preloader
Przejdź do głównej treści
870500b6af50b420a09a330732a3ba9b582392

870500b6af50b420a09a330732a3ba9b582392

Relacja LIVE: Pogoń Szczecin - Wisła Płock

profil-jpg

Źródło: własne Wyświetlenia: 6978

Uwaga!

Dla lepszego doświadczenia użytkowników komentarze są początkowo niewidoczne. Kliknij „Zobacz komentarze", aby je pokazać i dołączyć do rozmowy.

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.

* Komentarze w serwisie www.PogonSportNet.pl zamieszczane przez jego użytkowników są ich prywatną opinią. Serwis nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli jednak administratorzy dostrzegą naruszanie dóbr osobistych, zmuszeni będą do usunięcia komentarza, a w przypadku powtarzania się sytuacji, zablokowania konta użytkownika.

Komentarze (137)

Pogodniak

Pogodniak

(13949/18000) 03.05.2026 08:34
Ważny mecz ale przegrana nie spowoduje, że na pewno spadniemy ani wygrana nie zagwarantuje nam pozostania w Ekstraklasie. Co najwyżej ten wynik przechyli szalę trochę w jedną lub drugą stronę. Tak więc emocje są ale po tym meczu są do rozegrania jeszcze trzy mecze więc wszystko może się zdarzyć.
JUSA 70

JUSA 70

(44183/48000) 03.05.2026 08:42
Tak jest Do utrzymania kolejny krok i trzeba go zrobić dzisiaj z przytupem Po Utrzymanie !!! Gonić Starą Farszafską co Myciulek im ostatnio pomógł
ROSS

ROSS

(54413/72000) 03.05.2026 08:48
Od paru tygodni, wszystkie mecze drozyn zamieszanych w utrzymanie to straszna kopanina i generalnie przede wszystkim kazdy gra zeby nie stracic bramki. Legia - Widzew to byl mecz gdzie Legia miala 2 celne strzaly a Widzew 1. Mam nadzieje ze nasi kopacze alias zagraniczny szrot beda mialy troche odwagi i podejma troche ryzyka zeby wygrac. Matematyka nie klamie i na dziasiaj potrzeba 5pkt 12 zeby nie musiec ogladac sie na innych. Tak wiec na nich!!!!
Misio 79

Misio 79

(58902/72000) 03.05.2026 08:50
Wygramy dzisiaj, nie mam żadnych wątpliwości. A uciulanie kolejnego punktu da nam utrzymanie. Kończmy wreszcie ten nieudany sezon.
Tomasiak

Tomasiak

(10184/12000) 03.05.2026 08:54
mówili ze wolna majówka a tu finał o utrzymanie w ekstraklasie
Pogon_1948

Pogon_1948

(1463/1600) 03.05.2026 08:54
Mówiłem już wczoraj, że musimy się wyrzyg** na boisku i to zrobiliśmy — mówił po wygranej w finale Pucharu Polski z Rakowem Częstochowa Lukas Podolski. Taka tam różnica vs pseudo kapitan dusigrosz.
krokodylbambi

krokodylbambi

(27178/36000) 03.05.2026 08:58
całą zime mieli zeby sciagnac rozgrywajacego i napastnika z prawdziwego zdarzenia to bysmy sie dzisiaj nie musieli modlic po raz kolejny czy bedzie jakis karny albo czerwona dla rywala ja juz w te farmazony nie wierze kasa za kulu i przyborka wplynela a jedziemy po najmniejszej lini oporu , jedyne normalne rozwiazanie to mukairu atak skrzydla ława grosicki
krokodylbambi

krokodylbambi

(27178/36000) 03.05.2026 09:00
albo mukairu atak /grosicki/ława/agger, cos w tym agerze jest moze sie rozkręci
darecki73

darecki73

(45953/48000) 03.05.2026 09:02
To już decydując faza sezonu i nie ma miejsca na potknięcia. To walka o nasz byt w Ekstraklasie. Pełne zaangażowanie, skupienie od pierwszego gwizdka i tylko zwycięstwo, Portowcy tylko zwycięstwo
Landsberg

Landsberg

(94010/96000) 03.05.2026 09:11
To będzie wreszcie nasza niedziela. Tabela się ułożyła pod nas i wygrywając wskoczymy na 8 miejsce, tak wysoko jeszcze nie byliśmy w tym sezonie. Napędzimy się i będzie dobrze na koniec. Przewidywałem po przerwie na Kadrę przegrane: - Legia , Lech , Jaga remisy: -Piast , Cracovia , Zagłębie. wygrane: -Wisła , Gks założyłem 9 pkt , założyłem , że przed dzisiejszym meczem będziemy mieli 2 pkt , mamy dzięki wygranej z Piastem 4 pkt.
Landsberg

Landsberg

(94010/96000) 03.05.2026 09:14
Przegrać 3 razy pod rząd u siebie? To nie może się zdarzyć , nie dla tych kibiców , dzisiaj wygramy
krokodylbambi

krokodylbambi

(27178/36000) 03.05.2026 09:21
ali ndaje cuicz angielski greenwood zakaz grania nawet na ostatnie 5 minut
Landsberg

Landsberg

(94010/96000) 03.05.2026 09:27
@krokodylbambi bądź uczciwy i przyznaj. Czy przewidziałeś zimą , że Pozo złapie tak paskudną kontuzję ? A przypomnę , że był dobrym rozgrywającym , więc wydawanie na kolejnego w sytuacji gdy odpadliśmy z PP byłoby ekonomicznie nieuzasadnione. Wtedy więcej szans mieliby napastnicy na gole gdyby Pozo im te piłki posyłał na but lub nos.. Czy przewidziałbyś zimą , że Linus po podpisaniu kontraktu załapie paskudną kontuzje i ponad 3 miesiące nie będzie pomagał drużynie? Czy przewidziałbyś zimą , że Grosik się rozklei i siądzie mu głowa i przestanie dawać liczby? O Molnarze nie wspominam choć też kontuzja na pół roku nam go zabrała. Gdyby wiedzieli , że 4 podstawowych graczy wypadnie to pewnie by kogoś kupili a tak postawili na zgranie zespołu , nie byli wróżkami żeby to przewidzieć , to nie ich wina a po fakcie to każdy mądry , ze trzeba było kupić. Tylko po co kupować skoro mieli i Pers pisał , że gdy się gra na 1 froncie to nie kupuje się 30 piłkarzy to obłęd
1969

1969

(37259/48000) 03.05.2026 09:43
Dwa obrazki z boiska: Jak nie cierpię Ległej, to szacun za ostatnią akcję z Widzewem. Zaryzykowali bramkarzem w polu karnym Widzewa, a mogło się skończyć jak u nas z Jagą. Poszli na całość, bez kalkulacji. My z z nożownikami całą drugą połowę bronimy Częstochowy. Skończyło się jak w finale z Wisłą. Obrazek drugi, z wczoraj. Legenda Górnika, Podolski, wrócił do kraju by pomóc odbudować wielkość klubu. Wczoraj wzniósł wazon PP. Nasza legenda nie potrafi obronić nas przed spadkiem. I nie chodzi o obecną kontuzję, chodzi o całą rundę wiosenną. Taka różnica... Dziś mega niewygodny rywal. Pokażcie jaja i wyrzygane płuca, bo innej opcji nie ma...
mark

mark

(124595) 03.05.2026 09:57
Jakby Podolski byl szefem w Pogoni to Grosicki dawno by juz wylecial , juz za same finansowe oczekiwania.Podliczmy ile Pogon wpompowala milionow w Grosickiego oraz co nam Grosicki wygral ? Warto bylo? Dzis stosunkowo lekka wygrana Pogoni,ten Płock jest już na wakacjach.
Anathema

Anathema

(39733/48000) 03.05.2026 10:03
Jeżeli dziś nie wygramy, to możemy pakować manetki i iść w ślady rezerw, udowadniając jakimi miekkimi fajami jesteśmy, na każdej płaszczyźnie i po prostu na te ekstraklasę nie zasługujemy
excalibur

excalibur

(64361/72000) 03.05.2026 10:32
Przepraszam... Czy ktoś się jeszcze łudzi, że nagle nastąpi zmiana i będą "rzygać" na murawie? Wiem... Nadzieja umiera ostatnia. Przyszedł Czubak i nagle ozdrowi tych leserów co 45 minut coś pobiegają a potem stojanovič? Na bank nie... Przepchnięte cudem mecze, brak ambicji, woli walki, przez 60 minut spacer k.. po Parku Kasprowicza.. i oni dziś mają coś ugrać? Wątpię... Gdyby im zależało to przynajmniej w tej rundzie daliby coś z siebie... Rzygać się chce jak się patrzy na ich k.. poświęcenie na boisku... Nie oczekuję, że coś się zmieni... Oczekuję, że Alex w końcu przejrzy na oczy i budowa od podstaw. Nabral skautów z zagranicy, transfery ojap..lę, a w 1 lidze czy 2 można by bylo zgarnąć Polaków, którym by się chciało (Mowlik out oczywiście - doradca masakra). Świt z zawiązanymi oczami by lepiej się rozumiał na boisku niż ten zaciąg pseudoasów. Rozum: Nie widzę nic, żadnych argumentów cobyśmy się utrzymali... Została tylko iskra nadziei...
krokodylbambi

krokodylbambi

(27178/36000) 03.05.2026 10:58
skad oni tego aliego w ogole kurla wzieli z rakowek 2 zolte kartki w 20 minut to zamiast sie odegrać i cos pokazac to wchodzi z cracovia, pierwsza bramka jego bo nie przykryl i jeszcze w 95 traci pilke i fauluje na 25 metrze to jest kwintesencja szrotu tych amatorow
Sympatyk-klubu

Sympatyk-klubu

(16571/18000) 03.05.2026 11:05
<b>Godnie</b> uczcijcie dzisiejsze święto i postawcie tamę Wiśle. Najlepiej taką solidną, ale 2:0 dla nas też wystarczy. Wygrajcie lub spadajcie, trzeciej drogi nie ma, bo na szczeblu ligowym futbol to nie polityka. Szczególnie w takiej lidze jak ekstraklasa.
Czarny1971

Czarny1971

(120569) 03.05.2026 11:14
Widzę to tak albo to będzie mecz o wszystko albo jeden z meczów o wszystko. Jeśli wygramy to temat będzie zamknięty, jeśli nie to wolę nawet nie pisać.
CzłowiekZżelaza

CzłowiekZżelaza

(4419/4800) 03.05.2026 11:17
Dzisiaj tylko 3 punkty. Jeszcze wierzę, ze będzie dobrze. Ale człek głupi
Alchemik

Alchemik

(59783/72000) 03.05.2026 11:36
Oglądałem podkast ,,Skazanych na Pogoń" w którym brał udział Trener Misiura..... Jak fachowo sie wypowiadał i jaki ma stosunek do Pogoni!! Brawo trenerze .!! I obiecał, że po dzisiejszym meczu spotka się ponownie i przekaże swoje uwagi i spostrzeżenia o Pogoni... Na koniec dodał...niech zwycięży lepszy!! .... Czy mając pod bokiem takiego ..wykształconego za granicą trenera warto było ściągać.....tego pana TT???? ... Panie Alex szanowany Jesteś za wyniki finansowe w Pogoni ale piłkarsko to już nie!!!! Znasz sie na kasie ale na piłce chyba nie!! ... Jeżeli Pogoń sie uratuje przed spadkiem ( co jest całkiem realne) to trzeba przebudować tą całą strukturę personalną w Klubie....!! bez tego nie będzie widocznego postępu w zarzadzaniu i grze piłkarzy!! A dzisiaj mus wygrać i tyle..... nie ma innego celu jak wygrana!!! Tylko czy tym naszym grajkom chcę się umierać za ..Pogoń????? .... A go Grosigrosza ..zobacz co zrobił Polski Niemiec dla Górnika!!! I dlaczego tego nie można było tego zrobić......DWIE zmarnowane szanse!! Gdzie wtedy Byłeś panie Turbo??? ..... I dobrze będzie jak już Ciebie nie zobaczymy na boisku....czasu nie cofniesz i czas przejść na piłkarską emeryturę...! Zona zapewni Ci kasę przecież jest na poważnym etacie w klubie!!!! ..... Dziś tylko wygrana może zapewnić byt w Ekstraklasie na 98 %... A w razie przegranej to pewne jest odsunięcie Tomasberga od pierwszego zespołu!!
CzłowiekZżelaza

CzłowiekZżelaza

(4419/4800) 03.05.2026 11:46
@alchemik Masz rację! Myślę, że warto spróbować z Misiura. Chłop z regionu. Ma w sercu Pogoń. Będzie walczył o dobre imię. Czas działać
fiwite1310@arugy.com

fiwite1310@arugy.com

(5907/6400) 03.05.2026 11:57
<b>To nie jest żaden finał ani mecz o utrzymanie, do ostatniej kolejki będzie co najmniej 6-8 drużyn w grze o uniknięcie 16-go (i pewnie 17-go) miejsca w tabeli. Te wszystkie wyliczenia procentów są absurdalne i robione tylko dla KLIKÓW!</b>
AdrianMKS

AdrianMKS

(8/50) 03.05.2026 12:16
Ciężko jest zrozumieć myśl taktyczną TT. On co mecz zmienia piłkarzy nie zależnie od tego jak zagrali, upiera sie przy słabych ogniwach na randomowych pozycjach. Czemu nie przesunie Borgesa na skrzydło a za nim wstawi Koutrisa!?
marcinnn

marcinnn

(44446/48000) 03.05.2026 12:52
@Pogon_1948, Grosicki to się może wyrzygał, ale w pokoju hotelowym po chlaniu przed meczem.
TritumX

TritumX

(21102/24000) 03.05.2026 12:53
Tak, kontuzje! To wszystko przez kontuzje – to one są największym problemem. Gdyby nie kontuzje, to dzisiaj walczylibyśmy o mistrza Polski… Dla mających krótką pamięć przypominam, że rundę jesienną skończyliśmy z jednym punktem nad strefą spadkową. Jedynym. Mając wszystkich kontuzjowanych w składzie gotowych do gry. W tym momencie mamy 2 punkty, bez tych kontuzjowanych. Więc można by wręcz złośliwie polemizować, czy przypadkiem nie jest to jakiś progres i bez kontuzjowanych nie gramy ciut lepiej (choć i tak relatywnie to wszystko to jest poziom dna)… Tyle że prawda jest znacznie bardziej złożona. Wskazówka? Podpisaliśmy całą armię niskobudżetowego i ograniczonego piłkarsko szrotu, zarządzanego przez mierną kadrę i zrekrutowanego przez nieodpowiedzialnych amatorów.
Kingbruslikaratemiszcz

Kingbruslikaratemiszcz

(156561) 03.05.2026 13:07
No to pierwszy spadkowicz już znany.
Franz Mauer

Franz Mauer

(22445/24000) 03.05.2026 13:22
Słabo to wygląda. Gramy z drużynami do końca sezonu które cos jeszcze będą chciały ugrać. Nie ma magicznych sztuczek. Wiemy jakie są realia i jak grają najemnicy pod herbem Pogoni.
leszekleszek

leszekleszek

(74822/96000) 03.05.2026 13:24
Sytuacja jest prosta i klarowna, nie wygramy, lecimy, u tyle.
krokodylbambi

krokodylbambi

(27178/36000) 03.05.2026 13:25
mecze ogladalo sie w sumie dla pozo, teraz to kazda pilka do boku albo do bramkarza za ptaka nie bylo takiej kaszany
leszekleszek

leszekleszek

(74822/96000) 03.05.2026 13:29
krokodylbambi. Chyba nie byłeś na żadnym meczu za Ptaka. Nie pisz o czymś, o czym nie masz pojęcia.
krokodylbambi

krokodylbambi

(27178/36000) 03.05.2026 13:50
ten markowicz z gksu tez za paczke gruszek wyciągniety a kolejny mecz z 2 bramkami
siwy

siwy

(67331/72000) 03.05.2026 13:50
5-1 dziękuję proszę????????
krokodylbambi

krokodylbambi

(27178/36000) 03.05.2026 13:57
5 bramek to cuicz i angielski nie strzelili by w 5 sezonow
TritumX

TritumX

(21102/24000) 03.05.2026 14:15
GKS rozjechał u siebie Bruk-Bet, ten sam Bruk-Bet, z którym ledwo zremisowaliśmy w Szczecinie… Ta sama GKS będzie naszym przeciwnikiem w ostatnim meczu sezonu, zaraz po dwóch ciężkich wyjazdach do Jagiellonii i Zagłębia. Zróbmy sobie przysługę i wyszarpmy dzisiaj 3 punkty, bo w pozostałych meczach naprawdę może być wszystko. Dojdzie ciśnienie, ciasna tabela, gra pod presją. Jeśli dzisiaj nie wygramy, to będą poważne powody do obaw.
krokodylbambi

krokodylbambi

(27178/36000) 03.05.2026 14:16
zwyciestwo dzisiaj i remis z zaglebiem tyle mozemy wyszarpać
kranzmann1982

kranzmann1982

(13231/18000) 03.05.2026 15:19
Potrzebujemy tych 3 pkt bo na wyjeździe z Jagą na wiele bym nie liczył. Niech wymęczą te 1:0 czy 2:1 bo dobrej gry to trudno oczekiwać.
k0r

k0r

(77991/96000) 03.05.2026 15:52
Tak patrzę na ZAG - CRA... i jak się komuś wydaje, że w razie jak by co, to zawsze będzie można nadrobić w Lubinie. To mam złe wieści. Krótko - dziś nie wolno tego spiedrolić!
siwy

siwy

(67331/72000) 03.05.2026 15:52
Nie podniecajmy sie tak tym Misiura. Ogladacie mecze Wisły? Przecież to obraz nędzy i rozpaczy większy jak u nas. Laga do przodu głeboki Czesiu.M. Madakra nie gra w piłkę. Naciułał punktow i już wielki trener.
kranzmann1982

kranzmann1982

(13231/18000) 03.05.2026 15:58
Nie uważam Misiury za nie wiem kogo ale ogarnął Wisłę , nie na tyle żeby się bić o puchary ale po prostu na miejsce 5-8 .Grają może i topornie ale chociaż w obronie są dużo lepsi. Nie wiem czy byłby lepszy od TT bo ty problem bardziej z zawodnikami ale bym zaryzykował gdyby była szansa.
krokodylbambi

krokodylbambi

(27178/36000) 03.05.2026 16:16
ciekawe czy nowy asystent wybije z głowy npckowi greenwooda w 1 składzie
silentscream

silentscream

(118589) 03.05.2026 16:20
Mam te same odczucia na temat Misiury co @siwy, Plock gra toralny piach, ich ostatni mecz z Rdomiakiem to byl obraz nedzy i rozpaczy. Co do Zagłebia to jest w tej czesci sezonu po prostu slabe, jeden Reguła wiosny nie czyni.
kranzmann1982

kranzmann1982

(13231/18000) 03.05.2026 16:22
Grosika nie ma nawet na ławce - czyżby coś poważniejszego ? Cieszy powrót Linusa.
Wawrzach

Wawrzach

(5779/6400) 03.05.2026 16:34
jakis działający strimek ktoś poratuje>??
siwy

siwy

(67331/72000) 03.05.2026 16:35
W meczu z lechem gość stanął na stope Grosikowi po meczu kostka jak ballon. Możliwe że ma po sezonie.
siwy

siwy

(67331/72000) 03.05.2026 16:37
IMG-20260425-WA0012
Landsberg

Landsberg

(94010/96000) 03.05.2026 16:40
Mecz może pójść w każdą stronę ale z wyjściowego składu jestem zadowolony. Gramy na dwie 6 czyli zdajemy sobie sprawę z zagrożenia . Natan tam gdzie trzeba czyli za napastnikiem. Przynajmniej gramy 11 na 11 , myślę , że to dobry wybór aby tylko nie zepsuć zmianami To musi być nasza niedziela i awans w tabeli
TritumX

TritumX

(21102/24000) 03.05.2026 16:41
Wyjsciowy: Cojocaru – Borges, Szalai, Lončar, Wahlqvist – Ława, Acosta, Ulvestad, Agger – Mukairu, Čuić Jest Wahlqvist i co najwazniejsze - bez Grosickiego i Greenwooda. Zaczynamy w 11stu (no, moze w 10.5 z Cuiciem na szpicy)
fan emigrant

fan emigrant

(23640/24000) 03.05.2026 16:45
Ta siwy niektórzy by już zatrudniali tego Misiure wczoraj a oni grają taką samą padaczkę co te nasze wirtuozy patrzeć się nie daj dlatego dzisiaj podejrzewam czeka nas znowu kopanina i pojedynek dwóch wybitnych szkoleniowców
kranzmann1982

kranzmann1982

(13231/18000) 03.05.2026 16:46
Cracovia tylko punkcik z Lubinem więc trzeba to wykorzystać.
Djzaba

Djzaba

(5182/6400) 03.05.2026 16:49
Emocje jak gra o majstra… Nikt nie chce spadku i nie Myslalem ze az tak zjedziemy po latach walki w gorze tabeli. W sumie Patrzac na table teraz to Gdyby nie umoczone ze 3mecze z ogorami i w tym sezonie bysmy dalej byli u gory mimo takie gry. Ale fart nie trwa wiecznie. Za 2i pol godziny mozemy miec jak dobrze Widze 8 -9miejsce oby tak sie stalo…
AntyRedaktorek

AntyRedaktorek

(4442/4800) 03.05.2026 16:55
Gdzie jest Kamil ? Czyżby siedział smutny że możemy spaść ? Misiura - "Przyjdę do Szczecina z buta, jak dostane propozycje" Grosicki - " Nie dostane 250tys zł za miesiąc ? Mam to w dvpie, nie bede miał formy, pogram w tenisa z córką i żoną w Dubaju"
Landsberg

Landsberg

(94010/96000) 03.05.2026 16:56
@Nie wymagam wiele ale wystarczyło wygrać dwa razy ze spadkowiczem beniaminkiem BBT zamiast remisować i nasze postrzeganie tabeli i szans byłoby zgoła inne mając 4 pkt więcej przed meczem
AntyRedaktorek

AntyRedaktorek

(4442/4800) 03.05.2026 16:56
Misiura - "Trzeba coś wstawić do gabloty w Szczecinie" Grosicki - "Musze nagonić redaktorków na Pogoń żebym dostał podwyżke"
AntyRedaktorek

AntyRedaktorek

(4442/4800) 03.05.2026 17:01
Nie chcemy Grosickiego w Pogoni. Nie chcemy faceta który jest tylko na dobre. Mukairu gra tutaj pierwszy sezon i robi co może, Ulve jest Norwegiem z wygasającym kontraktem robi co może, Linus - Facet który spokojnie dostanie kontrakt na lepszych warunkach niż w Pogoni, 2 treningi po kontuzji i chce pomóc. To jest kwitensencja miłości do Klubu, a nie tam dyrdymały u redaktorków.
Andre

Andre

(19176/24000) 03.05.2026 17:08
Dzisisj się dowiemy którzy kopacze mają wyjeb... na nasz klub, i na nas kibiców. Obserwujcie każdego dokładnie, by można było podsumować każdego który odpuścił w tak ważnym meczu i momencie.
Romano69

Romano69

(17621/18000) 03.05.2026 17:09
@Wawrzach Proszę bardzo Bracie. https://liveball.sx/match/1380659
Djzaba

Djzaba

(5182/6400) 03.05.2026 17:11
Ciekawe czy Grosik zasiadzie kolo bossa czy wylapie go kamera na trybunach? Zreszta Niewazne jak zle zapracowal skoro jego brak nie wzbudza zadnych emocji ze jego brakuje??? Nikt Nawet nie bierze pod uwage ze jego obecnosc bylaby potrzebna. Smutne ale prawdziwe
JUSA 70

JUSA 70

(44183/48000) 03.05.2026 17:18
No urwać Fryderic podpisał kontrakt na nst 2 sezony Nareśćie Alex
silentscream

silentscream

(118589) 03.05.2026 17:18
Ulve z jowym konteaktem do konca 2028 roku. Pieknie. Na spokojnie w zaciszu gabinetow sprawa zalatwiona. Nie bede wskazywal nikogo palcem w tym mlmencie….
Anathema

Anathema

(39733/48000) 03.05.2026 17:19
Grosicki w tej rundzie 0. Słowne zero. Asyst, goli i mentalne zero
ZaWa

ZaWa

(14645/18000) 03.05.2026 17:20
Ulvestad podpisał kontrakt na 2 lata. Dobry news
realista!

realista!

(30372/36000) 03.05.2026 17:23
Super, że Ulve z nowym kontraktem ???? A już się bałem, że Księciunio z Keslerem stwierdzą że jest za stary. Brawo! Lider środka pola zostaje z nami ????
fan emigrant

fan emigrant

(23640/24000) 03.05.2026 17:26
A czy legenda klubu kapitan jest w ogóle dzisiaj z drużyną czy ktoś z go dzisiaj widział na stadionie ,bo żadna kamera go nie ujęła , może coś przeoczyłem ,czy ma yebane jajca i majóweczka z przyjaciółmi
BrunetEveningTime

BrunetEveningTime

(3570/4800) 03.05.2026 17:42
Dwa wypracowane w walce wolne w rejonie 16-20 m i dwa razy oddanie do bramkarza gości. To się nazywa wyszkolenie!
krokodylbambi

krokodylbambi

(27178/36000) 03.05.2026 17:51
bez napastnika to sie nie da grac
siwy

siwy

(67331/72000) 03.05.2026 17:54
Taktyka Misiury laga nasza podobna to się skończy 1-0
TritumX

TritumX

(21102/24000) 03.05.2026 17:55
@BrunetEveningTime Wlasnie mialem napisac, Agger i Acosta w niecale 10 minut oddali dwa stale fragmenty bramkarzowi przeciwnika przez niechlujne wykonanie.
krokodylbambi

krokodylbambi

(27178/36000) 03.05.2026 18:03
kolejne cudowne widowisko zaraz koniec polowy a oni nawet niecelnego strzalu nie oddali :) miejmy nadzieje ze mowlik juz przyszykowal nastepne talenty na nowy sezon
mark

mark

(124595) 03.05.2026 18:08
Chciałem napisac umowili sie na remis a tu strzal Plocka ale wprost w bramkarza,to moze jednak umowili sie na remis?
krokodylbambi

krokodylbambi

(27178/36000) 03.05.2026 18:09
cuicz 3 kontakty z pilka w 35minut hahha nie moge
TritumX

TritumX

(21102/24000) 03.05.2026 18:11
Zaraz usnę.
krokodylbambi

krokodylbambi

(27178/36000) 03.05.2026 18:12
przysięgam ze fraczczak jak by wszedl tutaj to by rozruszyal tych patalachow
mark

mark

(124595) 03.05.2026 18:15
Z tym Czubakiem Pogon jaka odmieniona..
ZaWa

ZaWa

(14645/18000) 03.05.2026 18:18
Nasi powinni mieć zakaz gry w majówkę, ogólnie dramat nie da się tego oglądać. Brak wykończenia aż nadto widoczny
mark

mark

(124595) 03.05.2026 18:20
Borges atomowo ale w bramkarza
k0r

k0r

(77991/96000) 03.05.2026 18:20
Pierwszy strzał po 45 minutach. Rzygać się chce jak się na to patrzy.
TritumX

TritumX

(21102/24000) 03.05.2026 18:21
Agger cos tam nawet czasem mija na skrzydle, ale wykonczenia brakuje chlopakowi - co sie uwolni to zmarnuje. Greenwood nie minal nikogo w tym sezonie.
krokodylbambi

krokodylbambi

(27178/36000) 03.05.2026 18:22
cuicz XD no to transfery juz nie potrzebne
krokodylbambi

krokodylbambi

(27178/36000) 03.05.2026 18:22
agger dzis najlepszy duzo akcji i asysta
Morszczuk

Morszczuk

(209870) 03.05.2026 18:23
No fart ten wynik . Potrzebujemy go więcej . Trzeba to jakoś dobić , wygrać i zapomnieć .
TritumX

TritumX

(21102/24000) 03.05.2026 18:24
Diamencik Keslera Cuic - z 1 metra : ) Dzisiaj biore wszystko w ciemno, licza sie 3 punkty.
MENTOR

MENTOR

(17190/18000) 03.05.2026 18:24
nie jest to spektakularna piłka... ale bardzo skuteczna i bezbłędna... dzsiejszy mecz to gra błędów.. póki co my bezbłędnie
silentscream

silentscream

(118589) 03.05.2026 18:24
No wreszcie, moze Cuic sie odblokowal. Agger najlepszy na boisku.
mark

mark

(124595) 03.05.2026 18:25
Rzyganie skonczone
AntyRedaktorek

AntyRedaktorek

(4442/4800) 03.05.2026 18:25
Bez Grosickiego nikt nie ma pretensji do nikogo. Mukairu, dostanie niedokładne podanie to bije brawo, nikt sie nie sra.
Czarny1971

Czarny1971

(120569) 03.05.2026 18:26
Będą jaja jak wyszydzany Cuic (szczególnie przez „ekspertów) da nam utrzymanie
Romano69

Romano69

(17621/18000) 03.05.2026 18:27
Brawo! Teraz oby szli za ciosem, a nie bronili wyniku, jak zazwyczaj.
MENTOR

MENTOR

(17190/18000) 03.05.2026 18:27
Paweł, Ulve i Linus dzisiaj pierwsze skrzypce grają... dobry grajek z tej Nigerii się nam trafił
k0r

k0r

(77991/96000) 03.05.2026 18:29
Wynik się zgadza. Ale poza tym padaka okrutna. Miejmy nadzieję, że chociaż nie będziemy murować po przerwie.
Czarny1971

Czarny1971

(120569) 03.05.2026 18:30
@TritumX Greenwood minął jak miał asystę na początku jak przyszedł, zresztą świetna akcja. Jeden z wielu którzy prezentowali się nieźle kiedy przyszli a potem coraz bardziej obniżali loty. Przypadek?
TritumX

TritumX

(21102/24000) 03.05.2026 18:30
Teraz tylko ze Thomasberg tego nie zj@bal zmianami w drugiej polowie bo jak go znam to zaraz bedzie grzal Greenwooda albo innego Ndiaye od 60 minuty...
TritumX

TritumX

(21102/24000) 03.05.2026 18:32
@Czarny1971 No dobra, minal jednego...
Bzyku

Bzyku

(12254/18000) 03.05.2026 18:32
Z perspektywy trubuny D to kolejny raz slabiutka gra i bardzo mało ruchu z przodu. Cuić nie ma pojęcia jak wyjść na wolne pole, jak pokazać się do gry, jak uwolnić się od obrońcy. Abecadło napastnika, on tego nie umie. Szczęśliwie wepchnął tego gola. Mam wrażenie, że pierwszego i ostatniego w Pogoni. Agger - niesamowicie irytujący grajek. Ma dziesiątki okazji by wyjść na wolne pole, nie robi tego mając mnóstwo miejsca i 1 na 1. Czasem Wahlqvist tylko czeka aż on zrobi ruch by mu zagrać prostopadłą. Agger stoi jak kołek. Dwa razy kiwnął, ok. Ale irytuje mocno. To nie jest gość który kreuje sytuacje. Ława najwięcej ochoty do gry. Niezłe zagrania, próbuje przyspieszać i szuka gry. Mukairu po aktywnym początku zgasł. Przynajmniej próbują dwojkowych akcji z Ławą. Ogólnie to bida z nędzą. Wisła Płock równie słaba i mamy taki mecz. Oby Thomadberg teraz nie gral od 46 minuty na obronę wyniku bo się zrzygam chyba.
bpawel60

bpawel60

(49124/72000) 03.05.2026 18:32
Tylko wynik super...o grze ciężko powiedzieć , że jest dobra. Gramy ambitnie , i tego nie można nam zabrać . Gramy ciągle tak samo brzydko , i nic na to nie poradzimy. Teraz modlitwa byśmy tego wyniku nie zmarnowali.
Czarny1971

Czarny1971

(120569) 03.05.2026 18:33
Cuic już przebił greckiego Łosia i uśmiechniętego Piotra. Zrównał się nawet z Duncanem postrachem duńskiej ligi. Pomyśleć tylko co jeszcze przed nim.
krokodylbambi

krokodylbambi

(27178/36000) 03.05.2026 18:45
mukairu to jedno wielki drewno
Morszczuk

Morszczuk

(209870) 03.05.2026 18:48
Obrona Częstochowy rozpoczęta . Jakie to jest żałosne . Nie może się to dobrze skończyć jeśli zaraz się nie ogarną .
imper

imper

(2237/2400) 03.05.2026 18:49
Czy oni w ogóle wyszli na drugą połowę? Co to ma być
k0r

k0r

(77991/96000) 03.05.2026 18:53
Nasz najlepszy napastnik jest obrońcą.
MENTOR

MENTOR

(17190/18000) 03.05.2026 18:53
czemu zdjął Linusa?
przemo.s1978

przemo.s1978

(10805/12000) 03.05.2026 18:54
Dramatycznie beznadziejny mecz, niestety kolejny w wykonaniu naszych kopaczy. OCZY KRWAWIĄ.
Romano69

Romano69

(17621/18000) 03.05.2026 18:55
No i zaczyna się taktyka bronienia wyniku. Shit! Thomas czy Ty masz jakieś pojęcie, co to może przynieść?
Czarny1971

Czarny1971

(120569) 03.05.2026 18:59
Co oni odwalają po raz kolejny
Kingbruslikaratemiszcz

Kingbruslikaratemiszcz

(156561) 03.05.2026 18:59
Zaczęło się sranie granie w desperackiej obronie jak w Krakowie. Co może pójść nie tak?
TritumX

TritumX

(21102/24000) 03.05.2026 19:00
W koncu logiczna i przeprowadzona w odpowiednim czasie zmiana - Czaplinski za Lawe.
krokodylbambi

krokodylbambi

(27178/36000) 03.05.2026 19:00
hahah mukairu ty drewniaku
excalibur

excalibur

(64361/72000) 03.05.2026 19:03
Kolejny k.. minimalizm. Już bronią wyniku. Zaczyna się cyrk
silentscream

silentscream

(118589) 03.05.2026 19:05
Brakuje Pozo, ktory by uspokoil gre w srodku pola.
Anathema

Anathema

(39733/48000) 03.05.2026 19:05
Oczywiście druga polowa typowa, istny dramat, prosimy sie o problem
CzłowiekZżelaza

CzłowiekZżelaza

(4419/4800) 03.05.2026 19:07
Pogoń grać...
bpawel60

bpawel60

(49124/72000) 03.05.2026 19:08
To może być powtórka z rozrywki... Jak stracimy bramkę w ostatniej minucie , to będzie koniec ekstraklasy w szczecinie.
TritumX

TritumX

(21102/24000) 03.05.2026 19:11
Haha Cuic nie wierze : )
Czarny1971

Czarny1971

(120569) 03.05.2026 19:11
Cuic ????????????????????
Kingbruslikaratemiszcz

Kingbruslikaratemiszcz

(156561) 03.05.2026 19:11
Brawo! Brawo! Brawo! Odsunęli grę od naszej bramki i znów wpadło. Kto by pomyślał? :)
ZaWa

ZaWa

(14645/18000) 03.05.2026 19:11
Mecz nieoczywistego bohatera
krokodylbambi

krokodylbambi

(27178/36000) 03.05.2026 19:12
cuicz 2 farfocle ale jak wazne
k0r

k0r

(77991/96000) 03.05.2026 19:12
Hehe. Gra jak lebiega. Ale stanąć we właściwym miejscu umie.
Morszczuk

Morszczuk

(209870) 03.05.2026 19:13
Piłka to jednak cały czas zaskakuje . Typ który nic kompletnie nie gra w kluczowym na ten moment momencie pakuje piłkę dwa razy siatki . Obie z metra ale tyle samo ważne co z 50 metrów
mark

mark

(124595) 03.05.2026 19:13
I po meczu
MENTOR

MENTOR

(17190/18000) 03.05.2026 19:13
okiem kamery widać ile serca zostawia Ulvestad dla Pogoni, mimo ciężkiego oddechu ciśnie cały czas... to jest prawdziwy kapitan, ciężko pracuje w ciszy nie co Nasz milioner
raul

raul

(3184/3200) 03.05.2026 19:15
Dla mnie moze strzelic 2x dupa przez przypadek, byle z tego gole były.
MENTOR

MENTOR

(17190/18000) 03.05.2026 19:16
i co hejterzy... tak chcieliście spadku kaczory.. krokodyle , kitki i inne pajace , won do swojego melepety z Kołbaskowa
bpawel60

bpawel60

(49124/72000) 03.05.2026 19:17
Nie do wiary...niespełniony talent w końcu eksplodował. Może te chłopaki nie są takie złe , tylko potrzebują dobrej ręki w prowadzeniu.
ALI

ALI

(25077/36000) 03.05.2026 19:17
Ważne że nie Ndia
krokodylbambi

krokodylbambi

(27178/36000) 03.05.2026 19:18
wchodzi ali zeby sie nie skonczylo remisem xd
k0r

k0r

(77991/96000) 03.05.2026 19:19
Teraz wszyscy zapiąć pasy - zaczynamy bronić wyniku.
TritumX

TritumX

(21102/24000) 03.05.2026 19:19
Ja pier.. te dryblingi Mukairu dzisiaj to jest dramat...Probuje mijac po 3 jednoczesnie, potyka sie o wlasne nogi i oddaje pilke. Czlowieku, z pilka przy nodze trzeba tez troche myslec...
fan emigrant

fan emigrant

(23640/24000) 03.05.2026 19:20
Ten teraz wpuszcza jeszcze trzech obrońców a ściąga 2 skrzydlowych
krokodylbambi

krokodylbambi

(27178/36000) 03.05.2026 19:20
wszedl alizadek i juz fauluje XD
zxx

zxx

(3293/4800) 03.05.2026 19:22
Jak Pogoń poradzi sobie bez Grenwooda?Całe szczęście nie będzie sabotażysty w tym meczu.
MENTOR

MENTOR

(17190/18000) 03.05.2026 19:22
Tritum japa marudo
TritumX

TritumX

(21102/24000) 03.05.2026 19:23
@MENTOR Noga, psie. Aport.
ZaWa

ZaWa

(14645/18000) 03.05.2026 19:25
Nie dziwię że tego Thomasberga wyjebali z Danii, mimo wygranej tego nie da się oglądać. Tam pewnie było tak samo
MENTOR

MENTOR

(17190/18000) 03.05.2026 19:28
Acosta dzisiaj naprawdę dał już kilka fajnych piłek, jestem pod wrażeniem , ostatnio bramka , teraz ładnie czyści i podaje... złapał flow
bpawel60

bpawel60

(49124/72000) 03.05.2026 19:31
Jak to ogarnąć...Wisla taka słaba , czy Pogoń mega silna..retoryczne pytanie.