preloader
Przejdź do głównej treści
8705003899b8d6860aa217404f7a62232c96d6

8705003899b8d6860aa217404f7a62232c96d6

Relacja LIVE: Pogoń Szczecin - Lech Poznań

profil-jpg

Źródło: własne Wyświetlenia: 7478

Uwaga!

Dla lepszego doświadczenia użytkowników komentarze są początkowo niewidoczne. Kliknij „Zobacz komentarze", aby je pokazać i dołączyć do rozmowy.

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.

* Komentarze w serwisie www.PogonSportNet.pl zamieszczane przez jego użytkowników są ich prywatną opinią. Serwis nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli jednak administratorzy dostrzegą naruszanie dóbr osobistych, zmuszeni będą do usunięcia komentarza, a w przypadku powtarzania się sytuacji, zablokowania konta użytkownika.

Komentarze (167)

darecki73

darecki73

(45954/48000) 18.04.2026 07:29
Panowie piłkarze, ten mecz gracie na dodatkowym bonusie - urodziny Pogoni. Pamiętajcie, na własne urodziny prezenty się otrzymuje, a nie rodzaje. Zatem dziś zero prezentów dla Lecha. Walka, zaangażowanie każdego z Was od pierwszego gwizdka. I pamiętajcie - t.ylko zwycięstwo, Portowcy tylko zwycięstwo.
19DDD48

19DDD48

(235334) 18.04.2026 07:55
Walka, walka i jeszcze raz walka o każdą piłkę! Kości mają trzeszczeć! To jedno że spotkań których nigdy się nie odpuszcza! Do tego będzie wsparcie pełnego stadionu! Musimy pokazać sercę i jaja na boisku! Dawać Panowie!!!
JUSA 70

JUSA 70

(44183/48000) 18.04.2026 07:58
Jeżeli od początku meczu obudzicie trybuny (proste)Nie machaniem rękami tylko dobrymi bramkowymi sytuacjami i nie zamieni się to w piknik jak z Krawatem to jesteśmy w stanie zwyciężyć w 12 stu Walczyć gryżć trawę o każdą piłkę w dniu urodzin naszego Klubu tego my kibice oczekujemy
gorilla2003

gorilla2003

(21574/24000) 18.04.2026 08:08
Z Lechem często padają wysokie rezultaty. Dziśchyba wolę remis. Tylko że to ,,mecz premium".
ao

ao

(13588/18000) 18.04.2026 08:21
Zagrać jak za beznadziejnych Mrocznych czasów w październiku 2023 ???? Niecałe 3 lata.... Ukazać zapowiadane: młodość, szybkość, nieśmiertelnośc.
krokodylbambi

krokodylbambi

(27175/36000) 18.04.2026 08:47
dawac fraczczaka na atak i to bez kitu, ten angielski i czuicz to sie nie nadaje na 3 lige
alex

alex

(48588/72000) 18.04.2026 09:13
Mam nadzieję że ktoś naszym orłom wytłumaczył czym są dla kibiców Pogoni mecze z Lechem.
Matul

Matul

(4442/4800) 18.04.2026 09:17
@krokodylbambi Robak będzie na stadionie więc można go podmienić za Angielskiego Cuicia :D
Masta

Masta

(77726/96000) 18.04.2026 09:32
Nie mam żadnych oczekiwań bo wiele razy się już zawiodłem. Wszystko poza porażką mnie zadowoli, czyli nawet remis po dobrym meczu bo da to nadzieje na reszte spotkań.
Landsberg

Landsberg

(94011/96000) 18.04.2026 09:37
Trzeba zdobyć utrzymanie zanim nastąpi ostatni mecz rundy z GKS bo się może okazać , że nasi wychowankowie nas utopią i spadniemy. Dziś chociaż punkcik poproszę aby zbierać i się wydostawać , no i być nad Legią
1962

1962

(62490/72000) 18.04.2026 10:01
Panowie piłkarze. Dla Kibiców Pogoni jest to niezwykle ważny mecz. Gramy z klubem, z którym od kilkudziesięciu lat rywalizujemy i nie tylko w walce sportowej. Uszanujcie naszą historię, nasze obyczaje i nas, kibiców. Udowodnijcie, że jesteście godni nosić na piersi Gryfa w herbie, że jesteście zespołem ludzi, w których warto było wierzyć. Pokażcie jak się walczy i zwycięża z obecnym Mistrzem i liderem, a my was poniesiemy do zwycięstwa. Razem idziemy na wojnę!!!!!
gorilla2003

gorilla2003

(21574/24000) 18.04.2026 10:02
Nasi wychowankowie nas nie zatopią. Wpuszczani są na ogony bo później jest im łatwiej pozbierać piłki i zdjąć siatki z bramek;).
gorilla2003

gorilla2003

(21574/24000) 18.04.2026 10:07
Swoją szosą to można za nieduże pieniądze poskładać solidną ekipę jak GKS czy nawet Górnik albo Zagłębie. W ogóle jak sobie przypomnę to lepiej staliśmy w tabeli jak grali Hostikka, Listkowski, Niepsuj, Formella, Matynia, Hołota, Kowalczyk i wielu innych. Te nabytki jak Greenwood, Juwara, Huja, Mendy nijak się mają do Delewa, Spiridonowicia, Kozulja czy nawet Drygasa i Piotrowskiego. Grubas palił sianem w kominku i wykręcał wynik na zaciągniętym hamulcu. Nowy ogarnia instagram, poucza, oskarża, inwestuje a my bronimy się przed spadkiem.
Dziadek-53

Dziadek-53

(5652/6400) 18.04.2026 10:48
Tak nas widzi Lech: https://www.facebook.com/story.php?story_fbid=1324123489754239&id=100064698008779&post_id=100064698008779_1324123489754239&rdid=vMhZtqvSKQwvdtSm#
1969

1969

(37259/48000) 18.04.2026 10:55
Naszą złą tradycją są jubileuszowe oklepy. Przeważnie w rocznicę w papę. Czy to urodziny Klubu, czy pożegnanie stadionu, itp. Wyjątkiem pełne otwarcie nowej Papricany, z Lechią. Na jesień zwycięstwem z Piastem zaczęliśmy krótką serię bez porażki (aczkolwiek była chyba najdłuższa w tym sezonie). Gdybyśmy ją powtórzyli mamy spokojne utrzymanie. Z Piastem nie graliśmy rewelacyjnie, ale skutecznie i przede wszystkim 120 km wybiegane. To jest podstawa w naszej eklapie. Każdy punkt dziś na wagę złota. Proszę więc o frytki na złocisto...
Romano69

Romano69

(17621/18000) 18.04.2026 11:36
Panowie piłkarze, zlejcie łotrów a pyrlandi i zróbcie nam kibicom prezent na urodziny naszej Dumy Pomorza!
marek9636

marek9636

(107057) 18.04.2026 11:59
@gorilla2003 inna siła ligi i inne czasy, po co to porównywać. Zobacz sobie mecze wtedy jakie było tempo i jakie błędy popełnialiśmy w obronie, tamten skład by miał 0 punktów w tej lidze
siwy

siwy

(67322/72000) 18.04.2026 12:04
Ogólnie wszystko jest już dogadane. Spada Termalika, Piat i Arka. A dziś remis taki 2-2.
marek9636

marek9636

(107057) 18.04.2026 12:05
@siwy z tobą sie dogadali?
leszekleszek

leszekleszek

(74822/96000) 18.04.2026 12:20
Mecz z naszym " najlepszym wrogiem" . Na papierze wyglądamy gorzej, ale mecze z Lechem zawsze wymykały się logice, statystykom, cyfrom, słowem nie miały zastosowania wartości mierzalne ????. Ważne, żeby dziś pokazali charakter i ambicję.
CzłowiekZżelaza

CzłowiekZżelaza

(4419/4800) 18.04.2026 12:53
Z Pogonią wiadomo, że nic nie wiadomo...
andrzej123x

andrzej123x

(2170/2400) 18.04.2026 13:01
Miałem sen, piękny sen, Pogoń zlała Lecha. Budzę się w niedzielę. To jawa nie sen. Coś pięknego. Panie Kamilu Grosicki i pozostali piłkarze Pogoni nie zabierajcie nam snów i marzeń. Spełnijcie je.
leszekleszek

leszekleszek

(74822/96000) 18.04.2026 13:10
Jeszcze nie rozegraliśmy najlepszego meczu w sexy????
mygreg

mygreg

(980/1200) 18.04.2026 13:46
Niby gramy u siebie, co powinno być atutem. Jaką Pogoń dziś zobaczymy? Dominującą? Jak w pechowo przegranym meczu z Jagą w rundzie jesiennej? Czy tragicznie słabą, jak w ostatnim meczu z Legią? Niestety, niczego nie można tu być pewnym, ale Lech również zalicza wpadki w tym sezonie, więc może przy odrobinie szczęścia zapunktujemy. Oby!
wacek

wacek

(748/800) 18.04.2026 14:02
Remis bedzie sukcesem - zwyciestwo bedzie cudem.
TritumX

TritumX

(21096/24000) 18.04.2026 14:18
Nie ma takiego klubu i przedsiebiorstwa jak Lech Poznan. Jest Amica Sport SSA po zmianie nazwy.
mark

mark

(124595) 18.04.2026 14:48
Zaczynam otwierac piwa aby juz od 20 byc znieczulonym na to co zobacze bo w cuda nie wierze.Remis bedzie juz cudem.
szponiak

szponiak

(22279/24000) 18.04.2026 14:49
Ma ktoś link do meczu na strumyku?
AdrianMKS

AdrianMKS

(9/50) 18.04.2026 14:50
Wszystkiego najlepszego Portowcy! Čuić dziś w pierwszej jedenastce ustrzeli dublet.
kranzmann1982

kranzmann1982

(13231/18000) 18.04.2026 15:19
Ciężko dzisiaj będzie coś ugrać, Lech po remisach wyjdzie na galowo i będzie zdeterminowany. U nas na przodzie to realnie możemy liczyć tylko na Mukairu. Czy to wystarczy na chociaż remis ? zobaczymy.
Sandkruger

Sandkruger

(37234/48000) 18.04.2026 15:22
No to Panie i Panowie mam nadzieje że dziś będzie ten mecz kosmos chciałbym usiąść w fotelu i delektować się meczem jak dobrym winkiem wczoraj praca obowiązki urodziny niestety już stara dupa jestem a dziś jestem butlipanem. Żona w pracy jacek w lodówce brakuję tylko naszego zwycięstwa.
gorilla2003

gorilla2003

(21574/24000) 18.04.2026 15:45
@Sandkruger trochę się tego meczu obawiam bo z Lechem często padają wysokie wyniki. Mamy mecz premium a w drużynie do gry na dobrym poziomie nadaje się tylko Mukairu i Ulvestad.
TritumX

TritumX

(21096/24000) 18.04.2026 16:32
Tak jak piszecie, tez mi sie wydaje ze do osiagniecia dobrego wyniku w tym spotkaniu nie wystarczy przyzwoita gra czy sama motywacja. Grajacy o mistrzostwo Lech to nie grajacy w zasadzie o nic Piast. Do wygrania takiego meczu potrzeba nie tylko swietnej, bezblednej gry na swoim najwyzszym poziomie ale tez slabszej dyspozycji dnia samego Lecha.
kranzmann1982

kranzmann1982

(13231/18000) 18.04.2026 17:01
W Radomiu lepszy byłby remis ale trudno.
Czarny1971

Czarny1971

(120569) 18.04.2026 17:05
Każdy punkt będzie sukcesem.
sektor4

sektor4

(15954/18000) 18.04.2026 17:51
Kto poda link do meczu dzieki z góry
kranzmann1982

kranzmann1982

(13231/18000) 18.04.2026 18:06
Lech zagra bez Mrozka ale czy to wystarczy - z przodu trzeba w sumie liczyć tylko na pana Pawła.
AdrianMKS

AdrianMKS

(9/50) 18.04.2026 18:12
@szponiak i @sektor4 Macie Camel.tv ładnie wszystko działa, poki co jest Górnik-Korona. https://www.camel1.tv/football/gornik-zabrze-vs-korona-kielce/live/318q66hx0zvnqo9
Anathema

Anathema

(39730/48000) 18.04.2026 18:33
Sześć druzyn po 37 punktów i w małej tabelce Pogoń na ostatnim miejscu. Znamienne. Ale zakładając jakiś cud i wygrana w dzisiejszym meczu to tak na 70-80% powinniśmy sie utrzymać. Dwa zwycięstwa nad Piastem i Widzewem mogą okazać sie mega istotne w ostatecznym rozrachunku. Mamy Płock który powoli pasuje i Zagłębie tez hamujace, Cracovie zamieszana w walkę o utrzymanie, Jagiellonie o mistrza i w ostatniej kolejce GKS który może grać juz o pietruszkę ( oby my również)
Vamos ala Playa

Vamos ala Playa

(25039/36000) 18.04.2026 18:43
No jakby się fartnęło dziś to było by pięknie i znowu marzenia o pucharach by odżyły. To pokazuje jaki mamy sezon. Ta liga jest taka jedyna na świecie normalnie. No ale. Trzeba wygrać i będzie to możliwe jak my zagramy na 110 procent z wiara na trybunach możne i się uda. Nie mniej remis można w naszej sytuacji brać w ciemno a to będzie możliwe jak zagramy na 105 procent normy Jak zagramy swoje a Lech swoje to mamy pozamiatane zupełnie inne etapy klubu zespołu. No ale wiara jest.
sektor4

sektor4

(15954/18000) 18.04.2026 18:45
AdrianMKS dzieki
BrunetEveningTime

BrunetEveningTime

(3570/4800) 18.04.2026 18:50
Mamy 9 pkt straty do lidera i 3 pkt nad strefą spadkową. To jest kuriozalne.
kranzmann1982

kranzmann1982

(13231/18000) 18.04.2026 19:01
Grosicki w wyjściowej "11" - nie wiem czy to wypali.
Greg Yzer

Greg Yzer

(8950/9600) 18.04.2026 19:07
W Nasze Urodziny musimy to dzisiaj zrobić ! To jest NASZ STADION, NASZ KLUB, NASZ MECZ ! TYLKO 3 PKT ! TO JEST PO PROSTU KONIECZNE DZISIAJ WYGRAĆ ! *sorrki za capslock, ale musiałem
Landsberg

Landsberg

(94011/96000) 18.04.2026 19:22
Marzy mi się remis a przy szczęściu wygrana byłaby kosmicznie ważna. Pozytyw jest taki , że nawet przy negatywnym wyniku , raczej nie zakończymy kolejki w czerwonej strefie , trudno mi sobie wyobrazić , że Arka i Piast wgrają . Ależ ta wygrana w Gliwicach dużo dała . Zobaczymy jaka będzie dla nas ta niedziela. Pora zbudować serię bez porażki. Na zero z tyłu poproszę choć moc z przodu w Lechu jest imponująca
TritumX

TritumX

(21096/24000) 18.04.2026 19:23
Pierwszy blad trenerski jeszcze przed pierwszym gwizdkiem - Grosicki w podstawowym. Reszta skladu optymalnie, Angielski, Cuic i Agger na lawce tak jak powinno byc. Lawa w wyjsciowym na Lecha to tez tak srednio, z drugiej strony kim ma ten biedny trener grac.
darecki73

darecki73

(45954/48000) 18.04.2026 19:23
Ale skład. I żadnej typowej 9. Takich mamy napastników. Acosta na prawej pomocy? Powodzenia Portowcy. Po punkty żeby oderwać się od strefy spadkowej
krokodylbambi

krokodylbambi

(27175/36000) 18.04.2026 19:29
nie ma greenwooda i 3 kasztany na ławce bardzo dobrze, nie jestem tylko pewny baloniarza w ataku
Pawolas

Pawolas

(2677/2800) 18.04.2026 19:42
Znów zaczynamy w dziesiątkę (zaczeska w 1 składzie). Słabo to widzę
Anathema

Anathema

(39730/48000) 18.04.2026 20:02
Kolejny mecz Lazio a Przyborek przyspawany do ławki rezerwowych.
AdrianMKS

AdrianMKS

(9/50) 18.04.2026 20:13
Zastanawiam się czy Grochu czuje właśnie presję teraz? Mecz urodzinowy z Wronkami, wie ile dla nas to znaczy i wie również że jest lekko mówiąc mało lubiany wśród kibiców. Czy on to dziś udźwignie? Czy choć troche odkupi winy? Okazja wyborna, jakby nie patrzeć...
k0r

k0r

(77991/96000) 18.04.2026 20:15
No, po takim pompie jak ten rysunek na sektorówce, to legenda MUSI zapiedralać jak motorek.
Anathema

Anathema

(39730/48000) 18.04.2026 20:16
A Grosicki to ma chyba jakieś kwity na Akexa ze wbrew wszystkiemu tendencyjnie jest pchany fo składu. Jego forma sportowa kompletnie jest biegunowo odległa, przynajmniej teoretycznie by w ogóle łapać soe do moczowego składu. Kompletnie nielogiczne wytyczne nacechowane chyba tylko jakimś kuriozalnym sentymentem względem powyższego, inaczej nie potrafię wytłumaczyć immunitetu Grosickiego
k0r

k0r

(77991/96000) 18.04.2026 20:20
Cojot zareagował ramieniem.
krokodylbambi

krokodylbambi

(27175/36000) 18.04.2026 20:25
wlasnie prawie ishak strzelil bramke bo baloniarz pilki nie potrafi przyjac
k0r

k0r

(77991/96000) 18.04.2026 20:33
Ryzykonie Ława...
krokodylbambi

krokodylbambi

(27175/36000) 18.04.2026 20:34
kessler pokaz mi ty swoich napastnikow co zes nasprowadzal
k0r

k0r

(77991/96000) 18.04.2026 20:38
Cojot odpukać, czujny jak kojot póki co.
krokodylbambi

krokodylbambi

(27175/36000) 18.04.2026 20:39
niech ten sezon sie skonczy bo ciezko sie patrzy na ten antyfutbol ani pomocnikow ani napastnikow byle przetrwac
krokodylbambi

krokodylbambi

(27175/36000) 18.04.2026 20:46
ten acosta to tez dobry ananas
Anathema

Anathema

(39730/48000) 18.04.2026 20:47
Obraz nędzy i rozpaczy. Czekanie, kiedy Ishak w końcu ukluje
suicide_fuel

suicide_fuel

(650/800) 18.04.2026 20:50
Tragedia
Pacos

Pacos

(5482/6400) 18.04.2026 20:50
Karwa co za anty_futboll
krokodylbambi

krokodylbambi

(27175/36000) 18.04.2026 20:51
haha cygan na bramce jak zwykle :D nie moge z tego patalacha
krokodylbambi

krokodylbambi

(27175/36000) 18.04.2026 20:52
zlepek szrotu nie ma co sie ludzic takim antyfutbolem to bedzie cud jak sie utrzymaja
Czarny1971

Czarny1971

(120569) 18.04.2026 20:52
Znowu stoi i się patrzy zamiast próbować bronić. A dobrze bronił
El Profesor

El Profesor

(13955/18000) 18.04.2026 20:53
Powolutku, bez stresu i ruchu Cojocaru oglądał sobie przelatującą nad nim w niewielkiej odległości piłkę. Zabrakło tylko popcornu w rękawicach.
DominoJachaś

DominoJachaś

(4148/4800) 18.04.2026 20:53
Strasznie się to ogląda :(
TritumX

TritumX

(21096/24000) 18.04.2026 20:53
No coz, juz abstrahujac od okolicznosci, to jest zasluzone prowadzenie Lecha.
Anathema

Anathema

(39730/48000) 18.04.2026 20:54
Normalnie szok i niedowierzanie. Tu juz możemy tylko myśleć by jakimś 03 lub wyzej się nie skończyło. Niech to się już kończy
MENTOR

MENTOR

(17190/18000) 18.04.2026 20:54
Keramitsis czasem robi takie babole ... szkoda słów , podwórko
keybo

keybo

(7039/9600) 18.04.2026 20:54
zostawic Ławę, Ulve, Kere, a resztę spakować i na front w Ukrainie. Zero pojęcia o taktyce, a ten Mukairu to jeździec bez głowy choć coś w sobie ma.
on4606

on4606

(4003/4800) 18.04.2026 20:55
Krokodyl a ty oglądasz inny mecz ??..... Bo patałachem to Biegański jest !! Znawco futbolu
Czarny1971

Czarny1971

(120569) 18.04.2026 20:56
Wygląda jakby pyry grali o jednego więcej
krokodylbambi

krokodylbambi

(27175/36000) 18.04.2026 20:56
za runaicza to 3/4 tych patalachow nigdy by nie powąchała murawy
krokodylbambi

krokodylbambi

(27175/36000) 18.04.2026 20:57
ten acosta jest tragiczny
darecki73

darecki73

(45954/48000) 18.04.2026 20:58
Gol pechowy, ale Cojocaru jak zawsze po rykoszecie stoi i patrzy co się stanie. Nawet nie próbuje czegoś zrobić. Widać też brak napastnika w Pogoni. Nawet jak można z boku wrzucić piłkę w pole karne, to nikogo tam nie mamy. Prawa strona mało aktywna w ofensywie. Ogólnie nie najlepiej to wygląda.
excalibur

excalibur

(64359/72000) 18.04.2026 20:58
Kojot broni 4 setki, a przy farfoclu... obserwator lotu piłki. Jprdl. Majdan na pewno by zareagował i coś próbował... A Kojot "okiem kibica" odprowadził piłkę do bramki
suicide_fuel

suicide_fuel

(650/800) 18.04.2026 20:58
Ale ten Acosta to jest dziad.
krokodylbambi

krokodylbambi

(27175/36000) 18.04.2026 21:00
nasciagali szrotu, stadion pełny najwidoczniej to działa jak sie utrzymają jakims cudem to za rok bedzie to samo byle kabze napchac
TritumX

TritumX

(21096/24000) 18.04.2026 21:00
Jaka swoboda Lecha, przenosza pilke grajac na pol gwizdka jakby grali z jakims drugoligowym zlepkiem z przypadku. A czekaj....
on4606

on4606

(4003/4800) 18.04.2026 21:01
Jprd....ludzie co mozna zrobic prz rykoszecie od ciebie 3m ....koorva spideman nawet by sie zesral i nie zareagowal.....Wy sie znacie na footbolu ??
Czarny1971

Czarny1971

(120569) 18.04.2026 21:02
Co my gramy? Nic nie gramy
bpawel60

bpawel60

(49124/72000) 18.04.2026 21:02
Tego się obawiałem.... Trudno to nawet skomentować. Gramy jak umiemy , czyli cienko.
ZaWa

ZaWa

(14645/18000) 18.04.2026 21:02
Tak jak pisałem, ważne żeby się znieczulić, oby wam służyło. Nic nie gramy, rano znieczulica puści :-)
Pereiro

Pereiro

(9517/9600) 18.04.2026 21:03
DRAMAT!!!!
Pacos

Pacos

(5482/6400) 18.04.2026 21:03
Ta druzyna to jest jakiś dramat. Grają jakby pierwszy raz się spotkali, nie rozumiem o kiego tu chodzi. Tyle wspólnych treningów , efektów zero.
k0r

k0r

(77991/96000) 18.04.2026 21:04
Plusy: nie płożyliśmy się na plecach jak Legią. Więc brać sie do kupy! Minusy: ZERO, kvrvva, strzałów na bramkę(nie licżac sytuacyjnego Ławy). Koncentracja, i po przerwie wracamy do gry.
AntyRedaktorek

AntyRedaktorek

(4442/4800) 18.04.2026 21:04
Powiem wam że Thomasberg ma wiele wspólnego z Adamczukiem, obaj się ślizgają w piłce nożnej. Tak jak są ludzie w pracy, którzy nie za wiele potrafią, lecz w tłumie lepszych, zawsze są w tej dobrej grupie. I to są takie przypadki, Thomasberg w grupie dobrych piłkarzy, a Adamczuk w grupie dobrych menadżerów Takich jak Kosta czy Jens.
Landsberg

Landsberg

(94011/96000) 18.04.2026 21:05
Ten bramkarz ma okropna manierę , defekt wręcz , że każdą piłkę po rykoszecie odprowadza wzrokiem. Ile to już goli dostał w ten sposób? To nie najgorszy bramkarz jak ne nasza ligę ale wszystkie rykoszety lądują mu za kołnierz , odprowadza wzrokiem , nie wiedząc na co liczy zamiast biec za piłką , zdążyłby wybić Obiektywnie Lech i tak groźniejszy ale to tylko 1:0 a remis bierzemy z radością
AntyRedaktorek

AntyRedaktorek

(4442/4800) 18.04.2026 21:05
Z całym Szacunkiem do Kamila, ale na Kapitana to on się nie nadaje. W trudnym momencie zwiesza głowę i tyle.
BrunetEveningTime

BrunetEveningTime

(3570/4800) 18.04.2026 21:05
Jakieś zmiany w przerwie, nie czekać na żadną 60 minutę, ta wyjściowa nie dojechała na mecz, tu nie ma co sie klepać po plecach aż będzie 0:2 tu trzeba coś zmienić już teraz.
keybo

keybo

(7039/9600) 18.04.2026 21:06
Tu to wszystko zależy czy piłkarze myślą, taki Biegański ma piłkę i zaraz oddaje do obrońcy i pokazuje komu on ma zagrać. Dalej Mukairu, ciągle dubluje pozycje to wchodzi jednemu to drugie. Zero oddanych celnych strzałów. ...i tak na koniec to trener jest piz.a
sebag75

sebag75

(1776/2000) 18.04.2026 21:06
Gramy Typowe Burnley Laga do przodu i może coś się uda strzelić w kulturze gry ogromna przepaść w stosunku do Lecha
Spokojny

Spokojny

(2835/3200) 18.04.2026 21:07
Znów inna taktyka i ustawienie. I znów jak dzieci we mgle nie do końca wiedzą co i jak. Widać że nastawieni na kontry ale tak się nie da
k0r

k0r

(77991/96000) 18.04.2026 21:09
O Robak! Rozgrzewaj sie chłopie!
Czarny1971

Czarny1971

(120569) 18.04.2026 21:10
Mam wrażenie jakbyśmy grali na wyjeździe. Nie wiem czy nie gramy gorzej niż z legła. Nic się nie klei jakby to była jakaś przypadkowa zbieranina a nie kolesie którzy ze sobą trenują
krokodylbambi

krokodylbambi

(27175/36000) 18.04.2026 21:10
dobra kessler wstawiaj cuicza i angielskiego niech odrabiają XD
Djzaba

Djzaba

(5182/6400) 18.04.2026 21:10
Lech gra jakby na pol gwizdka u nas kibice tylko daja z siebie Wszystko Grosicki sorry Nic to jest zart se jest na boisku Tylko cod pomorze tu zdobyc cos punktow
ao

ao

(13588/18000) 18.04.2026 21:10
Komplet dywanów do każdego lokalu sprzedam. Zainteresowanych zapraszam do Zarządu klubu. Preferowany zakup 6 paku. Dla karnetowiczów cena wyższa o 50%.
krokodylbambi

krokodylbambi

(27175/36000) 18.04.2026 21:11
pozo to byl pierwszy i ostatni ktory potrafil grac w pilke w tym zlepie szrotu
Cezar

Cezar

(11371/12000) 18.04.2026 21:11
Pisali tu ludzie, że z kapitanem w składzie to o jednego mniej. Po co on wlazł na boisko.
19Nobody48

19Nobody48

(7800/9600) 18.04.2026 21:12
Gramy w piłkę czy latamy za piłką.wezcie jedźcie i nie wracajcie .zabierzcie trenera Przegrywberga
bpawel60

bpawel60

(49124/72000) 18.04.2026 21:14
Jeśli mieliśmy jakieś złudzenia , to zostaliśmy skutecznie wyleczeni z tego. Pyry przyjechali jak po swoje , a my chyba mentalnie przegraliśmy już w szatni.. Ciekawe czy przerwa odmieni coś , czy dalej będzie chaos i przypadek -- rządził naszą grą...
19Nobody48

19Nobody48

(7800/9600) 18.04.2026 21:14
Czas pomyśleć o planie B.Pogoń nowa w 4 lub niższej lidze
Cezar

Cezar

(11371/12000) 18.04.2026 21:15
Tu od początku powinien grać Czapliński, a nie Ława i za tzw "kapitana" któryś z napastników. Opaskę powinien nosić Ulvestad do końca sezonu.
DominoJachaś

DominoJachaś

(4148/4800) 18.04.2026 21:15
Tutaj nie ma nic. Zero czytania gry, wychodzenia na pozycje, klepy, wszystko w bok albo do tyłu. Kreatywności żadnej. Ława na plus.
Anathema

Anathema

(39730/48000) 18.04.2026 21:16
Ze świecą szukać klubu, by druzyna tak marnie grała a stadion pełny.. ale piwopodobny napój za 10, smacznego
Landsberg

Landsberg

(94011/96000) 18.04.2026 21:16
Jest jak jest , punktów musimy szukać gdzie indziej , szanse wciąz są .Może fartowny remis uratuje ten wieczór ale to trzeba strzelać , zaznaczam , strzelać ale nie jak Grosicki , jest beznadziejny , zejdź kapitanku to może coś ruszy do przodu bo się spaliłeś znowu w ważnym meczu, oszczędzaj się na jakiś słabeuszy , przepraszam , nie ma słabeuszy względem nas, niestety to my jesteśmy słabeusze ale wierzę w utrzymanie
kranzmann1982

kranzmann1982

(13231/18000) 18.04.2026 21:16
Tragicznie to wygląda - aby się utrzymać musimy mieć dużo szczęścia bo na jakość naszych grajków to raczej nie możemy liczyć.
k0r

k0r

(77991/96000) 18.04.2026 21:17
NIE SIAĆ TU DEFETYZMU! Za 45 minut będziemy im ewentuanie cisnąć po gaciach. A na razie gramy. Derby rządzą się swoimi prawami. A mecze z kartoflami, to takie prawie derby.
Anathema

Anathema

(39730/48000) 18.04.2026 21:17
A tymczasem czekamy na mowe w czasie przerwy samozwańczego kapitana
BrunetEveningTime

BrunetEveningTime

(3570/4800) 18.04.2026 21:17
4 setki lecha, 12 strzałów, my 1 do przerwy. Pogoń wraca bez zmian po przerwie. Przy 0:2 będą zmiany dla zmian.
krokodylbambi

krokodylbambi

(27175/36000) 18.04.2026 21:20
wallemark XD ale wchodza jak w maslo w patalachow
Czarny1971

Czarny1971

(120569) 18.04.2026 21:21
No mogłoby być jak z legła po meczu na początku drugiej połowy. Fatalnie gramy
BrunetEveningTime

BrunetEveningTime

(3570/4800) 18.04.2026 21:21
Zaczynamy tak samo, juz pierwsza seta lecha w drugiej. DejaVu.
Mario84

Mario84

(3399/4800) 18.04.2026 21:21
Weźcie tego TT, zamiast wyjść tak samo jak w Gliwicach czyli Szalai, Loncar po środku, Borges i Acosta po bokach, turbodojarka na ławce. To on wychodzi defensywnym Acostą na skrzydle???? Grosickim który nie nadaje się na atak ani od piereszej minuty??? To jest sabotaż.
ALI

ALI

(25077/36000) 18.04.2026 21:22
U Mukairu z lepszą drużyna widać ogromne braki techniczne.
krokodylbambi

krokodylbambi

(27175/36000) 18.04.2026 21:22
npc zrobi zmiany w 80minucie narazie gramy jajowatym acostą
El Profesor

El Profesor

(13955/18000) 18.04.2026 21:23
O! Jest wzmocnienie - Agger i Angielski wchodzą!
ALI

ALI

(25077/36000) 18.04.2026 21:24
Tak słabo na tle Lecha nikt nie grał.
suicide_fuel

suicide_fuel

(650/800) 18.04.2026 21:24
Wypjerdolcie tego Acostę na śmietnik
krokodylbambi

krokodylbambi

(27175/36000) 18.04.2026 21:25
baloniarz zszedl i pewnie zaczna grac
Pacos

Pacos

(5482/6400) 18.04.2026 21:25
Co akcja lecha to prawie strzał, a my radosny futbol sobie gramy..... jprd
k0r

k0r

(77991/96000) 18.04.2026 21:25
Brawo Legenda, byłeś świetny. A to, że Cię nie zauważyłem, to moja wina.
Czarny1971

Czarny1971

(120569) 18.04.2026 21:26
Nie rozumiem tego trenera. Loncar wygląda nieźle na prawej obronie to on wystawia tam dziś Kermita. No koooorwa gdzie to konsekwencja, gdzie tu logika?
AntyRedaktorek

AntyRedaktorek

(4442/4800) 18.04.2026 21:27
Oglądanie Pogoni Thomasberga, to jest jak wyrywanie zębów bez znieczulenia...Kolendowicz był dużo lepszym trenerem. Mimo że wybitny nie był.
krokodylbambi

krokodylbambi

(27175/36000) 18.04.2026 21:28
angielski jakie przyjecie haha odbiło sie jak od drewna
DominoJachaś

DominoJachaś

(4148/4800) 18.04.2026 21:29
Stoją i patrzą jak te kołki, nikt się nie rusza żeby wyjść na pozycję tylko patrzą. Angielski nie umie przyjąć piłki... :/ jprdle
krokodylbambi

krokodylbambi

(27175/36000) 18.04.2026 21:33
zyczem dywaniarzowi zeby spadli bo nie mozna budowac tak sztucznego tworu
sebag75

sebag75

(1776/2000) 18.04.2026 21:33
NO I PO MECZU
Djzaba

Djzaba

(5182/6400) 18.04.2026 21:33
Brawo transfery Z gowna bata nie ukrecisz Ale Urodziny idz pan w ch
Mario84

Mario84

(3399/4800) 18.04.2026 21:33
Ku... co mecz inne ustawienie i inny skład. Jak to ma działać?
Czarny1971

Czarny1971

(120569) 18.04.2026 21:34
Po zawodach to jest poziom dna
krokodylbambi

krokodylbambi

(27175/36000) 18.04.2026 21:34
strzalu na bramke nie oddali w 60 minut kupujcie dalej bileciki raz raz
TritumX

TritumX

(21096/24000) 18.04.2026 21:35
Palma strzelil, za minute zszedl w 62 minucie, po co sie eksploatowac w sparingu z drugoligowcami.
suicide_fuel

suicide_fuel

(650/800) 18.04.2026 21:35
Żeby oni chociaż coś zapjerdalali, a oni na stojaka wszystko...
CzłowiekZżelaza

CzłowiekZżelaza

(4419/4800) 18.04.2026 21:37
Amica lepsza, niestety
Czarny1971

Czarny1971

(120569) 18.04.2026 21:38
Plus że Czapliński dostanie więcej minut
AntyRedaktorek

AntyRedaktorek

(4442/4800) 18.04.2026 21:39
To jest trener ? On jest gorszy od Michniewicza. To banda parodystów, ta drużyna na 1000% potrafi grac inaczej. Prawda jest taka że nasze miejsce na ten moment jest lige niżej, Nawet pieprzony Radomiak jest o klasę lepszy.
AntyRedaktorek

AntyRedaktorek

(4442/4800) 18.04.2026 21:41
Banda śmieci, jak ja was nienawidzę Persy Keslery Mroczki i inne dziady. Powinno się ich złapać po meczu i rozpłaszczyć, niektórych.
suicide_fuel

suicide_fuel

(650/800) 18.04.2026 21:41
zatrzymaliście sisiaka! brawo wy!
DominoJachaś

DominoJachaś

(4148/4800) 18.04.2026 21:41
Dawać śmieszka Juware. Gorzej już być nie może. Śmieszek przynajmniej w swoim chaosie może cos namieszać...
zxx

zxx

(3293/4800) 18.04.2026 21:42
Trener bez charakteru ,drużyna bez charakteru.Kolejny przegrany mecz,a co tam nie pierwszy i nie ostatni,ambicji brak.
AntyRedaktorek

AntyRedaktorek

(4442/4800) 18.04.2026 21:43
Zostawić młodych, Ulvestada, Acoste Węgra Walqista, Borgesa, na nich budować resztę wygonić z tego klubu.
bpawel60

bpawel60

(49124/72000) 18.04.2026 21:44
Nasza tragiczna gra , to pokłosie transferów , które nas od początku porześladują. Ciekawe kto personalnie jest odpowiedzialny , za kontrakty....przecież nim się kogoś ściagnie , to się to prześwietla .... kto jest winny tego kabaretu i komedii , jaką teraz mamy.....
TritumX

TritumX

(21096/24000) 18.04.2026 21:44
Teraz Ishaka sciagaja... Trener Lecha: "szkoda pierwszego skladu na tych amatorow, dokoncze ich rezerwowymi"
Robson

Robson

(8150/9600) 18.04.2026 21:46
Z Beduinem i Turkiem, ten klub nic nie osiągnie. Co za dno.
sebag75

sebag75

(1776/2000) 18.04.2026 21:46
CZUJĘ SIĘ JAK NA SPOTKANIU AA ANONIMOWYCH ATAKUJĄCYCH NIE STRZELIŁEM OD ROKU I JESTEM SZCZĘŚLIWY
krokodylbambi

krokodylbambi

(27175/36000) 18.04.2026 21:46
oni strzalu nie oddali to jest kurla dramat kogo nasciagal ten kasztan
asz

asz

(2514/2800) 18.04.2026 21:47
W której lidzie byśmy nie grali w przyszłym sezonie, już należy rozglądać się za trenerem.
MaQ107

MaQ107

(13005/18000) 18.04.2026 21:47
Boże jacy oni są słabi!! Jak dzieci we mgle!! Słyszę i widzę komentarz< Angielski źle przyjął piłkę i mu odskoczyła, no jakis żart. Manias nr2!!
darecki73

darecki73

(45954/48000) 18.04.2026 21:47
Masakrycznie to wygląda. Do ostatniej kolejki będziemy drżeć o utrzymanie. Thomas tego nie ogarnia, a piłkarze to banda leni. Alex i Tan zmontowali ekipę na spadek. Myśleli, że jakimiś obietnicami, pseudopiłkarzami zawojuje ligę i bardzo się dziwili. My niestety też i teraz wszyscy drążą o utrzymanie.
siwy

siwy

(67322/72000) 18.04.2026 21:49
Tu powinno być już 0-5
ALI

ALI

(25077/36000) 18.04.2026 21:55
Ndiaje no nie.
k0r

k0r

(77991/96000) 18.04.2026 21:56
Absurdalne zmiany.
Pacos

Pacos

(5482/6400) 18.04.2026 21:56
Zarąbiste zmiany, ten trener to idiota jest.
Czarny1971

Czarny1971

(120569) 18.04.2026 21:56
Piłka nożna to dziwny sport. Jest nadzieja
MENTOR

MENTOR

(17190/18000) 18.04.2026 21:56
no cóż..... TT to kiepski trener po prostu , do czołówki nam daleko
zxx

zxx

(3293/4800) 18.04.2026 22:00
Jeżeli wyjdzie z tego remis to będzie wielki pech amici która pez cały mecz była lepsza.
Czarny1971

Czarny1971

(120569) 18.04.2026 22:02
Czapliński młody chłopak ale do główki skacze a kapitan? Nie pamiętam
Pacos

Pacos

(5482/6400) 18.04.2026 22:07
Bramkarz przeciwnika kontuzja a my sobie gramy do tylu...
ALI

ALI

(25077/36000) 18.04.2026 22:07
Cymbały zamiast grac na aferę to się bawią pod bramkę. Bramkarz ledwo stoi.
JUSA 70

JUSA 70

(44183/48000) 18.04.2026 22:10
Zabraklo jakośći ale jak będziemy tak walczyć to się utrzymamy
Pacos

Pacos

(5482/6400) 18.04.2026 22:11
Zdecydowanie kuwa nie chcemy wyrónać.
ALI

ALI

(25077/36000) 18.04.2026 22:14
10 minut bez bramkarza a ci bawią się piłką . Co za cienizna.
Robson

Robson

(8150/9600) 18.04.2026 22:22
To qrwa zrobiliście urodziny!!! Feta na Wałach czy Jasnych Błoniach?????????