preloader
Przejdź do głównej treści
870500c387b33b7ac6fb38dd47e4f4269ee121

870500c387b33b7ac6fb38dd47e4f4269ee121

Sto meczów Borgesa w Pogoni

Mecz z Lechem Poznań był dla piłkarza spotkaniem numer 100 w barwach Pogoni Szczecin. Na ten dorobek składa się 85 meczów w PKO BP Ekstraklasie, 13 w Pucharze Polski i dwa w kwalifikacjach do Conference League. Strzelił w nich trzy gole i trzy asysty.

Sympatycznemu piłkarzowi gratulujemy i życzymy kolejnej setki w barwach Dumy Pomorza!

profil-jpg

Źródło: własne Wyświetlenia: 2063

Uwaga!

Dla lepszego doświadczenia użytkowników komentarze są początkowo niewidoczne. Kliknij „Zobacz komentarze", aby je pokazać i dołączyć do rozmowy.

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.

* Komentarze w serwisie www.PogonSportNet.pl zamieszczane przez jego użytkowników są ich prywatną opinią. Serwis nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli jednak administratorzy dostrzegą naruszanie dóbr osobistych, zmuszeni będą do usunięcia komentarza, a w przypadku powtarzania się sytuacji, zablokowania konta użytkownika.

Komentarze (11)

darecki73

darecki73

(45953/48000) 20.04.2026 08:56
Dobry zawodnik, do pozostawienia na kolejny sezon. Oby wyeliminował tylko głupie niebezpieczne faule zagrażające czerwoną kartką i straty, które na szczęście coraz rzadziej mu się zdarzają.
Siders

Siders

(14502/18000) 20.04.2026 09:16
1 na 100 dobry mecz z Wisłą w finale. Reszta do zapomnienia.
Kan Tesler

Kan Tesler

(4987/6400) 20.04.2026 09:24
Tego wspaniałego podania do Rodado na narodowym umożliwiającego mu wyjście sam na sam i gola na 2:1 nigdy ci nie zapomnimy Borgi.
Majster

Majster

(756/800) 20.04.2026 09:25
Szczerze. Jest jedynym gościem oprócz ulvestada ławy szalaja i mukairu, którego bym zostawił na przyszły sezon. Reszta kolegów powinna brać z niego przykład. Wszystkiego najlepszego Leo !
Kingbruslikaratemiszcz

Kingbruslikaratemiszcz

(156561) 20.04.2026 09:30
Myślę że z nim to będzie już coraz lepiej. Ustatkował się prywatnie, zakotwiczył w Szczecinie. Oby pomógł uratować Ekstraklasę w tym roku
alex

alex

(48588/72000) 20.04.2026 09:42
Teraz rozumiem czemu tak dośrodkowywał ,,na wiwat" na drugą stronę boiska na meczu z Lechem.Aby uczcić swoją setkę ;).
pawel

pawel

(64050/72000) 20.04.2026 11:08
Gra tak jak potrafi czyli po prostu przecietnie. Skoro jest mimo tego w druzynie jednym z lepszych to swiadczy tylko o tym jaka druzyna dysponujemy Brawo Boss !!
JUSA 70

JUSA 70

(44183/48000) 20.04.2026 13:17
Przeciętnie w statystykach Graczy z takimi samymi liczbami żegnaliśmy bez żalu przykład Jakuba Bartkowskiego który miał też 100 meczy i 3 bramki ale chyba więcej asyst Szczególnie te asysty do poprawy się wysuwają na uwagę
marek9636

marek9636

(107059) 20.04.2026 14:48
Słaby piłkarz i tyle. Jedyne co dał Pogoni to błędy w obronie i zabranie Pucharu Polski z Wisłą.
marek9636

marek9636

(107059) 20.04.2026 14:56
A i oczywiście sprzedałbym go w lato. Dla mnie to cała lewa strona Borges, Koutris, Mendy. To nawet nie stali obok solidności Wahlqvista. Wszyscy do wywalenia.
mark

mark

(124595) 20.04.2026 23:06
Po pierwsze obrona to nie jego pozycja,ktos to tak z przymusu wymyslil i zostalo. Ofensywa to on ma w krwi !