preloader
Przejdź do głównej treści
870500f1156531fc301bac12b37577ca690150

870500f1156531fc301bac12b37577ca690150

Relacja LIVE: Pogoń Szczecin - Legia Warszawa

profil-jpg

Źródło: własne Wyświetlenia: 7509

Uwaga!

Dla lepszego doświadczenia użytkowników komentarze są początkowo niewidoczne. Kliknij „Zobacz komentarze", aby je pokazać i dołączyć do rozmowy.

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.

* Komentarze w serwisie www.PogonSportNet.pl zamieszczane przez jego użytkowników są ich prywatną opinią. Serwis nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli jednak administratorzy dostrzegą naruszanie dóbr osobistych, zmuszeni będą do usunięcia komentarza, a w przypadku powtarzania się sytuacji, zablokowania konta użytkownika.

Komentarze (251)

rusnak

rusnak

(17921/18000) 06.04.2026 08:38
W tradycyjnie heroiczną i podniosłą zapowiedź tego meczu przez Bossa na X-sie tym razem wplątani zostali nawet Mahatma Gandhi i Martin Luther XD. Z naszego przepociesznego ajatollaha a przy okazji z klubu walą w nachy ze smiechu już nie tylko ludzie interesujący się piłką. To grono zatacza coraz szersze kręgi...
maciej26

maciej26

(5477/6400) 06.04.2026 08:41
Pachnie remisem, może to nie byłby najgorszy rezultat, ale przy ewentualnej wygranej odjeżdżamy Widzewowi i Legii na wydaje się bezpieczną odległość. Także trzeba grać o pełną pulę.
darecki73

darecki73

(45957/48000) 06.04.2026 08:46
Panowie piłkarze, to finałowa część sezonu a miejsce w tabeli niebezpiecznie blisko strefy spadkowej. Mimo, że to święta, to dziś zero gościnności i prezentów. Cała jadło ze stołu ma zostać w domu. Legia niech wraca do siebie głodna i z pustym bagażem. Po 3 punty Portowcy.
Landsberg

Landsberg

(94011/96000) 06.04.2026 08:56
Oby się nie okazało , że tylko na nas legia zrobi 6 pkt
1969

1969

(37259/48000) 06.04.2026 09:11
Nie interesuje mnie styl, jak i kim. Interesują mnie wyłącznie 3 pkt. I walka jak na plażach Normandii. Ani kroku wstecz, bo za nami otchłań.
fan emigrant

fan emigrant

(23642/24000) 06.04.2026 09:13
Im bliżej meczu tym mniejsza wiara w tą drużynę tego trenera ,dyrektora od wszystkiego i na samym końcu w prezesa , który nie zna się na futbolu,mecz którego nie3 można przegrać,gdzie dziś powinna być walka na 300 % o śmierć lub życie ale ostatnią ciężko na nich wszystkich liczyć , marzenia o 3 punktach stają się faktem,a optymist o wielkiej Pogoni zanika z każdym dniem.bynajmniej ja tak ostatnio mam
Hajcior

Hajcior

(17738/18000) 06.04.2026 10:02
Nie obchodzi mnie to czy przepchniemy ten mecz kolanem w 94 min wygrywając 1;0 musimy to wygrać, dzisiaj walka na 1948% pokażcie wszystkim, że nie jesteście aż tak slabi na jakich wyglądacie, tylko zwycięstwo! lTSK!
rusnak

rusnak

(17921/18000) 06.04.2026 10:19
Przewidywany skład na mecz z Legią https://i.postimg.cc/VvzZ6gM5/f38d73a0-e8ea-4f40-8666-0f961e6745ed.png
Sandkruger

Sandkruger

(37234/48000) 06.04.2026 10:27
Ja ostatnio pluje jadem na nich na grocha itp.Ale dziś chce być 12 zawodnikiem i chce to wygrać choćby po to że jak spadniemy (oby nie) to przyczynimy się do spadku tej starej urwy ległej. Piłkarze dajcie nam dziś zasnąć z usmiechem na twarzy
dariuszbarton

dariuszbarton

(1397/1600) 06.04.2026 10:56
Mecz decydujący o pozycji Pogoni w walce o utrzymanie koniecznie potrzebna wygrana ostatecznie remis , porażka to tragedia i pewny spadek z ekstraklasy myślę że my kibice na stadionie oraz dzisiejszy wyjątkowy silny wiatr od morza wywieje ległą z ekstraklasy( cała piłkarska Polska dzisiaj jest za Pogonią) a od nas oddali widmo spadku. Pogoń tylko zwycięstwo i sprawić prawdziwy lany poniedziałek pamiętając o zabranych szalikach i pobiciach najmłodszych naszych fanów podczas majowego finału przez kiboli ległej.
krokodylbambi

krokodylbambi

(27172/36000) 06.04.2026 13:02
greenwood w 1 skladzie= dywersja, dac byle kogo tylko nie jego
Landsberg

Landsberg

(94011/96000) 06.04.2026 13:05
A tymczasem Piast po 1 połowie traci punkty z BBT. Dziczek kapitanem. Czyżby kolejny Klub zamieszany w spadek?
Czarny1971

Czarny1971

(120569) 06.04.2026 13:49
Najważniejsze żeby nie przegrać tego meczu. Wygrana byłaby rewelacyjna ale trzeba pamiętać jak gramy i o problemach kadrowych
krokodylbambi

krokodylbambi

(27172/36000) 06.04.2026 13:54
ten dziczek tez niczego sobie transfer :) on to byl dobry 5 lat temu ale moze bedzie w sam raz na pierwsza lige
Morszczuk

Morszczuk

(209870) 06.04.2026 14:02
Jak to w Pogoni wszystko musi stać na głowie . Trzy zwycięstwa z rzędu przywodziły na myśl że się rozpędzamy że wreszcie jest jakaś drużyna , więc przyszedł gong . Po fajnym meczu z Kielcami jechaliśmy po pewne punkty w Gdańsku znów gong . Teraz jeszcze po kontuzji Pozo i niewiadomej z węgierskim obrońcom większość obawia się porażki . Jaki z tego wniosek ? Dziś trzy punkty . Tak mi wychodzi .
gorilla2003

gorilla2003

(21574/24000) 06.04.2026 14:16
Do utrzymania potrzebujemy 4 punktów w 8 meczach. To chyba nie jest trudne zadanie.
JUSA 70

JUSA 70

(44183/48000) 06.04.2026 14:24
Zrobić milowy krok do utrzymania i wygrać z najsłabszą drużyną z najbliższych 4 meczy Uważać musi Amerykaniec bo w każdym programie sportowym już nastawiają Sędziulków że on gra bardzo ostro i tutaj każdy z Ległej będzie się doszukiwał kartki przy kontakcie z nim PO TRZY PUNKTY PORTOWCY
fiwite1310@arugy.com

fiwite1310@arugy.com

(5907/6400) 06.04.2026 14:32
<b>3:2 (1:2)</b> Pogoń zawsze gra lepiej z Legią, niż ustawa przewiduje. Bedziemy miec tydzien zachwytów a dywaniarz napisze, ze Matka Teresa, JP2 i Mieszko Pierwszy byli na meczu w lożach honorowych :)
TritumX

TritumX

(21111/24000) 06.04.2026 14:33
@gorilla2003 Bzdura. Zdobywajac 4 punkty w 8 meczach statystycznie spadamy do pierwszej ligi z ponad 81% prawdopodobienstwem.
marek9636

marek9636

(107055) 06.04.2026 14:37
Kurde tęsknie za tą ekipą z przed roku, traceniem gola w 98 z Wisłą ehh to była ekipa, nie to co teraz...
TritumX

TritumX

(21111/24000) 06.04.2026 14:45
@marek9636 Chociaż dochodzili do finału dwa sezony z rzedu i walczyli o podium. Twor Haditaghiego i Keslera odpadł 1/8 ze słabym Widzewem, i to na własnym stadionie. A teraz walczy o utrzymanie nie potrafiac nawet wygrac z Bruk-Betem w Szczecinie.
marek9636

marek9636

(107055) 06.04.2026 14:57
@TritumX niesamowita historia, aż mi się oczy pociły o 18 2 maja z wrażenia, tak pięknie grała ta machina
mark

mark

(124595) 06.04.2026 14:57
Najtrudniejszy mecz w tym roku do tej pory.Legia z Papszunem uczy się grać, a Pogon jakby czym dalej w las to coraz miserniej. Przed meczem nadzieję na dobry wynik można mieć ????
kranzmann1982

kranzmann1982

(13231/18000) 06.04.2026 15:14
Szczerze to nie mam jakiś większych oczekiwań więc może coś wyjdzie. W sumie optymizm można mieć że gramy u siebie i tyle.
TritumX

TritumX

(21111/24000) 06.04.2026 15:27
@marek9636 Pot na Narodowym to jeszcze nic, bylebyś się nie zes.rał z wrażenia, oglądając irańsko-turecką walkę o utrzymanie.
marek9636

marek9636

(107055) 06.04.2026 15:37
@TritumX aj jak oni zniszczyli tę świetnie naoliwioną machinę, mistrz za mistrzem, masakra!
fiwite1310@arugy.com

fiwite1310@arugy.com

(5907/6400) 06.04.2026 15:42
https://i.ibb.co/zWVYMtRJ/Screenshot-2026-04-06-at-15-41-39.png Ktoś mi wyjasni skąd takie kursy ???
fiwite1310@arugy.com

fiwite1310@arugy.com

(5907/6400) 06.04.2026 15:45
@marek9636 & @TritumX - dajcie sobie buziaka na zgodę i wracamy do poważnych spraw ... Czy Radomiak zdoła wyrównać u siebie z Motorem (na razie 0-1)? :P
kranzmann1982

kranzmann1982

(13231/18000) 06.04.2026 15:46
Lepiej żeby Radomiak dostał w papę bo w najgorszym razie nie zmienimy miejsca w tabeli.
TritumX

TritumX

(21111/24000) 06.04.2026 15:50
@marek9636 W absencji argumentu, pozostał tylko kulawy sarkazm : ) Zawsze byłeś lekko upośledzony, opowiedz nam wszystkim historię, jak indywidualnie mamy jeden z najlepszych zespołów w lidze.
marek9636

marek9636

(107055) 06.04.2026 15:57
@TritumX bo mamy
TritumX

TritumX

(21111/24000) 06.04.2026 16:03
@marek9636 Ok, Stevie.
Pablo

Pablo

(44681/48000) 06.04.2026 16:06
I czasem właśnie wtedy wygrywa się z dobrymi drużynami... wtedy kiedy kibice czy fachowcy tego nie przewidują... tylko czy Legia to dobra drużyna... ????
kibic_słoik

kibic_słoik

(4466/4800) 06.04.2026 16:07
Tak Mareczku, szrot sprowadzony tu przez Persa to zdecydowanie jeden z najlepszych indywidualnie zespołów w Ekstraklasie. Jeden Mukairu gra na przeciętnym poziomie, no może trochę powyżej ekstraklasowej średniej, o reszcie nie ma co nawet się rozpisywać. Do Choroszczy człowieku
fiwite1310@arugy.com

fiwite1310@arugy.com

(5907/6400) 06.04.2026 16:15
https://i.ibb.co/5xSjM5gM/Screenshot-2026-04-06-at-16-14-38.png
kranzmann1982

kranzmann1982

(13231/18000) 06.04.2026 16:23
Greenwood w wyjściowym składzie czyli gramy realnie w "10".
rusnak

rusnak

(17921/18000) 06.04.2026 16:24
Greenwood.....Xdddd. Po co te cyrki z trenerem. Posadzić Alladyna na ławce.
Morszczuk

Morszczuk

(209870) 06.04.2026 16:26
Skład . Wygląda to na jakiś żart ale pierwszy kwietnia już za nami . Obrona to chyba największy wynalazek . Gdzie ty nas prowadzisz Tomas ?
rusnak

rusnak

(17921/18000) 06.04.2026 16:36
Ostatnie takie kabarety z ustalaniem składu przez prezesostwo za czasów Ptaszka.
Finki

Finki

(82/100) 06.04.2026 16:40
Poratujcie prosze strimem meczu, ktory odpale za granica. Dziekuje pieknie
towicz

towicz

(88523/96000) 06.04.2026 16:44
Czytając Wasze komentarze widać że nie ma jakiegoś dużego optymizmu. To może nie będzie tak źle ;) Remis daje nam nad Legią utrzymanie dystansu więc jest o co grać . Gra o zwycięstwo ale remis biorę w ciemno
RSW

RSW

(1040/1200) 06.04.2026 16:52
Byłoby bardzo przyjemnie gdyby Pogoń mnie dziś zaskoczyła i wygrała. To by był duży krok do utrzymania. Do boju Pogoń!
krokodylbambi

krokodylbambi

(27172/36000) 06.04.2026 17:03
thomas npc thomasberg widze coraz bardziej odwala maniane ze skladem, spusci nas do 1 ligi gamoń
szpila

szpila

(7802/9600) 06.04.2026 17:05
Tak z ciekawości Ndiaye to jeszcze jest w klubie czy zaginął ?
fiwite1310@arugy.com

fiwite1310@arugy.com

(5907/6400) 06.04.2026 17:07
Darmowy Stream (i to legalny): https://sport.tvp.pl/92427183/pogon-szczecin-legia-warszawa-na-zywo-transmisja-meczu-ekstraklasy-live-stream-6042026-gdzie-ogladac Za granicą moze być potrzeba VPN, polecam darmowy ProtonVPN albo jakikolwiek inny, który ma Polskie IP. Jak ktoś ma problem - daj znac w komentarzach, ale musisz pokazac, ze pomogłeś. Nie dziękować - ale wpłacać chociaż 10 zł proszę na: Centrum Pomocy Uchodźcom z Niepełnosprawnościami <b>https://www.fundacjaavalon.pl/programy/centrum-pomocy-uchodzcom-z-niepelnosprawnosciami/</b>
krokodylbambi

krokodylbambi

(27172/36000) 06.04.2026 17:08
huża greenwood ndaje juwara acosta ali z tej wieży babel moze by sie zmontowało jednego normalnego zawodnika
excalibur

excalibur

(64359/72000) 06.04.2026 17:16
Jak nie dadzą du..y do końca 1 połowy to będzie ok. Boję się że znowu zaliczą dzwon w pierwszych minutach i ch z tego bedzie
bpawel60

bpawel60

(49124/72000) 06.04.2026 17:26
Skęca mnie , jak pomyślę że Papszun może wygrać. Chciałbym by już było po meczu , i Legia na kolanach.
krokodylbambi

krokodylbambi

(27172/36000) 06.04.2026 17:34
ciekawe czy cygan na bramce jakis kuponik dzis postawil
piotreck92

piotreck92

(27812/36000) 06.04.2026 17:44
Iwański ciągle myli spalonego z faulem. On chyba nie wie co oznacza podniesiona pionowo ręką
Cezar

Cezar

(11371/12000) 06.04.2026 17:46
Nieśmiertelni w składzie
krokodylbambi

krokodylbambi

(27172/36000) 06.04.2026 17:51
dobra greenwood i woz z weglem angielski do zmiany bo gramy w 9
on4606

on4606

(4003/4800) 06.04.2026 17:53
Ze tak zapytam....Jak dlugo ten pajac-beztalencie bedzie trenerem ???
TritumX

TritumX

(21111/24000) 06.04.2026 17:53
Borges tez, dosrodkowania w trybuny z 20 metrowym rozrzutem...
gorilla2003

gorilla2003

(21574/24000) 06.04.2026 17:53
@krokodylbambi pewnie za chwilę napiszesz że postawił na siebie
krokodylbambi

krokodylbambi

(27172/36000) 06.04.2026 17:53
znowu najlepszego ławe posadził na ławie to jest jakis zart ze greenwod w 1 skladzie
mark

mark

(124595) 06.04.2026 17:54
Mamy świetna obrone!
PogonMKS

PogonMKS

(16959/18000) 06.04.2026 17:56
Tak jak mówiłem, nieśmiertelni nic nie grają, wymiana 3 podań to zdecydowanie zbyt duże wymagania co do tych ogórków. Kwestia czasu kiedy Legia ich skarci. Powinno być juz 0-2.
BrunetEveningTime

BrunetEveningTime

(3570/4800) 06.04.2026 17:58
Grosicki to gra?
MENTOR

MENTOR

(17190/18000) 06.04.2026 17:59
czy dobrze słyszałem nasi obszczańcy z młyna wyzywają Legię od starych urew?
krokodylbambi

krokodylbambi

(27172/36000) 06.04.2026 18:00
nie ma komu grac wzieli siano za kulurisa i nasciagali szrotu
ALI

ALI

(25077/36000) 06.04.2026 18:01
Ten Angielski nie wygrał żadnej piłki.
szaman5

szaman5

(10887/12000) 06.04.2026 18:01
To będzie cud jak oni zremisują...Nie ma ataku,co ma zrobić Angielski jak nie ma 2 linii...
krokodylbambi

krokodylbambi

(27172/36000) 06.04.2026 18:02
angielski bez pilki ledwo na nogach sie słania xd
mark

mark

(124595) 06.04.2026 18:02
Pogon gra jakby byli na wyjeździe..
szpuli

szpuli

(7792/9600) 06.04.2026 18:02
@MENTOR dobrze słyszałeś! To pieśń na którą czekaliśmy tyle lat !!! Miód na nasze uszy !
krokodylbambi

krokodylbambi

(27172/36000) 06.04.2026 18:03
mowilem wam ze ten cygan obstawil kuponik coraz czesciej odpierdalaa
ALI

ALI

(25077/36000) 06.04.2026 18:03
Dlaczego Rumun nie ma czapeczki.
krokodylbambi

krokodylbambi

(27172/36000) 06.04.2026 18:03
a niech spadna na ten antyfutbol dywaniarzy nie da sie patrzec
BrunetEveningTime

BrunetEveningTime

(3570/4800) 06.04.2026 18:03
Mamy nasza papricane w osi wschod-zachod no to mamy
ALI

ALI

(25077/36000) 06.04.2026 18:04
Rumun musi zawalić mecz
szpila

szpila

(7802/9600) 06.04.2026 18:04
Cojocaru kolejna bramka na jego konto
TritumX

TritumX

(21111/24000) 06.04.2026 18:04
Juz, poszlo...na piz.de wylapali niesmiertelni
szaman5

szaman5

(10887/12000) 06.04.2026 18:04
Na drugą połowę założy czapkę pod cień.
k0r

k0r

(77991/96000) 06.04.2026 18:05
Kto zdziwiony, ręka w górę. Kvrvva ale nędzą!
gorilla2003

gorilla2003

(21574/24000) 06.04.2026 18:05
To wszystko można opisać pod jednym tytułem: ,,MECZ PREMIUM".
j27

j27

(22560/24000) 06.04.2026 18:06
Kuu.. Rwa klub oszedza na czapce dla bramkatza
zdrojanin

zdrojanin

(12253/18000) 06.04.2026 18:06
Aleeee ciooooty buahahahahahahah
ALI

ALI

(25077/36000) 06.04.2026 18:06
Obsrani i tyle. Byle pozbyć się piłki.
rusnak

rusnak

(17921/18000) 06.04.2026 18:06
Dociera już do zakutych łbów tkwiących w zlotoustych rowach gdzie ta zbieranina będzie w przyszłym sezonie?
on4606

on4606

(4003/4800) 06.04.2026 18:07
Qrwa, czy tej firanie nikt nie moze przyniesc czapeczki ???
krokodylbambi

krokodylbambi

(27172/36000) 06.04.2026 18:07
rajowicz juz pietkami prawie strzela xd lecimy z ligi panowie te patalachy do niczego sie nie nadaja
Djzaba

Djzaba

(5182/6400) 06.04.2026 18:07
Ale szmata. Nic nie gramy u siebie
bpawel60

bpawel60

(49124/72000) 06.04.2026 18:07
Początek końca....... Takiego sezonu od dawna nie było. Tylko wiara nam pozostała.
Desaix

Desaix

(8593/9600) 06.04.2026 18:07
Pogoń nie jest zespołem piłkarskim, zbieranina przypadkowych postaci bo nie piłkarzy.
ALI

ALI

(25077/36000) 06.04.2026 18:08
Cygan wpuszcza te piłki zawsze około 30 minuty.
"Dzieci płaczo"

"Dzieci płaczo"

(1343/1600) 06.04.2026 18:08
Panie Persie liczę na to że bilety na I ligę będą tańsze, jeżeli zdecyduje się Pan zostać w klubie.
krokodylbambi

krokodylbambi

(27172/36000) 06.04.2026 18:08
nie wiem kto jest gorszym dziadem acosta greenwood czy angielski bo juz o tym cyganie sprzedajnym na bramce nawet nie wspominam
fiwite1310@arugy.com

fiwite1310@arugy.com

(5907/6400) 06.04.2026 18:08
<b>To jest do tej pory NAJGORSZA pierwsza połowa Pogoni w tej rundzie (a może i sezonie).</b> Pepszun rozgryzł naszą pseudo-taktykę jak profesor studenta na kacu ...
PogonMKS

PogonMKS

(16959/18000) 06.04.2026 18:09
Oho zaczyna się.. to jest tragedia co ten iraniec z kasztanem zrobili z tego klubu. Śmiech na sali. Trener i połowa kadry do wyjeb!! A pierwszy za drzwi tan kasztan! Won z Pogoni!!
szpila

szpila

(7802/9600) 06.04.2026 18:10
Czy ktoś może przynieść czapeczkę firanie ? Czy to już jest duży problem....
krokodylbambi

krokodylbambi

(27172/36000) 06.04.2026 18:10
dywaniarze beda w 2 polowie sie ratowac 17 letnim ławą taka niesmiertelnosc zbudowali razem z tym npckiem na ławce
Zbyszek

Zbyszek

(5526/6400) 06.04.2026 18:10
Co za recznik ten Cojacaru !!! Ale wandered graja.
TritumX

TritumX

(21111/24000) 06.04.2026 18:11
Nie potrafia wyjsc z wlasnej polowy grajac u siebie z jakas obs.rana Legia w najwiekszym dokolu od dekad ktora kazdy bije... Poziom dna.
Desaix

Desaix

(8593/9600) 06.04.2026 18:12
Dwóch podań nie potrafią wymienić. Koszmar.
excalibur

excalibur

(64359/72000) 06.04.2026 18:12
Kto się łudził że my dzwona nie dostaniemy w 1 połowie????
mark

mark

(124595) 06.04.2026 18:12
To typujemy jak to się dziś skonczy..
Siders

Siders

(14502/18000) 06.04.2026 18:13
Z przodu nie istniejemy miliony nie grają nic
excalibur

excalibur

(64359/72000) 06.04.2026 18:13
Dojeżdżają pod pole karne i walą jak Grundol w Piłkarskim Pokerze
"Dzieci płaczo"

"Dzieci płaczo"

(1343/1600) 06.04.2026 18:13
Bez kitu, niech panny się pogodzą i niech Alex wskoczy na bramkę. Gorzej nie będzie. Jak Pers oceni w końcu czy Holewiński jest wart tych pieniędzy których on oczekuje.
excalibur

excalibur

(64359/72000) 06.04.2026 18:14
I pachwina...
krokodylbambi

krokodylbambi

(27172/36000) 06.04.2026 18:14
ile to juz razy cygan na bramce sprzedal mecz palcow u rąk nie starczy
excalibur

excalibur

(64359/72000) 06.04.2026 18:15
Podania pod naszym polem karnym do ległej, kiwki kiedy nie trzeba i strata... Nie wiem co wymyślił TT na ten mecz
excalibur

excalibur

(64359/72000) 06.04.2026 18:15
Zresztą... Czy TT myśli...???
Morszczuk

Morszczuk

(209870) 06.04.2026 18:15
Mieli dwa tygodnie na przygotowanie się do tego meczu . Można sporo poprawić ale to poprawia się na treningach a tych było z pięć . Pogoń trenowała "dni wolne " a to wychodzi od lat najlepiej . Żeby nie potrafić wymienić kilku podań , jednej sensownej akcji zrobić ..... Brawo Tomas daj im wolne .
Czarny1971

Czarny1971

(120569) 06.04.2026 18:16
Niestety gramy słabo i na trybunach też nie jest dobrze. Legła na razie lepsza
donDelgado

donDelgado

(2387/2400) 06.04.2026 18:16
Ale mizeria, napad statyczny, grosik na pałe podaje były gdzieś oddać piłkę, słabo to wszystko wygląda. Mendy dziękujemy, dziś ostatni mecz w naszych barwach
mark

mark

(124595) 06.04.2026 18:16
Mendy się skruszył na dobre.
fiwite1310@arugy.com

fiwite1310@arugy.com

(5907/6400) 06.04.2026 18:16
<b>Mistrz Świata nawet nie może sam zejść za linie boiska! Sam się połamał!</b> A co dopiero miałby byc WZMOCNIENIEM Pogoni w tym sezonie! To juz jest jego koniec w Pogoni, zaje... marketing xD Ludzie, kto wierzył temu dywaniarzowi niech juz naprawde się schowa ....
k0r

k0r

(77991/96000) 06.04.2026 18:16
Tak jest. Murzynek już się nagrał. Teraz prysznic, jakiś kebabik. I potem netflix do końca sezonu.
TritumX

TritumX

(21111/24000) 06.04.2026 18:16
Mlodego zdolnego chlopaka Holewinskiego islamisci gnoja jak psa sadzajac na lawce w rezerwach a w pierszym skladzie dalej rumunska firana ktora nam zawala kolejny mecz...
krokodylbambi

krokodylbambi

(27172/36000) 06.04.2026 18:17
byla szansa zatopić legie to tylko oczywiscie nasze patałachy sie wyłamały
ALI

ALI

(25077/36000) 06.04.2026 18:18
znowu będą płacić kolejnej gwieździe z pół roku. Stać ich i tyle.
k0r

k0r

(77991/96000) 06.04.2026 18:18
O uj! Aleśmy się rzuli im do gardeł, na te ostatnie sekundy.
19Nobody48

19Nobody48

(7800/9600) 06.04.2026 18:18
Niby człowiek wiedział ale się łudził . wóz z węglem kontuzja.spadniemy z trenerem Przegrywbergiem i bandą najemnych Przegrywów
TritumX

TritumX

(21111/24000) 06.04.2026 18:18
Thomasberg tez wyjazd, wystarczy juz tych bezmyslnych eksperymentow...Co mecz to inna konfiguracja, debil...
Djzaba

Djzaba

(5182/6400) 06.04.2026 18:19
Jedna akcja z czego Nic bylo Francuzik juz padl Ale szrot Jak I reszta Tempo mniej niz wolne Lagi do dusigrosza Doping zaden bo I graja gowno Wtf?
BrunetEveningTime

BrunetEveningTime

(3570/4800) 06.04.2026 18:19
Zero celnych, gramy swoje
zdrojanin

zdrojanin

(12253/18000) 06.04.2026 18:20
Popierdołka*
siwy

siwy

(67312/72000) 06.04.2026 18:20
Co mygrsmy?? Mendy emeryt z oszukaną metryką mający z 45 lat ma nas zbawić??
Big Lebovski

Big Lebovski

(123/200) 06.04.2026 18:20
Historia z Mendym jest doskonałą ilustracją ogólnej aktualnej sytuacji naszego klubu...
szaman5

szaman5

(10887/12000) 06.04.2026 18:20
Greenwood to gra? Wpuścić młodych Ławę,Biegańskiego,Czaplińskiego zamiast tego szrotu..Młodym chociaż się będzie chciało..
mark

mark

(124595) 06.04.2026 18:20
Jakość gry Pogoni dosłownie skandaliczna! Wolne wychodzą bokiem!
kranzmann1982

kranzmann1982

(13231/18000) 06.04.2026 18:21
Przecież za Jensa i Kolendy to wyglądaliśmy 100 razy lepiej od tych paralityków.
Carrlito

Carrlito

(2865/3200) 06.04.2026 18:22
MKS muzułmański klub sportowy ten projekt się nie broni i zaraz się śpi....li do ligue1 niewiarygodne ????
darecki73

darecki73

(45957/48000) 06.04.2026 18:22
Znowu babol Cojocaru. Gra pod słońce gdzie ma czapeczkę jakąś? Borges na prawej to głupi pomysł. Ciągle musi się oderwać żeby przełożyć piłkę na lepszą nogę? Napastnik to jest u nas na boisku? Ten cały magik z Danii pan Thomas jest gorszy od Kolendowicza. Pierwsza liga coraz bliżej!
Masta

Masta

(77724/96000) 06.04.2026 18:23
Ale jesteśmy chu.owizną.
bpawel60

bpawel60

(49124/72000) 06.04.2026 18:23
Trudno być optymistą , widząc ten rozpad w naszych szeregach. Nie ma nawet cienia walki , i chyba wszyscy pogodzili się ze spadkiem. Maskują to , ale widać że mamy zlepek , kompletnie nie rozumiejacych się ludzi. Nie gramy jak o życie , nie łudźmy się -- że coś się zmieni.
19Nobody48

19Nobody48

(7800/9600) 06.04.2026 18:23
Więcej wolnego powinni mieć . Przegrywberg jedź do Danii i nie wracaj.remis wziąłbym w ciemno ale przeciwnikowi zawsze pomoże jak nie masz bramkarz to sędzia
rusnak

rusnak

(17921/18000) 06.04.2026 18:24
Przeciek z szatni. Thomek zmienia taktykę, wlasnie rozrysowuje nową - jak przekroczyć linię środkową boiska.
JUSA 70

JUSA 70

(44183/48000) 06.04.2026 18:25
Żeby wygrać bramkarz musi bronić równo a nasz broni ładny strzał a puszcza gów,,,o
JUSA 70

JUSA 70

(44183/48000) 06.04.2026 18:25
Angielski do zmiany i Grinwood i możemyjeszcze powalczyć
Bzyku

Bzyku

(12252/18000) 06.04.2026 18:25
To co oni grają to jest skandaliczne gówno. Bardziej bezczelnie chyba się nie da przejść obok meczu. Nikomu się nie chce. I jeszcze największe drewno w ekstraklasie strzela nam gola. Co za wstyd.
TritumX

TritumX

(21111/24000) 06.04.2026 18:26
Wiecej wolnego trzeba bylo im dac dunski baranie... Podejrzewam ze w tym skladzie i formie to po spadku nawet bysmy nie awansowali do pierwszej ligi.
Zbyszek

Zbyszek

(5526/6400) 06.04.2026 18:26
Zawodnicy bardzo slabi do tego trener cienki,zle to wyglada !!!
19Nobody48

19Nobody48

(7800/9600) 06.04.2026 18:26
Pogoń to My nie te najemne Przegrywy
Gustavo123

Gustavo123

(2685/2800) 06.04.2026 18:27
Ile ta stara kur... warszawska wam zaplaciła???
Czad

Czad

(16319/18000) 06.04.2026 18:27
Ale czemu narzekacie? Stadion pełny? Pełny. Czyli ludziom się to podoba. Ja jakbym był właścicielem klubu pękałbym z dumy, że świetnie to ogarniam skoro stadion jest za mały dla ilości chętnych.
jaro111

jaro111

(10297/12000) 06.04.2026 18:28
Po tym meczu (jeżeli się tak skończy i tak będziemy grali do końca) potrzebna jest wielka rewolucja w klubie - Trener i kilku piłkarzy OUT
CzłowiekZżelaza

CzłowiekZżelaza

(4419/4800) 06.04.2026 18:28
Dramat. Ta ekipa jest na max 2 ligę
Mr.Arivald

Mr.Arivald

(10325/12000) 06.04.2026 18:28
Borges na prawej obronie( krzywdę robicie chłopakowi rzucając go po całym boisku) więc rozumiem że trener finału PP nie oglądał ... Grosicki też na prawą stronę przesunięty żeby chłopinie Wszołek wstydu nie narobił kasując go co chwilę ..Greenwood poza jednym zablokowanym uderzeniem niewidoczny ...Angielski tak samo - miał być a nie widać go... bramkarz najpierw broni 100 a potem szmatę wpuszcza... A na dokładkę wydaje się że trener nic a nic nad tym nie panuje ...ręce opadają
krokodylbambi

krokodylbambi

(27172/36000) 06.04.2026 18:29
gorszy od greenwood i angielskiego jest tylko ten gamon na ławce trenerskiej co on za sklady ustala to czysta dywersja
mark

mark

(124595) 06.04.2026 18:30
Ale skonczy się 3:1 dla Pogoni,to mi szczeka obok mój pies Burek,mój kochany Burek..
donDelgado

donDelgado

(2387/2400) 06.04.2026 18:30
Dziś aż dwóch Polaków w wyjściowej XI, Jak to się ma do słów persa o tym że o sile drużyny mają stanowić Polacy? Kolejna kpina
szpila

szpila

(7802/9600) 06.04.2026 18:30
Dlaczego nie gra u nas Czubak tylko Angielski (ponoć Pogoń się nim też interesowała) gość praktycznie co mecz strzela bramkę....
krokodylbambi

krokodylbambi

(27172/36000) 06.04.2026 18:30
koutris z grosickim pare lat robią akcje skrzydlem to idiota sobie testuje mendiego emeryta
JANUSZ

JANUSZ

(14323/18000) 06.04.2026 18:30
Gdzi Cholewinski Daniel
bpawel60

bpawel60

(49124/72000) 06.04.2026 18:32
Zobaczyłem sobie tabelę pierwszej ligi.... Spadek , to odchudzenie składu totalnie , i mała szansa , że szybko wrócimy na salony. Kto będzie chciał grać dla nas , pietro niżej..... Mamy 45 minut na odwrócenie tej katastrofy.
fan emigrant

fan emigrant

(23642/24000) 06.04.2026 18:32
To , że kasztan naprowadzał.szrotu to jedno ale wydaje mi się , że ten duński probierz jest wiekszym problemem niż ci kopacze , więc lecimy panowie i panie z hukiem
Big Lebovski

Big Lebovski

(123/200) 06.04.2026 18:32
Niestety, choć bardzo wierzyłem w Thomasberga okazało się nic z tego nie będzie....może w nim problem,może w zawodnikach ktõrych dostał...trzeba szybko podjąć jakieś decyzję albo liczyć na miłe rozczarowanie że jakoś się uda...
Mario84

Mario84

(3399/4800) 06.04.2026 18:32
Obiektywnie to Mandy był jedynym który wygrywał pojedynki 1:1 więc bracia po szalu tak bym po nim nie jechał. Legia nic naszą lewą groźnego nie stworzyła. Ale niestety już się "zepsuł" Pojadę za to ku... po TT na prawej stronie Borges który przekłada ciągle piłkę na lewą nogę to jest sabotaż. Grosik po prawej? Czyli cała prawa strona to piłkarze na nie swojej stronie. Cała drużyna nie wie kompletnie co ma grać!!! Patrząc na tabelę to jest do uratowania, ale strażak musi przyjść w środę. Bo inaczej spadek jest pewny.
mark

mark

(124595) 06.04.2026 18:32
Grosicki po meczu powie,musimy więcej pracować..
19Nobody48

19Nobody48

(7800/9600) 06.04.2026 18:33
Wszystkim kibicom Pogoni życzę dużo Zdrowia Psychicznego ja parę tygodni temu zrozumiałem że te..... Spadną.
Landsberg

Landsberg

(94011/96000) 06.04.2026 18:33
Dobra w 2 połowie już gorzej niż do tej pory być nie może. czy może? Po co ten gamoń bramkarz wykopuje piłki przy wznowieniu do Grosika jak on piłki przecież na głowę nie przyjmuje? Bez napastnika może będzie lepiej , po co napastnik skoro nie ma mu kto podać piłek?
szpila

szpila

(7802/9600) 06.04.2026 18:33
A co do trenera to już dawno powinien dostać kopa z klubu przecież tutaj nie ma ładu i składu co mecz testowania z ustawieniami itd
benia1

benia1

(12316/18000) 06.04.2026 18:33
Jak Wisła i Śląsk awansują do extraklasy to też będziemy chyba faworytem do awansu za dwa lata
kranzmann1982

kranzmann1982

(13231/18000) 06.04.2026 18:34
Angielski miał dobry sezon w Radomiu a teraz szkoda gadać a patrząc na tabelę to chyba Legia to nasz najłatwiejszy rywal.
TritumX

TritumX

(21111/24000) 06.04.2026 18:36
Cos czuje ze jak spadniemy, to swiniak sie szybko zawinie tak samo jak uciekl po zatopieniu Kavali. Wymysli sobie powod, zrobi scene pod publike i teleportuje sie opowiadac bajki gdzies indziej bo tam odpowiedzialnosci za swoje czyny nie ma zadnej, bedzie ludzi i krytyke banowal i winil wszystkich tylko nie siebie.
Desaix

Desaix

(8593/9600) 06.04.2026 18:36
Ludzi którzy kontaktowali Mendego i Angielskiego karnie należy zwolnić z klubu.
on4606

on4606

(4003/4800) 06.04.2026 18:36
Qrwa kiedy tego pseudotrenera wreszcie wypier......!!!
krokodylbambi

krokodylbambi

(27172/36000) 06.04.2026 18:37
lecicie z ligi patalachy i bardzo dobrze
"Dzieci płaczo"

"Dzieci płaczo"

(1343/1600) 06.04.2026 18:37
Z takimi piłkarzami i mentalnością to w I lidze też będzie ciężko się utrzymać. Skład węgla i papy, zarządzany przez amatorów, których wiedza opiera się na tym, że parę razy zagrali na konsoli w FIFĘ.
zdrojanin

zdrojanin

(12253/18000) 06.04.2026 18:37
Dziękuję dobranoc yeebal was pies
excalibur

excalibur

(64359/72000) 06.04.2026 18:37
Szambo wybilo... Koniec
szaman5

szaman5

(10887/12000) 06.04.2026 18:38
No to zostały 3 mecze u siebie na pożegnanie z ekstraklasą :)
k0r

k0r

(77991/96000) 06.04.2026 18:38
Hehe.
excalibur

excalibur

(64359/72000) 06.04.2026 18:38
Totalna padlina i szmata na bramce
Djzaba

Djzaba

(5182/6400) 06.04.2026 18:38
Hahahahaha IDE Brawo TT dobra gadka w przerwie Jak leszcze Juz tylko legi doping slychac ale wstyd
TritumX

TritumX

(21111/24000) 06.04.2026 18:38
Cudownie.. nie bylibysmy niedorozwinieta Pogon Szczecin gdybysmy nie stracili bramki 5 minut po wyjsciu po przerwie...
krokodylbambi

krokodylbambi

(27172/36000) 06.04.2026 18:38
nabijajcie dalej kabze tym podrabiancom, najdrozsze karnety w lidze a oni za kase z kulurisa sciagneli angielskiego w ciąży
zdrojanin

zdrojanin

(12253/18000) 06.04.2026 18:39
Robicie laskę legii, ośmieszanie nas paprochy. Ja też kładę na was laskę i wykładam na was kiełbasę do końca sezonu a czy spadniecie czy nie hoooya mnie to obchodzi. Nara
krokodylbambi

krokodylbambi

(27172/36000) 06.04.2026 18:40
jajowicz juz mogl miec 4 bramki xd
MENTOR

MENTOR

(17190/18000) 06.04.2026 18:40
macie swojego wuefistę z Danii... z tym trenerem nic nie osiągniemy
on4606

on4606

(4003/4800) 06.04.2026 18:40
Banda pajacow, nieudacznikow pod wodza jeszcze wiekszego pajaca i nieudacznika ????????
rusnak

rusnak

(17921/18000) 06.04.2026 18:40
Boss daj cynę na ławkę żeby bronić wyniku żeby nie skończyło się perwersyjnym gwałtem.
Czarny1971

Czarny1971

(120569) 06.04.2026 18:40
Nie wiem czy gorzej jest na boisku czy na trybunach?
darecki73

darecki73

(45957/48000) 06.04.2026 18:42
Wstyd, wjeb... tragicznego trenera, połowę składu i modlić się o utrzymanie
k0r

k0r

(77991/96000) 06.04.2026 18:42
Kamil, trenuj zbolałą minę, żeby wydukać po meczu słowa samokrytyki. Te słowa na pewno wstrząsną drużyną.
"Dzieci płaczo"

"Dzieci płaczo"

(1343/1600) 06.04.2026 18:42
"Ciapaty please don't break my heart Piękny Arabie z mych snów''
excalibur

excalibur

(64359/72000) 06.04.2026 18:43
Ta zbieranina odwala te 90 minut, wazne ze konto sie zgadza.
19Nobody48

19Nobody48

(7800/9600) 06.04.2026 18:43
Przegrywy wypier.... Razem z trenerem Przegrywbergiem.Pogoń to MY.
MiniMaxio

MiniMaxio

(407/600) 06.04.2026 18:44
Trzech trenerów UEFA Pro w sztabie. K......do wyjebania wszyscy po.meczu.
excalibur

excalibur

(64359/72000) 06.04.2026 18:45
Zamiast w 1 czy 2 lidze szukac grajkow z jajem to szukaja dziadow do odbidowy, a ten zaciag z zagranicy to męczybuły
MiniMaxio

MiniMaxio

(407/600) 06.04.2026 18:46
A w środę do wyj....a Kesler
excalibur

excalibur

(64359/72000) 06.04.2026 18:47
I na co ta beznadzieja czeka? Do 65? Tu juz ośmiu jest do zmiany
19Nobody48

19Nobody48

(7800/9600) 06.04.2026 18:48
Grosicki dziękuję za punkt z Jagiellonia i karny na motorze.nie mówię że przez to spadliśmy ale twoje ego nie może być większe niż klub.Przegrywy wypad
bpawel60

bpawel60

(49124/72000) 06.04.2026 18:48
Jaka piękna katastrofa............ Czy był ktoś , kto to przewidział , kiedy nowe kontrakty -- sypały się jak z rękawa ? Były wątpliwosci , ale żeby aż taki piach wiekszość grała... Nie sposób tego , na trzeźwo ogarnąć .
TritumX

TritumX

(21111/24000) 06.04.2026 18:49
To wszystko wina Żydów i Ameryki.
Desaix

Desaix

(8593/9600) 06.04.2026 18:50
Na boisku Ciri, dziecko niespodzianka bo przecież nie piłkarz....
siwy

siwy

(67312/72000) 06.04.2026 18:50
Vahan.B to jest jedna swój chłop. Nie chciał nas pogrążyć podał bramkarzowi i zasymulował uraz prosząc o zmianę.
Robson

Robson

(8151/9600) 06.04.2026 18:50
Oni nie chcą już grać w Pogoni. Przy spadku do pierwszej ligi, tylko Grosik będzie grał z tej ekipy... po 10 minut. 0:2 AH i TK, z wami ten klub nic nie osiągnie.
krokodylbambi

krokodylbambi

(27172/36000) 06.04.2026 18:50
60minuta a oni strzalu nie oddali na wlasnym stadionie :)
k0r

k0r

(77991/96000) 06.04.2026 18:51
Thomas wali zmiany, jak ja w futbol menadżerze 1.0, trzydzieści lat temu.
k0r

k0r

(77991/96000) 06.04.2026 18:51
Widać chłop ma plan ;).
kranzmann1982

kranzmann1982

(13231/18000) 06.04.2026 18:52
Sorry, ale oni wyglądają jak żywe trupy - przecież oni nie dadzą rady wygrać z nikim z takim podejściem. Mroczek nas utopił finansowo a Pers sportowo.
kibic_MKS

kibic_MKS

(82752/96000) 06.04.2026 18:52
Dlaczego młyn jeszcze nie drze japy Kamil Grosicki...
19Nobody48

19Nobody48

(7800/9600) 06.04.2026 18:56
Mam nadzieję że trener Przegrywberg zostanie zwolniony natychmiast po meczu niech jedzie na Grenlandię trenować pingwiny.
ALI

ALI

(25077/36000) 06.04.2026 18:56
Rumun stoi jak słup.
piotreck92

piotreck92

(27812/36000) 06.04.2026 18:58
Unikają poddawania do ławy jak tylko mogą
BrunetEveningTime

BrunetEveningTime

(3570/4800) 06.04.2026 18:58
Czy Grosicki kopnął dziś piłkę?
Zbyszek

Zbyszek

(5526/6400) 06.04.2026 18:58
TT przed meczem mowi ze jestesmy b.dobrze przygotowani do meczu, chyba ktos mu mowi co ma mowic !!
BrunetEveningTime

BrunetEveningTime

(3570/4800) 06.04.2026 18:59
O jest, stempla wykonał?
bartxx

bartxx

(1875/2000) 06.04.2026 18:59
Ile wolnego po meczu ?
siwy

siwy

(67312/72000) 06.04.2026 18:59
Grosik przyszedł zdobywać puchary a skończy w 1 lidze????????????
Cezar

Cezar

(11371/12000) 06.04.2026 18:59
Nie oglądam nawet w telewizji, widzę teraz wynik. Coś kiepsko chyba nasi grają :D
MiniMaxio

MiniMaxio

(407/600) 06.04.2026 18:59
Teraz tylko Michniewicz może nas jeszcze utrzymać.
"Dzieci płaczo"

"Dzieci płaczo"

(1343/1600) 06.04.2026 19:01
@19Nobody48 Na Grenlandii pingwiny nie żyją
BrunetEveningTime

BrunetEveningTime

(3570/4800) 06.04.2026 19:01
Fajne te nasz ataki z główną royla bramkarza, to taki nasz znak rozpoznawczy
Pogodno

Pogodno

(45/50) 06.04.2026 19:01
Oni wszyscy nadają się do tartaku.. nawet nie ma co oceniać..
PapaSmerf

PapaSmerf

(32021/36000) 06.04.2026 19:01
Trener do wyjeba*ia, nie da się na to patrzeć, z meczu na mecz coraz gorzej. Ten jego pragmatyzm to inaczej pelny pampers i czekanie na nabizszy wymiar kary w każdym spotkaniu. Wstyd
ttb

ttb

(41249/48000) 06.04.2026 19:01
Właśnie sobie uświadomiłem jaki plan ma nasz prezes. Jak zobaczył jakie gułano posprowadzał Tan, to stwierdził, że spadamy, by móc z nimi wszystkimi pozrywać kontrakty. Przeliczył i stwierdził, że na tym mniej straci.
szaman5

szaman5

(10887/12000) 06.04.2026 19:01
70 minuta..Pogoń popełniła 6 fauli,zero kartek...Gdzie jest jakaś złość?! Możesz nie mieć umiejętności,ale pokaż,że Ci zależy...Pajace przepłacane
Masta

Masta

(77724/96000) 06.04.2026 19:02
Oddamy dzis strzał celny czy nie?
bpawel60

bpawel60

(49124/72000) 06.04.2026 19:02
Było wiadomo , że Legia i Widzew w końcu się ogarną.. Więc kto pozostał do spadku -- niestety grupka z nami na czele. Zobaczcie różnicę w grze -- za Kosty , a obecnego trenera.... Kosta z dna nas wyciagnął , choć złamanego szeląga - nikt na nas by nie postawił . Teraz byliśmy o niebo , w lepszej sytuacji , a mimo to idziemy na dno...
krokodylbambi

krokodylbambi

(27172/36000) 06.04.2026 19:02
przypominam ze ozga to specjalista od ofensywy a krysztalowicz od defensywy :)
siwy

siwy

(67312/72000) 06.04.2026 19:03
To będzie mega wyczyn utrzymać sie tym szrotem.
zdrojanin

zdrojanin

(12253/18000) 06.04.2026 19:03
Jak wygrać ja w aktualnym składzie m.in.: Wyliniały Coyot, Babolardo Koutris, Dusigrosik Podwyżka, Samo Drewno, Carol English i jeszcze steruje tym wszystkim Tom Thomas Olsen z gangu Olsena. Kabaret
TritumX

TritumX

(21111/24000) 06.04.2026 19:03
16 letni dzieciak Lawa bardziej klei o co chodzi w grze w srodku niz Greenwood... Wiadomo, nie wychodzi mu z roslym obronca na plecach ale przynajmiej rozumie szukanie pozycji i aktywny ruch bez pilki.
Marcin_W

Marcin_W

(148/200) 06.04.2026 19:04
To jest parodia zespołu. Tego nie da się oglądać.
Sproket

Sproket

(379/400) 06.04.2026 19:05
Aj tam, najwazniejsze ze ksiezniczka pazurowa od zlotowy zostala prezesem. To najwieksze osiagniecie tego klubu i tylko to sie liczy!
MENTOR

MENTOR

(17190/18000) 06.04.2026 19:06
nasz turbo milioner też dzisiaj gra piach
Bossman70

Bossman70

(19901/24000) 06.04.2026 19:06
Nosz kaaarwa Alex gdzie jest rozgrywający i napastnik !!!!!
zdrojanin

zdrojanin

(12253/18000) 06.04.2026 19:06
Alex dzwoń do Kosty
MENTOR

MENTOR

(17190/18000) 06.04.2026 19:08
na miejscu Persa wyebałybym cały sztab z TT i Ozgami na czele... myślę , że nowa miotła lepiej zadziała jak ten dream team z wuefistą na czele
Bossman70

Bossman70

(19901/24000) 06.04.2026 19:11
@MENTOR Tylko Grosik gra piach ? Wszyscy do 80 minuty grają piach !!
mark

mark

(124595) 06.04.2026 19:12
Mój pies Burek szczeka ze będzie jeszcze dobrze.
bard77

bard77

(1008/1200) 06.04.2026 19:14
W jeden sezon klub został rozmontowany. Co z tego że AH spłaca długi skoro swoimi decyzjami i tak topi ten klub? Tu nic nie funkcjonuje, nie ma drużyny tylko wkłady do koszulek, nie ma trenera bo TT to nie jest trener, legenda w tym sezonie najbardziej błysnęła przy przedłużaniu kontraktu. Jedyną wartoscią są kibice, wierni tym bordowo granatowym barwom ponad wszystko i po raz kolejny dający się nabrać kolejnemu wizjonerowi. Tu naprawdę nie ma żadnego zawodnika którego chciałoby się widzieć w następnym sezonie. A Ci którzy byli w klubie przed AH i tak są lepsi o 2 klasy od najlepszego zawodnika którego zakontraktował TK, co to świadczy o tym że oni nie mają totalnie pojęcia o tym jak powinien funkcjonować klub piłkarski. Może bez AH klub by upadł, ale z AH na pokladzie stał się klubem memem.
zxx

zxx

(3293/4800) 06.04.2026 19:14
TT do dymisji.Były utyskiwania na Kolandowicza,TT nie lepszy.
excalibur

excalibur

(64359/72000) 06.04.2026 19:14
Z piastem w pape i jestesmy na 3 placu od konca
TritumX

TritumX

(21111/24000) 06.04.2026 19:15
Czaplinski wchodzi hahaha Najglebszy sklad od 20 lat cytujac wlasciciela....
mark

mark

(124595) 06.04.2026 19:17
bard77,a co miałby przejąć taki klub jak Pogon za darmo?
Bossman70

Bossman70

(19901/24000) 06.04.2026 19:17
Skład "biedny" to i wynik ze śmierdzącą Legią choooojowy. Nasz spadek jest na wyciągnięcie ręki. Alex kogo Ty sprowadziłeś w tym sezonie żeby grać na poziomie 3-4 miejsca a miało być jeszcze lepiej !!!!
"Dzieci płaczo"

"Dzieci płaczo"

(1343/1600) 06.04.2026 19:17
Patrząc na to co prezentuję Pogoń, to mieliby oni problem by pokonać dzieci z Bullerbyn. Tam już mental jest poniżej skali, którego nie da się już zmienić do końca sezonu. Zmiana trenera nic nie da. Dograć tym czymś do końca sezonu z nadzieją że w I lidze właściciele pójdą po rozum do głowy i bez wybujałego ego, zaczną budować zespół na piłkarzach którym będzie się chciało zasuwać na boisku.
krokodylbambi

krokodylbambi

(27172/36000) 06.04.2026 19:18
czaplinski w 20 sekund zrobil wiecej niz angielski i czuicz w pare meczow hah
JUSA 70

JUSA 70

(44183/48000) 06.04.2026 19:19
Tomka dymisję czas przyjąć
krokodylbambi

krokodylbambi

(27172/36000) 06.04.2026 19:21
9 minut doliczone a te skurywysynyy juz czekaja na koncowy gwizdek xd
19DDD48

19DDD48

(235334) 06.04.2026 19:21
To co gramy to jakaś tragedia. Włączamy się o walkę o utrzymanie i to poważnie. Może być ciężko zeby zostać w tej lidze.
adasko2901

adasko2901

(9374/9600) 06.04.2026 19:22
Lecimy do I ligi Rozgonic tych fajansiarzy
mark

mark

(124595) 06.04.2026 19:22
Plus 9 min hahaha,sędzia za Pogonia
bpawel60

bpawel60

(49124/72000) 06.04.2026 19:22
Komedia albo kabaret......Po meczu z Jagą , wszystko mentalnie się posypało. Przestali wierzyć że idziemy na pudło , i pikujemy coraz niżej z każdym meczem. Potem Pan Kamil -- nas skazał na walkę o utrzymanie , ale chyba się przeliczył w rachubach. To koniec .
MENTOR

MENTOR

(17190/18000) 06.04.2026 19:23
zaczęli grać jak Czapliński wszedł na boisko... młody ciągnie ten zespół
darecki73

darecki73

(45957/48000) 06.04.2026 19:24
Trener do wyjeb… w trybie natychmiastowym! Połowa składu to samo po zakończeniu sezonu niezależnie czy spadniemy czy nie. Kesler z zakazem transferów, zatrudnić prawdziwego Dyrektora Sportowego. Alex zajmij się klubem zwłaszcza od strony sportowej zamiast tworzyć nic nie dające (a wręcz ośmieszające klub) poematy, poezje w necie. Z drużyny która przez 5 lat była w Top 4 zrobiłeś z Tanem ekipę (bo nie drużynę), która stała się jednym z głównych kandydatów do spadku. Witaj „roku nieśmiertelności”.
darecki73

darecki73

(45957/48000) 06.04.2026 19:25
To nie jest żadna drużyna, oni nie potrafią na boisku walczyć, bronić, kreować sytuacji bramkowych. Drużyna nieudaczników z trenerem na czele. Wszyscy się posrali i wyglądają na zrezygnowanych, pogodzonych z losem. A tu jest o co walczyć i trzeba walczyć do ostatniej kolejki. Ale nie z tym trenerem, on nie ogarnia drużyny, nie ma żadnego pomysłu i wpływu na zespół!
19DDD48

19DDD48

(235334) 06.04.2026 19:25
W Legią powinniśmy u siebie zapier.... a my dobrze z szatni nie wyszliśmy. Słabo to wygląda i daje małe szanse na utrzymanie. Zaciąg Tana do wyje...nia !!! Łącznie z Tanem !!!
bard77

bard77

(1008/1200) 06.04.2026 19:27
@mark nie, absolutnie nie za darmo, tylko wk urw jest podwojny za to że gość ma wszystko żeby postawić Pogoń na nogi i zbudować coś więcej, a efekt jest taki jaki widzimy na boisku
krokodylbambi

krokodylbambi

(27172/36000) 06.04.2026 19:28
mendy kera i koutris odpadaja na piasta xD
TritumX

TritumX

(21111/24000) 06.04.2026 19:29
Ale mlody Czaplinski gra trzeba przyznac, ma dobre momenty. Lepszy od calego dretwego zacigu Keslera.
19Nobody48

19Nobody48

(7800/9600) 06.04.2026 19:29
Weźcie się pakujcie i wypierd ..ze Szczecina
"Dzieci płaczo"

"Dzieci płaczo"

(1343/1600) 06.04.2026 19:30
Na szczęście mamy utalentowaną młodzież, więc będzie kim zastąpić. Prawda? . . . Prawda?!!
ALI

ALI

(25077/36000) 06.04.2026 19:32
Duża wina naszego asa w bramce. Zakładasz sobie jakąś taktykę, a tu szmata po kilku minutach i wszystko się sypie . Ile już ta firana sprowokowała takich meczy.
19Nobody48

19Nobody48

(7800/9600) 06.04.2026 19:32
Do kibiców pogodzićie się że te najemne k...p...... Spadną .POGOŃ to MY