preloader
Przejdź do głównej treści
8705005c45e6e5789cc06dcb095817dc717863

8705005c45e6e5789cc06dcb095817dc717863

Spotkanie piłkarzy z karnetowiczami i subskrybentami

Będzie to doskonała okazja do wspólnego spędzenia czasu z piłkarzami pierwszej drużyny. Stawiamy na swobodną atmosferę i możliwość nieskrępowanej rozmowy. Zachęcamy także do zbierania autografów oraz wykonania pamiątkowych zdjęć.

Chcemy, aby to spotkanie było formą podziękowania za Wasze stałe wsparcie w sezonie 2025/26. Jesteście bardzo ważną częścią Dumy Pomorza!

Dystrybucja darmowych wejściówek uprawniających do udziału w wydarzeniu rozpocznie się już jutro, czyli 7 maja, o godzinie 14:00. Bilety będzie można pobrać za pośrednictwem oficjalnego systemu biletowego, czyli bilety.pogonszczecin.pl. Należy przy tym pamiętać, że ta oferta jest skierowana wyłącznie do osób posiadających aktywne karnety lub subskrypcje na sezon 2025/26. Posiadanie ważnego uprawnienia będzie weryfikowane przy pobieraniu wejściówki. 

Liczba miejsc jest ograniczona.

Do zobaczenia na stadionie!

profil-jpg

Źródło: własne Wyświetlenia: 2147

Uwaga!

Dla lepszego doświadczenia użytkowników komentarze są początkowo niewidoczne. Kliknij „Zobacz komentarze", aby je pokazać i dołączyć do rozmowy.

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.

* Komentarze w serwisie www.PogonSportNet.pl zamieszczane przez jego użytkowników są ich prywatną opinią. Serwis nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli jednak administratorzy dostrzegą naruszanie dóbr osobistych, zmuszeni będą do usunięcia komentarza, a w przypadku powtarzania się sytuacji, zablokowania konta użytkownika.

Komentarze (6)

El Profesor

El Profesor

(13955/18000) 06.05.2026 20:06
Fajne to.
JUSA 70

JUSA 70

(44183/48000) 06.05.2026 20:23
No i tutaj już widzę różnicę pomiędzy Mrocznym Nestorem biznesu a terażniejszą władzą choć wynik na razie sportowy się nie zgadza to takie uchonorowanie karnetowicza to ja nie pamiętam żebym miał dostęp do całego zespołu IDE URWAĆ IDE !!!!
Alchemik

Alchemik

(59783/72000) 06.05.2026 22:42
Fajna inicjatywa Klubu!! Tylko ciekawe ile będzie tych wejściówek??? hm Bo pewnie nie 4 tysia..ha ha
Maciek

Maciek

(40961/48000) 06.05.2026 23:19
Trzeba przyznac bardzo fajna inicjatywa, szczegolnie dla dzieciakow.
kibic_MKS

kibic_MKS

(82751/96000) 07.05.2026 00:12
Przyjdę pod warunkiem jak AH ogłosi, że KG wraz ze swoimi wszystkimi przyd.... odchodzi z Pogoni I Czapliński będzie pierwszym wyborem trenera,a nie Ława.
henk811

henk811

(2323/2400) 07.05.2026 14:48
jak dobrze wyliczyłem wejściówek jest 1404 (sektory C16-C-19), gdzie po nie całej godzinie zostało ok. 300 także radzę się spieszyć.