Będzie to doskonała okazja do wspólnego spędzenia czasu z piłkarzami pierwszej drużyny. Stawiamy na swobodną atmosferę i możliwość nieskrępowanej rozmowy. Zachęcamy także do zbierania autografów oraz wykonania pamiątkowych zdjęć.
Chcemy, aby to spotkanie było formą podziękowania za Wasze stałe wsparcie w sezonie 2025/26. Jesteście bardzo ważną częścią Dumy Pomorza!
Dystrybucja darmowych wejściówek uprawniających do udziału w wydarzeniu rozpocznie się już jutro, czyli 7 maja, o godzinie 14:00. Bilety będzie można pobrać za pośrednictwem oficjalnego systemu biletowego, czyli bilety.pogonszczecin.pl. Należy przy tym pamiętać, że ta oferta jest skierowana wyłącznie do osób posiadających aktywne karnety lub subskrypcje na sezon 2025/26. Posiadanie ważnego uprawnienia będzie weryfikowane przy pobieraniu wejściówki.
Liczba miejsc jest ograniczona.
Do zobaczenia na stadionie!

* Komentarze w serwisie www.PogonSportNet.pl zamieszczane przez jego użytkowników są ich prywatną opinią. Serwis nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli jednak administratorzy dostrzegą naruszanie dóbr osobistych, zmuszeni będą do usunięcia komentarza, a w przypadku powtarzania się sytuacji, zablokowania konta użytkownika.
Komentarze (6)
El Profesor
JUSA 70
Alchemik
Maciek
kibic_MKS
henk811