE!
krokodylbambi

krokodylbambi

(27174/36000) 13.04.2026 09:53
pozo to była nasza ostatnieja nadzieja w tym anty futbolu
DominoJachaś

DominoJachaś

(4148/4800) 13.04.2026 09:53
Jak my dzisiaj nie zdobędziemy trzech punktów...
zmyłer

zmyłer

(2412/2800) 13.04.2026 09:55
straciłem wiarę dzisiaj żegnamy się z PKO BP Ekstraklasą, Alex spłacił długi i chwała mu za to ale potem wszystko spieprzył początek to przeganianie wychowanków z klubu potem nietrafione transfery to się posypało i tylko czyściec w postaci spadku może uzdrowić ten klub za tydzień pyrlandia będzie miała radochę spuszczają definitywnie Pogoń do betclik I ligi
MarekPS

MarekPS

(517/600) 13.04.2026 10:14
Mamy 7 finałów dziś punkt biorę w ciemno musimy się wygrzebać ze strefy spadkowej przecież nasze gwiazdy nie zdzierżał że cały tydzień będą w strefie spadkowej się znajdować Oni muszą ten punkt zdobyć i przeskoczyć te dwie trzy drużyny psychika i wtedy siądzie jak tego nie zrobią a chyba dzisiaj jest najsłabszy mecz ze wszystkich jakie mamy do rozegrania jeszcze liczę że będziemy grali z dziczkiem po naszej stronie chłop jak pomyśli to zrozumie że Pogoń nie może tego przegrać bo za rok będzie grał w pierwszej lidze musi zrobić wszystko żeby nam pomóc
maciej26

maciej26

(5477/6400) 13.04.2026 10:18
Sytuacja jest bardzo trudna, lecz w podobnej jest wiele klubów. Problemem jest nasza kiepska gra, żadnej kreacji w ofensywie, do tego jak dojdą indywidualne błędy w obronie jak w 2 ostatnich spotkaniach, to wtedy punkty uciekają. Dla nas jedyną szansą jest postawienie monolitu w defensywie i czekanie na szczęśliwy traf z przodu. Czy to wystarczy do utrzymania? Niewiem, szansę oceniam pół na pół, ale to co prezentujemy na boisku niestety nie napawa optymizmem.
Cezar

Cezar

(11371/12000) 13.04.2026 10:18
W momencie degradacji pierwszej i drugiej drużyny oraz zwinięcia zabawek przez właściciela to na wyjazdy będzie można jeździć komunikacją miejską czyli do Śmierdnicy.
marek9636

marek9636

(107057) 13.04.2026 10:38
@Cezar no przecież jak sie zawinie to będzie ulga dla wielu, w końcu przestanie niszczyć klub. Wrócą szczecińscy biznesmeni i zrobią tu LM. Także tylko sie cieszyć przecież
rusnak

rusnak

(17921/18000) 13.04.2026 10:40
https://i.postimg.cc/YSRgWy4X/Screenshot-20260413-101519-Chrome.jpg https://i.postimg.cc/447whVGM/Screenshot-20260413-101447-Chrome.jpg Haditaghi Keller Mowlik Thomasberg Co żeście zrobili z tym klubem !! A nie, zaraz, czekaj ... przecież to wszystko wina Grosickiego... Przecież diagnoza już tu dawno zapadła.
Misio 79

Misio 79

(58902/72000) 13.04.2026 10:47
Jeżeli ktoś myśli, że z wiecznie k9ntuzjowanym Kurzawa i rezerwowymi z gksu Wedrychowskim i Łukasiakiem byśmy sie utrzymali to jest w błędzie. Sklad który zdobywał 3 i 4te miejsca brzydko sie zestarzał, młodzi nie zrobili żadnego postępu.
tukaniero

tukaniero

(17231/18000) 13.04.2026 10:49
mecz o wielka stawke wiec.....gacie pelne towaru
Misio 79

Misio 79

(58902/72000) 13.04.2026 10:50
Bledem za to było ściągnięcie trenera, który preferuje zupełnie inna taktykę niż poprzednicy nie mając ku temu odpowiednich graczy. Stekajacy do mediów Grosik też nie pomógł, a patrząc jaki piach teraz gra, to i tak zarabia dwa razy za dużo.
Cezar

Cezar

(11371/12000) 13.04.2026 10:52
@Misio 79 Dodać należy, że kapitanem powinien być ktoś inny.
Misio 79

Misio 79

(58902/72000) 13.04.2026 10:56
Za rezerwy winny jest poprzedni właściciel, a nie Alex. Przez rok przecież nikt nie wyszkoli wychowanków. Za pierwszy sklad to rzeczywiscie odpowiada Tan, który dobrał graczy jakich dobrał,
Czarny1971

Czarny1971

(120569) 13.04.2026 11:05
Jeśli dzisiaj nie będzie jakiejkolwiek zdobyczy punktowej to trudno będzie mieć złudzenia. Najgorsze jest to że nie ma podstaw by wierzyć że coś dziś można zdobyć. No jest oczywiście jak zawsze logika ekstraklasy i ewentualnie brak Placha ale by to wykorzystać trzeba coś tworzyć. Kiedy „wiem ile jestem wart” w końcu się obudzi? W 1 lidze?
Misio 79

Misio 79

(58902/72000) 13.04.2026 11:07
Cezar, zupełna zgoda, że kapitanem powinien być ktoś inny, ale wydaje mi sie, ze w tej drużynie nie ma nikogo z silnym charakterem. I czytając komentarze z poprzednich artykułów, muszę sie zgodzić, że brakuje kogoś takiego jak, Muraś.
Majster

Majster

(756/800) 13.04.2026 11:10
Kesler dziękujemy ci za 1 ligę. Fachura z ciebie pełną gębą. Nikt tak nie zna się na transferach jak ty. Perez z Realu Madryt powinien brać z ciebie przykład !
Majster

Majster

(756/800) 13.04.2026 11:11
Bierz tego swojego wynalazka z Anglii i zawijaj się z tego miasta !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Misio 79

Misio 79

(58902/72000) 13.04.2026 11:18
Najgorsze jest to, że będziemy grali ta sama taktyka jak na legie. Dostaniemy bramkę i nie będziemy wiedzieć co zrobic dalej. Ta druzyna nie jest mentalnie przygotowana do zdominowania przeciwnika. Pressing w ich wykonaniu wyglada jak u schyłkowego Nawalki, ręce opadają...
rusnak

rusnak

(17921/18000) 13.04.2026 11:20
A księciunio to w ogóle jest tu w tygodniu, zajmuje się czy interesuje w ogóle klubem? Czy tylko wpada sobie na meczyk, popchnie parę tych swoich pie*rdów, skręci na siłę jakaś goownoaferkę, poszczuje na tych najbardziej związanych z klubem, pocwaniakuje, pomacha szabelką i wypada, h..wie gdzie? A wyciągnął te zapowiadane konsekwencje w stosunku do najbardziej winnych? Czyli tych turasów przydupasów a przede wszystkim do siebie? Czy to tylko były kolejne brednie, majaczenia i banialuki?
Hajcior

Hajcior

(17738/18000) 13.04.2026 11:24
Można pisać, że to mecz o 6 pkt ale prawda jest taka, że ich to nie obchodzi, zwykła banda przegrywow, szkoda strzepic ryja...
Doker

Doker

(8200/9600) 13.04.2026 11:31
Do końca pozostało do rozegrania 7 meczy więc do zdobycia wciąż jest 21 punktów. Po to by utrzymać się w Ekstraklasie potrzeba wg Thomasberga +/-12 punktów. To jest piłka nożna, najbardziej niesprawiedliwy sport, więc przynajmniej w teorii jest to jak najbardziej możliwe. Teoria jednak to nie wszystko. Potrzebna jest wola zwyciężania i wiara w wykonalność tej woli. Jeśli jednak w drużynie i wokół niej nie ma wiary, że da się radę - to nie ma żadnych szans na utrzymanie. Większość kibiców wciąż wierzy ale czy to samo ma miejsce wśród piłkarz i trenerów? Chciałbym być przekonany, że tak jest, ale nie mam na to żadnych dowodów ani nawet przesłanek. Może jednak mecz z Piastem przyniesie pierwszy zwiastun tej nadziei. Oby tak się stało bo w ogóle nie uśmiecha mi się obserwowanie meczy pierwszoligowych.
zenon

zenon

(35531/36000) 13.04.2026 11:32
Biorąc pod uwagę terminarz to wszystko zależy czy nie zawiązała się spółdzielnia która zwali nas z ligi. AH z pewnością nie jest lubiany za swoje wypowiedzi więc moze być różnie. Ponadto Piast obok nas to jeden z kandydatów do spadku. Jeżeli nie chcemy liczyć na farta to czas zacząć zapierdalać.
Misio 79

Misio 79

(58902/72000) 13.04.2026 11:43
Spółdzielnią śmierdzi i to bardzo. Wydaje mi sie, ze spadnie widzew albo my. Wszyscy już sie cieszyli z naszego spadku do 4ligi w zeszłym sezonie, ale nie pyklo. Jeżeli nie wygramy z piastem to będzie bardzo ciężko...
rusnak

rusnak

(17921/18000) 13.04.2026 11:51
Jest tylko jedna szansa na punkty. Przykleić wąsy dziewczynom z Pogoni i puścić w bój.
krokodylbambi

krokodylbambi

(27174/36000) 13.04.2026 11:56
a moze to szachy 5d i celowanie działanie a od przyszlego sezonu wraca na białym koniu buława przedsiebiorczosci XD
JUSA 70

JUSA 70

(44183/48000) 13.04.2026 11:57
Coraz bardziej pogarsza się sytuacja nasza i w tabeli 1szego i drugiego zespołu Do tego nielubiani przez Alexa ze Skazani na Pogoń kują w oczy faktami że szykują się masowe odejśćia i trenerów i zawodników a Prexio nic z tym nie robi czyżby chciał zrezygnować z akademi ?Bez kiteksu wygląda to żle TT tutaj nie jest w100 procentach odpowiedzialny bo jak nie chcą ludzie umierać za Prezesa u którego mają być do czerwca to nic nie poradzi nawet geniusz trenerski
JUSA 70

JUSA 70

(44183/48000) 13.04.2026 11:59
Nie podpisywanie nowej umowy chociażby z Ulve to można pisać już w kategoriach skandalu
JUSA 70

JUSA 70

(44183/48000) 13.04.2026 12:05
Trzeba trzeżwo spojżeć jak to my byśmy byli na miejscu takiego zawodnika Po co mi się szarpać jak za mieśiąc bedę u nowego pracodawcy i muszę być zdrowy bo z kontuzją mnie nikt nie zatrudni ,chyba że taki sam łowca szrotu jak Tan
Anathema

Anathema

(39730/48000) 13.04.2026 12:09
Juz abstrahując od naszej podlej sytuacji i padliny jaką graja, ekstraklasa nie lubi Pogoni a Alexa który tu i ówdzie zadarl i sie naraził zrobi wiele byśmy już nie wyszli nad kreskę. Także wieszcze dziś w Gliwicach kolejny gwóźdź do ekstraklasowej trumny
Cezar

Cezar

(11371/12000) 13.04.2026 12:32
@Misio 79 zgadza się, za poprzedniej prezesury również były z tym problemy. Był Kożulj. Pozbyli się go przed czasem, a ten potrafił każdego ustawić.
1969

1969

(37259/48000) 13.04.2026 12:51
Nie potrafimy grać pod presją sukcesu, tym bardziej nie mamy mentalu w grze o wszystko. Przyznał to Angielski, że gra o utrzymanie jest dużo bardziej stresująca, niż gra o trofeum. Od wczoraj wyświetlamy się w tabeli na czerwono, więc rajtuzy pełne. Ja straciłem wiarę po tym, co zobaczyłem z Ległą. Tylko cud nad Odrą albo rozstawienie tabeli na koniec sezonu przez bukmacherkę może nas ocalić...
1962

1962

(62490/72000) 13.04.2026 13:07
Dla mnie Grosik skończył się w chwili kiedy zaczęły się rozmowy na temat jego dalszego kontraktu. Kamil pokazał, że żaden z niego przywódca, bo wybrał metodę presji, szantażu i wykorzystał zaufanie Alexa, który widział w nim kapitana, niezastąpionego, człowieka, który poprowadzi ten zespół do sukcesu co da klubowi i Szczecinowi upragnione puchary, a nawet Mistrzostwo. Szybko okazało się, że negocjował tylko dla siebie i rodziny nie myśląc co pózniej będzie. Smutne zakończenie kariery
JUSA 70

JUSA 70

(44183/48000) 13.04.2026 13:33
Przewidywany sklad :Skandalista Larry Flynt ,Cygan,Szalony Węgier ,Smoła z Golęcina ,Ali co na MS wali ,Ulve co mu zależy ,Acosta co mu nic nie leży ,, ,Koń z zaprzęgiem rasy Angielskiej ,Młody Ławka ,Muki co walnie dzisiaj trzy sztuki,I jest i on Zbawiciel całej gry odnowiciel Centaur jego imię Choć chłopina grał ostatnio miernie to klękną dziś Piastunki jak tylko pierdnie
Greg Yzer

Greg Yzer

(8950/9600) 13.04.2026 13:33
Coś czuję że będą niesamowite baty w Gliwicach
ZaWa

ZaWa

(14645/18000) 13.04.2026 13:59
My już mieliśmy swoje szanse przed wiele lat w extraklasie i nic nie zdobyliśmy, wielokrotnie ocieralismy się o podium i puchary, mieliśmy finał 2 razy pod rząd, gdzie mało która drużyna miała taki przywilej. Banda nieudaczników wcześniej walcząc o coś dała dupy i teraz dopina swego spuszczając nas do 1 ligi, pięknie spinając okres nieudolności.
PrezesKlubuSportowego

PrezesKlubuSportowego

(952/1200) 13.04.2026 14:06
Jesli dzis przegramy, to utrzymanie sie w lidze nie bedzie juz zalezalo tylko od nas.
TritumX

TritumX

(21099/24000) 13.04.2026 14:13
A Jaśnie Wielmożny Pan, Żelazna Ręka Sprawiedliwości i Porządku, Władca i Dobroczyńca z dalekich, ostępów Kanady raczy dzisiaj łaskawie zstąpić do naszych skromnych Gliwic, aby na własne, pańskie oczy podziwiać owo arcydzieło swej ręki – ów piłkarskopodobny twór, który od roku z mozołem i wielką sztuką konstruuje, niby alchemik mieszający szczere złoto z błotem, g@wnem i tym lichym szczecińskim piaskiem, mniemając, iż z takiego połączenia wyjdzie coś godnego mistrzowskiej purpury? Czy tedy, jak zwykle, ze swej śnieżnej kanadyjskiej komnaty zarządzał bedzie owym imperium na dystans, chłoszcząc pejczem powietrze, karcąc, ganiąc i wyklinaąc winowajców, a przy tym dalej szerząc perskie baśnie o wyjątkowości, o jakości nieznanej śmiertelnikom, o potędze godnej królów i o żelaznej woli walki tejże… zbieraniny? Ku wiecznej chwale!
Robson

Robson

(8150/9600) 13.04.2026 14:14
To co fajtłapy: znowu będziemy się wstydzić za was? Czy w końcu tego Piasta pokonacie? Może remis będzie szczytem waszych możliwości. AH&TK duet nieziemski.
Lass

Lass

(2833/3200) 13.04.2026 14:31
A może faktycznie Mroczny dogadał się z AH i dał mu czas żeby tamten przeprał to i owo, a po jakimś czasie kolejna wolta i powrót na białym koniu. W międzyczasie, coś tam dadzą sobie po rajtach dla niepoznaki dla tłumu. Zobaczcie, że jeden jegomość z zarządu został i dzielnie się trzyma stołka :) Liczyłem, że Pogoń jako organizacja zmieni jakość, ale wygląda to kiepsko, a te pozorne ruchy to tylko robią wiatr. Hiszpanie, nowi dyrektorzy, akademia bez pomysłu. Zawiodłem się, ale nadal chciałbym się mylić co do zamiarów Haditagiego.
JUSA 70

JUSA 70

(44183/48000) 13.04.2026 14:42
TritumX; Jaśnie wielmoży dzisiaj nie pojawi się w Gliwicach bo jest w Cieśninie Ormuz razem z Tanem werbują marynarzy do zaciągu na 1 ligę
kranzmann1982

kranzmann1982

(13231/18000) 13.04.2026 15:10
Pamiętając kopaninę z Legią to dziś nic nie przemawia za punktami w Gliwicach. Można jedynie liczyć na pokrętną logikę ekstraklasy.
Remson

Remson

(14598/18000) 13.04.2026 15:12
Jeszcze nam brakuje żeby Dziczek nam perdolnął dziś gola na do widzenia XD. Patryk pamiętaj że od 1 lipca nie chcesz w 1 lidze biegać.
silentscream

silentscream

(118590) 13.04.2026 15:25
Dość już tego płaczu na tym forum, bo już się niedobrze robi od tego czytania, tak na pewno AH wpier.... 60 mln w Klub tylko po to aby go spuścić do pierwszej ligi, to samo działanie ma za uszami Dobrzycki, tylko on wrzucił ponad 100 mln. Czy Wy się w ogóle zastanawiacie co piszecie? Co do drugiego zespołu, to po odejściu starszych, nierokujących zawodników było wiadomo, że w tym sezonie będą grać o utrzymanie, nie wiem skąd to zaskoczenie, skoro nagle w trzeciej lidze zaczęli grać młodzikami. Przyczyny słabego sezonu w przypadku pierwszego zespołu są jasne: przebudowany skład, odejście Kulu (teraz widać co znaczy dobry napastnik, zeszły sezon był uratowany głównie dzięki niemu i jako takiej grze Grosickiego), no i kapitan totalnie bez formy, mający pary na może 30 minut uczciwej gry. Oby się obudził pod koniec sezonu bo na tą chwilę wygląda to tak jakby rękoma m.in. Radzia chciał siebie oczyścić w razie najgorszego wyciągając jakieś pseudo info o tym, że piłkarze zaraz po meczu jadą do domu. No wg niego to powinni po przegranym meczu pojechać z nim na balety i chlać do rana. Reasumując, dzisiaj się jeszcze nic nie rozstrzygnie, zarówno w kwestii mistrza Polski jak i spadku. W tej chwili różnice są tak małe, że spaść może każdy kto ma poniżej 40 pkt. Jeżeli dzisiaj wygramy, to na 99% utrzymamy się w lidze i takie są fakty, jak zremisujemy sytuacja będzie trudna ale nie tragiczna, tragedii nie będzie też jak przegramy bo do końca sezonu mamy u siebie jeszcze Lecha, Wisłę Płock, GKS Katowice. Co najmniej dwa z tych trzech zespołów pokonamy. Kiełbasy do góry i jazda.
Remson

Remson

(14598/18000) 13.04.2026 15:25
Słuchaj Tan jak coś to możesz do Szczecina w następnym sezonie przyjeżdzać żeby meczyk obejrzeć, posiedzieć w klubie parę tygodni. Ale transfery i zarządzaniem stanem kadry Pogoni niech najlepiej zajmie się ktoś kto robił to z powodzeniem na wysokim poziomie i wie jak w kwestiach transferowych komunikować się z trenerem. Czas pokazał że dużo nie zawsze znaczy dobrze.
marek9636

marek9636

(107057) 13.04.2026 15:34
@silentscream wreszcie jakiś głos rozsądku
lero

lero

(74645/96000) 13.04.2026 15:37
A ja wbrew wszystkim uważam, że największą i podstawową winę za to jak prezentuje się zespół ponosi trener a ten nasz jest Duńczykiem. Znam ich dosyć dobrze, więc wiem jaką mają mentalność i co z ich umiejętnościami. Mówi się, że Polak jak jest potrzeba, to wszystko potrafi, natomiast Duńczyk potrafi tylko to, co w b. wąskim zakresie nauczyli go w szkole albo na jakimś kursie. Podam przykład z autopsji. Byłem w Danii u znajomego Duna. Akurat przywieźli mu nową pralkę. On mówi, że musi zadzwonić po fachowca, żeby mu ją podłączył. Ja go pytam. A co to za filozofia? Sam nie potrafisz? A on mi na to, że zna się tylko na produkcji z drewna. Tacy są ograniczeni. W 10 minut odłączyłem mu starą pralkę, podłączyłem nową i mówię, że zaoszczędził sporo kasy, bo u nich taka usługa z dojazdem kosztuje tyle co pół pralki. A on mi na to. A czy ta pralka będzie na pewno dobrze działała, bo przecież ty nie jesteś fachowcem od tych rzeczy. Uśmiałem się strasznie. Po wielokrotnych pobytach u nich zauważyłem, że większość z nich tak ma. Jest np. kierowcą, to potrafi tylko prowadzić auto i nic poza tym. Półmózgi. Dlaczego to opisałem? Bo myślę, że nasz trener jest jak większość Duńczyków. Nauczył się prowadzić i trenować drużynę tylko pod system 1-4-4-2 i może to nieźle potrafi ale jak musi to zmienić, to już ma duży problem i gubi się. Oni są niereformowalni i ograniczeni w poszerzaniu wiedzy. Muszą mieć odpowiednie narzędzia na właściwym miejscu, bo jak nie, to się gubią. Zobaczymy czy może w sytuacji podbramkowej w jakiej jesteśmy, wreszcie coś do niego dotrze i spróbuje czegoś więcej niż nieskutecznej taktyki, którą nas do tej pory raczył. Ma inne narzędzia niż wg. niego powinien mieć ale większość zadań da się wykonać również innym zestawem narzędzi, tylko czasami trzeba trochę pogłówkować. Jak trener potrafi, to drużyna też i wtedy jest duża szansa na wygranie meczu. Jak nie, to do domu na tarczy.
silentscream

silentscream

(118590) 13.04.2026 15:45
@lero to dotyczy nie tylko Skandynawów ale również mieszkańców większej połowy zachodniej Europy. Thomasberg odnosił sukcesy i temu nie da się zaprzeczyć, jak przyszedł do Pogoni też potrafiliśmy grać, wystarczy przypomnieć sobie świetny mecz z Jagiellonią, czy wyjazdową wygraną w PP z Legią. Im dalej w las tym było gorzej, pytanie z czym się zderzył, z mentalnością? Z brakiem formy podstawowych graczy? czy może jest tu jeszcze drugie dno? Pisałeś o cechach Duńczyków, mają jeszcze jedną cechę: w tym co robią są profesjonalni do samego końca i nie odpuszczają, trudno jest ich złamać i wierzę, że TT wywiąże się ze swojego zadania i utrzyma zespół w ekstraklasie.
WielkiPiotr

WielkiPiotr

(38926/48000) 13.04.2026 15:52
Dziczek jako wychowanek Piasta moim zdaniem zagra na 200 % i Nas ukuje.
krokodylbambi

krokodylbambi

(27174/36000) 13.04.2026 15:58
nawet nie czekam na ten anty futbol bo na co tu czekac, na pierwsza akcje i strzal w 70minucie?
rusnak

rusnak

(17921/18000) 13.04.2026 16:03
Wytłumaczył ktoś temu nieokrzesanemu Jankesowi co to jest spadek? Bo w tej jego pomarańczowej kraince nawet spaść nie można. Czy może chcą mu pokazać na żywo jak to jest?
krokodylbambi

krokodylbambi

(27174/36000) 13.04.2026 16:11
juz nie moge sie doczekac skladu przeciez to bedzie kabaret
siwy

siwy

(67318/72000) 13.04.2026 16:15
Nic nie zapowiada żebyśmy dziś ugrali jakieś punkty. Predzej kolejne lanie typu 2 czy 3-0. Dlugi spłacone ale grać komu nie ma. Zobaczyny co dalej po spadku. Bez Alexa już by była A klasa i chyba z nim też będzie.
Mermann

Mermann

(29227/36000) 13.04.2026 16:16
Dzisiaj zagramy bez Grosika i Greenwoda info z ostatniej chwili My ledwo skład skleimy na ten mecz nie mówiąc o ławce ale być może to będzie ten gamechanger i do wygranej poprowadzą nas zastępy wychowanków
Krajan from Lund

Krajan from Lund

(42702/48000) 13.04.2026 16:20
Do meczu jeszcze ponad 2,5 godziny, a tu juz prawie 70 komentarzy. Jakis wielki mecz to musi byc z jakims utytuowanym przeciwnikiem ;-) Dzisiaj mlodzi dadza rade i nadzieje sie odrodza.... no takie tam marzenia.
Robson

Robson

(8150/9600) 13.04.2026 16:28
????i???? te dwa filary nie zagrają? Nie zły syf w tym klubie jest.
Mermann

Mermann

(29227/36000) 13.04.2026 16:30
Robson Nie zagrają
siwy

siwy

(67318/72000) 13.04.2026 16:37
Grenwood nie pojechał z druzyną grosik pnoć już pogodzony. Srogie lanie nas czeka dzis.
exKaliny

exKaliny

(9138/9600) 13.04.2026 16:38
@siwy W końcu nauczą się postępować z tą pralką, o której napisał @lero, albo przynajmniej wezmą do tego celu ogarniętych Polaków. Bo to nie jest żadna duńska przypadłość, tylko typowa nieudana próba robienia biznesu (tu: sportowego) przez newcomerów bez większego pojęcia o lidze, o kraju, o ludziach. Klasyka. I nie ma co niepotrzebnie rozdzierać szat i wyolbrzymiać dramatu. Dość jest już faktycznych rozczarowań, wstydu i poczucia niemocy. Z pierwszej ligi wrócimy, oby szybko, silniejsi, bogatsi w doświadczenie, lepiej zarządzani, z inaczej zbudowanym składem, i jedynie z tymi samymi aspiracjami. Bo te akurat zawsze warto mieć jak największe. Teraz trzeba pracować już nad tym, czego nie zrobiono w porę zimą, w listopadzie czy grudniu. Konstruować skład na spodziewane od lipca wyzwania. Bo to raptem za trzy miesiące. Młodość i ambicja na plac.
Alchemik

Alchemik

(59788/72000) 13.04.2026 16:42
Ciekawe pytanie na górze .relacji!! ......... Chciałbym bardzo by tak się stało (wyjście ze strefy spadkowej).. Ale będąc realista tak sie nie stanie..bo cudów nie ma... .. Ciekawe co wówczas uczyni pan Alex????? Jakie będą działania by uratować Ekstraklasę dla Szczecina??? O wygraną z Kolejorzem i Pszczółkami .....będzie bardzo trudno i wręcz nie możliwe...o GKS nie wspomnę... .... Panie Alex ja nie chce by Pogoń czekało to co stało sie z...Kavalą!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
krokodylbambi

krokodylbambi

(27174/36000) 13.04.2026 16:54
@siwy to ze greenwood nie pojechal to akurat wzmocnienie
siwy

siwy

(67318/72000) 13.04.2026 16:55
Ali i Greenwood kontuzje i nie pojechali zas Grosik po Grypie. Kim tu grać??
krokodylbambi

krokodylbambi

(27174/36000) 13.04.2026 17:08
ja bym wystawil helebranda poswiecili mu pare miesiecy na tweety i starania to neich teraz gra :)) farmazony spuszcza nas do 1 ligi i uciekną
Misiek1948

Misiek1948

(30440/36000) 13.04.2026 17:11
W tyłku już jesteśmy. Od najbliższych meczy zależy tylko czy się tam urządzimy na dobre czy wyjdziemy z niego . Od brudu i smrodu i tak nie uciekniemy do końca sezonu.
lero

lero

(74645/96000) 13.04.2026 17:12
@silentscream piszesz, że Duńczycy ,, w tym co robią są profesjonalni do samego końca i nie odpuszczają" i że TT odnosił sukcesy. Tak, zgoda ale tylko w wąskiej specjalizacji. Jak TT do nas przychodził, to zastanawiali się wszyscy dlaczego, skoro odnosi sukcesy, zwolnili go z klubu w którym nie przegrał 18 ostatnich meczy? Chyba dlatego, że to był jego max i nie widzieli z nim szansy na dalszy rozwój, bo ma swoje ograniczenia i gra tylko jednym systemem do którego potrzeba min 3 napastników w tym 2 b. dobrych a jak wiadomo z pozyskaniem takich jest problem. No i gdy takowych brakuje, to trzeba się przestawić na inny system a tu też jest problem, bo TT tego nie potrafi. Dowód jest prosty. Co on robił u nas? Nie mieliśmy napastników a on na siłę kazał grać 1-4-4-2. Zamiast dopasować system pod kadrę którą posiada i ją rozwijać, on nie biorąc pod uwagę nominalnych pozycji i umiejętności poszczególnych graczy, dopasowuje ich do systemu. To się nie może udać i się nie udaje. Widział to pewnie Alex z Tanem i na siłę i na szybko ściągnęli mu dwóch napastników i mamy to co widać. Zamiast zmiany ustawienia mamy papierowe tygrysy, które nic nie dają i obciążają budżet. Czyli prosty wniosek nasuwa się na myśl. TT jest profesjonalny w tym co robi ale tylko w wąskim, b. ograniczonym zakresie. Mówiąc przesadnie, ma klapki na oczach.
Greg Yzer

Greg Yzer

(8950/9600) 13.04.2026 17:19
@siwy Greenwood kontuzja ? O! Następny. Woda na młyn dla mnie. To naszemu zajebistemu sztabowi motorycznemu przypisujemy (po Pozo, Mendy, Molnarze, Szalaiu, Alim i Walqviście ) nowego do listy. Pana Anglika. O ile to prawda. Zatem ten zajebisty zespół ludzi pod swoim kunsztem szkoleniowym wykreował już 7 kontuzji. Brawo ! A kapitan to chyba grypa żołądkowa... Hehe... Ale my jesteśmy żałośni. Maj 2024 o krok od titulu Maj 2026 witaj 1. Ligo xD
fiwite1310@arugy.com

fiwite1310@arugy.com

(5907/6400) 13.04.2026 17:25
Zgadzam sie w 100% co do opinii n/t specjalizacji pracowników w Danii. Bardzo wąska, wrecz czasem tak absurdalna, ze jeden jest fachowiec od kładzenia płytek, a inny od fugi (pewnie nie zawsze, ale widziałem takie "ekipy"). Nie mówiąc już o tym, ze sami sobie nie wniosą paczek z tymi płytkami, musi ktoś im wszystko pod nos podstawić. Albo ze kierowca zawodowy nie umie sobie zmienić koła. Mysle, ze co do TT to tak własnie może być ... On nie spodziewał sie, jak swiat moze wyglądać w Polsce, oni czesto maja taki konserwatyno-kolonialny sposób myslenia, ze wszedzie powinno być tak jak u nich, bo to jest jedyny dzialający sposób. Jezeli jest inaczej, to na pewno jest źle. Trzeba zrobić jak w Kopenhadze, mimo ze w danym kraju to nie ma sensu z wielu powodów (chodzby inna kultura, czy inne przepisy, technologie, przyzwyczajenia).
krokodylbambi

krokodylbambi

(27174/36000) 13.04.2026 17:39
zaraz sklady ale bedzie parodia :)
kranzmann1982

kranzmann1982

(13231/18000) 13.04.2026 17:49
Ta nasza ławka rezerwowych robi wrażenie :(
Hajcior

Hajcior

(17738/18000) 13.04.2026 17:49
Kamilowi się nie chce grać? Czy trener jasno pokazuje, że nie chciał go w składzie, co się wgl wydarzyło znowu 4 razy w trakcie meczu zmienimy formacje a piłkarze nie będą wiedzieli gdzie mają grać coś czuję ;/
Mermann

Mermann

(29227/36000) 13.04.2026 17:51
4-4-2 takim ustawianiem wychodzimy Acosta na prawej obronie Ława na lewej pomocy Jest grosik jednak na ławce Juwara także
krokodylbambi

krokodylbambi

(27174/36000) 13.04.2026 17:51
woz z weglem w napadzie gramy jednego mniej
Morszczuk

Morszczuk

(209870) 13.04.2026 17:53
Nastroje minorowe . Właściwie pogrzebowe . Nie ma się co dziwić . Wyniki fatalne ale to połowa problemu , gorzej że to wygląda jak burdel nie drużyna . Po finale w 24 straciłem kompletnie serce dla tego zespołu , teraz już kompletnie umiera .
siwy

siwy

(67318/72000) 13.04.2026 17:55
Acosta Szalai Borges Loncar w obronie Bieganski Ulve defensywni Ława Angielski z przodu Boki Mukairu Ager
Cezar

Cezar

(11371/12000) 13.04.2026 17:56
Ten z Górnika nawet nie spojrzał w tym kierunku. Dziczek natomiast taktycznie wyczekał- chytrze wyrozumowała, Cwana Jucha:D
Mermann

Mermann

(29227/36000) 13.04.2026 17:57
siwy Mukairu z Angielskim zagra w napadzie Ława na lewej pomocy a Agger na prawej pomocy Coś pokręciłeś;)
Alchemik

Alchemik

(59788/72000) 13.04.2026 17:59
dzisiejsze czekanie na mecz to u mnie jak nigdy pełny..relax!! Po prostu nie mam żadnej nadziei ,ze dziś będą punkty! Po tak żenującym meczu z Legła i teraz z okrojonym składem nie mamy czego szukać w Gliwicach!! Kolejna bolesna porażka i szukanie winnych...I zachodzi pytanie kto jest temu winien??? ... Winny jest Właściciel, który zawierzył swoim przydupasom....których wiedza i doświadczenie jest na poziomie ..przedszkolaka... Wina i to duża jest tez trenera TT..za konserwatywna taktykę i wstawianie zawodników na nie swoich pozycjach Eksperymenty należało robić w meczach kontrolnych a nie teraz w lidze... ..... Sprawę trzeba postawić jasno....wygrana to szansa dla TT na dalszą prace w Klubie.. a jak nie będzie choć by 1 punktu to niestety ...ława!! ... Panie Alex czas się skończył trzeba teraz porządnego wstrząsu bo spadek jest na wyciągniecie. .ręki !!!!!!!!!
bpawel60

bpawel60

(49124/72000) 13.04.2026 18:09
Widać dziś , że zeszło z nas powietrze całkowicie... Nasze morale patrząc na skład , nie będzie za wysokie . Nie wierzę by sami piłkarze wierzyli w utrzymanie. Ten skład , pokazuje jak błądziliśmy robiąc te zakupy. Chcę widzieć gdziś walkę cały mecz , i obyśmy dalej byli w grze .
kibic_MKS

kibic_MKS

(82752/96000) 13.04.2026 18:23
Ława wygryzł z pierwszego składu samozwańczego szczecińskiego Messiego czyli KG. Po 02.05.24 już w niego nie wierzę ...w normalnym klubie byłby już dawno go nie było ,a u nas obchodzą się z nim jak z jajkiem ...w zamian imprezowanie kiedy nie trzeba i kabaret z jego przydupasami przy przedłużenie kontraktu ...wiśienka na torcie z zatrudnieniem żony w klubie. Co będzie to będzie. Szkoda nerwów na te patałachy bez cohones .
Cezar

Cezar

(11371/12000) 13.04.2026 18:27
Frederic z Jankiem, a przed nimi Paul i Charles- może jest szansa, że Piast nie będzie miał łatwej przeprawy środkiem. Na bokach jeszcze większe zagadki. Profesjonalny klub. Oby Rumun założył właściwe łapki, a nie jak ostatnio kuchenne z jednym palcem.
thrash

thrash

(34/50) 13.04.2026 18:28
Panowie pisze tutaj pierwszy raz i pewnie ostatni.Jakies kilka sezonów temu dobrze nie pamiętam ale może 4 w stecz Everton był też w takiej czarnej d... Jak my tez walczył do końca sezonu i w ostatniej kolejce się utrzymał.Takze dopóki piłka w grze wszystko jest możliwe.Nie można podchodzić do tematu że już spadamy z ligi.
k0r

k0r

(77991/96000) 13.04.2026 18:38
Potęga naszego składu sprawia, że... Dziczek liczę na ciebie. Chyba nie będziesz chciał grać na zapleczu w przyszłym sezonie - pomyśl o tym, chłopie.
rusnak

rusnak

(17921/18000) 13.04.2026 18:40
Dzisiaj pewne zwycięstwo. Dziczyzna z czterema samobójami.
Masta

Masta

(77726/96000) 13.04.2026 18:45
Przecież jak tu dziś nie wygramy to jest po nas.
marcinnn

marcinnn

(44446/48000) 13.04.2026 18:51
Ja mam takie dziwne przeczucie, że dzisiaj Juwara wejdzie i coś wykręci :D
mark

mark

(124595) 13.04.2026 18:53
Jakby ten skład nie wykręcić to na koniec on ciągle jest taki sam. I z każdym następnym meczem jest tylko gorzej .Piast to najsłabszy przeciwnik z ostatnich 7 meczy.
mark

mark

(124595) 13.04.2026 18:56
Ostatni Atut Dunczyka to posadzenie Grosickiego na ławie...Śmieszny atut!
krokodylbambi

krokodylbambi

(27174/36000) 13.04.2026 18:57
ciekawe czy sprzedawczyk na bramce jakis kuponik puscil, obserwujcie go bo chlop jest ladnie podejrzany
JUSA 70

JUSA 70

(44183/48000) 13.04.2026 18:59
Ludzie po szalu mamy kapitana dzisiaj może będzie tak jak ma być Tylko żeby jeszcze tego ręcznika przylizanego nie było na bramce to już by człowiek był całkiem spokojny
Marvasas

Marvasas

(646/800) 13.04.2026 19:01
Ciężko tu wierzyć w 3 pkt. Niech zaskoczą będzie miło, dzisiaj mają szansę pokazać czy im zależy, czy są zbieraniną i jajce mają na Pogoń wywalone.
mark

mark

(124595) 13.04.2026 19:02
W składzie Piasta aż 4 Hiszpanow
Misiek1948

Misiek1948

(30440/36000) 13.04.2026 19:05
Spalony ? O włos
Czarny1971

Czarny1971

(120569) 13.04.2026 19:06
Dobry początek i szkoda spokojny minimalny
mark

mark

(124595) 13.04.2026 19:06
100% nie było spalonego ! Nawet nie pokazali tego dokładnie.Spoldzielnia anty Pogon już zadzialala
Misiek1948

Misiek1948

(30440/36000) 13.04.2026 19:07
Na nasze szczęście w Piaście nie ma Placha
Pablo

Pablo

(44681/48000) 13.04.2026 19:07
Każdy wynik możliwy. Gdyby Pogon wygrała brakuje 6pkt do miejsca pucharowego. Jakis chory ten sezon. Większość druzyn jest nadal zagrożonych spadkiem
krokodylbambi

krokodylbambi

(27174/36000) 13.04.2026 19:07
ten szalaj to straszny jest :D
JUSA 70

JUSA 70

(44183/48000) 13.04.2026 19:08
Klocek jest wsciekly a nie zdioł wrzutki balona na 3 metr Tak rysowali linie że bark znależli Pzpniarze
Czarny1971

Czarny1971

(120569) 13.04.2026 19:08
No to pech i fart w parę minut
Zbynio

Zbynio

(9874/12000) 13.04.2026 19:09
Chore przepisy. Stopy powinny wyznaczać linie i żadna inna cześc ciała. Może od penisa niech jeszcze rysują te linie
Misio 79

Misio 79

(58902/72000) 13.04.2026 19:10
Ostro w fotoszopie orza
Pacos

Pacos

(5482/6400) 13.04.2026 19:12
Ten Angielski to większy paralita niż Parzyszek. Ja pier......!!!!
Czarny1971

Czarny1971

(120569) 13.04.2026 19:12
Może i macie rację z tym spalonym
fan emigrant

fan emigrant

(23641/24000) 13.04.2026 19:14
Spółdzielnia zaczyna działać,spalony wyznaczony od dupy strony,
krokodylbambi

krokodylbambi

(27174/36000) 13.04.2026 19:14
bez grosickiego i greenwooda i tak jak by grali 11 na 11
ZaWa

ZaWa

(14645/18000) 13.04.2026 19:14
Nie dziwię się, że Szoloi odbija się co rusz od nowych klubów, straszne drewno, myślałem że coś z niego będzie
on4606

on4606

(4003/4800) 13.04.2026 19:19
Czy tych debili ktoś odzwyczai grać do tyłu !!!
Misiek1948

Misiek1948

(30440/36000) 13.04.2026 19:19
Musi być czerwień i karny. Oby Loncarowi nic nie był
Czarny1971

Czarny1971

(120569) 13.04.2026 19:20
Karny i czerwo
ZaWa

ZaWa

(14645/18000) 13.04.2026 19:23
Los chce z nami grać w pokera. Spółdzielnia działa , to powinno być czerwo
Czarny1971

Czarny1971

(120569) 13.04.2026 19:24
Żółta? Za grubo powinna być czerwona
JUSA 70

JUSA 70

(44183/48000) 13.04.2026 19:24
Trochę cwaniactwa boiskowego się przydało u Loncara gites lecimy elegancko bez gwiazdora Gdyby to było w drugą stronę to grali byśmy w 10 siatkę
krokodylbambi

krokodylbambi

(27174/36000) 13.04.2026 19:24
tutaj 100% czerwona powinna byc
TritumX

TritumX

(21099/24000) 13.04.2026 19:24
Z ta instalacja pralki to raczej sredni przyklad bo nie zaklada implikacji z ubezpieczeniem bedacym czesto podstawa do korzystania z takiego serwisu. Przy montazu przez specjaliste, odpowiedzialnosc spoczywa na instalatorze a jezeli dojdzie do wycieku to srodki mozna czesto odzyskac z polisy fachowca. Dalej masz gwarancje na samo urzadzenie, niektore marki wymagaja pieczatki certyfikowanego instalatora zeby gwarancja byla w pelni wazna. Co wiecej, jezeli zalanie to wina fachowca, i zniszczy mieszkanie sasiada, roszczenia sasiada mozna kierowac do firmy instalacyjnej. Ostatnio sam kupowalem pralke, i zaplacilem zarowno za instalacje jak i za odbior starej. Nie dlarego bo nie wiem jak podlaczyc waz pod zlewem ale a) dla papieru i b) bo mam podlaczanie i wynoszenie starej pralki gleboko w d@pie... Tak czy inaczej, Dunczyk to trenerskie drewno, ktore nie ma prawa bytu w Pogoni.
Pogodniak

Pogodniak

(13949/18000) 13.04.2026 19:25
Dziś widzę na boisku DRUŻYNĘ i to musi cieszyć.
mark

mark

(124595) 13.04.2026 19:25
Jak Pogon dostaje karne to już nie przegrywa
Pablo

Pablo

(44681/48000) 13.04.2026 19:26
Robak, Buksa, Kuluris strzelali karne bo to byli prawdziwi napastnicy. Teraz mamy jakiś paralityków, ze wyręczać ich musi defensywny pomocnik
darecki73

darecki73

(45955/48000) 13.04.2026 19:27
To powinna być czerwona. Prowadzimy i teraz grajmy mądrze, uważnie.
krokodylbambi

krokodylbambi

(27174/36000) 13.04.2026 19:27
nie ma płaczka na skrzydle i nagle wszyscy walczą
Pablo

Pablo

(44681/48000) 13.04.2026 19:30
Nie mogę patrzeć na tego Rumuna...
MENTOR

MENTOR

(17190/18000) 13.04.2026 19:30
to działa ... niesamowite.... trzeba dusigrosza trzymać na ławce , dać szanse młodym i Polakom i coś pozytywnego się dzieje... stara gwardia widać też walczy , Fredrik , Loncar i Borges trzymają fason
Czarny1971

Czarny1971

(120569) 13.04.2026 19:33
O Angielski gra
krokodylbambi

krokodylbambi

(27174/36000) 13.04.2026 19:34
cypryjski woz z weglem jeszcze chyba nie mial kontaktu z pilka
Morszczuk

Morszczuk

(209870) 13.04.2026 19:34
Spalony Agerra pokazany z narożnika boiska , czekanie z karnym tak oczywistym że się w palę nie mieści . Brak czerwca . Będą nas sędziowie kręcić . Oj będą . Tu trzeba strzelić trzy i nie dać się sprowokować
k0r

k0r

(77991/96000) 13.04.2026 19:34
Ten mecz wygląda jak sparing.
mark

mark

(124595) 13.04.2026 19:34
Piast gra jak 1 ligowiec
zima731

zima731

(25532/36000) 13.04.2026 19:35
Nie wiedzieć czemu nasza taktyka ofensywna oparta jedynie na niecelnych wykopach kojota przynosi na razie efekt..????????????????????????
mark

mark

(124595) 13.04.2026 19:37
Hiszpanie z Piasta to chyba z 10 ligi
kielbi

kielbi

(3486/4800) 13.04.2026 19:38
@Czarny1971 gra to trochę za dużo powiedziane :D!
bpawel60

bpawel60

(49124/72000) 13.04.2026 19:39
Jedna bramka nie wystarczy... By nas nie przerolowali , musimy dalej cos wsadzić.
MENTOR

MENTOR

(17190/18000) 13.04.2026 19:39
ewidentnie Szczecin nie leży PZPN i tym dziennikarskim szmaciurom
JUSA 70

JUSA 70

(44183/48000) 13.04.2026 19:40
Leż Karol nie wstawaj chłopie R ka reanimacyjna już leci
krokodylbambi

krokodylbambi

(27174/36000) 13.04.2026 19:41
anty futbol ale wazne ze prowadzą
Masta

Masta

(77726/96000) 13.04.2026 19:42
@MENTOR Przecież ten Ława nic nie gra. Zarówno jak i Angielski nie wiem czy są w ogóle na boisku.
Lukko

Lukko

(58/100) 13.04.2026 19:43
Najbardziej brak rozgrywającego, kogoś kto kreuje grę. Takiego Pozo w dobrej formie. Długie piłki do przodu to same straty.
wyspiarz

wyspiarz

(31928/36000) 13.04.2026 19:43
Tylko Ulvestad może nas utrzymać w tej lidze...to jest prawdziwy kapitan.
Pablo

Pablo

(44681/48000) 13.04.2026 19:44
Kurnik, którego kibice nie potrafią nigdy wypełnić do końca. Czy tają drużyna powinna grac w ekstraklasie?
Czarny1971

Czarny1971

(120569) 13.04.2026 19:45
@kielbi co prawda to prawda
mark

mark

(124595) 13.04.2026 19:45
Pogon to wygra, Piast to zerowcy
TritumX

TritumX

(21099/24000) 13.04.2026 19:48
Moze ktos wytlumaczyc na czym polega rozpoczecie gry przez Cojocaru i polplaski wykop na druga strone boiska na wolne pole gdzie 80-90% pilek konczy sie przejeciem posiadania przez przeciwnika? Tracimy tak 3-4 pilki w trakcie kazdej polowy, nikt jeszcze nie zauwazyl ze to nie dziala? Wyglada to prawie jak umyslne i celowe oddawanie posiadania....
Masta

Masta

(77726/96000) 13.04.2026 19:48
Mukairu z 4 raz na spalonym. Co on robi?
mark

mark

(124595) 13.04.2026 19:49
Piast już pogodzony że spadkiem
k0r

k0r

(77991/96000) 13.04.2026 19:49
Widzę, że aż 3 kamery C+ przywiózł na na ten szlagier.
MENTOR

MENTOR

(17190/18000) 13.04.2026 19:50
Cojocaru to cep... pozbybłbym się go kosztem Holewińskiego ale młody zadarł z tygrysem i cóż poradzimy
mark

mark

(124595) 13.04.2026 19:50
Zaraz będzie 0:2
Misiek1948

Misiek1948

(30440/36000) 13.04.2026 19:50
Ulvestad znaczy kapitan
JUSA 70

JUSA 70

(44183/48000) 13.04.2026 19:50
Ale mongolia na varze
kielbi

kielbi

(3486/4800) 13.04.2026 19:51
Czy to byl spalony? Przecież obronca miał też nogi… Serio, tylko taka kamera jest? Nie mogą pokazać z boku? Musimy czekac az wymyślą jak to pokazać?
fan emigrant

fan emigrant

(23641/24000) 13.04.2026 19:51
Czemu do uja nie pokazują z innej kamery tych spalonych
MENTOR

MENTOR

(17190/18000) 13.04.2026 19:52
Paul też dzisiaj cichy bohater... to po jego strzale był rożny i potem faul na Loncarze... a teraz jeszcze okazuje się gol :P Pawełek dzięki , Twoja wydolność się przydaje, jedyny z zaciągu kasztanowego , który coś pokazuje
mark

mark

(124595) 13.04.2026 19:52
Noooooo urfa! Tak jak napisałem tak też jeeeest!
Masta

Masta

(77726/96000) 13.04.2026 19:52
Przepraszam Paul, jednak nie spaliłeś. W końcu gramy jak ludzie 1 połowe.
Czarny1971

Czarny1971

(120569) 13.04.2026 19:52
No i git! Teraz dorzucić trzecią i 3 pkt nasze
k0r

k0r

(77991/96000) 13.04.2026 19:53
Hahaha. Curvva ale kyrk.
on4606

on4606

(4003/4800) 13.04.2026 19:53
Co za łysy c*** z tą chorągiewką kolejny raz chcę przekręcić Pogoń!!
mark

mark

(124595) 13.04.2026 19:54
To już po meczu,Pogon już jest 9 i zaczyna się walka o podium?
MENTOR

MENTOR

(17190/18000) 13.04.2026 19:55
nie wiem czemu ale Acosta lepiej gra na bocznym jak na środkowym... nie jest aż taki elektryczny .. czyżby to jakieś pozytywne odkrycie tego całego zamieszania z składem?
bpawel60

bpawel60

(49124/72000) 13.04.2026 19:56
Fajna kopanina , ale cieszy wynik . Najważniejsze , by Valentin zagrał na zero w sieci .
mark

mark

(124595) 13.04.2026 19:56
Jest po meczu.
Misiek1948

Misiek1948

(30440/36000) 13.04.2026 19:58
Dopiero połowa. Piast łatwo się nie podda. Walka musi trwać do końca
Pablo

Pablo

(44681/48000) 13.04.2026 19:59
Ale ten Angielski to wyjątkowo cienki ogórek. Jak oni tych piłkarzy kontaktują? Tylko Mukairu jako tako sie sprawdził, reszta to wzięta jak z łapanki na plazy Copacabana
darecki73

darecki73

(45955/48000) 13.04.2026 19:59
Jest dobrze. Teraz panowie piłkarze nie zepsujcie tego w drugiej połowie. Piast ruszy z impetem. ustawcie się na początku defensywnie, bez niepotrzebnego wariactwa.
Remson

Remson

(14598/18000) 13.04.2026 19:59
Wow Pogoń strzeliła dwa gole w pierwszej połowie. Ostatni raz to chyba z Radomiakiem u siebie. Loncar najlpeszy na boisku. Zrobił karnego, gra twardo, nieustępliwie i jeszcze dał asystę do Mukairu.
MENTOR

MENTOR

(17190/18000) 13.04.2026 20:00
akurat Ława wygrał kilka pojedynków mój drogi - udane drybling - 3 , podanie do Aggera też było do niego ... nie pierul bo gra lepiej jak Grosicki , przynajmniej jest pokorny i nie macha łapami jak nasz milioner
Bzyku

Bzyku

(12252/18000) 13.04.2026 20:01
Nic ciekawego nie gramy, ale chociaz wynik sie zgadza. Angielski jak zwykle do zmiany, ale czy Cuic bedzie lepszy? Wątpię. Takich asów nam Kesler naściągał. Dziwne te spalone. Pierwszego nie wiedzieć czemu gwizdnęli, drugiego nie wiedzieć czemu uznali. VAR dzisiaj w ogóle nie ogarnia. Oni chyba na telefonie to sprawdzają. Tyle czasu to trwa. Oby nic nie odwalili i dowieźli.
krokodylbambi

krokodylbambi

(27174/36000) 13.04.2026 20:02
angielski do zmiany chłop ma z 10 kg nadwagi nie potrafi nic wygrać
MENTOR

MENTOR

(17190/18000) 13.04.2026 20:02
Mukairu, Ulve, Loncar i Ława jak dla mnie najlepsi
Landsberg

Landsberg

(94011/96000) 13.04.2026 20:03
Nie chcę chwalić przed końcem meczu ale widać wreszcie drużynę , jest doskok , czasami trzech idzie do piłki bronić. Janek musi grać , walczy i nie pęka , wie co jest grane
Spokojny

Spokojny

(2835/3200) 13.04.2026 20:04
Czy tylko ja odnoszę wrażenie że brak kilku zawodników to tak naprawdę wzmocnienie? Jakoś większy spokój mają, większą koncentrację i lepsze pomysły
Hank_Moody

Hank_Moody

(275/300) 13.04.2026 20:04
Przebiegliśmy 58km, mam nadzieję, że nie padniemy w drugiej połowie… pierwsze 15 min będzie kluczowe.
MENTOR

MENTOR

(17190/18000) 13.04.2026 20:05
Landsberg tutaj przyznam Ci rację, Biegański fajnie zagęszcza i dobrze się porusza w środku , dlatego te knypki hiszpańskie z Piasta nie mają miejsca , czasem zwykłe ustawianie się w boisku daje więcej jak samo bieganie z piłką
tomsonszczecin

tomsonszczecin

(1907/2000) 13.04.2026 20:05
Gramy słabo. Ale taktyka "laga na Robercika" się sprawdziła, co tylko potwierdza że nie mamy stylu, wiary we własne umiejętności. Jednak dziś mniejsza o styl ważne żeby wywieźli 3 pkt. Do boju POGOŃ
kranzmann1982

kranzmann1982

(13231/18000) 13.04.2026 20:06
Jest ok, oby nie odpuścili tylko cisnęli dalej - Piast potrafi się odwinąć jak z Cracovią więc czekamy na następne gole.
JUSA 70

JUSA 70

(44183/48000) 13.04.2026 20:06
Proszę nie spirmandolcie tego co wywalczone w 1 połowie Grać gryżć trawę cierpliwie czekać nie stwarzać im stałych fragmentów muszą się otworxyć możemy mieć szansę podwyższyć
Leonek79

Leonek79

(4440/4800) 13.04.2026 20:07
Ja się właśnie zastanawiałem czemu Biegański nie grał ostatnio . Przecież lepiej wyglądał od tego wynalazku Acosty. Pawełek jednak najlepszy z beznadziejnego zaciągu Tana. Angielski to potrafi grać w piłkę ???
MENTOR

MENTOR

(17190/18000) 13.04.2026 20:07
minusujcie hieny od kaczorów i innych lewaków , wyjcie wyjcie , Pogoń się utrzyma mimo waszych wysrywów , następny sezon z nowym trenerem i ograniem będzie git
seba1

seba1

(5508/6400) 13.04.2026 20:07
Ja tylko to zauważyłem, nie gramy super , jakoś powiedzmy, ale dlatego, ze nie gra Grosicki!!!!
kibic_MKS

kibic_MKS

(82752/96000) 13.04.2026 20:08
Piłkarska polska gangsterka sędziowska robi co może,ale na razie niewiele może.Nie ma pseudogwiazdorów KG i SG to jest większe zaangażowanie w grę. Oby udało się udało dowieźć wygraną do końca.W końcu jest nadzieja.
Cezar

Cezar

(11371/12000) 13.04.2026 20:09
Czapliński za Ławę.
mark

mark

(124595) 13.04.2026 20:09
Baaaarany nie rozumieją ze tu wygrywa wlasciwa całkiem prosta taktyka,że Piast się poprostu szybko połamał.
Czarny1971

Czarny1971

(120569) 13.04.2026 20:10
Nie wiem czy nie lepiej by było grać bez Angielskiego, Ława na 10, Czapliński na skrzydle a Paul jako 9.
TritumX

TritumX

(21099/24000) 13.04.2026 20:17
Teraz byle by nie wejsc w druga polowe tradycyjnie po szczecinsku, czyli na rozkojarzeniu strata bramki w pierwszych 10min po przerwie...
krokodylbambi

krokodylbambi

(27174/36000) 13.04.2026 20:18
lawa 2 straty w 30 sekund
krokodylbambi

krokodylbambi

(27174/36000) 13.04.2026 20:20
bieganski dobry mecz
Cezar

Cezar

(11371/12000) 13.04.2026 20:21
Ława nie może grać w środku, bo ich znowu rozjadą. Kolejna strata Ławy i zagrożenie pod własną bramą. Czapliński za Ławę.
JUSA 70

JUSA 70

(44183/48000) 13.04.2026 20:21
Po co on Angilskiego trzyma ani on nie wraca ani on szybki żeby z kontry zaskoczyć przecież to zwykly dobijak
TritumX

TritumX

(21099/24000) 13.04.2026 20:24
Dawac mlodego Czaple, dobic ich
Czarny1971

Czarny1971

(120569) 13.04.2026 20:26
Natan musi poprawić grę w obronie
krokodylbambi

krokodylbambi

(27174/36000) 13.04.2026 20:26
zdejmijcie tego angielskiego bo nie wytrzymam haha co za woz z weglem same straty
Morszczuk

Morszczuk

(209870) 13.04.2026 20:27
Chciałbym po meczu zobaczyć statystki Angielskiego ale mam wrażenie że on każdą piłkę traci . Grosicki w jeszcze gorszej wersji nam się trafił .
MENTOR

MENTOR

(17190/18000) 13.04.2026 20:30
chciałbym coś pozytywnego napisać o Karolu... ale to nie jest temat na ekstraklasę nawet... 1 liga to jest max jakiś ŁKS Łódź albo Chrobry Głogów ale nie drużyna na ekstraklasę... trafiła nam się kopia Parzyszka
mark

mark

(124595) 13.04.2026 20:32
Jak dobrze ze na boisku nie widzę panienki..
ALI

ALI

(25077/36000) 13.04.2026 20:32
Angielski wóz z węglem do zmiany. Natychmiast
on4606

on4606

(4003/4800) 13.04.2026 20:32
Kolejny raz się pytam czy tych debili oduczy ktoś ku.wa grania tej piłki do tyłu !!!
JUSA 70

JUSA 70

(44183/48000) 13.04.2026 20:32
Mongolia czas na zmianę kogoś świerzego do przodu za Ławkę Czapliński na przyklad
krokodylbambi

krokodylbambi

(27174/36000) 13.04.2026 20:35
@Pacos sprzedawczyk na bramce na sile probuje cos wymodelować
k0r

k0r

(77991/96000) 13.04.2026 20:37
Żebyśmy tego nie żałowali...
k0r

k0r

(77991/96000) 13.04.2026 20:37
...choć Angielskiego ciężko żałować
kranzmann1982

kranzmann1982

(13231/18000) 13.04.2026 20:38
Angielski to chyba jedna z największych łamag jakie trafiły do Pogoni.
on4606

on4606

(4003/4800) 13.04.2026 20:39
I kur.a do tyłu prokurować sytuację!!! .... Co za zjeby !!
ALI

ALI

(25077/36000) 13.04.2026 20:39
Mukairu prawdziwy portowiec . Ile on serca oddaje .
ALI

ALI

(25077/36000) 13.04.2026 20:40
Ława gwiazdorzy lub brak sił.
Czarny1971

Czarny1971

(120569) 13.04.2026 20:41
Ława do zmiany
mark

mark

(124595) 13.04.2026 20:41
Tak jak pisałem dawno temu,to już jest po meczu. Szczecin spokojnie przywiezie 3 pkt na Twardowskiego
bpawel60

bpawel60

(49124/72000) 13.04.2026 20:43
Kwadrans plus doliczone , i bedzie święto...
MENTOR

MENTOR

(17190/18000) 13.04.2026 20:45
no Mukairu robi dużo roboty już od paru spotkań ... 1 na 10 transferów się udało temu tureckiemu bajerantowi ... Paweł jest wciąż w sile wieku , oby go nie opchnęli po sezonie... skoro Pogoń to projekt biznesowy
bard77

bard77

(1008/1200) 13.04.2026 20:46
Niestety nie ma co oceniać poziomu naszych zawodników, to nie Pogoń gra tak dobrze, to Piast jest jeszcze słabszy. Jedyne co cieszy to fakt że udało się 2 razy trafić do bramki i oby dowieźli 3 pkt do końca. Bo każdy pkt jest na wagę zlota. Niech ten sezon się szczęśliwie skończy, obyśmy się utrzymali. Co dalej to i tak jest wielka niewiadoma, przy tym zarządzaniu klubem można się spodziewać wszystkiego
Cezar

Cezar

(11371/12000) 13.04.2026 20:47
Nareszcie.
JUSA 70

JUSA 70

(44183/48000) 13.04.2026 20:47
Janek walczy podoba mnie sie taki obrót sprawy Walcxyć Walczyć i jeszcze raz walczyć
ZaWa

ZaWa

(14645/18000) 13.04.2026 20:51
Rzuty wolne mochikanina ???????????????? sztos haha
Cezar

Cezar

(11371/12000) 13.04.2026 20:53
Co daje były kapitan temu zespołowi, po co on wlazł?
TritumX

TritumX

(21099/24000) 13.04.2026 20:53
Grosicki jest dnem nawet z lawki, psuje wszystko przy kazdym kontakcie
ALI

ALI

(25077/36000) 13.04.2026 20:54
Myślałem że ndiaye już nie zobaczymy na boisku a tu patrz.
JUSA 70

JUSA 70

(44183/48000) 13.04.2026 20:55
Janek dobry mecz Brawo
ZaWa

ZaWa

(14645/18000) 13.04.2026 20:57
Janek i Pawełek najlepsi dzisiaj u nas
Romano69

Romano69

(17621/18000) 13.04.2026 20:58
Grosik ani razu nie podał dokładnie, ręce opadają...
Mario84

Mario84

(3399/4800) 13.04.2026 20:59
Grosicki to już nawet z ławki się nie nadaje. On chciał 2 mln za podpis i kontrakt ma 2 lata??? Bracia po szalu to już nawet nie jest śmieszne.
Pacos

Pacos

(5482/6400) 13.04.2026 21:00
@krokodylbambi Coś w tym może być kolego, w końcu to rumun...
Pacos

Pacos

(5482/6400) 13.04.2026 21:01
Grosicki to taki papierek lakmusowy tego projektu.
Pablo

Pablo

(44681/48000) 13.04.2026 21:03
Pijawka klubowa g... gra tak jak ostatnie mecze. Pewnie lawka rezerwowych to teraz dla niego idealne miejsce. A jak Alex ma za dużo kasy w spodniach to niech sie z nim dzieli. Nam nic do tego. Oby tylko na gral za zasługi
on4606

on4606

(4003/4800) 13.04.2026 21:03
Stoi firana pajac jeden jak słup soli i patrzeć jak ta piłka leci kolejny raz... Masakra z nim
on4606

on4606

(4003/4800) 13.04.2026 21:05
Kolejny raz stoi jak pajac i macha tymi łapami jak pajac !!!
Romano69

Romano69

(17621/18000) 13.04.2026 21:06
No i git! Brawo Panowie!
OLDBOY

OLDBOY

(11487/12000) 13.04.2026 21:27
Mecz wygraliśmy jako drużyna.. Po raz pierwszy od dawna przebiegnięte niemal 120 km, bo tez i widać było walkę o piłkę Z drugiej strony dużo niecelnych piłek lub brak wychodzenia na pozycję ! Ulve i Loncar najlepsi, a może nawet Loncara bym dał wyżej. Cojo też parę razy wyciągnął, dużo lepiej się ustawiał, no i słońce nie przeszkadzało. Najgorszy kolejny raz Angielski, kompletnie nic nie pokazał. Paru innych też "ginęło" na parę/parenaście minut, ale w sumie daliśmy radę na tle dość słabego Piasta.
Miru

Miru

(6180/6400) 13.04.2026 21:29
Grosicki patafianie co się z tobą dzieje, gdzie ty jesteś? Nie ma ciebie w Pogoni, przechodzisz obok meczu. Przestań chlać, ćp*ać czy latać po mieście. Odejdź z tego klubu daj żyć nam!! Po sezonie won!!