preloader
Przejdź do głównej treści
870500902c8c8521e02e21df5ecd338e32b819

870500902c8c8521e02e21df5ecd338e32b819

Sam Greenwood odchodzi z Pogoni

Sam Greenwood odchodzi z Pogoni Szczecin. Angielski pomocnik przenosi się na zasadzie transferu definitywnego do Bristol City.


Sam piłkarzem Dumy Pomorza został w sierpniu 2025 roku. Jego granatowo-bordowy licznik zatrzymał się na 22 meczach. Złożyło się na to: 

- 20 spotkań PKO Bank Polski Ekstraklasy (3 strzelone gole, 2 asysty),

- 2 mecze STS Pucharu Polski.

Dziękujemy za pracę, którą włożyłeś w rozwój naszego klubu, Sam! Zarząd klubu oraz pracownicy życzą Ci powodzenia w dalszej karierze!

profil-jpg

Źródło: Pogoń Szczecin SA Wyświetlenia: 4634

Uwaga!

Dla lepszego doświadczenia użytkowników komentarze są początkowo niewidoczne. Kliknij „Zobacz komentarze", aby je pokazać i dołączyć do rozmowy.

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.

* Komentarze w serwisie www.PogonSportNet.pl zamieszczane przez jego użytkowników są ich prywatną opinią. Serwis nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli jednak administratorzy dostrzegą naruszanie dóbr osobistych, zmuszeni będą do usunięcia komentarza, a w przypadku powtarzania się sytuacji, zablokowania konta użytkownika.

Komentarze (61)

mark

mark

(124592) 25.06.2026 19:11
The Best News!
JUSA 70

JUSA 70

(44182/48000) 25.06.2026 19:11
No chłopaku brawa za postaranie się na testach No i Alex zadowolony bo prawdopodobnie przytuli za ciebie 1,6 euro My kibice również zadowoleni że będziesz mógł kontynuować karierę na wyspach i z dala od naszego portu Powodzenia Sammy Boy
TritumX

TritumX

(21075/24000) 25.06.2026 19:12
No, w końcu się wzmacniamy. Teraz tylko nie dziadować i mądrze wydać te pieniądze i dlugofalowo na pewno zyskamy.
TakeshiKovac

TakeshiKovac

(697/800) 25.06.2026 19:12
Curva wreszcie!!! Większa lenia nie widziałem.
darecki73

darecki73

(45929/48000) 25.06.2026 19:12
Dzięki Sam za grę w Pogoni, ale najbardziej za to, że udało się na Tobie nieźle zarobić. Zarobimy z bonusami 2,5 mln Euro minus 20% dla Leeds. Okazało się, że nic nie zapłaciliśmy za niego rok temu. Leeds chciało jedynie 20% z następnego transferu.
Kabaret

Kabaret

(145/200) 25.06.2026 19:13
Za co mu dziękować? Nierób całe szczęście że przestaje być balastem i obciążeniem budżetu.
Lemur

Lemur

(773/800) 25.06.2026 19:13
Piłkarz który zburzył mit piłkarza brytyjskiego, brak woli walki ,zero ambicji ,mowa ciała,,olewam granie. Dobrze że to już za nami .
Bossman70

Bossman70

(19902/24000) 25.06.2026 19:14
Ciekawe za ile go Pogoń sprzedała? Tak jak wcześniej pisałem odejście przed sezonem bez żalu. Chłopak nie sprawdził się u nas a więc sprzedaż jak najbardziej słuszna. Tylko ceny brak w opisie. Promocja czy bardziej okazjonalnie?
franek.dolas74

franek.dolas74

(3157/3200) 25.06.2026 19:15
No i bardzo dobrze. Dziękować nie ma za co...
kranzmann1982

kranzmann1982

(13235/18000) 25.06.2026 19:18
Z tą "pracą" na rzecz klubu to bym nie przesadzał :) Widać było od początku że źle się tutaj czuje więc ta jego obecność musiała mieć taki epilog. Dobrze że wpadnie parę groszy.
bravoboss

bravoboss

(249/300) 25.06.2026 19:19
Zielonedrewno przebił Parzyszka, Żyrę i Cifciego Mu się tu nie chcialo grać z pilkarskimi "podludźmi" - strasznie nieprofesjonalne podejście.
krokodylbambi

krokodylbambi

(27228/36000) 25.06.2026 19:21
to ze dostalismy za niego kase to majstersztyk klasy światowej XD
Mermann

Mermann

(29226/36000) 25.06.2026 19:24
Ta kwota 2,5 mln euro jest rozbita na dwa lata płatności czyli po 1,25 mln euro mniej więcej Na dodatek mamy ponoć jakiś procent zagwarantowany od przyszłego transferu
Masta

Masta

(77727/96000) 25.06.2026 19:26
Nic nie pokazałeś, byłeś gorszy od Smolińskiego który wchodził raz na 8 meczy. Nara.
Anathema

Anathema

(39734/48000) 25.06.2026 19:35
Nozownicy mogą czuć satysfakcję, że takiego rzekomo za.ebistego grajka im podebraliamy
Anathema

Anathema

(39734/48000) 25.06.2026 19:36
Inna rzecz wejście do zespołu mial nienajgorsze, ale im dalej tym gorzej by zakończyć haniebnie.
Misiek1948

Misiek1948

(30445/36000) 25.06.2026 19:41
Zaczął dobrze, im dalej tym gorzej. Thomasberg rzucał go albo jako wahadłowego albo niby w środku, ale bez pomysłu jak go wykorzystać bo zespół unikał atakowania środkiem pola jak ogmia. Nigdy się już nie dowiemy jakby zagrał u innego trenera. Jakiś tam talent może mieć. Teraz trzeba mądrze spożytkować te pieniądze. Najlepiej na obronę w pierwszej kolejności, przynajmniej na " odzyskanie" Szalaia i jeszcze co najmniej jednego a najlepiej dwóch graczy do defensywnej formacji.
thxx

thxx

(7850/9600) 25.06.2026 19:45
Panowie odnoście koszulek to spokojnie kolega wczoraj dostarczył z Rabena. Ale chłopaki na magazynie w Poznaniu nie omieszkali i napisali parę przesłanek na kartonach
Landsberg

Landsberg

(94017/96000) 25.06.2026 19:46
Smoliński . Lonczar. Koytris. Kamiński , Greenwood .Definitywnie . Kogoś pominąłem? Oczekują Njaje , Juwara, Angielski
Landsberg

Landsberg

(94017/96000) 25.06.2026 19:48
On bardziej szczęśliwy od nas, Męczył się chłopina strasznie na obczyźnie .
kibol

kibol

(44373/48000) 25.06.2026 19:49
Z jednej strony tylko ciekawi mnie czy przez to grał słabo bo TT nie wystawiał go na swojej optymalnej pozycji czy faktycznie taki leń piłkarski haha ,a może chciał wrócić do siebie ?
gorilla2003

gorilla2003

(21574/24000) 25.06.2026 19:52
Dajcie już spokój Szalaiowi. Nudne to jest. Gość poza zasięgiem są inni obrońcy na świecie.
Spanky

Spanky

(15475/18000) 25.06.2026 19:59
Baba z wozu, koniom lżej.
Morfeusz

Morfeusz

(2510/2800) 25.06.2026 20:28
Powspominajmy sobie naszych ekspertów: https://pogonsportnet.pl/news/plotki-transferowe-oferta-za-greenwooda-odrzucona @franek.dolas74 "PS. 2 miliony EURO za Greenwooda HAHAHAH - chory sen pijanego zająca jednym zdaniem." @krokodylbambi "wzieli go za darmo a chca 2 miliony euro haha naogladali sie transfermarktu a prawda taka ze trzeba jeszcze doplacic i sie pozbyc balastu" @MalmoFF90 "Wiarygodność informacji na poziomie zero. Pewnie taka oferta jak z Maccabi Hajfa: Islamista twierdzi że jest oferta, Maccabi nawet nie wie że istnieją taki klub jak Pogoń ;-) Jak to Pan Robert z Skazani na Pogoń kiedyś dobrze napisał / powiedział: Nadają się na Targ w Teheranie Greenwood rok temu za darmo przyszedł do Polski i żaden klub w Anglii nie chciał za niego zapłacić nawet 1 Euro. OPO fatalnym roku na boisku / na ławcę w Szczecinie raptem te same kluby chcą zapłacić za stoczniowca milionowe kwoty. hahahahahahaha"
siwy

siwy

(67344/72000) 25.06.2026 20:35
A jak to jest z tym zarobkiem. Jak przychodził wielki hit i bomba transferowa. Pogoń zaplaciła 2mln €. Teraz narracja sie zmienila i ogłasza sie wielki zarobek. Przyszedł za darmo sprzedany za 2mln £. Kiedy kupimy jakiegoś zawodnika?? Na ten moment tylko darmo mile widziani.
alchemik

alchemik

(59765/72000) 25.06.2026 20:37
Brawo! Brawo! Pogoń... Jak to mówią...baba z wozu koniom lżej.. .(oczywiście bardzo szanuje kobiety) Wreszcie balast przekazany do Anglii.. Wreszcie Sam będziesz gdzie twoje miejsce. .a i dziewczyna się cieszy ha,ha,ha. .... Powodzenia w Anglii i mimo wszystko dzięki za grę w Pogoni!!
TritumX

TritumX

(21075/24000) 25.06.2026 20:42
W ogóle podpisali go na 4 lata, kwota nieujawniona… Dobrzy lunatycy pracują w Bristolu… Albo wiedzą o nim coś więcej, a sku@wiel rzeczywiście człapał na półgwizdka, żeby wymusić jak najszybszy transfer. Bo aż dziwne, żeby podpisywać kogoś na tyle lat, kto cala wiosne odbijał się od średniaków Ekstraklasy. To jest bardzo długi kontrakt, szczególnie jak na standardy Championship. Nikt przy zdrowych zmysłach nie wydaje 2 milionów funtów i nie zamraża budżetu na 4 lata pensji, jeżeli nie jest w 100% przekonany do jakości zawodnika. Aż nie wiem, co o tym myśleć. https://i.postimg.cc/KYLPBFKq/GREENWOOD.jpg
1962

1962

(62480/72000) 25.06.2026 20:49
Pisałem zę ten tydzień bedzie bogaty w dobre informacje, a tą najlepszą jest właśnie ta, o odejściu już na stałe Drewniaka. Teraz to już pojdzie gładko.
1962

1962

(62480/72000) 25.06.2026 20:52
Czy w zamian za te transfery dzieki ktorym Pogon zarobila, możemy wykupić Szalaja? Albo może Milicza podkupimy Lechowi? Chyba ma już dość Poznania
Pogoń Fan fo'Life

Pogoń Fan fo'Life

(57248/72000) 25.06.2026 21:00
Powiem tak. Patrząc na poczynania Sama w naszych barwach, bardzo rozczarował, bardzo, bardzo szkoda. Zastanawia mnie jedno. Skoro Angole byli w stanie za niego wyłożyć tyle kasy, to jednak chłop musi być coś wart. Kto skopał: Thomas? Supertrenerzy od przygotowania? Klubowy psycholog nie potrafił zmotywować? Może Legenda Białegostoku demotywował\? Na pewno nie my - KIBICE, bo długi miał od nas kredyt zaufania. Nie wierzę, że syndrom rozłąki cofnął mu wszystkie "skillsy". Trudne to do rozgryzienia. Na marginesie: Sam to pierwszy Anglik, którego oglądałem na żywo i nie znał zasady angielskiego footballu: KICK AND RUN. A w sumie to jedyny, który nie potrafił w football. Podsumowując szkoda, że nie wyszło, dobrze, że znalazł się chętny.
siwy

siwy

(67344/72000) 25.06.2026 21:01
@1962 nie bedzie transferów gotowkowych plan minimum wyfatkow wdrożony. Jestem zszokowany jak wiele osób tu jest zachwyconych Alexem. Jak na razie to z 6 odeszlo przyszło 3 oczywiście gratis wszyscy z kartą w ręku. Dla mnie tamten sezon był przejściowy. W tym spradzam Alexa i te jego wielkie wyznania o wielkości Pogoni.
siwy

siwy

(67344/72000) 25.06.2026 21:11
A ktos mi wyjasni jak najwiekszy hit transferowy w dziejach Pogoni za 2mln € a dziś się dowiadujemy że był darmowy? Teraz niby wielki zarobek ktory też może się okaże propagandą. Mysle że to ostatni sezon i jeżeli ludzie nie zobaczą rozwoju tylko kolejna degrengoade już nikt mu nie uwierzy. Nawet ci co stali murem. Nawet co fotmułowicze co calują go po rękach.
1969

1969

(37259/48000) 25.06.2026 21:16
No, to został nam jeszcze jeden Angielski, niby piłkarz, niby napastnik, do odsprzedania.
krokodylbambi

krokodylbambi

(27228/36000) 25.06.2026 21:32
@siwy pamietam jak by to bylo wczoraj ze greenwood rekord ekstraklasy 3,5 banki funtow XD teraz tez mi sie nie chce wierzyc ze za takiego ananasa dostali cokolwiek
sajmon

sajmon

(1770/2000) 25.06.2026 21:33
Wreszcie się doczekaliśmy i jeszcze fajny grosz wpadł. Teraz jeszcze czas na imprezowicza, drewno i Mora. Ogarnąć temat niesfornego młodzika z bramki, sensowne transfery in i jedziemy z ległą na inaugurację. Już się nie mogę doczekać.
Bzyku

Bzyku

(12257/18000) 25.06.2026 21:34
@siwy Też mnie to ciekawi. Jak Greenwood przychodził to wszyscy pisali, że rekord transferowy i padały wysokie kwoty. A teraz piszą, że za darmo właściwie przyszedł. Jeżeli to jest prawda to trzeba pochwalić Haditaghiego. Zrobił biznes na gościu, którego wypluła polska ekstraklasa. Co do transferów to... czy będą gotówkowe czy nie... moim zdaniem najważniejsze jest, że odchodzą najsłabsi oraz tacy którzy się nie sprawdzili. Najlepsi zostają. To rokuje, że poziom drużyny będzie się podnosił. Nawet bez wielkiego szastania kasą.
rusnak

rusnak

(17926/18000) 25.06.2026 22:01
Z takiego zielonego drewna to nawet sam Gepetto nic nie wystruga.
Atmofrag

Atmofrag

(6879/9600) 25.06.2026 22:03
Alex zrobił jeszcze na nim niezły deal... dobry jest! Mroczkowie by oddali go za czapkę gruszek jak Vahana i innych
MalmoFF90

MalmoFF90

(159/200) 25.06.2026 22:31
@Trzepacz: To jaka jest prawda? Bo rok temu pisałeś i w meczykach mówiłeś że SAM przyszedł za około 2.000.000€ Teraz piszą że przyszedł za darmo. Ktoś tu ewidentnie okłamuje nas kibiców. I śpiewa tak jak wiatr wieje. Czyżby handlarz dywanów z rynku w Teheranie przekazywał ci do publikacji błędne informacje aby stawiać go w danym momencie w super świetle? Rok temu był wielkim zbawicielem i milionerem i robił rekordowy transfer in. A teraz jest wielkim biznesmenem i zarabia na darmowym transferze IN prawie 2.000.000 Euro Hahahahaha….banda kłamców
lero

lero

(74620/96000) 25.06.2026 22:56
A ja na przekór wszystkim twierdzę, że szkoda, że u nas się nie zaaklimatyzował bo grać potrafi co pokazał w pierwszych meczach ale... no właśnie. I tu narzuca się pytanie, dlaczego coś poszło źle. Moim zdaniem to podstawowa wina TT i tyle.
kredens

kredens

(47305/48000) 25.06.2026 23:04
@MalmoFF90 dla ciebie Pan Alex Haditaghi wybawca Pogoni i dostarczyciel wiary, emocji oraz lepszej przyszlosci, a nie "handlarz dywanów z rynku w Teheranie" jak napisales. a zracji tego, ze piszesz prosto z izraela to tymbardziej ci kop w dupe.
TritumX

TritumX

(21075/24000) 25.06.2026 23:27
Prawda jest taka, że kwoty podawane przez Koźmińskiego i innych przy zakontraktowaniu czy sprzedaży, od 4 mln euro po „za darmo”, to spekulacje albo plotki bo oficjalnie kluby ich nie ujawniły. Spójrzmy na fakty. W sierpniu 2025 Greenwood miał 10 miesięcy kontraktu z Leeds (do czerwca 2026). Sytuacja prawie identyczna jak z Koulourisem, który odchodząc z Pogoni też miał 9 miesięcy umowy. Jeden odszedł za miliony, drugi za darmo. Pomijając juz różnice w profilu zawodnika, zastanawia mnie czy to w gole realne zeby Leeds oddało go za darmo, jedynie za 20% od przyszłego transferu? Musieliby być skrajnie zdesperowani i nie widzieć w nim żadnej wartości. Mówimy o graczu sprzedanym właśnie do Bristol City za wcale nie najmniejsze pieniądze. Z perspektywy Leeds trudno znaleźć powód, by oddać gracza z ważną przez rok umową za kompletne friko do słabszej ligi, gdzie istniało ryzyko spadku jego wartości, tylko za mglistą obietnicę procentu od kolejnej sprzedaży. Może coś przegapiam, albo Leeds po prostu kalkulowało to czysto matematycznie. Nie widząc dla niego przyszłości, zwyczajnie chcieli zejść z pensji. Teraz patrze Greenwood zarabiał tam aż 30 tys funtów tygodniowo (!). Samo niepłacenie mu przez 10 miesięcy zaoszczędziło im z 1.3 mln funtów. Dodając 20% z obecnego transferu (ok. 400 tys), Leeds jest w sumie jakieś 1.7 mln na plusie. W sumie to ma sens. Pogoń natomiast, nawet jak wzięła go za darmo, to przy raportowanej obniżce zarobków o 1/3 wydała ok. milion euro na samo utrzymanie zawodnika, który w zasadzie nic nie wniósł do gry. Biznes średni. Doszly pewnie prowizje, jakies bonusy. Coś tam będziemy pewnie na plusie, ale bez szału. Liczby oczywiscie szacunkowe, nie rozliczajcie mnie z detali ale sama logika chyba się zgadza. W ogolnym rozrachunku uwzgledniajacym caly wklad zawodnika i poniesione koszta nawet przy zakontaktowaniu go za darmo nie zarobimy na nim chyba tyle, ile wszystkim się wydaje ale na jakiegos tam pomocnika moze starczy...
Kingbruslikaratemiszcz

Kingbruslikaratemiszcz

(156560) 26.06.2026 02:15
Wszystko fajnie, ale obrońców jak nie było tak nie ma.
mark

mark

(124592) 26.06.2026 05:18
Acha,podobno na weekend wielka Feta na Walach
James

James

(42133/48000) 26.06.2026 05:22
@TritumX czyli w cyferki umio. To byłby kolejny dowód, że trzymają dyscyplinę finansów na różnych elementach , w tym kalkulację kosztów utrzymania zawodnika. No bo jeśli na wszystkim koniec końców nie stracili z zarobili ok. 1.5 mln EUR po twojej kalkulacji, to spójrz na Bukariego. Dali za niego 5.5 mln EUR + trzeba doliczyć rownież koszty jego utrzymania i póki co kisi się w Łodzi. On chce niby do Zvezdy ale Zvezda pewnie nie dysponuje lub nie wycenia go na takie pieniądze. Ta Pogoni dyscyplina - tu też się zastanawiam czy przykład Greenwooda może nam powiedzieć, że dobrze szacują Ryzyko? Hmm. Powoli zaczynam tak myśleć ale potrzeba więcej dowodów. Mendy - też pensja z szacowaniem ryzyka. A i jeszcze jedno z tym ryzykiem na Greenwoodzie. Kto wie czy to Kesler tego nie skalkulował, po liźnięciu Anglii? Pokazał wyliczenia. Mówi Persowi. Alex relax Wilk find out something later on on UK in case it won't worki. 2.3 M GBP - no problem UK for UK player. A Bukarii - cóż póki co uziemiony pod Vuko do kiedy? Do 30.6.2030. Dariusz być może musi się uczyć szacowania ryzyka od Turka.
TritumX

TritumX

(21075/24000) 26.06.2026 11:25
Odpowiedzialem na twoj post ale odpowiedz zniknela przez nowa strone. Nie bede pisal od nowa, szkoda czasu.
James

James

(42133/48000) 26.06.2026 05:41
*we will find out
James

James

(42133/48000) 26.06.2026 05:56
To kiedyś pokazywałem. Jaden Philogene przyszedł z Villa do Hull pod rządami Keslera. I zoba ile przytulił za powrót z powrotem do Villa. To jest komedia. I widać że on dalej zwyżkuje. Ipswich go bierze za 23M Uuu. Nieźle. Ale co Ipswich idzie do Premier, więc kto bogatemu zabroni ale pewnie też skalkulowali ryzyko bo zobacz że wzięli go zimę jeszcze przed awansem. https://www.transfermarkt.pl/jaden-philogene/profil/spieler/665390 https://i.postimg.cc/j5qY5Bbf/IMG-20260626-075500.jpg .
MalmoFF90

MalmoFF90

(159/200) 26.06.2026 06:13
@kredens Jpdl - już dużo czytałem od takich BrawoBossów jak ty, ale ty ewidentnie jesteś liderem wsród tych ćwierć-mózgów. Wow - normalnie wow!
Transfer

Transfer

(33007/36000) 26.06.2026 06:59
był jakoś tak niepodobny do nikogo.... Z wielkiej chmury mały kapuśniaczek - pamiętam pierwsze kopnięcia i podniety redaktorków, a potem .... może naprawdę jedną dobrą połowę meczu zagrał Tęsknić nie będę ale potrzebujemy innych w to miejsce, zdecydowanie lepszych, a już na pewno "walczaków"
Tajuyy

Tajuyy

(2846/3200) 26.06.2026 07:50
Kacper Urbański rozwiązuje kontakt z Legią, Alex podkradłeś już im jednego bierz następnego ;)
Pablo

Pablo

(44680/48000) 26.06.2026 07:57
A Grosicki kiedyś też miała jakąś ofertę, nawet z zagranicy... Nie chce iść?
TajnyP

TajnyP

(7581/9600) 26.06.2026 08:16
Zawiozę go na lotnisko jak trzeba. ... .... Ale pod warunkiem ze na lotnisku do auta wsiądzie jakiś hiszpański kocur... Na Twardowskiego go też podrzucę.
Cezar

Cezar

(11371/12000) 26.06.2026 08:21
Sam chyba nie do końca rozumiał, że przyjechał tu do pracy, a nie na wakacje.
DominoJachaś

DominoJachaś

(4148/4800) 26.06.2026 11:13
Liczyłem, że jak przyjdzie nowy trener, to Sam odpali. Chyba jednak źle się czuł w Szczecinie. Może w szatni nie było za przyjemnie jak mu Groszek powiedział, że wszystkie rogale, rzuty wolne są jego? Później już tylko było widać jak strasznie obniżył loty, aż w końcu trener też to zobaczył i posadził Sama na ławce za brak jakiegokolwiek zaangażowania.
TritumX

TritumX

(21075/24000) 26.06.2026 11:22
@lero Nowa strona, zniknela cala konwersacja natomiast co do twojego wczesniejszego postu: No właśnie, ta kwota nie jest absurdalna w świetle doniesień, że zawodnik tego pokroju przyszedł "za darmo". To jest moze właśnie ten "hak" – macie go "za darmo", za te 20% prowizji od przyszłego kontraktu, ale musicie pokryć jego wynagrodzenie. To by miało jakiś finansowy sens i z perspektywy zawodnika, i z perspektywy Leeds. Zawodnik zarabiał w Anglii 35 tys. euro tygodniowo (czyli około 150 tys. euro miesięcznie) i w momencie przyjścia mówiono o zejściu z wynagrodzenia o 1/3. Nie wyobrażam sobie, żeby zawodnik, który zarabia 35 tys. funtów tygodniowo, nagle zgodził się przyjść do słabszej ligi za ułamek tego, co miał zagwarantowane w kontrakcie, i zarabiac mniej niz Grosicki w jakies Polsce a klub z Championship oddałby go kompletnie "za darmo". To jest dopiero nierealne.
lero

lero

(74620/96000) 26.06.2026 11:40
Rzeczywiście niektóre moje komentarze gdzieś zaginęły, Nie wiem czy zdążyłeś przeczytać moje wyliczenie, że wg tego co piszesz Sam zarabiał u nas 450 tys. PLN miesięcznie co uważam jest kwotą z sufitu. Grosik jak mówią ma u nas najwyższy kontrakt i zarabia 200-250 tys PLN miesięcznie.
TritumX

TritumX

(21075/24000) 26.06.2026 11:59
@lero Jak powyzej, napisalem dlaczego tak uwazam. Przeczytaj jeszcze raz.
MENTOR

MENTOR

(17192/18000) 26.06.2026 11:49
#Daniel dzięki za Twoją pracę, za możliwość czynnego brania udziału w dyskusji o Pogoni... Nowa strona mi się bardzo podoba, dzięki ! Może jakiś osoby post o zmianach na stronie??? Wszyscy użytkownicy mogliby się podzielić z 'Tobą opiniami na teamt nowej szaty itd.
MENTOR

MENTOR

(17192/18000) 26.06.2026 11:50
aa i chyba najważniejsze - szkoda , że nie ma opcji edytowania postu - czasem w pośpiechu zdarza pisać się babole
Carl1969

Carl1969

(11261/12000) 26.06.2026 11:57
Greenwoodowi dziękujemy za rozreklamowanie naszego klubu na wyspach i na tym należy zakończyć bo piłkarz z niego marny.