preloader
Przejdź do głównej treści
870500d06f07bf6ca5dc2417584f3dc1b5e0ac

870500d06f07bf6ca5dc2417584f3dc1b5e0ac

Smoliński: To miasto i ten klub będą zawsze moim domem

Cześć Portowcy,

przyszedł moment, żeby powiedzieć „dziękuję” i pożegnać się z miejscem, które przez tyle lat było moim życiem. Wychowałem się na Waszych trybunach i boiskach tego miasta. Spełniłem marzenie dzieciaka, który chciał kiedyś wyjść przy Twardowskiego w tych barwach i zagrać dla swojego miasta.

Przez te wszystkie lata przeżyliśmy razem naprawdę wiele. Piękne chwile, zwycięstwa i momenty, które zostaną ze mną na zawsze, ale też trudniejsze dni, kiedy trzeba było podnieść głowę i iść dalej.

A obok tego wszystkiego byli ludzie, dzięki którym ten klub stał się domem. Osoby, z którymi przeżyłem najlepsze i najtrudniejsze chwile, na boisku i poza nim. Przyjaźnie, których nie zabiera żadne okienko transferowe. Takie które trwają do dziś.

Dziękuję każdemu, kto był częścią tej drogi. Trenerom, pracownikom klubu, wszystkim ludziom, których często nie widać, a bez których ten klub nie funkcjonowałby każdego dnia.

I przede wszystkim dziękuję Wam kibicom.

Za każdy wyjazd, każdy doping i każdą chwilę, każde Wasze wsparcie. Nawet wtedy, gdy bywaliście źli albo rozczarowani, było widać, jak bardzo kochacie ten klub. To właśnie Wy tworzycie ten wyjątkowy klimat i sprawiacie, że Pogoń jest czymś więcej niż tylko drużyną piłkarską.

Ten czas miał swoje wzloty i upadki, ale wszystkie były częścią naszej historii. Jestem wdzięczny, że mogłem reprezentować to miasto i nosić tę koszulkę z dumą. Dla mnie to zawsze miało znaczenie.

To miasto i ten klub będą zawsze moim domem, niezależnie od tego, gdzie zaprowadzi mnie piłka.

Dziękuję za każdy krok na tej drodze.

Do zobaczenia, rodzina ???❤️

 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Kacper Smoliński (@kacpersmolinskiii)

profil-jpg

Źródło: własne Wyświetlenia: 4663

Uwaga!

Dla lepszego doświadczenia użytkowników komentarze są początkowo niewidoczne. Kliknij „Zobacz komentarze", aby je pokazać i dołączyć do rozmowy.

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.

* Komentarze w serwisie www.PogonSportNet.pl zamieszczane przez jego użytkowników są ich prywatną opinią. Serwis nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli jednak administratorzy dostrzegą naruszanie dóbr osobistych, zmuszeni będą do usunięcia komentarza, a w przypadku powtarzania się sytuacji, zablokowania konta użytkownika.

Komentarze (23)

TritumX

TritumX

(21082/24000) 17.06.2026 19:09
Jestes jednym z nas Kacper, chlopakiem ze szczecinskiego Golęcina i jestes tu zawsze mile widziany. Powodzenia w dalszej karierze, wszystkiego dobrego.
Hieronim

Hieronim

(9519/9600) 17.06.2026 19:20
Kariery to wielkiej już nie zrobi ale jakoś zawsze go szanowałem.Fajny chlopak
Doker

Doker

(8205/9600) 17.06.2026 19:34
Pogoń szczecińska, Pogoń szczecińska ... jeszcze mniej i mniej szczecińska ...
Hajcior

Hajcior

(17738/18000) 17.06.2026 19:48
Nigdy nie ogarnąłem na jakiej pozycji on gra albo gdzie powinien grać ale życzę powodzenia w nowym klubie ;)
Suez

Suez

(1567/1600) 17.06.2026 19:57
Jak dla mnie bardzo niedoceniany piłkarz ;/ Mam nadzieję, że dostanie więcej minut i odpali na 100% Życzę dużo zdrowia i liczb w nowej drużynie!
1962

1962

(62482/72000) 17.06.2026 20:09
Kacperku, jesteś prawdziwym PORTOWCEM, życzę Tobie zdrowia, dobrej gry bez kontuzji, obyś do nas kiedyś powrócił z bagażem pozytywnych doświadczeń. Powodzenia
krokodylbambi

krokodylbambi

(27231/36000) 17.06.2026 20:47
Tomasz Włodarczyk @wlodar85 · 6m ???? Karol Świderski jest już w Łodzi. Jutro ma mieć testy medyczne, po których podpisze kontrakt z Widzewem. @Meczykipl
krokodylbambi

krokodylbambi

(27231/36000) 17.06.2026 20:48
a my jak tam , pilkarski poker juz podpisany?
bpawel60

bpawel60

(49124/72000) 17.06.2026 21:03
Gdyby nie pechowa kontuzja , która zabrała Mu wiele , Kacper byłby naszym pewniakiem . Życzę zdrowia i powodzenia na innych boiskach.........
kondi

kondi

(5032/6400) 17.06.2026 21:15
Dzięki, Kacper i sukcesów w dalszej karierze. Życzę ci żebyś odbudował się w pierwszej lidze i wrócił do ekstraklasy z tarczą, a może gdzieś lepszej ligi za granicą.
19DDD48

19DDD48

(235334) 17.06.2026 22:28
Powodzenia Kacper! Wróć kiedyś silniejszy!
Morfeusz

Morfeusz

(2510/2800) 17.06.2026 23:12
@krokodylbambi jakby Świderski przyszedł do Pogoni to pierwszy byś tu pluł jadem o gigantycznej pensji i kominach płacowych
soccer

soccer

(3439/4800) 17.06.2026 23:18
Dzieki Kacper za wszystko i oby kontuzje Cie omijaly. Powodzenia w dalszej karierze!
Alchemik

Alchemik

(59768/72000) 17.06.2026 23:31
Daniel dał na X info ,ze umowy podpisane ..nowy bramkarz i obrońca z galaty... Zobaczymy jutro czy to prawda!!!
darecki73

darecki73

(45931/48000) 17.06.2026 23:55
No i z Portowca stałeś się góralem :) Powodzenia Kacper.
canal-ream-slush

canal-ream-slush

(2617/2800) 18.06.2026 01:45
Dziękuję
profil-jpg

Daniel Trzepacz

(9/50) 18.06.2026 07:06
@alchemik podpisany jest Botis. Czytamy ze zrozumieniem :)
tukaniero

tukaniero

(17231/18000) 18.06.2026 09:32
jeszcze wpakuje nam nie jedna bramke
jack

jack

(2446/2800) 18.06.2026 09:48
Powodzenia chłopaku! Mieliśmy kilka razy okazję się spotkać na fizjoterapii. Byłem pod wrażeniem Twojej kultury i tego jak masz poukładane w głowie. Trzymam kciuki, szczęścia w zdrowiu, życiu i na boisku.
elvisvantomato

elvisvantomato

(1339/1600) 18.06.2026 10:58
spokojnie w jego miejsce przyjdzie następny gruby węgier, szrot potykający się o własne nogi i jakaś gwiazda z intagrama a może i jakiś gość zamieszany w afere bukmacherską
franek.dolas74

franek.dolas74

(3157/3200) 18.06.2026 12:03
Raz jeszcze dzieki za wszystko Kacperku:) PS. pewnego poziomu chłop jednak nie przeskoczył. To, że idzie do Podbeskidzia dowodzi tego jasno. Zatem życzę mu zdrowia i powodzenia! Oby jeszcze miał trochę radości z footballu.
rusnak

rusnak

(17926/18000) 18.06.2026 12:11
W jego miejsce trwają szeroko zakrojone poszukiwania na piłkarskich śmietnikach w najdalszych zakątkach świata.
PogonMKS

PogonMKS

(16958/18000) 18.06.2026 12:59
NIedlugo to nasza Pogon zmieni nazwe na Pogon Internazionale.. i w sumie nie byloby to takie zle gdyby za ta zmiana szla jakosc.. Poki co pozbywamy sie gracza naszego wcyhowanka, ktory nie wiem w czym jest gorszy od Ndiaye czy Greenwooda. No czekamy na transfery! Sezon 2 tuz tuz :D