preloader
Przejdź do głównej treści
8705006dc92eeb52fc8add640d0698250347be

8705006dc92eeb52fc8add640d0698250347be

Ruszyła sprzedaż biletów na mecz z Fenerbahce

Dziś wystartowała sprzedaż biletów na towarzyskie spotkanie pomiędzy Fenerbahçe a Pogonią Szczecin, które odbędzie się 11 lipca o godzinie 19:30 na Hofmann Personal Stadion w austriackim Linz.


Sprzedaż wejściówek prowadzi gospodarz sparingu, Blau-Weiss Linz. Pogoń Szczecin nie odpowiada za dystrybucję biletów.

Organizator rekomenduje, aby kibice Pogoni Szczecin zajmowali miejsca w sektorze gości.

BILETY W CENIE 25 EURO NABYWAĆ MOŻNA TUTAJ!

profil-jpg

Źródło: własne Wyświetlenia: 3698

Uwaga!

Dla lepszego doświadczenia użytkowników komentarze są początkowo niewidoczne. Kliknij „Zobacz komentarze", aby je pokazać i dołączyć do rozmowy.

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.

* Komentarze w serwisie www.PogonSportNet.pl zamieszczane przez jego użytkowników są ich prywatną opinią. Serwis nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli jednak administratorzy dostrzegą naruszanie dóbr osobistych, zmuszeni będą do usunięcia komentarza, a w przypadku powtarzania się sytuacji, zablokowania konta użytkownika.

Komentarze (5)

Anathema

Anathema

(39734/48000) 24.06.2026 21:14
Szkoda ze takiego meczu nie dalo sie zorganizować w Szczecinie. Pełny stadion gwarantowany
Misiek1948

Misiek1948

(30445/36000) 24.06.2026 21:53
Kiedyś już wygraliśmy w Austrii z Turkami. Za kadencji Jana Sobieskiego. Stare dzieje.Miejmy nadzieję, że i tym razem przyjdą jacyś obrońcy z odsieczą. A Oscar Garcia ustawi szarżę szczecińskiej Husarii, która zmiecie Turków. W Austrii jest liczniejsza kolonia turecka niż polonia. A pewnie co 4 z nich to kibic Fenerbahce, dlatego to my jesteśmy gośćmi zamiast podzielić ten stadionik na 2 równe części. Rozumiem logikę przygotowań do sezonu poza krajem na tym etapie, ale fajnie by było kiedyś ściągnąć na sparing taką ekipę do Szczecina.
Giermko

Giermko

(5251/6400) 24.06.2026 22:08
Coś takiego . . . . to już w Polsce nie mamy nowoczesnych stadionów ?
alchemik

alchemik

(59765/72000) 24.06.2026 23:00
Ceny biletów jak na sparing..hm takie sobie... A jak doliczysz dojazd autem i jeszcze parking to nie tak tani hihi. No ale Kibic to Kibic Kupi zapłaci i dopinguję!!
marcinnn

marcinnn

(44435/48000) 24.06.2026 23:31
No bardzo mnie ciekawi, ilu tam naszych się zjawi. Generalnie spoko wyjazd, żeby jakieś szlaki zaliczyć przy okazji czy w jeziorku jakimś alpejskim popływać :)