preloader
Przejdź do głównej treści
8705006c7a0979d14ae79059e4cff840b7937b

8705006c7a0979d14ae79059e4cff840b7937b

Setny mecz Cojocaru w Pogoni

30-letni bramkarz z Rumunii rozgrywa obecnie swój trzeci sezon w barwach Pogoni Szczecin. Do tej pory Cojocaru zagrał dla Pogoni Szczecin 100 razy.

W dotychczas rozegranych 100 meczach w koszulce Dumy Pomorza zanotował 34 czyste konta i 121 razy wyciągał piłkę z bramki.

profil-jpg

Źródło: własne Wyświetlenia: 1772

Uwaga!

Dla lepszego doświadczenia użytkowników komentarze są początkowo niewidoczne. Kliknij „Zobacz komentarze", aby je pokazać i dołączyć do rozmowy.

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.

* Komentarze w serwisie www.PogonSportNet.pl zamieszczane przez jego użytkowników są ich prywatną opinią. Serwis nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli jednak administratorzy dostrzegą naruszanie dóbr osobistych, zmuszeni będą do usunięcia komentarza, a w przypadku powtarzania się sytuacji, zablokowania konta użytkownika.

Komentarze (8)

Piroman

Piroman

(10520/12000) 04.05.2026 08:47
Szanuję Go za jedno - nie gwiazdorzy w SM, robi swoją robotę, nie schodzi poniżej pewnego poziomu (jasne, zdarzały mu się kiepściejsze mecze jak każdemu), idzie do pracy i ją wykonuje.
Sympatyk-klubu

Sympatyk-klubu

(16571/18000) 04.05.2026 09:03
Kiedy to zleciało? Gratulacje i idziesz na 200!
19DDD48

19DDD48

(235334) 04.05.2026 09:07
Gratulacje Cojo! Życzę kolejnej setki z jeszcze lepszymi statystykami i zdrówka!
Landsberg

Landsberg

(94010/96000) 04.05.2026 09:18
I niech w tym sezonie juz pozostanie na 121 wyciąganych piłkach z siatki. na zero z tyłu poproszę do końca sezonu
JUSA 70

JUSA 70

(44183/48000) 04.05.2026 09:27
Gratulacje za stówkę i za dobre spotkanie wczoraj w tym bardzo ważnym meczu Choć po tych 100 meczach można się już do ciebie powoli przyzwyczajać na dłużej u nas w bramce to ja jednak uważam że powinniśmy powolutku rozglądać się za następcą Na tej pozycji moim zdaniem potrzebujemy świerzej krwi Coś takiego jak wymiana w Ległej za Tobiasza ten niemiec Żeby w nst sezonie coś ugrać potrzebujemy bramkarza lepszego przedewszystkim na przedpolu bramkowym i z lepszym refleksem na lini bramkowej
darecki73

darecki73

(45952/48000) 04.05.2026 09:33
Bramkarz który przeplata świetne interwencje strasznymi nabolami i bezczynnością przy rykoszetach. No ale lepszego nie mamy.
Matul

Matul

(4442/4800) 04.05.2026 11:50
No kogoś muszą ściągnąć w to lato na bramkę, Kaminskiemu kończy się kontrakt, Axel kisi się w rezerwach i raczej przez konflikt nie będą stawiać na niego, ciekawe czy mają już pomysły na ta pozycje
El Profesor

El Profesor

(13954/18000) 04.05.2026 15:52
Taki majdanowy styl bramkarski. Potrafi wyciągać setki, ale za to czasem sam sobie wrzuci piłkę do bramki albo bez reakcji ogląda piłkę, jak leci do bramki. To byłby dobry bramkarz, gdybyśmy strzelali więcej bramek i babol jeden za drugim raz na jakiś czas by tak nie irytował. Ale i tak lepszy dużo od Kamińskiego, więc zdrówka i braku żółtek życzę :)