preloader
Przejdź do głównej treści
870500d7d02b6cfb71ac3af99566cfa49900d0

870500d7d02b6cfb71ac3af99566cfa49900d0

RS: Jakubowski w kadrze na mecz z Piastem

Z powodu kontuzji nie zagrają także w poniedziałkowym pojedynku Szwed Linus Wahlqvist i Francuz Benjamin Mendy. Nie wiadomo, czy zdolny do gry będzie Irakijczyk Hussein Ali, który nabawił się urazu na treningu przed starciem z Legią Warszawa.

Do zajęć z zespołem powrócił natomiast Węgier Attila Szalai i będzie do dyspozycji trenera Thomasa Thomasberga. W kadrze meczowej Portowców na Piasta jest 19-letni obrońca Rafał Jakubowski, który - jak sam mówi - marzy o debiucie w Ekstraklasie.

- Codziennie pracuję, żeby dostać tę szansę. Wiadomo, że tracimy na tym, że wypadają zawodnicy, ale otwiera się właśnie szansa dla innych zawodników, którzy są również gotowi na to. Trzeba z chłodną głową wyjść na to spotkanie. Jeśli dostanie się szansę - wykorzystać ją jak najlepiej. Jest możliwe tylko to - powiedział.

Poniedziałkowy mecz piłkarzy Piasta z Pogonią Szczecin rozpocznie się o godzinie 19 w Gliwicach.

profil-jpg

Źródło: Radio Szczecin Wyświetlenia: 6458

Uwaga!

Dla lepszego doświadczenia użytkowników komentarze są początkowo niewidoczne. Kliknij „Zobacz komentarze", aby je pokazać i dołączyć do rozmowy.

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.

* Komentarze w serwisie www.PogonSportNet.pl zamieszczane przez jego użytkowników są ich prywatną opinią. Serwis nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli jednak administratorzy dostrzegą naruszanie dóbr osobistych, zmuszeni będą do usunięcia komentarza, a w przypadku powtarzania się sytuacji, zablokowania konta użytkownika.

Komentarze (32)

mark

mark

(124595) 12.04.2026 17:01
Pogon Szczecin w rozsypce ,poprostu czarny sen.
Anathema

Anathema

(39730/48000) 12.04.2026 17:13
Młodymi którzy nie dają rady w rezerwach chcemy się utrzymać. Olaboga niebywała degrangologa
Anathema

Anathema

(39730/48000) 12.04.2026 17:23
*Degrengolada miało być, dopiero zobaczyłem twn lapsus
Miru

Miru

(6180/6400) 12.04.2026 17:46
Zaczynamy budowę Pogoni od 1 ligi. Mam nadzieję że w końcu będę oglądał chłopaków z naszego podwórka.
antyprzegryw

antyprzegryw

(13951/18000) 12.04.2026 18:07
Jeszcze chwilka i Ozga będzie zapieprzać na boisku. Najgłębszy skład od lat!
Anathema

Anathema

(39730/48000) 12.04.2026 18:17
@UltrasDąbie których chłopaków? Tych co spuszczają właśnie rezerwy z 3 ligi? Wyjdzie jeszcze ze Alex soe zawinie i my bez kasy znów będziemy kombinować i kto wie czy nie będziemy znów zaczynać od rezerw. O ironio ich spadek może byc dość dotkliwy w istocie pierwszej drużyny. Historia byc może znów zatoczyć koło
murin77

murin77

(17836/18000) 12.04.2026 18:17
Panowie głowa do góry Pyry przegrywają z GKSem mamy jeszcze szansę na mistrza ????????????
TritumX

TritumX

(21101/24000) 12.04.2026 18:21
Widzę, że siegamy prosto do najgłębszych czeluści, grot i szczelin najgłębszej kadry od dwudziestu lat… Nawet taki Lis teraz by sie przydał, którego dopiero co oddałeś do Chrobrego Głogów, perski Żydzie, bo ci się za drogi wydał w utrzymaniu. No to masz teraz puzzle na siedem kolejek przed koncem, chciwy dwa razy traci.
antyprzegryw

antyprzegryw

(13951/18000) 12.04.2026 18:22
Ale spokojnie, my też jako Kibice nie jesteśmy lepsi. Chodzimy na mecze, przyjmujemy to co widzimy do wiadomości i wracamy spokojnie do domów. Żadnej akcji ze strony SKPS (a taki Gustafsson pomimo dobrej gry, dostał szybko bilet w jedną stronę) . Żadnej akcji na trybunach. Białe chusteczki dla Tana powinny być już dawno... Takie to wszystko bezjajeczne. Grzecznie sobie zejdziemy do I Ligi. Widocznie tam jest naszej miejsce, skoro podchodzimy do tego na luzaczku.
bpawel60

bpawel60

(49124/72000) 12.04.2026 18:23
Jesteśmy jak Titanic......już na dnie. On został tam na zawsze , my zaś mamy jeszcze iluzoryczne szanse , wypłynąć na powierzchnię . Ciekawe kto jeszcze wierzy w cud.. Jutro wbiją nam kolejny gwóźdź do wieka , albo........ Albo dalej będziemy się łudzić......
ZaWa

ZaWa

(14645/18000) 12.04.2026 18:23
Gieksa 120 minut w półfinale, plus karne, a zapierdzielają jak motorki. Wysoki pressing, szybkie granie, coś co kiedyś mogliśmy oglądać w Pogoni, to były czasy. Teraz możemy sobie z Lechem i GKS dopisać po 0 punktów.
szpila

szpila

(7802/9600) 12.04.2026 18:24
Tutaj jest potrzebna solidna przebudowa drużyny łącznie ze sztabem szkoleniowym np. trener bramkarzy niejaki Pan Krzysztalowicz z każdego dobrego bramkarza robi "firanę" a o Panu Burycie nie wspomnę forma leży... Co do zawodników wróć najemników to przecież został ściągnięty szrot i każdy to widzi...
darecki73

darecki73

(45955/48000) 12.04.2026 18:50
Wiadomo, że w związku z kontuzjami i kartkami trzeba obronę uzupełnić młodymi. Ława i Czapliński dobrze się zaprezentowali. Może i Jakubowski odpali.
JUSA 70

JUSA 70

(44183/48000) 12.04.2026 18:50
Sztormu na pokładzie i pod pokładem ciąg dalszy Jutro dostaniemy po częśći odpowiedz czy dalej marchewka wywalona czy można liczyć że powalczymy o utrzymanie i tego dokonamy
murin77

murin77

(17836/18000) 12.04.2026 18:59
Ło matko ale GKSa chodzi. No ale cóż my lecimy po nieśmiertelność z farmazonem jednym i drugim. Dziwię się tylko dlaczego kibice Hull płakali ja Kesler odchodził teraz to jestem pewny, że płakali ale ze szczęścia ????
bosman

bosman

(859/1200) 12.04.2026 19:02
Szykuje się nieśmiertelny mecz
krokodylbambi

krokodylbambi

(27174/36000) 12.04.2026 19:14
ale gks walczy a 3 dni temu grali w pucharach, jestesmy najgorszymi dziadami w lidze
ZaWa

ZaWa

(14645/18000) 12.04.2026 19:17
Ale nas ten Lech zmiecie z powierzchni ziemi za tydzień, dobrze że jesteśmy nieśmiertelni, to nas ratuje przed zagładą. A na koniec nas dobije GKS
kranzmann1982

kranzmann1982

(13231/18000) 12.04.2026 19:52
Liczyłem że może z GKS wpadną jakieś punkty ale teraz to zakrawa na cud.
kruger73

kruger73

(37755/48000) 12.04.2026 20:14
Korci mnie zeby obstawic: Raczej nie obstawiam przeciwko Pogoni ale teraz to niezly i pewny zarobek:
Alchemik

Alchemik

(59788/72000) 12.04.2026 20:28
I w pizdu!!! mamy zaszczytne miejsce w lidze!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Świecimy se na ..CZERWONO!!! Kurna ALEX obudz się!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ja nie mam chęci ogladac Nas w I lide!!!!!!!!!! a wszystko idzie w tym kierunku!!! Po niesmiertelność???????????????????????????????/ Dość rujnowania klubu!!! Panie Alex jak chcesz prac pieniążki to nie tu i nie w tym klubie!!!!!!!!!!!!!!!
kibic_MKS

kibic_MKS

(82752/96000) 12.04.2026 20:41
Jak będzie zaangażowanie w grę takie jak dotychczas to wiadomo co będzie. Byłem do czasu zwolennikiem trenera TT ,ale okazał się bezjajecznym zepsutym klockiem lego, a jeszcze nie słyszałem, żeby komukolwiek klocki tej firmy się popsuły. Był czas na zmianę trenera jak była przerwa na kadrę, ale tego nie zrobiono ... drużynie potrzeba impuls kogoś z cohones, bo w tej drużynie jak i wśród armii na ławce trenerskiej nikogo takiego nie ma. Co w klubie od lat robią Ozga, Buryta czy Krzyształowicz ...wszyscy widzą,że są mizerni delikatnie pisząc od lat, a oni nadal są i biorą niemałe pieniądze tylko za co?! Cyrk z przedłużeniem kontraktu przez KG i potem zatrudnienie jego żony też nie jest bez znaczenia ... jak by miał honor to powinien odejść po tym jak AH ujawnił żądania finansowe KG ,ale wiemy jak jest i od tego momentu co mecz jest jednym z najgorszych piłkarzy w drużynie ... to jest kapitan?! Młyn swoim podejściem do tego co się dzieje już spadł z extraklasy ... na razie drużyna idzie w ich stronę .Jutro można liczyć tylko na cud,bo na nagłą zmianę stylu gry i zaangażowanie drużyny nie ma żadnych nadzieji,bo nie dość,że jest dużo dziwnych kontuzji na treningach ,to jeszcze czystym przypadkiem greccy obrońcy wykartkowali się,żeby nie pojechać do Gliwic ... Po rządach JM większość liczyła na zarządzanie twardą ręką przez AH ,żeby rozpi... tą pseudo rodzinną atmosferę pijawek minus 70 mln. zł. długu. Rozumiem,że AH nie zna się na prowadzeniu klubu,ale skoro ma głowę do interesów to dlaczego nie zatrudnił profesjonalistów ...to jest dla mnie dziwne i niezrozumiałe o co w tym wszystkim chodzi.
ao

ao

(13588/18000) 12.04.2026 20:45
Gdzie są "brawo Boszy" z wakacji? Polityka reorganizacji była taka wspaniała, plany transferowe, achy i echy po zakończonym oknie ???????? setki (gdzie jesteście? jedynie Marek został ????????, nawet Murin od dłuższego czasu zmienil wizję na realną) widziały "owoce czynów Bosza już w sierpniu" ????, były wpisy o pucharach , poematy jakie cuda mamy i lizanie jaj Dywaniarza jakim to jest Bogiem ???????? Wyjdźcie i polerujecie dalej gałę waszemu zbaFcy. Dla przypomina: klubu sportowego NIE ma od wakacji, drużyny NIE ma od wakacji, utożsamia z miastem NIE ma od wakacji. Dywaniarz ???????????????? WON
rodemzpogodna

rodemzpogodna

(3879/4800) 12.04.2026 21:25
W tej dramatycznej sytuacji i tak lepszy będzie młody Jakubowski niż Lisowski. On jest za słaby nawet na 3 ligę.
ZaWa

ZaWa

(14645/18000) 12.04.2026 21:35
Czy wszystkie mecze 1 ligi są transmitowane w telewizji ?
Robson

Robson

(8150/9600) 12.04.2026 22:15
King Wilki Morskie wygrały w Gliwicach! Może te ciamajdy też wrócą z wygraną z Gliwic.
Miru

Miru

(6180/6400) 12.04.2026 22:27
Jako Przydomek Polski Tottenham nie możemy być gorsi od nich. Oni lecą to i my też.
Greg Yzer

Greg Yzer

(8950/9600) 12.04.2026 23:43
Nie nazywaj Pogoni Tottenhamem, bo oni wygrali Ligę angielską kiedyś a Pogoń nic nie wygrała, także tego. Możesz nas porównać do Millwall co najwyżej.
PogonMKS

PogonMKS

(16958/18000) 13.04.2026 09:23
Wole ogladac naszych 19 latkow niz niesmiertelne gwiazdy nie potrafiace wymowic nazwy swojego miasta i klubu. tyle w temacie.
Czarny1971

Czarny1971

(120569) 13.04.2026 10:58
Piszecie że Jakubowski w trzeciej lidze nie daje rady. Ok choć nie gra sam, ale poprzeczka w pierwszym zespole tak czy siak nie jest wysoko zawieszona. Poza tym to samo można by napisać o Ławie i Czaplińskim
Bosayerba

Bosayerba

(727/800) 13.04.2026 14:04
UWOLNIĆ FRĄCZCZAKA
ratajczak366

ratajczak366

(8471/9600) 13.04.2026 17:13
Obyś dostał szansę i ją wykorzystał, pokazał kasz-Tanowi co znaczą Polacy w składzie. Oby zrozumiał jak powinno się kształtować kadrę zespołu w eklasie.