preloader
Przejdź do głównej treści
87050038c1263aa29dc7faa7271abbfb7a1626

87050038c1263aa29dc7faa7271abbfb7a1626

Spotkaj się z Kellynem Acostą i Benjaminem Mendym!

Kellyn i Benjamin to również bohaterowie dwóch pierwszych numerów kwartalnika "Z Twardowskiego". W pierwszym numerze pisma pojawił się wywiad z francuskim obrońcą, a w drugim z amerykańskim pomocnikiem. Przy okazji ich wizyty w fanshopie będziecie też mieli okazję zebrać podpisy Acosty i Mendy'ego na swoich egzemplarzach naszego pisma.

Kto nie ma jeszcze kwartalnika "Z Twardowskiego", to cały czas może to naprawić. Drugi numer kwartalnika kosztuje 29,99 zł. W przypadku jednak, jeśli zakupisz w jednej transakcji oprócz drugiego numeru także pierwszy numer kwartalnika, to pierwsze wydanie naszego pisma zgarniesz za jedyne 5 zł! Pismo dostępne jest zarówno w sklepie stacjonarnym Pogoni Szczecin, jak i na stronie internetowej sklep.pogoszczecin.pl. 

Nasz fanshop, w którym pojawią się w środę Acosta i Mendy, zlokalizowany jest w trybunie "D" (wschodniej) Stadionu im. Floriana Krygiera. Najwygodniej dostać się do niego od ul. Twardowskiego. Wbijajcie i spędźcie z nami trochę czasu!

Do zobaczenia, Portowcy!

profil-jpg

Źródło: Pogoń Szczecin SA Wyświetlenia: 2264

Uwaga!

Dla lepszego doświadczenia użytkowników komentarze są początkowo niewidoczne. Kliknij „Zobacz komentarze", aby je pokazać i dołączyć do rozmowy.

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.

* Komentarze w serwisie www.PogonSportNet.pl zamieszczane przez jego użytkowników są ich prywatną opinią. Serwis nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli jednak administratorzy dostrzegą naruszanie dóbr osobistych, zmuszeni będą do usunięcia komentarza, a w przypadku powtarzania się sytuacji, zablokowania konta użytkownika.

Komentarze (6)

Anathema

Anathema

(39731/48000) 28.04.2026 16:32
Na takie iventy czas po sezonie
TritumX

TritumX

(21096/24000) 28.04.2026 16:37
A Mendy co? Dalej kontuzjowany bananowiec? Kopa w d@pe po sezonie powinien dostac, "odbudowuje sie" od 8 miesiecy grajac ogony w najslabszej o lat walczacej o utrzymanie Pogoni, na wakacje z okazjonalnym fitnessem sobie przyjechal... Wystarczy juz tego nonsensu, czas zatrudniac zawodnikow ktorzy nie tylko sa gotowi do gry ale ciezko haruja co tydzien. Kolejnego blazna w szatni nam nie potrzeba do szczescia, dzieki Keslerowi i Mowlikowi mamy ich az nadmiar.
kranzmann1982

kranzmann1982

(13231/18000) 28.04.2026 16:49
Mendy to wiadomo było że to ruch pijarowy a nie realny transfer na boisko. Za miesiąc podziękować za piłkarski trud i odesłać do Francji.
marek9636

marek9636

(107063) 28.04.2026 16:53
Z Mendim to niech sobie Kesler robi zdjęcia
pawel

pawel

(64049/72000) 28.04.2026 17:45
Do takiego wlasnie wspierania miasta i organizacji jest facet jak ulal. Podpisze autograf, obdarzy usmiechem, sypnie dowcipem. Nuklearny transfer godny ery Vahida. Brawo boss !!!!
tukaniero

tukaniero

(17231/18000) 29.04.2026 18:47
o juz lece najpierw kupie te taniutkie periodyki ps.na wszystkim ciagna kase bez hamulcow