preloader
Przejdź do głównej treści
870500a5d55390a2825de1f8bc775b0e0b150e

870500a5d55390a2825de1f8bc775b0e0b150e

Rozdano nagrody w Ekstraklasie za sezon 2025/26

Piłkarz sezonu: Bartosz Nowak (GKS Katowice).
Trener sezonu: Niels Frederiksen (Lech Poznań).
Bramkarz sezonu: Xavier Dziekoński (Korona Kielce).
Obrońca sezonu: Wojciech Mońka (Lech Poznań).
Pomocnik sezonu: Bartosz Nowak (GKS Katowice).
Napastnik sezonu: Karol Czubak (Motor Lublin).
Młodzieżowiec sezonu: Marcel Reguła (Zagłębie Lubin).
Turbokozak sezonu: Karol Czubak (Motor Lublin).
Numer sezonu: 110 goli Jesúsa Imaza (Wisła Kraków, Jagiellonia Białystok) w Ekstraklasie.

profil-jpg

Źródło: własne Wyświetlenia: 2960

Uwaga!

Dla lepszego doświadczenia użytkowników komentarze są początkowo niewidoczne. Kliknij „Zobacz komentarze", aby je pokazać i dołączyć do rozmowy.

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.

* Komentarze w serwisie www.PogonSportNet.pl zamieszczane przez jego użytkowników są ich prywatną opinią. Serwis nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli jednak administratorzy dostrzegą naruszanie dóbr osobistych, zmuszeni będą do usunięcia komentarza, a w przypadku powtarzania się sytuacji, zablokowania konta użytkownika.

Komentarze (15)

franek.dolas74

franek.dolas74

(3156/3200) 25.05.2026 21:46
A "Legenda Białegostoku" nie została uhonorowana? Czy M. Borek interweniował? Skandal...
TritumX

TritumX

(21094/24000) 25.05.2026 21:47
Turbokozak w tej lidze jest tylko jeden: ma 38 na karku, zaczeske, 200 kola miesiecznie i nic nie gra.
ao

ao

(13588/18000) 25.05.2026 22:14
Szkoda, ze nikogo z MKS ????
OLDBOY

OLDBOY

(11487/12000) 25.05.2026 22:21
Po raz PIERWSZY od lat NIKOGO Z POGONI nawet wsrod nominowanych . A w ostatnich latach bylo wiele nominacji , a i 3-krotnie NAJLEPSZY PILKARZ SEZONU (2 razy Grosicki i 1 raz Kouluris). No to czego zabraklo w tym minionym sezonie ?? Why Leo, Why ???
Misiek1948

Misiek1948

(30442/36000) 25.05.2026 22:22
Nie ma nieśmiertelnych w tym zestawieniu. A tak na poważnie : Czubak czy Bobcek tu można się zastanowić, ale też bym postawił na Czubaka. Trener roku dla mnie to Gasparik. Puchar i 2 miejsce to ogromny progres Górnika. W kategorii największy zawód nominowani powinni być Pogoń, Widzew i Legia. Z tym, że Widzew i Legia się wzmocniły , właścicielele wyłożyli furę siana i oczekiwania wobec nich były dużo większe. Zanotowały regres, ale tylko jedno miejsce niżej w stosunku do poprzedniego sezonu. Pogoń aż 5 lokat niżej ! Zbalansowana przeciętnością aż do bólu.
ZaWa

ZaWa

(14640/18000) 25.05.2026 22:27
Legenda nie była nominowana ? Myślałem, że wygra w kategorii: „wyłudzenie roku”. Radek M i Mati B pewnie smutni
mark

mark

(124595) 25.05.2026 22:37
Grosicki bez nominacji zdobył tytuł najbardziej nie lubianego szczeciniaka w Szczecinie,ktoś przeciw?
oblabla4

oblabla4

(9939/12000) 25.05.2026 22:45
A co z gwiazdą Natanem? Nic nie zdobył? Ojojoj to chyba za to że taki z niego talent.
Maciek

Maciek

(40960/48000) 25.05.2026 23:21
Ojej, ale ze z legii nikogo? Przeciez tam Papszuna to po dupie powinni calowac ze wyciagnal ich z gowna jak Kosta swego czasu Pogon.
Maciek

Maciek

(40960/48000) 25.05.2026 23:23
TritumX- to nie turbokozak tylko dusigrosik. Wydoic ile sie da.Zlota zasada. Chociaz pomimo tego ze jestem rozczarowany zachlannoscia Kamila to i tak trzeba przyznac ze dupsko Pogoni duzo razy ratowal.
darecki73

darecki73

(45936/48000) 25.05.2026 23:52
Pożegnać Cojacaru i Kamińskiego brać Dziekońskiego, Myślę, że jest w zasięgu finansowym Alexa. Tak samo Czubak. Pozbyć się za to Angielskiego.
Andre

Andre

(19176/24000) 26.05.2026 03:10
Haha a legendarna gwiazda ligi gdzie? Nie załapał się bo kasę od Aleva liczy ile wydoił? A Borki, Majdany gdzie? Już szmaty nie mają nic do powiedzenia na temat gwiazdy ligi, jaki to nie jest kozak i ile mi się powinno dać?
Cezar

Cezar

(11371/12000) 26.05.2026 05:49
Bez firany, bez legendy, bez młodzieżowca oraz bez trenera, który ich wyselekcjonował i poprowadził. Przy okazji- szesnastoletni dzieciak do Łęcznej na wypożyczenie, bo obecny poziom jest dla niego za wysoki.
franek.dolas74

franek.dolas74

(3156/3200) 26.05.2026 06:50
"Legenda Białegostoku" wiem już jaką nagrodę dostanie! Nagrodę Polskiej Rady Biznesu, która honoruje wybitnych przedsiębiorców, wizjonerów oraz autorów innowacji. W końcu komu jak komu ale jemu za te dwa miliony, które wziął na początku 2026 roku to nie "kij dmuchał". Wziąć dwie bańki i w zamian nic nie zaoferować to prawdziwy ekonomiczny majstersztyk. Nie ma chyba innej dziedziny życia by prywatny podmiot zapłacił jakiekolwiek pieniądze za nic. Chyba, że się mylę to mnie poprawcie proszę.
Cezar

Cezar

(11371/12000) 26.05.2026 08:05
@franek, może pamiętasz hasło- "wszystkie pieniądze na Kołbaskowo".