preloader
Przejdź do głównej treści
8705001403ff2e9cd56a87da8a43f16e0487fd

8705001403ff2e9cd56a87da8a43f16e0487fd

Relacja LIVE: Pogoń Szczecin - GKS Katowice

profil-jpg

Źródło: własne Wyświetlenia: 7755

Uwaga!

Dla lepszego doświadczenia użytkowników komentarze są początkowo niewidoczne. Kliknij „Zobacz komentarze", aby je pokazać i dołączyć do rozmowy.

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.

* Komentarze w serwisie www.PogonSportNet.pl zamieszczane przez jego użytkowników są ich prywatną opinią. Serwis nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli jednak administratorzy dostrzegą naruszanie dóbr osobistych, zmuszeni będą do usunięcia komentarza, a w przypadku powtarzania się sytuacji, zablokowania konta użytkownika.

Komentarze (141)

Drumi1

Drumi1

(6291/6400) 23.05.2026 07:33
Nie wygrajcie dzisiaj z GKS m będzie Wam wybaczone . Te słoiki nie mogą się dostać do pucharów
adasko2901

adasko2901

(9371/9600) 23.05.2026 07:39
Dziś kończymy ten dziwny sezon. Niektórzy by chcieli nie wygrać,żeby warszafka nie weszła do pucharów.Dziwi mnie bardzo takie podejście,bo osobiście nie cieszyłbym się z takiego"sukcesu". Wolę wygrać i tyle,bo po to się gra w piłkę. Za chwilę,czyli po Mistrzostwach Świata zasiadziemy do oglądania najlepszej ligi świata z nadzieją (jak co roku),że tym razem się uda,taka nas,a dola kibica Pogoni. Życzę dobrego meczu,udanych wakacji i widzimy się w lipcu:)
alex

alex

(48588/72000) 23.05.2026 07:54
Utrzymanie jest,zapewne nasze orzeły poczuły już plażę ale gramy do końca.Bez kalkulacji bez odstawiania nogi(bo to mecz o pietruszkę).Z szacunku do kibiców ma być dobre widowisko no i wygrana.
darecki73

darecki73

(45936/48000) 23.05.2026 08:19
Mam dylemat czy oczekiwać zwycięstwa Pogoni dzisiaj. Jak wygramy, to w puścimy bowiem Legią do Ligi Konferencji. Remisem nie pogardzę. Może niech się ogra kilku młodych. Choć x drugiej stronie im wyższe miejsc w tabeli tym więcej kasy klub dostaje. Po prostu niech to będzie dobry, atrakcyjny mecz.
leszekleszek

leszekleszek

(74822/96000) 23.05.2026 08:20
Powinniśmy grać o pełną pulę. Drużyna z szacunku do kibiców w pierwszej kolejności IPO drugie z szacunku do siebie.
kriszmu

kriszmu

(457/600) 23.05.2026 08:35
Z powodu wyjazdu sprzedam(przez przekazanie)dwa bilet na sektor rodzinny.Kontakt 505371291.
gorilla2003

gorilla2003

(21575/24000) 23.05.2026 09:07
Ktoś się orientuje jaka jest różnica premii pomiędzy 8 i 10, 11miejscem? Wydaje się że właśnie taka jest stawka tego meczu. Szkoda że gramy rezerwowym bramkarzem.
Studios

Studios

(332/400) 23.05.2026 09:59
Dla Pogoni lepiej będzie jak Legia awansuje do pucharów bo w następnym sezonie będzie musiała grać na trzech frontach, a wiadomo co to oznacza .Dla Polski też lepiej, bo Legia zdobędzie raczej więcej punktów niż GKS.
1962

1962

(62481/72000) 23.05.2026 10:09
Myślę, że już sama obsada sędziowska mówi nam jakie będą rezultaty kluczowych meczy. U nas Sylwestrzak, W Warszawie Przybył, a w Białymstoku, Myć. To już daje do myślenia i chyba wiadomo, że Legia dostanie w prezencie miejsce w Pucharze Konferencji. Natomiast w dolnej części w walce o utrzymanie są 4 kluby, Lechia, Widzew, Cracovia i Piast. Żaden z nich nie jest bez szans i niby wszystko jest w ich nogach i głowach, ale.... Osobiście chciałbym, aby wreszcie spuścić tego Piasta, bo to taki nijaki klub, bez kibiców i tradycji
James

James

(42133/48000) 23.05.2026 10:15
@gorilla2003 Co miejsce to (+/-) 300k PLN Canal ostatnio podał potencjalne wstępne wyliczenie i z założeniem tabeli po 33 kolejce. Jak na to patrzę to gdy Korona pojedzie do Krakowa na wycieczkę kulturalno-oświatową ze zwiedzaniem Wawelu , to u nas przy remisie dość prawdopodobne, że awansujemy na 8. Wówczas premia 15.9M To i tak wg. Mnie sufit jaki byśmy wzięli prawie szesnastka za ten sezon. Zmiana trenera, kontuzje, zaginiony w Akcji Mr. Podwyżka. https://i.postimg.cc/VNhwrS6x/IMG-20260523-095938.jpg .
R_suchy600

R_suchy600

(5732/6400) 23.05.2026 10:21
Legia grała nie fair. Podebrała trenera w środku sezonu, powyciągała wyniki dzięki sędziom , dostała fory od komisji ligi ma teraz w nagrodę dostać puchary?. Bo to Legia? A my teraz mamy zagrać fair żeby dopiąć sprawę. Cały ten cyrk? Sportowa walka i uczciwosc dotyczy wszystkich nie wyłączając klubu że stolicy. Nie sądzę żeby Alex który na tym punkcie jest wyczulony pozwolił na to
AdrianMKS

AdrianMKS

23.05.2026 10:32
Miałem być na meczu z Tatą moim jak za dawnych lat, lecz wczoraj pochowałem siostrę. Ludzie badajcie się i rozmawiajcie z rodziną.
ttb

ttb

(41249/48000) 23.05.2026 10:44
Pogoń w końcówce jest takim egzaminatorem innych drużyn. Zagłębie nie dało rady, więc wypad z pucharów. Jaga dała radę, więc gra w pucharach. Teraz czas na gks. Mecz dziś to taka krajowa eliminacja do eliminacji pucharu biedronki.
Cezar

Cezar

(11371/12000) 23.05.2026 11:12
W stolycy ciśnienie https://www.meczyki.pl/newsy/pilka-nozna/9-0-w-ekstraklasie-to-bylo-historyczne-lanie-kibice-wyszli-ze-stadionu/302132
PrezesKlubuSportowego

PrezesKlubuSportowego

(952/1200) 23.05.2026 11:24
@Drumi1 Bardzo plytkie myslenie. Chcemy aby nasz klub gral w pucharach, to zeby bylo sie do nich latwiej dostac, to musimy utrzymac miejsce w rankingu UEFA. Wole Legie, niz GKS, bo to jest wieksze prawdopodobienstwo, zdobycia punktow do rankingu.
Maciek

Maciek

(40960/48000) 23.05.2026 11:26
A Panstwo mysla ze GKSa przyjedzie tu, polozy sie na murawie i beda lezec na trawce trzymajac w buzi zdzblo naszej pieknej murawy? Oni wiedza jaka maja szanse na gre w pucharach a ze ostatnimi czasy graja dosyc dobrze to bym tak na wyyebaksie nie podchodzil do tematu.
mark

mark

(124595) 23.05.2026 11:48
Fani Legii i GKS wyp stad! Uj nas interesuja losy obcych! Pogon ma wygrac swoj mecz dla swoich kibicow i koniec tematu!
kruger73

kruger73

(37754/48000) 23.05.2026 12:08
Gramy o zwycięstwo bez żadnych kombinacji. Niech Legia awansuje do Ligo Konferencji. Myślę, że mimo wszystko ma szanse lepiej się tam zaprezentować niż GKS. W europejskich pucharach już wszystkie kluby są "nasze" A przy okazji osłabi to Legię w lidze. Ten sezon był fatalny wiec liczmy że coś może ugramy w kolejnym. Transmisji w TV niestety nie ma naszego meczu ale można ja obejrzeć on line na canal plus live3.
TritumX

TritumX

(21095/24000) 23.05.2026 12:09
To prawda co niektorzy pisali po poprzednim artykulem ze Pogon ostanio zalega z wyplatami, czy farmazon? Moze ktos powierdzic / zaprzeczyc?
siwy

siwy

(67343/72000) 23.05.2026 12:43
Dwa miesiace temu chodziło info o spółdzielni na Termalica Arka i Piast. I dziś to się potwierdzi.
Mermann

Mermann

(29228/36000) 23.05.2026 12:49
siwy Co się niby ma potwierdzić Piastowi wystarczy remis w Łodzi z Widzewem i się utrzymuje nie patrząc na inne wyniki Chyba że jakieś cuda będą się dziać w tym meczu ze strony sędziego;)
JUSA 70

JUSA 70

(44183/48000) 23.05.2026 13:21
Walczyć o jak największe pieniąchy Grać fair play Chcą hanysy grać w pucharach to niech nas pokonają w równym boju Dla nas będzie to lekkie osłodzenie trefnego sezonu zwycięstwo na koniec i awansem na 8 smą lokatę Dla klubu to ponad milion złotych więcej porównując tamten sezon pomiędzy 10 a 7 pozycją było 1,5 mil różnicy Po trzy punkty
gorilla2003

gorilla2003

(21575/24000) 23.05.2026 14:00
Piłkarsko jakos nie widzę dzisiejszego zwycięstwa. W tym momencie jesteśmy slabsi od GKS. Legia moze da radę z Motorem ale to na nic. Jagiellonia będzie gryźć trawę i raczej nie przegra. Widzew to wielka niewiadoma jak nie oni to leci Piast. Sracovia raczej nie spadnie. Lechia spokojnie wygra w polu kukurydzy.
JUSA 70

JUSA 70

(44183/48000) 23.05.2026 14:06
Legia to zdrajca i Sosnowieckie liże ,j,,,a Ale Gksa też jest nie lepsza więc grać o pełną pulę tak jak jeden z największych wrogów Amikorz ma w jednej ze swoich przyśpiewek GRAMY O JAK NAJLEPSZĄ POZYCJĘ GRAMY O DUMĘ GRAMY O TRADYCJĘ Żeby zacząć cokolwiek zdobywać nauczmy się takiego mentalu a nie kumoterstwa i ujostwa
TritumX

TritumX

(21095/24000) 23.05.2026 14:36
Cos takiego znalazlem, wizualne zestawienie, kto dzisiaj spada z ligi. Nie weryfikowałem wszystkich obliczeń, ale chyba wygląda poprawne – przy założeniu, że Lechia wygra z Bruk-Betem. https://i.postimg.cc/YC9VhZqr/KTO-SPADA.png
franek.dolas74

franek.dolas74

(3156/3200) 23.05.2026 14:43
Wygrana dziś jest w istocie bardzo ważna. Po pierwsze czym wyższe miejsce w tabeli tym więcej pieniędzy w kasie z tego tytułu no i chyba tym ludziom co zapłacili za bilety też coś się należy...
franek.dolas74

franek.dolas74

(3156/3200) 23.05.2026 14:47
Nie wiem co ludzie mają w głowie, którzy życzą by Legia nie grała w pucharach? Przecież to dla nas pozytywna sytuacja bo Legia grająca na trzech frontach zawsze będzie mieć trudniej niż zespół walczący na dwóch! To chyba jasne jak słońce! No ale nie dal wszystkich jak widać. Półgłówków nigdy nie brakowało, którzy są kwintesencją "prymitywnego Polaka", który sąsiadowi nawet porażki zazdrości... brak słów. PS. chyba, że z góry zakładamy walkę o utrzymanie w przyszłym sezonie. Ja jednak chcę być optymistą i pragnę wierzyć w sukces, a nie kolejną padlinę jak niemal w całej historii Pogoni od 1948 roku.
lero

lero

(74626/96000) 23.05.2026 14:50
Pogoń grać i wygrać. Tyle w temacie. To jest sport a prawdziwy sportowiec zawsze walczy o zwycięstwo. Na żadne układy nie powinno być w nim miejsca.
franek.dolas74

franek.dolas74

(3156/3200) 23.05.2026 14:59
@lero 100% racji! Poza tym Panowie w garanatowo-bordowych trykotach biorąc za to pieniążki i to nie małe, więc nie wyobrażam sobie zlewki i odpuszczenia meczu!
Mermann

Mermann

(29228/36000) 23.05.2026 15:04
franek.dolas74 Nie bełkocz Życzyć legi pucharów która grała cały sezon padake to trzeba mieć dopiero "siano w głowie";) a argumentując to tym że ma nam to pomóc w nowym sezonie to dopiero musisz być "półgłówkiem"
cywil73

cywil73

(2503/2800) 23.05.2026 15:25
Dziwna to byla liga. Niby walka o utrzymanie do konca, ale gdyby nie remis z nozownikami w ostatniej akcji meczu, gralibysmy dzis o puchary ????, Jeden bliski mecz!!! A pamietacie Jage w Szczecinie, k..... bylo naprawde blisko! Zeby bylo jeasne druzyna potrzebuje duzych zmian.
Tata Jasia

Tata Jasia

(4016/4800) 23.05.2026 15:35
Jak Pogoń dziś nie wygra to... drugi raz wyrzucimy Legię z pucharów...
Mermann

Mermann

(29228/36000) 23.05.2026 15:43
franek.dolas74 Całe nasze ambicje sportowe na przyszły sezon będziemy budować na tym czy legia awansuje do pucharów bo jak awansuje to na bank nam to pomoże???? Ty jesteś łeb i ta Twoja argumentacja.....daj cynk TT żeby pod to budował???? ps. musiałem wrócić do temu bo kolega franiu rozbawił całe towarzystwo????
kranzmann1982

kranzmann1982

(13235/18000) 23.05.2026 16:22
Oby pożegnalny mecz Greenwooda.
towicz

towicz

(88523/96000) 23.05.2026 16:24
Wygląda na to sądząc po składzie że nie chcemy wygrać
franek.dolas74

franek.dolas74

(3156/3200) 23.05.2026 16:36
@kranzmann1982 i "Legendy Białegostoku" oby! Ale to jednak raczej nie realne. Ta pijawka nie po to robiła cały ten syf na przełomie grudnia i stycznia by teraz zachować się jak mężczyzna. Taka prawda...
fiwite1310@arugy.com

fiwite1310@arugy.com

(5907/6400) 23.05.2026 16:42
<b>No i mówiłem Wam, że to będzie pożegnalny mecz Zielonego Drewna w Szczecinie ... </b> https://image.ceneostatic.pl/data/products/139181545/i-deska-tarasowa-sosnowa-impregnowana-zielona-2-5x14x250cm.jpg
Adamka

Adamka

(9195/9600) 23.05.2026 16:47
Na TVP oczywiscie Legla
franek.dolas74

franek.dolas74

(3156/3200) 23.05.2026 16:54
Rzeczywiście uczciwie trzeba powiedzieć, ze Greenwood to nie wypał. Liczyłem naiwnie, że gość co się ocierał o Premier Leaguge będzie zamiatał naszą ligą. Okazało się, że to zwyczajny ogórek. Nie pokazał nic co byłoby dziś mozna wspomniać. Jeden z wielu ogórków w naszej lidze, nie mówiąc o Pogoni. W zasadzie za chwile nikt nie będzie nawet o nim pamietał...
realista!

realista!

(30372/36000) 23.05.2026 16:56
Co ma na celu wystawienie dziś Greenwooda? Skoro ma odejść to pewnie ma się wypromować tym jednym występem :D Oby tylko żadnej poważnej kontuzji nie złapał, bo nikt go nie weźmie
andrzej123x

andrzej123x

(2166/2400) 23.05.2026 16:57
Myślę, że, niestety Pogoń nie musi podkładać się Gieksie. Własnymi siłami wywalczy awans do pucharów.
franek.dolas74

franek.dolas74

(3156/3200) 23.05.2026 17:03
W Multilidze jest adwokat "Legendy Białegostoku", celebryta, influenser, mąż słynnej Małgorzaty Rozenek czyli kobiety znanej z tego, ze jest znana, bywalec w latach dziewięćdziesiątych Imperium przy ul. Boh. Warszawy oraz VW Corrado, które było wiecej popsute niż sprawne. Ciekawe poruszy ponownie temat jak to źle potraktowano jego przyjaciela Kamilka G., który wziął marne 2 miliony złotych za przedłużenie kontraktu i teraz już jako rezerwowy wchodząc na boisko nawet nie osłabia druzyny a wręcz ją sabotuje swoją obecnością.
franek.dolas74

franek.dolas74

(3156/3200) 23.05.2026 17:07
Kończąc temat Greenwooda trzeba jednak przypomnieć słowa śp. Franza Smudy, który powiedział kiedyś, że zawodnik z zagranicy musi być dwa razy lepszy od Polaka by w ogóle na niego spojrzeć. Greenwood nawet nie stał obok dwa razy lepszego... taka prawda. Zresztą ilu to u nas "gwiazdroów" w ogóle spełnia takie kryterium?
TritumX

TritumX

(21095/24000) 23.05.2026 17:11
Dzisiaj to w ogóle chyba lepiej obejrzeć Widzew z Piastem niż sparing w Szczecinie, bo w Łodzi przynajmniej walczą o życie, a u nas to festyn wakacyjny... Ewentualnie pół na pół, jedno na TV, drugie na laptopie.
MarekPS

MarekPS

(517/600) 23.05.2026 17:14
gdzie będzie można obejrzeć mecz bo na nc+ niema
Cezar

Cezar

(11371/12000) 23.05.2026 17:31
Atak bezzębny.
1969

1969

(37259/48000) 23.05.2026 17:31
Gramy na luzie, szczać na Ległą, pokazać charakter i zainkasować kasę za jak najwyższe miejsce.
kranzmann1982

kranzmann1982

(13235/18000) 23.05.2026 17:33
Brak Loncara nawet na ławce - czyżby już na wylocie ?
adasko2901

adasko2901

(9371/9600) 23.05.2026 17:36
@MarekPS Tylko w necie,albo apka c+
szpila

szpila

(7799/9600) 23.05.2026 17:38
Może ktoś ma link do meczu ?
adasko2901

adasko2901

(9371/9600) 23.05.2026 17:40
@szpila https://streamed.pk/category/football
TritumX

TritumX

(21095/24000) 23.05.2026 17:40
20 tys twarzy na trybunach i bardziej slychac sektorek Gieksy... Dobrze mowil Walburg to jest widownia a nie kibice.
rs_elektryk

rs_elektryk

(155/200) 23.05.2026 17:40
Ma ktoś link do meczu?
Cezar

Cezar

(11371/12000) 23.05.2026 17:42
Nie zagrał Brzyski, nie grał Smoliński, kilka minut dostał Czapliński, a gdzie ten młody, co w sparingu miał dublet? Z doskoku Angielski. Dlaczego jest Grinłód i Kamiński? Gdzie Holewiński, reprezentant Polski, przyszłość polskiej piłki?
adasko2901

adasko2901

(9371/9600) 23.05.2026 17:42
Widzew 1:0
Tylko Pogoń

Tylko Pogoń

(524/600) 23.05.2026 17:52
Jakas forma protestu jest że na tym stadionie taka cisza? XD odkąd kibicuje nie słyszałem jeszcze żeby aż tak nic się nie działo.
mark

mark

(124595) 23.05.2026 17:56
Termalika katem Trójmiasta
TritumX

TritumX

(21095/24000) 23.05.2026 17:57
Bruk-Bet 1:0, zaraz sie Lechia spi@rdoli z ligi : )
kranzmann1982

kranzmann1982

(13235/18000) 23.05.2026 17:59
Jakby nie patrzeć na tabelę to BBT nie taka słaba jest.
adasko2901

adasko2901

(9371/9600) 23.05.2026 18:01
Jeeest
krokodylbambi

krokodylbambi

(27230/36000) 23.05.2026 18:02
no to juz mozemy zapomniec ze kupia napastnika na nastepny sezon
krokodylbambi

krokodylbambi

(27230/36000) 23.05.2026 18:03
na ten moment legia w pucharach XD
adasko2901

adasko2901

(9371/9600) 23.05.2026 18:03
Legła też prowadzi Lechia leci
kranzmann1982

kranzmann1982

(13235/18000) 23.05.2026 18:04
Kurzawa katem betonów.
mark

mark

(124595) 23.05.2026 18:06
Arka i Lechia postanowiły same się zdegradować..
TritumX

TritumX

(21095/24000) 23.05.2026 18:07
GKSa tez gra w tempie spacerowym, zero parcia na wynik jak tydzien temu Zaglebie... Nikt mi nie powie ze gryza dzisiaj trawe.
mark

mark

(124595) 23.05.2026 18:07
GKS Katowice wygląda jak Borusia Dortmund a graja jak Traktor Nietoperzyce
adasko2901

adasko2901

(9371/9600) 23.05.2026 18:09
Mendy dziś wymiata :D
TritumX

TritumX

(21095/24000) 23.05.2026 18:11
Mukairu mysli ze jest Thierrym Henry, szkoda ze sie w dryblingu przewraca o wlasne nogi.
dayon

dayon

(734/800) 23.05.2026 18:14
Poratuje ktoś działajacym linkiem do meczu ?
mark

mark

(124595) 23.05.2026 18:16
Katowice w Europie? Z czym do ludzi?
adasko2901

adasko2901

(9371/9600) 23.05.2026 18:16
Zabole idą na 9:0 ????
mark

mark

(124595) 23.05.2026 18:19
Mendy musi zostac! Najlepszy uśmiech w lidze!
czolq

czolq

(1084/1200) 23.05.2026 18:19
Mendy dzisiaj piłeczki daje jak za swoich najlepszych czasów. Technicznie TOP
kranzmann1982

kranzmann1982

(13235/18000) 23.05.2026 18:20
Piknik w Radomiu.
donDelgado

donDelgado

(2387/2400) 23.05.2026 18:20
Gdzie był var w tej sytuacji gdy ta ch*joza na bramce odepchneła Ulve? To jest czysta czerwona za niesportowe zachowanie!
franek.dolas74

franek.dolas74

(3156/3200) 23.05.2026 18:21
Gol Cuicia bardzo ładny. Przyjął piłkę wzorowo, strzał więcej niż poprawny. Kto wie, może z niego będzie jeszcze chleb:)
mark

mark

(124595) 23.05.2026 18:21
Dziś Pogon mogłaby grać beż bramkarza!
TritumX

TritumX

(21095/24000) 23.05.2026 18:21
Praktycznie koniec walki o utrzymanie, Lechia sama sie spuscila z ligi w pierwszej polowie : )
krokodylbambi

krokodylbambi

(27230/36000) 23.05.2026 18:21
gks xg 0 oczywiscie wszyscy graja pod legie nawet katowice sie podlozyly dajcie spokoj
franek.dolas74

franek.dolas74

(3156/3200) 23.05.2026 18:23
@kranzmann1982 sprzedanie Kurzawy było błędem! Nie wydaje mi się by aż tak bardzo obciążał budżet a nam napewno by się przydał. Zdecydowanie bardziej niż "Legenda Białegostoku" nieporównywalnie droższy w utrzymaniu a teraz zupełnie już nieprzydatny.
krokodylbambi

krokodylbambi

(27230/36000) 23.05.2026 18:23
gks tak sie stara jak tydzien temu zaglebie , maja puchary na wyciagniecie ręki a nawet nie udaja ze im sie chce
franek.dolas74

franek.dolas74

(3156/3200) 23.05.2026 18:26
GKS w 45 minnutach grał tak jak Zagłębie tydzień temu. Byle tylko do pucharów się nie dostać. Nawet specjalnie nie udają. Ani jednego strzału na bramkę zespołu walczącego o eliminacje LKE to kpina. Kolejni "artyści" co nie chcą sobie urlopu skrócić latem... brak słów.
k0r

k0r

(77996/96000) 23.05.2026 18:28
Pytanie o Legendę samo sie nasuwa. Grają Mendy, Greenwood, Bieganski czyli nieoczywiste wybory. I w sumie gnieciemy niezłą (przynajmniej teoretycznie) Gieksę. Widać ławka to jest właściwe dla Niego miejsce.
krokodylbambi

krokodylbambi

(27230/36000) 23.05.2026 18:31
jeszcze tak pchnal ulvestada ze powinien byc karny robia wszystko zeby sie nie dostac do pucharow i jak tu ogladac ta sprzedajna ekstraklase
MENTOR

MENTOR

(17190/18000) 23.05.2026 18:31
zajrzałem sobie na instagram Mendyego... powiem wam tak - gość co rzeźbę zrobił to chyba nawet takiej nie miał za czasów w City... zrobił mega formę co udowadnia dzisiaj w meczu... ma Alex ciężki orzech do zgryzienia czy go zostawić na przyszły sezon, to największy wygrany tego meczu na tą chwilę
kruger73

kruger73

(37754/48000) 23.05.2026 18:31
U Was też na live stream3 canal plus nie ma komentarza?
kęsik

kęsik

(32786/36000) 23.05.2026 18:32
Niby taki słaby sezon a jak tak zostanie to braknie tylko 2 punktów do pucharów. Stracone 4 punkty z Cracovią i BBT bardzo bolą...
franek.dolas74

franek.dolas74

(3156/3200) 23.05.2026 18:32
@k0r dla "Legendy Białegostoku" nie nasza ławka jest odpowiednia tylko Wieczysta Kraków:) szczególnie teraz jak wycofują się z poważnej piłki.
adasko2901

adasko2901

(9371/9600) 23.05.2026 18:32
@dayon https://en12.sportplus.live/football/ekstraklasa/7889156/
1969

1969

(37259/48000) 23.05.2026 18:39
W przerwie rozdanie w trzy kubki. Czy Gieksa zainteresowana pucharami? Jeśli tak, to zaczną grać, czy walizkę położą? Czy Legła zrobi przelew na nasze konto, czy słoiki siedzą na parkingu z walizką pod siedzeniem. A może wszystko odbywa się fair? I co na to bukmacherka?
OLDBOY

OLDBOY

(11487/12000) 23.05.2026 18:42
Lechia wbiła jedna, ale jeszcze i tak potzrebuje dwie Ciekawe, że nikt nie zająknie się o Lubin,a oni mogliby wypchnac sloiki z pucharow, tyle czy chca ???
adasko2901

adasko2901

(9371/9600) 23.05.2026 18:45
Zabole walą warchlakow jak w maslo:D
krokodylbambi

krokodylbambi

(27230/36000) 23.05.2026 18:46
ale sie gksie spieszy XD 3 pilki do autu przymierzaja masakra pilkarski poker
Cezar

Cezar

(11371/12000) 23.05.2026 18:46
Bobcek na 1: 2 i jak pięknie radzą sobie słoiki:D niech Kamiński piąstkuje pod ladę albo zagra czerwo:D
OLDBOY

OLDBOY

(11487/12000) 23.05.2026 18:48
Fornal chyba juz ratuje Widzew !
adasko2901

adasko2901

(9371/9600) 23.05.2026 18:49
Betony trzecia dostali,juz chyba wszystko jasne
franek.dolas74

franek.dolas74

(3156/3200) 23.05.2026 18:49
Mendy dziś klasa. Widać, ze nie przez przypadek grał we Francji, która zdobyła MŚ.
OLDBOY

OLDBOY

(11487/12000) 23.05.2026 18:51
W Niecieczy 3:1 No to w koncu w jednym sie zgodza Nawrocki z Tuskiem i bo Lechia spada !!! :-)
krokodylbambi

krokodylbambi

(27230/36000) 23.05.2026 18:51
sprzedawczyki z katowic ewidentnie nie chca pucharow, przydalby sie na bramce rumun zeby zrobil im jakiegos psikusa
TritumX

TritumX

(21095/24000) 23.05.2026 18:52
Bruk-Bet 3:1, zegnamy k@rwe Szajs ozieble.
mark

mark

(124595) 23.05.2026 18:53
To co wszystko wyjaśnione. Pomału przecum się na final Pucharu Niemiec,FC Bayern-VFB Stuttgart w Berlinie
OLDBOY

OLDBOY

(11487/12000) 23.05.2026 18:54
Jak Agger mogl spieprzyc takie podanie ??? :-(
OLDBOY

OLDBOY

(11487/12000) 23.05.2026 18:54
A Kermit strzal :-(
TritumX

TritumX

(21095/24000) 23.05.2026 18:55
Gieksa miala walczyc o puchary, a gra na czas przegrywajac mecz w drugiej polowie : ) Liga marionetek.
adasko2901

adasko2901

(9371/9600) 23.05.2026 18:56
Legenda wchodzi na plac ????
r4dzio

r4dzio

(8365/9600) 23.05.2026 19:00
Mam nadzieję, że Pogoń sobie samobója strzeli. Będzie to najlepszy remis ostatniego dziesięciolecia.
krokodylbambi

krokodylbambi

(27230/36000) 23.05.2026 19:01
gksa robi wszystko zeby nie oddac strzalu na bramke :) jak tu kibicowac jak to wszystko ukartowane
OLDBOY

OLDBOY

(11487/12000) 23.05.2026 19:04
A moze to Pogon lepiej zaczela grac w 2 ostatnich meczach, a miedziowi i Gieksa "grali/graja tak im im przeciwnik (nie) pozwala " :-)
Maciek

Maciek

(40960/48000) 23.05.2026 19:05
Lol, ale wyniki wjezdzaja, jak kiedys za czasow fryzjera.
OLDBOY

OLDBOY

(11487/12000) 23.05.2026 19:06
No i karny dla miedziowych zmarnowany :-(
mark

mark

(124595) 23.05.2026 19:09
Jestem pewien w następnym sezonie Legia z Papszunem będzie MP,a co z Pogonia? Ta kadra i ten trener to max środek tabeli.
TritumX

TritumX

(21095/24000) 23.05.2026 19:13
Klient z Gieksy sie nazywa Adrian Błąd.... Błąd systemu.
OLDBOY

OLDBOY

(11487/12000) 23.05.2026 19:19
Gol Grosika nieuznany :-(
OLDBOY

OLDBOY

(11487/12000) 23.05.2026 19:21
I znów niewiele Grosikowi brakowalo do gola !
krokodylbambi

krokodylbambi

(27230/36000) 23.05.2026 19:24
kaminski czerwona hahha moze jeszcze cos wydrukuja
franek.dolas74

franek.dolas74

(3156/3200) 23.05.2026 19:24
HAHAHAH! Ale się Kamiński popisał... brak słów.
krokodylbambi

krokodylbambi

(27230/36000) 23.05.2026 19:25
cuicz na bramke w bluzie peskowicza XD
on4606

on4606

(4003/4800) 23.05.2026 19:26
Kamiński i spółka frajerzy roku ????????????
krokodylbambi

krokodylbambi

(27230/36000) 23.05.2026 19:26
farmazoniarz taka pake zbudowal ze nie ma rezerwowego bramkarza XD
TritumX

TritumX

(21095/24000) 23.05.2026 19:26
Ciagaja sie po sadach z Holewinskim a nawet 3 bramkarza nie maja.... Cyrk.
OLDBOY

OLDBOY

(11487/12000) 23.05.2026 19:26
No i jaja z Kamykiem i gramy w 10-ke bez normalnego bramkarza :-(
krokodylbambi

krokodylbambi

(27230/36000) 23.05.2026 19:29
1-1 hahhahah alex farmazonie hahhahahaha gdzie masz bramkarzy hahhaha brawo legia nie ma pucharow
TritumX

TritumX

(21095/24000) 23.05.2026 19:29
Raper ich dojechal, ja pier....
OLDBOY

OLDBOY

(11487/12000) 23.05.2026 19:29
Wedrychowski sie zemscil za wywalenie z Pogoni :-(
r4dzio

r4dzio

(8365/9600) 23.05.2026 19:30
Hahahahajajajanananahahhahahahahahaha qrwa leżę i kwicze. Legia obsrana po pachy xDDD
MENTOR

MENTOR

(17190/18000) 23.05.2026 19:30
Marcel wyebaleś właśnie Legię ... mina Papszuna bezcenna xd
on4606

on4606

(4003/4800) 23.05.2026 19:31
Haha j.ebane drukarze ???????? za to cioty słoiki bez pucharów ????????
MENTOR

MENTOR

(17190/18000) 23.05.2026 19:32
czemu drukarze... jak tutaj wszyscy wieścili przejście do pucharów Legii... chyba na odwrót , tutaj nie ma żadnych niespodzianek
AntyRedaktorek

AntyRedaktorek

(4442/4800) 23.05.2026 19:33
Życzę Sylwestrzakowi żeby go ktoś kosą potrakował i żeby zdechł w męczarniach.
Czarny1971

Czarny1971

(120569) 23.05.2026 19:34
Oczywiście Wedrychowski któżby inny? Druga bramka w sezonie i oczywiście nam musiał strzelić. No ale gdyby bramkarz stał to by wyjął. Karwa ja bym wyjął
mark

mark

(124595) 23.05.2026 19:34
Na to wygląda że walizka od GKS dla Pogoni była większa aniżeli ta od Legii...Ale nieźle to sobie wykombinowali...Alex wygral
MENTOR

MENTOR

(17190/18000) 23.05.2026 19:35
ojjj chyba komuś kupon nie wszedł xd /... antyredaktorek patologio , pamiętaj życzenie komuś złego wraca do tego co tak pyerdoli
AntyRedaktorek

AntyRedaktorek

(4442/4800) 23.05.2026 19:35
Śmiecie z PZPNu znowu Pogon okradziona. Życzę im śmieciom jak najgorzej
kranzmann1982

kranzmann1982

(13235/18000) 23.05.2026 19:36
Mimo wszystko szkoda że nie dowieźliśmy.
Zbyszek

Zbyszek

(5525/6400) 23.05.2026 19:40
Czemu sedzia nie uznal Grosickiego gola ???
wojkow

wojkow

(24851/36000) 23.05.2026 19:40
Wynik miod na moje oczy bo wyjebal ta warszawska PATOLOGIE Z PUCHAROW.Bravo Kaminski????????????????????????????
ALI

ALI

(25077/36000) 23.05.2026 19:42
AntyRedaktorek@ puknij się w ten pusty łeb. Jak można życzyć komuś w taki sposób.
czolq

czolq

(1084/1200) 23.05.2026 19:44
Wykorzystali limit zmian dlatego bramkarz nie mogl wejsc, musieli wziac kogoś z pola żeby na bramce stanął
OLDBOY

OLDBOY

(11487/12000) 23.05.2026 19:45
No to Derby Trojmiasta beda tam gdzie powinny tj w 1 Lidze !!! :-)
OLDBOY

OLDBOY

(11487/12000) 23.05.2026 19:46
Ale za to beda na nowo derby Krakowa !