preloader
Przejdź do głównej treści
870500e2c6b7288f9838291f91a2513746306a

870500e2c6b7288f9838291f91a2513746306a

Srebrne dziewczyny z Pogoni!

Mecz był wyrównany i momentami bardzo zacięty. Rywalki starały się utrudniać grę gospodyniom, a sytuacji podbramkowych nie było zbyt wiele. Kluczowy okazał się jeden skutecznie przeprowadzony atak, po którym zawodniczki Pogoni zdobyły jedyną bramkę spotkania. Rzut wolny, dośrodkowanie na głowę Weroniki Szymaszek i gol na wagę medalu.

Po objęciu prowadzenia zespół ze Szczecina skupił się na odpowiedzialnej grze w defensywie. Piłkarki Pogoni kontrolowały przebieg wydarzeń na boisku, nie pozwalając rywalkom na stworzenie wielu groźnych okazji. Mimo nerwowej końcówki udało się utrzymać korzystny rezultat do ostatniego gwizdka.

22. kolejka Orlen Ekstraligi
Pogoń Szczecin - Śląsk Wrocław 1:0 (1:0)
1:0 Weronika Szymaszek 15'

Pogoń Szczecin (skład wyjściowy): Radkiewicz - Szymaszek, Legowski, Dyguś, Radochońska - Cook, Świrska, Suzuka, Choi, Giętkowska - Poluhovica

ławka rezerwowych: Palińska, Zgrzeba, Brzozowska, Ntarzanou, Dębowska, Zając, Okoniewska, Rybińska, Grewling

profil-jpg

Źródło: własne Wyświetlenia: 2114

Uwaga!

Dla lepszego doświadczenia użytkowników komentarze są początkowo niewidoczne. Kliknij „Zobacz komentarze", aby je pokazać i dołączyć do rozmowy.

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.

* Komentarze w serwisie www.PogonSportNet.pl zamieszczane przez jego użytkowników są ich prywatną opinią. Serwis nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli jednak administratorzy dostrzegą naruszanie dóbr osobistych, zmuszeni będą do usunięcia komentarza, a w przypadku powtarzania się sytuacji, zablokowania konta użytkownika.

Komentarze (13)

bigulon

bigulon

(1358/1600) 30.05.2026 15:02
Brawo
kranzmann1982

kranzmann1982

(13235/18000) 30.05.2026 15:12
Gratulacje dla naszych pań/dziewczyn. Ktoś w Pogoni musi mieć jaja.
Misiek1948

Misiek1948

(30442/36000) 30.05.2026 15:13
Brawo dziewczyny !!! ! Brawo trenerze Łęczyński !! ! Brawo Boss ?????
Sympatyk-klubu

Sympatyk-klubu

(16580/18000) 30.05.2026 15:27
Skromnie, ale srebrnie. Brave, bravissime!
Alchemik

Alchemik

(59770/72000) 30.05.2026 15:31
Gratulacje za wicemistrzostwo Polski!! Fajnie Was było oglądać cały sezon!! Szkoda,że już bez trenera Łęczyńskiego!! ... I w tym miejscu muszę się odnieść do całej ceremonii i wręczenia srebrnych medali..... Czy nie stać było Klubu by godnie to uczcić na murawie boiska??? Gdzie był baner za wicemistrza... Gdzie podium dla drużyny?? I wreszcie gdzie konfetii ????? ... To tak będzie za prezesury pani Grosickiej???? Szkoda było troszkę ..kasy???? Żenada.. I gdyby nie kibice i baner to kiepsko by to wyglądało!!!!! Pani Prezes G... istagram to nie wszystko i lajki tez!!! Wstyd...
mark

mark

(124595) 30.05.2026 15:41
alchemik wypisujesz bzdury! Pogon Szczecin nie jest Organisatoren rozgrywek! Wiec Pogon Szczecin nie bedzie sama sobie organizowac opraw! To wszystko to zadanie organizatora czyli kobiecego PZPN.Moze jestes z innej planety i tam kluby same sobie wszystko organizuja,ale na planecie ziemia za to wszystko odpowiedzialne sa odpowiednio FIFA UEFA albo krajowe zwiazki!
darecki73

darecki73

(45936/48000) 30.05.2026 16:13
Trzeci sezon pod rząd z medalem. Brawo dziewczyny. Panowie proszę brać przykład z koleżanek
Alchemik

Alchemik

(59770/72000) 30.05.2026 16:41
@mark .....wiem o tym ale.. Gdy nie ma sie sukcesów co dziennie to wicemistrzostwo Polski można by było choć cywilizowany sposób uhonorować .. .a nie rozdawać medale na ..pastwisku... O ty mówię.. ..... Wystarczyło chociaż baner postawić przed drużyną i wszystko by załatwiło sprawę!!! Ale pani Prezes nie wykazała żadnej inicjatywy i tyle w temacie.
mark

mark

(124595) 30.05.2026 16:47
Pani Prezes to osobny temat???? O niej napisalem moj komentarz w innym miejscu.Ona jest glowna gwiazda na podworku a reszta moze byc szara,szaro lub cos w ten deseń
Sandkruger

Sandkruger

(37234/48000) 30.05.2026 17:01
Brawo
franek.dolas74

franek.dolas74

(3156/3200) 30.05.2026 17:42
Gratulacje piękne Panie! Oby drużyna seniorska Waszych kolegów wzięła w najbliższym czasie z Was przykład.
Anathema

Anathema

(39734/48000) 30.05.2026 18:51
Gratulacje dziewczynom. A jesli idzie o stan pilki w naszym mieście i regionie jako takim pokazuje Swit na wiisne, jakie ma podejście prawie lecąc w otchlan barazy o ligiwy byt. My tu od lat nie mozemy doczekać sie zadnej drużyny chicby na zaplecze ekstraklasy, a tu ludzie bajaja o dwoch drużynach ze Szczecina w ekstraklasie
kruger73

kruger73

(37754/48000) 30.05.2026 20:28
Brawo dziewczyny! Proszę dajcie jakieś wskazówki chłopakom!