preloader
Przejdź do głównej treści
870500ceeb7fda3041c456910f9041825f659d

870500ceeb7fda3041c456910f9041825f659d

RS: Pogoń zmierzy się z Piastem w Ekstraklasie

Portowcy po sobotnio-niedzielnych pojedynkach spadli na 16. miejsce w tabeli oznaczające degradację do 1. ligi.

Ekipa trenera Thomasa Thomasberga może opuścić strefę spadkową, jeżeli zapunktuje w wieczornym spotkaniu. Natan Ława, pomocnik Dumy Pomorza spodziewa się zaciętej rywalizacji, zakończonej wygraną Pogoni.

- Na pewno będzie to ciężki mecz, na boisko wychodzimy wszyscy i dajemy z siebie 100 procent. Mam nadzieję, że zdobędziemy te upragnione trzy punkty - podkreśla Ława.

Poniedziałkowy mecz piłkarzy Piasta z Pogonią Szczecin rozpocznie się o godzinie 19 na stadionie w Gliwicach.

profil-jpg

Źródło: Radio Szczecin Wyświetlenia: 2295

Uwaga!

Dla lepszego doświadczenia użytkowników komentarze są początkowo niewidoczne. Kliknij „Zobacz komentarze", aby je pokazać i dołączyć do rozmowy.

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.

* Komentarze w serwisie www.PogonSportNet.pl zamieszczane przez jego użytkowników są ich prywatną opinią. Serwis nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli jednak administratorzy dostrzegą naruszanie dóbr osobistych, zmuszeni będą do usunięcia komentarza, a w przypadku powtarzania się sytuacji, zablokowania konta użytkownika.

Komentarze (8)

martines79

martines79

(21666/24000) 13.04.2026 08:33
Jeżeli TT pozostanie u sterów,to jestem już pogodzony ze spadkiem. Nie ma absolutnie przesłanek ku temu, aby wierzyć że gra Pogoni nagle się odmieni za obecnego trenera.
Karol Batman

Karol Batman

(987/1200) 13.04.2026 09:05
hmm o co tutaj chodzi - z całym szacunkiem dla Natana młodego, zdolnego chłopaka, ale to nie on powinien mówić o dawaniu z siebie 100%. Gdzie jest lider drużyny? Gdzie jest Kamil Grosicki, który mentalnie nie daje rady skleić tej drużyny. Przykro się na to patrzy. Życzę dzisiaj zwycięstwa, bo przegrana to raczej 98% spadek do 1 ligi. Ale ta drużyna jest w opłakanym stanie.
nostah

nostah

(529/600) 13.04.2026 09:43
nie chciało mi się sprawdzać statystyk, ale mam wrażenie, że od momentu podpisania nowego kontraktu kapitan zaczeska przestał grać. nie ma chyba żadnej asysty ani gola.
1962

1962

(62490/72000) 13.04.2026 10:08
@Karol Batman Czego nie rozumiesz? Natan użył sarkazmu co do niektórych piłkarzy, aby ruszyli w końcu doopy
Lobo

Lobo

(42412/48000) 13.04.2026 10:38
Ciekaw jestem (a może ktoś wie?) czy nasi kopacze dmuchanej mają w kontraktach zapis pozwalający na zmniejszenie wynagrodzenia w przypadku gry w niższej lidze?
tukaniero

tukaniero

(17231/18000) 13.04.2026 10:56
....i tyle bedzie mozna powiedziec o tym meczu
tukaniero

tukaniero

(17231/18000) 13.04.2026 11:07
Boss moze obiecane premie za utrzymanie cos by pomogly ps.tonacy brzytwy sie chwyta
ratajczak366

ratajczak366

(8471/9600) 13.04.2026 17:15
Daj czadu Natan . Ochroń nas przed I ligą.