preloader
Przejdź do głównej treści
87050069a30f072357bf0bd9c68252efb4680e

87050069a30f072357bf0bd9c68252efb4680e

Rusza sprzedaż karnetów na sezon 26/27 - pełne informacje, ceny harmonogram

HARMONOGRAM DYSTRYBUCJI. Aktualnie prowadzimy sprzedaż miejsc na trybuny A, B, C i narożnik trybuny D.

 I ETAP (dla posiadaczy karnetów na ubiegły sezon oraz "krzesełkowiczów") - udostępnione miejsca na stadionie miejskim

  • 3 czerwca (środa), od g.12:00, do 15 czerwca (poniedziałek), do g.12:00

Osoby, które poprzez udział w akcji "W Pogoni za stadionem" nabyły prawo pierwszeństwa zakupu swoich miejsc stadionowych, a także kibice, którzy poprzez zakup karnetów na ubiegły sezon, również nabyli prawo pierwszeństwa zakupu karnetu sezonowego na kampanię 2026/27. Te grupy otrzymają możliwość przedłużenia swoich wcześniejszych wyborów lub wyboru innych miejsc na stadionie. Zainteresowani będą mogli wówczas nabyć także dodatkowe karnety dla bliskich w niezarezerwowanych miejscach. Sprzedaż będzie miała miejsce również w Punkcie Obsługi Kibica.

II ETAP (dla wszystkich) - udostępnione miejsca na stadionie miejskim

       • 15 czerwca (poniedziałek), od g.12:00 do 22 czerwca (poniedziałek), do g.8:00

W tym terminie odbędzie się sprzedaż karnetów w promocyjnych cenach dla wszystkich kibiców, przy jednoczesnym zachowaniu rezerwacji miejsc dla karnetowiczów z sezonu 2025/26. Oznacza to, że wówczas wszyscy kibice Dumy Pomorza będą mogli zalogować się do systemu biletowego bilety.pogonszczecin.pl i nabywać karnety. Sprzedaż będzie miała miejsce również w Punkcie Obsługi Kibica.

Informujemy, że 22 czerwca (poniedziałek) od g. 8.00 do g. 12.00 będzie trwała przerwa techniczna. W tym czasie nie będzie możliwości nabywania karnetów w systemie.

III ETAP (dla wszystkich) - udostępnione miejsca na stadionie miejskim

       • 22 czerwca (poniedziałek), od g.12:00 do 6 lipca (poniedziałek), do g.8:00

W tym terminie do sprzedaży oddamy krzesełka karnetowiczów z sezonu 2025/26, którzy nie przedłużyli swoich miejsc. We wspomnianym terminie nadal obowiązują promocyjne ceny dla nowych karnetowiczów.

Informujemy, że 6 lipca (poniedziałek) od g.8.00 do g.12.00 będzie trwała przerwa techniczna. W tym czasie nie będzie możliwości nabywania karnetów w systemie.

IV ETAP (dla wszystkich) - udostępnione miejsca na stadionie miejskim

       • 6 lipca (poniedziałek), od g.12:00 do 31 sierpnia, do g.8:00

Start sprzedaży karnetów w nowych, mniej preferencyjnych cenach dla nowych karnetowiczów. Przedłużający wciąż mogą nabywać karnety w cenach promocyjnych.

O sprzedaży subskrypcji biletowych poinformujemy w późniejszym terminie.

PRZYWILEJE KARNETOWICZÓW

•  Szybki i komfortowy dostęp do trybun. Dedykowane karnetowiczom bramki wejściowe pozwalają na sprawne i bezproblemowe przekroczenie bram obiektu przed każdym meczem, oszczędzając Twój czas
•  Pierwszeństwo i dodatkowe bilety dla najbliższych. Zamknięta sprzedaż wejściówek dla karnetowiczów (zarówno osób z tradycyjnym abonamentem, jak i subskrybentów) przez pierwsze dni dystrybucji, z możliwością zakupu 2 dodatkowych biletów - dla rodziny lub znajomych - na każdy ligowy mecz w tym sezonie
•  Emocje w Pucharze Polski po lepszej cenie. 15% rabatu dla karnetowiczów na wszystkie mecze Pucharu Polski, rozgrywane w tym sezonie w Szczecinie - z wyłączeniem spotkania finałowego
•  Wsparcie przy pucharowych rozgrywkach. Możliwość dokupienia w przedsprzedaży aż do 5 dodatkowych biletów na mecze Pucharu Polski, z wyłączeniem ewentuanego finału, w jednej transakcji, a także wybrania dowolnych dostępnych miejsc na stadionie
•   Bezpłatny bilet na wszystkie otwarte mecze towarzyskie w sezonie 2026/27, rozgrywane na głównym boisku
•   Wygodne parkowanie. Dostęp do zamkniętej przedsprzedaży biletów parkingowych, gwarantujący spokojny dojazd na mecz
•   Wsparcie dla kobiecej dumy klubu. Pakiety voucherów na 4 spotkania grającej w najwyższej klasie rozgrywkowej kobiecej drużyny Pogoni Szczecin
•   Elastyczność wyboru miejsca. Posiadanie karnetu nie wiąże się z koniecznością siedzenia na tym samym krzesełku przez cały rok. System umożliwia zmianę miejsca przed każdym meczem na stronie bilety.pogonszczecin.pl (w przypadku wyboru droższej strefy wymagana jest jedynie dopłata różnicy w cenie)
•    System Aftermarket. Jeśli nie możesz pojawić się na meczu, zyskujesz możliwość odsprzedania swojego miejsca; w zamian otrzymasz voucher o wartości 50% ceny biletu do wykorzystania przy kolejnych transakcjach
•    Udział w życiu klubu. Zaproszenia na zamknięte eventy i spotkania dedykowane wyłącznie dla posiadaczy karnetów
•    Gra o wspomnienia. Dostęp do konkursów wiedzy o klubie, w którym nagrodą główną jest „Pakiet Niezwykłych Przeżyć”
•    Stała zniżka w wysokości 10% na cały asortyment dostępny w oficjalnym sklepie klubowym

Przypominamy także, że od ubiegłego sezonu została uruchomiona usługa zakupu karnetu na raty, poprzez operatora płatności online Autopay. Usługa jest możliwa do realizacji na etapie zakupu, po wybraniu tej metody płatności. Ta opcja w całości jest obsługiwana przez Autopay i na zasadach przyjętych przez dostawcę usług płatności internetowych. W celu skorzystania z tej możliwości zapraszamy na bilety.pogonszczecin.pl. 

ZMIANY

W Pogoni Szczecin doskonale wiemy, że sercem tego klubu są ludzie, którzy są z nami na dobre i na złe, bez względu na wszystko inne. Dlatego w tym sezonie najlepsza oferta kierowana jest w stronę stałych bywalców trybun przy Twardowskiego.

Z myślą o komforcie naszych najwierniejszych kibiców oraz optymalizacji organizacji meczów, przygotowaliśmy nowy model dystrybucji całorocznych abonamentów. Nadchodzące rozgrywki przyniosą kilka istotnych modyfikacji na trybunach oraz w samym systemie rezerwacji miejsc.

Jedną z kluczowych nowości jest reorganizacja przestrzeni dedykowanej dla najmłodszych fanów i ich opiekunów. Sektor rodzinny zyskuje zupełnie nową lokalizację i zostaje przeniesiony na trybunę obejmującą sektory D5, D6 oraz D7. Przestrzeń w trybunie D daje dodatkowe możliwości stworzenia jeszcze lepszej strefy dla dzieci. Również dlatego, że wspomniane sektory, dzięki ścianom bocznym, są osłonięte od deszczu i wiatru, zatem jest to lokalizacja przyjaźniejsza najmłodszym.

Jednocześnie sektor A3 zostaje formalnie włączony do cieszącej się dużym zainteresowaniem strefy cenowej oznaczanej jako Prosta +. W ten sposób ujednolicamy strukturę widowni w tej części obiektu.

Prawdziwą metamorfozę przejdzie trybuna C, na której z dumą zainaugurujemy działalność zupełnie nowej, wyjątkowej strefy VIP CLUB. To propozycja skierowana do osób poszukujących najwyższego standardu meczowego, łączącego sportowe emocje z komfortem oraz przestrzenią do swobodnych rozmów.

Warto również zwrócić uwagę na istotną zmianę organizacyjną w procesie dystrybucji stałych wejściówek. Podczas sprzedaży karnetów na nowy sezon całkowicie wyłączona z rezerwacji abonamentowych będzie określona pula sektorów, w tym trybuny D1, D2, D3, D4, a także B3 i B4, cała strefa VIP CLUB, VIP GOLD, Loże oraz miejsca przeznaczone dla wózków dziecięcych. 

W cenniku karnetów całkowicie rezygnujemy z jakichkolwiek dodatkowych opłat transakcyjnych.

W nadchodzącym sezonie wprowadzamy także kategoryzację meczów, która pozwoli dostosować ofertę do rangi poszczególnych spotkań ligowych na przestrzeni całego roku. Spotkania zostały podzielone na trzy grupy, gdzie mecze pierwszej kategorii zachowają bazową kwotę, mecze drugiej kategorii będą droższe o dziesięć złotych, natomiast w spotkaniach najwyższej, trzeciej kategorii cena regularna wzrośnie o dwadzieścia złotych. Dotyczy to cen biletów. Przykładowo: dla kibica, który chciałby dokonać zakupu biletów na wszystkie mecze indywidualnie, oszczędność przy zakupie karnetu normalnego do 6 lipca na trybunie Prostej + wynosi 461,80 zł, zaś w przypadku zakupu po 6 lipca różnica w cenie to 206,80zł.

***

Klub nie prowadzi sprzedaży na sektory B3 i B4. Dystrybucją biletów na te miejsca nadal będzie zajmowało się Stowarzyszenie Kibiców Pogoni Szczecin "Portowcy".

W każdym etapie dystrybucja będzie prowadzona zarówno w internecie, jak i w kasach. Preferowaną formą sprzedaży jest zakup on-line. Do zakupu przez internet niezbędne jest aktywne konto w systemie sprzedaży bilety.pogonszczecin.pl. 

CENNIKI

W razie pytań zapraszamy do kontaktu z Punktem Obsługi Kibica.

Punkt Obsługi Kibica
na Stadionie Miejskim im. Floriana Krygiera (pawilon kas przy "trybunie B", naprzeciw budynku CSDiM).
Godziny otwarcia:
Poniedziałek - piątek: godziny 12-18
W dniach meczowych: na pięć godzin przed pierwszym gwizdkiem
Klubowa infolinia: +48 723 194 800
e-mail: pok@pogonszczecin.pl

Warto pamiętać, że:

• karnet ulgowy jest kierowany do seniorów od 65. roku życia, dzieci do 18. roku życia, a także uczniów/studentów pomiędzy 18. a 26. rokiem życia. Ulga dotyczy także sektora rodzinnego, który jest objęty dodatkową, odrębną ulgą - niższymi cenami biletów dla dzieci poniżej 13. roku życia

***

BILETY

Dla pozostałych osób z niepełnosprawnościami jest dedykowana zniżka w postaci ceny ulgowej. Opiekunowie osób z niepełnosprawnościami, poruszających się na wózkach inwalidzkich, otrzymają zniżkę w analogicznych wartościach.

profil-jpg

Źródło: Pogoń Szczecin SA Wyświetlenia: 7008

Uwaga!

Dla lepszego doświadczenia użytkowników komentarze są początkowo niewidoczne. Kliknij „Zobacz komentarze", aby je pokazać i dołączyć do rozmowy.

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.

* Komentarze w serwisie www.PogonSportNet.pl zamieszczane przez jego użytkowników są ich prywatną opinią. Serwis nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli jednak administratorzy dostrzegą naruszanie dóbr osobistych, zmuszeni będą do usunięcia komentarza, a w przypadku powtarzania się sytuacji, zablokowania konta użytkownika.

Komentarze (55)

krokodylbambi

krokodylbambi

(27230/36000) 03.06.2026 12:04
a to nie powinno wygladac tak ze wpierw okreslony cel na nastepny sezon i transfery a dopiero potem karneciki? tym bardziej ze zrobiliscie nas w balona sezonem niesmiertelnosci i anty futbolem
PogonMKS

PogonMKS

(16958/18000) 03.06.2026 12:07
Do wszystkich fanow Dumy Pomorza. Wstrzymajcie sie z zakupuem karnetow do czasu az wspanialy Kasztan z Mowlikiem nie pokaza efektow w postaci madrych transferow. Bo jezeli znowu zafunduja nam zaciag szrotu z calego swiata, to jedynym sposobem na pokazanie ze sie na to nie godzimy jest spadek sprzedazy biletow i karnetow. Na ten moment kazdy szanujacy kibic Pogoni powinien sie wstrzymac z decyzja do czasu zobaczenia efektow przebudowy. A do zarzadu mala podpowiedz, mlodzi i utalentowani Polacy, grajacy glownie w 1 lidze, a nie dziadostwo z nie wiadomo skad. Szczecinska(Polska) albo zadna!
AdrianMKS

AdrianMKS

03.06.2026 12:12
Gównoburza i skomlenia za 3,2,1... ????
1962

1962

(62481/72000) 03.06.2026 12:19
To jestem mile zaskoczony. W stosunku do ub roku o 20 zł taniej.
Miru

Miru

(6180/6400) 03.06.2026 12:22
Jak mam sponsorować życie takiemu juwarze czy Zaczesce w formie karnetu to dziękuję. Poczekam sobie spokojnie na konkretne zmiany.
krokodylbambi

krokodylbambi

(27230/36000) 03.06.2026 12:22
kibice ktorzy marza o sukcesach sa nic nie warci, licza sie rodziny z dziecmi ktore przyjda i zrobia sobie fotke na instagrama wiedziala to bulawa przedsiebiorczosci i wiedza teraz oni dlatego pogon nigdy nic nie osiagnie to jest dojarka ma byc stabilnie i ma byc zrodelko
marek9636

marek9636

(107074) 03.06.2026 12:27
Ja kupiłem rok temu i żałowałem. Właściciel zrobił mnie w balona obiecując zakupienie mocnej szóstki, a musiałem oglądać popisy Mora i pana Mariana na ŚO
Pogodniak

Pogodniak

(13949/18000) 03.06.2026 12:34
@PogonMKS a można też podejść odwrotnie do sprawy niż Ty- kupujcie karnety to będzie w klubie więcej pieniędzy i możliwości zakupu wartościowych zawodników. To kwestia podejścia do tej kwestii. Ja karnet przedłużam już teraz.
1962

1962

(62481/72000) 03.06.2026 12:34
@marek9636 bo ty jesteś chooj nie kibic
marek9636

marek9636

(107074) 03.06.2026 12:50
@1962 Właśnie jestem kibicem, a nie naiwniakiem co daje sie zrobić na kasę.
Tata Jasia

Tata Jasia

(4016/4800) 03.06.2026 13:05
Za mecz z Górnikiem Zabrze + 20 PLN
rusnak

rusnak

(17924/18000) 03.06.2026 13:13
Ceny absolutnie adekwatne do poziomu odklejenia zlotoustej bandy nieudacznictwa, dyletanctwa i buractwa. Np trzy stówki na sektor piąty, to cena obejrzenia na żywo kompromitowania klubu na boisku. Ośmieszanie i upadlanie poza nim na codzień, akurat zupełnie za friko.
TritumX

TritumX

(21088/24000) 03.06.2026 13:16
Karnety... chyba sobie żartujesz, Haditaghi. W zeszłym roku obiecywałeś wszystkim, że nie podniesiesz cen karnetów, po czym i tak je podniosłeś, a później bezczelnie prosto w twarz wmawiałeś ludziom w mediach społecznościowych, że tego nie zrobiłeś. Na koniec, po obiecaniu nieśmiertelności i miejsc 1-2, prawie spuściłeś zespół z ligi, zapewniając sobie utrzymanie dopiero w przedostatniej kolejce. W zasadzie to w tym roku powinieneś ceny obniżyć: a) za zeszłoroczną manipulację, b) za wadliwy produkt, który sprzedałeś kibicom w poprzednim sezonie – w ramach przeprosin za ten ostatni, żenujący rok. A ty zamiast tego dalej zgrywasz głupa, że nie ma pieniędzy na transfery i kręcisz lody na ludzkiej naiwności. Dla mających problemy z matematyką – za tyle, co w Szczecinie, to można wejść na mistrza Polski. Taka jest przepaść pomiędzy ceną a jakością oferowanego produktu sportowego. Ja już nic od tego człowieka nie kupię, dopóki nie zacznie dotrzymywać obietnic. Zbuduj chociaż w połowie to, co obiecałeś, że zbudujesz, to się zastanowię nad daniem ci jakichkolwiek pieniedzy. Na karnet to trzeba sobie zasłużyć. https://i.postimg.cc/jdP7fk4b/Tr.jpg
Morfeusz

Morfeusz

(2510/2800) 03.06.2026 13:20
Widzę ze podwyzki dopieprzone wszędzie gdzie się da. Masakra
Tata Jasia

Tata Jasia

(4016/4800) 03.06.2026 13:26
Aby podwyższką szła "podwyższenie jakości usługi" czytaj jakości wkładów do koszulek.
Tata Jasia

Tata Jasia

(4016/4800) 03.06.2026 13:29
*za podwyżką :) na
mark

mark

(124595) 03.06.2026 13:34
Za to ze jest możliwość oglądania na żywo szczecińskiego Messi,ikonę Jagielonii,Ambasadora Szczecina płaci się z chęcią za karnety,bilety i wszystko inne..
Vini

Vini

(681/800) 03.06.2026 13:44
Wyrzucenie rodzinnego za bramkę to już januszerka biznesu. Wiadomo, te miejsca były tańsze w stosunku do reszty prostej, ale teraz za rodzinny place tyle samo co reszta, tylko dzieciaki mają 5 zł taniej. W zamian dostaje tylko lepsze wokalnie bluzgi z sektora gości, co i tak już było bardzo słyszalne. Jak wytłumaczyć dziecku co znaczy "ch... Wam w twarze paprykarze"? I ten pretekst, że to jest osłonięte przed wiatrem i deszczem... Litości... W miarę ludzkie miejsce do obejrzenia meczu w tym momencie to dla mnie i rodziny przeskok cenowy o ponad 100zl na jednym meczu. Ciężkie negocjacje z żoną mnie czekają ...
WIERNY1976

WIERNY1976

(3096/3200) 03.06.2026 13:53
Jego pojebało z cenami na trybunę C bylo po 100 na C7 teraz jest od 160-180!!! Ledwie sie utrzymaliśmy stadion co mecz był pełny to za tą lojalność kibicow do klubu tygrys zajebał takie podwyżki w podzience! To ja proponuję żeby miasto też mu podnioslo czynsz za stadion! Mroczek z nas zdzierał ale dostawaliśmy fajne mecze byliśmy w top4 ! Wielki dobrodziej nam się teraz trafił. Mam nadzieję że szybko się zwinie ze Szczecina.
Mermann

Mermann

(29228/36000) 03.06.2026 14:03
WIERNY1976 Czemu Ty "płaczesz" jak dziecko Sektory C to sektory VIP i nie musisz tam siadać możesz gdzie indziej przecież Inna sprawa że dla mnie sektor C7 nie powinien być sektorem VIP ale tak juz było za mroczka i na razie zostało
Landsberg

Landsberg

(94015/96000) 03.06.2026 14:09
Po co to biadolenie , że drogo? ,żę nie kupię, że gdzieś jest taniej. Nie chcesz nie kupuj , sprawa osobista. Chcesz wesprzeć Klub to płacisz jednorazowo na zakupy do 1 druzyny , słabo z kasą to kupisz sobie bilet na wybrane mecze, A już agitowanie aby się wstrzymać bo czekamy na transfery to szantaż , skazany na śmieszność, Zrobią co będą chcieli czy nam sie to podoba czy nie.
mark

mark

(124595) 03.06.2026 14:36
Biadolenie że drożej i drożej jest bardzo właściwe i jest tego za mało w tym kraju.Polska się zrobiła bardzo drogim krajem a zarobki są dużo niższe aniżeli w krajach zachodniej Europy,do których Polska się niby już też zalicza.Jestem zdziwiony ce ceny rosną i rosną na każdym kroku za wszystko i narod się na wszystko zgadza a nie powinien się zgadzać.Kiedys podniesiono jakaś cenę o 1zl i zaraz były strajki...Kiedys woziłem wszystko z Polski ba zachód a teraz wożę dosłownie wszystko z zachodu do Polski.
Cezar

Cezar

(11371/12000) 03.06.2026 14:38
Ten tekst na początku to również szantaż. Teraz jeden z drugim będzie pytał żonę czy może kupić bilet, bo podrożały:D Żony teraz widzą za kogo wyszły:D I trzecia szmata w postaci wyniku po meczu:D Związani z grubym sznurem, jprd:D
WIERNY1976

WIERNY1976

(3096/3200) 03.06.2026 14:59
MERMANN . Ja nie płacze tylko wyrażam swoje zdanie . A dzieckiem to ja byłem ponad 40lat temu. Tak więc uspokój się. Każdy ma prawo do własnej opini.
pikolo

pikolo

(48369/72000) 03.06.2026 15:04
Grubo. Teraz się okazuje że 9 z 17 meczów w sezonie to mecze bardziej lub mniej "premium". Do tego wydłużenie prostej o sektor rodzinny. To nic innego jak zwykłe podwyżki. Problem jest taki, że ja nie przychodzę na Lecha, Jagiellonie, czy Wisłę, tylko na Pogoń. A ta do końca broniła się przed spadkiem z ligi. To dlaczego mam płacić za mecze premium?
kingaps

kingaps

(187/200) 03.06.2026 15:13
Na zeszły sezon sprzedano rekordowe 6.346 karnetów + 441 subskrypcji czyli 32% pojemności stadionu Pomimo że trzeba było kupować na cały rok z góry, pomimo wyższych cen, pomimo nowego właściciela. Czy teraz pęknie bariera 7.000, może 8000 sprzedanych karnetów?
pikolo

pikolo

(48369/72000) 03.06.2026 15:15
W mentalności mieszkańców krajów regionu, z którego wywodzi się nasz szef jest targowanie się. Tam, idąc na bazar i pytając o cenę dostajesz kwotę, która możesz dobrą gadką obniżyć nie raz i o 50 %. Może i my powinniśmy zacząć się targować? Karnet za 1275 zł? Daję 300. Chcesz więcej? Przekonaj mnie czymś innym niż szybkie bramki na stadion, które i tak są blokowane przez ludzi bez karnetów, ponieważ ich opis sugeruje, że tamtędy także wejdą, bo karnetowicze mają w nich jedynie pierszeństwo a nie monopol na wejście.
Mermann

Mermann

(29228/36000) 03.06.2026 15:38
WIERNY1976 Nie pisz w dziecinnym stylu to mnie uspokoisz;) Nie musisz siadać na sektorach VIP i mam nadzieje że zdajesz sobie z tego sprawę????
Mermann

Mermann

(29228/36000) 03.06.2026 15:43
pikolo Mecze premium były zawsze + za bilet wiec to nie jest żadna nowość tyle że teraz to jeszcze bardziej rozdzielili na 3 kategorie
oblabla4

oblabla4

(9939/12000) 03.06.2026 15:46
Będę oglądał. W c+ o mam wjebbane na jego karnety za ten chłam.
darecki73

darecki73

(45931/48000) 03.06.2026 16:13
Ceny biletów drożeją, 3 grupy meczowe. Oby za tym wszystkim stała lepsza gra, walka o puchary. Bo za miernotę nie zamierzam płacić więcej niż do tej pory. I jeszcze namieszali z sektorami.
fiwite1310@arugy.com

fiwite1310@arugy.com

(5907/6400) 03.06.2026 16:18
Cena jest tak skalkulowana, żeby produkt się sprzedał i zmaksymalizował DOCHÓD dla firmy. Moim zdaniem to jest super, ze doczekalismy się czasów, kiedy tak drogie bilety i karnety sprzedają się jak ciepłe bułeczki. Zobaczcie gdzie Pogoń była 10 czy 20 lat temu. I mecze po 800 czy 1400 kibiców często ... Na Stadio de Gruzo naszym ... <B>Alex zrobił naprawde interes życia, już dawno mu się spłaciły jego nakłady, a teraz ma darmową zabawkę do robienia polityki, układów, i po prostu "rządzenia ludzmi" jak to lubią robic tego typu psycho-narcystyczne jednostki!</b>
WIERNY1976

WIERNY1976

(3096/3200) 03.06.2026 16:25
Mermann Nie przypierdalaj się do mnie . Do ciebie tego nie pisałem swojego komentarza. Żebyś na niego odpowiadał.
Mermann

Mermann

(29228/36000) 03.06.2026 16:31
WIERNY1976 To forum publiczne wiec możemy sobie odpisywać wzajemnie i na tym polega forum chyba że Ty piszesz sam do siebie;)
darecki73

darecki73

(45931/48000) 03.06.2026 16:32
Podobno szykuje się sparing z Fenerbahce. Ciekawe czy u nas i po ile będą bilety. Kto wie, może to początek jakiejś współpracy klubów, jakieś wypożyczenia...
ingin

ingin

(4542/4800) 03.06.2026 16:47
Podobno w Fenerbahce ma grać Lewandowski ???? Na szczęście dla karnetowiczów sparing są w cenie karnetu ????
WIERNY1976

WIERNY1976

(3096/3200) 03.06.2026 16:49
Mermann Ja o doskonałe rozimiem że to jest forum publiczne. Tyle że ja się do nikogo nie sram jak ty to robisz względem inny osob co mają inne zdanie niż ty . I już mi nie odpisuj bo mam to gdzieś..
Mermann

Mermann

(29228/36000) 03.06.2026 16:50
darecki73 To na obozie w Austrii ma być ten sparing jeśli do niego dojdzie a nie u nas
andrzej123x

andrzej123x

(2164/2400) 03.06.2026 16:55
Wzrasta cena biletów (karnetów na razie nie) a co w zamian? Porywający futbol w wykonaniu Grosickiego? Światowej klasy parady Cojocaru? Mistrzowska taktyka sztabu trenerskiego? Wykwintne jadło i napitki w stadionowym bufecie? No bez jaj,
Mermann

Mermann

(29228/36000) 03.06.2026 16:59
WIERNY1976 Kolego po szalu jak to mawiał jeden z Nas tutaj;) puentą mojej odpowiedzi było to ze nie musisz siadać na VIPACH i mam nadzieje że to do Ciebie dotarło a reszta narzekania będzie zbędna i zupełnie nie potrzebna z Twojej strony
bravoboss

bravoboss

(248/300) 03.06.2026 17:33
Kiedyś spytano menedżera Metaliki dlaczego podnieśli ceny biletów na koncerty. Facet odpowiedział "przeprowadziliśmy analizę i wyszło nam, że możemy to zrobić, więc zrobiliśmy" Można się oburzać na klub ale fakty są takie, że mecze się wyprzedają + na stadion przychodzi obecnie coraz mniej "Sebastianów ze Śródmieścia", ale za to więcej "panów Grzegorzów z żoną i dziećmi z Bezrzecza". Działają mechanizmy rynkowe.
kibol

kibol

(44373/48000) 03.06.2026 18:03
Chyba pytanie do @DANIEL ,czy ja dobrze widzę że karnet VIP 2550 ,a jak ktoś przedłuża to 1250 zł. ? czyli różnica 100% ! , a w innych miejscach jest różnica 10-20% ,czym to spowodowane ?
ttb

ttb

(41249/48000) 03.06.2026 19:11
Co się dziwicie, że takie ceny? Jak w ostatnim sezonie na mecze o nic wypełniał się stadion, to trzeba dodać 1 do 1 i mamy ceny z kosmosu.
Hieronim

Hieronim

(9519/9600) 03.06.2026 19:30
Bilety i karnety muszą być drogie żeby utrzymać poziom sportowy.Inna sprawa jak zostaną spożytkowane.
marek9636

marek9636

(107074) 03.06.2026 19:37
@Xkids to jak chcą utrzymać poziom sportowy to pierdziele, oni mają zwiększyć poziom sportiwy :D
James

James

(42133/48000) 03.06.2026 19:46
@kibol Pytasz Daniela. Jak to czym spowodowane? Zobacz na terminy zakupów karnetów i harmonogram. Do 6 Lipca możesz kupić karnet po 1250 na VIP np. C7. A jeśli do tej pory chodziłeś tam na biletach to będziesz mógł kupić ten karnet po 1250 od 15 czerwca. Z drugiej strony bilet będzie kosztował tam 170. Czyli 8 meczów*170 = 1360. Czyli wybierasz od 15 czerwca czy kupujesz na sezon na 17 meczów czy na 8 poprzez bilety. Reasumując, spowodowane jest to tym, żebyś kuił karnet tam na C7 lub na Prostą +. Tu ciekawy jest ruch, że w tej ofercie usunięto całą trybunę D1 -D5. Czyli zawęzili obszar oferty. Jest to tak same cwane posunięcie jak sprzedaż biletów w dwupaku Lech+Wisła Płock. Czyli ukierunkowanie klienta , żeby nie powiedzieć przymuszenie do zakupu karnetu na wszystkich innych trybunach. Jak nic AI maczało palce w tej ofercie. Czy jest jakiś inny klub w Polsce czy Europie gdzie w ofertę sprzedaży karnetów nie wpisano całego obiektu standardowych trybun?
fiwite1310@arugy.com

fiwite1310@arugy.com

(5907/6400) 03.06.2026 20:03
Ponownie sie wypowiem, mimo ze nikt mnie o to nie prosił :P Moim zdaniem takie podejscie do elastycznosci cenowej jest bardzo nowoczesne (nie ma w tym zadnego AI jak ktos tam wspominał powyzej, po prostu to juz nie jest standard lat 1990s). <b<Docelowo moze być tak, ze KAZDY bedzie miec inną cenę, jak w samolocie, nie masz pojęcia ile zapłacił pasażer obok ciebie - kazdy kibic bedzie mieć swoje konto na jakiejs app-ce, gdzie skomplikowane algorytmy wyliczą cene na podstawie kilkudziesietu lub kilkuset zmiennych. Ceny będą całkowicie dynamiczne aby zmaksymalizować przychod, zalezne od kiedy kupisz, historii chodzenia na mecze, a nawet tego, na ile App-ka wyliczy ze CIE STAĆ!"</b> - wtedy wlasnie wjechałaby AI, chociaz wcale do tego nie jest potrzebna. Ja takie systemu koduje w mojej firmie od wielu lat i ten mechanizm wreszcie wchodzi do piłki nożnej - brawo Alex a raczej ludzie w marketingu (chociaz Alex na pewno maczał w tym swoje paluchy).
fiwite1310@arugy.com

fiwite1310@arugy.com

(5907/6400) 03.06.2026 20:07
/ucieło/ Moim zdaniem takie podejście do elastyczności cenowej jest bardzo nowoczesne. Nie ma w tym żadnego AI, jak ktoś wspominał powyżej. Po prostu nie są to już standardy rodem z lat 90. <b>Docelowo może być tak, że każdy będzie miał inną cenę, podobnie jak w samolocie. Nie masz pojęcia, ile zapłacił pasażer siedzący obok Ciebie. Kibic będzie miał swoje konto w jakiejś aplikacji, a skomplikowane algorytmy wyliczą cenę na podstawie kilkudziesięciu albo nawet kilkuset zmiennych!</b> Ceny będą całkowicie dynamiczne i nastawione na maksymalizację przychodów. Będą zależały od tego, kiedy kupisz bilet, jak często chodzisz na mecze, a może nawet od tego, ile według aplikacji jesteś w stanie zapłacić. I wtedy właśnie mogłoby wjechać AI, chociaż wcale nie jest do tego potrzebne! <b>Ja takie systemy koduję w swojej firmie od wielu lat i ten mechanizm wreszcie wchodzi do piłki nożnej. Brawo Alex, a właściwie ludzie od marketingu. Chociaż Alex pewnie też maczał w tym swoje paluchy. ????</b>
James

James

(42133/48000) 03.06.2026 20:17
@fiwite1310@arugy.com Ale o jakiej elastyczność cenowej mówisz? Usunięto całą trybuną D1-D4 z oferty karnetów tj. ok. 3200 miejsc znikło z oferty (4*ca.800 na sektorze) + otworzono furtkę dla karnetowicza +2 bilety w przedsprzedaży. I powiedziano Ci : kupujesz karnet czy nie? To jest ta elastyczność? Ja tu widzę bardziej na sztywniutko z kibicami a nie elastycznie.
fiwite1310@arugy.com

fiwite1310@arugy.com

(5907/6400) 03.06.2026 20:41
@James - poczytaj sobie o firmie Qcue albo o strategii dynamicznego ustalanie cen, w Stanach i Kanadzie to jest w zasadzie już raczej dosc mocno popularne w branzy sportowej czy rozrywkowej. W sumie dziwne, ze to dopiero teraz wchodzi do Polski ... to jest o wiele bardziej dochodowy pomysł niz ten dziwny abonament miesieczny ... A to dlatego, ze działa "w tle" i bierze pod uwage psychologie klienta (miedzy innymi oczywiscie, ale tez chodzby pogodę). A obecny cennik jest elastyczny (dynamiczny) w takim sensie, ze chodzby inna jest cena w zaleznosci od miejsca, przeciwnika i historii karnetu. Ale to wciaz tylko 3 z potencjalnie kilkuset zmiennych.
Masta

Masta

(77726/96000) 03.06.2026 21:56
Raczej nie przedłuże. Nic mnie nie przekonuje po tym sezonie.
Robson

Robson

(8146/9600) 03.06.2026 23:39
Kto wygra; pazerny Alex czy rozsądny Kibic?
Misiek1948

Misiek1948

(30442/36000) 03.06.2026 23:51
KarneTY, PodWYżki
mark

mark

(124595) 04.06.2026 05:46
Z tego co wiem to niema zespołu Metalika ale istnieje za to zespół Metalica.Co do cen biletów na koncert to tym zajmuję się organizator Tourne a nie dany zespół. Markowe zespoły ustalają sumkę za którą wychodzą grać I tak naprawdę gooooo ich wszystko inne interesuje.Organisator musi sam zapracować nad logistyka i ekonomia.
Desaix

Desaix

(8593/9600) 04.06.2026 08:29
Jest powiedzenie, barany się strzyże co idealnie pasuje do obecnej sytuacji. Zespół sportowo szoruje po dnie a i tak znajdują się na forum ludzie, którzy uważają że produkt jest premium...