preloader
Przejdź do głównej treści
8705000b55baa1e0832d5497da967acf3365d9

8705000b55baa1e0832d5497da967acf3365d9

Relacja LIVE: Zagłębie Lubin - Pogoń Szczecin

profil-jpg

Źródło: własne Wyświetlenia: 6717

Uwaga!

Dla lepszego doświadczenia użytkowników komentarze są początkowo niewidoczne. Kliknij „Zobacz komentarze", aby je pokazać i dołączyć do rozmowy.

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.

* Komentarze w serwisie www.PogonSportNet.pl zamieszczane przez jego użytkowników są ich prywatną opinią. Serwis nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli jednak administratorzy dostrzegą naruszanie dóbr osobistych, zmuszeni będą do usunięcia komentarza, a w przypadku powtarzania się sytuacji, zablokowania konta użytkownika.

Komentarze (160)

JUSA 70

JUSA 70

(44183/48000) 15.05.2026 06:21
Wielka prośba od starego kibica do was Faje w górę ,gryżć,żądlić,kopać jak trzeba ,nie odpuszczać nawet na sekundę Proszę o jazdę na szortach dzisiaj od pierwszej do ostatniej minuty Wszystko to po to ,żeby już dzisiaj zakończył się nasz lęk o przetrwanie w najwyższej klasie rozgrywkowej PO TRZY PUNKTY PORTOWCY NIE ZOSTAWIAJCIE DECYZJI O NASZYM SPADKU HANYSOM W OSTATNIM MECZU !!!!!!!
darecki73

darecki73

(45944/48000) 15.05.2026 06:30
W sytuacji w jakiej się znajdujemy proszę dziś panowie piłkarze o przynajmniej 1 punkt. Każdy punkt jest teraz na wagę utrzymania. Zagłębie walczy jeszcze o puchary, my o przetrwanie. To pewnie nie będzie piękny mecz, ale trzeba walczyć, być skoncentrowany od pierwszego gwizdka. Do boju Portowcy
adasko2901

adasko2901

(9374/9600) 15.05.2026 06:43
Oby dziś emocje się skończyły. Utrzymujemy się,a w następnej kolejce ukradniemy Katowicom Europe.
franek.dolas74

franek.dolas74

(3158/3200) 15.05.2026 06:51
Ewentualny spadek z ligi Pogoni choć mało realny ciągle prawdopodobny, Obecny zarząd doprowadził do klasycznego "pożaru burdelu" wymieniając 99% składu sprowadzając w miejsce zwolnionych zawodników generalnie przeciętnych, żeby nie napisać słabych. Stąd dziś remis należy wziąć w ciemno. Ten punkt powinien dać "upragniony" ligowy byt. Mam tylko skromną nadzieję, że choćby minuty na boisku nie będzie "Legendy Białegostoku". Obecność tego pasożyta zapewnia grę w dziesiątkę czyli w osłabieniu. Tak było w zasadzie zawsze! Nawet gdy był w formie. Zaś gra w osłabieniu generalnie przeciętnymi piłkarzami, a wręcz słabymi niczego dobrego nie przynosi. Kto ma wątpliwości może przeanalizować rezultaty osiągnięte przez Pogoń Szczecin w bieżącej rundzie. PS. mam nadzieję, że po utrzymaniu się w lidze Panu Grosickiemu podziękują w Klubie. Jego obecność tutaj i związane z tym apanaże to po prostu żart z poważnych ludzi. Jego kontrakt to środki pieniężne to 3-4 kontrakty dla młodych zawodników. Więc chyba nie ma w ogóle o czym polemizować!
Andre

Andre

(19176/24000) 15.05.2026 07:44
Mam wrażenie że dzisiejszy mecz jest o być albo nie być w ekstraklasie, wygramy mamy utrzymanie, wtopimy to zostaje mecz ostatniej szansy z Katowicami, a wiadomo że w tak ważnych meczach jest u nas zawsze zbroja obsrana i kończy się zawsze tak samo.
Karol Batman

Karol Batman

(987/1200) 15.05.2026 07:51
Przed Wisłą intuicja mówiła mi że wygramy, przed Jagą że przegramy ale bez kompromitacji. Dzisiaj podpowiada mi, że będzie remis z którego będziemy nie do końca zadowoleni, aż do zakończenia tej kolejki, gdy okaże się, że inne wynik tak się ułożyły, iż mamy utrzymanie. Oby tak było (w scenariuszu minimum). Wówczas to przyszły sezon będzie kluczowy, a dokładnie to jak do niego się przygotujemy od strony transferów i zgrania drużyny.
BrunetEveningTime

BrunetEveningTime

(3570/4800) 15.05.2026 08:08
Aktualnie to nie ma czegoś takiego jak przyszły sezon w E. Dwie druzyny z którymi będziemy się mierzyć grają o puchary europejskie i kasę za miejsce w lidze. Oczekiwanie na punkty w tych meczach przy naszej grze jest na razie jakby gruszką na wierzbie. Ale trzeba wierzyć i kciuki trzymać, bo te punkty/punkt trzeba będzie z gardła wyrwać.
mark

mark

(124595) 15.05.2026 08:16
Kazda druzyna gra w kratke dlatego jest taki tlok w tabeli.Przed nami przedostatnia kolejka ktora powinna wiele wyjasnic sytuacje na dnie tabeli.Ze Pogon zostanie na koniec w extraklasie nie podlega zadnej dyskusji.
19DDD48

19DDD48

(235334) 15.05.2026 08:30
Dawać Panowie! Trzeba wygrać i się utrzymać!
1969

1969

(37259/48000) 15.05.2026 08:47
Sytuacja jest bardzo niekorzystna: Zagłębie gra z nami i z Jagą, Gieksa z Jagą i z nami. Mają tylko 1 pkt straty do strefy pucharowej więc będą grali na 100%, bo grają o puchary i większą kasę za miejsce na koniec. Co to oznacza dla nas? Że jak nie wespniemy się na wyżyny naszych kiepskich na dziś umiejętności lub nie dopisze nam megafart, jak z Górnikiem, a ci co są na razie za nami zdobędą jakieś punkty, to my się żegnamy z eklapą. Kolejne to be, or not to be - nieśmiertelność level hard...
Wawrzach

Wawrzach

(5779/6400) 15.05.2026 09:00
Obiecywali emocje w tym sezonie i są emocje.... :))) Parafrazując klasyka: "...zapłacili za 3 zero - będzie 3 zero." :) 5 poprzednich sezonów gdy była walka o puchary nie były tak emocjonujące hahahahaha ale ekipę zmontowali gagatków... Do dzieła PANOWIE - PO NIEŚMIERTELNOŚĆ!
1962

1962

(62481/72000) 15.05.2026 09:20
Dla spokoju już w ostatnim meczu z GKS-em, przydałaby się wygrana z Zagłębiem, bo Geksa ma szanse na puchary i na pewno nie odpuści. Ale patrząc na mecze jakie ma do rozegrania Lechia i korona, to remis w Lubiniu powinien nam zagwarantować pozostanie w Ekstraklasie.
fan emigrant

fan emigrant

(23640/24000) 15.05.2026 09:41
No to dzisiaj zobaczymy kto ma jajca a kto nie ma,mam nadzieję , że ten duński taktyk nie sfajda się jako pierwszy ze swoją taktyką i wypuści do boju najlepsza i od początku zmobilizowana drużynę bez grosickiego i zielonego drewna ,tym panom już dziękujemy,panie tomasberg my nie chcemy ich dzisiaj widzieć na murawie
fan emigrant

fan emigrant

(23640/24000) 15.05.2026 09:45
W środku pola postawiłbym na Janka Acoste i Ulve , bez Ławy na boku 4-2-3-1
kibic_MKS

kibic_MKS

(82748/96000) 15.05.2026 10:01
fan emigrant ... Ława w pierwszym składzie to jest kolejny na siłę lans młodego piłkarza.Nie pierwszy,ani ostatni raz w Pogoni.To nie jest talent na poziomie Kozłowskiego tylko co najwyżej na poziomie Kowalczyka ...niestety w Pogoni wystarczy być ze Szczecina i już ma się armie fanatyków ...dla mnie w ostatnich latach prawdziwym Portowcem był Murawski czy Robak...miejsce urodzenia dla mnie nie ma znaczenia tylko kto jak gra na boisku.U nas powstają sztuczne legenty ...w klubie ,który nigdy nic nie zdobył...bo ma takie legendy.
krokodylbambi

krokodylbambi

(27226/36000) 15.05.2026 10:54
trenerze miej jaja posadzic mukairu na ławce, greenwood i baloniarz jest tam gdzie jego miejsce teraz czas na tego pozoranta ktory potyka sie o wlasne nogi
rusnak

rusnak

(17924/18000) 15.05.2026 10:59
Niewiarygodnych przygód Pana Kleksa i pociesznych wybrańców z jego akademii, część przedostatnia.
Karol Batman

Karol Batman

(987/1200) 15.05.2026 11:01
Czytając niektóre komentarze naszła mnie smutna myśl - do czego doprowadziły obie ekipy (i poprzednie i obecne), że musimy drżeć przed Lubinem. Smutek :(
krokodylbambi

krokodylbambi

(27226/36000) 15.05.2026 11:03
przeciez gdyby nie fartowny karny z gornikiem w 90minucie i nabitka mukairu w głowe tez chyba w 90minucie to bysmy juz o nic nei grali taka pake zbudowal farmazon
Cezar

Cezar

(11371/12000) 15.05.2026 11:34
Otóż to, tak jak już tu wspomniano- bez drewna z wysp, wypalonego kapitana i szesnastolatka od wrażeń artystycznych- wtedy jest szansa na punkty.
PogonMKS

PogonMKS

(16958/18000) 15.05.2026 11:36
Kolejny zepsuty weekend przez nieśmiertelnych ???? oni są tak tragiczni, że nawet człowiek już się łudzi że oni coś pograją. I tak do porzygania, przed meczem nutką nadzieji, potem pierwszy gwizdek i bańka pęka ????‍♂️???? #keslerOUT
Piotr P.

Piotr P.

(1291/1600) 15.05.2026 12:11
Dzisiaj wygramy i plaża.
fan emigrant

fan emigrant

(23640/24000) 15.05.2026 12:29
@kibicmks no dokładnie ja w tym Ławie nie widzę , żadnego diamentu ,taki zwykły wychowanek jak dziesiątki w tym klubie może piłka mu nie przeszkadza ale nie ma chłopak szybkości by go lansować na skrzydło
krokodylbambi

krokodylbambi

(27226/36000) 15.05.2026 12:38
@fan emigrant napewno jest lepszy od mukairu ktory sie potyka o wlasne nogi, wole wychowanka niz ten szrot akurat z jagielonia zrobil dobrą zmiane
gregChcl

gregChcl

(8822/9600) 15.05.2026 12:51
Poratuje ktoś linkiem do strima?;)
Alchemik

Alchemik

(59771/72000) 15.05.2026 13:05
Drodzy Kibice Zagłębie to nie Real czy Barsa!! To przeciętniak w polskiej Ekstraklasie!! .... Dziś tylko wygrana i.. koniec zmartwień z utrzymaniem!!!!! A Ojrzyński to nie |Klop.... Zagrać swoje odważnie i będzie git!!! ... A po sezonie hm..wielkie zmiany Panie ALEX !!!!!!!!!!!!
kibic_MKS

kibic_MKS

(82748/96000) 15.05.2026 13:22
fan emigrant ...jestem pewien,że jak by nie nazywał się Ława to jeszcze nie zdebiutowałby w pierwszej drużynie.
marek9636

marek9636

(107079) 15.05.2026 13:36
@fan emigrant on ma 16 lat człowieku, w jego wieku Messi zagrał 5 meczów w rezerwach Barcelony dopiero. A Mbappe miał 11 meczy 1 gol i asyste w lidze francuskiej. Wymagacie od niego niewiadomo czego.
bumka

bumka

(915/1200) 15.05.2026 13:46
Było 5:1 będzie 1:5 z Zagłębiem fajnie nam się gra
bpawel60

bpawel60

(49124/72000) 15.05.2026 14:01
Czego się boję ? Tego czy wszyscy mentalnie wytrzymają ciśnienie , i nikt nie zrobi jakiegoś numeru w meczu. Dziś wszyscy muszą być drużyną , odpowiedzialni , i nieodpuszczający ani na milimetr. Ostatnie mecze pokazały , że właśnie błędy indywidualne , pozbawiły nas pewnych punktów. Dziś byśmy już dawno zapomnieli o tym sezonie , i myśleli o przyszłości , ale niestety w te kłopoty wpakowaliśmy się na własne życzenie. Trzeba liczyć że ten wieczór zapewni nam utrzymanie , bo inaczej nerwowo do końca ligi , ciężko będzie wytrzymać.
TritumX

TritumX

(21103/24000) 15.05.2026 14:11
Jak dzisiaj nie zapunktujemy, to zrobi się nerwowo. Nie od dzisiaj tez wiadomo, że macie w zwyczaju sfajdać się metr przed kiblem, więc zróbcie nam wszystkim wielką przysługę i wypróżnijcie się kulturalnie już dzisiaj – tak, żebyście w przyszłym tygodniu mogli dokończyć sezon z czystą bielizną.
Landsberg

Landsberg

(94008/96000) 15.05.2026 15:02
Obstawiałem wygraną z Wisłą i GKS Remis z Zagłębiem Cracovią i Piastem Przegrana jaga lech legia 9 pkt mi wychodził w sumie 43 i pewne utrzymanie. 7 pkt zdobyliśmy dzięki wygranej z Piastem. Nie wierzyłem w te 99 % szans na utrzymanie po remisie z Cracovią ale udowadniano mi , ze tak jest, nie byłem przekonany ale przyjąłem do wiadomości . Wierzę dziś w zwycięstwo , trener mówił , że zdobędziemy 12 pkt. gdyby nie babole to byłoby to do zrobienia. Wygrajmy dziś a z GKS bawmy się na luzie Tu trzeba zagrać bezkompromisowo wóz albo przewóz bez kunktatorstwa
kranzmann1982

kranzmann1982

(13235/18000) 15.05.2026 15:10
Panowie piłkarze grzecznie proszę o 3 pkt a jeśli się nie uda to chociaż 1. Z góry dziękuję.
CzłowiekZżelaza

CzłowiekZżelaza

(4419/4800) 15.05.2026 16:15
Zostały 2 mecze. Raczej nie spadniemy, jeśli los tak będzie chciał. Różnie bywa. Jadnak jeśli oddadzą te 2 mecz bez walki, to tego nie będę więcej ogladal. Można przegrać, ale musi widać chęć walki. Tego oczekuję w dwóch najbliższych meczach. Sportowej złości i, żeby móc coś udowodnić, w następnym sezonie
lero

lero

(74629/96000) 15.05.2026 16:31
Wygramy bez większych problemów, bo nie pamiętam, żeby Zagłębie kiedykolwiek walczyło o coś więcej niż środek tabeli, więc puchary im nie w głowie. Odpuszczą mecz z nami, bo po co się męczyć dodatkowymi meczami i jeżdżeniem po Europie. Takie ich DNA.
fan emigrant

fan emigrant

(23640/24000) 15.05.2026 16:33
@krokodylbambi tak tak wiem wiem,gdyby był lepszy to by miał 8 bramek i 5 asyst
CzłowiekZżelaza

CzłowiekZżelaza

(4419/4800) 15.05.2026 16:37
@lero Ja pamiętam, jak o coś grali. W sumie jakiś cza temu. Oczywiście trenerem był Czesio. Grali o miszcza z Bełchatowem. Linia ponoć była czerwona, a Gołębie, zawszę lubili dzwonić. KGHM, to dojna krowa, dla okolicznych oligarchów
fan emigrant

fan emigrant

(23640/24000) 15.05.2026 16:41
@marek9636 17 w czerwcu kończy ,nikt od niego nic nie wymaga daj mu Boże niech odpali i jedzie z koksem ale na dzień dzisiejszy on jeszcze nie jest gotowy na pierwszy skład w dodatku w meczach o takim ciężarze gatunkowym jak dziś i za tydzień,ale życzę mu jak najlepiej niech dzisiaj wejdzie strzeli i nam zamknie jadaczki.
TritumX

TritumX

(21103/24000) 15.05.2026 16:45
Pogoda z d@py dzisiaj w Lublinie, może lunąć. My i tak nie gramy piłką, więc może to nawet na nasza korzyść. https://i.postimg.cc/xjs1SxtM/LUBLIN.jpg
krokodylbambi

krokodylbambi

(27226/36000) 15.05.2026 16:46
koutris za borgesa to był obowiązek, bieganski acosta to podobny styl , martwi tylko mukairu w 1 składzie chłop dostaje piłke zwalnia i czeka az mu odbiorą nie da sie juz patrzec na tego złamasa
TritumX

TritumX

(21103/24000) 15.05.2026 16:53
Grosicki i Greenwood na lawce, tli się kaganek nadziei. Wyjsciowy: Cojocaru – Koutris, Szalai, Keramitsis, Wahlqvist (C) – Ława, Biegański, Ulvestad, Agger – Mukairu, Čuić Rezerwowi: Kamiński, Lončar, Ali, Mendy, Borges, Acosta, Czapliński, Greenwood, Grosicki, Angielski
Misiek1948

Misiek1948

(30442/36000) 15.05.2026 17:00
Jak Acosta ma grypę to nawet na ławie nie powinien siedzieć bo pozaraża resztę !
TritumX

TritumX

(21103/24000) 15.05.2026 17:14
@krokodylbambi Mukairu to jest i zawsze był materiał na solidnego rezerwowego, ale to w normalnym zespole z normalną kadrą… Teraz spójrz na naszą ławkę – alternatywy to kulawy Grosicki, ociężały Angielski i ewentualnie na siłę leniwy Greenwood... Tam zwyczajnie nie ma z czego nalać.
krokodylbambi

krokodylbambi

(27226/36000) 15.05.2026 17:44
https://www.youtube.com/watch?v=4fGkU5nXDkQ teraz sobie porównajcie takiego guyrcso do mukairu jaka jest przepaść
DominoJachaś

DominoJachaś

(4148/4800) 15.05.2026 17:56
Dzisiaj Panowie jakikolwiek punkt i możemy myśleć o następnym sezonie. Nauczeni czego już nie robić źle i jak zrobić coś lepiej możemy patrzeć w przyszłość z jakąś tam nadzieją ( ͡º ͜ʖ͡º)
krokodylbambi

krokodylbambi

(27226/36000) 15.05.2026 17:56
co w repertuarze ma dzisiaj ręcznik na bramce? jakies kiwanko moze
Czarny1971

Czarny1971

(120569) 15.05.2026 18:01
No to lecimy. Oby jakaś zdobycz była.
JUSA 70

JUSA 70

(44183/48000) 15.05.2026 18:02
Kowal w pierwszym składzie Seba wiemy co masz sercu także strzelaj dużo niech drużyna gra na ciebie a ty lutuj Panu Bogu w okno chłopaczyno
kibol

kibol

(44374/48000) 15.05.2026 18:03
Pierwsze kiwanko ma za sobą
TritumX

TritumX

(21103/24000) 15.05.2026 18:06
Pierwsze minuty standardowo, krater jak po bombie w srodku i niemoc w elementarnym ataku pozycyjnym...
krokodylbambi

krokodylbambi

(27226/36000) 15.05.2026 18:08
koutris chyba jedyny zawodnik ktory jak dostanie pilke to patrzy komu podac do przodu a nie na boki dobrze ze wrocil w miejsce patelniarza
Misiek1948

Misiek1948

(30442/36000) 15.05.2026 18:10
Czy nasi kibice mają jakiś żałobny układ z Zagłebiem? To , że u nich żałoba to rozumiem, minuta ciszy i kibicujemy. Nawet jak ważne postaci dla historii klubu umierają to po chwili uroczystej ciszy wraca doping.
mark

mark

(124595) 15.05.2026 18:11
Pierwszy raz widze Kowalczyka po jego nieudanym wyjezdzie do USA
Pablo

Pablo

(44681/48000) 15.05.2026 18:14
A ja kibicuje Pogoni w metrze w Barcelonie.na szczęście apka C+ działa. Trzeba zobaczyć ostatni mecz Lewego z Betisem ????
DominoJachaś

DominoJachaś

(4148/4800) 15.05.2026 18:14
12 min. i nic nie bierze :)
kruger73

kruger73

(37754/48000) 15.05.2026 18:21
A ma ktoś może jakiegoś linka bo mam nieplanowany wyjazd do Włoch i nie mam gdzie obejrzeć
Forest

Forest

(17009/18000) 15.05.2026 18:25
Czy ktoś może wrzucić link do meczu? Z góry dzięki
krokodylbambi

krokodylbambi

(27226/36000) 15.05.2026 18:26
dobra ława na ławe a nie na siłe promowanie, koutris fajne piły daje
JUSA 70

JUSA 70

(44183/48000) 15.05.2026 18:27
Oj żeby można było naszego młokosa Ławę wymienić fifty fifty za Regułę
TritumX

TritumX

(21103/24000) 15.05.2026 18:28
Strasznie niemrawe jest to Zagłębie. Normalnie grający kombinacyjnie zespół, z ruchliwymi, technicznie wyszkolonymi pomocnikami, którzy naprawdę szukają gry i oferują opcje w środku pola, rozerwałby ich na strzępy. Jeśli nie wywieziemy stąd punktu, to będzie skandal.
krokodylbambi

krokodylbambi

(27226/36000) 15.05.2026 18:30
bez pozo straszny antyfutbol, same wrzutki na pałe i do boku dramat
ALI

ALI

(25077/36000) 15.05.2026 18:31
Dlaczego firana cały czas stoi na linii . Proste piłki do wyjścia on stoi.
krokodylbambi

krokodylbambi

(27226/36000) 15.05.2026 18:34
ulvestad cyganowi nie ufa, woli wypjerdolic na rozny
JUSA 70

JUSA 70

(44183/48000) 15.05.2026 18:34
Bastet to ten Cojicqru a nie będxie Fridryja wyzywał fest Urwa jak ja mam tego żadziaka dosyć
BrunetEveningTime

BrunetEveningTime

(3570/4800) 15.05.2026 18:35
Padaka maksymalna. Pogoń na razie nie jest w stanie zagrozić Zagłębiu. Gra totslnie nez planu. Z taką grą jeden dzwon pod koniec i mecz z GKS chyba o nic, bo z taka gra to możemy pomarzyć tylko.
TritumX

TritumX

(21103/24000) 15.05.2026 18:35
Co on pi@rdoli ten komentator z Canal+ ze Lublin to jeden z najblizszych wyjazdow dla kibicow ze Szczecina, 300km... Takich oslow dopuszczaja do mikrofonu, to jest elementarna wiedza geograficzna z podstawowki.
oblabla4

oblabla4

(9939/12000) 15.05.2026 18:35
Znowu w dziesiątkę bo ten cienias Lawa na boisku.
mark

mark

(124595) 15.05.2026 18:36
Oglądam to i sobie myślę cooo tooo zaaa taaki poziom?
TritumX

TritumX

(21103/24000) 15.05.2026 18:36
Powiedzial Lublin, to Lubin osle.
przemo.s1978

przemo.s1978

(10805/12000) 15.05.2026 18:37
Dramatyczny poziom tego "widowiska".
ZaWa

ZaWa

(14639/18000) 15.05.2026 18:37
Ciekawe jak nasi ćwiczą dośrodkowania w pole karne. Chyba na postawionych nieruchomych manekinach. Milion wrzutek i zero rezultatów
Cezar

Cezar

(11371/12000) 15.05.2026 18:37
Dlatego powinien grać Czapliński, a nie Ława. Druga sprawa- chłopaczek metr sześćdziesiąt czeka, aż mu dośrodkują . .
JUSA 70

JUSA 70

(44183/48000) 15.05.2026 18:37
TT na ławce stan ukurwienny przedzawałowy My też Panie Trenerze
krokodylbambi

krokodylbambi

(27226/36000) 15.05.2026 18:39
jak sie utrzymamy jakims cudem to szukac trenera na natepny sezon jest jeszcze wiekszy anty futbol niz za michniewicza
Desaix

Desaix

(8593/9600) 15.05.2026 18:40
Bezproduktywne posiadanie piłki. Nie mają bladego pojęcia jak przeprowadzić atak, oskrzydlenie.
mark

mark

(124595) 15.05.2026 18:41
Jakiee to czasy przyszly Grosicki ciagnie miliony ale siedzi na lawie..,ale to dobrze ze siedzi
krokodylbambi

krokodylbambi

(27226/36000) 15.05.2026 18:42
czaplinski za lawe grosicki za mukairu jak najszybciej
fiwite1310@arugy.com

fiwite1310@arugy.com

(5907/6400) 15.05.2026 18:44
Piłka ręczna dziś tam w Lubiniu? Zagłębie uznało, ze spalony nie istnieje, więc trzeba się bronić na przestrzeni 15 x 20 metrów przed swoją bramką :)
TritumX

TritumX

(21103/24000) 15.05.2026 18:46
Mukairu systematycznie gaszony na prawej przez jakiegos Grzybka... Taki wspomniany tu wczesniej Gyurcso to byl inny poziom, nie ma co nawet porownywac.
mark

mark

(124595) 15.05.2026 18:48
Wakacje Wakacje Wakacje
Desaix

Desaix

(8593/9600) 15.05.2026 18:49
Dramatyczne widowisko.
krokodylbambi

krokodylbambi

(27226/36000) 15.05.2026 18:50
nie wiem moze 0-0 to dobry wynik byle te patałachy sie tylko utrzymały
Masta

Masta

(77726/96000) 15.05.2026 18:52
Strzelcie jedną, skończcie ten mecz i dajcie mi spokój.
przemo.s1978

przemo.s1978

(10805/12000) 15.05.2026 18:52
Ława i Mukairu do bazy nic nie wnoszą a młody dużo strat i fizycznie nie dojeżdża.
franek.dolas74

franek.dolas74

(3158/3200) 15.05.2026 18:52
Po 45 minutach tylko wynik się zgadza. Gra, że oczy pękają...Poziom Oberligi.
Czarny1971

Czarny1971

(120569) 15.05.2026 18:53
Początek obiecujący potem niewiele się działo na plus.
kranzmann1982

kranzmann1982

(13235/18000) 15.05.2026 18:55
Posiadanie piłki na 73 % i nic z tego nie wynika. Dobrze tylko że Lubin nie lepszy.
1969

1969

(37259/48000) 15.05.2026 18:57
Czy ktoś im może podpowiedzieć, żeby strzelić gola, trzeba oddać strzał w kierunku bramki, najlepiej pomiędzy słupki i poprzeczkę. Inaczej gola nie będzie. Przecież Zagłębie tylko na to czeka, bo nie wypada im samemu sobie strzelić...Qrwa co za niemoty
BrunetEveningTime

BrunetEveningTime

(3570/4800) 15.05.2026 18:58
Jakieś zmiany Egon, bo twój Gang bez pomysłu. Zreszta skonczy sie jak zwykle, plan zajebisty dograny do minuty, wielka kicha, a Egon do ciupy ????
fdm

fdm

(4901/6400) 15.05.2026 18:58
Ława do zmiany w przerwie. Nie radzi sobie zupełnie.
TritumX

TritumX

(21103/24000) 15.05.2026 18:59
Pada deszcz, jest całkiem realna szansa, że Grosicki strategicznie odmówi wejścia na boisko - ryzyko rozmazania zaczeski jest zbyt duze... Dobra, przeżyć te 45 minut, dokończyć to nędzne widowisko i może jakos się utrzymamy.
Bzyku

Bzyku

(12257/18000) 15.05.2026 18:59
Zagłębie nawet nie udaje, że mu się chce wygrać. Po prostu oddali nam piłkę i spokojnie sobie na truchciku ten remis dowożą. Tacy jesteśmy marni. Dawać Grosickiego. Bez formy, psuje, ale często chociaż szuka gry i wychodzi ma pozycje. A nuż mu jedna akcja wyjdzie. Mukairu i Ława po niezłym początku totalna padlina. W środku zero ruchu. Agger wrócił na swój poziom sprzed kilku meczów.
krokodylbambi

krokodylbambi

(27226/36000) 15.05.2026 19:02
nie ma nawet kogo pochwalic 11 statystow byle oddac do boku albo jebnac balona ja nie wiem czy to tylko wina trenera oni po prostu sa tacy slabi
ALI

ALI

(25077/36000) 15.05.2026 19:03
Ława chyba nie wejdzie na drugą połowę. Tak to jest z młodymi, dwie trzy straty na początku meczu, później stres i coraz gorzej. Udaje twardziela jednak, tylko udaje, Głowy nie oszuka. Ostaniem młodym, który miał mocną psychikę, to był Koziołek.
franek.dolas74

franek.dolas74

(3158/3200) 15.05.2026 19:03
Ja tylko do niebios składam ręce by treneiro nie wpadł na pomysł wpuszczenia na boisko "Legendy Białegostoku"... bo będziemy grać w 10!
lero

lero

(74629/96000) 15.05.2026 19:04
Nie strzelamy tylko gramy po obwodzie. Chyba, żeby pokonać ich obronę, powinien wejść Greenwood. Strzały z dystansu to jego domena.
Misiek1948

Misiek1948

(30442/36000) 15.05.2026 19:05
Ojrzyński ściąga Kowala, szkoda bo grał tak jakby nie chciał nas skrzywdzić.
Misiek1948

Misiek1948

(30442/36000) 15.05.2026 19:07
My od kilku ładnych meczy gramy po obwodzie a w środku pałęta się jeden z 2 napastników i nie wie co ma robić na boisku.
krokodylbambi

krokodylbambi

(27226/36000) 15.05.2026 19:07
i na co on czeka ze zmianami straszny jest ten trener naprawde
k0r

k0r

(77996/96000) 15.05.2026 19:08
Nie mam nic przeciwko temu, żebyśmy zabili ten mecz już do reszty - biorę to 0:0.
ALI

ALI

(25077/36000) 15.05.2026 19:11
Brak kreatywnego zawodnika w środku boiska typu Pozo i mamy to co mamy.
ALI

ALI

(25077/36000) 15.05.2026 19:12
Nie można grać na remis.
marek9636

marek9636

(107079) 15.05.2026 19:13
Dajcie Juware rozrusza
szaman5

szaman5

(10887/12000) 15.05.2026 19:13
Będzie remis,bo nikt nikomu krzywdy nie zrobi,my się utrzymamy,Zagłębie nie chce pucharów .
TritumX

TritumX

(21103/24000) 15.05.2026 19:14
Ja pier… Gramy atak pozycyjny, a wszyscy stoją w totalnym bezruchu... Zero ruchu, zero biegów za plecy, zero oferowania się. Cała taktyka rozprowadzania piłki sprowadza się do jednego: krater w środku pola, piłka na bok i tam albo zj@bać przyjęcie, albo odbić się od pierwszego obrońcy.
krokodylbambi

krokodylbambi

(27226/36000) 15.05.2026 19:17
@TritumX jak sie utrzymają za rok bedzie to samo, promowanie ławy i męczenie buły dziadami z transfer rooma
TritumX

TritumX

(21103/24000) 15.05.2026 19:21
@krokodylbambi Patrzeć się nie da na ten prymitywny, uproszczony do bólu szlam taktyczny. Sekcja 8 latków Barcelony to jest przy tym wirtuozeria.
krokodylbambi

krokodylbambi

(27226/36000) 15.05.2026 19:22
na chuuj ten npc trzyma tego mukairu na boisku ja tego nie rozumiem
mark

mark

(124595) 15.05.2026 19:22
Zaglebie czeka na koniec meczu hahah hahaha,taaka praawda
krokodylbambi

krokodylbambi

(27226/36000) 15.05.2026 19:24
albo oni sie dogadali albo to jest 4 liga okręgowa zeby w 60minut nie oddac strzalu na bramke to jest dramat
fan emigrant

fan emigrant

(23640/24000) 15.05.2026 19:25
Ale meczycho przecież dostaną gonga i po meczu będzie połowa do wyjebania na czele z tomasbergiem , czy spadną czy nie jak ten duński probierz zostanie ja robię pauzę tego nie da rady oglądać
Desaix

Desaix

(8593/9600) 15.05.2026 19:26
Nas zespół nie umie grać piłką. Tak statycznie grać nie można, bez wychodzenia na wolne pole i biegania, bez klepy, prostopadłych podań. Dramat abecadła piłkarskiego, 70 % posiadania i nawet strzałów nie ma z dystansu, wszystko nastawione na przypadek przy rzucie rożnym.
ALI

ALI

(25077/36000) 15.05.2026 19:29
Agger biega i tyle . Bez głowy.
krokodylbambi

krokodylbambi

(27226/36000) 15.05.2026 19:30
a zaglebie czemu nie chce pucharow przeciez to widac golym okiem ze mecz ustawka
Czarny1971

Czarny1971

(120569) 15.05.2026 19:33
No mam mieszane uczucia z tą zmianą.
TritumX

TritumX

(21103/24000) 15.05.2026 19:33
Ale nawet jeśli chcesz grać tymi skrzydłami, to najpierw musisz stwarzać realne zagrożenie środkiem. Na tyle realne, żeby przeciwnik w to uwierzył, żeby każde podanie penetracyjne ściągało obrońców i uwalniało przestrzeń na flankach. To są absolutne podstawy, których uczy się dzieci. My tego nawet nie robimy. K@rwa, centralnie wszyscy stoją, zero ruchu markującego, zero fałszywych biegów. To jest skandal, jak ten zespół wygląda na boisku.
krokodylbambi

krokodylbambi

(27226/36000) 15.05.2026 19:36
chyba najgorszy mecz w sezonie rzygac sie chce
TritumX

TritumX

(21103/24000) 15.05.2026 19:38
A nie mówiłem, przestało padać, wchodzi Grosicki – zaczeska ocalona,..
fiwite1310@arugy.com

fiwite1310@arugy.com

(5907/6400) 15.05.2026 19:40
<b>Za takie ustawki jak to dzisiejsze oszustwo, ktore nam sprezentowano w Lubiniu powinno być MINUS 3 PUNKTY dla obu drużyn, a do tego 5 lat zawieszenia dla obu trenerów!</b> Wspolczuje ludziom, ktorzy płacą abonament C+ za to gówno.
mark

mark

(124595) 15.05.2026 19:40
Zaglebie na szanse na podium a dogadani z Pogonua..hahaha,ale obsrywaja wlasnych kibicow...hahaha
krokodylbambi

krokodylbambi

(27226/36000) 15.05.2026 19:41
alizadek hahah
JUSA 70

JUSA 70

(44183/48000) 15.05.2026 19:42
Ja pier nie wierzę Ali nasz bohater
El Profesor

El Profesor

(13957/18000) 15.05.2026 19:42
Hihi, ale nam rośnie strzelec. No nie mogę :))))
ZaWa

ZaWa

(14639/18000) 15.05.2026 19:42
Obrońca najlepszym killerem. Nieśmiertelny cyrk trwa w najlepsze
mark

mark

(124595) 15.05.2026 19:42
Sa jaja!
Misiek1948

Misiek1948

(30442/36000) 15.05.2026 19:42
Strzela Gola Hussein Ali. Chyba żeśmy ligę utrzymali.
k0r

k0r

(77996/96000) 15.05.2026 19:43
Dobre wejścia ma Husain!
El Profesor

El Profesor

(13957/18000) 15.05.2026 19:44
A no bo wszystko było dogadane, tylko nikt Aliemu nie powiedział ;)
OLDBOY

OLDBOY

(11487/12000) 15.05.2026 19:44
Brawo !!! Gol moze na miare pewnego utzrymania w Ekstraklapie !!
TritumX

TritumX

(21103/24000) 15.05.2026 19:45
Dawac Aliego do napadu, marnuje sie chlopak : )
kibol

kibol

(44374/48000) 15.05.2026 19:45
@fiwite1310@arugy.com ale ty masz zryty beret haha
waldek01

waldek01

(37858/48000) 15.05.2026 19:45
coraz bardziej lubię Cię ALI!
TritumX

TritumX

(21103/24000) 15.05.2026 19:46
Teraz tylko zeby rumunska firana czegos nie odpier@olil bo mu kupon nie wchodzi...
krokodylbambi

krokodylbambi

(27226/36000) 15.05.2026 19:48
@TritumX bedzie musial wbiec do bramki z pilka bo sprzedawczyki z zaglebia tez pucharow nie chca
CzłowiekZżelaza

CzłowiekZżelaza

(4419/4800) 15.05.2026 19:48
Walczyć i zapie,,,,rdalać
Czarny1971

Czarny1971

(120569) 15.05.2026 19:48
Chyba mi się nie uroiło i Cojot chciał tego Szabo kopnąć w tyłek.
k0r

k0r

(77996/96000) 15.05.2026 19:51
Biegański ciągnie z pola karnego, żeby postawić piłkę tam gdzie trzeba. A Legenda stoi jak pisda, nawet słowa nie powiedział. Kapitan, kvrvva.
JUSA 70

JUSA 70

(44183/48000) 15.05.2026 19:51
Nareście czekałem na tę żółtą kartkę prawie całą rundęWreście go nie zobaczę
TritumX

TritumX

(21103/24000) 15.05.2026 19:51
Zolta dostal debil, nie zagra z GKSem lol
OLDBOY

OLDBOY

(11487/12000) 15.05.2026 19:52
@Czarny1971 Cojot z Szabo to pewnie nie tylko za ciągnięcie koszulki, ale też "w imię wiecznej przyjaźni węgiersko-rumuńskiej" np za Transylwanie !!! (choc tu bardziej byłoby na odwrót!)
krokodylbambi

krokodylbambi

(27226/36000) 15.05.2026 19:52
puscil kupon ze zolta dostanie bo zaglebie za chujaa nie chce tutaj nic XD
El Profesor

El Profesor

(13957/18000) 15.05.2026 19:53
@k0r Tym bardziej, że mamy długą historię przegranych meczów po takich przesuniętych piłkach!
krokodylbambi

krokodylbambi

(27226/36000) 15.05.2026 19:54
wypierdolicc tego borgesa prawda jest taka ze po meczu z wisla nie powinno byc go w klubie
waldek01

waldek01

(37858/48000) 15.05.2026 19:54
Husseina może na atak wystawiać ?
krokodylbambi

krokodylbambi

(27226/36000) 15.05.2026 19:55
niech ich reka boska broni podpisywac nowy kontrakt z borgesem
waldek01

waldek01

(37858/48000) 15.05.2026 19:56
3majcie się jak najdalej od naszej bramki żeby Cojot znów coś nie odp... w końcówce
waldek01

waldek01

(37858/48000) 15.05.2026 19:56
Dobry ten Burić ...
OLDBOY

OLDBOY

(11487/12000) 15.05.2026 19:57
A mogłoby być już 2:0 !! ALE WIDOCZNIE MY GOLA WBIJAMY NA 3 RAZY, NA 2 NIE WYSTARCZY ! :-(
El Profesor

El Profesor

(13957/18000) 15.05.2026 19:57
TAK, zdecydowanie nie jestem za przedłużeniem Borgesa. Byłoby już po sprawie :-/
Misiek1948

Misiek1948

(30442/36000) 15.05.2026 19:57
Borges jprdl @%!&**
waldek01

waldek01

(37858/48000) 15.05.2026 19:57
no i rzut wolny , więc Cojot może się jeszcze wykazać ...
kibol

kibol

(44374/48000) 15.05.2026 19:57
Borges okradł Mendy z asysty .Co za dzban
OLDBOY

OLDBOY

(11487/12000) 15.05.2026 19:58
OJ BORŻ, CHYBA NIE BĘDZIE PRZEDLUZKI KONTRAKTU Alex sie wruqwil !
El Profesor

El Profesor

(13957/18000) 15.05.2026 19:58
Firana wybroni?
Desaix

Desaix

(8593/9600) 15.05.2026 19:58
Borges, produkt piłkarsko podobny.
Misiek1948

Misiek1948

(30442/36000) 15.05.2026 19:59
Ufffffff
El Profesor

El Profesor

(13957/18000) 15.05.2026 20:00
Uff...
BrunetEveningTime

BrunetEveningTime

(3570/4800) 15.05.2026 20:00
Ufff, znów było blisko, żeby metr przed kiblem.....
OLDBOY

OLDBOY

(11487/12000) 15.05.2026 20:02
MAMY ZWYCIĘSTWO ! W sumie zasluzone, choc przeciwnik slabiutki dzis ! Ale EKSTRAKLASA na nastepny sezon zapewniona !!!
OLDBOY

OLDBOY

(11487/12000) 15.05.2026 20:41
Ale swoją drogą dlaczego Borges był sam, zupełnie bez wsparcia ? Cuić był jak widać zmęczony, nawet się nie ruszał, Grosik dalej, a reszta to w ogóle zapomnieć. Chyba, że broniła wyniku i została z tyłu ? !