preloader
Przejdź do głównej treści
8705004c3b2328226dbebe2a63aba38969f98f

8705004c3b2328226dbebe2a63aba38969f98f

Silkeborg: Nie ma negocjacji w sprawie Ganchasa

Portal Goal.pl poinformował, że kluby prowadzą negocjacje w tej sprawie. Temat ucina druga strona.

- Nie jest to prawdą - twierdzi dyrektor sportowy Silkebrgu Jesper Stuker cytowany przez Bold.dk. - Normalnie bym tego nie komentował, ale nie ma takiego tematu. Mogę to potwierdzić, ponieważ nie negocjowaliśmy z nikim w jego sprawie. Mogę powiedzieć, że naprawdę trudno mi sobie wyobrazić nas bez Pedro w najbliższym czasie.

W najbliższy piątek piłkarze Pogoni Szczecin wrócą do pracy treningowej przed startem nowego sezonu. Na ten moment jedynym nowym piłkarzem spodziewanym na zajęciach jest podpisany już zimą Patryk Dziczek.

profil-jpg

Źródło: własne Wyświetlenia: 6690

Uwaga!

Dla lepszego doświadczenia użytkowników komentarze są początkowo niewidoczne. Kliknij „Zobacz komentarze", aby je pokazać i dołączyć do rozmowy.

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.

* Komentarze w serwisie www.PogonSportNet.pl zamieszczane przez jego użytkowników są ich prywatną opinią. Serwis nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli jednak administratorzy dostrzegą naruszanie dóbr osobistych, zmuszeni będą do usunięcia komentarza, a w przypadku powtarzania się sytuacji, zablokowania konta użytkownika.

Komentarze (30)

CzłowiekZżelaza

CzłowiekZżelaza

(4419/4800) 13.06.2026 12:07
Mam nadzieję, że to tylko gra i wjedzie coś grubego w najbliższym czasie...
gryfraf

gryfraf

(8309/9600) 13.06.2026 12:11
Znowu zaczyna się to co w tamtym sezonie. Wrzuty z kosmosu. Zaraz będą negocjacje z przyszłymi gwiazdami obecnych mistrzostw świata.
krokodylbambi

krokodylbambi

(27231/36000) 13.06.2026 12:13
takiej biedy i stypy dawno nie było ciekawe kto 19 zacznie ich przygotowywac
Misiek1948

Misiek1948

(30442/36000) 13.06.2026 12:13
Za tydzień rozpoczynamy przygotowania. Mendy i Koutris niepewni, Loncar odchodzi, Szalai drog, Ali na munidialu, a my nie mamy nowych obrońców tylko bezpodstawne plotki. No bo chyba nie uzupełnimy kadry chłopakami z rezerw , którzy spuścili je na piąty poziom rozgrywek.
w3rtun

w3rtun

(95/100) 13.06.2026 12:30
CzlowiekZzelaza- jedyne grubego co tu chyba wjedzie do prezes we wlasnej osobie.
El Profesor

El Profesor

(13954/18000) 13.06.2026 12:32
ha.... ha.... ha.
Piotr Chen

Piotr Chen

(4880/6400) 13.06.2026 12:58
Brak informacji na temat transferów jest lepszy niż fake.
sektor4

sektor4

(15954/18000) 13.06.2026 13:06
Ciekawe co z nowymi koszulkami na nowy sezon
James

James

(42133/48000) 13.06.2026 13:13
Z naszych informacji wynika, że Koźmiński @Goal.pl podał nieprawdziwe informacje. Docierają do nas wieści, że Koźmiński jak i Borek prowadzą grę pozorów w sprawie sprowadzania i podpisywania piłkarzy do Szczecina. Z naszych informacji wynika, że to poważne zaniedbanie pracy dziennikarskiej, ponieważ nieznane są jak dotąd pobudki kierujące ich działaniom. https://i.postimg.cc/zvxPDFk0/IMG-20260613-125652.jpg https://i.postimg.cc/Pq13vj4X/IMG-20260613-125716.jpg .
rafu

rafu

(15139/18000) 13.06.2026 13:19
Dramat.
sektor4

sektor4

(15954/18000) 13.06.2026 13:21
Bojkotowac tych dzbanów Ale mamy Daniela i podsyca emocje bo sam mało może w kwestii wiedzy co się dzieje w klubie Alex skutecznie odstrzelił tych co strzelali z ucha lub za kase
lero

lero

(74622/96000) 13.06.2026 13:43
Po co nam mocna drużyna skoro w Berlinie już taka jest.
1969

1969

(37259/48000) 13.06.2026 14:07
Dotarłem do pewnej informacji, że wszystkie niepotwierdzone oficjalnie informacje nie są informacjami. Ludzie szanujmy się.
Doker

Doker

(8205/9600) 13.06.2026 14:08
To jest kolejny dowód braku profesjonalnej rzetelności dziennikarskiej na tej witrynie. Przede wszystkim kontent powinien być tworzony własnymi siłami i nie polegać na wyszukiwaniu informacji w sieci i bezkrytycznym ich przenoszeniu wręcz w oryginalnym brzmieniu. Minimum co dziennikarz powinien zrobić to spróbować sprawdzić taką informację (w tym przypadku w Danii) i przede wszystkim napisać artykuł własnymi słowami. W przypadkach gdy odmowy współpracy ze strony źródła, któremu zadano pytania sprawdzające - należałoby poinformować o tym w artykule. W ten sposób witryna mogłaby uzyskać większy stopień zaufania i szacunku czytających a pytani z czasem musieliby się bardziej liczyć z redaktorami. Kolejną potencjalną korzyścią takiego podejścia mogłoby stać się wyeliminowanie fejków sianych przez Koźmińskiego i jemu podobnych. No, ale pewnie nie o rzetelność a zaś o klikalność dającą zarobek chodzi.
r4dzio

r4dzio

(8365/9600) 13.06.2026 14:17
Mam tylko nadzieję, że Habibi nie wali w Udża i nie nawali znów milionów plotek o Witselach itp. a posprowadza kolejnych Juwarów i tym podobnych...
JUSA 70

JUSA 70

(44182/48000) 13.06.2026 14:31
Jak zawsze jesteśmy zainteresowani po cichu My wiemy ale dany klub zawodnika nie
andrzej123x

andrzej123x

(2165/2400) 13.06.2026 14:34
Skoro mówicie, że portal plotkarski to ploteczek cd. https://www.meczyki.pl/newsy/pilka-nozna/pogon-mysli-o-wzmocnieniach-trzy-osoby-laczone-z-klubem-nasz-news/304812
krokodylbambi

krokodylbambi

(27231/36000) 13.06.2026 14:35
juz nawet im sie nie chce palic glupa nawet ze kolejny sezon granie o nic
JH

JH

(1123/1200) 13.06.2026 14:48
Poziom tego portalu to pudełek / kopiowanie oczywistych tematów+ wrzucanie tego samego po X razy. Np chłopaki U15 grają o mistrza + człowiek musi na strony Śląska wychodzić. Ciekawie jak w tym klubie ma być normalnie jak nawet w akademii grają chłopaki po znajomościach. Syn pewnego pana z rezerw po 20 minutach wędkę zalicza. Temat bramkarza lepiej pominąć ????
bpawel60

bpawel60

(49124/72000) 13.06.2026 14:48
Od zawsze czas na wzmocnienia , to gorączka dla kibiców. Widząc ruchy ligowych rywali , żal że u nas taka cisza. To denerwuje , i utwierdza w przekonaniu , że kolejny sezon -- Bóg wie jaki będzie. Mimo to , trzeba mieć nadzieję , na nowe twarze w zespole.
olny POGOŃ

olny POGOŃ

(9012/9600) 13.06.2026 15:45
Czyli znowu dostaniemy Huja?
19Nobody48

19Nobody48

(7800/9600) 13.06.2026 15:50
Sezon ogórkowy czy sezon FAKE newsów kto tu nie przyjdzie i kogo obserwujemy.info ja też obserwuje setki piłkarzy na MŚ tylko nikomu nie mówcie.Kłamać to trzeba umieć
fiwite1310@arugy.com

fiwite1310@arugy.com

(5907/6400) 13.06.2026 20:06
Na rynku zawsze jest 10 x wiecej piłkarzy niż chętnych na nich, więc kogoś tam sprowadzą pod koniec okienka, problem w tym, że co innego piłkarz, któremu agent na siłe próbuje znalesc pracę, a co innego taki, który jest na fali wznoszącej i o którego biją się inne kluby. My nigdy nie będziemy w stanie brać tych drugich, dla nas zostają odpady (jak Mendy czy Sam, ale nawet ten Węgier, któremu sie wysypała kariera i musiał gdzieś "zakotwiczyć"). Transfery będą, ale nie ma się czym podniecać. To tak samo jak chodzby na rynku nieruchomości (te najlepsze, okazje dawno są już zaklepane, zostają ruiny do remontu albo przepłacone gówno od dewelopera), albo randkowania (na Tinderze 2% facetów ma 90% lików od lasek, a pozostałe 98 moze co najwyz... ruchać wieloryby), albo na rynku pracy (na fajne oferty zgłasza się 500 CV, ale firma tylko przyjmuje wybrańców). Jest popyt - jest podaż. Dlatego jak alex mówi, że jest "wielu piłkarzy którzy chcą grać w Pogoni", to jest oczywiste, na swiecie obecnie jest pewnie z milion zawodowych skórokopów, dla wiekszosci z nich 20 tys euro / miesiac to szczyt marzeń. Alex nam jednak potem sprzeda bajerke, ze drugi Mendy odbudował Pogoń, ze wartosc medialna transfery to cały PKB Polski z Ukrainą i Słowacją razem wzięte, a drugi Zielonodrewniak miał oferty z Liverpoolu i Ajaxu ale wybrał Szczecin, bo się zakochał w Jasnych Błoniach.
Alchemik

Alchemik

(59768/72000) 13.06.2026 20:09
@Daniel po co Ci te info z ....upy?? Czas się ogarnąć bo stronka staje się ..tak jak kto tu napisać...Pudelkiem!! .... Udzielasz się na X i w mediach. .Ok to twój biznes Ale miej trochę szacunku tu dla KIBICA i nie zamieszczaj ,,popłuczyn'' informacyjnych ... Lepiej nic nie pisać !!!!!!!! Sezon ogórkowy trwa na dobre!! Większość w Ekstraklasie zbroi się na potęgę..... Za tydzień Pogoń wraca z urlopów....a ty cisza transferowa.... W Klubie seria urlopowa.. ... Oby na koniec sezonu 26/27......nie było płaczu...OBY!!!
fiwite1310@arugy.com

fiwite1310@arugy.com

(5907/6400) 13.06.2026 20:14
W ogole z ta "wartoscia medialna" transferu Mendy to nie moge do dzis, statystyki z d... wymyslone :) Jakby alex zrobil fotke swojej narzeczonej, tej mlodej du...e co poznal niedawno w Szczecinie, ktora sie w nim zakochala (hahahahahahahahahaha) ... anyways, zrobilby jej sesje z gołym tyłkiem, jakis profil na tiktoku, i mialby miliony zasięgów (za ktore i tak by nie dostał zadnej kasy), bo zrobienie samych zasiegow jest banalnie proste, dopiero zmonetyzowanie ich jest problemem. To ze jakis Atlantic Sport online edition napisalo cos tam o mendym na 18 podstronie, news w ktory nikt nie kliknal, bo jakies AI przeskanowało portale i automatycznie wstawiło newsa, aby czyms wypelniac tresci, to dla pogoni ma zerowe, konkretne znaczenie. ZE-RO-WE.
Alchemik

Alchemik

(59768/72000) 13.06.2026 20:19
Przekazuje tu info jak robi to @Daniel.... hihi Kolejne trzy zawodniczki Pogoni szykują się do odejścia!! Brawo Pani Prezes!! ... Mam nadzieje, że daniel nie dostane za to ..bana!
franek.dolas74

franek.dolas74

(3156/3200) 13.06.2026 22:03
W sumie trudno było oczekiwać, że go sprowadzimy bo jak dobrze pamiętam gość coś wart ok. 2,5 miliona EURO. Więc w obecnej sytuacji raczej mało realne by Pogoń nie grająca w el. LKE kupowała kogoś takiego za takie pieniądze. PS. wg mnie na początek najlepsze byłoby pognać "Legendę Białegostoku" - budżet by odetchnął, w to miejsce można byłoby zatrudnić lekko dwóch solidnych graczy no i pasożyta by nie było w drużynie.
Cezar

Cezar

(11371/12000) 13.06.2026 22:31
A niektórzy już zaklepali sobie miejsce na stadionie, żeby go oglądać.
Atmofrag

Atmofrag

(6879/9600) 13.06.2026 23:30
@fiwite1310 kiedy do takich odklejonych jak ty i tobie podobni dotrze, że to tylko ekstraklasa i oczywiste jest to, że zanim podpisze ktoś niezły z nami kontrakt to oczywistym jest, że wolą dostac się do innych, mocniejszych lig i tam gdzie więcej płacą? to się nie zmieni przez najbliższe kilka lat... i te wysrywy o możliwych transferach które pisza te dziennikarzyny tylko po to aby się coś klikało ... Alex już o tym mówił niedawno, że to wsxzystko są nieprawdziwe plotki i nikt nie pyta klubów tylko jakieś z dupy wzięte plotki i każdy je dalej powiela... może zacznijcie czytać co pisze Alex to w końcu do was dotrze, transfery lubią ciszę, tyle.
fiwite1310@arugy.com

fiwite1310@arugy.com

(5907/6400) 14.06.2026 05:02
@Atmofrag - skoro jestes taki przyklejony i wierzysz alexowi we wszystko co wypierdzi w swoich żalosnych komunikatach, oraz w to ze "transfery lubia cisze" (hahaha, jasne), to zobacz sobie co sie dzieje w innych klubach: https://weszlo.com/media-reprezentant-polski-o-krok-od-widzewa/ https://weszlo.com/lech-zabiega-o-pilkarza-ligowego-rywala-korona-chce-go-zatrzymac/ https://transfery.info/aktualnosci/z-lecha-poznan-do-27-krotnego-mistrza-kraju-zostal-juz-zaproponowany/274931